Reklama

úterý 12. února 2019

Zeman a Guaidó

Martin Koller
12. 2. 2019
Řadu příznivců prezidenta Miloše Zemana doslova šokovalo jeho pozvání pro samozvaného prezidenta Venezuely Guaidó, známého rovněž jako Macrobama (Macron a Obama) o čemž jsem psal v rozsáhlém článku nedávno. U některých českých politiků naší demokratické vlády oligarchy Babiše i demokratické opozice slouhů oligarchů by mne takový tah neudivil. Ti by pozvali i Hitlera, Pinocheta, nebo Franca a ještě by jim o závod lezli o zadku, případně hlasitě volali, jak to voní. Konec konců to mnozí čeští demokraté předvádějí beze studu veřejně, někteří tajně, mezi půlkami Sorose, Allbrightové, Babiše, Merkelové i sudeťáka Posselta. Zvlášť když by jim to někdo ze světových oligarchů nařídil. Ale oni jsou tak aktivní, že by závodili už před rozkazem. Kdysi před listopadem 1989 se říkalo o aktivních soudruzích, že aktivní blbec je horší, než třídní nepřítel. Tehdy i dnes je to kádrové plus. Stačí se podívat na některé zcela bezcharakterní mladé soudruhy euromarxisty, především na socialisty ovládaných ministerstvech. K tomu lze jen dodat, že oligarcha Babiš by pravděpodobně pozvání poslal a podepsal, případně to zařídil cestou socialistického slouhy Petříčka schopného pravděpodobně čehokoli. Poté by v ČT u Bakaly a na Seznamu u Sorose (viz minulý článek) vykládal, že byl proti a najdou se i troubové, kteří mu ještě věří, dokonce i mezi důchodci s celoživotní praxí v socialistické i euromarxistické demokracii oligarchů.

U Babiše je takové jednání běžné, ale u Zemana dosud nikoli. O to víc prezident mnohé udivil. Situaci kolem Venezuely vtipně komentoval Ivan David, který napsal článek ve stylu očekávání, kdy se Drahoš prohlásí prezidentem a v Bruselu mu to odhlasují, zatímco Tereza Spencerová pojala věc z jiného úhlu úvahou, kdy europarlament odhlasuje sesazení Macrona, kterého nesnáší převážná většina Francouzů. Zde bych doplnil, že prezidenta Madura podporuje podle obtížně ověřitelných informací kolem 80% Venezuelců a 83% odmítá prolhaného komedianta a samozvance Guaidó a americkou agresi (viz minulý článek) podporovanou nestydatými reprezentanty EU, včetně většiny našich politiků, a to bez ohledu na mezinárodní právo. Ilustrativní je, že euromarxisté, kteří pod vedením multimiliardáře Babiše hrají před volbami do europarlamentu komedii sociálních hesel a žebráckých úplatků voličům a tváří se pomalu jako starostliví komunisté, zároveň napadají legálně zvoleného venezuelského prezidenta Madura. Logicky by měli dělat pravý opak, protože Maduro se snaží zvýšit životní úroveň většiny Venezuelců, ale euromarxisté z Bruselu i Prahy podporují podvodníka, který se ani nezúčastnil voleb, prohlásil se za prezidenta a podporuje oligarchy, jejichž cílem je Venezuelu rozkrást a kolonizovat. Hned je vidět, kdo je kdo.

Situace je udivující, protože Zeman by dříve nepozval nejen nějakého samozvance z latinské Ameriky, ale ani domácího samozvaného kněze Halíka, který prokazatelně nevystudoval seminář, ani nebyl vysvěcen. A přesto se nám ho někteří čeští demokraté kdysi pokoušeli vnucovat jako prezidenta. Zeman se v případě Venezuely evidentně a nečekaně postavil na stranu pražské havlérky, která sdružuje demokratickou vládu oligarchy Babiše i demokratickou opozici slouhů oligarchů, kde soupeří o první vniknutí auromarxisté Fiala, Kalousek, Bartoš i Bělobrádek. Téhož dne Mitrofanov napsal na Seznamu, že Zeman je prezident neschopný vládnout, k čemuž přidal svoji obvyklou, dosti vyčpělou propagandu. Slouha cizáků a oligarchů Mitrofanov evidentně ztrácí kontakt s realitou a patrně by Zemanovi nadával, i kdyby včera předal post prezidenta Drahošovi, Hilšerovi, Fischerovi nebo i Halíkovi, což by vyšlo nastejno.

Soros by si měl udělat ve vedení svého Seznamu a tamní produkci pořádek, protože je čím dále, tím ubožejší. Čtenář tam najde kromě popisu nahatých umělkyň a různých úchylů, reklamy, protiruské propagandy a neodborných, ne-li přímo pitomých a podlézavých vojensko-odborných blafů Security Magazínu samozvaného vlastence a válečníka Víta Bárty a jemu podobných expertů s modrou knížkou, především oslavy uniformovaných germánských zločinců. Mimo to stále hloupější komentáře a zakuklenou propagandu od stále stejných slouhů na stále stejná témata. Jen nám nějak vyčpěl Novičok. Časy, kdy Seznam byl české médium, jsou dávno pryč. Totéž platí pro ČT. A demokratické vládě oligarchy Babiše, který sám vlastní mediální protinárodní impérium, stejně jako demokratické opozici slouhů oligarchů situace v médiích, především v ČT nevadí, naopak mají z ní radost. Hned se poznají vlastenci, kterým leží na srdci blaho vlasti a národa, což by mělo začínat pravdou hlásanou již Husem i Masarykem.

Musíme si položit otázku, proč se Zeman tak trapně shodil a udělal ze sebe hlásnou troubu oligarchů. Možnosti jsou v podstatě dvě. Jednou z nich je jeho vydíratelnost, druhá jeho personální politika a z toho všeho vyplývající informační servis a svoboda rozhodování a projevu. Vydíratelnost za nějaké chyby, omyly, či špinavosti, ne-li trestné činy z minulosti je ostatně profesním požadavkem na získání postu demokratického politika v EU, stejně jako v naší republice, a je úplně jedno, zda konkrétní figura hraje roli vládní, nebo opoziční. Dokladem jsou Merkelová, Juncker, Babiš i soudruh Filip (jehož vydíratelnost je v Mariánských lázních, zatímco u soudruha Dolejše v herně) i pokrytecký promuslimský papež František, který je výsměchem a urážkou křesťanstva a křesťanů, především díky své ostudné činnosti v Argentině. A zde si nedělejme iluze, prakticky na každého českého politika se něco najde z jeho, případně rodinné minulosti a pouze takoví mají možnost se dostat do popředí české komediální politiky. Pouze oni se dostávají jak ve vládních, tak opozičních partajích pražské havlérky na volební seznamy a v nich na volitelná místa. Slušní a vlastenečtí občané to v partajích demokratické vlády oligarchy Babiše, stejně jako demokratické opozice slouhů oligarchů nikam nedotáhnou, samozřejmě, pokud se nestanou bezcharakterními a bezectnými slouhy. Pražská havlérka a její šéfové v Aspen Institutu, Bruselu a Berlíně jiné kandidáty nedovolí.

Důvod Zemanovy vydíratelnosti se skrývá za zdmi zadluženého lihového domu, kde euromarxistický charakter Hamáček zdatně plní plán při udržování pravdivosti tohoto pejorativního označení. Stačí si připomenout, že Zeman zcela nelogicky dlouhodobě podporuje ČSSD, přestože její vedení ho sprostě podrazilo a opakovaně a beze studu jej napadá. Výjimkou jsou vyložené kreatury typu Pocheho, který řídí slouhu Petříčka podle zájmů oligarchů a euromarxistů. Ostatně charakter Petříček se nechává řídit rád, stejně jako dříve jeho tatík, nomenklaturní i demokratický kádr, hlavně když z toho něco kouká. Nicméně je evidentní, že vedení ČSSD, přestože je proti Zemanovi, nesnaží se ho sesadit. Jako poslušný spolupracující prezident má pro ně větší hodnotu, než jako bývalý prezident nahrazený nějakým tvrdším slouhou oligarchů typu Drahoše, Hilšera, Fischera, nebo Pavla. Ti by použili slouhy z vedení ČSSD nanejvýš jako toaletní papír, na což má aktuálně monopol pouze vládnoucí oligarcha Babiš, případně jeho kamarád Balala a vedení Aspen Institutu. Připomenout můžeme i fakt, že přední slouha především německých euromarxistů a Zemanův nepřítel Špidla zlikvidoval kdysi fungující opoziční smlouvu mezi ČSSD a ODS, čímž zahájil finální likvidaci české levice. Patrně to dostal za úkol a dodnes je šedou eminencí hošanů v lihovém domě a prodlouženou rukou Berlína.

Zcela nelogické a nepochopitelné láskyplné obětí plné nenávisti mezi Zemanem a vedením ČSSD bude proto pravděpodobně pokračovat až do konce jeho prezidentování. Poté pravděpodobně dojde i na utajovanou informaci. Vztah mezi Zemanem a ČSSD je dokladem odporné špinavosti a politiky, té české buranské obzvláště. Nezměnila se od roku 1918 a připomíná chůzi ve výběhu u kravína, kde je třeba si dávat neustále pozor, kam člověk šlape. Nicméně naši demokratičtí politici si natáhli gumáky a tváří se, že si vykračují po vyleštěné podlaze chirurgické ordinace, zatímco nemyslící voliči miliardářského oligarchy Babiše se cachtají naboso a radostně se ze všech sil vzájemně přesvědčují o nádherné vůni a radostném hygienickém zážitku.

O Zemanově personální politice není třeba se příliš rozepisovat. Stačí si připomenout jména politických podrazáků jako Gross, Buzková, Sobotka, nebo Špidla, kteří mimo bezcharakterního chování vůči svému šéfovi zahájili pohřeb ČSSD. Hamáček, Petříček, Dienstbier, Sobotka a další vůdcové ČSSD a jejich poradci jsou jejich aktivní následovníci. Arogance, hrabivost a podlézání zájmům cizáckých oligarchů a jejich slouhů v Bruselu a Berlíně v socialistickém striptýzu bez závoje. ČSSD se ze strany pracujících lidí stala postupně partají namyšlených a hrabivých hošanů protinárodní pražské havlérky. Ostatně i Zeman na tom má svůj podíl. Stačí připomenout neslavný sjezd v Bohumíně, kde byla zakázána spolupráce s KSČM. Tím byl znemožněn vznik silné levicové opozice a podpořeno bezuzdné řádění takzvaných demokratů v české ekonomice, posluhování cizákům a německá kolonizace. Bohumínské usnesení je platné dodnes, ale jak vedení ČSSD, tak KSČM se tváří, jako by neexistovalo, hlavně když to vynáší a lásku oligarchů přináší.

Od Zemanovy katastrofální personální politiky se logicky odvíjí i jeho informační servis a možnosti. Právě personální politiku můžeme označit za Zemanovu celoživotně nejslabší stránku, což je pravděpodobně dáno jeho povahou. Navíc vzhledem k všemožným formálním povinnostem a odrážení neustálých útoků ze strany slouhů oligarchů sotva může sám sledovat a vyhodnocovat veškeré informace. Prostě na to nemá čas. Tím se dostává do závislosti na informačním servisu druhých. O jeho partě na Hradě si nelze dělat žádné iluze. Je to sám o sobě doklad pokračování jeho katastrofální personální politiky. Kdysi dostal nápad vytvořit externí expertní tým odborníků. Někdy před dvěma, možná už více roky se konala první a poslední schůzka. Tím to skončilo a monopol na informace si uchovala jeho hradní parta a její kamarádi.

Zde bychom mohli připomenout, že dodnes je Zemanovým vojenským poradcem operetní generál a jeden z nejneschopnějších ministrů obrany Picek. Ženatý generál, specialista na slavnostní nástupy a kladení věnců, který ze svojí vdané sexuální podpory udělal ředitelku odboru, čímž přetrumfl i Nečase, jehož podpora a ředitelka na rozdíl od té Pickové aspoň byla střízlivá, údajně dřela jako kůň, a nebyla vdaná. A tato dvojka komických politických erotomanů vydala písemně morální(!) kodex pracovníků ministerstva obrany. Zemanovým bezpečnostním poradcem byl, možná ještě je (?) podezřelá figurka z ministerstva vnitra, o níž se již v době mise v Iráku veřejně říkalo, že je agentem CIA. Takové poradce má Zeman a nebudou sami. S takovým informačním servisem se můžeme dočkat ještě dalších úžasných prezidentských nápadů a úletů.

Nelze rovněž vyloučit, že v rámci vydíratelnosti a faktu, že další prezidentské volby se ho již stejně netýkají, dostal Zeman za úkol odpudit část svých voličů a tím podpořit některého z kandidátů oligarchů a pražské havlérky. Proto takové neuvěřitelné pozvání samozvance připomínajícího Franca, Pinocheta, či některého z vražedných latinskoamerických diktátorů. Je jen otázka, za se má umést cestička na hrad slouhovi cizáků s blízkým vztahem k Aspen Institutu bývalému generálu, který zapomněl na svoji čest a přísahu Pavlovi, nebo záložnímu favoritovi oligarchů Fischerovi. Hilšer, Horáček, případně nějaký další komik budou vytvářet divadelní kulisy, zcela jistě zadarmo. Pokud nám oligarchové připraví takový seznam prezidentských kandidátů, nemusíme k příštím prezidentským volbám ani chodit a budeme na Zemana rádi vzpomínat.

Nicméně bez ohledu na pozvání prolhaného samozvance a cizáckého slouhy oligarchů z Venezuely bychom neměli Zemana hned zatracovat. Má úžasné znalosti, skvělé analytické myšlení a verbální projev na úrovni starořímského senátora, čímž předčí i ve svém věku veškeré protivníky. Stačí si připomenout trapného Drahoše, který neuspěl ani s králíky, dominou, obrovskou podporou pražské havlérky, samozvaného kněze Halíka a cizáckých médií. Zeman se dlouhá léta v rámci krajně obtížné situace snažil vybojovat aspoň něco pro naši republiku a české občany, a to jak v ekonomické, tak i bezpečnostní oblasti. Na rozdíl od Havla to byl a je do značné míry národní prezident. Z hlediska mezinárodní politiky stál Zeman většinou na správné straně. Stačí připomenout jeho odpor k válečným štváčkům v Evropě, stejně jako podporu Izraele proti palestinským a jiným islámským teroristům podporovaným naopak euromarxisty. Exprezidentu Klausovi se dostane spravedlivého ocenění pravděpodobně v delším časovém odstupu.

Za vlastenecké názory a podporu zájmu většiny občanů se Zemanovi dostávalo a dostává dlouholeté neutuchající nenávistné mediální kritiky a sprostých, primitivních útoků ze strany většiny médií, které ovládají pražské havlérka, Soros a jeho slouhové Bakala a Babiš a rovněž mnohých politických nul, protinárodních aktivistů a neziskovkářů. Babiš se samozřejmě tváří, že se ho tažení proti Zemanovi netýká, ale to je jeho typický způsob jednání. Na základě vlastní zkušenosti mohu konstatovat, že se mu nedá věřit ani pozdr

Především, Zeman udělal mnohé k záchraně naší země před jadernou válkou. V rámci katastrofální a stále horší situace se snažil podporovat české výrobce a jejich export. V tom mu úspěšně škodila právě ČSSD. Opakovaně se snažil podávat občanům objektivní informace, ať již šlo o Tibet, Novičok a další lži a podvody šířené v médiích. Měl nepopiratelně sociální myšlení a snahu podporovat občanskou většinu, stále chudnoucí pod tlakem oligarchizace a germánské kolonizace podporované pražskou havlérkou. Zeman podpořil a stmelil doslova národní frontu lidového odporu proti islamizaci a afrikanizaci naší země a cizáckým slouhům, profesorům, rektorům a neziskovkářům, kteří takové protinárodní a protibělošské rasistické projekty EU podporují. Zeman vytvářel čas a podmínky k odporu proti kolonizaci, islamizaci a afrikanizaci naší země. Místy musel takticky ustupovat a volit priority. Občas se nevyjadřoval zcela ideálně, ale do mnohých oponentů měl daleko.

Nicméně představte si na jeho místě Halíka, Schwarzenberga, Allbrightovou, Švejnara, Drahoše, Horáčka, Dlouhého, Dientsbiera, Němcovou, Fischera, Kuberu, Hilšera, Pavla, případně jiné cizácké slouhy, které se nám pražská havlérka snažila vnutit jako prezidenty, a k tomu několik šašků, které je zbytečné jmenovat, protože dělali pouze křoví. Už chybí jen perspektivní prezidentští kandidáti pražské havlérky Bartoš, Janda, Putna a Feri. Slušnější kandidáti by se vešli na prsty jedné ruky a ještě by zbylo a samozřejmě neměli šanci. První funkční období prezidenta Zemana lze hodnotit jednoznačně pozitivně. Jako každý měl a má svoje kladné a záporné stránky, přičemž ty kladné dlouho převažovaly, především ve vztahu k vlasti a národu. Jako každý dělal a dělá chyby, nicméně jich dělal méně, než jeho nepřátelé. Svojí politikou jednoznačně chránil a spojoval národ a nepodporoval slouhy cizáků, čímž plnil prezidentskou přísahu. Tím se dostal daleko před většinu českých politiků. Druhé funkční období už bude pravděpodobně slabší, ale stále vytváří čas k odporu v rámci odpočítávání blížícího se konce EU. Po odchodu prezidenta Zemana s jeho přednostmi i chybami nám hrozí doba temna v rámci oligarchizace Evropy.
av.

 Pozn. red. I.D. Gross, Buzková, Sobotka, nebo Špidla nebyli Zemanovými oblíbenci, Špidla jen zpočátku, byť naprosto nepochopitelně nerozpoznal jeho křivost. Tzv. Bohumínské usnesení Zeman nepodporoval, i když řekl (byl jsem tomu přítomen), že usnesení je stupidní, ale ještě stupidnější je ho revokovat (prošlo o dva hlasy a po hlasování někteří žádali revokaci, protože špatně pochopili smysl ano/ne při složité formulaci usnesení).

139 komentářů :

 1. Maduro prý nemá rád evropské diktátory, co byli zvoleni v cinknutých volbách. To jsou podle zemanovského pohledu všechny volby, kde se část lidu nezúčastnila voleb! A já jsem nevolil. Nebylo koho!
  Nejhorší je, když člověk tak usilovně bojuje proti lidské blbosti až ho to také poznamená.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Kdysi před listopadem 1989 se říkalo o aktivních soudruzích, že aktivní blbec je horší, než třídní nepřítel".
   Vývoj jde dál. Blbi jsou níže než idioti. jaké jsou nyní reakce na současné politiky? Fráze dosud nenašly pojmenování toho, co provádšjí.

   Smazat
  2. Kdo věří zbohatlíkovi, je mimo, v zítra je ochoten jít s Kimem a pozítří Pinochetem či Hitlerem. Proč 90% lidí má do kapsy stále hluboko jako za Marie Terezie, Masaryka, Topolánka či Babiše. Ale "vládní hnízdo" je třeba.

   Smazat
  3. Podle mě Zemanovi šibe. Protože nejprve odznačí Guaidóna jako vůdce sametové revoluce ve Venezuele, aby o dva dny později prohlásil, že Guaidón skončí jako Husák.
   Tak si vyber!

   Smazat
  4. A nepozval snad jednou Havel srdečně Pinocheta?

   Smazat
  5. Tady se dozvíte víc:

   https://aeronet.cz/news/overtonovske-okno-se-posunulo-cesky-ministr-obrany-nevyloucil-rozmisteni-americkych-vojenskych-zakladen-na-uzemi-cr-v-pripade-ze-vypovezena-smlouva-inf-mezi-usa-a-ruskem-povede-k-ohrozeni/

   Zeman nechce odcházet jako proruský politik a má pro to důvod!

   Smazat
  6. Takže to vypadá, že Zeman nezešílel, ale kompletně zradil!
   Pravděpodobně jsme svědky největší politické události nejen tohoto roku! A v pozadí se odehrává něco opravdu zlověstného!

   Smazat
  7. Impérium ho dostalo přes děti. Osvědčená a stará praktika. Vazalům se odebírali děti jako zástava. Byl to jeden z nejspolehlivějších způsobů jak si udržet poslušnost.

   Smazat
  8. Zemanovy úlety mohou mít různé motivace (od vylákání sasmozvance do exilu, přes foto v negrodomku, až po studium dcery), ale důležité jsou důsledky.
   Globální důsledky jsou významné a posouvají Venezuelu k občanské válce (ve prospěch siounu a neokonů). Vnitropolitické důsledky jsou přímo katastrofální (likvidace poslední naděje občanů ČR) a o to především jde.
   Zpevňování mostů a povrchu na D1 je cíleno na konvenční válku proti Rusku (iluzí neokonů je, že Rusi neodpoví jádrem a nechají se raději vyhubit) a tak ztráta opor je pro občany tristkní, ikdyž se ji snaží některé alternativní veby okecat (protiproud, NR). Pouze AENews s vedoucím kolotoče a pozorovatelkou tnou do živého a vysvětlují, že jde o boj židů (chazarů, sionistů) s Židy (chasidy) o ovládnutí již bemocného světa. Bohužel dopadne to špatně pro všechny i pro všechny sorty židů, protože Rusi mají jedinou možnost a tu neumí současní páníškové světa (loutky před oponou) eliminovat. Ještě, že mi je 70 a smrti (rychlé a bezbolestné) se nebojím.
   Většina alternativy je v posledních odezvách buď zavádějící (za čí prachy?) nebo bezzubá a nedůvěryhodná. I ten Benjamin Fulford adoruje Pentagon a nějaké tajné spolky Asie a úplně se odkopal v posledním příspěvku, kde otevřeně cituje, že se jedná o společné světovládě mezi lumpy a satanisty a tzv. demokraty z juesej. Armagedon je již v našich obydlích a ani si neuvědomujeme zda již byl zahájen.
   Ďuro Trulo

   Smazat
  9. Ze Zemana se stal zrádce sebe sama.Tímto uznáním a pozváním samozvance popřel vše,co do této doby dělal.Nyní se nemůže divit,že lidé raději nejdou volit,když se pak dočkají pouze zrady člověka,kterého v dobré víře zvolili do funkce.Já osobně jsem s volbami skončil právě díky Zemanově zradě.
   Petr Majevský

   Smazat
  10. Fullford je tak trochu bulvár, zatím se do žádných budoucích dějů netrefil. Mne spíše překvapuje, že požadovaná většina se uspokojí s projekcemi do loutek před oponou a není schopna vnímat širší souvislosti. Chybí jí k tomu potřeba vědět více a najít a ztotožnit se s historickými kořeny této civilizace. Tedy najít svůj smysl, který nespočívá v technologickém pokroku, lidských právech a chození po nákupních centrech. Moc šancí civilizace v této podobě na přežití nemá.

   Smazat
  11. Anonymní12. února 2019 17:13
   „.. jsem s volbami skončil právě díky Zemanově zradě.“

   Pane Majevskýˇ, té Vaší technice říká Pjakin: “Nechat si omrznout uši, matce navzdory“
   Já bych to krátce nazval hloupostí. Zeman si zajišťuje svoji budoucnost a jistotu pro své potomky. Ve srovnání s tím, mu jsou pocity nějakého majevského a nás ostatních, u zádele.
   Také jsem ho volil, nikdo lepší nebyl. Na ty lidi jsou vyvíjeny velké tlaky a to i z jejich nejbližšího okolí. Snad chápete, že např. milovaný kancléř, by nechtěl přijít o svou krásnou vilu. Jak je na tom jeho dcera, v celé škále možností, těžko domyslíme. Ale je na nás voličích, zda tito elitáři vsadili na správného koně. Náprava může přijít jenom zezdola, každého elitáře si zpracují. P.K.

   Smazat
  12. Pane Majevský na volby nekašlete furt bude v nabídce menší zlo aby nám nebylo hůř.

   Smazat
 2. Siri se to na ne jako Morova Epidemie Posranosti a Predposranosti. Kdo to nechytil vcas pospicha ,aby se podelal vice a rychleji a dukladneji nez ti ostatni a tim ziskal a dokazal Zasluhy..
  Infekce se samozrejme siri tam kde neni hygiena ani mozna ve Stokach vladnich uradu a organizxaci..A TV.
  Hnilobe a puchu neni mozne uniknout bez nasledku..
  Epidemie silenych krav se nedaji zastavit a jsou velmi oblibene a nesetri se ty "kravy" snahou nemoc ziskat...
  Nakonec misto buceni , mektaji jako kozel a mnoukaji jako kocka ,zalezi jak a kdy a ke komu...Vyhruzne meceni dolu a nezne dolezave mnoukani nahoru..Vsimni si mne , ME TOO !.
  Oh ,jak ja umim slouziti vice nez ti ostatni...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Vrchol americké kultury! Doporučuji shlédnout videoklip!
   https://eurozpravy.cz/zahranicni/amerika/248763-ceny-grammy-2019-pisen-roku-je-sokujici-this-is-america-od-childish-gambino/

   Smazat
 3. JE TU ZAS HEZKÁ ANALÝZA A POPIS STÁVAJICIHO DĚNI OD PANA KOLLERA.

  Kdovi,zda by dovedl také jako skvělý důstojnik dát dohromady popis funkci,vybaveni a výcvikové moduly Švýcarské armády,kterýžto model by mohl být pro čtenáře možná zajimavý.
  Ono dozvidáme se totiž,že naše armáda prý vůbec neexistuje,přes ČR se totiž proháni se svým válečným šrotem,který zůstává stát na ulici, kdekdo a lze na něho pouze vypnout holý zadek,aby jeho majitel mohl jit prý sedět.
  Kdovi zda pana Kollera napadne napsat článeče jak se má Švýcarská armáda,dát odkazy na filmy o skryté švýcarské krajině s hezkými zahradnimi domečky ve Švýcarsku maskované děly možná i starobylé značky Škoda!

  NO PÁRU BY NA TO MOHL MIT NEBOT PRÝ POŘÁD SEDI V KNIHÁCH!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pod článkem u sousedů s mázvem "Mohl by se ministrem v ČR stát i šilenec" se v diskusi objevil tento text

   NEDEJME SE OVČANÉ TÝRAT ČSSD A JEJIM ŠEFEM PETRODŘISTEM

   který se řidi touto direktivou.
   Mi nezáleži co si o mě a mé straně vy pitomi voliči myslite.

   ZA MNOU STOJI MOC,PROTO JSEM ZMRD A ŘIKÁM A DĚLÁM SI CO CHCI a budu dělat ve jménu své strany dále!

   Můžete mi všichni tak jedině polibit v prdel!

   Radujte se voliči prý maji vzniknout úplně nové lidové subjekty jako je na př.zdejši dobrá značka HVzV a vystoupí s naprosto novým a skvělým Programem kdy cirkus politické korektnosti zn.HUMBERTO může dojit k úrazu nebo taky ne.

   V Programu uvidite tyto artistické čisla!

   1.Umělecký návod jak republice Č.odstranit nádor
   kapitalismu bez přivlastků,vycházejici z
   gangsterismu a čim bude nahrazen!
   2.Jak lze téměř okamžitě a bez dlouhých cavyků
   instalovat NOVOU OBČANSKOU PŘIMOU DEMOKRACII což
   pozor jako originálni zvláštni odrůdu toho druhu
   nemá ve svém Programu ani ta Okamůra!

   Zminěná odrůda demokracie umožni totiž dnem i noci nepřetržitě celé roky kontrolovat permanentně MOC,která je dnes běžně kradena voličům/následuje sprosté spisovné slovo "ZKURVENYM"/tiskem a televizi a tak jsou občané odsouzeni do role diváků ale tim Programem se nemusi prý zmanipulované volby odvolat, nebot tim čislem č.2. se může permanentně dávat zápas KDO S KOHO!

   Samozřejmě existuji dalši čisla tohoto Programu, ovšem jsme interaktivni a počkáme si na ohlasy, zda domorodci vůbec chtěji odložit roli otroků jejich rostoucich dluhů v rozvojovém státě banánů,kterému snad tleskaji dál jako blázni!

   PŘEPIS VEDLO ZDE HzNR

   Smazat
  2. 2:14!
   Analýza pana Kollera nebo i pana Schnajdera jsou pro civily šířené bludy, založené na pověstech o dvou světových válkách (fakta neznají ani historici - pouze o následcích a to ještě prefabrikovaná pro gojímy).
   Prognózy o finální válce existují v tajných štábech armád světových velmocí a zbraněmi jsou pandemie sněti slezinné, šířené drony nebo geneticky zaměřené nemoci, modifikující genom rasy určené za bioroboty (neplodnost, síla, tupost, bezcitnost, odolnost hladu a chladu, absolutní poslušnost). Bojovat proti těmto zbraním zatím není čím a dlouho nebude, takže osudem gojímů je buď totální otroctví nebo totální revolta. Svět a život na jeho povrchu jdou do finále, držte si klobouky nebo je změňte za jarmulky jako Moše Zeman.

   Smazat
  3. PANE UČITELI ĎURO,HLEĎTE SE POLEPŠIT A NEŠIŘTE SE

   jak věci nejdou,ale ze svých zkušenosti navrhněte

   JAK NÁM gojimům i negojimům TO HEZKY PŮJDE A KLAPNE.

   Zhodnoťte jak nejde porazit ten kapitalsmus a zdůvodněte proč nechcete Solidárni stát,který plati 10 eur na hodinu a chce platit více,proč nechcete Občanskou přimou demokracii,kontrolu ukradené
   moci a účast na tvorbě doposud mnoha zgichaných zákonů atd.

   TED V PENZI VÁS NIKDO NEOHROZI KDYŽ TU PŘIJDETE SE SLOVEM DO PRANICE NO,.NI?


   Smazat
  4. 12:28!
   Pokud kdokoliv chce někam dojít tak musí znát cíl, cestu, úskalí a mít motivaci, plán,schopnosti, vůli, konečné rozhodnutí a udělat první krok na startu. Chybí li jediný článek tohoto řetězu můžete znát cíl, vyjít k němu, ale většinou uváznete na cestě nebo zabloudíte či to vzdáte. Pokud chcete prosadit jakoukoliv společenskou změnu musí vás jít většina a všichni musí znát a respektovat výše uvedené atributy. Jinak dojdou k cíli pouze někteří nebo nikdo. Takže příprava na pochod k cíli je fundamentální, náročná a dlouhodobá. No a my jsme v malé skupině zatím ani nestanovili atributy naší cesty, natož abychom o nich informovali a přesvědčili většinu (ikdyž ta většina co si přeje změnu existuje a je drtivá). Já umím jenom poznávat, abstrahovat a šířit myšlenky a poznání mezi žáky (lidmi). Vím, že to je málo, ale organizátorem aktivit a mesiášem pravd jsem být nikdy ani nezkoušel, je to velmi nebezpečné a nevděčné. Navíc nevěřím tomu, že jedinec (Marx, Stalin, Tesla) může optimálně stanovit cíle a cesty. Pro zdar lidské cesty se musí angažovat naprostá většina populace a musí chápat její smysl a vzít si jej za svůj vlastní životní cíl. Pak lze vykročit na cestu a nebude to přemisťování davu či tlupy z místa na místo nebo z indoktrinace do jiné indoktrinace. Problém, který neumím odhadnout (natož poznat) je zda tohle zvládne ta většina (nebo jestli něco takového chce).
   Jako učitel, který každou svoji třídu protáhl před maturou nejenom velkými (socialistickými) závody, ale i Tatrami vím jak je každá cesta ve skupině nepředvidatelná pro rozdílné zvládání jejími účastníky (zatím co jsme s kolegou tahali žákyni na sněhu dolů serpentinami z Ostrvy, tak ogařiska to vzali skluzem po bundách a dole s překvapením ledva ubrzdili, když se jim oblázky změnily na balvany). Byla to moje organizační chyba a byl jsem šťastný že se nikdo nezranil.
   Vidíte, že dojít do cíle nikdy není triviální.
   Přeji nám všem, abychom našli společný cíl i cestu k němu a abychom všichni společně došli do cíle ve zdraví. Zkuste najít postup jak to v naší atrofované společnosti zvládnout.
   Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký

   Smazat
  5. 14:40- zatím nejlepší, co jsem od Vás četl!

   Smazat
  6. ĎURO,NO ALE JSTE SE ROZHOUPAL.VŠE CO PÍŠETE JE OK

   problém je náš učiteli,že se odmitáte jako náš člen OSV zaposlouchat kde hraje muzika a kašlete na jeji noty přesto,že je máte před sebou je nevidite.
   Tak dobře,už jste zjistil jak vypadaji články Národniho programu voličů tedy i vás,aby jste měl ty svoje cile?
   Odpovězte/ ano ne/ a čemu nerozumite konkrétně!
   Jinak se nikde nedostanete,věřte nám a sobě!

   Smazat
  7. PANE UČITELI,DOPORUČUJEME ZMĚNIT I PŘEZDIVKU NA KRONIKÁŘ!

   Kdyby jste sám chtěl,pak zkuste sepisovat jak jste zjistil, kde hraje v ČR muzika,dal v sále prvni slovo do pranice a spustil rvačku za svobodu a demokracii jak swiňa a spisovatel Hašek se stane jen slabý odvar.
   Je tu doporučeni naší špičky OSV,že by to bylo na možná zajimavé povidky jako ušité.
   Berte malý počitač zjistěte ,kde je nejbližši hospoda s WI-FI tedy W-lanem,napište tu zda zdejši rady OSV akceptujete nebo ne a proč a uvidime dál!

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cest a zejtra v sest
   Rudla S

   Smazat
  2. RADOSTA,MISTO SRAČEK CO PÍČETE NAPIŠTE PŘISPĚVEK

   Bez propuštěni ředitele tv a nejméně 500 jeho manipulátorů občanů budou volby zas zmanipulované a tedy možnáineplatné.
   Takové články musite Radosta psát,když vaši komunisti to napsat nesmi!

   Smazat
  3. 3:37...tapetář radosta...je stále ve službě..!

   Smazat
  4. 9.31 To mělo být zabečení, nebo zamečení? Nebo část vašeho pravidelného hlášení pro BIS? Pepku, prosím, upřesněte to. Vyskočte až potom.

   Smazat
  5. Radostný Radosta i Vyskočilovic Pepa smazáni.

   Smazat
 5. Zeman má strach,protože ví jak dopadli samostatně myslící a konající prezidenti ostatních států ve světě, kteří neposlouchali to co nařizují USA. Jak dopadl Husajn, Kadáfi a celá řada dalších? Byli veřejně popraveni. Zeman chce dosloužit v klidu, aby dostudovala jeho dcera v Anglii a nic se jí nestalo a jeho manželka, aby si užila ještě několik let práce na hradě. Z lidského hlediska je to pochopitelné, ale možná stačilo jenom se k Venezuele se vůbec nevyjadřovat, ale možná to taky nešlo a hluboký stát zatlačil na nějakém místě o kterém my nemáme ani tušeni. Tak asi tak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to srac byl jim vzdy a jako srac brzy skape

   Smazat
  2. Je to přesně tak , že všichni ti pohadrákoví prezidenti u nás zkurvili co se dalo .Jaký bude ten , který nastoupí na Hrad jako další v pořadí čtvrtý si netřeba dělat iluze . Snad by to vyřešil někdo kdo by se aspoň vzdáleně podobal formátu Karla IV . Ale kde ho vzít ?

   Smazat
  3. Demaskuj se ať víme koho máme volit na prezidenta. Jseš geniální. Ty výdržíš dlouho.

   Smazat
  4. ......a jako sráč brzy skape,kdo mu pújde na funus,to je otázka.

   Smazat
  5. 5:50!
   P-resident Zeman rozhodně nebyl, není ani nebude sráč! On je totiž hráč, což je jiná liga, které nerozumíte. Horší je, že jako každý hráč (lhostejno či piškovrek, šachů, kostek, karet, automatů) se stal na svém koníčku totálně závislým a tím závislým na těch, kteří ho vodí na špagátech (marionetku) a vždy když o nic nejde dovolí mu hrát jeho oblíbenou hru na vlastence a demokrata. Jakmile jde o něco podstatného, tak loutkaři zatáhnou za špagáty a Zeman chtě nechtě hraje jejich hru, ať se to jeho nohsledům líbí či nelíbí. Není v tom sám, každé divadelní představení hraje několik marionet a ještě více maňásků (podloutek sloužících ke kontrole rolí marionet). Nejinak tomu bylo i na tajném nočním zasedání vlády ČR před souhlasem s přelety juesej humanitární pomoci Jugošce. Maňásci odkývali, nevěda co činí a marionety demokraticky respektovaly pseudorozhodnutí. Dokud tohle ovečky ve všech košiaroch světa nepochopí, tak mohou jen zoufale bečet a bačové si vybírají nejvzpurnější beránky na košer obětní porážku!
   Ďuro Trulo
   P.S: už bečím jako vzpurný beran?

   Smazat
 6. Článek nafouklý frázemi, plný řídké omáčky. Jediný rezultát je ten, že Zeman je plně závislý na niformacích svých "poradců", jinými slovy není svéprávný

  OdpovědětSmazat
 7. Pan doktor David vystavil článek v 1:19:00. Mezi tímto časem a ránem se objevilo několik nespavců a komentovalo. Kolegové, nemyslete na politiku v době, kdy máte spát. Škodí to.

  Radosta zareagoval v 3:37. Z toho je zřejmé, že někdo nařídil držet noční službu, ve které musel Radosta nejméně dvě hodiny spát. Je podezřelé, co už na nás chystají. Možná se dočkáme koncentráků, které Radosta bude řídit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba Radosta dělal obchůzku s čipovací tužkou... a pak si dal šlofíka nebo nalejval kafem kontrolu...

   Smazat
  2. A nebo tzv. Radosta je zaměstnán na zastupitelském úřadě kdesi v americké trantárii a tapetováním hovadin se přiblble baví. Ostatně, víme, koho a s jakou dušvní kapacitou tam Zamini posílá.

   MM

   Smazat
 8. Myslím, že Zeman nereagoval kvůli nějakému vydírání apod, protože to by stačilo jenom prosté uznání a gratulace, ale to, že samozvance pozval, je něco výjimečného a neobvyklého. Prostě Zeman jako obvykle si přál, aby se ocitl na stránkách cizích sdělovadel, že jako první mocnář pozval samozvance. Nic jiného v tom není, jenom si chce zvyšovat pocit důležitosti. Bohužel už to ničím jiným, než tím, že dělá výstřední kroky, nedovede. Skončil jako provinční šoumen, který na sebe upozorňuje tím, že si stáhne v přímém přenosu kaťata.

  OdpovědětSmazat
 9. Zeman je kujón. Přečtěte si pořádně co napsal tomu Gladiátorovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky si myslím, že mu vkládají mezi řádky co tam není. Je to národní tradice, vkládat do úst odpadlíkových slova a číst myšlenky z hlavy kacířů rebelských, kteréžto hříchy ospravedlňují ku svatému rozhořčení nad dotčeným hříšníkem, sjednocujíce přitom všecky čestné, víry pravé, do šiku jednoho.

   Smazat
 10. ...p.Koller to napsal dobře...bohužel...alternativa místo Zemana je tristní...

  OdpovědětSmazat
 11. S panem Kolerem ve většině věci souhlasí, ALE : Všechny zvrácenosti současné politiky EU i naší země nemají s marxismem a tedy ani s neomarxismem, ani se skutečnou levicí nic společného !!!!

  Ať si o levici (tak jak byla chápána v minulosti) myslí kdo co chce, tak levice a marxismus bojovaly za zájmy a práva VĚTŠINY (pracujících či občanů) !!!!! To je ústřední znak LEVICE ! Copak současné politické strany, politické loutky všech barev, establišment, media apod. bojují za zájmy většiny ? Nikoli. Protože strany jsou jen mafiánské korporace, bojují jen za své posty a peníze ! Dnes už žádná "levice" a "pravice" neexistují. Zločinnou politiku multi-kulturalismu, genederismu, juvenilní justice, sexuálních zvrácenností, řízené islamizace a
  jiných agend globalismu v současné době realizují podle pokynů zákulisních elit liberálové !!! A liberalismus a fašismus je spojené nádoby ! Tedy současný stav mají na svědomí liberální politici bez ohledu nato, ze které strany jsou a které se samy nazývají levicí či pravicí. Žádné socialistické či marxistické strany (i když to mají v názvu) neexistují. A tato banda liberastů nikoli z marxismu, ale z fašistického trockismu převzala některé metody realizace politiky. Podstata a cíle marxismu jsou v naprostém rozporu s cíly liberálních parazitů. Pouze některé metody nikoli však marxismu (a už vůbec ne skutečného bolševismu) ale trockismu si všichni liberasti a slouhové globalismu osvojili.
  Všichni politici, mediální prestituti, neziskovky a ostatní paraziti jsou zkorumpováni svými posty a astronomickými platy na nich, vědomě i nevědomě dělají cokoli v zájmu hrstky zákulisních globalizátorů. Všichni to jsou liberasti a pseudohumanisti ! A liberalismus (a tedy i liberální demokracie) a fašismus jsou spojené nádoby.

  v EU vládne multi-kulti korektní diktatura, kterou zavádějí evropské politické loutky bezstrukturně řízené globalisty ze zákulisí. A tato diktatura nese všechny znaky fašismu. Globalisté však tentokráte fašismus "obohatili" o překroucený fanatický islamismus ! Takže dost nesmyslů o levici a marxismu. Jedná se o krystalicky čistý fašismus !!!!!!!
  Za vším skutečně stojí superbohatí zákulisní globalizátoři, ale s marxisty to nemá nic společného, třebaže marxismus je rovněž z dílny globalizátorů. Cílem této zločinné elitářské politiky je rozvrat a likvidace národů i států v Evropě, aby byla vytvořena tupá masa nevzdělaných lidí, jež se bude vzájemně likvidovat a ti co přežijí budou otroky zákulisních
  elit. Dost chytří na to, aby mohli jako bioroboti či zombíci s elektronickými hračkami pracovat a obsluhovat "elity" a přitom dost tupí, aby poslouchali.
  O neomarxismu začali mluvit pravičáci, kteří nechtějí přiznat, že za stávající situaci může právě pravicový liberální kapitalismus postupně se převracející ve fašismus. Žádná svobodná soutěž ideálů, myšlenek stejně jako volný trh ve skutečnosti v liberálním kapitalismu neexistuje ! Ze své podstaty je kapitalismus lidojedský systém, kde vždy silnější požírá slabšího. Naivní představy u nás např. Klause, že může existovat nějaký "malý, hodný, český
  kapitalismus se spravedlivým volným trhem" je nesmysl. Žádný volný trh neexistuje. Téměř vše
  pohltily nadnárodní zločinecké korporace. Také "volná soutěž" stran je podvod. Strany jsou rovněž zločinné mafie a demokracii tímto způsobem nelze vybudovat. Pouze přímá demokracie a sociální spravedlnost mohou vést k demokracii !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Dovolím si malou poznámku.
   K tomu, aby spolu lidé mohli komunikovat je potřeba mít vytvořeny pojmy, pokud možno s jasným významem. Jako příklad uvedu základní barvy na semaforu. Pokud z nějakého důvodu někdo zamění pojem "zelená" za "červená", bez odpovídající změny na samotném zařízení, nastane chaos.
   Přemýšlivý se v posledních letech podivují nad pojmy v politické terminologii. Socialismu, kapitalismus, levice, pravice, středolevá, pravostřední :-) , fašismus, diktatura ...atd.
   Pokud máme získat jakousi představu, budeme nuceni oprostit se od politiky a médii zkompromitovaných pojmů, vhodných pouze na propagační letáky a zaměřit se na podstatu jakékoliv lidské činnosti a tou jsou činy a následky/výsledky činů.
   Svoji práci mohu popsat jako pečlivou, obětavou, laxní atd., ovšem v konečném důsledku bude rozhodovat výsledek popisované činnosti. V některých oborech jsou výsledky patrné hned a je patrná i kvalita provedené práce, v jiných oborech se výsledky posuzují hůře.
   Stejnou analogii je potřeba použít i na posuzování politických stran a politiků. Pokud o někom prohlásí, že je populista, rasista, xenofob atd., je potřeba si poslechnout, přečíst jeho názory. Mnohdy jsem překvapen, jak takový rasista či fašista hovoří jasně k dané problematice, bez nálepkování, a bez zbytečných ideologických hesel ....
   Bez pochopení svého významu ve světě, bez jasné ideologie postavené na opravdových základech vzájemné spolupráce a respektu všech členů společnosti, bez zveličování významu některých jedinců a bez snižování významu jiných se žádná demokracie konat nebude.
   Dokud si lidé nechají nadělat chaos v hodnotách a dokud nezačnou rozlišovat podstatné od nepodstatného, lépe nebude. Odjakživa platí "v jednotě je síla", jen ta jednota musí být založená na zdravých základech a nesmí být zneužita sobeckými, po moci a bohatsví toužícími jedinci.
   ABC

   Smazat
  3. 9:33 Tak to bys měl jako podčlověk co nejrychleji spáchat sebevraždu, nejlépe sebeupálením jako Palach!

   Smazat
  4. PANE ABC VAŠE KOMENTÁŘE I TADY VYČNIVAJI Z ŘADY

   a je s podivem,že jste si ještě nevšiml tvorby Národniho programu voličů,kde hned v prvnim článku je popisován stát který OSV prosazuje a dalši pro voliče nanejvýš potřebné články.
   V současné době se hledaji sily do špičky NEPOLITICKÉ Společnosti voličů OSV ,která jako avantgarda ČR přicházi s řešenimi.
   Pokud sami voliči nepochopí,že je třeba podporovat a zajistit totálni výměnu načisto opotřebených a už očividně k ničemu politických subjektů za úplně nové,které by si dokázaly osvojit Národni program nic se nemůže změnit.
   Zveme vás znovu k tomu,aby jste jako člen OSV zkusil a to prakticky i ve svém vlastnim zájmu, NPV věnovat pozornost.

   Smazat
  5. 10:33
   Děkuji za kladné hodnocení, nicméně si opravdu nemyslím, že by moje příspěvky vybočovali z řady, pokud pominu příspěvky bez jakékoliv racionální myšlenky, kterých se tady vyskytuje na můj vkus hodně. Jsou ale jiné, které stojí za to si přečíst. Můžete mi dát odkaz na Vámi zmíněný program?
   ABC

   Smazat
  6. DALŠI ČLENOVI OSV PANU ABC DĚKUJI ZA ZÁJEM

   začátek diskuse visi vlevo pod plakátkem BUDOUCNOST ČR HROZBY A NADĚJE,kde je prvich pár článků v diskusi.
   Vypadaji jako krátká hesla a je třeba si možná i vyhledat co vlastně znamenaji.
   Úmyslně jsme to zvolili tak, nebot těžkopádné programy stran nikdo nečte a mnohdy i neumi pochopit.
   Domniváme se,že ten NÁŠ NPV to pochopily prvni polit.subjekty a začaly se zoufalým odporem.
   Dělaji se hloupé,že si ČLÁNKY neumi osvojit i když by se tento NPV mohl stát docela možná v tom připadě i jejich hrobem!!

   Smazat
  7. 8:43
   Souhlas, už to tady zaznělo. Liberálové (= korporátní fašisté) vyžívají různé ideologie, některé jsou pravicové, jiné se tváří levicově, ale ve výsledku obojí skutečné levici (a většině obyvatel) škodí. Nakonec jejich ideologie prospěje jen zlomku korporací a bohatých a požere většinu zastánců jak levice tak pravice.

   Je hloupé, pokud i pan Koller a jiní inteligentní lidé omílají tuhle blbost o levici, jako by EU snad nějak sloužila levici, když se u ní globalisté a korporace mají tak krásně.

   Tidehunter

   Smazat
  8. Vážení ABC a 10:33!
   Chaos v pojmech a hodnotách je do společnosti infiltrován cíleně (zmátni, indoktrinuj, rozděl a panuj). A daří se to hromadně, hlavně kvůli nevzdělanosti občanů v pojmech mateřského jazyka, který je fundamentem (základem) pro komunikaci (přenos informací) a pro myšlení (kódování a dekódování myšlenek pomocí pojmů). Tento stav znemožňuje vytvořit jednotné informační pole (množinu informací, kterou většina komunikantů sdílí jako pravdu), což je cílem vládců. Je pravdou, že to těm vládcům velmi usnadňujeme, svým přístupem k diskusi jako způsobu prosadit se v komunitě, když už doma klečíme na hrachu.
   Proč to popisuji - marnost nad marnost. Pokud má být výsledkem naší komunikace pochopení, že staré struktury (KSČM, ODS, TOP, ČSSD, KDU, STAN) nové myšlenky a procesy nezavedou a našim cílem poznání, že je potřeba výměny struktur, tak páníškové na tom pracují již 99 let a dokonce dříve než nové struktury objevíme, tak je slouhové páníšků vytvoří. A volové budou volit voly. Pamatujete na ČT přenos z 1. volby presidenta. Jak v přímém přenosu cajti mlátili ve vestibulu haly piráty, které nechtěli pustit do volebního TV programu? Víte proč to dělali? No jistě, aby hloupí mladí volové volili v dalších volbách nové, perspektivní piráty v domnění možné změny (hrůza demence třepe kurníkem). Páníškové mají notičky s generačním předstihem (20-30 let). Pidsulský (hajz polok) už v roce 1912 vykládal, že v jevropě budou dvě války, jak to hajzl věděl? Inu zasvěcení někde okolo 33 stupně (poměrně nízké, přesto informované).

   A do kolikátého stupně jste zasvěceni vy gojímové???
   Váš milující Ďuro Trulo

   Smazat
  9. 21:52
   Souhlasím s Vámi. Chaos do pojmosloví je importován záměrně, nejen proto aby ztěžoval orientaci.
   S věkem mnoha lidem dojde, že spousta zásadních dějů ve společnosti okolo nás neprobíhá nahodile, ale je řízena (vyvolávána, urychlována, zpomalována atd. ) Ti, kdo tyto děje skutečně ovládají nesedí v televizních studiích a nepokřikují hesla na náměstích.
   Byť nejsem zcela nakloněn konspiracím o zednářích, nebudu se s Vámi přít o existenci struktur realizujících záměry přes několik generací.
   Máme se podřídit bez odporu?
   ABC

   Smazat
  10. ĎURO VY SKVĚLÝ PITOMČE HLEĎTE SE DORVAT DO ŠPICE OSV

   které jste stejně členem.Musel by jste však přestat být podpindostnikem režimu,který má rád načisto debilni tvrzeni,že nic nejde a vše co uděláme je marnost nad marnost.

   NAŠE NOVÍ SKVĚLÍ KOPINICI NEPOLITICKÉ SPOLEČNOSTI VOLIČŮ

   Vám rádi poradi.Napište si járrovým mýdlem v koupelně na zrcadlo prvni známe články Národniho programu voličů,naučte se nazpamět co znamenaji a staňte se jednim z nás ,kazatelů takové pravdy ze které se můžete i posrat!
   No ni?Co vy na to Trulo?

   Smazat
 12. Zemanova gratulace do Venezuely má několik logických i právních vad. Když se dívám na čtvrteční Zemanovi rozhovory se Soukupem začínám nabývat přesvědčení že jeho bývalý skvělý rozum a úsudek pomalu odcházejí a zůstávají ne vždy jasné formulace a sdělení. Také se říká že moc ,peníze a úspěch i sebe chytřejšího zkorumpuji. Zeman má své nejlepší léta a myšlenky už za sebou, dnes mi připomíná někdy mého 90 letého příbuzného který občas je tak zmatený že neví jaký je datum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:55 A co vy ? Jak jste na tom s Alzheimerem... ?!

   Smazat
  2. 10.49 Když jste si vybral Alzheimera, udělal jste totální chybu. Když už, tak Parkinsona. Raději panáka z půlky vybryndat, než zapomenout, kde máte flašku. Pomůže i větší neplná sklenice... Potom totiž vydrží každý i většinu příspěvků nulitní informační hodnoty v diskusi.

   Smazat
  3. Diskusní příspěvky mají být vtipné,tedy inteligentní,přijemné počteníčko,mezi převážně idiotskýmy příspěvky zamindrákovaných trubců,je ten váš 1221, prima !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  4. 11:18 To bys ale nesměl chodit na putleroffský hoax-stránky, řízené a financované touto srandu nepěstující bandou obřezaných kremlovorů! - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
  5. 1603 Pauku,ty se moc neutěšuj průměrným věkem,parte už ti čumí z kapsy jak velkej příložník,každopádně je fajn,že jsi opět předvedl,jak vypadá nic neříkající blábol.Místo těch keců se běž ošplíchnout smraďochu.

   Smazat
 13. Pěkný to "zmatek" má v hlavě pan Martin Koller. Není zřejmě sám...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ... a to jako v čem, chytrolíne?

   Smazat
  2. Panu LS z 9:09!
   Pan Koller nemá v hlavě zmatek, nýbrž tisíce let starou, pevnou indoktrinaci, udržovanou po generace obřízkou ve věku jednoho roku (šok na zbytek života). To mu ale nebrání v poznávání světa a role hlupáků v něm (zkuste se zařadit sám). To, že formuluje příspěvky pro hlupce nepochopitelně a tedy nepřijatelně ještě neznamená, že ve skutečnosti nejsou horší (zákeřně indoktrinační). Naučte se skutečné dějiny světa 4000 let zpět (Tora, Talmud, Bible, Korán) a naučte se číst mezi řádky a to nejenom v indoktrinačních knihách, ale i v diskusích na alternativě. Vše již bylo řečeno a mnoho vykonáno, zbývá jenom vzdorovat nebo položit hlavu na špalek a čekat co se stane. Co asi?

   Smazat
 14. Jak se vám to líbí? Máte už příhodný protiatomový kryt? https://aeronet.cz/news/overtonovske-okno-se-posunulo-cesky-ministr-obrany-nevyloucil-rozmisteni-americkych-vojenskych-zakladen-na-uzemi-cr-v-pripade-ze-vypovezena-smlouva-inf-mezi-usa-a-ruskem-povede-k-ohrozeni/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Před několika týdny dny nějaký ruský vojenský expert ve večerním diskusním pořadu na TV programu Planeta označil za cíle případné odvety nejenom Polsko (to bych pochopil kvůli "Trump Camp"), ale i Česko! Z toho jsem byl poněkud v šoku do té doby, než jsem si na netu přečetl, cituji: "Současná mohutná oprava největší české dálnice D1 není primárně prováděna kvůli zlepšení provozu a komfortu jízdy pro české a ostatní automobilisty, ale pro přistávání a starty letadel, zlepšení průjezdnosti dálnice pro vojskové svazy americké armády a vojsk NATO, včetně rozšíření úseků dálnice pro průjezdy širokých komplexů, jako jsou mobilní odpalovací komplexy amerických raket středního doletu. Jedná se, podle ruských zdrojů, celkem o 11 vytipovaných úseků dálnice D1, z nichž 3 nově mají být uzpůsobeny pro přistávání mohutného počtu vojenských letadel v případě vypuknutí války, mnohem většího počtu, než kolik jsou schopné přijmout dnešní česká vojenská a civilní letiště." Takže nám asi Merklová s radostí vyveze ze skladů americké jaderné zbraně, abychom také poznali, zač je tomu loket v příští světové válce?! Metnar jenom potvrdil, že Česko se stane terčem!

   Smazat
 15. Čeká nás vojenská diktatura s absolutní informační totalitou?
  Na rozkaz Americké Říše má špiclovat a zasahovat v českém internetu vedle šíleného a nechvalně známého "Úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost"(NÚKIB) ještě vojenská kontrarozvědka "Národní centrum kybernetických operací"(NCKO), která bude plně pod velením NATO! Český internet bude prošpikován černými skříňkami, které budou monitorovat veškerý jeho obsah. NCKO bude moci zasáhnout proti komukoli a to skrytě!
  Zákon, který prosazuje vládní koalice v podstatě předá kontrolu nad českým internetem NATO!
  Pokud zákon projde, budeme se na internetu pohybovat ve vojenském prostoru!

  https://www.e15.cz/domaci/cesky-kyberprostor-maji-dostat-ke-sledovani-vojensti-zpravodajci-planuje-vlada-1356179

  OdpovědětSmazat
 16. Pokud jde o Hitlera a Franca ty už současní humanisté pozvat nestačili, leč generál Pinochet naši svobodnou a demokratickou republiku navštívil a byl zde vřele přijat. Kromě jiných má na tom značnou zásluhu již zesnulý gigant Václav Benda otec nejdéle "sloužícího" poslance PČR...

  OdpovědětSmazat
 17. Zajímavé je, že prezident Zeman nekomentuje politické procesy ve Španělsku - tam je to asi demo. A co se děje ve Venezuele, to je totalitní. Nebo že by na Španělsko už rozumem nedosáhl. K jeho pochlebování /slušný výraz/ k aroganci moci Izraele si moc přádel v ČR neudělal.

  OdpovědětSmazat
 18. Všechno pozitivní co člověk v životě dokáže lze podělat jedním ostudným činem. A to právě Zeman provedl. Je mi z toho šloufl.

  OdpovědětSmazat
 19. tak ono bylo divné, že se najednou opravuje tolik mostů, ta D1 zní taky logicky, i když přistávání letadel mně nenapadlo- vedle v Polsku taky na Odře za Bohumínem stavějí obrovské valy a na mapách to vypadá jako příprava nějaké nádrže, elektrifikují tam tratě....ale lidi- kecy o vzájemnosti jsou opravdu jen kecy- dívám se okolo sebe- mladí bez absolutní úcty k čemukoliv, jen mobily v prackách z repra jim recitují rádoby rapeři, nedokáží říct větu bez sprostého slova, jejich psaný projev už jen i/y nezvládají, tohle že má být naše budoucnost, pro tyhle jsme něco budovali? Tihle se mají v budoucnu o nás postarat?Mluvím tady o majoritní skupině.U prezidenta rozhodně nesouhlasím se vším co říká, ale z kandidátů byl prostě nejlepší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Franto, taková nenávist k mladým.... Jste opravdový ubožák, zapšklý stařec, který šíří je nenávist a smrad.

   Smazat
  2. Ad 10:44 - to není nenávist ale smutek jaký vzbuzuje mladé pokolení. Omezené, nemyslící, k pouhé zábavě tíhnoucí s podivnými prázdnými a falešnými modlami, lehce manipulovatelní a do dětí se jim nechce. Čeká je moc "hezká" budoucnost.

   Leo

   Smazat
  3. 10:44!
   Ten Franta má absolutní pravdu v popisu stavu mládeže v ČR. Co však neříká, proč tomu je tak a kdo to naplánoval, realizoval a zavinil.
   Nejdříve popis stavu mládeže:
   Dnešní mládež má od mala svobodu. V rodině svobodně sekýruje mámu a otce oslovuje "fotr naval sesibo", (Lasica -Satinský). Když neuspěje, nebo rodič vyžaduje plnění povinnosti, tak se naschvál zfetuje, ožere a nadělá v baráku bugr.
   Ve škole se nudí (místo učení) a vymýšlí šikanu na spolužáky i na učitele (taky jsem pár takových zažil a srovnal) a vedení školy spolu s rodiči je omlouvá a chrání. Špatné známky? Chyba není v tom, že žáček "sere" na vzdělání, nýbrž v učiteli, neumí zaujmout, je extrémně náročný, traumatizuje žáky zkoušením a podobné kydy pseudoředitelů. Grázla žáka ze školy nevyhodí (škola za něj bere prachy), učitele kdykoliv (na elévovi ušetří mzdový fond). Cílem jakékoliv současné školy je pseudovzdělávání vedoucí k totální neznalosti absolventů škol (moji absíci z 80-tých let se mne v letech 2000- ptali, co to tam učíte, kdo to má po vás zaměstnávat?). Vysvětlovat ideový záměr školství - devastaci české populace na sběrače psího lejna nemá smysl, i tak by mi neuvěřili.
   To co píši není nenávist k žákům (tou jsem netrpěl), ani lítost nad absolventy (kdo chce kam, pomožme mu tam - klidně prodávej v kaufu slipy). Je to stručný a a naprosto nevýstižný stav našeho školství a úrovně naší mládeže (mizerná znalost angličtiny to nezachrání).
   A nyní viníci:
   1) rodiče, že nedrželi rodinou výchovu dle generacemi osvědčených metod ( místo toho se bavili podnikáním).
   2) učitelé, že podlehli tlaku žáků a rodičů (a následně ředitelů a inspektorů) po snižování náročnosti (uváděl jsem na NR příklad ministra Zemana v kotli Jílkové).
   3) vedení škol a aparát školských institucí, kteří záměrně likvidovali schopné učitele i fungující školy, které nahrazovali soukromými odchovnami debilů (taky jsem zde uváděl příklad 1. soukromé obchodní školy dolu Trojanovice - soudní zrušení pro pohlavní zneužívání žáků).
   To co popisuji je trend i do budoucnosti a pochopitelně navzdory trendu, devastaci učitelů a nezájmu společnosti absolvují i mladí lidé se slušným vzděláním, morálkou a schopnostmi (jak mi říkával starý pedagog - některé kytky vyrostou i na hnoji nebo na skále do půvabu, ale je jich příšerně málo).
   Výše uvedené je výcuc mé pedagogické praxe na SŠ za léta 1980 až 2011, takže asi vím o čem mluvím. Jak rád bych popisoval jinou situaci, ale jako důchodce to již neovlivním, ani tímto pláčem nad školním hrobem.
   Tento stav dávno před socíkem naplánovali pro Evropu majitelé světa a jejich slouhové (nosatí páníškové) a po hadráku jej salámovou metodou za peníze gojímů i zrealizovali.
   Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký

   Smazat
  4. 19:09 Děkuji Ďurovi za všechny příspěvky, všechny jsou zajímavé a k věci.

   Smazat
  5. 10:44 co všechno jste ještě schopen označit jako nenávist? Vím, je to takové to módní slovo, které má z diskuze vyloučit každého, kdo se nehodí, že?

   Smazat
 20. Perlička bokem- v jednom rádiu zní upoutávka: Na Moravě si nás můžete naladit ve Slezsku, Olomoucku, Valašsku ....když jsem je na ten nesmysl upozornil, okázale mně ignorovali.

  OdpovědětSmazat
 21. Ústy Zemana: Když musím, tak mluvím.

  OdpovědětSmazat
 22. Pan Koller se křečovitě snaží relativizovat chování loutky Zemana, ale moc se to nedaří.
  Pan Koller vyzdvihuje klady, ale na zásadní zápory Zemana zapomíná, tak např.:

  - dlouhodobě nechutné členství a podpora socanů, kteří pro stát neudělali nic dobrého
  - nevyjasněná aféra Bamberský kufřík
  - angažovanost v Prognostickém ústavu, i když krátce a po listopadovém puči
  - Bruselská vlajka na Českém hradě !
  - podpora vstupu do protektorátu EU
  - objímání se se zrádcem Gorbačovem
  - objímání se se Stoltenbergem
  - adorace NATO a českých žoldáků
  - proti bombardování Srbska mlčení, jako předseda vlády nehnul prstem
  - vyhrožování, že by měl být napaden Írán !!! - nejvyšší možná nebezpečná stupidita
  - jezdí do Ameriky, aby tam veřejně prohlašoval, že je žid - trapné
  - montuje se do sporů Izrael vs. Palestina a proti mezinárodním dohodám OSN odmítá Palestinský stát
  - hraje si na státníka, který rozhoduje o Jeruzalému, jako hlavním městu
  - Istanbulská smlouva nevadí
  - jmenování Rusnoka
  - jmenování Rychetského
  - divní lidé kolem - Mynář, Šlouf, ..........
  - neustálé přihlouplé, sebestředné bonmoty
  - a nyní " majstrštyk" a vrchol servility ke svým páníčkům- gratulace a pozvání nevolené americké loutky z Venezuely na Hrad !


  atd., atd. bylo by to na celé stránky

  ne, ne přátelé, pan Koller dobře ví, co dělá - prostě jen rabi Koller dostal za úkol trochu ještě zkusit vylepšit obraz Moše Zemana, ale jeho snažení je zdá se již bezpředmětné  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani jsem to nedočetl, ale zcela zjevně budete přesně vědět, koho za Zemana a ten bude mnohem lepším.

   Smazat
  2. No na rozdíl od vás 18:15, to opravdu přesně vím.
   Tak např. gen. Blaško, diplomat Kobza, pan Štefec, MUDr. Obrtel,paní Vitásková, paní Lisková, řada lidí z SPD, atd. atd. stačí ??

   Smazat
 23. Ještě včera byl Zeman vynášen zdejšími pablby do nebes za jeho obhajobu čínské firmy Hujahej a zesměšňování českých zpravodajských služeb. Dnes je ten samý Zeman pro změnu zatracován a zadupáván do země jako největší zrádce.
  Přízeň zdejších rudých pablbů je stálá asi jako prádlo na šňůře ve vichřici a lze se na ni opravdu spolehnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli to není tím, že lidi myslí - na rozdíl od vás - vlastní hlavou. A pokud udělal Zeman neomluvitelnou botu, nebudeme ho podporovat za každou cenu. To jenom vy a podobní exoti podporují nějakou osobu, bez ohledu na to, co hlásá.

   Smazat
  2. 11:58
   Tak ho nepodporujte, vaše volba. Ale koho tam vlastně máte dalšího, lepšího, kdo by měl šanci na zvolení? Když řeknete A musíte totiž říci i B. Ale tak daleko, vy, velikáni "s vlastní hlavou", nejste schopni dohlédnout.

   Smazat
  3. Prof. Jan Keller, MUDr. Ivan David, Bc. Jaroslav Bašta, Mgr. Lenka Procházková atd. atd. - oni vás napadnou ještě další jména. Tak do toho!

   Smazat
  4. 15:46
   Jste mimo. Ptal jsem se kdo má šanci na zvolení. Vámi jmenovaní určitě ne. Nedokázali uspět ani v senátních volbách, autor článku Martin Koller skončil dokonce úplně poslední.

   Smazat
  5. 15:46
   to si děláte srandu , ne ?
   Jidáš Keller, který hlasuje proti našim zájmům v EU , dr. Chocholoušek, koktavý Bašta nebo chartistka a havloidka Procházková ? člověče nešťastný, raději k volbám vůbec nechoďte.

   Smazat
 24. Velmi dobrý článek. Prezident Zeman je "sám voják v poli", část jeho přátel zůstala myšlením v pravěku, část se na něm přiživuje, v rodině opora žádná. Paní prezidentová není Raisa Gorbačovová. A k tomu ta víra v mrtvou stranu. Z toho vyplývá část jeho chyb. Také ostřelování už trvá dlouho a je čím dál sprostější a drzejší. Vydržel na osamoceného člověka hodně, proto je současnost pro nás, jeho voliče, tak nepochopitelná a krutá. Směrem k zahraničí mu chybí úsudek vzdělaného diplomata Kmoníčka.Ale pořád lepší on, než prodejná verbež pražské kavárny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On se do stavu osamoceného člověka dostal sám, protože je individualista a přátel si moc neváží. Proto nemá kolem sebe lidi, kteří bz ho mohli i v diskuzi usměrnit, korigovat. Od toho je člověk stvoření sociální, aby naslouchal i jiným. Ale když je sebevzhlíživý, tak mu není pomoci.

   Ostatně, když jsme ho volili, o chybách jsme věděli. Ale protikandidát byl daleko, daleko horší!

   Smazat
 25. .....nezbývá než sledovat, jak se bude pan prezident chovat v dalším období. .....a že nás čekají šoky na hlavu, nelze pochybovat - viz. Metnarovo Owertonovo okno, s úvahou o možnosti umístění raketových základen na území ČR. Uvidíme jak se pan prezident pochlapí. Myslím, že je jen na něm zda odejde z prezidentské funkce hrdě vzpřímen nebo v hlubokém předklonu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. stále je tu ještě varianta odchodu vleže

   Smazat
  2. Tím spíš hledejme dalšího vyhovujícího kandidáta!!!

   Smazat
 26. Metnare Ne základnám Ne válce..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14.01 Kolegáčku, tohle jistě tvrdila i naprostá většina obyvatel vesnice MY LAI... Však to také USAci RESPEKTOVALI

   Smazat
 27. Pane Kollere, jako vždy perfektní článek.
  Co se týká Zemana, tak ten už má druhý mandát, znovu být zvolen nemůže a vzhledem k věku lze předpokládat, že po konci tohoto funkčního období z politiky odejde úplně. Takže mu už může být celkem jedno, co na to jeho voliči. Vždyť ho volila spousta lidí, kteří jsou proti EU, přitom on sám je eurohujer, dokonce eurofederalista. Spousta jeho voličů musela zkousnout i jeho adoraci okupací cizích zemí. Vždyť ani on sám snad nemohl myslet vážně když tvrdil, že v Afghánistánu se bojuje za Prahu. Myslím, že Zeman se jen snaží sjednotit svoji zahraniční politiku s tou vládní. Vždyť servilita této vlády není o nic menší, než byla servilita té Sobotkovy. A už dřív bylo Zemanovi vyčítáno, že se často názorově s vládou rozešel, tak se nejspíš snaží s nimi alespoň někdy souznít. V případech, kdy byla naše vláda zastrčená hluboko v zádeli západních politiků byl často názorově proti - ať už to byly kauzy jako Skripal, Nikulin, nadšené reakce na bombardování Sýrie nebo kauza Huawei. V těchto kauzách byl oficiální postoj vlády jiný, než postoj Zemana. A přišla kauza Venezuela a najednou se Zeman neodchýlil od obvyklého servilního vyjádření vlády, ale rozhodnutí vlády uznat samozvaného prezidenta podpořil. Uvidíme, jak se zachová později, až se budou řešit nějaké další záležitosti mezinárodního charakteru. Bude opět na straně naší loutkové vlády nebo se opět názorově "trhne"?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Loutka bude hrát pimprdlákové divadýlko o těžký prachy spolu s loutkovou vládou na věčné časy...
   Posléze kdosi trhne oponou a na plakátech se objeví pozvánka na nové představení.
   Snad příští divadelníci,ve své posedlosti zákazy,nezakážou Funese!

   Smazat
 28. O toho samozvaného magora ve Venezuele vůbec nejde. Zeman je naší havlokavárně parádně vypálil rybník. Tam se už čekalo, spolu s Čt.,na Zemanovo podporu Madura. Na to měli už předem připravené projevy a štvavou kampaň na Zemana, coby ruského špióna, který zrazuje EU pitomce. A ono nic!! Kavárna šla s otevřenou hubou do mdlob. Co teď s těmi úžasnými protizemanovskými projevy? Články připravené do tisku? Zemanovi je jedno jestli toho qvída, nebo jak se jmenuje, zastřelí někdo z Venezuely, nebo z USA. Jen se směje, jak těm kokotům vypálil rybník.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je moc roztomilá úvaha - "vypalování rybníku" demagogů a lhářů prostřednictvím demagogie a lži. Fak hezké, moc hezké!

   Smazat
  2. Je fakt.že kavárníkům s jejich čt a seznamem a .....nevím čím, dokonale vypálil tůňku.Vohnouti už týden netuší co se děje...tak-že klasicky drží kušnu,nebo putnu,nebo co.....

   Smazat
 29. Ty nemůžeš přeci ospravedlňovat Zemana za jeho předchozí ekonomické skutky když podporuje teroristu který chce zdecimovat obyvatelstvo Venezuely vojensky, dokonce cizím vojskem. To je asi jako kdyby jsi dnes ospravedlňoval Hitlera že ještě před válkou udělal v Německu ekonomický zázrak a dostal Německo z neřešitelné ekonomické krize kdy za Hitlera byla v Německu nulová nezaměstnanost. Tím nesrovnávám Zemana k Hitlerovi ale jen ten tvůj obdiv k němu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:46 Vy jste ten Zemanův dopis zřejmě moc nečetl, vykládáte-li si jeho slova"...a doufám, že i Vaší zemi se přechod k demokracii úspěšně podaří" jako podporu teroristovi, "který chce zdecimovat obyvatelstvo Venezuely vojensky, dokonce cizím vojskem." Ovšem, pokud to není vaše "pojetí" demokracie...
   https://www.hrad.cz/cs/pro-media/tiskove-zpravy/aktualni-tiskove-zpravy/prezident-republiky-blahopral-prozatimnimu-prezidentovi-venezuely-14555#from-list

   Smazat
  2. Ale četl a to že se po několika dnech Zeman alibisticky vzpamatoval a vydal u Xavera prohlášení že si nebyl vědom toho že by chtěl ten lotr sejmout Madura vojenským pučem ho neospravedlňuje neb za tím lotrem teroristou stále stojí. Normáka by bylo kdyby se ho totálně po tom výroku zřekl, zřekl by se i té ohavné pozvánky na náš ano náš né jeho hrad. Zrovna tak účelově lhal u Soukupa když tvrdil že byl Maduro sesazen podle Venezuelské ústavy, to bylo něco již tak přes čáru že se to již nedá absolutně akceptovat.

   Smazat
  3. Zeman je šoumen,za komančú si udělal vejšku,za havloidú si udělal presidenta.....a už to má v merku,že za Číňanů si udělá prvního tajemníka....
   konečně.!

   Smazat
 30. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 31. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 32. Podle publikovaných výsledků výzkumu kanadských psychologů jsou internetoví trollové psychicky nemocní a jejich osobnosti jsou charakterizovány "černou čtyřkou": sadismus, bezprincipiálnost, narcismus a psychopatie. Jako vyšité pro agenta Radostu.

  OdpovědětSmazat
 33. 2x jsme ho volili, ale kdyz podporuje Petricka, Porosenka s banderovci, opozicnika Venezuely...tj zacatek zrady. Ano Zeman byl x-krat lepsi nez Havel, Schwarc, Drahos, balkansky reznik,...a pod.
  Stejny nazor jak vojaku vz, prap, dustojniku, veteranu se musi semknout. Je to pocet desitky az stovky tisic vlastencu (aktivnich). Dalsi prez.volby musi vyhrat nas predstavitel a kdyby ne, tak to mnozstvi vlastencu protivnika-prazskou kavarnu jednoduse zrusi. Klidne pouzijeme zpusoby slunickaru, ale aktivneji i agrasivneji-silove! Nebo pouzijeme "novinku" vyhlasime naseho prezidenta po vzoru Venezuely. Ted vime, ze vlada i prezident s tim zpusobem sohlasi, tak cestu mame volnou!! Nesnasime lidi, kteri plni ukoly cizi moci!!! Tj proti Ustave!! Vlastiztadci musi dostat trest smrti !!!!
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
 34. Zeman se postaral dne o Soukupa neb se mu začal až moc vandrovat do Mináře a Tomana.

  OdpovědětSmazat
 35. Panu Kollerovi lze leccos odpustit, i on stojí pod vlivem nějaké té havlérky. Ale zneužívát termín marxismus s jakoukoliv předponou či příponou je nejen nevkusné, ale právě tvrdě proti pravdě. A to slušný novinář nedělá! To, co označuje jako neomarxismus - nic takového neexistuje, neexistovalo a existovat nebude. Snad jen anti nebo kontramarxismus. Ale o co jde dnes, nyní a u nás? O novou formu nacismu tedy euronacismus, snad ještě lépe bruselský nacismus, tj. vytváření představ, že země EU, zejména ty staré jsou něco lepšího, než ostatní státy a národy Světa. A tedy že mají velkopanská práva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NEOMARXISMUS HOLENKU EXISTUJE!DOKONCE PORÁŽI USA!

   bohužel co to je nesmi naš tisk a tv napsat a ukázat proto o tomnic nevite a vědět nesmite.
   Klíčová slova jsou GRAMSCI,FRANKFURTSKÁ ŠKOLA,rozval států,kulturni pochod institucemi a dalši.
   POkud nejste schopen najit co se děje v tomto směru na internetu a jak se jim řidi námi zvoleni křiváci stran najdeme to pro vás,ovšem můžete být posledni,který o tom nic nechce vědět!

   Smazat
  2. Díky 20:17 za poučení. Vím, že "neomarxistů" je více než plev v obilí, ale ze studia jejich děl jsem nepochopil, proč si berou do úst či péra jméno Marxe, když s ním nemají nic ideově společného. To snad začneme německému nacismu také říkat neomarxismus, protože je to módní. Přiznám se, že mne ten více jak tucet druhů neomarxismů samotného překvapil a ani jsem se nepodivil, jak tento pojem jako pohnojen rozkvetl zejména poté, co ve Velké Británii byl zvolen K. Marx za největšího filosofa 2. tisíciletí. Jeden myslel a několik set "myslitelů" se živí úpravou původního znění a výkladu k upotřebení kým? TEDY NE NEOMARXISMUS, ALE ANTIMARXISMUS!

   Smazat
  3. ČLOVĚČE STUDUJTE ZNOVU PODSTATU JE TO JEDNODUCHÉ

   rozval VŠEHO společnosti,státu,rodiny,národa,hierarchie,moralky na sračku.
   Podřezáni větve na které sedi,teror islamistů,.ženy proti mužům...
   Poté co zmizela třida dělniků a rolniků maji za utlačovatelskou třidu bilou rasu,středni třidu a CELOU EVROPSKOU CIVILIZACI!
   Tzv neomarxistům nestoji nic jiného výše než zničeni rodiny,která je pro ně diktaturou,inkubátorem sexismu a sociálni nespraverdlnosti

   MUSI DOJIT K ABSOLUTNIMU ROZVRATU ANARCHII TERORU A STRACHU.

   A teprve pak domorodci akceptuji toho MARXE A UŽ SE CUKAT NEBUDOU.
   Prává zrůdnost nad zrůdnost sloužici procentu majitelů velkých peněz zdánlivě bez logiky k neuvěřeni a na to jste se chytil i vy A NEVĚŘITE ŽE TOUŽ JE V BĚHU A EXISTUJE,přičemž se jim řidi celé strany a vlády i u nás!

   Smazat
 36. 17:14...SOUHLAS...používat předponu "neo" k marxismu je jenom snaha marxismus dehonestovat a připisovat kdejakou kravinu pocházející z bruselu nebo XXkavárny...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo z občanů za to nemůž,když se tu objevi ubohé zbytky těch,kterým NESMI ohlupovacimedia vysvětlit,že je to pochod institucemi za účelem naprostého rozvalu států,přičenž komunisti také nesmi napsat co to je a taji to, čimž jsou na straně rozvalu státu a

   UŽ DNES KVŮLI ZATAJOVÁNI TÉ PODVODNÉ DOKTRINY SMĚROVANÉ PROTI MARXOVI ,NEVOLITELNÍ!

   Smazat
  2. ...nevím, co může mít marx společnýho ...s hovadinama dle vzoru " me-too, exihibice homosexuálů, vítání migrantů..atd..."...

   Smazat
  3. OPAKUJEME VÁM BROUKU ,NEBUĎTE LINÝ A HLEDEJTE VŠE V INTERNETU

   dozvite se souvislosti,pokud však máte penize udělá někdo z nás špíčky Společnosti voličů pro vás EXTRA přednášku.
   Bereme 1900 na hodinu.To si můžete vydělat sám když v tomto směru sestavite přednášku a začnete s tim sajrajtem NEOMARXISMEM objiždět republiku a nahradite komunisty,kteři to dělat nechtěji a proto dostali spin a jedou do propasti zapomněni!!!
   BUM,BUM,BUM!

   Smazat

 37. Petr Hájek z protiproud.cz má na to jiný názor(:...."Řeč je o tom bakelitovém frajírkovi Kvídovi (Juan Guaidó, stejně nikdo neví, jak se to čte), který jako by z oka vypadl všem plastovým Macronům či kanadským Trudeauům (ta francouzská jména nejsou náhoda, jako ostatně nic). Prostě Mládí vpřed!, jak zní obvyklá bolševická mantra maskující ideologické geronty umělohmotnými svazáckými tvářičkami. Tenhle venezuelský Kvído neví, jak se dostat k moci přes legálně zvoleného prezidenta, a tak použil známou fintu soudruha Bilaka: zvací dopis do americké Moskvy pro „legalizaci“ invaze bratrských vojsk, jež ho mají posadit na trůn.
  To vcelku pochopitelně vyvolalo v Miloši Zemanovi vzpomínky na mládí, a tak v jeho šachistické hlavě uzrál ambiciózní plán: pozve toho spratka do Prahy – a tady ho profackuje, že se z toho nevzpamatuje.Nejde však jen o netradiční pojetí diplomacie, ale zabije tak současně svých obvyklých sedm much jednou ranou:....."

  celé v protiproudu .cz

  OdpovědětSmazat
 38. Mazaný Zeman má ďábelský plán.
  Nepozval amerického terotistiu, který se vydává za kolumbijského prezidenta samoúčelně. Jakmile Guaidó překročí práh Hradu,bude zemanovou hradní gardou přemožen a internován ve sklepení, ve skladu lihovin.
  Až se kolumbijský demokrat zežere do bezvědomí, bude tajně převezen do Lán, tam podroben výslechu a podepsání několika bianko archů.
  Následně Hrad vydá komuniké o neutuchajícím přátelství s kolumbijským lidem a že zeman vyjednal kolumbijskou ropu do každé domácnosti zdarma.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:44!
   Kolumbie, Bolívie, Utopie, Lívie... vsjo ravno gavno!
   Na Venezuelu nám nesahejte ta patří sionu a zachrání doláč od zmizení z tohoto světa.

   Smazat
  2. Ad 19:30 - Co to tu blouzníš?!

   Smazat
  3. Ad 23:01!
   Blouzní spíše 18:44, když si plete VENEZUELU s Bolivií (zrovna může i s Lívií) a pokud jste nepochopil pojem DOLÁČ, tak to není koláč, nýbrž dolar. Pokud si i po tomto vysvětlení myslíte, že blouzním jste genitální (a nejde o překlep), každý asi myslíme jinou hlavou.

   Smazat
 39. Zeman nezklamal, CSSD, kterou zakladal, byla pravicova strana, a je, i on je PRAVICAK, ale jedine LEVICE muze deni v teto zemi zmenit. A tu drtiva vetsina nechce,BUD JI NEVOLI NEBO NEJDE K VOLBAM, COZ JE STEJNE, takze ZBYTECNY CLANEK A ZBYTECNE KOMENTARE, JAKO TISICE DALSICH. Vse bude jen horsi a horsi, tak jak si to lidi preji. Nebrante jim v tom.

  OdpovědětSmazat
 40. Vážený pane Kollere, nejsou voni odněkud od Lipnice nebo okolí? Takový balzám na duši, jako je jejich ohlas na to, co se na naši nebohou milovanou vlast valí, se dá platit jen zlatem. Hned se v naší české kotlině lépe dýše.
  Náš pan prezident, řádově vzdělanější, chytřejší, přemýšlivější a jasným úsudkem, nepodléhajícím věku obdařený, udělal pro naši zemi mnoho dobrého.
  A jsa si toho, díky uvedeným darům ducha vědom, rozhodl se, že již vykonal dost. Nemůže již potřetí usilovat o prezidentský post a tak dospěl náš starý brilantní ještěr k závěru, že má nárok si ještě ze svého piedestalu na chvilku odskočit.
  Je pravda, že jako první na celém světě, blahopřál k volebnímu vítězství prezidentovi USA a že on dosud nesplnil slib, pozvání do WH. Tak se naše hlava království (která splňuje jistě nejvíce funkčních parametrů definujících centrum myšlení, ve srovnání s ostatními našimi velmi drahými volenými zástupci) rozhodla, že se ještě jednou pokusí aktivovat Doníkovy obvody, spravující nesplněné sliby, aby mohl ukázat svým drahým, kromě Alžběty za kanálem, i Bílou chatrč a jejího vládce, no a na zpáteční cestě to ještě stočit kapku na jih, do další exotické země oplývající mj. těžkou ropou. Přejme mu to, ale ať už neseká podobné kiksy; jeho volič.

  OdpovědětSmazat
 41. Milý pane Kollere, nemyslím si rozhodně že jsem nemyslící volič Babiše, který by si liboval v jeho či jiných lejnech a kochal se jejich odérem, přesto že jsem jeho volič. Když ale jste tak chytrý,řekněte krom "A" i "B". Koho chcete v tom našem českém kotli plném hoven volit, abyste (když už v nich trčíte po pás) nezapadl až po krk, přípaně ještě výš? Děkuji!

  OdpovědětSmazat
 42. Pan Koller vi,že budou muset vzniknout nové politické subjekty,které si však už daji do svých bobkových listů vznikajici Národni program občanů voličů a ne že ne ANO!

  OdpovědětSmazat
 43. Článek je velmi dobrý. Nabízí se ještě další varianta, proč Zeman jednal jak jednal. Dle Occamovy břitvy obvykle nejednodušší řešení se jeví jako nejpravděpodobnější. Zeman má dceru, která studuje velmi prominentní college v Londýně. Platba za semestr činí něco kolem 1M v přepočtu. Zde samozřejmě se nebude jednat přímo o peníze, ale absolventi budou tvořit a tvoří nadnárodní elitu. Příslušnost k ní má nějaké znaky- viz Prolomení hradeb od Hampla. A jak by se v té souvislosti zachoval odpovědný otec, kdyby mu zavolala dcera, že by se měl zachovat žádoucím způsobem, když toto jí mohlo být na škole naznačeno? Bude ji ničit možnou perspektivu budoucího života? Lajčiak se mimochodem sám od sebe choval velmi podobně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Promiňte, že předbíhám, ale za námi se valí Radosta se svými bláboly. Bylo by dobře ho vytěsňovať na konec, bude to pro nás úspora času a pro něj volný prostor.

   Smazat
 44. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedině soudruh Soroš a Bakala nám zajistí jistoty a proseritu. Je třeba dělat dluhy, které vlastně nejsou dluhy, jak správně zjistil Jyrka Paroupek a volit pyláty. S pyláty se shodnu jednoznačně v tom, že by naše republika mohla přijmout pár desítek tisíc imigrantů a aby nestrádali, přidělit jim státní byty.

   Smazat
 45. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 12. února 3:37.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 46. Výšiny a žumpičky předlouhého článku s.s.Kollera

  Co se to stalo s naším drahým soudruhem a soukmenovcem Kollerem? Jeho text je DĚSIVĚ nevyrovnaný – nahoru a dolů, jako nějaké cizácké Alpy či co …
  Posuďte sami, drazí soudruzi a soukmenovci:

  Správně píše s.s.Koller o západních zadnicích: Ty nám páchnou cizinou, cizokrajným mýdlem a voňavkami. Do těch nevlezeme, i kdyby nám za to platili!
  Zato do východních řití, cizí mýdlo neznajících, vlezeme všichni sborem, zdarma a radostně, za zpěvu národních a revolučních písní, s vlajícími prapory nad hlavou!

  Blbě píše s.s.Koller o špatném článečku s.s.Davida: Soudruh a soukmenovec David si popletl lepšolida a sprostého opozičníka Drahoše s našincem-horšolidem Jaroslavem Kuberou; viz můj příspěvek pod dotyčným článečkem.

  ZCELA PITOMĚ se s.s.Koller naváží do našich národních Vůdců Miloše a Babiše.
  To je vážně nepochopitelné, proč takovou pitomost nesmazala – OKAMŽITĚ – jeho vlastní autocenzura …
  Zdá se, že s.s.Kollerovi vůbec nedošlo, že se chová stejně hloupě a zrádně jako venezuelský opozičník Juan Guaidó: Že se protiví národnímu Vůdci!
  Vždyť přece TOTÁLNÍ poslušnost Vůdci je PRVOŘADOU povinností každého komunisty, putinisty, zemanisty a babišisty!!

  Připomeňme si, že náš Miloš a náš Babiš se stali našimi národními Vůdci právě proto, že jsou našimi největšími žijícími leninisty-putinisty: Že dokážou udělat a říci COKOLI, co posílí jejich moc!
  Proto je milujeme, proto je volíme, proto je volit budeme, znovu a znovu, do konce našich životů!
  A kdo smí kritizovat národní Vůdce? No přece jen ten, komu to národní Vůdce výslovně povolí! Viz Veliký Stalin: „Jen směleji, soudruzi, jen směleji!
  Naštěstí pro s.s.Kollera je s.s.Koller tak maličký, v porovnání s našimi národními Vůdci, že je zcela mimo horizont Jejich vnímání. Takže ho neregistrují, když u Jejich kotníků hystericky piští, ani ho neucítí, až kajícně poleze zpět do Jejich řití.

  No nic; pořád žije naděje, že s.s.Koller prostě přebral. To se přece nám horšolidem stává, každou chvíli, že to trošku přeženeme s vodkou, rumem, slivovicí, když něco oslavujeme, když zapíjíme žal.
  Takže doufejme v pozitivní vývoj: Až si s.s.Koller dá ráno panáka-vyprošťováka, a posílen pohlédne na svůj výplod, tak se vyděsí k smrti, a použije zdravou autocenzuru – smaže svůj blábol sakumprdum celý.
  A bude.

  Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 47. Opakuji, co tímhle žvaněním chcete docílit? Co sledojete, jaký je váš skutečný názor? Ostatní již na něho prosím nereagujte aby toto nepřehlédl!

  OdpovědětSmazat
 48. Souhlasím. Skvělý článek a kvalitní zhodnocení působeni MZ v politice a v pozici prezidenta.
  Mnozí diskutující to buď celé nepřečetli a nebo (a to je tak na 90%) nemají na to, aby to pochopili.
  Politika je o kompromisu a o realizaci (prosazení) možného, uznání toho samozvance a pozvání do ČR mne také zaskočilo, ale není to moje rozhodnutí a i MZ byl až v pořadí druhým za celou slavnou vládou Babiše a spol.
  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat
 49. No to je hatmatilka. Začal jsem to číst a po dvou odstavcích přestal Nevím, jak někdo může Kollera oslavovat Myšlenky, pokud se tak dají vůbec nazvat, bez ladu a skladu analýza problému Latinské Ameriky žádná , jen bláboly ..

  OdpovědětSmazat
 50. Ludkovia moji, ogárci!
  Diskuse na tomto tématu mne povzbudila k tomu, abych jako Valach vyjádřil to co jsem neříkal ani žákům ani svým dětem.
  Začíná to fungovat, to souznění lidí různých letor, rozdílné výchovy a odlišných sociálních statusů!!
  Díky za to poznání. Má to ale jednu vadu krásy. Chceme li měnit a zdokonalovat svět, musíme začít od sebe - měnit a zdokonalovat sebe, zejména ve své komunikaci se světem a ve své kooperaci s lidmi okolního světa. To není o servilitě, ale o porozumění a základem porozumění je dokonalá a exaktní (pravdivá, jednoznačná a přesná) komunikace, neboli přenos informace a tím i myšlenek a ideálů, čímž se vytváří egregor (platforma) fungování našeho světa. Abychom toto vše byli schopni absolvovat, musíme mluvit společným jazykem (mateřským, spisovným, pojmově přesným, stručným a výstižným). Proč to píši??
  Protože mnoho pozitivních nápadů a zajímavých myšlenek zapadne v důsledku katastrofické úrovně jazyka, kterým jsou tyto informace šířeny. Nejenom absence Husových nabodeníček (čárek, háčků), ale i absence nebo nesprávné umístění oddělovačů textu (. , ; : ? !). Platí, že oddělovač se umisťuje ihned za posledním znakem slova končícího větu, část věty nebo vsuvku. A za oddělovačem musí následovat znak MEZERA, podobně jako mezi slovy či větami. Automat každého textového editoru pak umí uspořádat text do řádků a přetahovat či rozdělovat slova mezi řádky korektně a bez zásahu pisatele. O hrůzách záměny i/y, s/z atd. raději ani nebudu psát, protože ohýbat slova(podstatná, přídavná jména i slovesa) je základem tvorby vět - kódování myšlenek do abstrakce, kterou je schopen jiný mozek přesně dekódovat na původní myšlenku. Zkuste mne v naší diskusi alespoň jednou potěšit (ne poděsit) a dejte si na vašich textech záležet. Pomůže to nám všem (tedy kromě trolů typu radostného dementa).
  A ještě k používání vulgarit! Nemám nic proti sprostým slovům, žáků jsem se vždy poťouchle ptal "proč je to slovo sprosté a ne prosté". Odpovědi jsem se většinou nedočkal a když ano tak značně nepřesné. Dle mne sprostá slova vymysleli vládci, aby ovládali plebs povyšováním se čímkoliv, když není čím tak korektním vyjadřováním. To neznamená, že musíme mluvit jako pověstný dlaždič, ale také nemusíme být Gutové Jarkovští (extrémy jsou vždy účelové).
  Vždy platilo lidové "není sprostý kdo sprostě mluví, ale ten kdo sprostě myslí".
  A poslední slovo k mazání příspěvků (pokusu o cenzuru).
  Domnívám se, že mazat příspěvky je cenzura a v souboji myšlenek a názorů nemá místo. Podstatnější je protinázor, fakty a argumenty vyvracející "nevhodný" příspěvek. Pokud ovšem radostný idiot nástěnkuje diskusi debilitami, pak nelze odpovídat oponencí, protože to je rozbití a záměrná destrukce diskuse. Tam je mazání oprávněné, ale se stručným dodatkem (citace inkriminované fráze) a stručné zdůvodnění (navíc je to kontrolovatelné a výchovné, viď admine?).
  Jakmile zvedneme jazykovou úroveň diskuse, máme šanci zvednout i obsahovou úroveň diskuse a tak začít budovat novou názorovou platformu v širokých vrstvách občanů. A navíc nás to nic nestojí, kromě osobního pohodlí a trochy přemýšlení nad obsahem sdělení. Prosím, velmi prosím, udělejte mi tu radost a alespoň chvilku fungujte jako mí žáci (respektujte má doporučení - vdyť pokud nejde o život jde o hov..).
  váš valašský staříček Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výte znal jsem jednoho analfabeta, ten měl takové mišlenky a názory že kam se na něj hrabete. a ten Radosta jak píše krásně beschybně...

   Smazat
  2. Nepoučuj trulo a dej tip,kde ide eště cosi ukrasť!
   Radši dědku vypaluj slivku a nenech vybuchnut ve sklepě kotel!!

   Smazat
  3. Ďuro, tož ty seš Valach , to se mně snad zdá , naši stréc na politiku .....

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.