Reklama

středa 20. února 2019

Svobodné rádio Kladno: Národ, stát, Evropská unie

Ivan David 
20. 2. 2019

11 komentářů :

 1. ŘEČI SE MLUVI A VODA TEČE.ZEPTÁTE LI SE KONKRÉTNĚ

  Kde jsou návrhy na řešeni na tyto závažné společenské problémy, což má Nová republika mezi deklarovanými cili uslyši zdejši lidovi diskutéři hluboké ticho ba dokonce se trpí spíše jejich okřiknuti a k podpoře je to úplně daleko,že Mars je blíže.
  Tak kde je vůbec to hledáni sil k nápravě.
  Má to jit samospádem,či zůstat jen dalši léta chimérou ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co's pro to udělal ty, chytráku?!

   Smazat
  2. JE TO K NEUVĚŘENÍ,ALE ZACHRANUJEME TADY REPUTACI ČR

   skupiny,která si prý řiká elita národa.Nikomu za 30 let se nepodařilo vymyslet tak skvělý Národni program voličů,ŽE ANO?
   Zkuste ho roznést na svých kopýtkách článek po článku a vůbec se nezlobime,že o něm nic nevite.
   Je totiž zakázáno ho pro mimořádnou silu tabáku ho uveřenovat dnem i noci v tisku a TV,prvni náznaky diskuse najdete vlevo pod plakátken SPD Budoucnost ČR vize.
   Tak to zkuste brouku rozebrat a věřte si sám ,že to pro vás nebude těžké.

   ČEKÁME!

   Smazat
 2. Navazuji na I.Davida:
  já jsem se tehdy (proti mému ustrojení,že k volbám se má chodit, krom 2.kola voleb do Senátu, kde se většinou jedná o tzv. výběr mezi kosem, který má obě nohy stejné) nešel hlasovat.
  Totiž zachytil jsem jakýsi průzkum, který kdosi interpretoval tak, že NEVSTUP by nám EU osladila a že varianta vstupu zvítězí hlasy odpůrců, kteří budou hlasovat pro vstup jen z obavy,aby NEVSTUPEM jsme nebyli poškozeni.
  Ale tehdy jsem se domníval, že mám o EU málo informací na to, abych hlasoval proti vstupu a dal dost na toto kavkovské vidění Světa.
  Ovšem dnes po výrocích EuroJunckera o Velké Britannii,
  že VÝSTUP ji přijde jinak než levně, aby si další rozmysleli podobné úvahy, bych vstup dnes nedoporučil.

  OdpovědětSmazat
 3. Řešeni je jednoduché.
  Požádejme paní Ďourovou,aby ji jeji šéf pan Soros nařidil dát Eu směrnici o totálni cenzuře hned a ne po troškách salámovou metodou,kterou naši prdlamentníci maji tak rádi.
  Soroš už ví,že se EU rozpadne kvůli nereformovatelnosti jako řepa,mohl by dát aspon 3,9 MILIONŮ eur té ČR Společnosti voličů,aby si je podplatil včas, než to pukne a neškudlil dnes kdy je to stále ještě levné!

  OdpovědětSmazat
 4. ZABIJE NÁS VŠECHNY LHOSTEJNOST ELIT?NAMISTO JEDNÁNI ČEKAJI!

  Společnost voličů navrhla originálni článek č.2 v NÁRODNIM PROGRAMU VOLIČŮ.
  Je to občanská přimá demokracie,kterou nemá v programu ŽADNÝ politický subjekt a jde uskutečnit bez peripetii a skoro okamžitě.
  Samozřejmě,že to zpozorovali tzv,naši zástupci a protože to nejsou naši zástupci,ale zástupci zla,zajistili hned blokaci této myšlenky pomoci křivého zákona v tomto připadě zmanipulovali zákon tak,že pokud nekdo z lidových komentátorů cekne něco proti schvalovatelům NEOMARXISMU v Parlamentu nůže být web jako je tento zablokován kdykoli policistou na 90 dnů a tak se prý uvidi,že komunistický režim byl jenom procházka růžovám sadem, proti policejnimu státu dneška,kteý se bude jenom zhoršovat za asistence lhostejnosti elit.
  A to prý popdepsal už nepozorovaně i president a dokonce piráti s timto cenzurnim zákonem souhlasili.Fuj to je hnuj!

  ZATIMCO TU PROBIHAJI BEZMOCNÉ DEBATY A POPISUJE SE SITUACE,kterou i známe ZMRDI JEDNAJI PROTI TĚM,KTEŘI JE ZVOLILI.

  Zjištujeme podrobnosti,jaký to zákon je ale o tom by to radio mělo debatovat přednostně a hned!

  OdpovědětSmazat
 5. Buďte rádi,že jsme vám podřezali prozatim jenom váš komunistický putlerovský web a vy jste to ani nezpozorovali!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Áááá, duševní gigant na drátu. A podřezává. Hmmm.

   Smazat
  2. Důležitější bude podřezat ty jejich oteklý putleroffský volata! Jinak nás zavlečou mezi tuhle hordu pochcaných, zesraných a zabílýho dne se ve škarpě válejících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   které tak či onak bude nutné zlikvidovat v zájmu civilizace!:-)))

   Smazat
 6. 8:18 trapnost textu je dána už tím uboze opakovaným "putleroffský", rasistickým "gangem obřezaných" i když chybí obvyklí "čechomužici" a "čecháčci".
  Rád bych věděl, jak chcete, 8:18, prokázat, nebo alespoň vyargumentovat, svoje tvrzení o překladech z ruštíny všem těm autorům zde publikovaných článků, kteří svoje texty podepisují vlastním jménem ... Vaše hloupost a primitivismus, 8:18 je, na území Čech, v jednadvacátém století, nemilým překvapením.

  OdpovědětSmazat
 7. ZASLOUŽI SI NORMÁLNÍ MLČICI VĚTŠINA TAKOVÝ VÝSMĚCH

  který jakoby ještě hlouběji ohnul hřbety a nyni í po těch hřbetech jak to vypadá začnou jezdit prý legálni obušky režimu a my tu budeme do konce držet jen trpně své hřbety dál držet ohnuté a brzy se majitelé ukradené moci, tedy zločinci, budou vysmívat,že otroci jsou otroci a když se najde mezi nimi pár "FUJERŮ"bude jim neomarxisty vyřezán na čelo hakenkrojc A ONI SE STANOU JEDINĚ TAK MUČEDNIKY!
  Zemřou stejně ve tmě temného pytle zapomněni, nebo hezky přibiti na křiže okolo cesty do Řima,pro výstrahu ostatnim, nařikajic bolesti,že přeci to nemůže být pravda!
  Přemýšlejte o tom drazi naši voliči dále s obludnou ignoranci a je třeba si přivěsit trikolory na prdel,kde vám prý bijí vaše srdce!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.