Reklama

čtvrtek 21. února 2019

Švajčiarsky najvyšší súd: Ruskí športovci sú nevinní! MOV vážne porušil práva ruských športovcov a dokonca zatajoval dôkazy o ich nevine!

Martin Bago
21.2.2019 InfoVojna
V týchto dňoch došlo k veľmi dôležitej udalosti, o ktorej ale mainstream nejako „zabúda“ informovať! Najvyšší súd Švajčiarska totiž v sobotu zamietol odvolanie Medzinárodného olympijského výboru proti rozhodnutiu Športového arbitrážneho súdu (CAS) vydaného 1. februára 2018, ktoré oslobodilo 28 ruských športových reprezentantov z obvinení z užívania dopingu počas ZOH 2014 v Soči!


Súd totiž vtedy rozhodol, že podľa existujúcich právnych princípov nie je možné uložiť Rusom tresty na základe nejakej pochybnosti o ich čistote, ale musia byť predložené konkrétne a nespochybniteľné dôkazy, ktoré dokážu každému jednotlivcovi jeho vinu. A k tomu samozrejme nedošlo a tak boli tresty pre ruských športovcov zrušené, čo potvrdil v týchto dňoch aj švajčiarsky najvyšší súd.

Nemecká právnická firma Wieschemann Lawyers na margo toho dokonca uviedla, že neexistujú žiadne faktické dôkazy o tvrdeniach riaditeľa moskovského antidopingového laboratória Rodčenkova o udalostiach v Soči a MOV teda vážne porušil procesné práva športovcov a dokonca ešte aj zadržiava dôkazy z obhajoby a súdu. MOV teda evidentne zatajoval fakty o nevine ruských športovcov! Okrem toho všetky opätovne otestované vzorky obvinených ruských športovcov z konca roku 2016 boli negatívne.

A to teda znamená nielen to, že obvineným Rusom musí MOV naspäť vrátiť odobraté olympijské medaily zo ZOH 2014, ale hlavne to, že zákaz vystupovať pod ruskou vlajkou na minuloročnej zimnej olympiáde v Pchjongčangu im bol udelený neprávom a celý západný svet ich na základe týchto lživých tvrdení neprávom šikanoval! A byť Rusmi, po tomto rozhodnutí si za to od MOV ešte aj pýtam odškodnenie. Okrem toho, kde sú teraz tie „pravdovravné“ mainstreamové médiá, ktoré sa pred rokom predbiehali v tom, kto viac Rusko a ruských športovcov pošpiní a zdémonizuje? Kde sú tie médiá, ktoré z ruských športovcov robili pomaly zločincov? Prečo teraz o tomto najnovšom rozhodnutí švajčiarskeho najvyššieho súdu neinformujú?

Aj na tomto príklade tak môžete vidieť tú neuveriteľnú prehnitosť Západu, západných politikov, vlád a médií! Aj tento príklad krásne ilustruje, že týmto ľuďom sa nedá veriť ani to, že majú nos medzi očami. To, čo MOV a západní politici, ktorí na MOV tlačili, totiž v týchto rokoch urobili Rusku a ruským športovcom je taká bezprecedentná špinavosť, aká naozaj nemá v histórii športu obdobu a ktorá by mala každému normálnemu človeku skutočne otvoriť oči a jasne napovedať, kde, v akom systéme to vlastne žijeme…

Martin Bago 


https://www.hlavnespravy.sk/sud-rozhodol-obvineni-ruski-sportovci-cisti/1645674
https://www.casopis-sifra.cz/mezinarodni-olympijsky-vybor-tajil-dukazy-o-nevine-ruskych-sportovcu-kteri-kvuli-tomu-prisli-o-lonskou-olympiadu-o-jejich-nevine-nyni-rozhodl-i-svycarsky-nejvyssi-soud/
https://www.rt.com/sport/449293-russia-doping-innocent-ioc/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku
http://wieschemann.eu/en/alexander-legkov-gewinnt-in-letzte-instanz-gegen-ioc-freispruch-bestaetigt
https://www.olympic.org/news/ioc-disappointed-at-decision-of-swiss-federal-tribunal

151 komentářů :

 1. Rychlý úpadek Ruska je téma na dny a týdny prezentací dat a diskusí, za pár minut se tedy daji zmínit jen některá fakta. Populace Ruské federace i přes zmanipulované statistiky klesá. Ještě rychleji klesá počet etnických Rusů a naopak roste populace Čečenců, Tatarů a dalších, většinou muslimských menšin, kteří tvoří již kolem 25 procent.

  Některé oblasti Ruska jsou již prakticky etnicky „čisté“ (zejména Čečensko a Ingušsko), v Dagestánu jsou ještě tři procenta Rusů, v Tuvě méně než 10 procent. Rusové za Putina žijí tak dlouho jako Bangladéšané – průměrná délka dožití je v Rusku přesně o deset let kratší, než je průměr EU.

  Ve 140milionové populaci je oficiálně více než milion lidí s HIV-AIDS, se skutečnosti je ale nakažených mnohem více. Občané Ruské federace jsou „mistry Eurasie“ v počtu vražd (devět vražd na sto tisíc obyvatel – oproti 0,9 vraždy v Česku, 0,8 v Polsku nebo 0,7 v Německu) i v počtu sebevražd (19,5 na sto tisíc obyvatel v Rusku oproti deseti na Slovensku).

  Ruský alkoholismus je legendární a za čísly o jeho poklesu se skrývá jen propad zdaněného obchodu s lihovinami a mohutný příliv vodky z Kazachstánu. Prudce roste počet chudáků a společnost je sociálně mnohem více polarizovaná než v zemích EU.

  Rusko umírá a zevnitř se rozpadá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to máš odkud, Alberte, nebyly by nějaké odkazy na zdroje?

   Smazat
  2. Pepa Vyskoč povýšený shovívavým anonymem na Alberta tu tapetuje předem prefabrikovanou tapetou, nesouvisející s tématem článku. Článek je o tom, že ruští sportovci a Rusko jako stát byli před celým světem nespravedlivě napadeni, zostuzeni, vláčeni médii, jen aby si veřejnost ve "svobodném světě" udělala patřičně negativní obrázek: Co Rus to šmejd.

   Kampaň štvaní proti Rusku je široká a má připravit veřejnost na válku. Takhle štval Hitler proti Židům, komunistům a Slovanům.

   I Pepa vulgo Albert a jeho výpotek do téhle kampaně patří. Vsadím se, že Pepa vulgo Albert článek vůbec nečetl, nepřemýšlel o něm ani se posléze nechytil za nos. Oni to chovanci na vnitru nemají ve zvyku, ani na to nejsou duševně vybaveni.

   MM

   Smazat
  3. 6:47 Nuže, ty to musíš vědět nejlíp. Neboť to, co jsi napsal, je věrný obraz pouze tvojí rozpadající se duše, i těla. Měl ses k sobě chovat líp. Upřímnou soustrast, Alberte.

   Smazat
  4. Někdo - Pepa Vyskoč6:47 rád rajzuje na Rusech, Putinovi a občas když se mu akorát hodí do krámu tak i na "rusech ze Sovětského Zvazu r.68". Pan M.M7:14 si s oblibou jako správný Čech kopne do Němcích a Hitlera. Ja si pro zdejší informační vyváženost s chutí kopnu do Anglosionistů, do jejich prohnilé monarchie, královny Victorie a jejich masového vraha Churchila.

   Smazat
  5. Když sportovci neužívají doping, tak honem popadneme jinou hůl - národ vymírá.

   Smazat
  6. HIV bylo vynalezeno v Rusku nebo jim to demokraté ze Západu přivezli?

   Smazat
  7. I u nás se našly v olympijském výboru svině, které se ke štvanici přidaly.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 8.27 gratuluji,zkouška na redaktora čt 24 proběhla úspěšně,jste přijat.

   Smazat
  10. Vnimaňje, vnimaňje! Radosta mění taktiku! Přešel na jakousi serioznost psaného textu samozřejmě, že nikoli obsahu. Čtenáře už tolik nepobaví jeho ironie. To už vyčpělo. Tomáš Fuk

   Smazat
  11. 8:27 Jsi autentický debil, který neví co píše. Restrukturalizace se tady dělá už 30 let, ale jak si nepovedla co ? Nějak jsou ty východní státy zaostalé co ? Bylo potřeba z nich udělat kolonie, a ty debilná žvásty si strč někam.

   Smazat
  12. Proč jede premiér Babiš do USA? No přeci budeme stavět jadernou elektrárnu a musí žádat, kdo to smí postavit. Nečase to stálo místo premiéra a Babiš má našlápnuto.

   Smazat
  13. 9:07, neadresujte mu žádnou odpověď, je to jen ubohý tapetář, který tento text našel na FB a teď to tady desetkrát do týdne tapetuje. Sám by nebyl schopný napsat nic, a tedy vám ani neodpoví.

   Smazat
  14. 06:47 to jsem se zase nasmál, ty ses rozhlíd po Praze a popsal si co vidíš. Rusko vymírá a my pro samý LGBT pomalu nevíme kam patří,hahaha.

   Smazat
  15. 6:47...ono tie čísla sa týkajú prakticky celej bielej rasy, ak si si nevšimol. Ich civilizácia ich doviedla nemať deti kvôli kariére, ale aj muži majú problém s oplodnením a ženy s donosením dieťaťa.

   Smazat
  16. 6:47 článek je o podrazu MOV na sportovce Ruské federace. Vy, jak se zdá, se zvláštním potěšením, patláte ve vnitřních potížích toho státu. Hlavně, že "demokratický" západ dělá co může, aby takové potíže prohluboval a pokud nejsou, tak je vyvolal. Vy jste opravdu charakterní člověk.

   Smazat
  17. Anonymní 21. února 2019 8:27

   To říkáš ty zarytý Vlasovec, co z principu, vrozené píle a šetrnosti smrká do všeho, co nosí zrovna na sobě. Žijou pamětníci, kteří odpřísáhnou, že tě zahlédli v sauně smrkat do své síťové tašky. Pro tebe esesáku nic světoborného.

   Nechť Vladimír (Vlády - mír!), vládne co nejdéle!

   HUAWEI®

   Smazat
  18. 6:47 nám zřejmě svým nenávistným výblitkem vůči Rusku chtěl naznačit , že zatím co Rusko umírá a rozpadá se tak my budujeme světlé zítřky a vzkvétáme . Myslím , že je to přesně opačně .

   Smazat
  19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  20. 15:19
   Nazdar Jando. Proč tady pořád mluvíš o sobě? My víme, že nestojíš za nic a že podržíš kdekomu. Myslíš, že tady na někoho svými bláboly uděláš dojem? :)

   Smazat
  21. Nebojte se, Anonymní 6:47, však my je, jako ve všem, doženeme a předeženeme. V ČR už máme teď cca 14,3 sebevražd na 100 tis. obyvatel. A jelikož EU stále touží po přílivu imigrantů z Afriky, kde je výskyt HIV/AIDS nejvyšší, tak máme naději i v tomto ukazateli, navíc se nám znamenitě šíří syfilis, při čemž antibiotika ztrácejí účinnost.A ve spotřebě alkoholu osob starších 15 let jsme nejméně na stejné úrovni jako Rusové. Jinak v Evropě chlastají Litevci a Francouzi zdaleka nejvíce. A ve spotřebě drog nemají Rusové proti Západní Evropě a USA žádnou šanci.

   Smazat
  22. Takových textů jako 6:47 za večer vysolím 50.

   Smazat
  23. USA jsou nejvetší intrikani a zločinci světa.Vymyšleny doping ruskych sportovcu to je největší fake-news a ty sam si zabedněny idiot.

   Smazat
  24. Biblické - a ak sa toto bude diať zo zeleným stromom (Rusko), čo potom bude zo suchým?!!!! (Euroatlantický svet) - platí na súčasnosť = posledné roky existencie planetárnej civilizácie.

   Smazat
  25. Dobrý rozbor. A teď USA, Anglie, Francie ... Určitě to zvládneš!

   Smazat
  26. Iba v tvojej hlave umiera Rusko. Ty somar!

   Smazat
  27. 15:52 Ale hlavně v realitě! - https://www.google.cz/search?q=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B5%D1%82+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig0ubU6dTeAhUQDOwKHbRHDx4Q_AUIDygC

   Proto taky Putler skoro o ničem jiným celý dvě hodiny svýho každoročního projevu o stavu Chujlostanu nežvanil! Zahraniční politice, tolik omílaný zdejšími zdegenerovanými odulci, věnoval sotva 20 minut!

   Smazat
  28. 16:52 Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj fýra - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   je na chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 2. ani tunajki niet žiadny majster sprava stara rok je už davno zabudnuta lebo nove prehluši stare ako vravil major teraski čo bolo to bolo terazki som majorom viete kefalin

  OdpovědětSmazat
 3. 6:47 Za mých mladých let se říkalo: To jsi viděl z ponorky a ještě byla kalná voda.

  OdpovědětSmazat
 4. 6:47 Tak hurá. Nebude třeba vést proti Rusákům vyhlazovací tažení o kterém pořád sníte, aby se konečně klid a mír po celém světě rozhostil. Oni se zjevně vyhladějí sami.
  Takže hurá na hory, mladý muži, nějaká baba se pro takového těžkého frajera vždycky najde, život začíná! Nemusíte se už starat o vývoj a směřování světa, klid, mír, demokracie a štěstí se během času po celé zeměkouli rozhostí samo. To je přece Darwin. Neschopný druh vyhyne.
  A upřímně řečeno i vy byste nerad v pekelném jaderném kotli umíral. A Rusáci jsou už takové svině, že by spláchli veškeré lidstvo s sebou. Vždyť to už několikrát deklarovali! Válčit, to jo, to jediné by jim šlo.
  Takže krásný čtvrtek, určitě počet Rusáků zase klesl. Určitě ani neumějí správně souložit. Množit se musí ti kvalitní, mladej. Víte přece kam vás matka demokracie posílá? JDI!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výtečně. Rusofóbní kavárníci vzývají Čapka, tak Matka musela zahovořit.

   Ale při jejich duševní omezenosti si stejně myslím, že jim nedochází.

   Smazat
 5. I takovéto případy se podílí na propadu věrohodnosti mainstreamových médií. Vyrobí bulvární skandál s očividným politickým cílem, který od počátku stojí jen na tvrzeních a chybí jakékoli přímé důkazy. Dokud to jde, dokud má nějaký potenciál, do zblbnutí jím masíruj veřejnost, aby to nakonec nechala vyšumět do ztracena, aniž by se přiznala, že to byla jen uměle vytvořená bublina a omluvila se.
  Ale mnoho lidí se to stejně dozví a předá tu informaci dál. A tak mainstreamu nakonec budou "věřit" už jen ti, kteří chtějí věřit, kteří to mají v popisu práce.

  OdpovědětSmazat
 6. Anonymní 6:47
  Tohle můžeš napsat o kterékoliv západní zemi,hlavně USA.
  100 let útoků,sankcí,zadržování západu na SSSR,Rusko,se muselo někde projevit,ale ten národ je duševně zdraví,schopný se vždy postavit na nohy.

  OdpovědětSmazat
 7. ...maistreamu nevěřím od "majdanu" ani "dobrý den"...

  OdpovědětSmazat
 8. Přesně tak teď se odhaluje že proti Ruské štvaní jsou samé západní lži.

  OdpovědětSmazat
 9. 6:47 trouba, jedním slovem jste zaslepený rusofobský trouba, starejte se raději o blaho Česka, aby i tady nějací Češi ještě někde zbyli :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omezený kretének (6:47) tady argumentuje jakousi pofidérní vyspělostí západu. Poněkud mu uniká, že ten západ "vyspěl" na úkor jiných, počínaje vyhubením amerických indiánů, od té doby se jinak žít nenaučil a hodlá žít podle tohoto do budoucna! Západ je obyčejný parazit a jako parazit musí být ukončen!

   Smazat
  2. 8:45 Nebojte, už se na tom pracuje

   Smazat
  3. Realita je jiná! Ve skutečnosti prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.

   Smazat
  4. Co se této země týká, tak rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.

   Smazat
 10. Putin je čipera! Ten stihne všechno.,
  Jenom jsem nikde neviděl a neslyšel v čem by nám kapitalistické Rusko mělo být nebezpečné! Jenom celou diskuzi zarámují nadčasovým vtipem, ze kterého je vše jasné! Sešel se Klaus s Putinem a Putin mu vyhrožoval, když nebudeš poslouchat , tak nechám bombardovat Prahu! Tak to jo Vladimíre, řekl Klaus , když mně ještě víc naštveš, tak ti nechám rozbombardovat Karlovy Vary ihned! RF je spolehlivým dodavatel energetických surovin,ropu, plyn,jaderné palivo, všechno v klidu bereme z RF a ještě brbláme! Ropovod Družba jede pořád a to ani nikdo nezmíní, to je samozřejmost a protože je to ropa z Ruska od "zlého" Putina, tak se o tom ani nesmí mluvit! To je ideologická diverze! Dnes se tak usilovně přepisují dějiny, že se už také nesmí říkat, že nás za války okupovali Němci, ale nacisté! V tom případě je ale také nutné říci, že nás v roce 1968 neokupovali Rusové , ale komunisté!! Tak to vyjde stejně! Zrovna tak máme v trestním zákoně ono pověstné "hanobení" národa , ale Rusové se mohou hanobit v médiích od rána do večera a to je v pořádku!! EU a NATO jsou dnes problematické organizace, protože nedodržují ani vlastní předpisy , za kterých jsme do těchto organizací vstupovali! Pořád budeme nasazovat psí hlavu Rusům a nejsme schopni si zamést ani před vlastním prahem! Jsem již starší člověk a nejsem nějak ideologicky vyhrazen,jenom chci aby byl v této zemi pořádek a dodržovali se platné zákony a předpisy a to také ty mezinárodní! To snad nechci tolik!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko je pro západ velmi nebezpečné, protože je to asi poslední země světa, která je schopná žít za své a nepotřebuje (jako dnešní západ) drancovat a tunelovat jiné země. Rusko je prostě nežádoucí vzor. Balkánská řeznice to řekla už před několika roky, jak je nespravedlivé, že se Rusku dostalo takové bohatství a že se o ně musí podělit se světem (rozuměj s Amerikou)

   Smazat
  2. Z Ruska ale skutečně číhá velké nebezpečí. Svým sebevědomým vystupováním totiž narušuje disciplinovanost amerických protektorátů a nabourává léta pečlivě pěstěnou autoritu USA. Pod tímto negativním vlivem by mohl strach z USA vyprchat natolik, že by protektoráty mohly vypovědět poslušnost.
   To USA nemohou připustit, protože jejich hospodářská stabilita stojí právě na uznání jejich dominance celým světem. Jako řadový stát již nemohou existovat, znamenalo by to v první řadě nutné přiznání reálného bankrotu.

   Smazat
  3. 9:29 Rusko je nepřítelem civilizovaného světa - shodne se na tom i většina členů RB OSN. Nám, prostým občanům postačí se podívat na běžné zprávy! O ruské hybridní hrozbě a jejich pokusech ovlivnit všeobecné mínění Evropanů víme velmi dobře, jsou toho plná média. Ovlivňují volby po celém světě, míchají se regionálních politik a neštítí se ani diverzních akcí a invazí. A není v tom jen jejich politika. Jako národ jsou Rusové všeobecně nenávidění a obsazují nejvyšší příčky v anketách o neoblíbenosti národů. Není vůbec divu. Celý oficiální mediální proud a veřejnoprávní média jasně poukazují na to, že tito zabijáci vraždí pomocí chemických zbraní nejen v Sýrii, ale i po celé Evropě. V současnosti se prověřuje fakt, že jsou za epidemií spalniček a chřipky, které Evropu zasáhly. Shazují dopravní letadla, zbrojí jako šílení a vyhrožují jaderným úderem, kradou cizí území, neustále napadají své sousedy a válčí po celém světě. Několik válek v posledních 30ti letech rozpoutali i v Evropě. A to proto, že nic neumí, nemají peníze, umí jen válčit a loupit.

   Tohle vše najdete v oficiálních vyjádřeních vlád i mínkotvorních médií demokratického světa, který Rusy jednoznačně odsuzuje. Ukrajina, země tak zkoušená jejich agresí a náš přítel, se už dávno po svých úděsných zkušenostech vůbec netají nutnosti jejich eliminace. To samé Gruzie, Litva, Lotyšsko, Estonsko - všechny tyto země netouží po jiném, než vstoupit do klubu NATO, aby měli záruku bezpečnosti.

   My běžní civilisté z nich máme strach a chceme žít v klidu. Pro nás není největším nebezpečím nějaký chimerický ISIL anebo dokonce Islám či imigranti z Afriky, ale Rusko, jeho násilné obyvatelstvo. Jak se jim bránit? Diplomat Bartuška je doporučil zabíjet a zahrabávat vedle silnice. A to ani zdaleka není ten nejradikálnější názor, přečtěte si mínění na sociálních sítích a jinde. Já si narozdíl od pana Bartušky nemyslím, že bychom měli začít zabíjet Rusy kdekoliv na ně natrefíme, nikde jsem k tomu nevyzýval, ale jednou z možností obrany je tento agresivní stát navždy umlčet a to bez války nepůjde. Nejlépe formou masivního preventivního úderu. Shodně se mnou uvažuje většina generálů NATO.

   V 90.letech se běžně hovořilo o dekolonizaci Ruska, kterou podporovaly nejen významné think tanky, ale především největší Evropan celé historie - Otto von Habsburg. Tohle je ta hlavní šance, porazit v boji a dekolonizovat. Bez mrtvých to samozřejmě nepůjde, ale to se nazývá, pokud vím, "collateral damage".
   A USA se o to aspoň snaží ... Navíc dnes ale máme hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a čínské sloty! Civilizace má právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
  4. Putin byl světovým společenstvím označen za válečného zločince a zločince proti lidskosti poté, co po uchopení moci začal vést vyhlazovací války, teror a diverze po celé planetě. Za všemi teroristickými útoky hledejte Rusko. Mohou jim poděkovat mrtví a zranění po celé Evropě a USA, ale také v Nigérii, Džibuti, Mosambiku, Izraeli, Mali, Tádžikistánu, Čadu, Indonésii, Venezuele, Peru, Egyptě, Barmě... Neštítí se používat chemické zbraně přímo v Evropě, zabírá území cizích států, sestřeluje dopravní letadla, podminovává mosty a přehrady, připravuje jadernou válku, přičemž válkami již zničil mnoho států jakými je Sýrie, Lybie, Irák, Čečna, Dagestan, Jemen, Somálsko, Kongo, Ukrajina, Moldavie, Gruzie, Arménie, Azerbajdžán, Afghánistán, Kosovo, Súdán, a další. Snaží se destabilizovat ekonomický systém světa, hackerskymi nástroji likviduje bankovní systémy, krade zlato a ukradl energetické zásoby planety, šíří poplašné zprávy, páchá diverze na výrobních systémech celého světa a ničí infrastrukturu. Požáry, záplavy, průmyslové havárie... za tím vším je třeba vidět ruskou vražednou pracku.
   Při tom všem, je napadení volebních systémů téměř ve všech demokratických zemích a dezinformační kampaň po celé planetě jen dětskou hrou na vojáčky.

   Smazat
 11. "Stalin převzal negramotnou zemi s pluhem a odevzdal jadernou velmoc."
  W. Churchill

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Holt tam mají chytrý lidi

   Smazat
  2. Vše co kdy měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel s obloukovou klenbou, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí "stavitele" ani nezval, leda coby nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! Nakonec se svýmu osudu stejně nevzepřeli - - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   .... a proto je bude nutno tak či onak zlikvidovat v zájmu civilizace!

   Smazat
  3. Co se týká Stalina, to byl vychytralý a lstivý Azijec který vyjebal s Američanama! Totiž program půjčky a pronájmu umožnil Rusům se za války volně pohybovat po území USA a učit se novým technologiím. V rámci této spolupráce tak v roce 1941 bylo na území USA až zhruba kolem 1200 ruských inženýrů, kteří se školili moderním technologiím a postupům, k tomu je nutné připočíst zhruba několik stovek dalších tzv. OJT (On -The-Job-Training), tedy Rusů na stáži či na praxi v amerických továrnách. A to dokonce i z oblastí, kde Rusové žádnou smlouvu či dlouhodobější spolupráci s USA nikdy neměli - např. podle knihy Dark Sun: The Making of The Hydrogen Bomb od Richarda Rhodese (potvrzeno i výstupy z projektu Venona či deníkem majora Jordana) se jednalo i o oblasti raketového či rozvíjejícího se jaderného průmyslu (včetně dodávek jaderných komponentů apod.). Samozřejmě není také divu, že Rusové tuto spolupráci zneužili a v USA si rozšířili již bez tak širokou základnu špionů a agentů, kteří jim pak po válce prozradili spoustu amerických vojenských tajemství a technologií. Rusové díky této velmi „zištné“ pomoci ušetřili obrovské finanční prostředky na vývoj a výzkum či nákup těchto technologií – tato částka by se pohybovala v desítkách miliard rublů za každý rok pomoci! Navíc s tím se dostali i k technologiím, které by normální cestou jistě nezískali. Obecně tak můžeme zakončit asi tak, že díky této části Lend-Lease se Rusům podařilo získat takové technologie, které jim umožnily stát se jednou ze dvou velmocí 20. století.

   Smazat
 12. Zajímavý článek a je třeba ho šířit dál mezi slušné lidi. Co se týká reakcí, reaguje pouze jeden zdegenerovaný rusofob v několika stupidních příspěvcích, které nikdo nečte, snad jen ti, kteří reagují na toho degeneráta. Osobně ho přehlížím, je mi v podstatě líto. Je druh na vyhynutí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problém je v tom, že takové individum pravděpodobně platíme ze svých daní.

   Smazat
 13. Za mého mládí nám byl předkládán jako světový problém , který by mohl vést k válečnému konfliktu , boj “komunismu” s “kapitalismem”!! “Komunismus” se nám jaksi vytratil , protože dnešní nám předkládáný “nepřítel” , což je “zlé” Rusko , je také kapitalistický stát, takže proč máme jít zase do války a za čí zájmy!!! Kdo má opět vydělávat na válce a na životech opět do války nahnaných nevinných lidí!!! Já už nebudu v klidu poslouchat “ometálované” dobytky , kteří zase bubnují do války!!! Nikdo válku nechce, pouze ty dobytkové , co na ní a na zbrojení vydělávají!!! Pro mě není žádný prostý Rus, Američan, Číňan a další příslušník jiného národa , nepřítel!!! To jenom ta vrcholně špatná a “zaplacená” média opět “vyřvávají” a štvou lidi proti sobě , aby se zase zabíjeli!! Co je to za zvrhlost? Všichni, co dnes štvou lidi do války, jsou zločinci a budou po zásluze potrestáni a už to nebude dlouho trvat!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Takže teď očekávám od ČT náležitou omluvu a hlavně uvedení opravy ve zprávách!

  OdpovědětSmazat
 15. Ono to není jen k zasmání. Není dobré si na pouštět kunu do kurníku protože s ní je sranda. Poslední dobou se útoky na alternativu značně stupňují. Ano jsou na úrovni debility a to by nás nemnělo ukolébávat, ale varovat.
  Poslední brutální útok jsem zazanamenal na alternatnivní vysílání svobodného vysílače. V době, kdy se příznivci tohoto media sešli na oslavě v Těchlovicích u Stříbra, byl brutálně napaden zakladatel pan Hlávka na Klatovským vysíláním tohoto interaktivního vysílání. Prostě hovada se vloudí kamkoliv a pokud jim dáme prostor postupně vytlačí skutečnou alternativu.
  Je to jen můj soukromý názor. Můžete souhlasit nebo nesouhlasit.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 16. Rozhovor Milana Syručka

  Vy jste autorem knihy „Michail Gorbačov (Uchránil Prahu od krveprolití?)". Jak hodnotíte tuto práci a proč je na konci názvu otazník? Tak Gorbačov Prahu zachránil nebo ne?

  Abych byl přesný. Když 17. listopadu 1989 byla ta známá studentská demonstrace, která vedla právě k pádu starého režimu, probíhaly v našem vedení samozřejmě různé úvahy, jak proti tomu postupovat. A nechyběly ani názory, aby se proti demonstrujícím studentům a dalším zakročilo silou. Dokonce k tomu už byly připraveny vojenské skupiny v Rokycanech a dalších. Význam Gorbačova spočíval v tom, že zaslal do Prahy dopis pro tehdejší sovětské velvyslanectví a Střední skupinu sovětských vojsk v ČSSR, aby všemi prostředky zabránily tomu, aby v Praze došlo k nějakému násilí a vojenskému střetu. To znamenalo, že ta skupina sovětských vojsk (70 000 sovětských vojáků) měla v případě, že by se tehdejší stranické a vládní vedení rozhodlo vojskem, policií, milicemi nebo jinými násilnými prostředky zasáhnout proti Čechoslovákům, tak tomu měly zabránit. To si myslím, že byl jeden z nejvýznamnějších momentů těch listopadových událostí a že to byla, jak se pak ve světě všude říkalo, sametová revoluce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...a já myslel, že to zařídil Kocáb... ,P .))

   Smazat
  2. Pan Syruček zřejmě v rozhovoru zapoměl připomenout,že slova-známá studentská demonstrace,která vedla právě k pádu starého režimu-májí být uvedena v uvozovkách!K mocenskému a majetkovému převratu-tedy žádná revoluce-došlo ne zásluhou nějakých studentů,ale vlivem počínajícího rozpadu SSSR.Jinak řečeno-když čecháček vyrazil na Letnou v kulichách cinkat klíčema,bylo již dávno rozhodnuto!!

   Smazat
  3. https://uloz.to/live/!nGmjYoNXpRiz/analyza-17-11-1989-vice-google-cz-miroslav-dolejsi-politicky-vezen-po-r-1989-vladnoucim-teatrem-opet-zatracen-prestoze-si-odsedel-19-let-o-sametu-napsal-r-1990-a-skoncil-30let-media-mlci-osvetlil-osobu-havel-most-avi-mp4

   Smazat
  4. 9:33- role Gorbiho je již obecně pokládána za zrádce ruských zájmů. Jen díky ještě většímu blbu dodnes "nevisí".

   Smazat
 17. Německý politik: "NATO vynakládá 900 miliard dolarů na války a invaze, ale špatní jsou Rusové?"
  Ruslan Chubijev
  22. 7. 2018 Yandex.ru
  Oskar Lafontaine je německý politik, bývalý předseda strany SPD (Sociálně demokratické strany Německa). V současné době, podobně jako ostatní uznávaní politici, kteří se osvobodili od pout politické korektnosti, zůstal soukromým hostem ústředních televizních kanálů, ale zároveň získal jedinečnou příležitost - aniž by se obával o svou funkci, může se otevřeně vyjadřovat. "...všechny ty báchorky, které poslouchám již dlouhá léta, jsou holé nesmysly. Kdo zničil Irák? Čí to byly bomby? Americké! Spojené státy způsobily stovky tisíc úmrtí na celém Blízkém východě a tvrdily, že je to kvůli boji proti terorismu, ale ironií je, že teroristé zabili řádově méně lidí, než oni! Dovolte mi dokončit myšlenku, nepřerušujte mě, vidím, že se Vám to nelíbí a je Vám to nepříjemné. ...


  George Friedman kdysi řekl...: "USA se už sto let snaží zabránit vzniku asociace Německa s jeho technologiemi a Ruska s jeho zdroji". A proto se takto chovají. V této otázce dosáhly velkého úspěchu, když přisunuly NATO blíže k ruským hranicím. Přestože slíbili Gorbačovovi, že tomu tak nebude. A neříkejte mi tady, že to tak nebylo. Tehdy jsem byl osobně vedle něho. ...Brzezinski kdysi řekl, že pokud chceme vládnout na euroasijském kontinentu, potřebujeme k tomu Ukrajinu. A voilà! USA už dlouho obkličují Rusko, a kdo tomu nevěří - podívejte se na mapu, podívejte se, kde přesně jsou v tomto okamžiku Američané se svými raketami. ..."

  Konkrétně ve svém nedávném "hřímavém" vystoupení ve vysílání ZDF si Lafontaine nevybíral slova ve vystoupení přímo tváří v tvář ministryně obrany a řekl:

  "Poslouchejte! Proč se nikde v médiích neuvádějí holá čísla, která mluví sama za sebe? NATO vynakládá 900 miliard na války a nezákonné invaze, přičemž zlí jsou ale Rusové! Vynakládají na vyzbrojení něco přes 60 miliard dolarů, takže když vezmeme v úvahu tuto skutečnost, zasalutovat po Trumpových slovech a vydávat ještě více na NATO je prostě šílenství! Nakolik je třeba být bláznem, aby byla konzumována celá tato propaganda! Nicméně je šířena v celé EU, a to neustále. Že prý je nutno vynakládat více peněz, že jsou tady zlí Rusové, že 0,7% HDP, které dnes vydává Německo, nestačí a tak dále ... Ale můj bože, dokonce i těchto 0,7 procenta je skoro víc, než vydává na armádu "to hrozné Rusko"! Copak to nevidíte? V tom není vůbec žádná logika, tady jde o naprostý triumf propagandy!

  Navíc, jakmile se odvažujete zpochybňovat toto téma, okamžitě vám říkají, že jste buď ruský agent, nebo že nepřemýšlíte o tom, co si pomyslí naši partneři v NATO. A já se ptám, zda nemají být v popředí NAŠE zájmy, ne cizí? Proč se jimi nemůžeme řídit stejně, jako se jimi řídí Rusko a USA? USA mají nejsilnější ekonomiku na světě a přesto se řídí svými zájmy po celém světě! Mají po celém glóbu kolem 800 až 1000 vojenských základen, ale co my? Není na čase si položit otázku, jak dlouho budeme existovat jenom proto, abychom podporovali zájmy Ameriky? Nemáme své vlastní? Chci uvést příklad - když USA znovu zahájí další válku, automaticky se coby člen NATO staneme jejím účastníkem. Kolik let uplynulo od druhé světové války a my stále ještě nejsme svobodní. Nemůžeme přece cokoliv rozhodovat sami, nejprve to musí být schváleno ve Washingtonu. Ještě bych pochopil, kdybychom diskutovali o posilování našich ozbrojených sil, ale tyto peníze půjdou na účty amerických vojenských korporací, ne na naše vojáky v různých misích.

  A vůbec, nerozumím tomu. No dobře, řekněme, že jsme začali dávat více než dvě procenta HDP, a co? Donald Trump si nás znovu zamiluje? Rozhodli jsme se k tomu kvůli jeho kývnutí? To znamená, že se musíme ptát sami sebe, proč máme utrácet ta dvě procenta? Kvůli tomu aby co? Ale my o tom prakticky nemluvíme. Proto absolutně nepodporuji Váš názor (otáčí se k ministryni obrany Německa).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte si, že musíme být v Iráku, v Mali, v Afghánistánu, kvůli čemu? Kvůli zájmům Ameriky?

   Potřebujeme armádu jen proto, abychom se bránili, ne proto, abychom byli součástí nezákonných amerických válek.

   Američtí vojáci v Iráku, nebo francouzští v Mali - to vše je kvůli ropě! A všechny ty báchorky, které poslouchám již dlouhá léta, jsou holé nesmysly. Kdo zničil Irák? Čí to byly bomby? Americké! Spojené státy způsobily stovky tisíc úmrtí na celém Blízkém východě a tvrdily, že je to kvůli boji proti terorismu, ale ironií je, že teroristé zabili řádově méně lidí, než oni! Dovolte mi dokončit myšlenku, nepřerušujte mě, vidím, že se Vám to nelíbí a je Vám to nepříjemné. Proto znovu opakuji ...

   Neměli bychom se míchat do válek Ameriky, která je vede pro peníze a ropu. Utrácíme miliardy za uprchlíky, které tyto války zplodily, ztrácíme ve všech směrech, ale zároveň chráníme Ameriku a obviňujeme Rusko. Chápete, jak je to hloupé?

   Spojené státy prohrály v uplynulých letech všechny války! Tyto kampaně nepřinesly žádný výsledek! Ty země jsou jednoduše zničeny. Pošlete ona 2 procenta tam! Na boj s hladem a nemocemi! Co, nechcete? Jste přece pro mír?

   Všechny tyto války jsou samý terorismus a my ještě tomuto teroru pomáháme. Vzpomínám si, že George Friedman kdysi řekl, a všichni v jeho okolí vědí, co řekl: "USA se už sto let snaží zabránit spojení Německa s jeho technologiemi a Ruska s jeho zdroji". A proto se takto chovají. V této otázce dosáhly velkého úspěchu, když přisunuly NATO blíže k ruským hranicím. Přestože slíbili Gorbačovovi, že to tak nebude. A neříkejte mi tady, že tomu tak nebylo. Tehdy jsem byl osobně vedle něho.

   Je velmi důležité, abychom porozuměli Rusům. No představte si, že to Rusko by teď náhle stálo na hranici Kanady a Mexika! Brzezinski kdysi řekl, že pokud chceme vládnout na euroasijském kontinentu, potřebujeme k tomu Ukrajinu. A voilà! USA už dlouho obkličují Rusko, a kdo tomu nevěří - podívejte se na mapu, podívejte se, kde přesně jsou v tomto okamžiku Američané se svými raketami. Ne Rusové, ale NATO je hlavním agresorem. Dává 900 miliard dolarů na nelegální války, ale přitom je špatná Moskva!"

   Smazat

  2. Lafontaine je známý zrádce a kolaborant. V USA by už dávno byl v base, za bolševika skončil s kulkou v hlavě. Takoví, kteří na vysokých místech pochybují o NATO a jeho cílech a vedoucí roli USA, jsou extrémním nebezpečím nejen pro Evropu, ale pro celý civilizovaný svět.

   Smazat
  3. Máš to za 1, výborně. Šplhoune.

   Smazat
  4. Výtečný aspirant na Šámalovo místo! Má ségru? Může dělat dopisovatelku v Číně.

   Smazat
  5. Současné jednotné Rusko zůstává molochem zaostalosti, kde se projevuje se stále větší naléhavostí nutnost zásadní restrukturalizaci společnosti (což platí v menší míře pro celý bývalý východní blok!), aby vznikla prosperující společnost respektující principy, čehož se v této oblasti ještě plně nedosáhlo. Tento archaický kaganát musí být důsledně dekolonizován, přičemž v žádném nově vzniklém národním státě nesmí mít živel "Rus" většinu a rozhodovací práva. Nesmí se používat jejich jazyk, ten musí být zcela a nemilosrdně vymýcen spolu se vším, co je na něj vázáno. Velmi vhodná by byla nová kolonizace obyvatelstvem třeba z Afriky nebo lidnatých asijských států. Jen v evropské části by tak mohlo vzniknout 32 nových států pod přímou patronací USA a EU.
   - Asijská část by se měla demarkačními liniemi rozdělit pod správu OSN a vyspělým Západním státům přidělit status protektora.
   - nutnost zásadní restrukturalizace společnosti platí pro celý bývalý východní blok, aby vznikla různotvárná prosperující společnost respektující principy, čehož se v této oblasti ještě plně nedosáhlo. Stejně tak by se mělo přistoupit k internacionalizaci nové společnosti uzákoněním angličtiny jako úředního jazyka.

   Smazat
 18. Pěkný den,
  článek jako celek je hrozivě vážný a burcující, přesto mne tam rozesmál jeden obrat.
  „pravdovravné“ mainstreamové médiá,
  A to prosím vnímám i ty uvozovky, kterými je přídavné jméno ohraničeno. Bohužel, bohužel je to tak k smíchu jako by někdo napsal "svätý" Lucifer. Až na to, že Lucifer je postava tak z pohádek, ale "mejnstrýmová media" jsou krutá každodenní realita. František

  OdpovědětSmazat
 19. Zase lži. Soud sice nepotvrdil provinění konkrétních sportovců, ale tím se nic nemění. To proto, že všechny tresty byly nejen za doping, ale, a to především, za státem organizovaný doping a falšování chemických analýz! . A Rusko nejen že nedokázalo opak, ale bojkotovalo všechny snahy MOV, WADA a jiných sportovních organizací o nápravu. Tedy to, že by se Rusku měly vracet jakékoliv medaile, a že soudy vyřkly "NEVINEN" je LEŽ!

  Vůbec tedy nezáleží na tom, jestli nějaký Šipulin ten a ten den bral drogy anebo nebral, ani tento fakt nic nemění na faktu, že Rusko je stále vyřazeno z férového souboje národů. Tento verdikt stále platí pro VŠECHNY druhy sportu, tedy i pro šachisty a paralympiky. Že by se to mělo změnit, není v dohledu. Rusko také nemůže pořádat mezinárodní soutěže a nrbufou se uznávat výkony v soutěžích domácích.

  Tamní sportovci ovšem mají šanci se osobně prezentovat jen tak, že získají občanství jiného státu a budou startovat za tento stát. Už toho využila třetina sportovců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak, že kdyby tam byl doping řízen a podporován farmaceutickými firmami, jako je to na Západě, tak by asi bylo vše v pořádku. Jsme přeci v kapitalismu a stát se nemá do ničeho montovat. Ruští sporovci, kteří přejdou do jiných zemí, třeba do Norska, tak tam si ani neškrtnou. Že? Tam sportují i nemocné záduchářky. Vážený bez dopingu se dnes žádný vrcholový sportovec neobejde. A nikdo mi tady nevyvrátí, že v této aféře šlo hlavně o poškození Ruska a ruských sportovců. A taky až na prvním místě o prachy. A vy to dobře víte. M.R. P.S. Osobně se považuji za nestranného neb Rusko je mi úplně jedno.

   Smazat
  2. Celá aféra stála na promluvě, kterou vypustil emigrant - bývalý šéf oněch ruských laboratoří. Žádný důkaz, jen pomluvy.

   Smazat
  3. Takže šlo o odsouzení státem organizovaného dopingu, který se ovšem neprokázal, protože jednotliví sportovci byli čistí. Takže šlo o prokázání lži toho úředníka, který lhal o státem organizovaném zločinu.

   Smazat
  4. 13:33

   "pomluvy" které byly jednoznačně dokázány.

   Smazat
  5. 15:23- Váš dokonalý rasizmus převedu v krátkosti "na druhý břeh". Parafrázuji: Celý západní svět je třeba dekolonizovat! V novém světovém pořádku nesmí mít "Žid" většinu(semitů) a rozhodovací práva!
   Jak se Vám to líbí?

   Smazat
  6. 17:25 to je ten tapetující kokot, on vám neodpoví. On jen z FB přebírá texty a tady to furt pastuje. Tenhle tu vidím minimálně podesáté.

   Smazat
 20. Nejděsivější je to ohlušující ticho presstitutských kurviček a děsivá pitomost takových, jako ten z 6:47, když jeho a jemu podobné nepřesvědčí ani tento případ jak jsou oblbováni a ještě tomu věří. Zásadně nenosím oblečení ani boty světových značek, já jim budu dělat zadarmo reklamu? Jó kdyby alespoň zadarmo. No a takhle je to se vším, když v Německu neúměrně zdraží nějakou potravinu, tak je Němci přestanou kupovat. Proč jenom my jsme takhle debilní? Asi západ pochopil, že jsme si tu blbost ve své naivitě sami vyhrkali v sametovém pšouku a že jim chceme sami dělat otroky a dojnou krávu. A o té olympiádě a ruských sportovcích Pjakin řekl, (jako vždy měl pravdu) kdyby to byli vlastenci a ne kurvy prodejný, a řekli že na olympiádu za těchto podmínek nepojede nikdo, tak by nakonec jeli i s vlajkou a se vší parádou. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebuď blázen dědku - NENÍ TO PRAVDA! Zase jsi naletěl na ruské lži. Přečti si příspěvek 10:01.

   Smazat
  2. Rusákům se měla účast v Soulu zakázat tak jako v Riu, a ne že ještě ke všemu měli na dresech nápis "...from Russia". To byl podraz pro všechny čestné sportovce. Dokonce i tehdy měli extrémní počet nálezů.

   Smazat
  3. Možná jsem blázen... ale ten 10:01 zcela evidentně nečetl, nepochopil, nebo nechce pochopit, ten článek úplně nahoře. Jinak souhlasím a je to i nejúčinější si z toho (alespoň zatím) dělat srandu. Zdravím všechny lidi nemdlého selského rozumu. Rudý dědek

   Smazat
  4. 11:02

   myslím dědku žes nepochopil ty. Žádný soud nerozhodl o ruském sportu, pouze o některých ruských sportovcích. Tedy například Šipulin bude moct startovat, ale za JINOU ZEMI.

   Smazat
  5. Nebudu se tady s nikým hádat, kdo pochopil, či nepochopil. Jedno je jasné, až čas ukáže kdo měl pravdu, pak se můžeš znova ozvat a omluvit se. To ale určitě od tebe a tobě podobných nikdo nečeká, to je totiž o morálce a etice, pro vás samá cizí slova. Rudý dědeček

   Smazat
 21. A co Koukalová a naší někteří biatlonisti ,kteří se proslavily svým tažením na rusy ? No asi nic. A medaile na ZOH by pro příště mohly být putovní, protže jedněm je vezmou,druhým dají ,druhým seberou a prvním vrátí. A co sázkové kanceláře ? Tohle je fraška ,která nemá bohužel konce . Bredy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechte naší skvělou Gábinu laskavě na pokoji! Ruský biatlon je plný feťáků, to se ví už dávno, ale že dopují i v curlingu, to mě teda dostalo. Ještě nikdy jsem neviděl, aby někdo dopoval v podobných sportech. Jenže tam dopují ve velkém i handicapovaní, dorostenci i děti.

   Smazat
  2. Gabriela Koukalová je excelentní čestná a mimořádně krásná sportovkyně. Jsme na ni hrdí. Její odvážný postoj k ruskému dopingu obdivuji, ne každý má takovou odvahu nazvat věci pravým jménem.

   Smazat
  3. Vypustit z huby jedovatou slinu není zase tak velká odvaha. Co se týká dopingu, tam 10:45 má pravdu, u nás už dopují i nedozrálí dorostenci v touze dosáhnout co nejlepších výsledků s co nejmenším úsilím.
   Ohledně posuzování dopingu bych byl velmi opatrný. jedná se pouze o souboj výrobců podpůrných preparátů a dodavatelů technologií pro diagnostiku nepovolených látek v tělech sportovců. Jedním z důvodů zákazu nepovolených preparátů je stabilizace a zvyšování jejich ceny na trhu.
   Těch co "nebrali" a nakonec byli po letech odhaleni je spousta v každé zemi.
   Celá aféra od začátku smrděla politikou a já ji děkuji, na sport v TV už se nedívám. Po projevech našich biatlonistů proti Rusům se mi zvedal žaludek.
   ABC

   Smazat
  4. 10:45 zapomněl si na důchodce

   Smazat
  5. 10:55 hm, moc bych za to nedal, že máš ruku přilepenou k orgánu, ovšem tady jde o sport, Gábinka koho potkala toho pomluvila, tak se vzpamatuj.

   Smazat
  6. 10:55 no to je nádhera, někdo obdivuje dopující krasavici Gabríelu Dermacol Koukalovou jenom proto, že se zapojila do protiruské hysterické kampaně, ale sama do Soulu nemohla právě kvůli novým antidopinkovým testům. Tak tomu říkám boží hovádko :-)

   Smazat
  7. 11:59 nejlepší biatlonisti jsou (do jednoho) astmatičtí Norové, všude si s sebou vozej tisíce ampulí schváleného prostředku na astma. Tak tomu říkám sportovní divadlo na sněhu :-)

   Smazat
  8. Já se nestačím divit. Pomlouváte naše sportovce, urážíte sportovce našich přátel, ale nevadí vám doping organizovaný státem, který má podobné chování snad zakomponované v ústavě. Jděte se vycpat! Teď jasně vidím, jak fanatický člověk může být.

   Smazat
  9. 14:47
   V čem tkví pomluvy našich sportovců? V našich pochybnostech o jejich čistotě? Pohyboval jste se někdy ve sportovním prostředí? Kde byl doping organizovaný státem? V NDR, Číně, USA .... máte další příklady?
   Pokud by byl sport čistý, bylo by to prima. Pokud si sportem vyděláváte, začnou po čase platit jiná pravidla, než v amatérském sportu. Profesionální sport je zábava pro masy, aby neměli čas myslet na podstatnější věci. Bez profesionálních sportovců se většina obejde, jsou mnohem důležitější profese. Fanatici nepustili Rusy na olympiádu pod Ruskou vlajkou a pokusili se tak Rusko ponížit. Ruští sportovci tam neměli jezdit, nikdo jim to nezakázal, jednali o své vůli a jeli. Olympiáda dávno není o sportu, ale o penězích a politice, sportovci jsou pouze nástroje v rukou manažerů. Přeplacení a přecenění, vyzdvihovaní a mnohdy nemorální ...
   ABC

   Smazat
  10. 22:45

   Rusy nepustili v Soulu pod vlastní vlajkou, a i tak měli nejvíc dopujících. Dokonce i v curlingu. Nepustili je vůbec do Ria, i tak v těch ostatních soutěžích měli nejvíc dopujících. Fakt se jděte vycpat. Zastáváte se země, která vysoko převyšuje v dopingu následující stát, Indii, a extrémně převyšuje zbytek světa. Právě proto se už většina čestných a tvrdě makajících sportovců proti takovým praktikám ozvala.

   Smazat
 22. 9:07, neadresujte mu žádnou odpověď, je to jen ubohý tapetář, který tento text našel na FB a teď to tady desetkrát do týdne tapetuje. Sám by nebyl schopný napsat nic, a tedy vám ani neodpoví.

  OdpovědětSmazat
 23. co na to zaprodanci typu Hamza, Schlezinger nebo Koukalová?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přehnané používání posilujících a povzbuzujících prostředků(by legálních) vede mnohdy ke křečím ve svalech, zejména v lýtkách, poškozuje žaludek a vede k nechutenství. Tak, že možná žádná bulimie nebo přetrénovanost...

   Smazat
  2. Ano, Gábinka nemocná na těle i na duchu, ale hlavně že má barevně sladěnou čelenku, s hůlkami a pažbou!

   Smazat
  3. Václave Dvořáku, paní Koukalová Gabriela toho za svůj krátký život udělala pro Českou republiku stokrát víc než vy. A už to nedoženete. Jediné, na co se zmůžete, je posměšný komentář ohledně jejího vzhledu. Je to ubohé.

   Monsieur Dvořák, chtěl bych vám připomenout bilanci z nedávných let: zlato - 3x, stříbro - 4x, bronz - 2x, kterými tato nádherná mladá žena dostala svou zemi do třídy mistrů a stala se světoznámou. Kromě excelentních výsledků také díky své inteligenci a půvabu.

   Smazat
  4. 15:32 mohl byste nějak blíž specifikovat co z těch jejích medailí ČR měla ? O její inteligenci pak svědčí její memoárová literatura. Ohledně půvabu, vaše pubescetní nadšení vám neberu, každý s ženskými nějak začínal.

   Smazat
  5. Paní Koukalová je pro mne především a na prvním místě podnikatelka v oblasti sportu resp. biatlonu, zrovna tak jako jsou podnikatelé tenisti fotbalisti hokejisti, kteří jdou stále za lepším. Reprezentace je u nich až na druhém místě. Kolikrát už tito živnostníci odmítli reprezentovat, protože jeli na dobře placený turnaj atd. atd. A paní Koukalová? Připojuji se k názoru 11.02. No teď dělá besedy, pro Hamé už je nezajímavá a až se na ni bude pomalu zapomínat, nafotí pár hambatých fotek a bude po všem. Svými spory s bývalými kolegyněmi a kolegy a zpatlanou autobiografií jen prokázala, že přílišnou inteligencí neoplývá a má to trochu pomotané v té krásné hlavičce. Věřte do budoucna to nebude mít lehké. P.S. Na ty fotky se osobně těším!

   Smazat
  6. 17:39

   další blbec. Pane, Gábina ví velice dobře, co dělá, a v krásné hlavě má narozdíl od tupých, obludně ohavných a dopujícich Rusek i mozek. Vím, že vy jako rusofil bez skrupulí byste naši Gábinu nejraději viděl někde na dlažbě, ale to se vám nepodaří. Ona už pro Česko vykonala opravdu hodně práce, co vy nezvládnete za celý život. Už jen za tohle by zasluhovala trvalý, opravdu dobrý příjem. Ale ona na to není odkázaná a peníze si umí vydělat i jinak. Ve sporu je jen s těmi tupými nafetovanými Ruskami, s nimiž je ve sporu celý sportovní svět a dál jim to pořádně vyžrat.

   Smazat
  7. 16:34

   Vy jste tak hloupý doopravdy, anebo to jenom hrajete? Jakože či mělo Česko z toho, že se stalo mistrem světa v biatlonu??? To jakože vážně míněná otázka? Proč se tedy celý svět tak pachtí za sportovními úspěchy a vráží do toho tolik peněz?

   Smazat
  8. Pro 21:28 - Protože dnešní vrcholový sport je především velký bussines. Točí se tam peníze, stát tam vráží velké peníze, aby se sprotovci-podnikatelé mohli blejsknout a ukáyat reklamní nášivky a polepy, ale umožnit školákům a mladým lidem všestranné sportovní vyžití, na to moc peněz není. Dorůstá nová generace - otylá, která se nikdy nenaučil hýbat a sportovat - a to se všemi negativními důsledky do budoucnosti.

   Ostatně, k čemu jsou mi mistři a mystrině, reprezentantni ČR, když zdaňují v daňových rájích a jako vlastenci se nechovají a nikdy chovat nebudou. Jedině snad v případě, že by to byl ten bussines!

   K.

   Smazat
  9. 8:06

   jenže byznys není jen tak pronic zanic. Jedou v tom velké emoce, které následně ovlivňují celé národy. Proto je kolem sportu takový humbuk. Gabriela pro Česko získala velice cenné body nejen v povědomí světa, ale zároveň tím povedla sebevědomí. Že to nepůsobí na vás, to nikoho nezajímá. Působí to na 85% národa a zbytek planety. To že zdaňují v off-shore naprosto schvaluju. Jsou to těžce vydělané peníze, povětšinou na mezinárodní scéně, a nevidím jediný důvod, aby to cpali do zdejších pažravých tlam. Každý za svoje.

   Smazat
 24. Chazari valky proti financnim klanum .pdf FED dluží Rusku a Číně 1.000 tun zlata.To je důvod 100leté nenávisti!
  Mezi Amerikou a Ruskem byly podepsány dohody o
  předání našeho zlata ne jako dárku, ale k pronájmu.
  Na dobu 100 let, které uběhly v roce 2013. Přitom je v
  dohodách zvláště vyznačen bod, že úroková sazba za
  použití 48,6 tun zlatých rezerv bude činit 4 % ročně. To
  znamená, že ročně má FED převádět do Ruska a Číny 4 %.
  Je však třeba říci, že procenta nebyla nikdy vyplacena.
  Dohody byly sepsány v šesti vyhotoveních, tři z nich byly
  uloženy v Americe, tři byly předány Rusku. Zároveň bylo
  vytvořeno 12 „zlatých“ certifikátů (na 48,6 tun) na
  doručitele. Certifikáty byly předány ruskému carovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jinými slovy cara a jeho rodinu zavraždili ti, co dnes drží ty tři dohody na zlato

   Smazat
 25. Teď se řeší odmítnutí Poláků jet do Izraele. U Solovjova to vysvětluje Jakov Kedmi z Izraele

  https://www.youtube.com/watch?v=pY3ctboGIRw

  Nevím, co si o tom myslet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co si myslet? No to je přece jasné, pro pravdu se Poláci nesmírně zlobí na všech frontách, nejenom za to zavraždění půl miliónu židů. Viz závadové maso: protože si Češi dovolili kontrolovat polské maso, tak uražení Poláci jsou nespokojení a budou naopak v rámci odvety testovat české pivo. Jsou to neuvěřitelně nafoukaní prezenti. Ne nadarmo Churchil o nich prohlásil, že jsou to děvka Evropy :-)

   Smazat
  2. Poláci vraždili židy ještě před obsazením země nacisty za vlády Pilsudského a jsou to takoví ubožáci, že po osvobození Rudou armádou vraždili dokonce i ty židy, kteří se vraceli do Polska z lágrů! Hlavně, že si dobytci uzákonili trest, pokud někdo nazve Osvětim polským koncentrákem. Ohánějí se katolickou vírou, ale v praxi se jejími přikázáními nikdy neřídili. Poláci jsou neuvěřitelní pokrytci!!!

   Smazat
  3. A to souvisí s článkem jak ?

   Smazat
  4. 12:59 Třeba tak, že polská armáda krajowa zabila více vojáků rudé armády, než-li Němci. Třeba tak, že polští "proaktivní soudruzi" jdou v čele jakékoliv kampaně proti Rusku (nejenom proti ruským sportovcům) jenom na kývnutí prstem svého zámořského páníčka - viz Camp Trump.

   Smazat
  5. Poláci se ze své historie nikdy nepoučí, proto dnes tolik podporují kyjevské banderovce. Byli a jsou horšími nacisty než byli němečtí fašisté.

   Smazat
  6. S článkem to vůbec nesouvisí, ale předválečné polské vlády dělaly co mohly, aby vznikl stát Izrael a to britům navzdory. Židy cvičily, vyzbrojovaly, aby se jich tak zbavili. Poláci jsou antisemiti jako všichni okolo, tedy Ukrajinci, Lotyši, Litevci, Estonci. Jinak postavení židů a poláků se za války moc nelišilo, poláka bylo rovněž možno beztrestně na ulici zabít. Některým čechům se zase nelíbilo, když potkali židy na jim zapovězeném místě a práskli to. Jo, jo.

   Smazat
  7. 13:16 aby se jich zbavili a hlavně aby jim mohli sebrat majetek, každopádně polské židy vraždili ještě před obsazením Němci

   Smazat
  8. Od husitských dob se nic nezměnilo. Husité již tehdy varovali "měj se na pozoru před Polákem, před nosem ti mává křížem, ale za zády si chystá meč k výpadu proti tobě". Standardní polské pokrytectví a dvojakost platné i dnes.

   Smazat
  9. Na obhajobu poláků nutno dodat, že pokud polák ukryl žida, byl zavražděn, zpravidla s celou rodinou. Přesto to někteří riskli. Já bych tedy nepaušalizoval, nehledě na to, že skutečně existovala větší verbež.

   Smazat
  10. Není Polák jako Polák!

   Smazat
  11. Polákům vděčíme dnes zato, že bolševické hordy neprošly v roce 1920 do Evropy a kdyby bývali byli rozumný i v roce 1939, tak kde by dnes Evropa končila! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
 26. Pravda snad někdy nakonec zvítězí. I v případě Jana Masaryka je vše nakonec jinak: https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201902209262361-Ceskoslovensko-Velke-Britanie-SSSR-Jan-Masaryk-Jiri-Valenta-SIS/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Masaryk pomáhal Izraeli a Britům se to nehodilo do krámu, o tom to je.

   Smazat
 27. Dopadlo to, jak to dopadnout muselo. Jeden zdejší rusofob začal slintat, to se tak občas u dobytka stává. Do vysněných USA ho nepustí přes veterinární kontrolu, tak žije tady a hodnotí dění v Rusku, s planou nadějí, že si v USA té vysící sliny, u jeho tlamy, nevšimnou. Žij blaze a bacha na spařený jetel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud hledíte na zdrogované "sportovce", kterým následně laboratoř vymění moč za čistou, pak k rudofobii většina nemá daleko.

   Smazat
 28. Případ se ještě pár let povleče. Rozhodnutí, soudy, odvolání. Pikantní bude posouvání medailí. Protiruské křídlo už ale vyčerpalo možnosti růstu, nyní bude pár let oscilovat a pak začne jeho ústup s tím, jak půjdou USA a EU kvůli čínskému nástupu od válu. Jak jí budou muset přepustit místo na bedně a cca za 15-20 let už nemusí být na bedně ani pro ně místo, protože se ztrátou ekonomické síly přijde ztráta politické síly, kulturní váhy, kdy "bahno" a kariéristé se přesměřují na jiné páníčky a tehdy se začne definitivně podtrhávat účet.
  Mezitím ale dojde na "astmatiky" a další, kteří ze "zdravotních důvodů" mají od šéfů světového sportu výjimky na užívání jinak zakázaných látek, a také na transíky - jak to napálila Martina Navrátilová (rozdíl mezi mužem a ženou totiž fakt není jen ve výši hladiny testosteronu, neboť je to celý komplex rozdílů, jež nelze zamáznout hladinou jednoho z hormonů a tvrzením "já jsem žena/muž").
  Sport se totiž změnil ve "sport" - v kšeft se sportovní iluzí, v ziskuchtivý parazitismus na sportovním klání a jeho renomé férovosti, kde se nyní jakýmkoli způsobem žnou zisky a věhlas (jako prostředek zase k nějakému benefitu). Mravní špína se rozlézá do snad všech sfér života lidského společenství. Jak to skončí? Zůstane nějaká rezervace pro spravedlivé a ostatní se budou předhánět v tom, jak si děti co nejrychleji osvojí promýšlení podvodů? Nebo se podaří tuto vlnu podvodů, toto kořistnické podvádění systémového rázu charakterizující společensko-ekonomickou formaci zarazit a zahnat jen do rozsahu osobních selhání?
  KR

  OdpovědětSmazat
 29. Vypadá to, že vrcholový sport je dnes jenom soubojem biochemických laboratoří a uplacených a angažovaných kontrolorů. Nejvyspělejší a nedetekovatelné preparáty mají ale asi Američané. Dodnes nemohu pochopit, že sestry Williamsovy jsou vedeny jako ženy a že "nezobaly", ale Ruska Maria Šarapovová ano. Je to přece vidět na první pohled na jejich postavách, kdo zobal a kdo nikoliv, že? :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vrcholový sport je dnes především jeden velký byznys,v kterém jde pouze a jen a jen o peníze.Prostě kapitalismus!!

   Smazat
  2. 13:20

   Až na to, že všemi oblíbená sympatická sexi kočka Serena nezobe, zatímco vyblitá kostnatá fuchtle Šarapka, zvaná "dead face" nebo jednoduše "koza", pro svou aroganci a nesnášenlivost, ta prokazatelně brala. A pak se trapně vymlouvala, že "nevěděla".

   Smazat
  3. Vážený 13.20, Serena je velmi vážně nemocná, ale to by jste měl vědět a má od americké(!!!) antidopingové komise povoleno několik vyjímek. Frštéhe!?

   Smazat
  4. 18:23

   Serena je těhotná, ty troubo!

   Smazat
 30. 14:53
  Jako vtip se ti to povedlo, ledaže bys byl úchyl. "Sympatická sexy kočka Serena..." Myslíš tu koňu, která kdyby ti vrzla jednu po čuni tak šestkrát obletíš svět, Alberte?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sexi kočka Serena je těhotná a narozdíl od té nadopované kozy Šarapky, bude zanedlouho matkou. Serena nikdy nedopovala, její síla a talent jsou přirozené a vytrénované. Navzdory viditelné muskularuře má klasickou ženskou postavu s útlým pasem.
   Z jejího těhotenství se těší všechny tenistky, protože kvůli její srdečné povaze a profesionalitě má spoustu kamarádů. Šarapku nemá rád nikdo. Nedávno vyhrála v dvojboji s mladičkou Američankou, které na konci odmítla podat ruku a odmítla jakýkoliv kontakt. Projev arogance. Přitom pro tu mladou ona byla idolem, a odmítnutí kontaktu ji vehnalo slzy do očí. V šatně ji pak vysvětlili, co je její idol zač.
   Serena byla ke všem přátelská a srdečná. Takže těžko by někomu jednu vrzla, Ferdinande. Možná Šarapka.

   Smazat
  2. Milý hochu, velmi se mýlíte. Šarapovová a Serena si nemají vůbec co vyčítat. Obě jsou namyšlené krávy. Tomu věřte! Nezastávám se ani jedné. Padni komu padni. Ale to z nich neudělal sport ale prachy!

   Smazat
  3. 18:35

   hochu, já se nemýlím, jeden můj příbuzný pracuje v tenisové branži a ten má informace přímo od zdroje. Serena je fajn holka, přitom celebrita světového formátu. Šarapka je kráva.

   Smazat
  4. Krávy jsou obě. Mně stačilo, co vyvádějí na kurtech.

   Smazat
 31. Způsob, jakým je Rusko a ruský národ neustále denuncován tím nejšpinavějším a nejpodlejším, co má Západní tzv. civilizace" k dispozici nás nesmí ani zarážet ani zaskočit. Prostě tak pracuje "demokracie" diktatury kapitálu.- Nikdy čestně, to by se sama zahubila, vždycky zákeřně. Západu nelze ani věřit nejen nos mezi očima, ale hlavně špetka slušnosti a mozkové hemisféry v jejich kebulích. Na hulvátově je založen ten spolek kriminálních militaristů, masových vrahů, válečných pirátů! Pane Bože, zbav nás konečně tohoto světového panství zločinců Západu a vrať na zemi lidskost, mír, přátelství a spolupráci mezi národy. Zkoušel jsi nás Hitlerem a jeho nacismem, zkoušíš nás znovu daleko záludnějším Eu a NATOnacismem! Čím jsme si vysloužili, Pane Bože i Tvoji nevůli, že podporuješ tvůrce genocid, mezinárodní nenávisti, bezpočtu válek a halod mrtvých, také dětí....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až na malý "detail", a to že právě Putin byl světovým společenstvím označen za válečného zločince a zločince proti lidskosti poté, co po uchopení moci začal vést vyhlazovací války, teror a diverze po celé planetě. Za všemi teroristickými útoky hledejte Rusko. Mohou jim poděkovat mrtví a zranění po celé Evropě a USA, ale také v Nigérii, Džibuti, Mosambiku, Izraeli, Mali, Tádžikistánu, Čadu, Indonésii, Venezuele, Peru, Egyptě, Barmě... Neštítí se používat chemické zbraně přímo v Evropě, zabírá území cizích států, sestřeluje dopravní letadla, podminovává mosty a přehrady, připravuje jadernou válku, přičemž válkami již zničil mnoho států jakými je Sýrie, Lybie, Irák, Čečna, Dagestan, Jemen, Somálsko, Kongo, Ukrajina, Moldavie, Gruzie, Arménie, Azerbajdžán, Afghánistán, Kosovo, Súdán, a další. Snaží se destabilizovat ekonomický systém světa, hackerskymi nástroji likviduje bankovní systémy, krade zlato a ukradl energetické zásoby planety, šíří poplašné zprávy, páchá diverze na výrobních systémech celého světa a ničí infrastrukturu. Požáry, záplavy, průmyslové havárie... za tím vším je třeba vidět ruskou vražednou pracku.
   Při tom všem, je napadení volebních systémů téměř ve všech demokratických zemích a dezinformační kampaň po celé planetě jen dětskou hrou na vojáčky.

   Smazat
 32. Pamätám si dobre dopingovu hystériu proti ruským olympionikom zo slovenskej televízie, dávali to aj 10 krát za den vo vysielaní aj v podtitulkách na správach aby masírovali mozgy aký su Tí Rusáci strašní. Pozeram aj správy na TV ČT 24 a tam bola uplná hystéria proti Ruským olympionikom, tam ich okydávali snad stále, niektoré moderártorky boli ako primitívne protiruské kurvičky. Český politici to tiež žrali a vyjadrovali sa za total bojkot Ruskych športovcov. Bolo citit že to je primitívna protiruska propaganda. Vtedy som si uvedomil že s týmito českými predajnými politickými děvkami by sme mali žit v spoločnom štáte ? Nikdy ! Majú to v genoch, Fiala,Šlafenberg ,Gazdík, Farský,Kalousek, Bělobrádek a žumpový odpad prezidentských kandidátov na čele s Drahošom.Títo by mali viest Československo ? Nechcel som rozdelenie Československa , vždy som bol na ten štát hrdý ale s takou predajnou českou chátrou nikdy. Je mi smutno aké bolo Československo silné a uznávané za prvej repibliky kedy bolo súčastou aj zakarpatská Ukrajina s Užhorodom, Mukačevom a ako sme aj toto uzemie stratili ked Beneš sa spoliehal na Frantíkov a Britov a tí nas gentlemansky predali Hitlerovi čim nastal rozpad štátu. A tie naše politické děvky sa opät cpu do zadku Britom a Frantíkom

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poslušní čeští proaktivní konfidenti se našli za každého režimu, i za toho hitlerovského, i za toho komunistického. Někdo říká, že právě ta "přizpůsobivost" demonstruje tu sílu národa a schopnost přežít v měnících se vnějších podmínkách. Na Slovensku to bylo trochu jiné. Už za první republiky v dobách společného státu Slováci raději ve velkém emigrovali za Atlantik.

   Smazat
 33. Tyto naše politické děvky jsou schopné za každého režimů lézt do prdele pánům světa i těm zadluženým.V České republice je braťe taková antiruská kampaň že už nevíme kdy přijeli vojska Varšavské Smlouvy.Protože se to vysílá pul roku.Děcka se bojí že bude válka že zase přijeli Rusové jak říká čt,asi byly sami.Každý rok se upalují další lidé,co to je za režim a doba?
  Mnoho lidí začíná sympatizovat z Ruskem.Náš ministr navštěvuje Ukrajinský benderovský režim v Kyjevě a přitom není schopen položit květiny Československým osvoboditelum Kyjeva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moji rodiče zažili vpád Rusů v '68 a nesou si trauma celý život. Stejně tak moji prarodiče z konce 2.světové války. Tohle musí znát i naše děti a proto u nich budujeme historickou paměť, aby nezapomněli.

   Smazat
  2. 21:15
   Vidíte, moji rodiče měli nepříjemné vzpomínky na Sudetské Němce a jejich soukmenovce z poza hranic. Pokud někomu Rusové způsobili osvobozením trauma na celý život osvobozením větší části republiky v roce 1945, byla to výše zmíněná skupina, kolaboranti, banderovci a další ....
   Z historické zkušenosti bychom si měli dávat pozor právě na naše západní přátele a na Poláky ...
   ABC

   Smazat
  3. 21:15 - Takhle může vzdychat jen bývalý Vlajkař, člen Národního souručenství, konfident Gestapa nebo někdo od Čurdů z rodiny.

   Smazat
  4. 22:58,8:10

   Pokud vašim rodičům nevadilo bombardování, znásilňování, střelba z těžkých zbraní, stanné právo, totální devastace, vraždy a loupeže, pak možná byli v nějakém kolaborujícím otrjadu, který táhl spolu s ruskou válečnou mašinérií do Evropy, naprosto nepřipravené na hrůzy podobné invaze.

   Smazat
 34. Ať nám nikdo neříká, že norští rekordmani Boeové , či Furcard a jejich ženská část nedopují. Jejich nadlidské výkony bez dopingu nelze opakovat. Kampaň o ruském dopinku je součástí celosvětové nenávistné agresi USA proti Rusku, které se podřizuji jejich proamerické loutky. A co americké gorily sestry Wiliamsové, Gatlinové a většina amerických sportovců Ti dopují neustále, ale to nevadí.To jsou Američané

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebuďte blbý, prosím vás. Pokud vám vezmou moč a najdou drogy, a následně i v krvi, tak vás prostě vyloučí. Nesnažte se stále někoho obviňovat, když se mu doping nedokázal. Spousta sportovců dopovala a nesli následky, ale u Ruska se jednalo nejen doping téměř všech sportovců, ale také o to, že v tom byl namočený i jejich státní aparát a laboratoře. Tečka! Proto jsou už navždy všichni vyloučení a nic se na tom nezmění hodně dlouhou dobu.

   Smazat
  2. A přesně tohle co jste popsal se nestalo. Potvrzeno soudem .

   Smazat
  3. 22:05

   přesně tohle soud neřešil. Řešil POUZE 28 sportovců jako soukromé osoby, ne reprezentanty konkrétního státu. A protože se oni toho státu nezřekli, nemohli startovat v jeho barvách. Rozměněno na drobné, jestli se budou reprezentovat jiný stát, povolení dostanou, protože konkrétně jim doping prokázán nebyl. Už tomu rozumíte?

   Smazat
  4. Rozměněno na drobné, jestli se budou reprezentovat jiný stát, -------Nerozumím jazyku Vašeho kmene.

   Smazat
  5. 22:45

   zjevně patříš mezi hlupáčky, kteří nechápou, že Android dokáže dělat i podařenější kousky. Obzvlášť po desáté večer.

   Smazat
 35. Už jste se někdo někdy ptal astmatika jestli si s vámi půjde v zimně zaběhat na běžkách a místo záchvatu si raději nezastřílí po xx kilometrech na terč ? Nebo si na profi úrovni na dvě hoďky pinknul tenis ? Myslím opravdového astmatika. A u těch dopujících bych národnost neuváděl . Jsou jen dopující.
  P.S. Podle mezinárodní dopingové databáze jsou v dopu první USA ,druzí Rusové ,třetí Indie ..... česká republika šestá. Shrnuto . Je to politika,na doping je národnost málo. Bredy

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.