Reklama

čtvrtek 21. února 2019

Studentský vůdce z roku 1989 a ředitel nejziskovější neziskovky "Člověk v tísni", kterého Václav Havel označil jako svého možného nástupce

21. 2. 2019   (lidová tvořivost koluje po internetu)

28 komentářů :

 1. My potrebujeme uprchliky jako otroky.No to je ta prava humanita.Presne podle milionařskych smejdu a la Havel.Napred je zbombardujeme a pak je pouzijeme jako lacinou pracovni silu.Moralka sametove revoluce ,jen co je pravda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měli by jsne požádat pana admina at napíše článek co tady můžeme v diskusi psát,když ted je web v režimu tuhé cenzury?

   Smazat
  2. Napište jak nám slibovali demokracii a skončilo to ještě horši cenzurou než za komunistů.
   To prý je ta čistá pravda!

   Smazat
  3. 0:51
   To, myslim se zrovna napsat vůbec nemůže.
   (Zpíval Jiří Suchý koncem padesátých let: Kam poděly se sliby? Taky se nigdá nestal národnim umělcem.)

   Sem vždycky přemejšlel, co je takovej Pánek zač.
   A vida. Jako Havel, rozervanec.
   I když jsem si vždycky myslel, že jako Klvaňa.
   Blb.

   Smazat
 2. Jaké české hospodářstvi? Snad cizí vlastníci pořebují plné obrátky. Ale to je vše na náš účet, my budeme nést následky zničení naší kultůry.Oni jenom shrabují zisky.

  OdpovědětSmazat
 3. Člověk v plísni to je ten správný název a plíseň a ne rakovina zničí lidstvo, jak správně říkal známý léčitel páter Ferda. Je o něm na internetu dost a to ještě tenkrát ani náhodou nemohl znát Šimona Pánka. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takto, pokud si nenecháme stále kálet na své hlavy, to musí být!

   https://uloz.to/!6oe1Tv6Dx/ct24-majdan-9-5-2014-jacenuk-turcinov-chcipaci-vyobcovani-lidem-kyjev-panek-exbolsevik-jaromir-stetina-caklej-kocab-slizkej-bursik-hrabivej-schwarzenberg-chameleoni-kolonie-prazsko-nekonecny-stredoevropsky-mindrak-krasno-exhavel-bmp

   ®

   Smazat
  2. Majdan nedopadl, tak majdanově. Skutečná realita byla a je jiná, lid Kyjeva JE vypískal, ale to není z ČT pro naše oči a uši, zde to máte:

   https://uloz.to/live/!GuUHDFMu2/ct24-majdan-9-5-2014-jacenuk-turcinov-chcipaci-vyobcovani-lidem-kyjev-panek-exbolsevik-jaromir-stetina-caklej-kocab-slizkej-bursik-hrabivej-schwarzenberg-chameleoni-kolonie-prazsko-nekonecny-stredoevropsky-mindrak-krasno-exhavel-avi

   ®

   Smazat
 4. Ten by potřeboval makat rukama až by mu z nosu lezli bubliny šmejd jeden.

  OdpovědětSmazat
 5. Pánek,kdy začneš makat na plné obrátky?
  Zdravý chlap a od školy v neziskovce.
  A potom potom na hrad (-:
  Kdy si vezmeš do rodiny muslimského doktora? Na donbase vás všichni hnali. Špión v tísni.

  OdpovědětSmazat
 6. Mimo lávku . Megan utratila za pět dnů v Nev Yorku 11 miliónu.
  A my máme platit 365kč měsíčně na černouška z afriky. To je nepoměrně a ničení ekologie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až černoušek vyroste, tak vám sem připlave poděkovat a po letech se tu setká se svým tratínkem. Vždyť to bude dojemné a vy nebuďte škrt!

   Smazat
 7. Ano, noví imigranti jsou skutečně velkým přínosem pro ekonomiku. Tak např. ke konci roku 2016 bylo v Německu registrováno 1,43 mil. imigrantů z Afghánistánu, Eritrei, Iráku, Íránu, Nigérie, Pákistánu, Somálska a Sýrie. Z toho počtu pracovalo 179 tis., t.j. cca 12,5%, ale jen třetina z nich na plný úvazek. Německý spolkový úřad práce však je optimista a předpokládá, že do roku 2022 bude pracovat 50% z nich. Tak uvidíme.

  OdpovědětSmazat
 8. My nepotřebujeme uprchlíky na práci. My potřebujeme platy za práci (ne almužny).....To vyřiď Pánku, těm tvým chlebodárcům z nadnárodních korporací co vlastní ekonomiku v ČR!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč máme tak nizké platy oproti Západu a kde mizi ten zbytek vysvětloval článek č.4.Národniho programu voličů nepolitické OSV,kde byi i návrh jak toto vykrádáni našich peněz zastavit!
   Proto asi nenašel i u tohoto webu prakticky žádnou podporu,občané sami si to neumi vysvětlit, diskuse o této zavažné věci,NAŠE PENIZE , tu vůbec nikdo nesměl VÉST dodnes nebot naši intelektuálové prý sami nevi proč tomu tak je NIC O TOM NESMĚJI NAPSAT a tedy nejsou schopni navrhnout i ŽADNIOU NÁPRAVU! Ted už prý je úplně pozdě, protože prý jsou občané s tim krmenim co dostanou úplně spokojeni,nikdo se stejně nesmi ozvat web nepochopil § o totálni cenzuře a zdejši "intelektuálové" se brzy ozvat už nebudou moci,protože odmitaji proti tomu § protestovat a s radosti půjdou raději cestou nejmenšiho odporu a CENZUROVAT !!

   Smazat
 9. Těšili jsme se do EU.Dnes prdičky naši babičky ceny západní mzdy východní! Co s tím malý pane havle ? Kde je ten slibovaný západní způsob živots? Jen práce.

  OdpovědětSmazat
 10. Tak po nás chtěj pomalu na všechno maturitu, nebo vejšku, po "revoluci" z nás dělali národ debilů ohledně nízkého podílu vysokoškoláků v populaci. No a rok se sejde s rokem a lifrovali by sem negramoty z celé zeměkoule, ti zřejmě k výkonu své profese vzdělání potřebovat nebudou. Nebo budou fasovat tituly už na hranicích? To bude mít pan Pánek co dělat.

  OdpovědětSmazat
 11. Správně, vyměníme si kontinenty. Jeden může jenom závidět tomu izolovanému kmeni, co odmítl návštěvu amerického misionáře. Lidé prostí, bez vzdělání, zato s instinkty a zdravým rozumem. Jsou sví, bez Pánků a jemu podobných.

  OdpovědětSmazat
 12. Toho hocha jsem si všiml v televizi už při tzv. "sametové revoluci". Tehdy jsem ještě věřil většině lží o svobodě a demokracii (a taky o věčném míru - to jsem byl ale blb!) , ale Šimonek už mi tehdy připadal jako křivák. Nezklamal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 22. února 2019 9:58

   Později ho ukázali na ČT, to už byl člověkem v plísni. Zřejmě měl předlajnovaný úřad prezidenta ČR a nechtěl si nic pokazit.

   Televize čekala na jeho příchod se svazačkou M. Pajerovou a svazákem I. Chaunem s překvapením mu předložili výzvu: „Děkujeme, odejděte!“. On vyskočil z křesla a s napomenutím: „Do toho mě netahejte!“, utíkal od nich jak vyplašený zajíc, ten svazák Šimon Pánek, "rezident" pro cizí zájmy!?

   ®

   Smazat
 13. Jak se ten Šimon skutečně jmenuje ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jmenuje se Pávek, ve Vesničce mé, střediskové, se staral o Otíka

   Smazat
 14. Je to člověk na svém místě, jako většina kolaborantů s nadnárodními globálními hajzly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to prostě jejich člověk, Šimon.

   Smazat
 15. Nejhorší je, že ať se hneme, kam chceme, tak vždycky potáhnou za námi, neboť sami o sobě jsou prakticky bezradní. Evropa bez nás je jim k prdu.

  OdpovědětSmazat
 16. Může mi někdo vysvětlit, proč máme nejvyšší nájmy i v králíkárnách, proč povolujeme lichvu a proč se pak divíme že jsou bezdomovci. Pak se děláme hodní protože jim občas pomáháme. Totéž ve větším děláme v Africe. Pomáhat se má, ale jen při nezaviněných neštěstích,to je naše povinnost.

  OdpovědětSmazat
 17. Studentský vůdce funkcionář SSM na vysoké škole si zasluhuje naši nezměrnou úctu. Jak prohlásila herečka Holubová dělá toho mnoho za pár šupů. Nezáviďte mu jeho zodpovědnou práci v ,,Člověku v plísni", kterou oceňují i v daleké Americe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:59 On, na rozdíl od nás, vejde do dějin, neboť není lehké být vůdcem. V pošmourných listopadových dnech roku 1989 nemohl nikdo vědět jak to dopadne, jenom Šimon, jako jeden z mála dostal od prozřetelnosti echo. Veď, chlapče, študáky na barikády, v dálce vidím lesknout se, medaile a řády.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.