Reklama

pátek 15. února 2019

Válka bude: USA se připravují na "humanitární" intervenci ve Venezuele

15. 2. 2019     PrvníZprávy
Válka proti Venezuele je stále pravděpodobnější. Kubánská vláda obviňuje USA, že humanitární pomocí maskuje vojenské dobrodružství. V oficiálním prohlášení Havana vyzývá „mezinárodní společenství“, aby zmobilizovalo všechny síly, aby se zabránilo zásahu ve Venezuele. Podle kubánských informací byl od 6. do 10. února zaznamenán příchod zvláštních sil USA na různá letiště v regionu.


„Kromě toho proběhly vojenské transportní lety ze Spojených států na letiště v Puerto Rico, na leteckou základnu San Isidro v Dominikánské republice a „dalších strategicky umístěných karibských ostrovů,“ píše se v Prohlášení kubánské vlády.

Transporty byly vypraveny z amerických vojenských základen, kde sídlí jednotky pro zvláštní operace a námořní pěchota. Tyto jednotky používají Spojené státy na „tajné akce a proti režimům jiných zemí,“ pokračuje text Prohlášení havanské vlády.

Spojené státy připravily „vojenské dobrodružství ve Venezuele, maskované jako humanitární pomoc,“ napsal ministr zahraničí Bruno Rodríguez na Twitteru.

CM: Venezuela je další zinscenovaná „barevná revoluce“ Washingtonu!

Ve stejné době, americké velvyslanectví v Brazílii potvrdilo návštěvu Craig Fallera, velitele SOUTHCOM (Jižní velitelství amerických ozbrojených sil). SOUTHCOM organizuje všechny vojenské operace USA v Latinské Americe. Mezi 10 a 13 února se Faller radil jak s ministrem zahraničí a ministrem obrany, stejně tak s vedením brazilské armády o ochranných opatřeních „k zachování míru v regionu a stability na západní polokouli,“ píše se v americké tiskové zprávě.

Jak hlásí aktivisté, ve čtvrtek přijel Craig Faller na karibský ostrov Curacao, patřící Nizozemskému království, pouhých 60 kilometrů od pobřeží Venezuely. Navštívil místní vojenskou základnu, kde je největší koncentrace západních jednotek v Karibiku, místo nizozemské zavlála zde americká vlajka.

Zdá se, že kruh se uzavírá. Ve středu se kolumbijský prezident Iván Duque dohodl ve Washingtonu s americkým prezidentem Donaldem Trumpem o dalším postupu s cílem svrhnout vládu v Caracasu. Pro strategii Washingtonu hraje Kolumbie klíčovou roli.

Statement from the Press Secretary on the Visit of President Ivan Duque Marquez of Colombia

V červnu 2018 vláda v Bogotě podepsala s NATO dohodu o spolupráci a obraně. Jako jediné zemi v Latinské Americe, Kolumbii, byl následně udělen zvláštní status NATO „globálního partnerství“ . Takže v případě invaze se také evropské členské státy NATO částečně podílejí na invazi.

V tomto případě připomíná současná situace v Latinské Americe válku organizovanou Washingtonem v Jugoslávii, Iráku a Libyi, které byly zahájeny pod záminkou zřízení „humanitárního koridoru“ a ochrany civilního obyvatelstva, připomíná se v Prohlášení kubánské vlády. Výsledek takových humanitárních opatření byl bezpočet obětí.

Vzhledem k akutnímu ohrožení Venezuely, Kuba vyzývá, aby solidarizující spojili své síly, aby se zabránilo „vojenské akci proti Venezuele.“

(rp,prvnizpravy.cz,jungewelt,cubangoverment, foto:arch.)

111 komentářů :

 1. Měly by Rusko a Čína chránit svoje investice ve Venezuele a agresoři z usa by utřeli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. co tak najednou procitli že je tam hladomor no jako propaganda je to dobre ukažou dva hladove a vyhlasi valku holt ropa děla divy i když ji ještě nemate a když ji ma soused tak děla divy dvojnasobne něco jako cirkev svata děla zazraky ne nadarmo řikala jedna soudružka z ameriky rusakum že by se měli s nimi podělit o nerostne bohatstvi

   Smazat
 2. Humanitární intervence? Kulový, další boj USA za energetické suroviny. Na YouTube jsem našel velmi zajímavý rozhovor s Igorem Ostrecovem ruským expertem na jadernou energetiku. Konstatuje, že USA vedou války kvůli svému přežití, jsou to války za energetické zdroje. Podle statistiky spotřebuje Číňan 1 tunu paliva, Němec 4 až 5 tun paliva, ale Američan až 20 tun paliva za rok. Sám udělal závěr, že svět musí v zájmu přežití zničit takto nehospodárnou sociálně-ekonomickou infrastrukturu v USA. I ta krize na Ukrajině byla prý vyvolána s cílem anexe jaderného paliva z ukrajinských jaderných elektráren (zajišťuje Westinghouse). O jaderné palivo začíná být celosvětová nouze, proto asi také po SRN budou muset zavírat jaderné elektrárny i ve Francii. Ostrecov konstatuje, že bez dodávek jaderného paliva z Ruska nepřežijí USA ani jeden rok! P.S.: i kauza Venezuela zapadá do standardního schématu amerických energetických válek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. někde jsem četl že soudruzi z SS budou muset zavřít 32 jad. elektráren z důvodu jejich prošlé životnosti

   Smazat
  2. Podle Ostrecova je v USA 100 jaderných bloků, do kterých musejí někde sehnat jaderné palivo. Krize s jaderným palivem vrcholí, protože se skončily dodávky paliva ze zlikvidovaných jaderných zbraní s dob SSSR. Na všechny bloky se asi nedostane, nebude stačit ani to, které seženou díky odstavení jaderných bloků v Německu, Francii a na Ukrajině.

   Smazat
  3. Ad 9:55 - souhlas, až na to, že disponibilní zdroje pro USA už nejsou, nebo jsou bez horké války nedostupné. Horká=jaderná a to byl konec všeho, proto USA musí velice zoufale a bolestně perestrojkovat, jinou cestu nemají. Na Venezuelu nezaútočí, není sil.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 10:32 To, že Amerikou okupované Německo se muselo vzdát na americký povel jaderné energetiky v zájmu USA, to chápu. Nechápu ale Francii, která dnes vyrábí v jaderných elektrárnách naprostou většinu elektřiny, jak by mohla tento výpadek nahradit něčím jiným. P.S.: Venezuela má ale asi velkou smůlu, pokud se u nich kromě ropy nacházejí i ložiska uranu.

   Smazat
  6. 11:12 sami možná nezaútočí, ale pošlou tam za sebe náhradníky, nejenom Kolumbijce a Brazilce, ale třeba bandu ochotných z evropského "obranného" paktu, Čechy nevyjímaje

   Smazat
  7. 10:32 Pokud by Rus nám neukradl uran, tak jsme na tom dnes lépe jak státy s ropou.

   Smazat
  8. 16;11...problem je v tom,ze on nam nic nekradl...To je kapitalisticky zpusob prerozdelovani

   Smazat
  9. uranu je habadej v kanade a velkej habadej v australii klidek

   Smazat
  10. Tak vám rus ukradl uran Pepku16:11? A co mal dělat ten chudák rus, když jste takoví blbí a nechali jste se okradnout?

   Smazat
  11. 16.11 obehrana pisen o nasem uranu.My jsme zase dostavali ropu i plyn za pusinku.Jen si nelžete do kapsy o ublizenem Československu.

   Smazat
 3. Tak co bude válka nebo nebude,protože na válku třeba tři viěci,eurá rubli a doláre,tak kdy mám v budoucnu narukovat pod výtěznov vlajku NATO pod velením generála Pavla hrdiny USA a NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jelikoš se na tom stejně budem podílet, poslal bych Petra a Pavla rovnou do první řady, aby se vyznamenal.
   Můžou ho, až ho nějaká babka podřeže košerákem přiložit k neznámému vojínu na Vítkově.
   To budou dialogy vagíny!

   Smazat
  2. Bude a být musí, protože válka je nezbytným předpokladem zachování civilizace! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky na vzdálených hranicích říše, tu s Germány, jindy zas s primitivními Dáky či Svéby, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr! Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity.

   A USA se o to aspoň snaží ... Navíc dnes ale máme hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a čínské sloty! Civilizace má právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
  3. Ty jsi dobrý blb 9:14, jak ti říkají doma P-I-T-CH-O?

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 8:15 ááá, další z Putlerových přískočů, kteří se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a kterýmu doma řkaj P-I-T-O-M-I-O!

   Smazat
 4. "Humanitární intervence", to je synonymum pro masové vraždění. A kdo by byl kápo těch masových vrahů? A ten si pak bude stěžovat, že musel masově vraždit, protože Maduro a spol. se brání vykrádání země kapitálemn USA. Včera ronil slzy Zeman nad osudem Venezuely, ale netroufnul si zmínit, že tento osud je dílem USA, které dělají blokády, embarga, vynáší sankce, sabotují, rozvrací, majdanují a přímo v bankách kradou majetek Venezuely... USA humanisté typu Mengeleho, Eichmanna, Heydricha, Himmlera!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. hele von pořad čeka na tu pozvanku od donika tak co be měl asitak vykladat jineho když tolik touži byt světem uctivany že si ho pozval ředitel zeměkoule a u soukupa bude vykladat třeba tak se podivejte pane soukupe my s donikem jsme přeci to nejlepši co kdy zeměkoule porodila a tim nesnižuji zasluhy našeho ředitele vesmiru vašika šlohperka ato ani nahodou

   Smazat
 5. Prostě američani tu Venezuelu zachrání ať chce, nebo nechce. A každý američan si s sebou vezme alespoň dva prázdné kanystry na ropu.

  OdpovědětSmazat
 6. A pak má mít USA někdo rád

  OdpovědětSmazat
 7. Proč hned válku, stačí tam poslat na turnaj Serenu Wiliams a nahlásit jí chybu nohou. Každému by pak bylo jasné kdo tam tomu velí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. když vedle sebe postavíte dvě tenistky, Šarapovovou a jednu z Williamsových, tak je už na první pohled vidět, že od malička musela dopovat právě ta Ruska, je to vidět už na první letmý pohled :-)

   Smazat
 8. Kurňa, už aby to bylo! Nechce se mi věřit, že tolik váhají, to by jindy nikdy neudělali... Nechápu, co je za tím? Maduro patří na elektrické křeslo a hezky veřejně a ty ruské hajzly vytáhnout z jejich pelechů v Caracasu a veřejně popravit na náměstí Simona Bolívara. Zkonfiskovat všechno, co od roku 2009 nakradli a podat žalobu na arbitráž. To bude největší událost Venezuelčanů od dob jejich slavné revoluce. Pokud mám dobré informace, drtivá většina obyvatel po ničem jiném netouží, jelikož všichni vědí, který všivák za tím vším stojí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a k tomu ještě ty marxistické bojůvky z celé JA, přátelská pomoc z Kuby a ostatních spřátelených zemí a oni ani ti místní se nedají - holt čeká nás těžký a dlouhý boj o Prahu, ale jednou na tom náměstí S. Bolívara se celý humanitní pokrokový svět roztančí

   Smazat
  2. Dnes nám patří USA, zítra celý svět!

   Smazat
  3. Proč váhaj? Asi jim došel napalm.

   Smazat
  4. 12:04 Nevím, jestli Maduro patří na elektrické křeslo, to ať si řeší sami Venezuelané. Ale ty, ubožáčku, ty patříš do svěrací kazajky a na tvé slechy sluchátka, do kterých ti budou pouštět slova "nejsem pablb, nejsem pablb ..."

   Smazat
  5. Myslím, že ve Venezuele bylo tak max 1 promile lidí z ČR i z ČSSR...
   Objektivní informace mají obě strany pouze z toho, z čeho čerpají. To znamená ze strany odpůrců a ze strany sympatizantů...
   Relevantní je pouze to, když už si položíme nestrannou řečnickou otázku, jak je možné, že země, která má největší zásoby ropy na světě, těží zlato, uran a jiné velmi lukrativní nerostné bohatství, nemá podle informací dostatek pro své občany...? Něco je tedy špatně. Mohou za to lídři země nebo k tomu dopomohla fanatická snaha těch "lepších", kteří udělují sankce a bojkoty a ve svém důsledku poškozují jen ty "obyčejné"? Jak je možné že si země uloží v jiné zemi, prý demokratické, sice staletí kolonistické,ale té správné a dobré, která zradila i nás a ta jí nechce vydat jejich miliardy? Jsou ty peníze státu, tedy veškerého lidu?
   80% lidu prý stojí za Madurem a nemají moc jenkyje v lásce. Většinou i vlastenci. 5000 do Kolumbie na papírku ministra asi nebyla neškodná poznámka...
   Jak to může dopadnout? Chceme se podílet na dalším masovém vraždění, krveprolití a humanitárním bombardování?

   Smazat
  6. 14;05 souhlasim...bych pridala predchozi zkusenosti,jak dopadli vsichni "demokratizovani"

   Smazat
 9. Amerika pověřila své kámoše z kolumbijských narkokartelů, aby využili tzv. humanitárního konvoje a vyvolali v Caracasu krveprolití (alá Kyjev), které bude použito jako záminka pro vojenský zásah ve Venezuele. Chybička se vloudila, blokují je na hranicích :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:07 Tak tohle napíše totální idiot GRATULUJI.USA nedávno zatkla nejvyššího narko barona, ale bude je nadále využívatk hum kONVOJE. DEJ SI STUDENOU SPRCHU VOLE.

   Smazat
  2. 16:07 Taková je Amerika. Jedna Amerika v médiích tzv. bojuje proti narkobaronům, ta druhá Amerika je naopak používá na špinavou práci. Krásným příkladem je třeba Afghanistán, kde za roky americké intervence proti Talibánu stoupla prokazatelně produkce opia čtyřicetkrát! Kdopak to asi kupoval a rozvážel do světa z této Amerikou okupované země?

   Smazat
  3. Před dvěma roky zemřel kámoš Američanů generál Manuel Noriega. Jako diktátor a překupník drog Americe nevadil, v 60. letech býval dokonce informátorem CIA a klíčovým spojencem USA v Panamě. Upadl v nemilost až poté, když přestal na slovo poslouchat, byl nespolehlivý a začal údajně prodávat americká tajemství jejich nepřátelům. Potom si vzpomněli právě na ty drogy a odvezli si ho k sobě do basy :-)

   Smazat
 10. Ano , ale posílají na území Venezuely černá komanda, která brutálně zabíjí pohraničníky a policisty.
  Něco jako alá Mašíni ve velkém...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podobný šmejdi:

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Contras

   Smazat
 11. Konečne spolu padneme za našeho světového vúdce Rodsilda.

  OdpovědětSmazat
 12. https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rozstrel-venezuela-martin-rey.A190212_121307_zahranicni_zaz

  OdpovědětSmazat
 13. Který idiot tohle napsal. Co vím, tak Ruských neoznačených vojáku je ve Venezuele několik stovek, Rus ukradl VeN. několik tun zlata. Proč, protože se jistí, nacpal tam starj šrot zbraní za 210 miliard dolaru a nyní neví kudy kam a hlavně, že USA chystá válku. RUS JA NEŠTĚSTÍ TOHOTO SVĚTA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste takovej prostoduchej rusofob. Operujete tady informacema z bůhvíjakých zdrojů. Pokud vím, tak zlato ukradla Venezuele zatím jenom Bank of England. Rusky mluvící (to není totéž, co Rusové) dnes potkáte na každém kroku po celém světě. Asi nevíte, že to jsou obvykle příslušníci zchudlých svazových republik dřívějšího SSSR, kteří se za dolary nechají kdekoliv najmout. Vzhledem k miliónovým úbytkům obyvatelstva jich bude nejvíce z Ukrajiny, Pobaltí, Tadžikistánu, Kirgizstánu atd. Blbečku, musíte jim zkontrolovat pas, dnes mluví rusky třetina Izraele :-)

   Smazat
  2. Neštěstí tohoto světa jsou idioti a loseři s totálně vygumovanými mozky, smutným příkladem jsi ty sám. Tak bych to viděl já. S tím ukradeným zlatem, vygume - tak to jim ukradla Bank of England. Jinak, machři na kradení národních pokladů jsou právě amíci, viz odvoz ukrajinského zlatého pokladu do "bezpečí" - aby už ho nikdy nikdo neuviděl) pár hodin po US organizovaném a placeném puči zvaném Majdan. Vzdělej se, Pepku, a potom zase zameč.

   Smazat
  3. 16:23
   Bohužel naši hrdinové z ODS,KDUČSL,Piráti, ANO, TOP a Starostové se nepřidají (tedy fyzicky) k ataku na Venezuelu v čele hrdinů od vietnamu USA. Jedním vrzem bychom se zbavili špíny národa. Samozřejmně by je musel podpořit i Janda, Putna a zabíječ králíků - ten by byl jako instruktor.

   Smazat
  4. Milý příteli 16:45, nevím jak to vidíš, ale já nemám důvěru ani v ostatní strany, posadit je na bělouše dát jim šavli a marš do boje za demokracii. Do první linie samozřejmě patří neziskovky. Proč jenom přikecávat a nastavovat tam druhé naivy.Nechť se osvědčí v boji sami a jdou příkladem. Po pár Majdanech by nastal klid.

   Smazat
 14. 16:23 Blbeček jseš především ty, ohraná písnička co, za nic nemuže rus, pouze ti všichni okolo- TRAPNÉ.. Takovej trouba jako ty se hned tak nevidí. Proruští blbečci už nevědí kudy kam.CHICHCICHCI

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pepku, my víme, že jsi ten nejchytřejší a nejinformovanější Vyskoč z Česka, kterej to žere a tady sere přímo z Říše dobra :-)

   Smazat
  2. Od tebe to sedí, degeneráte.

   Smazat
  3. To ti kde naordinovali na US ambasy? To tvoje chichichi je znakem proamerických bukvic jandových? Neztrapňuj se tu idiote 16:30.

   Smazat
 15. Rusko prohrálo souboj o BALKÁN, dnes si tam Amík dělá co chce, staví základny, státy vstupují do NATA, a Rus jenom skřípe zuby, proto ta starost o Venezuelu, ale i tam to PROSER..prohrají. Rus je dnes totální chudák a pomalu nikdo s ním nic nechce mít nic společného, nemá co nabídnout, nic mimo zbraní neumí , jde totálně do kopru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od tebe to sedí, degeneráte. Ty už v tom kopru jsi dávno.

   Smazat
  2. každej, kdo dnes bez rozmyslu podporuje válečné přípravy Ameriky v Evropě a na účet Evropy a ještě tomu přihlouple tleská, je u mě totální vůl

   Smazat
  3. 16:36 státy vstupujou do NATO, aby se s USA spravedlivě podělily o atomové hřiby. Zřejmě nechtějí přijít o možnost být jednou z ingrediencí nastálé smaženice.

   Smazat
  4. 16:36 Ááá, zaseklej kávomlýnek, někdo tě naučil pár vět a víc do tebe nedostal:oD Jinak Rus byl před Pindosem, bude i o Pindosovi, bude i po tobě.

   Smazat
  5. 16:36 USA letos překomali svůj dluh na 22 tisíc miliard dolarů. Překročili hranici splatitelnosti 105% HDP. Rusko je skoro bez dluhu, nakupuje zlato ve velkém, staví dálnice a železnice. Já myslím že je škoda, že nám nevládne někdo jako Putin. Mi máme smůlu na politiky. Za posledních dvacet let jeden šmejd větší než druhej.

   Smazat
  6. To nemyslíš vážne, že s Ruskom už nikto nič nechce mať. Spýtaj sa kravy merkel ako je to s plynom z Ruska do Nemecka???
   Myslím si natoľko sprostý už fakt nemôžeš byť!!!

   Smazat
  7. pomalu nikdo s ním nic nechce mít nic společného, nemá co nabídnout, nic mimo zbraní neumí , jde totálně do kopru. ...V tom případě jseš na tom Pauku stejně jako RUS!

   Smazat
  8. 18:44 Proč do toho Ruského ráje neodtáhneš s celou rodinou. Bylo by o jednoho prokremelského slouhu méně.Co ty jsi za ČECHA,pokud napíšeš, že nám má vládnout zločinec jako PUTLER.Stačí ten Ruskej švám na hradě. hnus.

   Smazat
  9. 9:48 Tvoji loutkovodiči USA povraždili po světě sta tisíce lidí. Teď budou zase podepisovat kapitulaci v Afghanistánu, aby se jim povedlo pláchnout s co nejmenšími ztrátami. Jsem zvědav, koho napadnou teď. Oni totiž bez vraždění lidí a válek zbankrotujou. To jsou ti světoví zločinci, ty americkej slouho.

   Smazat
  10. 13:59 To se takto jeví pouze povrchnímu pozorovateli. Jde o války proti Stroddardem*) definovaným podlidem, ohrožujícím naši civilizaci!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako Podčlověka. A fašismus je reakcí nerovnostářské společnosti proti násilí těchto podlidí, usilujících o její zničení násilnou revolucí! A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti ...

   Smazat
 16. Čím více tady vidím příspěvků typu (16:36), tím více chápu, že osud světa dnes visí na vlásku a jedinou záchranu a perspektivu vidím právě v příkladu Ruska, které sice není ekonomicky nejsilnější hráč, ale je to země, která nežije na úkor někoho jiného. Na cizí úkor žije pouze Amerika, která žije na dluh a když jí někdo nechce dávat na futro, tak si zase jde někam zastřílet. Za pár set let (počínaje likvidací indiánů)se jinému způsobu života ještě nenaučili. USA jsou největší světový příživník!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:52 to se některým zdejším boys v najlonkách nebude líbit a nejspíš si jedovatou slinou vzteky uhasí Lucky strike

   Smazat
  2. Právě Pepek Vyskoč názorně ilustruje nezbytnost smísení místního genomu s Afričany a Araby v rámci Kalergiho plánu na vytvoření nové evropské zdravé rasy, jinak asi opravdu nelze tu degeneraci zastavit.

   Smazat
  3. Len aby to bolo tak ako vravíte pane17:00! Aby ste krížením Pepka Vyskoča s Asiatmi a s Afričanmi nezku...rvili ich genóm tak ak v tom ich miestnom rolníckom družstve s rožným statkom. Genetickou manipuláciou tam tam vyšlachtili takých volov ktorí žrali viac ako zdravé plemená a mlieka a mäsa žiadneho, len samé ho...vno, ako toto čo tu v diskúsii neustále do všetkého kecá. Môj profil Ukrofil

   Smazat
  4. 20:38 Obávám se, že právě retardovaná snědá a snadno ovladatelná nová evropská rasa je tím hlavním cílem Kalergiho následovníků :-)

   Smazat
  5. Inženýra Pauka už s nikým neskřížíte,přece jenom už je to starší člověk ...leda,že by si pinďu přivázal k vařečce.

   Smazat
 17. 16:39 Totální debil, jseš ty, žádné válečné přípravy mimo RUSKA, nikdo nepřipravuje. Pouze a jenom Rus zbrojí jak šílený, napadá okolní státy Náhorní Karabach, Gruzie , Čečna.... a naposledy Krym, tak laskavě zavři zobák.Jinak dej info, jak se USA připravují v Evropě na válku. Zatím to je RUS co vyrábí další a dlší zbraně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pepku, ty dokážeš pouze několika slovy prokázat, jakej jsi totální zoufalej blb, to se hned tak nevidí! U jiného by na to byla potřeba celý odstavec na správnou diagnózu, u tebe stačí jeden jedinej řádek :-)

   Smazat
  2. Mně stačí Česko: Před několika týdny dny nějaký ruský vojenský expert ve večerním diskusním pořadu na TV programu Planeta označil za cíle případné odvety nejenom Polsko (to bych pochopil kvůli "Trump Camp"), ale i Česko! Z toho jsem byl poněkud v šoku do té doby, než jsem si na netu přečetl, cituji: "Současná mohutná oprava největší české dálnice D1 není primárně prováděna kvůli zlepšení provozu a komfortu jízdy pro české a ostatní automobilisty, ale pro přistávání a starty letadel, zlepšení průjezdnosti dálnice pro vojskové svazy americké armády a vojsk NATO, včetně rozšíření úseků dálnice pro průjezdy širokých komplexů, jako jsou mobilní odpalovací komplexy amerických raket středního doletu. Jedná se, podle ruských zdrojů, celkem o 11 vytipovaných úseků dálnice D1, z nichž 3 nově mají být uzpůsobeny pro přistávání mohutného počtu vojenských letadel v případě vypuknutí války, mnohem většího počtu, než kolik jsou schopné přijmout dnešní česká vojenská a civilní letiště." Takže nám asi Merklová s radostí vyveze ze skladů americké jaderné zbraně, abychom také poznali, zač je tomu loket v příští světové válce?! Metnar jenom potvrdil, že Česko se stane terčem!

   Smazat
  3. Nahorni Karabach?Gruzii?Čecnu?To rikala Nora Fridrichova?

   Smazat
  4. 23:06 bagoune, A CO SE MĚNÍ NA PRAVDĚ POKUD TO ŘEKNE PANÍ FRIDRICHOVÁ?

   Smazat
  5. 9:42
   Nora Friedrichová žádnou pravdu neřeší. Tu zajímá jen zamýšlené vyznění reportáže nebo zamýšlené sdělení.

   Smazat
 18. 17:05 Pane hlupáku a co tak nějaký argumentíček proti, by nebyl,s tím Pepkem to je už opravdu trapné blbe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S takovým prostoduchým blbečkem, jako jste vy, který stále prohazuje příčinu a následek, nikdo nebude mařit čas :-)

   Smazat
  2. ŽIVOTOPIS TROLLA PEPKA VYSKOČE.
   "Takže, Pepci vi kluci pitomí trollovský, zaplacený. Kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdete a řeknete nám, kdo to povídal. Rozuměli jste?"
   Řídící důstojník Bis Flanderka

   Pepek Vyskoč, vlastním jménem Josef Vyskočil, je v současné době nejodpornější informátor a troll Česka. Narodil se v Práglu, už se neví kdy. Jeho matka Anna Vyskočilová byla ženou v domácnosti a občas si přivydělávala i jako uklízečka. Ta žila s jistým opilcem Vyskočilem, který se živil všelijak. Tento však byl mladému Pepkovi pouze otčímem, a již v mládí ho škádlíval slovy: „Pepku, vyskoč a zameč.“ Skutečným otcem Pepka Vyskoče byl kníže Karel ze Schwarzenberga. Ten měl v mládí s Annou poměr a poté se jí s outěžkem zbavil, protože nebyla ze vznešeného rodu. Pepek neměl v mládí lehký život. Jeho otčím ho často tloukl do hlavy, což Josefa poznamenalo na celý život. Když se jeho otčím uchlastal k smrti, Pepek se odstěhoval se svou matkou do nejmenovaného města v ČR. Za bývalého režimu, byl naverbován řídícím důstojníkem Stb Flanderkou do tajných služeb. Měl sledovat americké špióny, kterými se to v zemi jenom hemžilo. Již od prvopočátku podával důležitá hlášení, z nichž většina patřila do kategorie "Přísně tajné". Dostal dokonce k dispozici odposlouchávací zařízení, které natáhl do tajné služebny Stb a odposlouchával i Flanderku, kterému nevěřil. Za jedno hlášení dostával dva šestáky (200 Kč) a za celou dobu své aktivní činnosti si přišel na majlant. Byl totiž velice pilný a mazaný. Jediný člověk, na kterého si nedošlápl, byl jistý vojín Josef Švejk, kverulant, kterého do armády odvedli i když měl papíry na hlavu. O Josefu Vyskočilovi se říkalo, že byl dvojitý agent, protože hlášení prý podával jak na centrálu Stb, tak na Americké velvyslanectví. Ovšem zda je to pravda, to zůstává dodnes tajemstvím. Po převratu v roce 89 se Pepek stal zakládajícím členem Občanského fóra ve městě. Hodně ho ovlivnil nějaký Havel, který se pak stal prezidentem. S ním měl společnou milenku. Ta se stala později zakládající členkou lidskoprávní organizace Člověk v plísni. Na vrcholu svého života se vrátil ke svým životním poznatkům a byl znovu naverbován bývalým estebákem, nyní členem Bis Flanderkou. Vzhledem k tomu, že se spolu znali, nepodepisoval již ani novou přihlášku. Životní pouť Josefa Vyskočila skončila v současné době u počítače, kde trolluje a opruzuje diskutující za pár šestáků, jak byl vždy zvyklí. Bohužel Pepek Vyskoč se nikdy ne změní. Je věčný. Za každého režimu si najde svého páníčka, kterému bude rád sloužit do roztrhání těla.

   Smazat
  3. Jestli to bouchne, tak asi nebudu řešit, kdo si začal paní učitelko. Tolik o kauzalitě příčin a následků.

   Smazat
  4. 17:23 Tak ty máš dost, něco tak ubohého muže napsat pouze totální IDIOT.

   Smazat
  5. 17:23 To ty taky nemáš zrovna ideální původ! Ani nevíš že tvůj biologickej fotr byl Havel, ale neměl ti to kdo sdělit! Páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali tyjejí povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu kde vynášela popeleníky vošukat a z toho si se vylíhl ty!:-)))

   Smazat
 19. 17:14Chápu, pokud není argument, tak urážky, vy proruští pomatenci nic jiného taky nezvládnete, protože máte mozek ruskou propagandou vymytý.Ještě je štěstí, že je vás tak málo a nic nezměníte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...hlavně, že ty nejsi proamerickej pomatenec trolle :-)))

   Smazat
  2. No od tebe to s tím vymazaným mozkem zvlášť sedí, degeneráte.

   Smazat
  3. Vzdyt vy se nedate cist...Nejlepsi by bylo,kdyby ste se prestehoval nekam,kde jsou lide vasi "mozkove kapacity"....Tam udelate mozna diru do sveta

   Smazat
  4. Pepku, dám vám příklad, kdy je to naopak, kdy jde příčina za následkem. Když po neúspěšné operaci tlačí chirurg před sebou vozík s operovaným pacientem na nemocniční prosekturu :-)

   Smazat
 20. Otázka do diskuse. V létě jsem ležel na dece na koupališti Na Petynce. Kolem mě si rozložila deky skupinka rusky mluvících lidí, kteří zdálky vypadali jako Pražáci. Chlapi seděli zvlášť, moc toho nenapovídali, chlastali Prazdroj z plechovek a z jejich rozmluvy jsem vyrozuměl, že jsou to piloti nějaké letecké společnosti. Zato ženské řešily, kde je v Praze nejlepší bydlení, nejlepší školky a školy pro děti. Největší diskuse ale byla kolem toho, jak poletí do rodného Taškentu k rodičům a prarodičům, když není přímá linka z Ruzyně. Dotaz pro retardovaného jedince Pepka Vyskoče: byli to Rusové nebo Uzbeci?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podobný rébus pro Pepka. Z titulu své práce se dostávám do každodenního kontaktu s agenturními pracovníky, kteří mezi sebou mluví výhradně rusky. Když se jich ale zeptám, odkud jsou, tak je to jenom Ukrajina, Moldávie a Bělorusko. Jsou to všichni Rusové, blbečku Vyskoči?

   Smazat
  2. Skvělý příklad pane20:19. Záleží NATOm, kedy sa to Pepkovi Vyskočilovi a ďalším jeho súdruhom hodí do krámu. Ak má byť podla ich psycho-úchylky rus okupant, tak ním sú aj Uzbeci aj Kličkovci(rok68) "rusmi". V opačnom prípade sú to už ukrajinčania, geniálni, ušlachtilí, pracovití, abstinujúci...blablabla, ktorým nestačili skúsenosti v Sovietskom Sojúze, tak sem silou-mocou lezú do tohto Eurosojúza. Nevadí, kto chce kam, pomôžme mu tam:-). Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  3. 20:19, 20:39 a 20:51

   Ahoj dementi. Zřejmě je to pro vás nadlidský úkol a neřešitelný rébus, ale pro gramotného člověka není nic jednoduššího, než si příslušná data vyhledat:

   https://www.czso.cz/documents/11292/27320905/c01R07_2017.pdf/24ad2ce0-e1ae-4c91-b50b-ada59c346af6?version=1.0

   Rusů s dlouhodobým pobytem (nad 12 měsíců) je v ČR 34.500 a jsou na 4. místě za Slováky, Ukrajinci a Vietnamci. Je jich tu dokonce o hodně víc než Poláků. takže je jich tu fakt jak nasráno. Uzbeků tu je 1900.

   Smazat
  4. 1:17 No a co ta tvoje statistika dokazuje, blbečku obecnej? Jako vždy mimo mísu a ještě k tomu na zaklapnutém deklu :-)

   Smazat
  5. 13:02 nechte ho, je postiženej a čte jenom poslední řádek. Jinak by věděl, že se tady snažíme Pepkovi vysvětlit, že rusky mluvící není automaticky Rus.

   Smazat
 21. Na tuto eskadru Poseidon !

  OdpovědětSmazat
 22. Vítězství v jakékoliv útočné válce "obranné" aliance NATO je již téměř jisté! Náčelník generálního štábu sdělil novinářům, že Česká republika dodá do sil rychlé reakce NATO 800 lidí a 200 kusů techniky (viz portál E15). Hurá, hrr na ně :-)

  OdpovědětSmazat
 23. Na zemanově rukou bude krev venezuelských civilistů, humanitárně vybombardovaných "spojeneckým" letectvem. Zrovna jako lpí na jeho rukou krev srbských civilistů za "humanitární" bombardování v r. 1999, kdy byl zeman premierém tohoto státu a odpovídá tak za schvalování, podporu a povolení přeletu přes ČR při vybombardování srbských škol a nemocnic.
  Prý ho po nocích straší mrtvé srbské děti, proto tolik chlastá...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba budeme i ve Venezuele bojovat za Prahu.Škoda,ze v Praze neni ropa.

   Smazat
  2. 21:14 A zase se pletete. Srb za rozpoutání války a za vinu desítky tisíc mrtvých si po zá sluze vykoledoval naprosto správné bombardování.Srb dostal od spojencu ultimátum k ukončení boju, neuposlechl,a to, že jsou zabity děti, je špatně, ale zase za to muže srbský režim v čele s Miloševičem. jo kdo chce kam pomožmemu tam. Trochu si něco o Srbech poopravte, ať nejste za hlupáka.

   Smazat
  3. Ty jsi fakt totální idiot 11:14 nebo to máš po rodičích? Tyto žvásty máš z nějaké příručky eurosojuzu nebo humanitární us organizace soudruhu jando nebo plavče? To je vidět úroveň té eurobolševické inkluze.

   Smazat
  4. NATO = civilizace a srbský zkurvystan byl právem zničen! A stejně skončí i putleroffský Chujlostan! Blbečkům spikleneckejm se nakecalo že se jako plní coudnhovnistický projekt rasové výměny v Evropě, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Paní Merkel a an Macron spolus s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj putleroffce a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou a putleroffsku soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou putlerské vrahy. A naši poté již jen obsadí tuto barbarskou zem, aby ji pozvedli ze škarpy, kam maj tendenci padat tahle sorta odulých zegenerovaných podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:34 ty už jsi zřejmě vyhoněný doběla, pravou paži tuž, ať jsi řádný pravicový muž /pravou pazi tuz, at jsi radny pravicovy muz/ v závorce to máš tvým kódem Los debilos.

   Smazat
 25. No tebe pro ussácký idiote, tam opravdu venezuelští vlastenci a zákoný president Bolívarské republiky Venezuely Nicolas Maduro Moros nemohou potřebovat. Co to ten dnešní odporný režim v Česku "vychoval" za verbež, jako jsi ty?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:46 on je chován v ZOO, tohle se vychovat nedá, s tím se musel narodit. Tudíž jeho rodiče zřejmě budou taky "dobří" plemeníci.

   Smazat
  2. On zato 10:34 nemůže. Rodiče ho udělali vožralí. tam pomůže jediný, zabít a přemrdat...

   Smazat
 26. 10:46 A co ty prokremelský idiote, pouze "venezuelští vlastenci", kteří nemají co žrát , tak to vždy dopadá pokud převezme režim komouš.To jste dokázali po celém světě, jen mrtvoly, bídu a hlad.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V tomto světě jede přece každý sám za sebe, ne? Podle psychopatů a hatujících děcek. Takže to je tvoje neschopnost, že ty nebo někdo jiný nemá nic. Měl ses líp učit.

   Smazat
  2. 17:38 Jak se někdo může odvolávat na tak zcestné a protilidské tzv. "ideje", či "teorie" a obhajovat tím vykořisťovatelské společenské formace 19. století a všeobecně fašismus, to nejhorší svinstvo, jaké mohlo kdy lidstvo potkat a od kterého lidstvo spasilo jen vítězství Rudé armády v r. 1945 dobytím jeho brlohu v Berlíně, to nikdy nepochopím! Takový jedinec už u mě přestal být člověkem a je pouhou nestvůrou v lidské podobě! Marxužel Rudá armáda nemohla toto dračí sémě vykořenit do posledního fašouna a neblahé následky neseme už 46 let všichni. Začalo to fašistickým pučem v Chile v r. 1973 proti zákonnému presidentovi Salvádoru Allendovi a táhne se to od té doby jako odporná krvavá stopa až do dnešních dnů. Po státních a majetkových převratech v socialistických státech Evropy v r. 1989 a rozbití Sovětského svazu v letech 1991-1993 se tato hydra znovu dere k moci a jestli jí ještě včas antifašisté celého světa nezastaví, tak to bude pro celý svět znovu velmi zlé! V Caracasu se vede jedna rozhodná bitva s fašismem a imperialismem ussa a doufám, že bolívarská armáda a bolívarské lidové milice tento útok úspěšně odrazí za pomoci RF, ČLR, Kuby a dalších pokrokových států. V OSN už má Nicolas Maduro Moros, jeho bolívarská vláda a lidové masy, odhodlané bránit suverenitu a celistvost země už 50 států na své straně a to je jistě jen začátek, bude jich dále jen přibývat a nenávist vůči ussa se bude jen stupňovat a sílit. Yankejové mají ještě tu drzost se v různých fórech na internetu ptát, proč že jsou ve světě tak hluboce nenávidění, přitom by stačilo jen trochu sebereflexe, ale to je pro ty zrůdy zcela neznámý pojem!! Co také chtít od trestanecké kolonie anglánů, kteří tuto trestaneckou kolonii vytvořili a dnes jsou její poslušní mopslíci v Evropě?!

   Smazat
  3. oprava: horské silnici ... "DJAKARTA 65" (sorry, měl jsem vypnutej číselník!)

   Smazat
  4. 23:00 Meleš sračky, rudá poloopice! Fašismus je přirozená imunitní reakce etablované nerovnostářské společnosti proti vzpouře podlidí*) tvýho typu!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako Podčlověka. A fašismus je reakcí nerovnostářské společnosti proti násilí těchto podlidí, usilujících o její zničení násilnou revolucí! A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti! - http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/


   Smazat
 27. Už žádné americké pohádky o Venezuele. Aby bylo jasno! Češi mají jasno !

  OdpovědětSmazat
 28. 11:06 Proboha ty jsi ještě větší idiot, než jsem myslel?! Oni zbožňovatelé pindostánu alias ussa ani žádnou inteligenci mít nemohou, to by bylo proti přírodě!!

  OdpovědětSmazat
 29. ZDE je vidět úroveň některých diskutujících, článek se týká případné agrese Ameriky, proti suveréní Venezuele !!! USA z hlediska mezinárodního PRÁVA NEMÁ právo se VMĚŠOVAT do vnitřních záležitostí Venezuely !!! PROTOŽE keci o lidských právech a jejich porušování jsou jen KECI a demagogie !!! Všechny agrese USA vedli JENOM ke statisícům zabitých civilistů a TOTÁLNÍMU rozvratu ekonomiky napadených zemích, viz. Afganistán, Libyie, Irák, Ukrajina a další státy po celém světě !!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.