Reklama

sobota 2. února 2019

Slovenský prezident? ČT nahrála Harabinovi

RadimValenčík
1. 2. 2019   RadimValenčíkPíše
Včera jsem v reakci na zajímavou část pořadu Události, komentáře na ČT 24 o slovenských prezidentských volbách, viz:
ceskatelevize

(doporučuji se podívat na celé, velmi poučné)  dal na FB následující text:
Je to charakteristika jednotlivých kandidátů podle jejich pořadí, které bylo v pořadu uvedeno podle stávajících preferencí:


Robert Mistrík = Drahošovská prázdnota

Štefan Harabin = Obrat ke slovenskému sebevědomí a rozumu

Maroš Šefčovič = Udržet ficovství euroservilitou

To, že se Štefan Harabin dostal už na druhé místo, ačkoli proti němu pracuje celý slovenský mediální mainstream a náš mediální mainstream už také (jak to včera předvedla ČT 24), je hodně dobrá zpráva.

Mimo jiné – snaha nasadit Harabinovi psí hlavu nakonec i na ČT vyzněla v Harabinův prospěch. Jen tak dál!

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/6608-slovensky-prezident-ct-nahrala-harabinovi.html

45 komentářů :

 1. A kdy bude průzkum ČR.Kdo má nápad koho nominovat na misto presidenta.
  Co zkusit kdo je favoritem u nás a proč a napsat to tu v diskusi národnich komentátorů NR!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel to předčasné je. My to budeme muset s naším hradním pánem ještě pár let vydržet.

   Smazat
  2. 2:22 - proč bohužel? Já radši hradního pána, než hradního sluhu. Že nám přeložil název hudebního uskupení? Že neaportuje na povel a tím nám dělá ve světě "ostudu"?? Že není nenažraný a třetinu mzdy dává na dobročinné účely? To já pár let rád vydržím.

   Smazat
  3. No a my ostatní s tím taky už nic nenaděláme.

   Smazat
  4. Volil jsem Zemana, i když jsme věděl, že s mnoha věcmi, které pustí z úst, nebudu souhlasit. Stalo se, občas mně velmi síří (Izrael, NATO v Pobaltí, naši hrdinové v Afghánistánu apod.) Přesto jsem rád, že na Hradě nesedí vrah králíků, mistr Nevím.

   Smazat
  5. Já neznám ani jednoho z uvedených kandidátů,
   proto je mi slovenská volba prezidenta ukradená...

   Volbou, mně odporného Kisky, jsem si tehdy potvrdil,
   že se slovenskými voliči lze stejně manipulovat,
   jako s těmi českými.

   Ono stačí,aby byl nějaký kandidát masivně podpořen
   ideologickým tvůrcem veřejného mínění - televizí
   a blbí voliči budou volit
   i Ferdu Mravence...

   Tak jednoduché je to, pane Novák.

   Smazat
  6. 0:45
   Zkoušet si to může každý sám za sebe. Nevím, ale vyběhnout takto brzy do závodu na to asi nemáme žádného kandidáta. Do konce letošního roku by ho "experti" medialně zlikvidovali.

   Smazat
  7. Ten idiot ČT komentátor zo Slovenska povedal že Harabín má za sebou disciplinárne konania ,ale nepovedal to najhlavnejšie.Zo 14 -tich vyhrál všetkých 14 tak kto je tu kontroverzný ,ja by som povedal ,že moderátor je obr kokot.

   Smazat
  8. PRO 8.45
   DOBRÝ KOMENTÁŘ K VĚCI.ANO O LIKVIDACI BY POKUSY BYLY

   ovšem tady na NR naše komentáře ještě neni úplně videt a také bychom mohli rozvinout včas naši podporu z nepolitické OSV,kdyby to ten borec nebo slabá žena vydrželi, pak by je těžko někdo venku rozházel,kromě toho by se mohlo zkusit pozvat ho i tady a zjistit jeho názory a zda dovoli vůbec podporu občanů voličů na př tim,že by se účastnil diskuse o článcich Národniho programu a jeho realizaci připadně i realizace vytvořeni nových polit subjektů,které by chtěly většinu ve Sněmovně a už si dokázaly osvojit k tomu Národni program voličů,který prozatim zůstává skryt veřejnosti,nebot tisk a tv je zaměstnán lhanim a kradenim našich hlasů,přestože vědi,že takové volby nemusi vůbec platit!
   Máme tu na př hned i doktora DAVIDA,ten se tu mezi námi objevuje a nedal prozatim svoje diskusni miněni přimo všem zdejšim lidovým komentátorům v tomto směru najevo,na př.jak to nejde ,mohli bychom pozvat dalši,kterí by pochopili Program voličů a dozvědět se to co maji proti svým voličům by tady mohli i napsat kdyby chtěli.

   TO BY ByLA PANEČKU OKAMŽITÁ A ZAJIMAVÁ PŘIMÁ DEMOKRACIE NO NI?

   Něco takového zabere hodně času a úskali tu jsou neodhaleny...no za pokus a návrh by to stálo přece tu nejsme žádné dvojky másla no ni?

   Smazat
  9. Kdyby tu nějaký blb stále nevnucoval OSV, tak bych možná vážně o nich přemýšlel, ale když si zvolili takovýho Apise, tak to o nich říká vše. No ni.

   Smazat
  10. pro 1.23
   Poslouchej ty bzuku OSV je nepolitická Společnost voličů,jejiž členem jsi i ty hňupe, tak tu nepruzuj sám sebe, zalez ty dřistalo do prdlamentu,nebo ti kdosi z nás doktorů uřeže koule a můžeš TAM dřistat fistulkou!

   Smazat
 2. Pokud je kandidát označován v demagogickém tisku jako populista, euroskeptik a xenofob, toho je třeba volit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takovej Miloš byl odjakživa Eurohujer a zvolili jsme ho taky. Co už.

   Smazat
  2. V tom případě jedině KOTLEBA.

   Smazat
  3. 7:54 Fašoun a nácek Kotleba? taky pan Hitler třeba!,

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  5. Koho lidé zvolili se dozvědí vždy až po volbách a pochopí až po skončení funkce zvoleného p-residenta. Tak je to na celém světě kde vládne demonkracie již od dob jakobínů. A komu se to nelíbí tak hlava do koše nebo útroby madlence. Holt na zamlčovanou pravdu genetiků vždy dojde, ikdyby demoška vyhubila všechny xenofoby, rasisty a jim podobné krysy, vedené pištcem do bažin (neznámou zkratkou - obklikou).

   Smazat
  6. JEŠTĚ NIKDO V DĚJINÁCH ČR SE NEPOKUSIL ZJIŠTOVAT

   něco před volbami.Dnes to poprvé umožnuje internet tak co průkopnici nebylo by to něco pro naši gardu?
   Takové krasné zobáky jak vám narostly přeci nemá žádná strana ani hnuti,oni se vzpíraji otevřit své diskusni rubriky na svých webech,neboť se třepou strachy před naši PŘIMOU DEMOKRACII a odkopávaji voliče na FB vydělávat dolary tomu propkletému kapitalistovi ZUCKERBERGOVI a on je za to zcenzuruje a jejich data prodá Satanistům do pekla

   MOHLI BYCHOM TAK MIT NERUŠENÝ MONOPOL!

   Smazat
  7. 9:43 Aspoň se ty čuráku rudej nauč veršovat! Takhle:

   "Fašoun a nácek Kotleba? Taky pan Hitler nám je třeba!"

   A určitě i je! Bohužel začal válku se Západem. A to byla veliká chyba. Hitler nepochopil, že tím etnikem na likvidaci jsou primitivní agresívní Slované jako celek, ne Židé, jelikož už jeho vědci dokázali, že tahle část lidstva ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty. O tom mluvili všichni proroci a věštci už celé věky. Zbavte se chátry na východě Evropy, která odjakživa rozvracela svět a zaplevelovala svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk i v této Bohem zapomenuté části světa!

   Smazat
  8. Ty anonym 3.2.2019 8:29 - si germán alebo frank keď trepeš takéto neonacistické reči? Sa zamysli nad tým čo si tu napísal. Si naplnil skutkovú podstatu trestného činu hanobenia rasy, národa, kultúry atď. Sa divím, že to admin nezmazal!
   Slovanská kultúra patrí k najstarším kulturam na svete.

   Smazat
  9. 11:32 To spíš ty "kultúry", ač ve srovnání s tou čínskou (která se rovněž mylně vydává za "národ") je to holé nemluvně proti vetchému starci! Orientálci k formě moderního národa nikdy nedospěli, natož aby ji dokázali historicky překonat! A to zejména v Rusku, kde se projevuje se stále větší naléhavostí nutnost zásadní restrukturalizaci společnosti (což platí v menší míře pro celý bývalý východní blok!), aby mohla na troskách staré společnosti vzniknout nové, prosperující společnost respektující principy západní civilizace! A ta stojí nad jakoukoliv "kultúrou"!

   Smazat
 3. Vidim ,že tu je plno chytrolidi ze společnosti pražská kavárna,ale já jsem pro Harabina a Zeman má nějaké mouchy,ale pořád nejlepší z těch co se tlačili u voleb

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Harabin sa javí ako menšie zlo. Alebo ako som zachytil zopár vyjadrení z verejnosti: "budeme ho voliť z trucu". Je to podobné ako s vaším Zemanom, menšie zlo a natruc kriklúňom z neukojenej skupinky "lebo zeman...", ktorí fňukajú že volby sú zmanipulované, lebo nesplnili ich želanie a na demokratickú zmenu nejakým majdanom nedostali pokyn ani z Bruselu, ani Washingtonu. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  2. JUDr. Harabína si můžete poslechnout na jeho pravidelných návštěvách v internetovém rádiu Slobodny vysielač. Jeho moderátorem bývá dobrý mediální odborník, bývalý novinář Boris Koróni.

   Smazat
 4. Myslím.
  bratia Slováci, že nic horšího než je ten váš současný,
  lidsky odpudivý Kiska, si zvolit nemůžete.
  Ale nechtěli jste Fica,
  tak jste si vlastně Kisku plně zasloužili...

  OdpovědětSmazat
 5. teraz si uz dame pozor.Ak vyhra Kiska 2/Mistrik-je to mozne, lebo hlasy bude scitavat firma Eset-jeho hlavny sponzor/tak Harabin bude druhy no a v zmysle praxe nasho velkeho brata za mlákou o vymene prezidenta sa Harabin prehlasi prezidentom a hotovo. Dufam, ze ho Cesi ako prvi uznaju,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:23
   Ono nejdeo o to co uznají čeští občané. Ale co uzná Vaše naše protektorátní vláda v EU
   Václav

   Smazat
 6. Co se v diskusi probírá je důležité. ČT by měla vysílat slušné věci. Takový škvár "Strážmistr Topinka" je pokleslý a hloupý seriál. Za ČT se stydím a nelíbí se mě, že na to přispívám. Nebýt TV Barrandov či Prima, které trochu snesou něco zajímavého pro diváky, tak to je utrpení. A ministr kultury mlčí a mlčí a nebo blekotá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:36 Cože? " Barandov a Prima snesou něco zajímavého " tak to je docela velká prde..tak třeba Soukupovy zprávy, pořad Musila a na Primě " super" PROSTŘENO. Vy jste hodně velký " EEENTELIGENT" co.

   Smazat
  2. Wole napis na soud a soudkyne Barbara Ceskou televizi odsoudi:-)

   Smazat
  3. 9:40 smutné je, že tu vaší ČT platím i já a neposlouchám ji stačí mi satelit.

   Smazat
 7. To je dobře že je lidi neposlouchají budou si to muset Slováci doma vyřešit.

  OdpovědětSmazat
 8. Už je to tady blbost američanů nezná mezí:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201902029092090-usa-rusko-pocasi-teplo-msnbc/

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Udavači jezdí do Brusele. Takoví ti anonymní Kalouskové.:)

   Smazat
 10. Mistríkom na bilbordoch bolo olepené Slovensko celé leto - jasne v rozpore s volebným zákonom - a mozgovymývací majnstrajm bol ticho - je to obyčajný volebný podvodník - rovnako to robil i Kiska - ten je navyše daňový kriminálnik a pozemkový podvodník...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 11. Osobně se domnívám, že příštím slovenským prezidentem bude Ševčovič, protože pochází z Brusele, kde měl na starosti energetiku a Evropa jak známo nepřežije ani jednu zimu bez ruského plynu, jehož dodávky právě tento kandidát jistil :-)

  OdpovědětSmazat
 12. Že bych zrovna jásal nad Harabinem, to se říct nedá, ale při pohledu na ty ostatní, to bude zřejmě nejlepší alternativa. Harabin je pronárodní, to je v současné europolitice vzácností, ovšem za protivníka bych ho mít nechtěl, je to tvrďas. Což nemusí být zrovna na škodu. Šefčovič má hodně zkušeností z EU, jenže je něco jako Lajčák, tedy kope především za Evropu. Mistrík je Kiska v2.0 a zrovna tak "charismatický" s ohromnou propagací. Až je to trapně stejné jako u Kisky. Bugár se zpočátku jevil jako sice oportunistický, ale kultivovaný a pragmatický politik, jenže jak se ukázalo, je pravým opakem svého soukmenovce Orbána.

  Chudák Fico. Musel spolupracovat s kdekým, aby ulavíroval slovenskou loďku ve turbulencich europolitiky bez velkých škod, a kromě trapné chatky u jezírka, kterou mu stejně otřískali o hlavu, si kromě premiérského platu vysloužil kopce špíny na svou hlavu ze všech stran a dvojitý bypass v necelých padesáti letech. Jaký tam máme další výběr? Eurohuheři, klauni, neonáckové, soros-banda, Penta, Eset, kriminální gauneři (část z nich ve vazbě), a malí zlodějíčkové, spřáhnutí s kdekým, co se zuby nehty brání, aby nepřišli o džob. Ti všichni se derou ke korytu. Má to Fico těžké.

  OdpovědětSmazat
 13. Je to naprosto jednoduché. Media vlastní jedna skupina prolhaných šmejdů a na koho nadávají, toho volím a nemohu se splést.

  OdpovědětSmazat
 14. Koho kde zajímá, kdo bude prezidentem v takové zemi, jako je Slovensko?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:24, mě. A mělo by i tebe.

   Smazat
  2. :-))) Mně je to třeba úplně buřt. Prezident nemá na život lidí ve státě téměř žádnej vliv.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.