Reklama

středa 6. února 2019

Že ale Venezuela pěkně EU rozpoltila…

Jiří Vyvadil
6.2. 2019   Rukojmí
Kde jsou ty časy, kdy Obama a Merkelová houkli a celá EU obratem podpořila kyjevský euromajdan a jako na povel odsoudila „agresivní“ Rusko. V zásadě je dnes situace změněná a ohledně Venezuely půl na půl. Prostě některé státy více přemýšlejí a nechtějí lacino dělat ovce.

Ono také řešení, že se najednou odmítne stávající venezuelský prezident Maduro a dál se plná podpora věnjuje samozvanci je skutečně atypická. Říká se tomu porušování zásady nevměšování a na příkladu Sýrie, Libye, Iráku, ale i Ukrajiny vidíme, k jakým to vedlo koncům.

Už fakt, že jedna ze zakladatelských zemí EU Itálie zablokovala manifestační jednotný postup hodně znamená. A možná ještě více fakt, že se ohledně postoje rozhádali koaliční partneři Hnutí 5 ti hvězd, které bylo kategoricky proti uznání samozvance a naopak Liga, která byla pro.

Už je ostudným faktem, že Babiš opět selhal, tak jako před půl rokem v případu údajné ruské otravy Skripala a jeho dcery. Co je ovšem důležitější, že zatím podle propočtů jen 13 zemí EU poslušně poslechlo Trumpa, naopak 15 jich zatím neuposlechlo.

Z takové Evropy, která přemýšlí a nejedná jako stádo bychom měli mít radost.

Je to důležité především proto, že Maduro není zbabělec jako kdysi Janukovyč a nedá se očekávat, že se vzdá. A nejen to, kdo zabrousí například na stanici CNN vidí nejen demonstrace ve prospěch samozvaného prezidenta, ale stejně tak mnohasettisícové demonstrace ve prospěch legálního prezidenta. Už z toho je jasné, že jedinou cestou je dialog. Násilné přiklonění se jen k jedné straně povede k občanské válce, která,jak platí pro latinskoamerický styl života by byla nelítostná a zřejmě i nekončící.

A nejen to. Bohužel se blíží okamžik, kdy se začne diskutovat, zda v budoucnu rozmisťovat americké jaderné rakety v Evropě. Tam už půjde do tuhého.

I Babiš bude muset začít přemýšlet a ne střílet stanoviska od boku. A když nebude přemýšlet on, budeme muset my…

63 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Pro případ raket radím přimknout se k Beppe Grillovi.
   Nikdo jiný s mozkem v hlavě než Klaun tu není.
   Koho autor radí po občanské válce vyvolit jiného než Bábu je záhada uvnitř enigmy obalená nejasností.

   Nikdo neexistuje.
   Koho tahat za džípem na řetěze je proti tomu jasné, až se řetěz roztřepí.

   Jsme země bez budoucnosti.
   Všichni to víme a nikdo nechce nic dělat, viz stále dožívající Ovar Singr.
   I trochu jasněji myslící důchodci kácí stromy a ohrožují tím spoluobčany, raději.
   Teror proti civilům vymyslel pluťák už koncem XIX. století, když ochranka začla cáry (moc jim to nepomohlo) chránit příliš těsně.

   Tehdy ještě stačilo ušít pár miliónů uniformiček a po pracující masách se jen zaprášilo.
   Nebo zažbluňkalo v blátě.

   Smazat
  2. 14:54
   Dej si mokrý ručník. Nepomůže to, ale zchladí hlavu a možná přestaneš blbnout. Jenom MOŽNÁ.

   Smazat
  3. Prezident republiky pozval novou hlavu od putlerizmu již brzo osvobozené země na oficiální návštěvu Česka! - https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/prezident-milos-zeman-venezuela-navsteva.A190206_185407_ekonomika_evam

   Smazat
  4. Babis a Zemna jsou odporny Husakovci. Zrada nad zradu , netusi co je cest..
   A svet potrebuje od kurvit, od fanatizovat od satanovat a h...na vratit zpet do stoky kam patri..

   Smazat
  5. Klid. Až Zeman vypustí na Guaidóa Ovčáčka, tak ta venezuelská USS loutka bude mít hlavu v pejru a odletí se léčit na Krym. :-)

   Smazat
  6. 11:15 To sedí, ale až z Krymu odjede zotavit bolavou hlavu s nějakou ukrajinskou štětkou a ve Švýcarsku s ním ještě zatočí, pardon, vytočí, pardon, to s ním natočí prasstitutka Sabina, tak už nebude vědět čí je. A až nebude vědět čí je, tak by klidně mohl skončit u nás někde třeba i v parlimentě a to teda nevím, jestli bychom si to měli zrovna přát. Ale když si to bude přát Angela s Emanem, tak i Zeman sklapne kufry, jenom utrousí nějakou jedovatou poznámku a my se budeme tvářit, že to dědek má určitě promyšlené na deset tahů dopředu

   Smazat
  7. Včera prezident Zeman oblboval posluchače, jak venezuelský parlament odvolal prezidenta a jmenoval nového presidenta. Presidenta Venezuely volili ve volbách a nějaký samozvanec z parlamentu ho neodvolá. Nikdo nenapíše, že velitel venezuelské armády pevně stojí za Madurem a armáda nedovolí žádné podrazy za peníze z ciziny. Údajně vezli z Kolumbie "humanitární" pomoc ve formě zbraní a na hranicích byla roztřílena. Na ČT24 či Nově nic fér nikdy nebude, trochu na Primě či Barrandovu.

   Smazat
 2. Jo, copak náš A.B.(To není Andrej Babiš, to je Alibaba a čtyřicet loupežníků). V našem případě opravdu ale baba když má něco důležitého rozhodnout.

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vaše reakce na článek je jako vždy plná ironie,a kdybych si ji přečetl jen zběžně,musel bych říci,vy se snad k Rusku modlite,jako muslim k alahovi.
   Mám z vašeho psaní pocit že byste chtěl být v Rusku,ale nechcete emigrovat,a tak vaše pocit,čteme my.

   Smazat
  2. Pane Radosto,

   zapomněl jste ještě na mašinisty.

   Smazat
  3. JE VELKÁ MODA VRACET LIDU UKRADENOU SILU A MOC

   co kdyby jste dal vašim vnitrákům z ČSSD pokyn,aby vám do vašich vložek dali odkazy na Švýcarskou armádu,jeji vybaveni a organizaci a jak maji maskované děla zahradnimi domečky .
   Prý potom by se stalo NATO pro ČR zbytečné a my penize dostali nato,aby jsme se měli jako prasata v žitě,což je prý u Švýcarů obvyklé.

   Smazat
 4. Babise maji v hrsti skrz majetek, ktery ma vazan i na Zapade. Takze muzete vsichni cekat na zazrak ale ten nebude!!!!Kdo nezna vlastni dejiny, musi si je zopakovat. Tolik slechticu melo statky na Zapade a tak vzdy skodili nasi zemi, jak jim nakazali. Vsak o cem bylo husitstvu? O neustalych pokusech ciziny ovladat nasi zem. A co udelali staty Zapadu? Vyhlasili 5 krizovych vyprav aby obnovili svou nadvladu. Nic se nemeni, tlacime stale stejnou karu a stale celime uzurpatorske cizine, ktera ma nasi zem za sve panstvi. Tak to uz pochopte a stale se nedivte dusledkum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. noviczech
   ...Pan Babiš koupil v Londýně nemocnici pro umělé početí a v Německu koupil pekárnu, která zásobuje ohromné území.
   Ten bude na své názory velmi opatrný, jinak by mohl dopadnout jako ruští podnikatelé v Anglii, ...s majetkem! :-)

   Smazat
  2. Svatá pravda. Kaddáfí a Janukovyč chtěli zachránit své majetky v zahraničí a jak dopadli. Janukovyč přežil jen díky rychlému zásahu ruských speciálních jednotek. Doslova ho z Ukrajiny unesli. Babiš je na tom stejně. Maduro nemá co ztratit. Proto ho podporuje většina,která je na tom stejně.

   Smazat
 5. Z ceho teda opravdu nemame radost je fakt,ze ČR panackuje na povel jako pominuta.Proc musime mit za vsech rezimu kolaborantske kok.ty???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:54-Je to jednoduché.My máme v čele kolaborantské kokoty jen proto,že si hloupí čeští voliči do svého čela zvolí.Tím je všechno vysvětleno.
   Petr Majevský

   Smazat
  2. 16:55 Před volbami vystupuje jako "ten nejlepší kandidát".Až po volbách se z něj stává "kolaborantský kokot" a to za tučné prebendy.Plní funkci "domácího černocha"....viz.https://www.youtube.com/watch?v=xSjNScAU3d4...alias užitečného idiota.

   Smazat
 6. Mrzi me, ze se tu kazdy oddal nesmyslnym protestum, psani ruznych vyzev a dalsich nesmyslu, ktere byli stvoreny, aby jste si vybili sve emoce a tim to konci. Co takhle zalozit oraganizaci Vlasta? Sdruzovat lidi v kazde obci, vydavat casopis pro cleny, kde by byla bezplatna reklama na podniky, prodejce, zivnostniky, kteri sdileji cit k vlastenectvi a hlavne podporuji nas stat. Pokud by se povedlo utvorit takovou sit, mame na pul vyhrano ale takhle kazdy z vas podporuje soucasny humus uz jen tim, ze pridava skrz nakup vyrobku korporaci do soucasne penezovodu jen dalsi stavu. Na co porad cekate? Proc neuseknete penezovod, ktery vyzivuje soucasny rezim? Stale se venujete jen kontraproduktivni cinosti. Kdyby vyzvy mohly neco zmenit, uz tu davno nejste!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak ji založ, zveřejni program a když to bude za něco stát, tak se přidáme.

   Leo

   Smazat
 7. Jen jedno nevím, zda "diktátor" Maduro dal lidem zbraně. Asi ano, jinak by tam bylo dusno, jako při Majdanu, a hlavně velitel venezuelské armády má armádu, které velí on a ne nějaká "nula" z Francie či Německa.
  Světu mír !!!!

  OdpovědětSmazat
 8. ...současnou dobu vnímám jako obdobnou před 2.sv. válkou, něco jako 2.republiku, kdy už vládli fašisti, i když zatím bez němců,..stejně jako dnes, zatím bez fyzické okupace amíky...

  OdpovědětSmazat
 9. Venezuelská armáda zablokovala most, po kterém měla přijít "humanitární pomoc". Zaorálek a Karl von už chystali cestu do Venezuely. Teď jsou tam zbyteční a vlastně oni byli zbyteční vždy.

  OdpovědětSmazat
 10. Až opětovně vylezou na ulici angažovaný odpůrci legitimně zvoleného premiéra ČR,
  ochutná vlastní medicínu*

  OdpovědětSmazat
 11. České uznání Juana Guaidóa prozatímním prezidentem Venezuely je zřejmě neplatné

  "Podle prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka prezident republiky uložil právnímu a legislativnímu odboru Kanceláře prezidenta republiky přezkoumat právní stav ve vztahu k vládnímu kroku. Analýza by měla být hotová do konce týdne. „V druhé polovině týdne se pan prezident vyjádří k otázce, koho považuje za legitimního představitele Venezuely, a rovněž k otázce, zda byl krok vlády legální nebo jestli šlo ze strany vlády o uzurpaci pravomoci vyhrazené prezidentovi“, řekl Ovčáček."

  https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/ceske-uznani-juana-guaidoa-prozatimnim-prezidentem-venezuely-je-zrejme-neplatne?fbclid=IwAR0a3mzChuiV88y0oxt9tkwL41rMD6QtLI900VC6IrbOcdG46PQKNlEY7_k

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jistě . Zeman si počká až se to vykrystalizuje a potom se přikloní k tomu kdo bude mít navrch .

   Smazat
  2. Ja to vidim jako jasny MADUROVY puc. Dukaz:
   Puc jsme meli i u nas, v CSR. Predsedou vlady byl Gottwlad, jeho strana vyhrala volby v r. 1946, o zmenu vlady se pokusila pravice, vysledek byl ten, ze vladla KSC a Gottwald.
   Venezuela: presidentem byl Maduro, opozice se pokusila o puc, nedaril se, vladne Maduro a jeho strana. PRSENE jako v CSR, stejny zacatek, postredek, konec. Stale se o unoru na vsech frontach pise jako o komunistickem puci, prectete si vsechny ucebnice dejepisu na svete, nikde to neni jinak. PROC by to tady melo byt jinak? Maduro a jeho strana udelali PUC, je nutno to odsoudit presne tak, jako Gottwalduv komunisticky puc. Protoze a/ jednak je to stejne, b/ kdyby to nebyl puc, po odstoupeni ministu by vladla pravice v Cesku pravice. Jen tak by to nebyl puc.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  4. 20:43
   Drazí pravdoctitelé a pravdomluvci, pokud vaše znalosti jsou založeny na polopravdách a neznalosti legislativy, tak raději mlčte a nepředepisuje ostatním co je a není - naprosto nepřijatelné -. Já na rozdíl od vás vám svůj názor nevnucuji a přeji vám váš.

   Smazat
  5. 19:37 poněkud zmatené, řekl bych. Do února 1948 vládla koalice stran tzv. Národní fronty. Potom část koaličních ministrů odstoupila, prezident Beneš rezignace, také pod tlakem demonstrací, vystoupení Lidových milic, postoje ministra obrany i vnitra přijal, nato Klement Gottwald jako předseda vlády vládu rekonstruoval tak, že KSČ v ní získala většinu, což opět podpořily demonstrace zejména v Praze. Nic víc, nic míň než taková barevná revoluce, nekrvavý Majdan. Dokonce vše ve shodě s tehdejší „Ústavou 9. května“. Až na tu ulici, že. Ta komunistické většina potom pokračovala nad svůj volebního programu k volbám roku 1946, to zcela důsledně podle své ideologie: Vyloučit vlastnictví výrobních prostředků v zájmu sociální rovnosti a udržení politické moci, vyloučit vyhazovy „na dlažbu“ ze zaměstnání a z bytu, zajistit rovnou zdravotní a sociální péči.atd., což bylo možné pouze díky velmocenské podpoře ze strany tehdejšího SSSR, kdy „demokratický západ“ efektivně nijak nezasáhnul. Tak už to s Majdany chodí, kdo má sílu má moc, kdo má moc, má pravdu. Pravdu pro blbečky a ty co se domohou moci nebo majetku. Nebo to je jinak? JiH

   Smazat
 12. koukam na němce a frantiky jakou propagandu dělaji madurovi a potom nam to předežvyka čete abychom nebyli za evropske voly ovšem naše vlada tak to už neni jakoby totalita to už je fašismus kdy duče kobliha sam od sebe rozhoduje dle rozkazu z tej pojebanej unie jak sam rad vtipkuje zatimco je jasne že je kolaborant neli z největšich ale ma v ruce argument že posloucha na slovo tak jakejpak zloděj když spolupracuje a to vi moc dobře i agentka a černoprdelni svazačka ažela nemluvě o junkersovi či serešovi jeho vodiči už kolikrat se pan kobliha sam předeběhl v lezeni do řitě nejen těmto a pokažde hned co dostal napraskano korigoval sve žvasty tak jak mu nařidili amusel dělat ze sebe pitomce že to tak určitě nežekl natož aby to tak myslel

  OdpovědětSmazat
 13. Jdeme všichni sborem, za tím prvním volem.

  OdpovědětSmazat
 14. Ale, že ta naše zahraniční politika má rozptyl. Na Ukrajině se paktujeme s náckama, ve Venezuele zase s demokraten jehož nám označily USA. Pokud ale příští tyden označí jiného, máme problém.

  OdpovědětSmazat
 15. Pozor, pozor! Drahoš se chystá po vzoru Venezuely ustanovit se samozvaným prezidentem České republiky. Kromě Itálie má podporu všech států EU. Američani na našich hranicích s Německem to jistí. V tom jsem se probudil. No ještě že nemáme ropu a vlastně vůbec nic, byl to opravdu jen sen...!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pozor, toho musí nejdřív k tomu vyzvat US Embassy, on to musí prohlásit na demonstraci (tu kavárna rychle svolá), US jej uznají a vyzvou jejich evropské "partnery" k rychlému, demokratickému uznání Drahoše prezidentem - a pak budeme mít dva prezidenty. To bude kovbojka.

   Smazat
  2. 18:02
   Ale máme velkohubého Babiše. Ten jako velkohubý Trumpeta sděluje to co bude dělat na intern. sítích a ve vládě dělá jenom bordel. Dokonce tam má užitečné idioty soc.dem. a jejich nedochůdče Petříčka. Takže co se mu v zahraniční politice nepovede tak hodí na něj. Prostě neskutečný "člověk" čobol.

   Smazat
  3. Kdo s čím zachází,tím také schází.

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja to vidim jako jasny MADUROVY puc. Dukaz:
   Puc jsme meli i u nas, v CSR. Predsedou vlady byl Gottwlad, jeho strana vyhrala volby v r. 1946, o zmenu vlady se pokusila pravice, vysledek byl ten, ze vladla KSC a Gottwald.
   Venezuela: presidentem byl Maduro, opozice se pokusila o puc, nedaril se, vladne Maduro a jeho strana. PRSENE jako v CSR, stejny zacatek, postredek, konec. Stale se o unoru na vsech frontach pise jako o komunistickem puci, prectete si vsechny ucebnice dejepisu na svete, nikde to neni jinak. PROC by to tady melo byt jinak? Maduro a jeho strana udelali PUC, je nutno to odsoudit presne tak, jako Gottwalduv komunisticky puc. Protoze a/ jednak je to stejne, b/ kdyby to nebyl puc, po odstoupeni ministu by vladla pravice v Cesku pravice. Jen tak by to nebyl puc. Protoze VESMIRNY zakon je ten, ze cokoliv dela levice, je NEZAKONNE, cokoliv pravice, ma pozehnani celeho sveta, hlavne USA, NATO, EU a kazdeho ministra zahranici ceske vlady, zvlaste kdyz je z CSSD. viz nadherne uznani fasistickych banderovcu jako nejvetsich hrdinu Ukrajiny a zosnovatelu vrazd aspon 198 tis. Polaku a mnoha
   Cechu, z toho 3 clenu me rodiny. Od oslav banderovcu se urcite v hrobe raduji jak ma babicka, tak dedecek, ze prisly o syna, a 2 synovce. Skoda, ze nemohli Petrickovi podat rad za zlociny baderovcu, rad by si ho nechal ci predal jejich nastupcum. TAKZE JASNO; PRAVDA je jedna, tu ma PRAVICE. Doufam, ze se take brzo docka PRAVICE SPRAVEDLIVOSTI.

   Smazat
 17. To by mohla být opět posílena ta krásná multikulturní budoucnost Evropy. ��
  Pár milionů zdrhajících venezuelanů, nejlépe z obou táborů, jak jinak v současném "bilaterálním", tedy česky rozpolceném světě, by krásně dotvořilo barevnost nové Evropy. Kavárny, čajovny a vodňodýmkové kuřárny nových i starých Evropanů, by živě diskutovaly a přely se znovu a znovu opravdu o pravdu.
  To bychom si přece neměli nechat ujít...

  OdpovědětSmazat
 18. Moshe prave pozval :::Presidenta:::: Juana do Pragy na navstevu .Moshe vzdyt ty jsi horsi nezli Bolton a to je co rict

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://youtu.be/Wsxmod0TSAo

   Smazat
  2. Zeman zase povolil přelet bombardérů. Vysvětlí nám to někdo?

   Smazat
  3. Nebuďte naivní, nejde o problém zda Maduro či Guaido, ale jde o naftu za velmi lichotivou cenu. Díky ceně země s přírodním bohatstvím zchudla. Vždyť i naše zem prošla stejnou pohromou, naši vězni (političtí) těžili uran zadarmo pro cizí mocnost. Doufám, že si to nezopakujeme s lithiem.

   Smazat
  4. 21:57 ta cizí mocnost ten uran platila v jeho světových cenách ne proto, že by ho potřebovala, ale proto aby, jako v té době snadno dostupný, nebyl k dispozici protistraně. Šlo o nezbytnou surovinu pro výrobu tehdejších jaderných pum.

   Smazat
 19. Tak se nam pos.al i prezident Zeman.Prave uznal noveho prezidenta Venezuely.Fandi vrazdeni Palestincu a tohle je posledni kapka.Cesky stat uz zcela komplet stoji nyni za hovno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdy nebyl jiny ,to jen lid priblbly vzpomina na osmicky a doufa v Nove hochstaplery
   Ach ty osmi 88

   Smazat
  2. Bagoun S usa na věčné časy a nikdy jinak je to hnus.

   Smazat
 20. Dnes mne ti "vladnouci" mopslici tak zklamali,ze jsem na ne uplne zanevrela

  OdpovědětSmazat
 21. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 6. února 14:20.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 22. Prdlajs Venezuela! To Veliký Putin pěkně poltí NATO a EU!

  A my Češi Mu v tom Jeho NÁDHERNÉM díle pomáháme ze všech sil.
  Že jsme malí, slabí?
  Dosti těchto řečí!
  Připomeňme si, drazí soudruzi a soukmenovci: My Češi jsme – pořád ještě jsme – členy NATO a EU !!
  Ano, naše vlast je členem obou těch agresivních paktů, vinou dočasného ústupu socialismu a DOČASNÉHO odsunu nepřemožitelné Ruské armády z ČSSR.

  Ale toto naše neštěstí a hanbu měníme ve VÝHODU: Máme – jako členové - k dispozici skoro všechny tajné kódy a informace z velení NATO a EU!
  A naši hrdinní rozvědčíci je ROVNOU předávají do Moskvy, k rukám Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno!


  Ano, zdaleka ne všichni pracovníci bezpečnostních a informačních složek ČR jsou prozápadní čučkaři jako BIS.
  Jsou mezi nimi NAŠINCI, opravdoví (byť pečlivě utajení) komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti.
  A my VŠICHNI komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti máme prvořadou povinnost ničit Euroameriku ZE VŠECH SVÝCH SIL !
  Viz skvělou práci, kterou na zničení Euroameriky a zašlapání všech evropských hodnot do bahna odvádí právě s.s.Vyvadil, že.

  Takže: Využívejme hrstky zbývajících let našeho členství v NATO a EU k co nejlepší službě Velikému Rusku a Veliké Číně, ať co nejvíce přispějeme k vítězství míru a putinismu nad Západem, k triumfu naší Leninsko-putinské pravdy a zdravé nenávisti nad Pravdou a Láskou!

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 23. Ladislav Jakl (citát z článku na "protiproud.cz"): "Ne, mediálním tématem číslo jedna se nestane země, kde nejvíc lidí nejvíc trpí. Mediálním tématem se stane země, kde má někdo mocný aktuální významné zájmy. A všichni kolem mu to baští a s naprostou samozřejmostí přijímají, že nějaká Venezuela je teď jaksi samozřejmě pupkem světa. Až zas večer uvidíme a uslyšíme další díl téhle mediální dělostřelecké přípravy, pomysleme na to, že někdo tady musel rozdat noty."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Copak nemáte žádný soucit s našima českýma politickýma loutkama? Dovedete si představit sebe v jejich roli, v roli paňácy, kterého tahají několika provázky najednou z různých míst. Jeden provaz vede k Trumpovi do USA. Druhý provaz vede naopak k jeho oponentům a přijede ho dokonce do Prahy zkontrolovat osobně balkánská řeznice. Třetí provaz vede do Brusele k Junckerovi v náladě a ten čtvrtý k abstinující Frau Merkel. No a vy jste paňáca, který se třepe a metá na všechny strany. Takové tlaky přece nevydrží a nezvládne každý :-)

   Smazat
  2. 8:21 Čechům v Česku už nepatří většina výrobní základny, je proto logické, že Čechům nepatří už ani ti politici, kteří předstírají Čechům, jak je "reprezentují". Nadto někde psali, že 80% zákonů nepochází z pražské dílny, ale z bruselské. Tak co byste chtěl!?

   Smazat
 24. Čeští politici si opět naběhli - viz článek na "aeronet": https://aeronet.cz/news/odhaleni-za-venezuelskym-docasnym-prezidentem-stoji-korupcnik-byvaly-tunelar-agent-cia-a-vudce-nasilnych-protestu-ve-venezuele-ktery-je-v-teto-chvili-v-domacim-vezeni/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stanislav Ševeček7. února 2019 11:01

   Nenaběhli.
   To jim jenom někdo z USA nebo berlína zatelefonoval, co musejí udělat.

   Smazat
  2. Jak se šmahem dá změnit názor na Zemana.Až se bude konat demonstrace na jeho odstoupení řada z nás se jí zúčastní, přestože jsme jej zvolili.Názorem na Venezuelu se sám odepsal.

   Smazat
  3. Neplkejte bláboly,pokud ministr zahraničí uzná nového prezidenta, tak kancelář prezidenta republiky automaticky pošle blahopřání a zvací dopis. S tím nemusí mít prezident nic společného. Notabene nemůže napsat, že ministr zahraničí je blb anebo lhář.

   Smazat
 25. Tak tomuhle blbovi dáváte prostor? To jste totálně v řiti.Co také od NR chtít že.

  OdpovědětSmazat
 26. Copak se musíme ke každému hovnu vyjadřovat?

  OdpovědětSmazat
 27. 15:15 dobré medium dává prostor informacím a komentářům, které umožňují získat nadhled a utvořit si názor co nejbližší pravdě. Čeho se tedy vy vlastně domáháte? Aby vás kdosi jiný, podle vás, obratně reprezentoval? Jak má vědět co jste vlastně zač a nakonec, proč vlastně by to měl dělat? Hodláte si nějaké to medium sponzorovat jako třeba Bakala?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.