Reklama

sobota 9. března 2019

Babišova hodinová návštěva u amerického prezidenta

Jiří Paroubek
9. 3. 2019  VašeVěc
Česká média, zřejmě z nedostatku jiných zpráv, se mocně věnují návštěvě českého premiéra Andreje Babiše u amerického prezidenta Donalda Trumpa, jako by to bylo pro svět zcela epochální setkání. Je to až komické, jaká story se dělá z jednohodinové návštěvy u amerického prezidenta.Americký prezident naštěstí díky své bývalé manželce Ivaně ví, kde leží Česká republika. Tím se ovšem významně liší od většiny svých blízkých spolupracovníků. Úvahy komentátorů o tom, proč se sešel právě teď a proč vůbec s A. Babišem, jsou dalekosáhlé a všeobjímající. To, co je ovšem podstatné a co řadě komentátorů a vyjadřujícím se politikům zcela uniká, je kombinace ekonomických a geopolitických zájmů Spojených států ve Střední Evropě.

Na rozdíl od Polska se nikdo v současné vládě ČR, a to je jen dobře, neodváží vyrukovat s myšlenkou výstavby americké vojenské základny na našem území, tak jako je tomu v Polsku. V rámci této koalice by to znamenalo konec klasické levice v Čechách, pokud by s tím snad v nějakém náhlém pominutí smyslů byly schopny obě levicové strany – ČSSD i KSČM – souhlasit. Takže základna se konat v nejbližších třech letech nebude.

Ale je zde velká možnost získat zakázku na dostavbu několika bloků jaderných elektráren v Dukovanech a v Temelíně v obrovitánském finančním objemu, kde zatím nejvyšší odhady se pohybují kolem 400 mld. Kč, za čtyři nové bloky. To by samozřejmě byl krásný byznys pro firmu Westinghouse, která je ovšem vlastněna nikoliv Američany, ale Japonci. A při vší úctě k ní, je otázka, zda na to tato firma má, aby případnou zakázku na výstavbu nových bloků realizovala.

Trumpovi šlo jistě také o to, rekognoskovat terén v tom směru, aby zjistil, zda americké zbrojařské koncerny mohou dodávat do Česka nové zbraně a zbraňové systémy. Mluví se o obří dodávce helikoptér pro Armádu ČR.

Naopak premiér Babiš tlumočil prezidentu USA odmítavé stanovisko Česka a dalších zemí EU ke zvýšení dovozních cel USA na v Evropě vyprodukovaná auta ve výši 25%. To by samozřejmě znamenalo velmi negativní dopad do ekonomiky ČR, jejího růstu a také následně díru v příjmech státního rozpočtu.

Když jsem se díval na středeční večerní debatu k návštěvě Babiše v Bílém domě, které se zúčastnili vedoucí představitelé stran české pravice (pánové Fiala a Gazdík), dále pan Bžoch z hnutí ANO a šéf Pirátů Bartoš, musím říci, že jsem nevycházel z nepříjemného údivu.

Profesor Fiala, jehož strana v tomto týdnu mocně žvanila o propadech ve státním rozpočtu v tomto roce a chtěla k tomu svolávat mimořádnou schůzi sněmovny, si nedělá starosti s razantním nárůstem armádních výdajů. Mimochodem ve státním rozpočtu tohoto roku výdaje na armádu rostou zhruba o 8 mld. Kč. Na konci tohoto roku rozpočet Česka na obranu dosáhne zhruba 60 mld. Kč. A pan Fiala nekompromisně žádá, aby ČR konečně začala plnit svůj „závazek“, vydávat na obranu ze státního rozpočtu 2% HDP. Pro informaci pana Fialy by to znamenalo skok ve výdajích na obranu až na 100 mld. Kč.

A pak se rozlučme s navyšováním důchodů, investic, výdajů na vědu, školství, zdravotnictví apod. Chce to soudnost. Také druhý výtečný představitel pravice, jehož strana se ovšem už, na rozdíl od ODS, potápí pod hranici 5% (podle většiny průzkumů veřejného mínění), Gazdík, kromě trapných narážek a invektiv vůči prezidentu Zemanovi vlastně vůbec nic nepředvedl. A tak nejlepší z celé skvadry byl představitel populistického hnutí ANO Bžoch.

Myslím, že by nikdo neměl přeceňovat podobná, více méně pracovní setkání, jako bylo setkání Trump s Babiše, kde jde především o byznys. A v tom si oba představitelé mohli velmi dobře rozumět.


75 komentářů :

 1. Pan profesor Fiala si na politika jen hraje.Ale hrozné je,že tomu i věří.A Gazdík žije v bludu,že něco znamená.Kdeže ty loňské sněhy jsou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Novináři umi udělat fotku.
   Babiš v pozici podpindostnika a Trumpovi neni hodný ani pohledu a překonává při podáni ruky jakoby odpor.No to je fakt pohled pro ovčany jako ulitý.

   Smazat
  2. Je docela možné,že ti,kteři za Babisem stoji zaplatil,aby se s Trumpfem mohl cvili setkat a tajné služby mu předvedly co na něho vševchno maji,aby tikal jako starý budik!

   Smazat
  3. Jenže on taky podpindostník je. Ještě že tomu nadutýmu sráčovi nelíbá přímo prdel.
   Stydím se za toho chudáka co si říká premíer ČR.
   Volil jsem ho, ale už vím že to byla chyba.

   Smazat
  4. 13:31, taky jsem si všiml, ale to bude pravděpodobně jen novinářská práce, i když Trumpie je schopný všeho. V podstatě i Babiš. Nejlepší bylo, když nechali stát manželky před dveřmi a sami se vybrali dovnitř :D
   Monča a Melánie zůstaly jako opařené.

   Smazat
  5. 16:39 No ona Melánie vypadá na to, že má IQ sáčku brmbor. Takže očem by si s ní tak asi Monča mohla povídat že....

   Smazat
  6. Proč tak kriticky, Kasteláne? :)
   Melanie údajně až tak blbá nejni, Trumpie prý nemá rád úplně blbé blondýny. Ivana jeho standardy splňovala, problém byl jen s tou druhou. Ani nevím, jak se to jmenovalo.

   Smazat
  7. Je tady t.č. čtyřicet komentářů a "komentářů"

   a ani jeden se nezamýšlí nad tím, PROČ navštívil Bureš napřed centrálu CIA a pobavil se s tamější ředitelkou...
   To vám ta washingtonská televize se sídlem na
   Kavčích horách vymyla kebule ?!
   ASI ano.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 17:29 Proč tak kritický? Nedovedu si představit inteligentní ženskou, která by mohla žít s tím nadutým panákem, pokud by si jen trochu vážila sebe sama a nešla jen po penězích prostřednictvím svého exteriéru. Myslím že i děvky z bordelu mají nějakou svoji čest.

   Smazat
  10. Kasteláne, možná, vlastně zcela určitě, jí peníze imponovaly, ale i když je nadutec Trumpie od ní mnohem starší, kdoví, čím ji upoutal. Možná v soukromí nadutý není. A upřímně, na mě působí spíš jako bonviván a ne nadutec. Spíš mi připomíná Jelcina, jenže ten chlastal a ve vyšším věku to já něm bylo znát. Dokonce i Puťka o něm prohlásil, že je "jarý". Chemie vztahů mezi M&Ž je prazvláštní a prachy jsou silným afrodiziakem.

   Smazat
  11. Díky třem TV štábům ČT a nepřetržitému vysílání to byla pro ČR světová událost. V USA takřka nepovšimnuta. Po návštěvě prestižní New York Times uveřejnily fotografii ne Babiše, ale Madura s Putinem, Babiš tam dostal úkoly: vyřadit čínskou konkurenci Huawei, podpořit dříve již zbankrotovaný Westinghouse, zvýšit výdaje na zbrojení , hlavně americké zbraně, až o 100 mld ročně (komu je ale v rozpočtu vzít?), podporovat americký protektorát na Ukrajině a nahlodávat nestrannější politiku EU na Blízkém východě bezvýhradnou podporou Izraele, mimo jiné.

   Smazat
 2. Je to ostuda řitolezu. Kdysi lezli do řiti Moskvě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu, je to vždycky ostuda, když se nedbá národních zájmů a leze se do řití.

   Smazat
  2. 13:04
   Souhlasím. Doma vždy bojovný Babiš se změnil v panáčkujícího mopslíka.

   Smazat
  3. 15:24, mopslík kvůli tomu, že si podal ruku s Trumpem? Vždyť ani nevíme, o čem se dojednali.

   Smazat
  4. Co chcete fašisté ,vrána k vráně si sedá !

   Smazat
  5. Komicke.Napred byl v nasich mediich Trump fasistou a ted se muzou strhat.Bezcharakterni krysy.

   Smazat
 3. "...Andreje Babiše (ANO) v Bílém domě u amerického prezidenta Donalda Trumpa. „Byla to důležitá návštěva. Myslím si, že to Andrej Babiš zvládnul. Bylo načase. Po osmi letech... Čekali jsme osm let, takže k tomu je pak logicky upřena velká pozornost,“ poznamenal Vondra. „Jedna věc jsou obrázky a druhá věc jsou konkrétní počiny. Američané nás dlouhodobě kritizují, že nedáváme na obranu dvě procenta HDP. A nyní bude moci Andrej Babiš ukázat, jak to myslí vážně... Včera Petr Fiala a Jana Černochová (oba ODS) předložili návrh, jak toho v průběhu let docílit. Tak nyní se ukáže, jak se k tomu Andrej Babiš a jeho vláda postaví,“....

  (https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-a-CIA-Sasa-Vondra-svymi-slovy-na-CT-mnohe-prekvapi-573246)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:05, Vondra kritizuje, že nekupujeme u Američanů. Jemu se nelíbily ani Gripeny, raději by F16.

   Smazat
  2. Vondra měl hlavně už být dávno oděn v teplákách za Promopro. Takže křivá huba by měl raději kušovat a dělat nenápadnýho.

   Smazat
  3. 16:51, znáte jak to chodí. On vyleze před kamery ČT a bude moralizovat a obviňovat Babiše za Čapí hnízdo.

   Smazat
 4. Pro koho je vlastně důležitá dostavba Temelína?

  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/clanky/pro-koho-je-vlastne-dulezita-dostavba-temelina

  OdpovědětSmazat
 5. Na kolik nás tento premıérův štěk asi tak přišel. Drobnosti se řeší e mailem, nebo po telefonu. Ke sdělení, že si trumpovi česka považují by to bohatě stačilo.

  OdpovědětSmazat
 6. To že stavět bloky bude Westinghas,že nakoupíte vrtulníky od nás a že 5 G sítě vám taky postavíme..Nu to mohl Andrej dostat příkazem i telefonicky.Jiný účel ta audience neměla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mohl by někdo vysvětlit proč musíme stavět nové bloky jaderné elektrárny když přes 50 procent enerie vyvážíme? Stejná otázka proč musíme dováže pracovní sílu? To nám ta naše nestačí? Musíme ještě více vyrábět, ničit přírodu? Budou všechny VŠ humanitní a absoloventi budou hovno dělat a zahraniční dělníci budou jen otraci ?

   Smazat
  2. 13:54, WH není nakloněna ani Drábová a to už je co říct. Takže nechat něco stavět touto firmou může být riziko, a v každém případě drahota, jelikož výstavba něčeho takového téměř výhradně subdodavatelsky leze neskutečně do peněz. Takové Mochovce by uměly vyprávět.

   Smazat
  3. 16:46 Ono stačí si vzpomenout, kolikrát vzrostla cena Temelína proti původně odhadované ceně díky této firmě. Ostatně není tajemstvím, že nezkrachovala jen díky Temelínu.

   Smazat
  4. 16:54, pamatuju se na to, jak se radovali, když kvůli nějaké chybě během podání na výběrové řízení odpadla Areva. Zcela veřejně drze prohlásili, že to už mají v kapse, a přitom tam byl ještě Rosatom. Arogance neskutečná. Firma před krachem si dovolí ignorovat jaderného giganta jen proto, že se tendr koná v zemi vazala.

   I tak jsou velké tendence za každou cenu ze všech jaderných kontraktů Rusáky vyšachovat. Nejen ze strany potenciálních dodavatelů, ale i z domácí strany. Nejsem si vědom žádných problémů se současným dodavatelem, už vůbec ne na Dukovanské elektrárně, takže to musí být z jiných důvodů. Předpokládám,bze nějaký supermozek zanedlouho přijde s teorií, že tento druh byznysu s Ruskem je bezpečnostně rizikový.

   Smazat
 7. Jakékoliv navyšování rozpočtu na armádu,je příprava na válku.
  Němci odstupují od JE a proč se tlačí na nás,stavět JE,vyčůranost od Němců.

  OdpovědětSmazat
 8. Vždy když se dívám na televizní "výkony" obou zmíněných pánů Fialy a Gazdíka, je mi trapně za ně samotné. A vůbec nechápu jak mohl získat pan Fiala vysokoškolský diplom. Je to naprostý duševní impotent, uskuhraný ubožák s demencí, patrně mu atrofuje šedá kůra mozková.
  O panu Gazdíkovi škoda něco psát. Jen snad to, že se minul dobou. Jak by tomuto chlapci s jiskrným pohledem slušela modrá svazácká košile a červená krvata se znakem ČSM, do níž se bezpochyby narodil. Jen ta doba ho pro jeho smůlu minula a tak ho ti hnusní voliči nějak nechápou.

  OdpovědětSmazat
 9. Každopádně Gazdika hodnotím za to, i když politice rozumí jak stará Blažková za Suchéj loze, že má vizi k dalšímu směřování českého školství. Vizi připravuje společně s panem doktorem Jiřím Drahošem, bývalým řiditelem Akademie věd ČR a pane doktorem Mikolášem Bekem, nynějším řiditelem Masarykovi univerzity v Brně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to jsou opravdu ti praví...on rozumí všemu jak vámi zmiňovaná dáma Blažková.
   A pan Drahoš a pan Bek??? to si snad děláte kozy ne? Ta směšná, dálkově ovládaná loutka Drahoš?
   No a myslím, že pan Bek nebude mít čas. Ten všechen svůj volný věnuje hlavně "zemanobijství". Další ubožák s vysokoškolským diplomem.Ti Brňáci jsou vůbec kavárenštější jak pražská kavárna sama.

   Smazat
  2. Já si myslím , že Gazdík tomu rozumí když má tu aprobaci i z tělocviku

   Smazat
 10. Kvůli 40 minutám s manželkami a 20 minutám mezi 4 očima do USA nejel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no určitě ne. On si jel pro podrbání od Trumpa za ouškama. Trump ho má někde u pr.ele. Ale bude mít hezkou fotku do důchodu,jak byl pár minut důležitý.
   Co za to asi pár příštích let budeme platit?

   Smazat
 11. Jiří Jírovec9. března 2019 16:38

  Jiří Paroubek se mýlí. Westinghouse, který po jeho zkrachování vlastnila Toshiba je po zkrachování této vlastněn kýmsi jménem Brookfield Business Partners + další partneři.

  Stavba reaktorů není ve hře, protože zatím není na obzoru politické rozhodnutí, že se vůbec začne. Dojde-li na šílenství s elektromobily, bude potřebná kapacita zdrojů dána rovnicí nová kapacita = současná kapacita - úspory + množství nahrazující současné pohonné hmoty.

  Trump by jistě rád zlepšil americkou platební bilanci, ale nemůže jen tak konkurovat čínskému zboží, vrátit výrobu do USA by bylo nákladné a ztráty na ziscích značné. To mu ostatně dal najevo Ford, který oznámil přesun výroby osobních aut do Mexika.

  V zájmu USA je prodej zbraní. Ten je podporován udržováním chaosu ve světě. Občas se nahodí návnada: USA nebudou platit za bezpečnost Evropy a někde na Twiteru se objeví, že by Trump třeba i odešel z NATO. Naše militantní blondýna se začne ve Sněmovně děsit, že bude konec světa, když začne nedodáme 2% našeho HDP na armádu. K ní se přidá parodie na serióznost jménem Fiala. To je ten politik z ODS, který peskuje vládu za každou korunu, kterou prožírají pensisti a nebo by mohly hladové děti. Desítky miliard na zbrojení ho nezajímají.

  Fráze o tom, jaký má Česko potenciál a jak by jeho armáda mohla být ještě skvělejší jsou součástí onoho kšeftu.

  Ve hře je možná americký zemní plyn. Jenže ten je daleko dražší než ruský a nějaké kejkle s českou životní úrovní a rozpočtem si Babiš přece jenom nemůže dovolit.

  Zajímavé by bylo slyšet, jestli si oba státníci vzájemně pochválili svoje manželky a jestli Babiš Trumpa pochválil, že se drží Slovanek a ne amerických feministek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tuším že to byl pan Keller, který někde psal, že si Američané spočítali šanci na opětovné zvolení Babiše, tedy jaderky se můžou dostat do plánu.

   WH už nemá odborné kádry na podobné projekty, díky globalizaci ztratili kontinuitu. Snaží se ještě s palivem, ale i s tím jsou problémy. Nevím, jestli si nenechávají dovážet ZrNi trubky z Ruska nebo tak podobně, protože měli velké problémy s technologií.

   Plyn nakupují Poláci, a nemyslím, že by byl Babiš takový blbec a souhlasil. To by byl gól, protože kromě Poláků nakupuje drahý plyn i Lotyšsko, a Ukrajina. Holt, kdo na to má, tomu se žije...

   Taky myslím, že se jedná hlavně o ty zbraně (Slováci nakoupili 12 ks F16)... a ještě něco dalšího, jelikož byl v Langley. Pročpak pozvali premiéra z prťavé země uprostřed Evropy do tohoto hnízda?

   Smazat
  2. Dobrý Jiří, tak snad ty Slovanky jim hýbou krkem a mluvou. Ivanka je také Slovanka?

   Smazat
  3. 17:10, snad napůl...

   Smazat
  4. ZrNb trubky :)

   Smazat
 12. I za méně než hodinu, se dá vlézt do řiti až po kotníky.
  I méně než za hodinu se dá podepsat spoustu věcí, které
  pomohou americe aspoň trochu z bláta a nám k tomu i do louže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:40
   Přesně tak , kde co zkurvit se dá i za pár minut .

   Smazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:04, Ale kdeže, ty vožralo. Zeman und Babiš jsou přece tandem, který vy chcete furt zlikvidovat ukazováním svých červených trenek po náměstích těsně před praním. Tím, kdo má průjmy je Kalous.

   Smazat
 14. Za méně než jednu hodinu pomíjivé slávy a podrbání za ouškem od starýho Trumpety, tu má Babiš Sarajevo II a plnej barák problémů, co s tím. To byla drahá sláva, polní tráva, tu pistoli si měl radši nechat pro sebe a ohledně dárečku starýmu Trumetovi měl radši poslechnout Zemana. Jak se říká "hyn sa hukáže". Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 17:12-no dobře a proč, vždyť i vy Trumpa nenávidíte, že neobhajuje americké? zájmy!

   Smazat
  3. 17:21, a nenávidí i Babiše. Koho vlastně kritizuje?

   Smazat
  4. 17:40 takové voly jako ty

   Smazat
  5. Omlouvám se 17:40 z nepochopení, výtka asi platí pro 18:03 místo díku, i to se stává z nepozorného čtení a chápání souvislostí. Omluvou mi jsou nekvalitní brýle a jaro, žádající mé šikovné ruce, ne jen na PC ale i na zahradě.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. No jo, no, halt zdejší pilní a zapšklí, na putlroffských prdech závislí a neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   Smazat
 15. Soudruh (pověste ho) vejš, bude asi od sosanů. To familiérní oslo vení.

  OdpovědětSmazat
 16. Podle oficiálního zápisu ze schůzky to musela být ošatka humoru a dobré zábavy. Škoda, že na to nebyly k dispozici lupeny.

  OdpovědětSmazat
 17. Amerika po válce s Ruskem a sen psychopatických trollů, co jsou zaraženi v americkém zadku:

  https://cdn.onlyinyourstate.com/wp-content/uploads/2015/11/484630443_b26a376304_o-700x525.jpg

  Už vidím ty polochcíplé trolly, jak se před smrtí pokouší zapnout na poušti internet. :-)))

  OdpovědětSmazat
 18. Proč by cla na auta by nás poškodila? Vždyť je nevyrábíme ani neprodáváme. To že se vyrábí v ČR neznamená že je vyrábíme a prodáváme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třetina velkých firem v ČR je navázána na automobilový průmysl. To cos napsal může vypustit z úst jenom naprostý ignorant.

   Smazat
  2. 20:20 Je vidět že jste velmi tolerantní člověk. Nabízí se daleko příhodnější ohodnocení.:-D
   Pán asi bude zahleděný do svého humanitního oboru a naprosto odtržený od reality.

   Smazat
 19. od 6:50 minuty
  https://www.youtube.com/watch?v=0zDVAaV6j4A&t=5733s

  OdpovědětSmazat
 20. Babiš měl orgazmus dřív, než Monika.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:07- nejsou tyto krátké, logické komenty lepší?

   Smazat
  2. No to dá rozum, že náš národní Vůdce Babiš měl orgasmus dřív, než jeho drahá soudružka a soukmenovkyně Monika, O ŘADU LET dříve!

   Zkusme odhadnout o kolik:
   Náš národní Vůdce Babiš se z rozhodnutí Velebné Matky Přírody narodil v r. 1954, se sexem začal ve svých 30 letech, ovšem s masturbací již někdy v pubertě: Čili někdy po roce 1968 měl první orgasmus.
   Jeho s.s.Monika se narodila – rovněž z rozhodnutí VMP – v r. 1974. Se sexem začala kolem svých 15 let, o několik roků později zažila svůj první orgasmus (dosud není jasné, zdali při sexuálním styku či masturbaci).
   Každopádně: Již kolem roku 1994 s.s.Monika měla zkušenost s orgasmem.

   Sečteno a podtrženo: Náš národní Vůdce Babiš měl orgasmus dřív O CCA 26 LET DŘÍV než jeho současná životní družka.


   P. Radosta

   Smazat
  3. Radosta to bylo hodně ubohé. Svědčí to o tvé totálně vypatlané palici.
   Apropos..ty si ho asi honíš ještě pořád, babu nemaje co?
   I když si zase říkám, že vůl už jako kastrát tyhle potřby asi mít nebude...

   Smazat
  4. Zato já považuji koment 12:28 pokračováním již smazaného 21:07, tedy krátkým, logickým, byť zbytečným mimo téma.

   Smazat
 21. Teda- já čumím - co to leze za odporné sprosté kretény diskutovat??? Vždyť celé diskuze je jeden obrovskej hnus. Hnusné a sprosté nadávky přiblblých hajzlů, kteří dřepí celé dny u počítače a píšou spousty sraček ( novinkáři?) Že se světoví prezidenti a premiéři různých zemí navzájem setkávají - je pro přiblblou smečku diskutérů něco nepochopitelného? Děje se tak už asi dvě stě let. Dřív se navzájem setkávala šlechta, teď politici. Proč nadáváte Babišovi jako pominutí sprostí pacholci vy staří hnusové zajištění důchodem? Být Babišem, všem starým kreténům bych důchody sebral, aby měli jinou starost, než je dřepět u počítačů a psát přiblblé sprostoty! Že se nestydíte hnusové - taky diskuze někdy čtete? Nebo jenom smolíte svoje kraviny a jinak vás to nezajímá?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:43 Přečti si to po sobě a pak někoho kárej, filosofe.

   Smazat
  2. No proti setkávání politiků by asi nikdo nic neměl. Setkávání vazalů a mopslíků s pánečkem ale budí trochu legraci. Tak jako druhdy setkávání Gusty s Brežněvem a jejich památný soudružský pocel. Pan Babiš si svým chováním přímo o posměch koleduje.

   Smazat
  3. A jak jinak chtěj tyhle odulci*) "diskutovat"?! Pilní a zapšklí, na Putlerových prdech závislí neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 22. Ty budeš náš. Tebe se EET netýká. Ale dej pozor, ať ti nevezme dáfky.

  OdpovědětSmazat
 23. Četl jsem i jiný důvod Čína tyhle dvě velký huby dává k arbitráži měli by pokutu zaplatit ze svého.

  OdpovědětSmazat
 24. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 9. března 17:33.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 25. Paroubek lezl do řitě Obamovi – a stejně se Bílého domu nepodíval!

  Ať si bývalý politik Paroubek mele co chce: Setkání dvou národních Vůdců Babiše a Trumpa BYLO historické!
  Bylo, neboť se setkali dva národní Vůdcové, kteří
  • se dostali do svých funkcí JEDINĚ díky vůli Velikého Putina, BJJP
  • oba jsou vyšetřovaní policií svých zemí
  • oba zvysoka kálejí na evropské hodnoty typu křesťanství a pravdy

  Takže bude VELICE VHODNÉ si připomenout, jak trapně lezl bývalý politik Paroubek do černé řitě B. Obamy – a stejně se do Bílého domu nepodíval: "Jde v mnoha ohledech o historickou volbu a naději nejen pro USA, ale pro celý svět", uvedl šéf ČSSD Jiří Paroubek.

  Prostě: Jirko, přiznej si to – nemáš na to, vážně.


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
 26. V podstatě udělali z Bílého domu hodinový hotel.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.