Reklama

sobota 16. března 2019

Atomový Hřib na Prahou

Martin Koller
16. 3. 2019
Kromě peprného výroku Václava Klause mladšího, kterým přesně popsal ubohou podlézavost českých volených vládních i opozičních zastupitelů vůči ideologické stupiditě a byrokratickému teroru Bruselu, bylo v tomto týdnu rozhodně nejzajímavější politické školení v pražském metru. Nedávno jsem nevěřil svým očím, ale tentokrát i uším. A nebyl jsem zdaleka sám. Tramvaje jezdily po Praze s vlajkami NATO, jakoby se jednalo o tanky, či obrněné vlaky. Ve stanicích metra se ozýval z reproduktoru hlas, jenž sděloval občanům svoji hrdost z našeho členství v NATO, které ukázalo naši příslušnost k západu. Poté se politické školení opakovalo v angličtině. Nezaregistroval jsem jméno, pouze konstatování, že novodobý politruk a propagandista je pražský zastupitel. Možná se opomněl představit se statečností vlastní našim politickým mládežníkům, neboli pirátům všech barev a vlajek, o nichž jsem psal posledně v rámci hodnocení sjezdu oranžových a růžových mladých pirátů ČSSD. V případě této propagandy NATO se údajně jednalo o pražského primátora Hřiba. Dvojjazyčné politické projevy a školení se v našich zemích přednášely naposledy v době takzvaného protektorátu Čechy a Morava, takže veřejnost zírala oprávněně. Na členství v NATO mohou mít různí lidé různé názory, ale ponížená podlézavost je jen jedna a v tomto případě ukazuje ilustrativně českou pozici, důležitost a vážnost v NATO a rovněž kam Piráti patří.

Po nástupištích metra se neozývalo žádné nadšení, ani óda na radost, spíš jsem místy zaslechl nějakou nadávku. Lidé, s nimiž jsem hovořil, byli v šoku a konstatovali, že jsme něco takového nezažili ani za komunistů. V minulém roce jsme si poslechli dost řečí o Janu Palachovi a propagandy o ruské agresi a vyšlo i pár knih. Nicméně, málokdo připomenul, že Palach a další dva po něm se upálili nikoli kvůli sovětské armádě, ale na protest vůči zbabělosti a pasivitě Čechů, s níž podlézavě snášejí cizí jho. Kdyby Palach přežil, tak by mu nedávno v metru lezly oči z důlků nad tím, kam jsme pokročili ve svobodě a občanské statečnosti vůči kolonizaci, kupodivu nikoli ruské.

Nutno dodat, že oslava členství ve vojenském paktu je u nás novinkou. Nevzpomínám si, že by se za více, než třicet let našeho předlistopadového členství ve Varšavské smlouvě konalo něco podobného, natož aby se při politické propagandě řečnilo v ruštině. Tehdejší prvomájové průvody byly hutná propaganda, ale občané nemuseli do práce, mnozí zmizeli na chalupy, ale především byly svátkem práce, nikoli levných pracovních sil v německých, či jiných cizáckých montovnách a v neposlední řadě také míru. Sovětský svaz a Varšavská smlouva nás netahaly do zahraničních válek v Afghánistánu, Angole i jinde. Husák s Brežněvem se líbali jen na ústa, nikdo nám nebral vlast, národ, historii a heterosexuální rodinu a ekonomicky jsme nebyli v pozici vyžírané kolonie.

Nemístná hrdost

Historicky bychom si měli připomenout přínosy takzvaného západu, na nějž je primátor z řad černých pirátů a svých voličů Hřib tak hrdý. Naše země leží ve střední Evropě, nikoli západní, nebo východní. Evropa se rozkládá od mysu Cabo Tormentoso až po Ural. Zeměpisný západ je z hlediska zeměkoule značně diskutabilní. Pro Japonce je západ Rusko. Pouze ortodoxní muslimové to mají jednodušší. Podle nich je země placka a kolem tma a peklo. Takže zeměpisně jsme středoevropané.

Počátky historických věd a umění v Evropě lze hledat ve starém Řecku, Římě a Byzanci, tedy na jih a jihovýchod od nás. Z dlouhodobějšího hlediska v Mezopotámii a Číně, tedy na jihovýchod a východ. Přátelům propagandy islámského obohacení Evropy lze připomenout, že většina takzvaně islámského vědeckého pokroku pochází z Indie a Číny a nositelé byli v době vlády islámu vesměs konvertované Židé. Co nám tedy přinesl takzvaný západ? Nelze přehlédnout, že současné hlavní evropské (západní) hodnoty jsou lež a její sestra politická korektnost, chamtivost, bezohlednost, sprostota, drogy, postupující hloupost, především v školství, korupce, zlodějina, parazitování a zvýhodňování všemožných menšin, rasistický protibělošský multikulturalismus, a sexuální úchylnost.

Z hlediska obrany proti masovým invazím Mongolů, Tatarů a muslimů, především Turků nás chránily historicky především Rusko a Byzanc. Na pozdější obraně proti Turkům se podíleli naši vojáci (v rámci Rakouska), Slováci (v rámci Uherska) a Poláci, bez nichž by dnes byla Vídeň muslimské město. Samí středoevropané. Náš současný spojenec v západním NATO, turecký prezident Erdogan už znovu vyhlašuje požadavky tureckého islámu v Evropě až po Vídeň. A západní Berlín a Brusel mu podlézají.

Za posledních tisíc let i déle k nám ze západu přicházela především agrese arogantních a chtivých lupičů a násilníků. Nejprve Franská říše, později, po rozdělení především její východní(!) část Německo, ať již jako knížectví, království, císařství, či takzvaná třetí říše, aktuálně EU. Po roce 1620 jsme si užili rakouskou okupaci, germanizaci a rekatolizaci trvající téměř 300 let. Rakousko se počítá ke germánskému západu, přestože se nalézá ve střední Evropě. V době první světové války museli naši vojáci bojovat za západní pangermánské cizácké koloniální zájmy po celé Evropě proti Srbům, Rusům, Italům, Angličanům a Francouzům, kteří nám nic neudělali. Mnozí nechali na pangermánských bojištích zdraví a život. Už v dobách rakouské okupace se někteří přizpůsobiví čecháčkové naučili beze studu podlézat cizákům a používaly se dva jazyky, úřední a služební německý, pro poddanou lůzu, český. Totéž jsme později viděli v dobách protektorátní okupace a následně v dobách Varšavské smlouvy. Doba se vrací, mnohdy stále stejní lidé a stejné rodiny.

Francie nás mezi světovými válkami nestydatě vyžírala a nakonec prodala v Mnichově německým nacistům. Británie ji k tomu přímo dotlačila a nakonec si nechala zaplatit veškeré výdaje a vojenský materiál, které použili naši vojáci v boji na západní frontě za druhé světové války, kde pomáhali zachraňovat britské impérium. Podlézání se zdokonalilo v době protektorátu, kdy vyvrcholilo hajlováním českých komediantů a různých samozvaných elit v Havlově Lucerně. Přehlídka západní kulturní úrovně, pravdy a lásky a českých vlastenců a charakterů. Převážnou část území tehdejšího Československa osvobodila Rudá armáda s pomocí polských a rumunských vojáků, zatímco západní bojovníci a válečníci se posledních několik dnů napájeli pivem v Plzni a dokonce zabránili i našim vojákům z obrněné brigády, aby vyrazili na pomoc Praze.

Po dvaceti letech se musíme zeptat, co nám přineslo členství v NATO? Ochránilo nás NATO, údajně politická organizace, která řeší mezinárodní problémy především politicky, před vnějším ohrožením? Jak nás ochránilo NATO před německou kolonizací? Jak nás ochránilo NATO před afroislámskou invazí posledních let? Jak nás chrání NATO před byrokratickým, ekologickým a ekonomickým terorem ze strany EU? Jaký je z hlediska české bezpečnosti výsledek válek v Bosně, Kosovu, Afghánistánu, Iráku, Sýrii, Mali i jinde, kde hrály, případně hrají hlavní roli členské státy NATO? Jak přispívá k české bezpečnosti podpora ukrajinského režimu, který vyvolal občanskou válku a stejně jako pobaltské státy oslavuje nacismus a fašismus? Podpora válečné psychózy a agrese NATO proti Rusku v Pobaltí a na Ukrajině nás může přivést do jaderné války v Evropě, jejíž následky si málokdo dokáže představit. Z tohoto hlediska se jaderný, či atomový Hřib předvedl nad Prahou jako opravdový pirát a „zodpovědný“ zastupitel svých voličů.

Musím konstatovat, že jsem na konci politického školení pražského zastupitele, na nějž mohou být Pražáci opravu hrdí, očekával třešničku na dortu. Hrdé prohlášení v češtině i angličtině, že se na večerní recepci na ministerstvu zahraničních zájmů oranžového piráta Petříčka postaví do dlouhé fronty členů pražské havlérky a její nedostižné vlády i opozice. Tam poníženě vyčká, až bude moci známé bojovnici za mír, reprezentantce amerických i evropských demokratických a multikulturních euromarxistů a muslimce Allbrightové políbit zadek.

72 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Informace z jiného soudku...Všechno je jinak!!!!!

   ....masakr muslimů v Christchurch vyvolávají podezření, že se jednalo o False Flag operaci s krizovými herci!...

   https://aeronet.cz/news/video-necenzurovane-zabery-masakru-muslimu-v-christchurch-vyvolavaji-podezreni-ze-se-jednalo-o-false-flag-operaci-s-krizovymi-herci-zadny-krik-obeti-zadne-diry-od-kulek-ve-zdech-zadna-krev/

   Smazat
  2. Hřib satan!

   Smazat
  3. ŠKODA,ŽE PANU KOLLEROVI VOJÁKU KAŽDÝM COULEM ZAKÁZALI

   propagovat,že je třeba jednoduše zajistit pro ČR udělat NATO ZBYTEČNÝM.
   No stačilo by posbiral odvahu a začat tu zčista jasna ,psát články a informace

   Jak je organizována Švýcarská armáda,kde už stovky let se nikdo neodvážil VÁLČIT a jezdit válečným šrotem po dálnicich ,který co chvili zůstavá rozbitý stát a musi být odtažen na háku.
   No a dal tu nostalgicky hezké fotky našich betonových tradičnich mohutných srubů na našich hranicich,které ještě zbyly.
   To by se nám lépe čekalo na FRANKOGERMÁNSKÝ Afrika corrs té makrely s makaronem,co nám tu po neomarxisticky cpou jak pominuti i zločinné PIRÁTSKÉ hordy.

   Smazat
  4. i hřib muže smrdět od hlavy a ten pražsky je malinka ukazka kam pirati jdou a nikdo opakuji nikdo z našich chlebodarcu se ani nepokusil o větičku že to třeba tak nemyslel i když ujety od narozeni a pražaci si tohle zaslouži jako vždy nejraději v cizi řiti a neni pochyb že kdyby byla vojska varšavske smlouvy tak by nepostupovali nikdy jinak

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Dneska by jsi měl 8.45 jit brzo spát,viš,že zitra se musiš zas plazit pred Kalouskem a co se stane,když přideš pozdě minule ti zlomil hnátu a ty jsi za sebou tahal měsic nohu!

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 2. Ty ani nic jiného neumíš, nenávistnej bojovníku za svobodu. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 3. Dnes je výročí našich bratrů hrdinných.
  Masakr v Mỹ Lai byla masová vražda asi 347[1] až 504[2][3] neozbrojených vietnamských civilistů, včetně žen a dětí, kterou spáchali vojáci 23. pěší divize Americal U.S. Army 16. března 1968 ve vesnici Mỹ Lai v době Války ve Vietnamu. Před smrtí byly některé oběti znásilněny, zbity, mučeny, zohaveny nebo pobodány a těla některých povražděných byla vojáky znetvořena.[4] Jednalo se o největší známý válečný zločin amerických vojsk v době války ve Vietnamu.[5] Spolu s masakrem v No Gun Ri v Korejské válce o osmnáct let dříve byl masakr civilistů v My Lai jedním z největších provedených americkými silami ve 20. století.[6]

  Incident po svém zveřejnění v listopadu 1969 vyvolal světový ohlas a šok. Informace o masakru přispěly k růstu domácí opozice vůči zapojení Spojených států do vietnamské války a odhalily také velkou míru skrývání důkazů o vraždění nevinných civilistů. Zpočátku vyšetřování byli tři američtí vojáci, kteří se pokoušeli masakr zastavit a zachránit ukryté civilisty, zadržováni a dokonce byli následně odsouzeni jako zrádci několika americkými kongresmany, a to včetně Mendela Riverse, předsedy Výboru pro armádní služby.

  OdpovědětSmazat
 4. Hřib satan je velká prašivka a prase.

  OdpovědětSmazat
 5. S p.Kollerem naprosto souhlasím a ta Hříbková masáž byla velice vlezdoprdelozní záležitost malé,ale asi dobře financované skupinky chovanců. Bredy

  OdpovědětSmazat
 6. Řekl bych, že spíše banda lysohlávek.

  OdpovědětSmazat
 7. Tak v ida, desetkrát musím kontrolovat obrázky a mezitím mě vymařete příspěvek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MUDr. Ivan David, Csc
   Psychiatr

   Ověřeny pacient
   1. dubna 2010
   Tohoto psychiatra nedoporučuji. Je velmi necitlivý, bez pochopení, místo podpory pacienta zkritizuje, zesměšňuje a zlehčuje jeho potíže, takže namísto pomoci ještě více prohloubí úzkost a depresi. Pacientům s vážnými psychickými problémy doporučuji obrátit se jinam, po intervenci tohoto "psychiatra" hrozí velmi vážné zhoršení stavu, důrazně před ním varuji, toto není doktor, ale popravčí.


   Ověřeny pacient
   14. března 2010
   S tímto "lékařem" mám dosti nepříjemnou zkušenost. Velmi neprofesionální přístup. Pacientovy problémy zlehčuje a zesměšňuje, nevybíravým způsobem upozorňuje na pacientovy zvláštnosti, zábrany či rozdíly oproti zdravým normálním lidem, tudíž odcházíte s pocitem, že skutečně jste jenom neschopný blázen a přítěž společnosti. Místo toho, aby se problém snažil řešit a zabýval se jím, dělá si z lidí s psychickými problémy jen srandu, vůbec nechápe, jak se člověk, který za ním přijde zoufalý s nadějí na pomoc, cítí a co prožívá, a co mu může tímto necitlivým a nelidským přístupem způsobit. Např. řeknu, že se bojím lidí a obzvlášť mluvení s nimi, on mi odvětí stylem, že je nepříjemné se mnou mluvit, protože jsem při rozhovoru nejistá a nevím, co mám říkat, mám monotónní hlas etc. etc. a že se vůbec nemám divit, že mě lidi mezi sebe nikdy nepřijali, že prý je hned odradím. Kdo z Vás by se po tomto sdělení bál mluvit méně? Pro mě je těžké vůbec nějak mluvit, natož abych mluvila tak dokonale jako nějaký rétor, asi vůbec netuší, že to jsou projevy SF a myslí si, že když mě za to takhle napadne, tak že se to tím asi vyřeší. Já osobně odcházela s ještě větší depresí, než jsem tam přišla, a jako bonus s přesvědčením, že už v životě nepromluvím, abych tím náhodou někoho nepohoršovala. Takže první dva dny po jeho zásahu u mě touha umřít, zbytek týdne deprese, pak záchrana v podobě naděje od jiné, kvalitní, psychiatričky... Tento člověk se také neumí pacienta adekvátně ptát, místo toho přesvědčeným hlasem přednáší nějaká tvrzení a zřejmě čeká, že v případě nesouhlasu začne pacient protestovat, ale jedním projevem SF je, cituji "strach říci NE nebo požádat si o to, na co máme právo", takže já ve svém stavu se fakt nedokážu s ním začít po každé větě dohadovat o tom, že to je jinak, než tvrdí, když mi to řekne jako hotovou věc, asi fakt vůbec neví, co to je SF a v čem spočívají její příznaky. Během ordinování je navíc jakoby duchem nepřítomný, nereaguje na obsah pacientova sdělení, pouze si do pacienta rýpne, když pacient pod tíhou stresu z náročné situace (nový člověk, nový prostor, nutnost okamžité reakce apod.) zvolí nevhodné slovo nebo slovo nesprávně vysloví či větu nesprávně zformuluje. Ani se pacientovi pořádně nevěnuje, každou chvíli si vyřizuje soukromé hovory a píše si SMS! Klade irelevantní otázky, kterými pacientovi jen snižuje už tak nízké sebevědomí. A zřejmě mi ještě určil špatnou diagnózu, protože ty jeho "léky", které mi předepsal, mi naopak uškodily.
   Pokud tedy máte nějaké problémy a vyhledáváte odbornou pomoc, chci Vás tímto komentářem před touto osobou důrazně varovat, a jestli nedáte na mě, jako na jediný komentář zde, tak přidávám ještě nepopřitelná fakta, jež o něm dost napoví:
   - odvolán z ředitelství PL Bohnice
   - jako ministr zdravotnictví byl hojně kritizován, neměl důvěru lékařů ani společnosti, tudíž byl nucen předčasně z funkce odstoupit.
   - Dále neúspěšná kandidatura do Senátu. Takže tento člověk je neúspěšný politik, nikoliv dobrý lékař a svou lékařskou praxi nyní vykonává jen z nouze a nerad, bez chuti a citu, protože touží po kariéře politika, nicméně v politice se neudržel a toto mu zbylo jako jediná možnost...
   Pomoc doporučuji hledat jinde než zde!

   Smazat
  2. Když se vám nelíbí, co pan David dělá, neopravňuje vás to ještě k tomu, abyste hloupě napadala redaktory tohoto webu. Mozek máte spíš vymytý vy.
   Howgh

   Smazat
  3. Ti ověření(nebo přímo prověření?) se najdou kdekoliv.
   To by se jeden bál chodit kamkoliv.
   Ještě tu chybí,že již v mládí trhal motýlkům křidýlka ....

   A pokud to nepomůže, přitvrdit.
   Např.,že bez ohledu na své kořeny nedostatečně podporuje izraelský expansionismus.

   Smazat
  4. 19:07 Jsem přesvědčen, že některým pacientům pomoci nelze. Proto také mimochodem umíráme.

   Smazat
  5. 20:30, to je hodnotící mustr pro lékaře! Vy umíráte? Neuspěšný lékař, vynikajicí to politikus. Černíku kolik máte za sebou kvartálů?

   https://www.znamylekar.cz/ivan-david-csc/psychiatr/praha?filter=negativni#tab=profile-reviews

   Smazat
  6. To jsem Vám sem dal, abyste rychle dopsali úspěšné recenze, kustódi.

   Smazat
  7. 0:03, až DVA! anonymní ohlasy v čase jeho kandidatury ve volbách. No to muší bejt pravda pravdoucí! A kdoví, možná i ten titul má fotrem koupený, a doktorát mu dali za zásluhy v SSM, když udával své spolužáky. No tak šup šup a rychle nějaký názor jeho spolužáka nebo bývalého kolegy. Jestli neseženete, dodám. Ani si neumíte představit, kolik podobných názorů "velkého spektra svědků" dokážu vypotit za večer.

   Jen tak naokraj, dr. David zde působí jako společenský činitel s nímž sdílíme společnou názorovou platformu, a ne jako psychiatr. A jak známo, mnohým se to nelíbí, jinak by vnitro nedalo NR na seznam. Proto se s negativním hodnocením budeme setkávat stále častěji a častěji.

   Smazat
 8. Ale, no tak. Praha je přece z minulosti zvyklá na dvojjazyčné nápisy. Oslavné komentáře je třeba hlásat i v angličtině, aby anglicky mluvící turisté věděli, že jsme na správné straně a vyřídili to doma. K vlaječkám na tramvajích by se hodily bubínky a flétničky, teď v březnu by to bylo takové stylové a jisté kruhy v SRN by to ocenily.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu 18:41, s těmi bubínky a flétničkami jste mě opravdu po.bavil.

   Smazat
 9. No je to jeste horsi. Pan Koller uz nestihl zaregistrovat cerstve vyhlaseni stanneho prava prozatimnim bruselskym protektorem Hamackem. Od (patrne)dnesniho dne, muze byt kdokoliv za vyjadreni sveho svobodneho nazoru na jakoukoliv udalost zastrelen s celou rodinou. To zastrelen neni presne, to mi jen tak uklouzlo pri vzpomince o schvalovani atentatu na Heydricha. Dnes jde jen o vyhazov z prace potahovani po soudech a takove "nezne patalie" (co by za takovou srandu dali Fucik a Horakova), ktere ovsem mohou skoncit bezdomovectvim, ale to je oproti sekyre nebo provazu taky sranda. Spousta lidi na sitich zacina svuj prispevek k udalostem na NZ slovy " jen idiot muze schvalovat strileni do lidi". Memohu s timto vyrokem souhlasit. Pokud bych to udelal, musel bych zmenit nazor na mnoho ceskych i svetovych politiku, kteri vedi, ze strilet je nekdy treba, jen je nutno urcit ty spravne civilisty k odtrelu. Treba Afganske, Libyjske, Syrske nebo Srbske a Iracke deti bylo spravne zabijet (ze ano Madlenko, Obamo , Zemane !). To by mne mohlo deprimovat, kdyby mi to spravne nevysvetlili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na každé přístroji uzpůsobeném pro komunikaci zřejmě bude časem umístěn nápis "Pozor! Nenávistný komentář se tresce dle ustanovení tr. zákona!". Tudíž si zavřete klávesnici na klíček, neb na síti čihá, fízlíček. Miluji tento způsob demokracie.

   Smazat
  2. Souhlas. Za špatných časů bylo lépe a svobodněji. Zlatí komunisti.

   Smazat
  3. Musíme se semknout a zapálit svíčky - za svobodu slova.

   Smazat
  4. Po 30 letech budování kapitalismu jsme konečně v komunismu. Každého zašijeme dle našich potřeb

   Smazat
  5. Celkem mně vadí, že policie v době teroristických útoků ve jménu Alláha nevarovala, že sleduje a prověřuje všechny, kteří tyto zvěrstva schvalují.A že jich také bylo...

   Smazat
  6. 20:02 Ona možná sledovala, ale silně pochybuji, že tomu rozuměla. Kód navajo.

   Smazat
  7. Hnusně lžete Pavle. Žádné stanné právo není a já mohu svobodně prohlásit na plnou hubu -- zabíjení Rusáků je povoleno a žádoucí! --

   Takže příště se kroťte ve svých projevech, nebo fakt půjdete do basy.

   Smazat
 10. Hřib se pochcal před propagandou NATO. Ale tím vlastně potvrdil, že patří ke straně Pochcánků (Piss(r)átů). :)

  OdpovědětSmazat
 11. To nám půjde ta objasněnost pěkně nahoru, že. Nenávistný komentář totiž bude mít pašíka vždycky.

  OdpovědětSmazat
 12. Znamy praskac a udavac Koller v akci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty teď děláš co???

   Smazat
  2. 19:34
   On závidí, protože je neznámý práskač a udavač a nikdo o něho nemá zájem. :-)

   Smazat
 13. Ten článek sedí, jak prdel na hrnec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bláboly zoufalce pro jiné podobné zoufalce.

   Smazat
  2. 19:48 A že ses začetl...

   Smazat
 14. Konspirační úchylové na Aeronetu zase rozjeli bomby. Teroristický útok na Novém Zélandu je prej false flag a oběti a zranění jsou najatí herci.
  Čekám, že za chvíli se tu objeví stejné úchylné bláboly od "bojovníka za pravdu", PC Robertse.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak podle toho co tam píší, tak to skutečně vypadá jako "a přeci se točí", víte jak se dva volové pasou a jeden říká "prej se o nás tak dobře starají aby nás pak mohli zabít a sníst" a ten druhej v 19:45 říká "to je nějaká konspirační teorie" Hej hou. Rudý dědeček

   Smazat
  2. Pane majore, nás nevyprovokujete. Napište co tu máme psát a my to obšlehnem.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 20:18 Jsem přesvědčen, že ty toho vola opravdu nehraješ.

   Smazat
 15. Jestli to slzavé údolí bude ještě 10 roků pokračovat, tak potom budeme moci zhodnotit jaké škody ze stejnou dobu vlády nadělali komunisti a jakou kapitalisti. I když 10 let, čekat na to, co už dneska ví každej normální člověk, by se nám mohlo šeredně vymstít. Hej hou. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 16. Ministre Hamacku ! Lidem nejde nadiktovat koho maji, ci nemaji mit radi ! Islamci zabiji nase lidi a nasi lide zabiji Islamce, coz je v platnosi v Evrope od roku 710 A.D.

  Kalousek na tebe nastavil politickou lecku a ty jsi do ni vlezl ! A ted budes mit povest jako "rissky protector" Cech a Moravy !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. h.

   Konečně někdo nad věcí, kdo nemá co říct a po odeslání se ještě dva dny směje až se za půlky popadá jako teď. Vydrž prďka, vydž! Nočník je pod stolem.

   Smazat
  2. Lulu, chápeš alespoň trochu, že Hamáček, Poche a další jsou pouhou frančízou Soros&Clinton Ltd.? I to až ve druhém až třetím sledu subsidiarity. To není Hamáčkova myšlenka. Tento junák byl pouze vzdělán a "prozřel". Za peníze. Jsou lidé kteří prodají i vlastní matku, když to dobře vynese.

   Smazat
 17. Pozor na známý vtip:"Tchýně a uzený jsou nejlepší studený". Dle mého názoru se jedná o typický nenávistný komentář.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy přejete vaší tchýni horečku a, nedej JHVH, snad i smrtku z přehřátí?

   Smazat
  2. Pouze pokud jsem mimo ČR, zde se neodvažuji ani pomyslet.

   Smazat
 18. Pane Kollere, Vy jste naprosto neprůhledný v otázce politiky. Kritizujete Nato, a přitom vynášíte do nebes vojáky kteří bojují v jejich řadách (někteří dokonce i s insigniemi SS a wermachtu). Hodnotíte kladně svého kamaráda generála Opatu která vyhrožuje odvetou bojovníkům, kteří brání svoji vlast Afganistán. Jako trouba se divíte že jste nebyl zvolen v Plzni, když jste kandidoval za ferdu mravece. Celkem si Vás vážím pro Vaše ve výzbroji - ale když jste naposledy vychválil Cobry staré x let a dnes již naprosto zastaralé tak to klobouk dolů. Ano setkal jsem se s pilotem který byl vyslán na likvidaci této helikoptéry, která narušila náš prosto ano byl propuštěn, protože tato helikoptéra se při hustotě obydlenosti naší republiky vždy zastavila nad nějakou obcí a pilot neuposlechl příkazu k sestřelu protože vysvětloval, že vrtulník je nad obydlenou vsí a lidi se pod ním shromažďují. Ale že by za války byl nějak nebezpečný a zvláště dnes je holý nesmysl.
  Opravdu Vaše komentáře je třeba hodnotit i porovnáním s jinými kteří se problematikou vyzbrojení a hodnotou lidí kteří navlékli uniformu zabývají. U mne jste už no...

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 20. Blče honolulu jdi už konečně do p..le. Dnes tu máme jiné daleko inteligentnější, ale také daleko říťolezejší písálky např. Radostu a spolek Jandovo buzerantského týmu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. h.

   Dosáhli jsme svobodné cenzůry a vy jste všichni ještě nevděční! Nevážíte si té vymoženosti demogracie, nevděčníci. O čem to psal Koller?
   Howgh

   Smazat
  2. Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj fýra - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   je na chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 21. Tak se mi honí hlavou nějaký ten komentář, ale nevím jestli splňuje kritéria našeho svobodného a demokratického režimu. Merad bych 100 hodin zametal někde v okolí lavičky V. Havla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pojď psát k nám u nás jsou lavičky zakázaný u nás má Havel pop.deli, společně s cikorkami. Trávili by tam kvůli Havlovi 24hodin denně s kytarama a basama piv. To je u nás nepřípustné! Pořádek musí být, vy kluci pitomiový.

   Smazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ony ty jaderné bomby na Hirošimu a Nagasaki nehodili Rusové a pokud na rozkaz Putina dojde k použití bomb, tak to už nám asi nepomůže ani svěcená voda. Doufám že k tomu nedojde, ale jak Vás delší dobu sleduji, nevím zda nemáte o Putinovi moc zlé sny. Já zaplaťpámbu spím dobře. Všem přeji mírové nebe nad hlavou. Rudý dědeček

   Smazat
  2. Prostato, ty si zachytil modus operandi, všech problému ČR, gratuluji.

   Prahu jsme měli oplotit a nechat vychcípat. Tak pravil komunista Ondráček v dokumentu Straníci
   9. 10. 2017
   Těžili uhlí podle plánu, hromadila se hlušina, ale chybělo auto, které by ji vyváželo na haldu. „Soudruhu, potřebujeme na Švermu tatrovku,“ povídá horník Jaroslav Ondráček ministru paliv. Na XV. sjezdu KSČ v roce 1976 byl zvolen do ústředního výboru a zařídit náklaďák už nebyl problém. „Pořád slyšíme, že za nás bylo všechno špatně. Nezlobte se, ale jak říká moje žena, Prahu jsme měli oplotit a nechat vychcípat,“ míní Ondráček o listopadu 1989 v dokumentu ČT a společnosti Post Bellum z cyklu Příběhy 20. století.

   https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2249254-prahu-jsme-meli-oplotit-a-nechat-vychcipat-tak-pravil-komunista-ondracek-v-dokumentu

   Smazat
  3. Ty nejsi „rudý dědeček“, ale mladý černoprdelník, hloupý pisálku příspěvku z 16. března 22:05.

   Kdybys byl opravdu rudý, čili komunista či putinista, čili horšolid-našinec, tak bys věděl, že není žádný „Bůh“ ani bozi, a že svěcená voda pomůže leda šíření nakažlivých chorob, blbečku nábožný.

   „Náboženská bída je jednak výrazem skutečné bídy, jednak protestem proti skutečné bídě. Náboženství je povzdech utlačeného tvora, cit bezcitného světa, duch bezduchých poměrů. Je to opium lidu.
   Zrušit náboženství jako iluzorní štěstí lidu znamená žádat jeho skutečné štěstí. Požadavek vzdát se iluzí o svém postavení je požadavek vzdát se postavení, ve kterém je zapotřebí iluzí. Kritika náboženství je tedy v zárodku kritikou tohoto slzavého údolí, jemuž náboženství tvoří svatozář."

   (Karel Marx, Úvod ke kritice Hegelovy filozofie práva, 1843)


   P. Radosta

   Smazat
  4. Tak speciálně pro tebe, hlupče poloslepý, pachateli prachpitomého příserku plného chyb ze 17. března 0:43:

   Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

   Ano, osle: Kdybys kliknul na barevně zvýrazněný text v mém příspěvku, tak by se ti otevřela stránka s „dotyčným“ projevem s.s. Ondráčka, a ty bys nemusel dělat Ctrl+C a Ctrl+V jako dokonalé pako.

   „Učit se, učit se, učit se!“ (V. I. Lenin)


   P. Radosta

   Smazat
 23. Dobře pan Koller jako vždy třeba se řádně opřít do západních poskoků.

  OdpovědětSmazat
 24. Vítá vás Praha - hlavní město Tibetu. Do metra, nebo na letiště jak dělaný.

  OdpovědětSmazat
 25. No s tím atomovým hřibem nad prahou jste to přehnal.
  Tento hřib je ztrouchnivělý a naprosto na h..no. a kreténi co ho volili jsou z stejného materialu.
  Jinak takzvaní pražští voliči mi stejně tak jako plzeňští můžou...

  OdpovědětSmazat
 26. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 16. března 21:30.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 27. Pražáci jsou nepřizpůsobivá menšina, škoda jich nebude!

  Je to tak a ne jinak, drazí soudruzi a soukmenovci: Pražáci jsou kavárníci, buržousti a inteligenti, zkrátka LEPŠOLIDI.
  Proto Praha nevolí ani naše národní Vůdce Miloše a Babiše, ani naše Strany, KSČM a SPD.

  Co s takovou menšinou, nepřizpůsobivou?
  No přece tradičně hezky česky a rusky: ODSUNOUT !
  A to taky uděláme, tradičně ihned po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace: Pražáci budou humánně odsunuti z naší země nebo rovnou pod naši zeminu, jako Němci-Sudeťáci a německojazyční sionisti.

  Proto by nám horšolidem vůbec nevadil atomový hřib nad Prahou, zvlášť když by šlo o NÁDHERNÝ výbuch jednoho z mnoha mírových jaderných prostředků Velikého Ruska.
  Ano, kdyby byla Praha humánně zlikvidována na rozkaz Velikého Putina, BJJP, tak bychom samou radostí odpálili ohňostroje, a vodka by tekla proudem: Jedním rázem bychom měli po problému!

  Ruku na srdce, drazí soudruzi a soukmenovci: Pokud Pražáci zfalšují výsledky blížícího se Milošova referenda, a naše vlast zůstane členem NATO a EU, tak budeme přinuceni NEPRODLENĚ přijmout rázná opatření.
  Jinak by totiž ruské mírové jaderné výbuchy mohly vydesinfikovat nejen oblast Prahy, ale CELOU naši vlast.
  Což bychom – za daných okolností - ani nemohli mít Velikému Putinu, BJJP, za zlé, neboť On je Vůdcem všeho Slovanstva, a musí se tedy rozhodovat v globálním měřítku, že.

  „Prahu oplotit, odříznout od dodávek potravin, vody a energií – a nechat vychcípat!“ (s.s.J. Ondráček, člen ÚV KSČ)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jakýpak je rozdíl mezi Švejkem a Radostou?
   - Švejk byl chytrý a dělal ze sebe pitomce.
   - P. Radosta, obávám se, to má naopak.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.