Reklama

sobota 9. února 2019

Václav Klaus ml.: Je to prostě státní televize

9.2. 2019 Čm
Václav Klaus ml. (ODS): "Já jsem nováček ve Sněmovně a skutečně mě velice zaujalo, že máme 31. ledna 2019 a projednáváme zprávu za rok 2016. Mně z toho vychází, že Česká televize je bez jakékoliv parlamentní kontroly, že to je stát ve státě.
A někteří další nás tady vyzývají, ať tady k tomu nevystupujeme, protože jsme zlí, když jako něco říkáme.
Teď přejdu k meritu věci. Já si myslím, že to není žádná veřejnoprávní televize. Tohle slovo vymysleli, aby jako zatemnili veřejnost a takové ty hlupáčky, něco jim nakukali. To je prostě státní televize. My tady určujeme koncesionářské poplatky, které každý musí platit. Čili televize potřebuje nějakou veřejnou kontrolu, a při vší hrůze není větší veřejná kontrola, nebo lepší, než jsou tady poslanci ze všech stran. Takže je zcela logické, že se o tom debatuje, někomu se to velice líbí, jak vysílají, někomu se to nelíbí a z toho vznikne nějaký výsledek. Ale neokřikujme se tady, když někdo vyjádří něco kritického, protože na to má svaté právo, protože to je naše úloha to nějakým způsobem tady zhodnotit. "

Poslanecká sněmovna začala projednávat výroční zprávy České televize z roku 2016. K hlasování o zprávách se se sice nedostala (hned u první zprávy se rozjela dlouhá diskuse), jednání bylo přerušeno. (Na Českých médiích přinášíme výběr z toho, co ve sněmovně 31. ledna zaznělo.)

52 komentářů :

 1. Státní není, je klanová, mafiánská, fašistická.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No neni.
   Je samozvaná, nereprezentativní a bez zjevných pravidel.

   Není třeba ji privatizovat, stačí jí zrušit financování ze zákona (tedy daň).
   A místo všelijakých svévolných rad s ad hoc měřítky ustanovit kontrolní orgán z účetních, kteří prohlédnou všechny účtenky a faktury.

   Produkční jim brzo zdrhnou jinam, až to budou mět platit a jiné lidi s mozkem tam nemají.
   Budou se muset reorganizovat, aby se odboráři dál uživili.

   Bolševik to takhle už jednou udělal, když jim zrušil služební auta. Z Jindřišské na Kávy začla jezdit dvanáctsettrojka, na přenosy Robur (někteří raději začli jezdit vlastním), mezi studii v centru nejrychleji pěšky, s nějakým pivkem na stojáka tu. A tam.

   Ne že by se na dopravě volhami z estébácké ústředny v Trojické moc ušetřilo, ale byla kontrola nad tím kdo co tropí.

   Když vám budou muset říct komu dali za půlhodinový "dokument" nastříhaný ze zbytků šestset tisíc a komu za totéž s hlasem m.o. milión a půl, bude Finanční úřad vědět co vám má v nákladech hledat a na nějakou reklamu pořadu to neshodíte.

   Jauvaj! To budou daně fyzických osob.
   Nebo se začnou množit holandští umělci z Kypru jak krysy po kypřícím prášku.

   Smazat
  2. Ale ty poplatky preci tatik Klaus plne podporil ,ci se snad pletu?

   Smazat
  3. Pohleďte na jinou obrazovku... poslouchejte a divte se...

   http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=216277

   Smazat
  4. Státní není, ale státu to očividně vyhovuje.

   Smazat
  5. ČT vedou hajzlové jako je Dvořák,Fridrch Šámal a další debilové a podporuje je banda hajzlů v radě čt pod vedením dementa Bednáře a je to klanová, mafiánská, fašistická banda podporovaná stávajícími poslanci-ti se těchto hajzlů bojí. PROČ asi ?

   Smazat
  6. 19:18 to jako synek nemůže překročit stín tatíka, dokonce stín starý pěknou řádku let? Hloupost vaší reakce překvapuje.

   Smazat
  7. ČT ovládá Bakala. Nechť, ale ať si ji také platí. Nevím proč by soukromou televizní stanici měli financovat občané.

   Smazat
  8. Povinná platba za televizor mi připomíná řezníky za totáče, chcete kotlety, tak si k tomu vezměte morkovou kost. Doma morková kost končila v koši, protože páchla a do polívky se uplatnila kost od kotlet, které bylo stejně jako masa. Stejně tak co doma posloucháme je ČT2 jsou tam prima dokumenty, ostatní pořady ne. ČT24 a ČTsport skvěle nahrazuje satelit. Slušně řečeno náš poplatek za TV by neměl přesahovat 45 Kč. Maturitu z matematiky mám.

   Smazat
  9. Mnoho dokumentů je také např. na Prima Zoom. A z koncesionářských poplatků nedostává Prima nic. Nevím proč by si svoji ČT nemohl Bakala financovat sám. Jenom na nájemném má z hornických bytů (které dostal od Sobotky zadarmo) 250 mil. korun měsíčně.

   Smazat
 2. Povšimněte si, kdo "ČESKOU" televizi podpořil!!!! Babiš!!! Lhát se bude DÁL!! To není PRVNÍ zrada, výše jmenovaného pána!! mluvil o tom, jak "soudruhům v Bruselu vše vytmaví"!!! Přepis, byl JINÝ!!! Další: Pokud vyhraje volby, zruší INKLUZI!! Hlasy na to má, včetně ODS!!! NIC!!! Vyhošťování ruských diplomatů, BEZ DŮKAZŮ!!! Zajímavé je, že u svého obvinění v kauze ČAPÍ HNÍZDO, ctí presumpci NEVINY!!! PŘIZNÁM se, že když nastoupil "k moci", nevěděl jsem, co si o něm myslet. NEVOLIL JSEM HO!! Udělal ze mne stejného BLBCE, jako kdysi Havel!!!

  Co se tady děje, JE STRAŠNÉ!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. VKml už začíná pošilhávat po čelistní chirurgii.
   To je znamením, že se na ČT máme vykašlat a dívat se, co se děje s lithiem a cesiem a samozřejmě, jadernou energetikou.

   Slovo energetika je samo výzvou ke zločinu, instalace potenciální Fukušimy bude už navěky důvodem k vydírání (100 let, říkají někteří), i kdybychom unijní vyděračství nějak shodili (zcela nepravděpodobné).

   Smazat
  2. Českou televizi podporují hlavně umělci. Řadu z nich je možné vidět na televizním záznamu ANTICHARTA 1977.
   https://www.youtube.com/watch?v=UXjgE6VtBzs

   Smazat
  3. Může prosím někdo vysvětlit proč stavět další reaktor, když polovinu elektřiny vyvážíme, proč musíme dovážet cizí dělníky a zvyšovat výrobu?- vždyť by nám mělo stačit co vyrobí naši lidé!!.Proč musíme platit poplatky ČT když to většina z nás nechce, proč musíme platit daně když půl roku děláme na stát. Proč se platí umělcům a hercům tak horentní částky když dnes národu nic nepřinesou? Proč Babiš a ostatní politici o ČT nic neřeknou - všichni se těch šmejdů bojí a proto jim tak úlizně přitakávají. V těch proč ? by se dalo dále pokračovat.

   Smazat
 3. Pane V. Klausi ml. , proč já Vám nevěří? Asi proto, že jste členem ODS a synem expresidenta. Nyní už i současný presiden zradil naprosto zbytek demokracie která zde byla. A já už nehodlám volit někoho kdo se neomluvil za činy třeba svého otce. Protože jsem se přesvědčil, že dnes je možné sohlasit i vražděním našich občanů v protektorátu a zároveň nás obviňovat s podpory německého imperialismu (protože jsme pro něj vyráběli zbraně - což dělala celá evropa) prostě překrucování dějin. A ODS nás zavedla na pokraj srázu na kterém nějak tak balancujem. A to jen proto, že živýme chcípajíci Evropu.
  V.V.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PŘEDSTAVTE SI KDYBY MLADÝ KLAUS Z NIČEHO NIC

   začal nám všem vykládat,že uskutečni požadavek článku č.1.z Národniho programu voličů,kde je návod jak odstranit kapitalismus bez přivlastků vycházejici z gangsterismu a přivlečeným na hřbetě jeho starého pána.
   Že by ho pan otec poslal do kouta klečet na hrachu,co myslíte drazi domorodci z rozvojové nyni už snad banánové republiky!

   Smazat
  2. 18,45 nehodláte volit, dobrá, koho chcete volit,když kromě skutečně několika lidí je všechno prohandlovaný spolek? Co s tím?

   Smazat
  3. Podle poslednich zpráv člene 22.16 ze SPOLEČNOSTI VOLIČŮ
   se plánuje brzy řidit ČR jako komerčni společnost.

   Prý pro naprostou neschopnost všech našich zastupitelů koledujicich s5 o kop do zadku, protože nebyli schopni za 30 let odsouhlasit ani jeden použitelný Zákon o referendu.
   Nyni budeme my voliči na tahu.
   Založime akciovou společnost.
   Složime si každý jako akcionář 1 korunu a založime nové partaje protože kapitál bude 8 395 132 KORUN a akciovka bude fungovat s tim jako vzteklá a nahradi ,ty naše Šmejdy

   ZVOLIME SAMI SEBE A BUDEME SAMI TUNELOVAT ROZPOČET

   a nazveme to dividendami.
   To se přidá i Babuš nebot to bude hustý a i on něco může trhnout!

   Smazat
  4. Nevím proč se vyžaduje omlouvání, je důležitější aby aktér pochopil, že udělal chybu, pochopil to a už ji neopakoval.

   Smazat
 4. ...našemu mainstreamu nevěřím ani "dobrý den"...

  OdpovědětSmazat
 5. Pane, nenechte se vysmát! Omluvit se za někoho jiného než za sebe? Cožpak si neuvědomujete, že toto je jen slovní fráze a že to na skutku, za který se stal a zasluhuje omluvu vůbec nic nemění?

  Příště, až se budete chtít za někoho omlouvat a nebo budete požadovat aby se někdo za někoho omluvil,, tak se prosím zamyslete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč bych se já mněl zamyslet, raději se zamyslete VY!

   Smazat
  2. A spousta Yntelygentu se masturbuje tim , ze si najdou imbecila , kteryho si normalni clovek ani nevsimne , nebo CT a ted zacnou na tom nadsene RAJTOVAT a vypukne na nas SHOW bezbrehe, hystericke , jesitne ,dulezite , nad jine vynikajici ...
   YNTELYGENCE ....
   A opakuji to /ovsem jedine spravne/,co se kdysi naucili nazpamet..

   Smazat
  3. 23:29 vzor naprosto dětinské odpovědi. Kolikpak vám je let?

   Smazat
 6. Svým způsobem celorepublikové vysílání jakékoliv
  televize, je veřejnoprávní.
  Občané nuceni zákonem platit příspěvky,
  by měli mít možnost, sami si zvolit jaké televizi ho pošlou...*

  OdpovědětSmazat
 7. Předně není česká, ale antičeská.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protičeská a protispolečenská:

   jestliže lže, překrucuje, cenzuruje, pasíruje skutečnost přes ideologický cedník,

   pak se vám dostává neúplných či mylných informací.

   Na jejich základě děláte následně špatná rozhodnutí.

   Co může být víc protispolečenského a protičeského?!

   Leo

   Smazat
  2. Tato země byla součástí Svaté římské říše a jejího nástupce - Rakouského císařství, od kterých obou jste dostali šanci stát se z divochů lidma, ale tu jste nevyužili! A tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska, aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie, tak se Čecháčkovo odtrhnulo od demokratického Rakousko-Uherska, aby skončilo přesunem do ruských stepí! Rakovinový nádor husitsko-bolševické loupeživé, rusofilské, protievropské, zamindrákované, pomlouvačné a lumpenproletářské lůzy a zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy.

   Smazat
 8. Bakalo, nebuď srab a přiznej, že je tvoje. Ať je konec dohadování.

  OdpovědětSmazat
 9. Babis rikal, ze bude setrit, hledat uniky penez a pod. Za CT zodpovida vlada...vlada odvolava radu CT. A Babisovi nevadi, ze mu z rozpoctu unika 7 mld.Kc!?!? Babis pouze lze a filmuje s CT jaky je "chudacek" aby ho lidi litovali a volili ho!!! Je to nejvetsi KRIVAK!!!
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ještě jsem nezažil pravdomluvneho eštebaka či soudruhy z vekaer nakonec prosty a duchem chudy lid si žada aby byl oblbovan i když je to cele malinko cinknute ze všech stran jako ukazku davam jeho požehnani od cirkve svate a komunisticke radostne strkani makovic do jeho otevřene řiti ale stim se neda nic dělat ledatak ještě trošku psat nebo nadavat než nam zavřou kram a to asi je tak všechno

   Smazat
 10. Tak tak bakalova a kraďouskova TV chrlící bruselské žvásty.

  OdpovědětSmazat
 11. Zítra vám popíši a na foto ukáži, jaká je hlavní náplň skutečně pracujících, cáklých pražáků v jakémkoli věku. No řeknu vám milí pražané, máte mezi sebou INDIVIDUA a tito dokonce i volí do parlamentu ČR, to je naše ZKÁZA!

  Dnes jsme byli opět nuceni, projet kolem MOST!ECKÉ Severky, větší foto hysterii a přeplněný prostor v křižovatce auty s pražskou SPZ, jsem v životě neviděl, scházel tam jen brněnský B.Pauk? Vy co jste zde fotili, nejste normální?!

  Obyčejné stádo čekající na povel APORT! Blbouni nejapní, nyní již chápu, proč Fery nekandidoval za Teplice, ale v Praze. Tato intelektuální "výšina", by na befel z netu zvolila i ALFA. Zlatý Ďouba s málem nekonečným Krymem, toto byl jen nejapný žert!


  HUAWEI®

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto si fotí? Mé foto je z daného místa, avšak již v pozdějších hodinách z návštěvy u naší babičky, která bydlý opodál. Jedou až z Prahy ťuky, ťuky na hlavu ...

   https://uloz.to/hledej?q=most%21


   HUAWEI®

   Smazat
  2. Huhňavej, píše se "babička bydlí..." V Mostě vás neučili česky? Stále Reich?

   Smazat
  3. Bořivoj Pauk

   před 4 d
   Křivá huba se ve fousech schová - ale křivý charakter ne !
   Český Stephen Hawking Klaus ml. věru není !!! Zákeřný Putinův agent Hovnoňuch Pružinskij tlačí všude svého inkludovaného zapšklého křivohubce, který je mu celoživotní přítěží stejně jako Lívie, žehlící synáčkovy rozvody?
   https://www.facebook.com/borivoj.pauk/posts/1993504424071678 nebo http://www.pritomnost.cz/cz/politika/3612-pravni-stat-jako-predmet-spoluvlastnictvi-obcanu
   VIDEO Pekarová? Co to je? Pitomé otázky paní Gajdůškové. Klaus mladší se po svém vyjádřil...


   Bořivoj Pauk

   Veřejné
   před 4 d
   Zdechlovský, Mach, Zahradil a spol. z EP nerezignuje, ale drží se EU koryta jak lejno košile s pomocí hlasů čecháčkovských blbečků. Světélko v odkazu na koci příspěvku.
   Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé, neproduktivní avšak domýšlivé a drzé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu bačovského Bureše - nástupce Husáka ??? Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině.
   Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se žilo z naloupených bilionů. Blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie I.Davida a V.Dvořáka

   https://www.facebook.com/borivoj.pauk/posts/1993504424071678 nebo http://www.pritomnost.cz/cz/politika/3612-pravni-stat-jako-predmet-spoluvlastnictvi-obcanu
   Co Petříček a Macron? Víte o rakovině? Zdechovský má drtivé zprávy o řidiči Saganovi...

   https://plus.google.com/102483489539857983790

   Smazat
  4. Epilog:

   Před zveřejněním textu (formou privátní inzerce) oslovil jsem – na straně jedné řadu známých politiků a jejich asistentů – na straně druhé řadu angažovaných politologů, politických komentátorů, ba i teologů. Odpovědí je moudrý a uvážlivý „postoj mrtvého brouka“ obou navzájem provázaných, symbiotických táborů, nerozlučně těžících z kapes občanů i ze zaběhnuté a oboustranně výnosné politické tradice.

   Vždyť co by si ti chudáci počali, kdyby se z nich museli stát kvalifikovaní a kompetentní advokáti svých voličů, podřízení stejným kriteriím a normám jako každé jiné ctihodné a svobodné povolání a nemohli už lovit v kalných vodách stávajícího systému.

   Jako bývalý informatik jsem tento návrh naštvaně vyplodil již v roce 2011. Jsem ročník 1945 a nikdy jsem neměl a nemám žádné vlastní politické ani jiné mocenské ambice, jsem pouhým řešitelem logických problémů, které i v minulosti museli realizovat jiní.

   Podobný zájem jako Petr Pithart, dosud projevil pouze pan Prof. Dr. Jan Filip (tehdy z MU, nyní ÚS) který si vyžádal můj souhlas k tomu, aby to mohl využít u svých studentů (což jsem potěšen učinil). Studenti jsou tedy jedna pěšinka k dalekému cíli, zejména pokud by si to vzali za své, naprogramovali by to a odzkoušeli cvičně třeba na vzorku akademické samosprávy či jiné studentské organizace.

   Že se o to stávající politikové nepoperou, víme dobře. Další akademik, který mi to blahosklonně pochválil, byl Prof. Ing Ivo Vondrák, který dal však přednost „vrabci v hrsti“ jako hejtman za ANO, byť kdysi chlubně nakoupil pro VŠB jakýsi superpočítač (samozřejmě nikoli za své peníze), na jehož praktické využití se už dnes nikdo taktně neptá. Bylo by snad možné to nějaké obci či spolku osvíceně nařídit, aby se stala pokusným králíkem - ovšem proti Čapímu hnízdu či kanálu Dunaj - Odra - Labe to nemá šanci.

   Pokud by se výše uvedené zázrakem povedlo, vlastní realizaci by mohl zajišťovat Český statistický úřad (namísto otrockého sčítání anonymních hlasů při volbách), a to prostřednictvím četných poštovních úřadoven a spořitelen, které dnes skomírají na úbytě.

   Bořivoj Pauk, Brno

   http://www.pritomnost.cz/cz/politika/3612-pravni-stat-jako-predmet-spoluvlastnictvi-obcanu

   Smazat
 12. No jo, synku, ale ten bordel se tady zaváděl pod vedením tvého taťky!!!

  OdpovědětSmazat
 13. mě přijde jakoby ho starej vubec ničemu nenaučil kromně jedineho byt přicucnuty i s maminečkou na statnim ceciku protože každej kapitalista by ho hnal až do atlantiku i s jeho povedenou familii a proč zrovna kapitalista no přeci republiku rozparceloval tatiček heski a dnes se na zasluhuy už davno nehraje kromně prestitutu a nadčlověku

  OdpovědětSmazat
 14. ČT dělá svoji práci VÝBORNĚ. Je velmi dobře, že nepouští do diskuzí proruské a pročínské zoufalce.To jejich zastáváníse prolhaného Ruska mě nechybí.Celkem chápu, že soudruhum schází, tak jako za komanču, začátek veškerých zpráv SOV. SVAZ. Velké hov... Jen se divím ODS, že toho žvanila ještě trpí ve straně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Silná bouře v mozkové kůře. Bacha na nevratné následky.

   Smazat
  2. Ať ČT udělají komerční televizi !!!!!!!!

   Smazat
  3. Souhlas, proruské a pročínské vlastizrádné, lžím a manipulacím věřící idioty ČT nepouští do vysílání správně. Česká televize nedává prostor extrémistům, lhářům a hlavně psychopatům - což bohužel lidé kolem SPD, mrzáka Klause ml. a spol. jsou. Idiotům vůbec nevadí lži hovada Zemana, lži Okamury, lži Klause - lež se pro ně stala denním chlebem, svoboda, demokracie, rozum, souvislosti atd. sprostým slovem. Nedávno jsem od voliče p. Zemana a p. Okamury četl na jednom z jeho demokraticky smýšlející lidi blokujícím profilu, že britská královna pije krev malých dětí, je židovka, je placená Sorosem - tento příspěvek měl desítky lajků… To vypovídá o naprosté idiocii, debilitě a špinavosti zastánců provýchodních tupých sviní

   Smazat
 15. Když chcete mít Václave od kontrol a povinností vůči státu pokoj, prohlašte se za nezávislého a nechte si toto prohlášení posvětit parlamentem. Podle parlamentu to takhle totiž v praxi úplně stačí a vůbec není divné, že budete nezávislý i na onom parlamentu. Dělá to takhle GYPS, BIS, ČT, ČRo - všichni jsou dnes už natolik nezávislí, že jakýkoliv zásah zvenčí kohokoliv by tuto nezávislost mohl brutálně podle jejich vyjádření narušit. Na jakoukoliv kontrolu reagují podrážděně s tím, že se jedná na promyšlený útok některých stran, které toto nemůžou. Okamžitě nastupu jí "nezávislá" média a opozice začne dělat neskutečný humbuk, že kontrolou těchto subjektů by došlo k útoku na svobodu a demokracii. Jak ale uvěřit, že bez tvrdé kontroly odpovědného parlamentu tyto instituce jsou vybrány z těch nejčistčích a nejpříkladnějších lidí, kteří jsou navíc ti jediní neomylní a nezkorumpovatelní? To je trochu celé mešuge, ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastně jediný logický závěr z toho pak plyne ten, že nadpoloviční většina parlamentu mohou být lidé nevěrohodní, schopní různých špatností a politických intrik, proto je nad nimi třeba udržovat skupinky "na nikom nezávislých" lidí s nejčistějším svědomím a neúplatných povah. Něco jako nedotknutelní...

   Smazat
 16. To není hodnocení, tři roky zpětně, to už je pomalu dějepis.

  OdpovědětSmazat
 17. Bude so hlasovat a mohlo by dojít k rozpuštění Rady. Ale Babíš už prohlásil, že ANO bude hlasovat pro ČT!!!

  OdpovědětSmazat
 18. ...zprávám z čt a maistreamu nevěřím...protože jsou pravdě NEpodobná...abych uvěřil,tak 5 a 5 by mělo být 10 nebo alespoň 9 nebo 11 a NE 20 dle současných prorežimních presstitutek...tak mě nezbývá než sledovat informace z jiných zdrojů..

  OdpovědětSmazat
 19. ČT vedou hajzlové jako je Dvořák,Fridrich, Šámal a další debilové a podporuje je banda hajzlů v radě čt pod vedením dementa Bednáře. Je to klanová, mafiánská, fašistická banda podporovaná stávajícími poslanci-ti se těchto hajzlů bojí. PROČ asi ?

  OdpovědětSmazat
 20. Křivá huba holé neštěstí. Fašouna Klause nejde brát vážně, koncentrovalo se v něm to nejomezenější a nejostudnější z jeho špinavého otce, otázkou je, proč si ODS drží ulhaného ryzího fašouna v řadách jinak veskrze mravných politiků. Mrzák Klaus by se hodil spíš do nacistické SPD

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mluvíš o nacistech ,ale to jsi sám blbečku !!!!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.