Reklama

úterý 19. února 2019

Seminář Nové republiky na téma "ABY MÉDIA NELHALA" - 3. část - vystoupení Stanislava Novotného

Nezávislá média, z.s.
19.2.2019
Na semináři spolku Nová republika na téma "Aby média nelhala" vystoupili i Mgr. Stanislav Novotný, předseda Asociace nezávislých médií a glosoval MUDr. Ivan David, předseda spolku Nová republika. Probíralo se i porušování listovního tajemství podle paragrafu 182 společnostmi Google a Facebook, ovlivňování českého politického prostoru zahraničními "novými médii" a politickými neziskovkami, kterou jsou financovány ze zahraničí. Cizí korporace před politické neziskovky a granty zahraničních ambasád prosazují cizí agendy, dost často odporující českým národním zájmům.


6 komentářů :

 1. Ani se nedivím, že pan Novotný přišel o křeslo policejního prezidenta. Vždyť takový idiot a bezmozek, jakým je pastevec a honák krav Ruml při svém ministrování nemohl vystát inteligentního člověka a navíc demokrata a opravdového křesťana.

  K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KDOVÍ,ZDA BY NĚKDO NEMOHL ZAVOLAT PANA NOVOTNÉHO

   aby se tu mezi námi v diskusi objevil a zkusil společně s občany voliči splnovat cile tohoto webu to jest, navrhováni řešeni závažných společenských problému.
   Špíčka nepolitické OSV má mezi sebou i mnoho křesťanů.
   Kdoví,zda by jsme mu nepomohli formulovat do Národniho programu voličů i jeho zajimavé návrhy z přednášky.
   Kdo má jeho telefon,zkuste zjistit jestli je pro nebo proti a proč?
   Samotná jeho přednáška neobsahuje,pokud se nemýlime návrh řešeni,anebo někdo ho našel?

   On sám je právnik,tak ať tu napiše třeba NÁVRH DOPISU bABUŠOVI NEBO TAK NĚCO, CO HO NAPADNE.

   Smazat
  2. NO MOHLO BY TO VYPADAT TŘEBA TAKTO.

   Vážený pane přecedo,

   Na přednášce o vlivu tisku a tv na občany jsme se dozvěděli,že tento vliv dlouhodobě klesá a blíži se doba,kdy křivka kvot poleze do sklepa, ačkoli je veřejnoprávni tv a prý i tisk námi občany velmi dobře zaplacen.
   Kdosi snad prý dokonce ředitel TV tvrdi,že ta TV patři těm,kteři v ni jsou zaměstnani.
   Zcela jistě se ten snad ten pan ředitel mýli, nebot neni známo jesti za nás občany chce platit ty koncesionářské poplatky a taky jeho obsada k tomu.
   Aby se zvýšila efektivita a výnosy tohoto media a mohi bychom vás přes něho ještě více podporovat je podle našeho míněni třeba zajistiti mu vyváženost,zejména ve vašem směru odstraněnim autocenzury jeho žurnalistů,kteři ten bordel prý způsobuji ,varovným dopisem diváků žádat jejich propuštěni nebot se jim nechce plnit to za co jsou placeni a tedy jsou nadbytečni a nepotřebni...


   Samozřejmě jsme tady jen obyčejni občané a voliči, ale máte a můžete mit dále naši podporu,že ANO?

   To by určitě pan NOVOTNÝ jako právnik napsal líp a správně ,no ni?

   Smazat
  3. Kdosi tu už psal,že bude třeba nějak vyměnit ty lidi od neomarxistů,kteří chtěji tu vládu menšiny nad většinou a hlavně nerespektovat zas vůbec voliče ani si osvojit /ukrást /jejich Program.
   Navrhuji,protože pan jurista má zkušenosti s vedenim strany křesťanstva, založit nové hnuti,které by ty nepotřebné strany všechny mohlo nahradit a Hernana taky.
   Kohlo by se jmenovat Křesťanské Sociálně Demokratické Hnuti KSDH a ten program nepolitické OSV by převzalo,aby ziskalo v Parlamentu většinu neboť věřicich k tomu je dost!
   Řekne to panu Novotnemu někdo a dá tu jeho odpověd?

   Smazat
  4. 11:08 Hlavně bude třeba vyměnit populaci na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty. O tom přeci hovořili a psali všichni proroci už celé věky, že je třeba vyměnit zdegenerovanou populaci primitivní východní Evropy a když se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě, která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!

   Smazat
 2. ...jak rozeštvávat veřejnost cílevědomými lžemi....

  https://youtu.be/X0t7n7p_syw

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.