Reklama

pondělí 18. února 2019

Zázrak: Duch svatý zajistil růst: Iščenko o ratingu Porošenka a fejkové sociologii

18. 2. 2019     ukraina
Politolog Rostislav Iščenko vyzval k tomu, aby se nedůvěřovalo výsledkům sociologických průzkumů, které se dnes provádějí na Ukrajině v předvečer prezidentských voleb. Upozornil na to 15. února v projektu Ukrajiny.Ru "Iščenko o tom nejdůležitejším". Podle údajů posledního průzkumu, který se uskutečnil 31. ledna - 10. února, je v čele prezidentského ratingu na Ukrajině showman Vladimír Zelenský. 26,9% Ukrajinců je pro něj připraveno hlasovat. Na druhém místě je současná hlava státu Petr Porošenko s výsledkem 17,7%. Třetí je vůdkyně strany Baťkivščina Julie Tymošenková (15,1%), následuje vůdce Opoziční platformy Jurij Bojko (9,8%) a vůdce Radikální strany Oleg Ljaško (6,6%).


Tyto údaje poskytl Kyjevský mezinárodní institut sociologie, který se jeví Iščenkovi jako velmi podezřelý. Podle jeho vyjádření se ve volebním procesu objevuje řada sociologických kanceláří tohoto druhu, kterým nemá smysl důvěřovat.

"Porošenkův rating nejen že šel nahoru - doslova vzlétl, zvedl se najednou dva a půl nebo třikrát. To se nestává, že by předtím byla prováděna měření, všechna ukazovala přibližně stejnou dynamiku, ... a najednou jeho rating vyletěl na 17%, zatímco Tymošenková stejně prudce klesá na 15% ... U ratingu Porošenka vůbec není jasné, odkud spadl. Pravděpodobně vyskočil z tomosu. Duch svatý ho zajistil - neexistuje žádné jiné vysvětlení. Proto bych na Ukrajině teď nevěnoval ratingům žádnou pozornost", řekl politolog.

Dříve k tomu vyzval i vůdce strany Naši, Jevgenij Murajev. Podle něj jsou všechny nejnovější sociologické průzkumy podvržené. Poznamenal, že tímto způsobem úřady formují u Ukrajinců obraz hypotetického vůdce a připravují lidi na masivní podvrhy.

Současně je politolog Dmitrij Kornejčuk přesvědčen, že později se fejková sociologie stane jedním z klíčových hřebíků do rakve stávající vlády, protože lidé nemají rádi, když z nich dělají "trouby".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

80 komentářů :

 1. Duch svatý Ukrajinu nezachrání. Na to má moc úrodnou půdu a tu je třeba rozkrást. A od toho je tu Prasečenko. Druhá věc. Evropské volby nebudou. To by se vám hodilo vykopnout tu starou garnitůru. Mayová to zařídí. Začne škemrat, že si to rozmyslela a že angláni chtějí do voleb do parlamentu EU. A je po volbách. Alespoň na čas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná bude stačit, když Rusko přestane tamní situaci destabilizovat a vést válku, vrátí Krym a zaplatí za všechny škody. To může být cca $700-800. Zároveň by mělo zrekonstruovat plynovod a pokračovat v dodávkách přez Ukrajinu. Rusko by mělo také sociálně zabezpečit ty rodiny na Ukrajině, které nějak utrpěly ztráty událostmi po roce 2014 a během Majdanu. Což je v podstatě celá Ukrajina. Náklady na invalidní, sociální a starobní důchody pro Ukrajinu by mělo mít na svém triku Rusko.

   Smazat
  2. 21:48 - co to meleš za blbosti? Krym byl a opět je Rusko. Plynovod vedený přes Ukrajinu-Banderostan je riziko a navíc banderové plyn kradou a neplatí.
   Banderové s pomocí SSA provedli krvavý protiústavní převrat a ještě tu štětky nacistický chtějí ya to prachy. Fakt, dobrý!

   Banderové prošustrovali co mohli, svou zavilou neschopností přivedli celou zem na buben a teď škemrají o peníze.

   To může vyslyšet jen Petříček s Hamáčkem a dementi se SANu - Farský s Rakušanem, ale to jsou přistižení dementni.

   Smazat
  3. Pane A22:01 a vy sto to aj čítali? A celé? Ty kokos, to by som musel byť sado-masochista! Akonáhle som videl v príspevku toho trola rukopis Pepka Vyskoča A21:48, okamžite som pokračoval v diskúsnych príspevkoch ďalej. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  4. pro 21:48
   ... a jeste by Rusko u vás doma mělo opravit topení, ucpanou toaletu a rozbite okno. Také by to Rusko mohlo finančně pomoci Vaší mamince. Určitě není jednoduché udržet na studiích takového vejra.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 17:48 upadl jste na hlavu?

   Smazat
  7. 9:37 To tebe musel na studiích udržovat tvůj fotr, hovnere komoušovyči! Dobře si ho pamatuju, toho udavače v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách, co se tolik hřál přízní velkejch rudejch soudruhů! Vím jak si se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a pak přikvačil odkudsi ten chrchlavej vandrák ve vytahaným svetru a ošuntělejch džínách s lahváčem v ruce a udělal tobě a podobnejm rudejm čůrákům pořádnej rejhanec přes plány! Atak se dneska snažíš do toho házet rudý vidle a zabránit aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace aby pohledal! Proto je nejvyšším zájmem této země zlikvidovat tě a tvou sortu čechomužyků, který tak děsně trápí bejt součástí civilizovanýho světa a cejtěj nutkání stůj co stůj zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 2. no to sa pýtali správnych ľudí ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi jako u nás po "sametovém" převratu/revoluci/předání-převzetí moci. Který RABÍN pronese pohřební řeč po těch "volbách" (ať dopadnou jak dopadnou), ve kterých nebudou moci volit údajní Ukrajinci z samo-vyhlášených republik ani údajní občané Ukrajiny (podle UA NAZI vlády) - ve skutečnosti občané Ruské Federace Z VĚČNĚ RUSKÉHO KRYMU?... který Rabín a kde, pronese HESPED za zesnulou NADĚJI pro Ukrajinu?

   Jak prý řekl pan Porošenko: "Má milovaná Ukrajino, kdyby jeden z nás umřel, tak se přestěhuji do Californie...

   Smazat
 3. Tak Porošenkovi stoupnul tomos?

  OdpovědětSmazat
 4. Obama udělal ten puč na Ukrajině proto, aby pučisty využil jako beranidlo proti Rusku. V "řízené", "omezené" demokracii, kterou Američané na Ukrajině zavedli, nemá nikdo normální šanci vyhrát. Nebo myslíte, že se Zelenským se něco změní k lepšímu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne. Na Ukrajině má šanci jenom ten, kdo slíbí válku. Válku musí proto slibovat každá strana, jinak je nevolitelná. Timošenkové stouply hlasy poté, když slíbila, že vezme útokem nejen Doněck, ale i Krym. Zelenskij se nechal slyšet, že ukrajinské je celé severní pobřeží Černého moře, tedy i Soči. Zároveň horuje pro přítomnost US Navy a slíbil, že pozve celou flotilu. V Charkově jsou pravidelné útoky na ruský konzulát a ten bude pravděpodobně vbrzku evakuován. Svým způsobem je na východě vůči Rusku horší vztah než na Západě Ukrajiny, protože konzulát ve Lvově tolik napadaný není. Ukrajinci jsou přesvědčeni, že za vše špatné může Rusko a jeho politika.

   Smazat
  2. Možná je naučí zasmát se vlastní blbosti, když volili jeho předchůdce! Ale na to asi nemá ani on!

   Smazat
 5. Co mate proti SS (USA)?? Je to NEJMOCNEJSI, NEJBOHATSI a HLAVNE "NEJCHYTREJSI" narod!! :-) :-) :-) KDE JINDE,vystudujete UNIVERZITU,byt jste BLB?? Staci, vyjmenovat prezidenty, staty a jejich hlavni mesta!! Pripadne umet hrat kosikovou, pripadne "americky fotbal"!!! SS - ZDAR!!! :-) :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. UCLA, MIT, Harvard, Columbia NY, Princeton, Yale, Stanford, University of Chicago, CIT, Northwestern univerzity, John Hopkins Baltimore, Vanderbilt univerzity, Cornell university, Rice Huston..... a dalších 346. Všechny mají vyšší rating než UK, a jen dvě evropské university (Oxford a Cambridge) jsou v Top10 spolu s pojmy jako Harvard, MIT, Yale..

   Ještě další pozoruhodný příspěvek plíííz

   Smazat
  2. Proto musí přetahovat myslící z celého světa. Jedno jejich etnikum má ovšem dar od boha, tyto mozky využít k prospěchu svému.

   Smazat
  3. 21:45

   ten, na jehož území jsou zmíněné university, Silicon Valey, centrum Berkeley ten věruže přetahovat nikoho nemusí. Naopak pro nejlepší mozky světa je čest, když mohou pobývat v těchto centrech vědy. Zde je svět o 30 let napřed.

   Smazat
  4. 21:41- možná se tam učí "elita", jak vysávat a vládnout! To je účel té demokracie ala USA? Málo se píše, kolik myšlenek vrátily do zemí původu, tedy kromě inženýrů k těžbě a vojáků k ochraně "amerických zájmů" v dané zemi.

   Smazat
  5. Kdyby se všichni cizinci, studující a pracující v USA rozhodli vrátit domů, z USA by se stala ekonomicky a technologicky poslední země světa a svět by se stal ekonomicky a technologicky o 30 let vyspělejším... vždyť na těch jejich universitách i v Silicon Valley studuje a pracuje 98% cizinců...
   česky se tomu říká chlubit se cizím peřím...

   Smazat
  6. Ad 21:41 - I v nacistickém Německu byly univerzity na vysoké úrovni, hlavně technické obory. Ve finiši jim to bylo ku hovnu. Tvoje argumentační křeče neříkají nic o ukrajinském nacizmu, úpadku státu Ukrajina a šíření fašistické propagandy v českém mediálním prostoru. Pochlap se a Jando, tvoje svěrače, které všude ukazuješ, nejsou všechno.

   K.

   Smazat
  7. Ehm, vážení, jak jsem psal, to ti ostatní se tlačí do USA, ne naopak. Amerika je nepotřebuje, má spousty vlastních vědců na vysoké úrovni, největší počet nositelů Nobelových a jiných cen. To pro jiné země je čest, když můžou jejich lidé pobývat v USA a posléze přivést domů inovátorské postřehy. Kdyby odešli všichni, Amerika si toho ani nevšimne, protože ta velká věda se dělá tam. A koneckonců vědci jsou stejně ve spojení. Jen dělat třeba kosmický výzkum bez potřebných technických prostředků není až tak možné, proto jezdí všichni do USA. Můžeme se podívat třeba na Rwandu. Díky návratu celé generace mladých vědců z USA, Rwanda úspěšně založila svoje vlastní vědecké instituce a školy. Lidé se vrací do Brazílie, Čile, Indie, Izraele, Íránu, Číny, Německa... Jen do východní Evropy se nikdo nevrací a už vůbec ne do Ruska. Pokud někdo odejde a je úspěšný, zůstane raději v té Rwandě. Proč asi? Zkuste si odpovědět sami.

   Smazat
  8. Že by to bylo tím, že Rwanda válí těžký blahobyt? Nebo že ve Rwandě je sranda? Zkus si odpovědět sám.

   Smazat
  9. 23:04-protože peníze rozhodují až v první řadě! A kdo má peníze? Bankéři! A kdo jsou bankéři si pro změnu zkuste odpovědět sám.

   Smazat
  10. 0;14

   Ne, Rwanda neválí těžký blahobyt, ale prudce roste. Nedávno jsem viděl jednu reportáž o Kigali, z kterého se stává komfortní město pro život. Troufám si říct, že východní Evropu, co se týká produkce, vědy a kvality života, Rwanda brzo přeroste. V každém případě, rozdíl mezi nově postaveným sídlištěm v Kigali a králíkárnami v Česku je značný. A zatímco třeba v Rusku staví pro své rodiny s dětmi neobyvatelné mrňavé "byty" o jedné místnosti se sprchovým koutem a WC, i to za nehorázné peníze na strašidelných sídlištích, Rwanda buduje soustavu různých typů domků v malých skupinkách, včetně rodinných, v podstatě téměř zadarmo a k bydlení se tam dostane úplně každý. Je to řízeno státem. Ty domy jsou postavené podle nejnovějších trendů a podobné se staví třeba v Paříži. Jen samozřejmě za ohromné peníze. Sám jsem tomu nevěřil, ale viděl jsem fotografie z cesty po Africe. Rwanda jde cestou Západní Evropy. Čistota, demokracie, efektivita.

   Smazat
  11. Když si Pepku5:50 v té Emerice, nevracej se sem, ale do Rwandy. A když si tady, tak se do Rwandy spěšně odstěhuj. A to co nejdřív, než raz tady konečně neschytáš jednu "dobře mířenou" od Českých vlastenců. To Ti ze srdce úpřimně přejeme: hodně Rwandských "chechtaček" a ku...rev takových jak jsi ty sám:-).

   Smazat
  12. Tenhle Rwanda tomu snad i věří. Bože, to je kus chuje.

   Smazat
  13. 5:50 až se tam budeš stěhovat, tak si nezapomeň nakrémovat ksicht, jinak dopadneš jako běloši v tolik opěvované JAR :-)

   Smazat
  14. 21:41, 21:53, 23:04, 5:50
   Proč bychom si měli sami odpovídat? Na to přece máme vás!!!! Už jsme se díky vám hodně posunuli, ale to víte mezery máme pořád. Nikdo z nás nebyl ani v Rusku, ani v Americe, ani ve Rwandě. Všechno, co víme, víme jen od vás. Vy jste Studnice poznání a moudrosti. Děkujeme za čas, který nám věnujete.

   Smazat
  15. 21:53 Brněnské technologické parčík je špica, kam se
   hrabe silikon.

   Smazat
  16. 5:50 A realita - https://www.google.cz/search?q=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B5%D1%82+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig0ubU6dTeAhUQDOwKHbRHDx4Q_AUIDygC

   Smazat
 6. Jo to je jak u nás jejich slavné průzkumy ať si je strčí za klobouk.

  Ale tohle je daleko horší:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201902189234098-cesko-pruzkum-evropske-volby-europarlament/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak je to u Vás s Eurovolbami? U nás sa spraví pred volbami menší rozruch, vyplakávanie, že je slabá účasť, záujem a že treba s tým urýchlene niečo robiť, vyložia na plac kandidátov, ludia si ich zvolia, a potom ani čoby sa po nich zlahla zem. Až na výnimku, Europosranca Richarda Sulíka. Keď u nás vláda riešila rovnakú kvalitu potravín ako v iných štátoch Eú, niežeby nám skladal účty o svojej práci v Bruseli, otváral si papulu voči Slovenskému parlamentu: "...ja, váš Europosranec, zástupca vaších práv v Bruselskom Europarlamente sa vás Slováci pýtam, čo robila Slovenská vláda doteraz, že nemáte rovnokokvalitné potraviny s ostatnými štátmi EÚ?!". Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  2. Dodatok: Ficova vláda tým jemnejším spôsobom odkazovala Bruselu, že ten hnoj nech si nechajú a nevozia na Slovensko do nákupných reťazcov. Naši polnohospodári nemajú šancu sa uchytiť v ich reťazcoch a ich farmári sem vozia šmejd.

   Smazat
 7. Kolik zbylo na Ukrajině obyvatel?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 42 miliónů v r. 2014, letos po pěti letech už jenom 34 miliónů (v obou případech se jedná o čísla bez Krymu a bez Donbasu). Ukrajinci už 5 let "hlasují nohama" :-)

   Smazat
  2. Skvěle napsaný, pane 8:32! Je to "zemský ráj to napohled...!". Mičurinská záhradka našich bolševiků z Eurosojúzu za naším Shengenským plotem:-). Ta by se měl Pepek Vyskoč vodstěhovat po svých studijích na významných přestížných Amerických universitách ze "silicin valey" se studijným oborem: "jak dělat barevný revoluce a státní převraty". S tímhle jsou ve světě skutečně až moc slavné známé a hromadně navštěvované, s velikým zájmem různych krys a potkanů z Europy. Ty jejich university.

   Smazat
  3. 8:32

   Zase si vytahuješ čísla z prdele?

   https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Ukraine

   Zajímavé je, že exodus Venezuelanů nebo Kubánců ti nevadí.

   Smazat
  4. 8:32 S wikipedia se běžte vymalovat, vychází jenom z papírových hlášení, která už dávno nezachycují skutečnost. 35 miliónů je skutečný stav na Ukrajině trvale žijících (pracujících, dětí a důchodců) obyvatel. A ještě se jich musíte zeptat, kam zašantročili fakticky odtržené oblasti.

   Smazat
  5. 8:32 je třeba zmínit, že při rozpadu SSSR měla Ukrajina asi 52 miliónů obyvatel a že rychle vymírala i před r. 2014 (bez ohledu na Krym, Donbas a Luhansk).

   Smazat
  6. Většina z vás je neuvěřitelně hloupá a přesto má potřebu plácat svá "moudra".

   Ukrajinci narozdíl od Ruska sice vyjedou za hranice, tak jako ostatně spousta lidí v Evropě, ale stejně tak se většina z nich se vrací a během svého pobytu posílá peníze domů. Ekonomicky sice na tom nejsou kdovíjak, ale banky se drží a hřivna je stabilní. Ukrajinci tyto vydělané peníze investují do svého bydlení (většinou rodinný dům) na Ukrajině a zůstávají. V tom je na tom Ukrajina dokonce lépe než Česko, jelikož sem se Češi zpět většinou nevrací.

   A diametrální rozdíl od Ruska, kde peněžní výměna frčí už výhradně v dolarech pokud kupuješ něco dražšího, jelikož rublu tam už nikdo nevěří. Ani bankám. Běžná rodina v Rusku ani na bydlení nedosáhne. Nejen že jsou extrémně nízké příjmy a v sociálních nůžkách už Rusko dávno předstihlo Latinskou Ameriku, ale za ubohé studio v paneláku 4x4 metry + sprcháč s WC ti šílenci chtějí přez milion rublů. Přitom mzdy se pohybují okolo 13tisíc. Na hypotéku taky nedosáhnou, úrok převyšuje 19%. Kdo chce v takové zemi žít?

   Ukrajina má reálnou šanci, protože už dávno nastoupila na reformy, které Rusko nikdy nedělalo. Indikátorem může být i to, že zatímco Ukrajina je produktový stát, který musí vše vymyslet a vyrobit, a Rusko jen píchne trubku do země a čerpá, přesto Ukrajina dosahuje podobné ekonomické ukazatele jako Rusko. Zatím. Vše ovšem napovídá tomu, že bude lépe.

   Smazat
  7. Vítej Pepku 11:07 v klubu té hlopé většiny a přesto máš potřebu plácnout tady ty svá "moudra":-). Doufám žes alespoň píchnul do země tu svou trubku, když už jsi tady nic nevymyslel a nevyrobil kromě tohoto svého spamu.

   Smazat
  8. 11:07 Milion rublů je cca 300.000,- Kč. Já nevím, ale kolik je podle vás přiměřená cena za garsonku? Navíc zjevně jste v RF nikdy nebyl a plácáte tu dlouhodobě o té zemi paté přes deváté. Ať už píšete cokoli, dáváte tomu takovou pseudo-odbornou fazónu, že to na mladého neznalého člověka může působit dojmem, že víte, o čem mluvíte.
   Jenže tohle je server převážně "rudých dědečků", kteří mají ještě poctivé (dnes opovrhované) vzdělání. Většina si vás po přečtení max. dvou příspěvků zařadí a už vás nikdo nebere vážně. Člověče, vždyť vás to musí stát spoustu energie, kterou byste mohl věnovat sám sobě. Že se na to nevykašlete?

   Smazat
  9. Už ta první věta kašpara 11:07 je srandovní: "Ukrajinci narozdíl od Ruska sice vyjedou za hranice..."
   Co to je "narozdíl".
   Tím chce ten blb ověšený rolničama říct, že Rusové, kterých jsou plné Dejvice, Bubeneč, Žižkov i Nusle se sem teleportovali?

   Smazat
 8. Jako kdyby záleželo na tom, kdo se stane formální hlavou Ukrajiny. To má význam snad jedině pro toho kdo vyhraje, pro Ukrajinu a její obyvatelstvo se tím nic nemění. Tam by to mohla zachránit jedině skutečná revoluce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skutečně? A k čemu je potom dobrý to Masarykování(takovej americkej Porošenko v ČSR) a Dubčekování tady u nás, když na osobách a to podotýkám támhle v silně presidentském systému nezáleží?

   Smazat
 9. Američtí soudruzi se opět rozhodli, že Porošenko bude opět ukrajinským prezidentem, protože lepšího kandidáta za 5 let nesehnali. Nedávno v průzkumech až pátý, dnes již na druhém místě :-) Právě probíhají poslední organizační přípravy: pacifikace policie ze strany banderovců, zamezení přístupu 10 miliónům ukrajinských gastarbeiterů k volebním urnám v zahraničí. V Rusku je jich nejvíce, tak tam nepůjde pro jistotu volit vůbec. No ale třeba i v Polsku budou čtyři volební místa na 1,2 miliónů Ukrajinců (kapacita jednoho je přitom asi 1.000 voličů za den :-)). Nejdůležitější bude ale nasazení správných lidí do okrskových volebních komisí, dohled nad nimi budou mít opět banderovské bojůvky. Ať se Ukrajinci k volebním urnám dostaví, či nikoliv, tak zvítězí Porošenko. Na prezidenta připravovala Amerika oděského gubernátora Saakašviliho, ale ten zklamal (mj. se ani nenaučil ukrajinštinu). No a kdyby se někde něco zadrhlo, tak to vyřeší klidně třetí kolo voleb (využito již v r. 2004) a případně bude stačit jeden telefonát pana Pence (viz Venezuela) a v americké kolonii bude vymalováno :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Česku to bude s volbama asi jako v Polsku, Ukrajinců jsou tu statisíce a jenom dvě volební místa. Velká část tu stejně maká nelegálně na turistická víza, ti k volbám stejně jet nemohou :-)

   Smazat
  2. 8:18
   Asi tak jak se rozhodli, že u nás bude prezidentem Zeman, v Maďarsku premiérem Orbán, u nich doma v USA Trump, v Rusku protikandidát Putina, jak se rozhodli že Británii bude Brexit atd atd.
   Vy, jednozáviti, to máte v těch vašich hlavičkách náramně jednoduché. Někdy vám i závidím.

   Smazat
  3. V TV ukazovali záběry z kyjevské "Rady", kde řídící schůze Parubij opakoval hlasování tak dlouho, dokud poslanci neschválili, to co banderovci potřebovali. Museli je ale doslova nahánět postupně do sálu a lámat jednoho po druhém, aby to prohlasovali. P.S.: v ČT to nebylo :-)

   Smazat
  4. Závist je špatná vlastnost Pepku 8:44:-). Radši špekuluj co uděláte s demokraticky voleným Madurem, Asadem, Lukašenkem, atd...

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Pos...ral jsi se ty, Pepku9:05:-). Castry, Kimongy, Kadyrovy... u prdele nemáš, nejen proto že je pořád řešíš:-). Ale taky proto, že to ty jsi pořád vecpán do pruhovaný prdele s hvězdičkama a voni nesdílej s tebou vůbec ani jenom tvůj názor ne ještě to místo ve kterém si až po uši narvaný.

   Smazat
  7. 8:44 My už jsme díky vám poučeni, že víme, že tyhle špatný lidi (Zeman, Orbán, Trump) dosadili přece Rusové, viďte? Teda správně Rusáci. Že? Jen mi tam nějak nepasuje protikandidát Putina. Tomu nějak nerozumím. Omlouvám se, s těma našima hlavičkama máte taky úplnou pravdu. Já sama jsem jen hloupá blondýna.

   Smazat
 10. Rusáci ať se konečně začnou starat o svý a přestanou Ukrajinu rozjebávat. Maj svých problémů víc než dost. Jejich průzkumy jsou asi tak stejně důvěryhodné jako ty Ukrajinské, o Venezuelských ani nemluvě. A čeští užiteční idioti a ruští roztleskávači v místních diskusích by se měli starat vo svý jakbysmet.
  ======================================
  A opět ten kokot Dvořák číhá se svým mastným prstem připraveným na tlačítku DELETE a snaživě plní instrukce které dostal na ruské ambasádě. Maže až mu rádiovka na jeho rudé palici poskakuje. Nic jiného tento soudruh neumí, cenzurování je jediná činnost ve které se může realizovat a ve které se cítí důležitý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Pepka Vyskoče.

   Smazat
  2. 8:34
   Jako vyšité právě pro tebe, trollíku. Číháš tu nepřetržitě 24/7 a spamuješ stále dokola tuhle tvou sračku, psychopate.

   Smazat
  3. vlast tě (8:41) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!" :-)

   Smazat
  4. 8:48
   Jasně trollíku. Jenom jsi vyměnil Obamu za Trumpa. Moc invence tedy nemáš.

   Smazat
  5. 8:51 ale já přece vím, že to jsi ty, stále stejnej vopruz, retarda a sprosťák, kterej tady "tvrdě maká" už z dob Obamy. Vyskoč, troubo!

   Smazat
  6. Pepek Vyskoč se vám odkopal pane 8:56. Je to stále stejnej opruz co tady číhá od půlnoci a loví naivky, které si myslí že snad stojí o jejich argumentaci. Na takový dobytek platí jenom bič, který ste použil na něj vy, pane 8:56. Pokračujte dál, postupujete skvěle, on je tak blbej že se postupně z Anonymity odkope tak že vám nakonec odhalí i svou skutečnou identitu:-).

   Smazat
  7. P.t. čtenářstvo jistě promine, že jsem tu kašpara 8:29 nechal pro vaše všeobecné obveselení. Humoru je v dnešní vážné době poskrovnu, tak aspoň něco.

   Smazat
  8. 12:22 Místo canců si nech od s. Grulichový přeložit tato slova (jestli neumí ukrajinsky, jsou tam ruský titulky!) - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   ... zjistíš že de facto tam shrnují základní ideje NR převedené na české reálie. Jenže na rozdíl od místních užvaněnců oni pro to něco i reálně dělají!

   A co dělá banda místních užgryndanců včetně tebe? Žvaní podle putleroffských rasozrádných notiček z Kremlu! Kdyby Putler zejtra konvertoval k islámu (a nemá k tomu podle jeho některých projevů daleko), tak první přiběhneš s koberečkem a budeš řezat makovicí o podlahu! Jsi vlastně strašně ubohej lokajík! Chceš měnit národ, ale to je lžisračka, páč jak sám tvůj šéfik David přiznal, jeho příslušníkem se může stát kdokoliv, kdo se k němu přihlásí a bude aspoň předstírat sdílené "národní hodnoty"! Ale jen rasu nikdo předstírat nedokáže, idiote! Jeden negr se o to pokoušel a upadl mu frňák! Příroda takový věci nedopouští! A esi to nevíš, jsi větší kretén než se zdálo ...


   Má smysl neustále předstírat, že NR je cokoliv jiného, než běžný, tu dobře, častěji ale mizerně z ruštiny přeložený putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené a financované tímto gangem obřezaných kremlovorů? - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
  9. 8:29 HMMM pravda, pravda a co píše soudruh Dvořák, není podstatné. Placený agent Ruské ambasády přece nemuže nikdy slevit ze svých lží, to by se rublíky nesypaly.

   Smazat
 11. Politici z Amerikou okupovaného Německa začínají ztrácet trpělivost a začínají Americe vypovídat poslušnost. Na konferenci v Mnichově mě nejvíce překvapil projev Merkelové, cituji: "ruský plyn zůstane ruským plynem bez ohledu na cestu, kterou do SRN poputuje, že dokonce v období studené války ho západní Německo z Ruska odebíralo velké objemy, proč najednou dnes nemůže být Rusko dodavatelem, to má Evropa všechen ruský plyn přenechat Číně?". Už i vždycky klidná a vyrovnaná Merklová si přestala brát servítky :-) Merklová si to dovolila říci, i když seděla hned vedle budoucího prezidenta Porošenka :-) Frau Merkel se asi nelíbí, že by měla Ukrajinu financovat, dostala to za úkol od spořícího Trumpa (i když Ukrajinu rozesral jeho předchůdce). SRN se financování bezedné díry, zkorumpované Ukrajiny, brání zuby nehty a chce, aby Ukrajinu i nadále vydržovalo Rusko. Rusko má s Ukrajinou největší (a stoupající) obchodní výměnu 10 miliard dolarů za rok (přitom před 5 roky to bylo 40 miliard) a bez ruských 3 miliard dolarů za tranzit ruského plynu Ukrajina zcela vychcípá!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Merklová je na odchodu, už může říkat, co se jí zlíbí, dokonce i pravdu a to na plnou hubu. Jinak z druhé strany měla po boku Číňana :-)

   Smazat
  2. Trump slíbil Porošenkovi pomoc Ukrajině ve výši 700 miliónů dolarů. Ano, i toto má nahnat Porošenkovi u voličů body ve volbách. Drobná chybička je ale v tom, že tato "pomoc" bude představovat dodávky amerického vojenského šrotu.

   Smazat
  3. Mike Pence odešel ze sálu při slovech Merkelové "copak se snažíme o to, aby Rusko záviselo výhradně na Číně a kupovalo pouze čínské výrobky?". Asi se mu udělalo špatně a bude muset urychleně jmenovat nového kancléře v německé kolonii :-)

   Smazat
 12. Souhlasím s názorem Pjakina, že Ukrajinci by se měli volebním místnostem vyhnout obloukem. Čím menší procento jich přijde, tím mizivější legitimnost budou mít tyto zmanipulované volby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tobě i Pjakinovi je do Ukrajinských voleb úplné hovno. Stejně už je vše předem naplánované a rozhodnuté "Globálním prediktorem" :-D

   Smazat
  2. To som spravil ja Mečiárovcom pri rozbití Českoslovendka v r.1993. Ani nie tak preto, že by sa s tým niečo zmenilo, skôr pre vlastné svedomie, že si nemusím vyčítať, že som svojou volebnou účasťou dával svojím hlasom separatistickým stranám v nelegitímneou Slovenskom parlamente punc legálnosti. Ludia sa bežne správajú stádovite a natom stavali Slovenskí separatisti a vôbec všetci vychcaní manipulátori. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  3. 9:09

   ukrajinské volby byly narozdíl od těch ruských vždy svobodné, demokratické a legitimní. Ať už vyberou kohokoli. Hlavní trend, reformy a odklon od Ruska, má ve svém volebním plánu každý jeden kandidát. Bez toho by ani k volbám nešel. Takže obavy o ukrajinské volby do nedělejte. Spíš byste se měli zamyslet nad legitimitou ruské vlády a české vlády.

   Smazat
  4. Jediným legálním prezidentem Ukrajiny je stále jenom Janukovyč. Stávající volby ukrajinského prezidenta jsou čistočistá komedie, která má jediný cíl, až dnes částečně legitimizovat fašistický převrat z února 2014, protože i poslední volby prezidenta byly nelegální. Volební lístek s desítkami kandidátů na 1,5 m dlouhém volebním lístku je pouze kouřová clona, je to kamufláž, která má markýrovat zdání demokracie. Ukrajinského prezidenta určí soudruh Mike Pence v den voleb, podle momentální situace v Banderostánu. Na tom volebním lístku jsou natištěni kandidáti podle stejné matrice. Jedná se o něco takového jako o "svobodné" volby do nějakého novodobého Reichstagu :-)

   Smazat
  5. 9:09 Podle Pjakina to Západ podělal v r. 2014., kdy rychle (během pár hodin) legalizoval fašistický převrat. Dnes v tom musí pokračovat jenom kvůli tomu, aby se mu vrátily kredity poskytnuté banderovců. Banderovci je rozkradli a obyvatelstvo z nich nic nemělo. Pouze pokračování stejně vhodného prezidenta dnes Západu zaručí, aby Ukrajina ty kredity splácela. Musí nahnat volice a dělat zdání demokratických voleb, protože právě ti voliči budou muset ty rozkradené kredity splácet. Pokud nepřijdou, přijde Západ o hodně velké prachy :-)

   Smazat
  6. 10:18 trollí a jak je u homosexuálních pitomů obvyklé, lže a předvádí se. JAké svobodné volby na Ukrjaině, kdzž média neuynávají sovbodu slova, kdzž se štve proti geografickým sousedům i ve školách, nejen v Tv, rozhlase a tisku. Jaké svobodné volby, když opozici vypalují sekretariáty a mnoho jejích funkcionářů muselo uprchnout ze země. Troll je zaprodanec, lhář a placený gauner.

   MM

   Smazat
 13. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

  OdpovědětSmazat
 14. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

  OdpovědětSmazat
 15. Od toho, koho Amerika určí jako dozorce nad Ukrajinou v dalším období, od toho bude záviset rychlost a forma samolikvidace Ukrajiny jako antiruského projektu. Jsou dvě možnosti: s jestřáby (Waltzman a spol.) to bude rychlá samolikvidace, s „mírotvůrci“ (Zelenský a spol.) to bude pomalá samolikvidace na etapy.

  OdpovědětSmazat
 16. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 18. února 22:04.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 17. Straně věřte, soudruzi a soukmenovci, a samozřejmě Velikému Putinu, BJJP !

  Upřesnění pro našince-horšolidi s IQ>80: Jména Stran, jimž důvěřujeme my komunisti, putinisti, babišisti a zemanisti:
  Единая Россия
  • KSČM
  • ANO
  • SPD
  • Zemanovci


  Proto věříme jen a pouze těm průzkumům veřejného mínění, které jsou PŘÍZNIVÉ našim Stranám a našim národním Vůdcům Milošovi a Babišovi, a především samozřejmě Nejvyššímu Vůdci, Velikému Putinu, Budiž Jeho Jméno Pochváleno.

  POZOR !
  Existují provokační weby, zřízené a vedené CIA a Mossadem, které publikují ZCELA ZFALŠOVANÉ „průzkumy“. A jak jinak - dle těchto zfalšovaných „průzkumů“ popularita Nejvyššího Vůdce neroste, někdy i klesá.
  Což je přirozeně NESMYSL, neboť, jak všichni víme, popularita Nejvyššího Vůdce, Velikého Putina, BJJP, roste NEUSTÁLE + NEZADRŽITELNĚ. Brzy přesáhne 100%, a poroste klidně dál, o tom žádná.
  Proto takové weby nečteme, i když jsou zákeřně v ruštině, a jejich čtenáře hlásíme svým řídícím důstojníkům z StB/KGB/FSB.

  Pohov!

  Komunismus-putinismus – budoucnost lidstva!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.