Reklama

sobota 16. února 2019

Vedení ČT, Rada ČT, Sněmovna. Proč to nikdo neřešil? Bývalý zpravodajský důstojník předkládá konkrétní průšvihy ČT v oblasti zpravodajství. Je toho opravdu mnoho

15.02.2019  ParlemantníListy
„Prohřešků je celá řada, ale obzvláště zarážející je, proč je neřešil a neřeší ani jeden ze tří odpovědných orgánů: vedení ČT, Rada ČT a Poslanecká sněmovna,“ komentuje veřejnoprávní médium plukovník v záloze Jiří Wagner, který působil jako zpravodajský důstojník v ozbrojených silách a nyní se věnuje analytické činnosti. Zmiňuje, že premiér Andrej Babiš je povrchní politik, ale to neznamená, že v parlamentních politických subjektech existuje někdo lepší. „Vztah Babiše s ostatními politiky vystihuje souhrnné hodnocení nazvané ´Žalostná a podřízená česká politická scéna aneb všichni politici na národní úrovni jsou Babišové´, dodává.Člen Rady České televize Zdeněk Šarapatka tvrdí, že se schyluje k útoku na Českou televizi. Kdyby se stalo, že Sněmovna dvakrát neschválí zprávu o činnosti a hospodaření televize, bude odvolána Rada ČT a také generální ředitel Petr Dvořák. „Otevírá se tak cesta k úplnému ovládnutí reálně jediného svobodného a veřejnoprávního média v zemi majitelem politického hnutí, Hradem, bolševiky a ruskou propagandou. Zuřivě tu vystupují zejména komunisté a nácci,“ napsal Šarapatka na Facebooku. Jde o reálnou obavu? A stojí konflikt v ČT skutečně takto?

Pokud jakýkoli člen Rady České televize tvrdí cokoli o útoku na ČT, tak se jedná – lehce řečeno – o zavádějící a nedůvěryhodné tvrzení. Navíc má toto tvrzení všechny znaky sebezáchovy vlastního pracovního místa – řekl to přece člen Rady ČT, čímž je ve střetu zájmů. Ale není to jen střet zájmů, nýbrž také odpovědnost celé Rady za činnost ČT, která není dlouhodobě v pořádku, především v kategorii zpravodajských a publicistických pořadů. Problém je v tom, že ČT již dávno není důvěryhodným médiem v oblastech politického zpravodajství a zpravodajství o mezinárodních vztazích a bezpečnostní situaci ve světě. Na to existuje nespočet přímých důkazů, které dokonce sama ČT uchovává na svém webu a ve svých archivech. Na analytických stránkách EXANPRO, jejichž jsem provozovatelem, je rozpracováno několik případů o nespolehlivosti ČT v mediálním zpravodajství (viz poslední rozebraný případ).

Abych byl konkrétnější, tak nastíním některá pochybení ČT. V České televizi se několikrát opakovalo obvinění Ruska z porušování druhé minské dohody (tzv. Minsk II.). Jenže ČT zamlčela podstatný obsah této dohody. Jeden z 11 klíčových bodů dohody hovoří o tom, že z celého území Ukrajiny musí být staženi jak vojáci zahraničních pravidelných ozbrojených sil, tak takzvaní kontraktoři zahraničních soukromých bezpečnostních agentur (polovojenské složky). Avšak západní země v čele s USA naopak zahájily posilování své vojenské a „polovojenské“ přítomnosti na Ukrajině s cílem budovat nové ukrajinské síly a ovlivňovat jejich činnost, což trvá dodnes (více k záležitosti zde).

ČT ale svá pochybení v informování o této záležitosti dál kupila: Hned dva měsíce po podepsání dohody zahájili Američané ze 173. výsadkové brigády výcvik ukrajinských sil na území Ukrajiny. Zahájení výcviku ale mělo pachuť hitlerovského fašismu. Výcvik, kterého se účastnil i nechvalně proslulý útvar „Azov“, byl totiž „slavnostně“ zahájen na výročí narození Adolfa Hitlera (20. dubna 2015). Ani tento fakt Česká televize nezmínila a jen stroze a bez uvedení data následující den konstatovala, že byl zahájen výcvik (blíže zde). Přitom to mohlo být obsahem některého z publicistických pořadů, třeba s otázkou, zda na Ukrajině existují skupiny se sklonem k fašismu a neonacismu a zda Západ tento jev podporuje.

Česká televize vedla v případě východní Ukrajiny horké debaty o tom, zdali se ze strany Ruska jedná o invazi, agresi či okupaci. Avšak v případě přiznané svévolné přítomnosti amerických vojáků na území Sýrie, kterých je tam i s bezpečnostními kontraktory mnohem více, než USA přiznávají, se žádné takové debaty na obrazovkách ČT nevedou. Proč? Tohle přece není vyvážené zpravodajství, ale předpojatost a jednostranný výklad situace čili tendenčnost.

Zaměstnanec ČT Václav Moravec již několikrát ve svých pořadech „Otázky Václava Moravce“ a „Fokus“ vydával pouhé domněnky za fakta (rozpracovaný případ například zde).

Zvláštní kauzou je známý zásah ČT do projevu prezidenta, který nebyl dosud Radou ČT dořešen, ale jen zahrán do autu. Zásah byl tak přesně provedený, že Rada měla tehdy dospět k závěru, že se jednalo o cílený úmysl, a položit stěžejní otázku, kdo tento úmysl inicioval. Jinými slovy zkoumat, zda úpravu výroku provedl svévolně sám editor, anebo zda ji provedl na něčí pokyn. Ale protože sám editor k tomu neměl žádný důvod, zůstává zde nedošetřené podezření a závažné pochybení jak ze strany vedení ČT, tak Rady ČT.

Těch prohřešků je celá řada, ale již dříve jsem několikrát zmínil, že obzvláště zarážející je, proč tyto prohřešky neřešil a neřeší ani jeden ze tří odpovědných orgánů: vedení ČT, Rada ČT a Poslanecká sněmovna. Pokud vedení ČT nejedná, tak by měla jednat Rada ČT. Jestliže ani Rada ČT nejedná, tak by se do toho měla rozhodně vložit Poslanecká sněmovna, která členy Rady ČT volí a odvolává. Otázkou je, zda nyní poslanci sledují ten správný cíl a jeho řádné naplnění.

Premiér Andrej Babiš vyzval své poslance k tomu, aby výroční zprávu ČT schválili. Vysloužil si za to silnou kritiku dokonce i z řad vlastních voličů. Byl to od Babiše správný krok? Přispěl Babiš k podpoření důvěry v práci České televize?

Andrej Babiš je povrchní politik. On se svou vládou státní instituce náležitě neřídí. Snaží se, aby to tak navenek vypadalo, ale ve skutečnosti mu jde hlavně o ..............

33 komentářů :

 1. Ta serepatka je ale pořádný blb. Samozřejmě řádně zaplacený
  blb. Ale za peníze jak známo, v Praze dům. Nejen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Navíc je to primitivní nevzdělané prase. Soukup ukazoval některé jeho výroky na asociálních sítích. Možná jsem prasata ještě urazil...

   Smazat
  2. 16:44 Prase je chytré zvíře, ale v televizi by asi pracovat nemohlo.

   Smazat
  3. Čím více se o tom pouze mluví a poukazuje na to, aniž by se to řešilo potrestáním viníků, tím více se to stává a tím více ignorují tyto řeči. DOKUD JIM NĚKDO NENAKOPE PRDELE, TAK SI BUDOU S LIDÍ DĚLAT JEN BLÁZNY...
   PŘIČEMŽ TEN "NĚKDO" JSME MY.

   Smazat
  4. jako byvali komunisti si zprivatizirovali všechny statni podniky tak si komunisti z řad pražske havlerky zprivatizirovali čete čro komedianty a kolotoče a vubec veškere atrakce jen smlouva je tajna aby vovčanum nejeblo žeje ovlada hitrel makrela a sluničkově přisate pijavice situace velmi podobna neli totožna statni cirkevni propagandě o povinnem placeni odpustku a kolektivni vinou za udajnou krsdež cirkevnich majetku všemi vovčany- nač hledat ty kteři kradli že - a pak že tohle neni fašismus kdy platit musite aniž by jste chtěli nebo měli nějakou vinu zato kolektivně

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 3. Kterej. Já znám Pepu, Frantu a Richarda. A ty jsi kdo ?  OdpovědětSmazat
 4. ČT lže, těch příkladů by se dalo najít....

  OdpovědětSmazat
 5. ČT je státní, tedy v majetku vítězných politických stran a ty nedopustí, aby nevyla jejich píseň. Říďa Dvořák si je toho velmi dobře vědom a proto vyje jak vzteklej. Na oplátku je mu umožněno vysílat Most! před 22.00 hod.. Jiná TV by dostala za ty výrazy flastr, že by se z toho zjevila, ale u státní ČT to samozřejmě nevadí. Kdyby se vypípávalo, tak je to němé, stejně jako Frigo na mašině.

  OdpovědětSmazat
 6. Dvořák absolovoval v USA speciální vzdělávací program IVL. Ten mají kromě něj i někteří vysocí činitelé Vrchního státního zastupitelství, právníci, právníci z humanitárních a lidskoprávních fondů a neziskovek dotovaných vládou, např Marvanová, právníci a politici (např. Bělobrádek - proto asi mazal hned druhý den po předminulých volbách do USA na kobereček) púsobící v nejvyšších patrech zákonodárných sborů a zejména osoby motající se kolem Rumla a nenápadné proimigrační a duhové politiky za cizí bakšiš proti vlastní zemi. Absoloventi tohoto vzdělávacího programu financovaného přímo vládou USA jsou u nás dlouhodobě a systematicky dosazováni na klíčová místa ve státní správě, politických orgánech, jurisdikci a rozhodujících korporacích. Prostě, všude tam kde je potřeba protlačovat zájmy USA a implementovat do našeho právního řádu příslušné dodatky ve smyslu sjednocení zahraničně pllitických postojů a prosazování jediného správného názoru. USA si tak za naše peníze a aureolu vyjímečnosti vytváří 5.kolonu v podobě lokajů. Proto také taková programová nenávist vůči nepoddajnému Zemanovi v ČT. Tito "poslové světla" jsou jistě přesvědčeni o své vyjímečnosti a vyvolenosti. Oni jsou však ti, kteří makají jak o život na ztrátě posledních zbytků suverenity a lokajství vůči impériu. Jako takoví jsou spíš příkladnými kolaboranty. A mezi takové servilní panáky patří i Dvořák a jeho suita, kteří vedou informační kampaň ve správném duchu dle zadání mocných impéria. Proto se neustále hledají důvody k odstranění prezidenta a proto má tato snaha taky takovou mediální podporu včetně následného účinkování stáda bečících ovcí na Pražském pódiu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Njn bez toho by USA uz davno zadnou "velmoci" nebylo

   Smazat
  2. Zajímá tady někoho názor tohoto ubohého elfa z 8:50?
   Pokud ne, tak prosím ať někdo odpovědný ten nesrozumitelý a sprostý blábol smaže, ať tady nepřekáží. Předem děkuji.

   Smazat
  3. 20:34 Zato ten tvůj "názor", ty odulej čichači prdů téhle kágebácké poloopice - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   zajímá leda místní ansámbl užgryndaných čechomužyků, co brání zuby nehty, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace a který tak děsně trápí bejt součástí civilizovanýho světa a cejtěj nutkání stůj co stůj nás zatáhnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých podlidí v pochcaných teplákách!:-))) - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 7. Uvědomte si všichni,že celou a radu a vedení čt drží stávající poslanci a těmto tento stav zřejmě vyhovuje a nebo je možné,že vedení čt na poslance mají kompromitující informace a tím je drží v šachu.Jiný důvod ignorace tohoto stavu ze strany vládní a poslanecké kliky si nedovedu zdůvodnit.
  Pokud víte o něčem novém dejte vědět.

  OdpovědětSmazat
 8. informace na těchto adresách mnohé vysvětluje :
  http://www.zvedavec.org/komentare/2018/02/7505-tajny-americky-vladni-program-pro-vychovu-budoucich-proamerickych-kadru.htm

  http://www.zvedavec.org/komentare/2018/02/7508-tajny-americky-vladni-program-pro-vychovu-budoucich-proamerickych-kadru-cast-2.htm

  http://www.zvedavec.org/komentare/2018/02/7510-tajny-americky-vladni-program-pro-vychovu-budoucich-proamerickych-kadru-cast-3

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dík za upřesnění. ......
   Tento způsob vytváření oddané vrstvy aportujících psíků je v celé nahotě k vidění v současné Venezuele, kdy na písknutí pána začne celá tahle smečka štěkat a kousat za "oprávněné" zájmy svého páníčka. Z dlohodobého hlediska je tahle rakovina pro kterýkoliv národní stát velmi nebezpečná. A proto to taky tak amíci dělají po celém světě. Vše stojí na destabilizaci, rozvratu, penězích a osobní pseudodůležitosti kolaborantů.

   Smazat
 9. Nejsem žádný revolucionář, ale zhruba před dvěma týdny mi na email došla jakási skladba od Těžkej Pokondr zesměšňující českého prezidenta Zemana. Dedukoval jsem, že pokud jsme v totalitě, pak tito chlapci se co nejdříve ukážou na ČT. A nezklamal jsem se. Zrovna jsem odešel od bedny, kde mají celý sobotní večer jenom pro sebe - k neplacené reklamě... navíc podotýkám, že Zemana s jeho Mynářem ale taky nemusím. K ČT 1 - běžte s tou Vaší zkur.enou politikou jednou pro vždy DO HAJZLU!!! Za toto rozhodně nebojovali Vaši předchůdci v době německé a ruské okupace! Jste obyčejní darebáci a gauneři!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Hudebni debilove jako Tezkej pokondr by se jinde ve svete nemohli uzivit.ČT jim dela podium .I jinym ,staci vyt se spravnymi vlky.Porady oslavujici Prazsky vyber jsou dnes svedectvim o stupidnosti havlovin.ČT art neni o artu ,je o propagaci art podvodech "elit" .

  OdpovědětSmazat
 11. No dnes byl už oblíbený pokondr na ČT v zábavném pořadu. Stateční to hoši! Citát babičky v Saxaně.

  OdpovědětSmazat
 12. http://www.aic.cz/ivlp/?p=1103

  tady je máte v plné nahotě a jak se smějí zrádci českého obyvatelstva.

  https://screenshots.firefox.com/u6yFTCZXBqf6a5Bj/www.flickr.com#

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všichni víme jak ČT pracuje,schvali li zprávu ČT ANO tak už Babiše nevolíme,je to křivák

   Smazat
 13. ČT přestala vysílat fotbal,na ten jsem se díval, ostatní programy mně nezajímali. Jelikož mně fotbal zajímá tak jsem si musel pořídit za 700 O2 takže mne nyní televize stoji necelých 900 Kč. Pro důchodce dost velká položka, ještě že mi letos 900 přidali. Budu volit stranu ktera prosadí zrušení poplatků. ČT

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně, že stát fotbal dotuje, ale čumět na fotbal v TV musíme za peníze. 7 miliard rozpočet a oni nemají na ligu.

   Smazat
 14. Šarapatka se obává svého druhého ročního pobytu na ÚP- ČR, nýmand k ho√nu!

  13. 2. 2019

  Komu:
  sarapatka@seznam.cz

  PaedDr. Zdenek Sarapatka, PhD. - Rada České televize Rada České televize je podle zákona č. 483/1991 Sb., o České televizi, v platném znění, orgánem, jímž se uplatňuje právo veřejnosti na kontrolu činnosti ČT.

  Načíst externí obrázkyZ důvodu bezpečnosti jsme nenačetli externí obrázky obsažené v tomto e-mailu.

  http://forum24.cz/autor/zdenek-sarapatka/

  Pane Sarapatka, není vám ze sebe šloufl, Brouku Pytlíku?


  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/kdo-radi-premierovi-milosi-zemanovi.A000411233740domaci_bac

  Kdo radí premiérovi Miloši Zemanovi?
  12. dubna 2000
  Naprostá většina poradců premiéra Miloše Zemana pracovala dříve na sekretariátech okresních výborů komunistické strany nebo Socialistického svazu mládeže, absolvovala Vysokou školu politickou při ÚV KSČ či v minulých letech podnikala společně se šéfem Zemanových poradců Miroslavem Šloufem. Na plný úvazek je na Úřadu vlády zaměstnáno deset premiérových poradců.
  O složení tohoto týmu nechtěl předseda vlády dlouhou dobu na veřejnosti vůbec mluvit. Jejich vliv přitom není zanedbatelný: pro Zemana především zpracovávají analýzy, na jejichž základě se pak rozhoduje.

  Komunistická minulost jeho poradců Zemanovi nepřekáží.

  „Pokud jde o váš dotaz, zda lidé, kteří pracovali v aparátu KSČ, mohou pracovat i v aparátu ministerského předsedy, odpovídám jednoznačně, že ano. Lidi máme posuzovat podle konkrétních činů, a ne na základě mýtu kolektivní viny,“ řekl nedávno Zeman ve sněmovně na interpelaci poslance Unie svobody Karla Kühnla.

  Kdo radí premiérovi Miloši Zemanovi?
  Premiér Miloš Zeman zaměstnává na plný úvazek deset poradců. „Jejich úkolem je upozornit na případné rozpory ve stanoviscích jednotlivých členů vlády a dohledat jakékoliv informace, které jsou relevantní pro posouzení daného problému,“ řekl předseda vlády.

  Níže uvedené informace o poradcích vycházejí z důvěrných zdrojů blízkých premiérovi Zemanovi.

  1. Jan Belda
  Bývalý svazácký funkcionář, absolvent vysoké školy politické, pracovník podniku zahraničního obchodu Strojimport. „Na Úřad vlády jsem přišel poté, co jsem na základě svých zkušeností dostal určitou nabídku a tu jsem akceptoval.
  Ano, bylo to zprostředkovaně přes pana Šloufa,“ potvrdil Belda.
  Premiérovi radí v otázkách průmyslu a zahraničního obchodu.

  2. Vratislav Šíma
  Vystudoval střední ekonomickou školu a vysokou školu politickou. Dvanáct let působil jako pracovník aparátu ÚV SSM, kde mimo jiné připravoval propagandistické kampaně. „Nemám žádný důvod, abych se s vámi bavil. Na shledanou,“ ukončil Šíma pokus o telefonický rozhovor. Je šéfem analytického oddělení předsedy vlády. Na starosti má i resort zdravotnictví a kultury. Zemanovi pomáhá s přípravou odpovědí na interpelace poslanců.

  3. Zdeněk Vystoupil
  Pravá ruka Miroslava Šloufa, s nímž ho pojí dlouholeté přátelství. Býval vojákem z povolání a aktivním členem KSČ. Nebylo s ním možné mluvit, telefony nezvedá.
  Z Úřadu vlády odešel před domluveným termínem telefonického rozhovoru. Ve sboru poradců se zabývá oblastí armády.

  4. Zdeněk Šarapatka
  Vystudoval speciální pedagogiku na vysoké škole. Byl ředitelem středního odborného učiliště polygrafického. Jako jediný do Strakovy akademie nepřišel díky Šloufovi.
  Zemanovi jej doporučil ministr Karel Březina. Platí za Šloufova oponenta. „Náš vztah je ryze pracovní,“ řekl Šarapatka. Zemanovi radí v oblasti školství. Má na starosti komunikaci mezi vládou a poslanci a senátory ČSSD (vyjádření Národního archivu popírající členství Zdeňka Šarapatky v KSČ najdete zde).

  OdpovědětSmazat
 15. 5. Jaroslav Sup
  Před listopadem 1989 působil jako právník.
  Podle internetového výpisu z obchodního rejstříku figuruje v pěti firmách. Spolu se Šloufem v roce 1991 založili společnost CITÉ na podporu emigrantů z Jihoafrické republiky. Firma nakonec zkrachovala. Jako Zemanův poradce posuzuje materiály týkající se financí, privatizace, zahraničního obchodu.

  6. Jaroslav Baroš
  Přišel z Fondu národního majetku teprve nedávno. Nahradil Jaroslava Novotného, který musel post poradce opustit kvůli vyděračské aféře Štiřín. Baroš o svém minulém zaměstnání a politickém zázemí nechce mluvit. „Takové informace nepodávám. Pan Šlouf je můj nadřízený a já mohu vystupovat jen na základě jeho instrukcí,“ řekl Baroš, který má na starosti průmysl a ekonomiku.

  7. Světlana Navarová
  Nebyla v KSČ, kariéru odstartovala začátkem devadesátých let vstupem do ČSSD, kde léta působila jako zahraniční tajemnice.
  Před rokem se pokusila neúspěšně kandidovat proti Petře Buzkové do vedení ČSSD. „Končila jsem v Lidovém domě a zvažovala jsem kam. Tuto věc jsem konzultovala přímo s premiérem,“ uvedla Navarová. Zemanovi radí jako expertka na zahraniční politiku.

  8. Zdeněk Pleskot
  Patřil rovněž k nomenklaturním funkcionářům. „Před rokem 1989 jsem pracoval v resortu kultury, na národním výboru města Prahy a v odborech,“ tvrdí Pleskot. V týmu poradců řeší věci spojené se sociální politikou, zemědělstvím a životním prostředím. Na Úřad vlády ho přivedl Miroslav Šlouf.
  Předtím pracoval na ministerstvu vnitra na oddělení obecní policie.

  9. Ivan Prokop
  O jeho minulosti je známo pouze to, že pracoval na pražském magistrátu.
  “Nezlobte se, já nebudu na vaše otázky odpovídat, to je moje soukromá věc. Na shledanou,“ řekl Prokop a zavěsil. V týmu poradců má na starosti legislativu.

  10. Miroslav Šlouf
  V politice začínal v roce 1974 jako předseda obvodního výboru SSM Prahy 3.
  Později to „dotáhl“ až na předsedu národního výboru Prahy 7 a poslance KSČ v České národní radě. Do ČSSD vstoupil v roce 1994. „Odešel jsem ze strany rudé do strany červené.“ Miloš Zeman si jej oblíbil díky jeho nápadu na volební autobus Zemák. „Mohu s klidným svědomím říci, že působím především jako politický poradce,“ řekl Šlouf v Českém rozhlase.

  Mezi Zemanovy poradce ještě před dvěma týdny patřil Libor Trubelík, který měl na starosti bezpečnostní problematiku. Před listopadem 1989 šéfoval brněnskému SSM a po „listopadu“ se stal předsedou městského výboru KSČ v Brně. Trubelík od Zemana odešel poté, co vyšlo najevo, že působil ve vedení zkrachovalé Pojišťovny Morava. Správce konkursní podstaty Trubelíka obvinil, že právě on přispěl k pádu této společnosti.

  Autor: Sabina Slonková, Jiří Kubík (dnes přemet a Šarapatkovo FÓRUM24?)

  Současné složení Rady České televize!

  Jan Bednář
  Ing. Jan Bednář

  předseda
  Mgr. Jaroslav Dědič

  místopředseda
  René Kühn

  místopředseda
  Tomáš Samek, Ph.D.

  místopředseda
  Luboš Beniak

  PhDr. Martin Doktor

  Vratislav Dostál

  Doc. Mgr. Michael Hauser, PhD.
  člen

  Mgr. Vladimír Karmazín

  Doc. ThDr. PhDr. MUDr. Jaroslav Maxmilián Kašparů, PhD. Dr.h.c., m. prof.

  Jiří Kratochvíl

  Mgr. Ivana Levá
  člen

  PaedDr. ZDENÉK ŠARAPATKA, PhD. (spřažen M. Němcová ODS, D. Fery TOP09, J. Bartošek ČSL, V. Rakušan STAN, permanentní komunikace na Facebůku)?

  PhDr. Ing. Daniel Váňa, Ph.D.
  členVlastimil Venclík

  Rychlá odpověď

  OdpovědětSmazat
 16. Babiš má u mě kladné body že sem nepustil migranty a že přidal důchodcům ale to bude asi tak vše.Jinak se nic nezměnilo a volit ho nebudu.

  OdpovědětSmazat
 17. Pokud tady štěká několi málo zoufalcu na ČT, tak je vidět, že ČT dělá svoji práci velmi, velmi dobře. Takovej Soukup, to je jiné kafe co, já myslel, že se do televize blázni nepouští.Však on brzo dojede.MAGOR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 9:36
   Pokud se ČT zastává takový křivák a konformní neobolševik jako vy, tak to znamená, že ČT je skutečně mimořádně zločinná organizace.

   Smazat
  3. 9:02 Ten váš" NEOBOLŠEVIK ", každý křupan, tak jako vy velice rád použije tohle slovo, aniž by věděl co znamená BLBE. Zločin je, že ještě dejcháte.

   Smazat
  4. A jaký má smysl neustále předstírat, že NR je cokoliv jiného, než běžný, tu dobře, častěji ale mizerně z ruštiny přeložený putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené a financované tímto gangem obřezaných kremlovorů? - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
 18. Nejhorší je, že si tuto stoku a sluničkovou-euroislám neomarxistickou propagandu platíme ze svých daní.
  https://www.epshark.cz/clanek/1033/ct-necista-propaganda-za-nase-penize

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.