Reklama

pátek 8. února 2019

Sněmovna? Ne. Pastva!

Petr Štěpánek
Petr Štěpánek
8. 2. 2019  blog autora
Tak si to zrekapitulujme.

Nejdříve Jan Hamáček (ČSSD) dává rovnítko mezi pomateného důchodce Baldu a SPD, jako kdyby to opravdu byla SPD, kdo ho poslal pokácet stromy na koleje. Podpásovka jak hrom! A propos, pohádkář, fabulátor a demagog Hamáček není nějaký řadový poslanec, nýbrž ministr vnitra! Lubomír Volný (SPD) to nejen Hamáčkovi vrací, když za Baldovy strůjce označuje všechny vítače.

Následují hlasité nadávky z pléna od poslanců politických stran, jež se vydávají za demokratické. Hulákají na Volného jak někde na pastvě.

Jedním z pokřikujících je také Jan Birke (ČSSD). Dle stenozáznamu vyzývá Volného ke konfrontaci.

Předsedající Vojtěch Filip (KSČM) vyzývá pokřikující poslance: „Pokud nechcete vést debatu k této věci, můžete ji vést z předsálí.“

Zřejmě v tento okamžik Volný Birkemu říká, aby šel ven. Ve stenozáznamu to není.

Poslanec Petr Dolínek (ČSSD) metá na SPD od řečnického pultu hnůj a hnus.

Birke se z pokřikujícího hulváta mění na svatouška a od řečnického pultu tvrdí, že Volný prý prolomil nějakou třicetiletou tradici a Volného ´pojď ven´ vydává za výzvu k fyzické konfrontaci.

Poslanec Volný replikuje: „Děkuji, pane předsedající. Já bych se chtěl pana kolegy Birkeho vaším prostřednictvím zeptat, co jste to na mě primitivně vyřvával z té lavice? (Poslanec Birke odpovídá z lavice: Už běž pryč.) Takže až vy, pane kolego Birke, nebudete používat slovník IV. cenové skupiny, prostřednictvím pana předsedajícího, tak se vám nedostane úplně stejné odpovědi. Já jsem jenom tomu vašemu primitivismu a agresivitě nastavil zrcadlo. A jestli máte problém se mnou něco řešit, tak pojďte ven! A tam si to můžeme vyřešit. A vyřešíme si to způsobem, který začne tím, jak se budete chovat vy. Protože já jsem nezačal. Tuto agresivní situaci jste vyvolal vy svým primitivismem. Tak si to laskavě uvědomte!“

Další „demokratičtí“ svatouškové, kteří rázem zapomněli, že ještě před chvílí na Volného hulákali jak na pastvě, se za řečnickým pultem střídají jak na orloji a nad Volným se pohoršují.

Ne tak Václav Klaus ml. (ODS), který dosvědčuje: „Já jsem viděl řvát s brunátným výrazem některé poslance: ksindle, šmejde, lháři apod. a na to reagovala replika ´pojď ven´.“

Následují další řečnické tirády.

Korunu všemu nasazuje zcela dezorientovaná Jana Černochová (ODS), jež navrhuje dvouhodinovou přestávku, neb prý nehodlá poslouchat další urážky od poslance Volného.

Jednání je ukončeno.

A co na to naše média? Předmětem kritiky nejsou poslanci, kteří si sněmovnu pletou s pastvou, nýbrž Volný.

Závěr dle vlastního úsudku si laskavý čtenář dozajista dokáže udělat sám.

19 komentářů :

 1. Přesně tak banda hnusů obviňovat SPD je hloupost za nervově labilního důchodce nemůže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ostatne soudim, ze maloco by prospelo vic, jak predcasne volby.

   Smazat
  2. Neurážejme dobytek na pastvě, na rozdl od ztroskotanců a samozvanců,urážejících p. Volného,je užtečný.

   Smazat
 2. Nadporučík Hamáček je chlap na svém místě a důstojný nástupce B. Sobotky. Napřed nechtěli Babiše jako ministra financí a teď ho pro jistotu drží na místě premiéra. Ovšem neopomenou zdůraznit, že je to státotvorné a že se vlastně obětovali.

  OdpovědětSmazat
 3. Když jsem čítával blogy ministra vnitra na aktualněm, podivoval jsem se jak strana se stoletou tradicí může tak mastného blba pouštět na veřejnost.
  To jsem ještě neznal Birke.
  Aspen neaspen, Madléně se hodí každej, kdo si chce zamazat ruce dětskou krví.
  Klvaňa nebo pešínské prase.
  Třeba jim eště Trump všem zatne tipec, Birke prvnímu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To mne take zarazilo.Co to v tom Aspenu sbiraji za trubce?

   Smazat
 4. Ta žvanírna z Pisoárové strany je pastva panstva. A samozřejmě ta soc.demácká pro tu pastvu se drží svého koryta zuby i paznehty. Jak tu hnilobu mysli a ducha může vůbec někdo volit? Kdysi strana Karla Marxe, dnes ubohých sluhů a poskoků i maňásků diktatury kapitálu. Není legrační, když v ANO, straně oligarchy, najdete více sociálního a humanity než v soc. dem. A to mu právě soc. dem. nikdy neodpustí, jen co se zase svým přisátím ke korytům zase trochu dovykrmí. Ten název partaje s tou její reálnou politikou je jedním z nejlepších fórů současnosti!!!

  OdpovědětSmazat
 5. V parlamentech po světě se dějí věci rozličné, tohle není nic mimořádného.
  V médiích po světě se mluví a píší věci rozličné, tohle taky není nic mimořádného.

  Ale že zloděj a gauner Bakala vlastní mediální impérium a jiná banda vlastizrádců si bezostyšně přivlastnila média, jejichž utrácení lidé musí povinně platit, a že tito si vzájemně myjí ruce i s dalšími vlastizrádci v politice a NGO, aby mohli spolu jednohlasně lhát lidem,
  to je už totalita.

  A protože je to korporátní totalita, tak to je fašismus. A všichni kteři se na tom aktivně podílejí jsou fašisté.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vladimíre, popsal jsi to přesně. Souhlas. Zdravím tě z Práglu.

   Smazat
 6. Hodne soudruzi klesli...uz to ani nechteji maskovat

  OdpovědětSmazat
 7. SPD může být vlastně spokojena, protože díky několika hlupákům z ČSSD vliv SPD roste a je více a více legitimní. A ani ti Okamuru zatím moc nestojí. Je štěstí pro SPD mít takové hlupáky jako soupeře ve sněmovně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poche má samé dobré koně. Birke, Petříček, Dolínek...

   Smazat
 8. Paní Černochová je znechucena. A co Mirka ze Žďáru, ta musí být snad na přístrojích. Taková přecitlivělá, sptavedlivá žena, toto už je na ni moc. Copak by asi tyto "DÁMY" říkaly, kdyby pan poslanec Volný pobíhal ze stopořeným přirozením jen tak, před celým světem, jak tomu bylo v případě Tupolánka.

  OdpovědětSmazat
 9. Asi by Vám dámy odpověděly, že to přirození bylo demokratické, kdežto protistrana určitě demokratická není...
  To máte tak i se zdviženým prostředníkem premiéra, co byse asi dělo dnes?... Úhel pohledu se vždy mění u koho to posuzujeme...
  Stejné asi tak, jako když senátoři projedou 80 tisíc a bojí se , že lidé budou zneužívat neschopenky. Tam se jedná o řády stovek , max. tisíce kč...
  Stejné, jako, když bojujeme 17 let v AFgánu a všichni mladí chlapci jsou snad tedˇ v EU...

  OdpovědětSmazat
 10. Černochová nebyla zmatena, ta jen využila situace, aby mohla jít domů a nic nedělat. Proto je třeba volit SPD. Je dobré, že pan poslanec Volný je inteligent a nenechá si kálit na hlavu.

  OdpovědětSmazat
 11. Tak do zlaté éry české politiky, kdy poslanci do Prahy z vídeňského zasedání vozili jako válečné trofeje zbytky rozbitých poslaneckých lavic, to má ještě daleko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Marka Twaina to učinilo mocný dojem.
   Bývali Čechové statní Jonáci...

   Smazat
 12. Poslanci na sebe pořvávají, nás to znechucuje... co kdybychom napodobili postoj paní Černochové a všichni šli z práce ihned domů. A zůstali tam tak dlouho, dokud ten čssďácký, topnuladevítkový a podobný humus bude ve sněmovně

  OdpovědětSmazat
 13. Už od Sobotky šlo ČSSD k ledu !Teď za Hamáček , Poche , Petřička , Birke , Dolinek , Poc ! Dluhy neplatí ale Banderovcům se jdou klanět -FAŠISTÉ- .!! ANO BABIŠE to podporuje ,veřejně nic neodsoudil !!! Ubožáci voliči ČSSD sami budou dluhy platit ! Je to hnus fuj banda !!!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.