Reklama

neděle 3. března 2019

5. výročí tragédie Euromajdanu očima ukrajinské opozice (VIDEA)

Rado Miko
3. 3. 2019 

Politický emigrant Oleg Muzika o upálení lidí v Oděse 
2. května 2014


Olena Bondarenko o prezidentských volbách 2019

Praha, 18. února 2019

Ruslan Kocaba k 5. výročí tragédie Euromajdanu

Praha 21. února 2019
13 komentářů :

 1. Co ktomu dodat. Normální lidské bestie. Nejhorši je že je v tom podporují hovada která si říkají Humanitární organizace. A jsou podporována hovady v naší vládě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proběhla tam na rozdíl od čecháčkostánu důsledná dekomunizace! Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejci a modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jaký mají vůči Západu). Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou! Také stejně jako u těch Rusů dekomunizace v hlavách zatím u nich neproběhla! - https://zpravy.idnes.cz/bis-skolstvi-dejepis-skola-historie-d7t-/domaci.aspx?c=A181204_154054_domaci_brzy

   Smazat
 2. Zdroj „lidské“ bestiality lze hledat ve stádním principu, který se projevuje i u tlup Šimpanzů, považovaných za naše bratrance. Takže se mnozí ukrajinci z pralesa daleko nedostali. A s nimi řada jejich stoupenců, kteří tu tlupu mezi Karpaty a Donem podporují. Čest těm mnohým, stále ještě neztrativším zdravý rozum. Snad v březnových prezidentských volbách se jejich hlas projeví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cela tragedie ukrajinskeho Majdanu spociva v tom,ze byla vytvorena USA a EU jako zbran proti Rusku.Volby tezko neco zmeni.A reci o opicich jsou nedustojne teto ukrajinske katastrofy.

   Smazat
  2. 22:52
   Nebuďte naivní. V ukrajinských volbách se nic neprojeví. Je to jen divadlo, za prezidenta bude vybrán ten, kdo bude v daný okamžik nejvíce vyhovovat těm za Atlantikem.

   Smazat
 3. To jsou věci, o kterých neoficiální média informují už dlouho a jsou označované za ruskou propagandu, za "fake news". Lžou tito Ukrajinci, nebo lžou naši novináři, "neziskovky" a politici, bojující proti fake news ruské propagandy? Tak jak to tedy je?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vazne nedokazete rozpoznat?

   Smazat
  2. Nezávislá média - různé weby, internetová rádia a facebookové televize vznikly právě proto, že "naši novináři, "neziskovky" a politici, bojující proti fake news ruské propagandy prostě lžou.
   Soudružka Šiklová to říká nějak takhle: "Lépe je lhát s Američany, než mluvit pravdu s Rusy!"

   MM

   Smazat
  3. Bagoun
   Otázka je řečnická.

   MM
   Ta paní, postupně se hledající a nalézající ve všech směrech kudy právě vane vítr, to říkala trochu jinak. Ale v přeneseném smyslu to lze chápat i tak.

   Smazat
 4. Slušní lidé nikdy nepoužívají úsloví, že - když se kácí les létají třísky. Zaplať Bůh za sameťák. Nikdy nedopadlo dobře použít krvavé násilí k dosažení pofiderních cílů. Myslíte si, že jsou dnes normální lidi na Ukrajině šťastni? Proč jich tolik uteklo, proč jen u nás pracuje 40 000 ukrajinců ?

  OdpovědětSmazat
 5. V Rusku a Polsku 2 milióny Ukrajinských chudáku.Některé znám.Souhlasí že ta válka byla blbost slovanu.

  OdpovědětSmazat
 6. Čt ukáže ve zprávách že v Číně spadl dělník z lešení. Ale o upálení desítek lidí v Oděse ani slovíčko.
  Řekl nám to až Putin z tiskovky. Nechápal jsem o čem to mluví. Upálení lidí v budově odboru.
  Smrt fašismu a benderovcum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tam šlo o to ugrilovat bolševickou lůzu a nebezečné putleroffce! Přidat polínko bylo povinností nejen každého ukrajinského vlastence, nýbrž každého civilizovaného člověka vůbec!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.