Reklama

sobota 30. března 2019

Bývalý premiér Jiří Paroubek odpovídá na otázku Prvních zpráv

30. 3. 2019    ParlamentníListy
Když jste narazil na evropské volby, jak vás překvapila podpora prezidenta Miloše Zemana směrem k sociální demokracii v evropských volbách?
Je dobře, že to Miloš Zeman řekl, a jde o logiku kroků, které udělal. Byl jedním z hybatelů, kteří dostali sociální demokracii do vlády, takže by bylo špatné, aby nyní znejisťoval koaliční projekt, aby ho nějakým způsobem oslaboval. Takže to podle mne má svoji politickou logiku. Miloš Zeman dává podporu také jinému kandidátovi, a sice lídrovi kandidátky SPD Ivanu Davidovi, takže jeho srdce je rozděleno na více dílů.  
Celý rozhovor ZDE.

31 komentářů :

 1. Admine ID zítra v neděli, budete na ČT24 v NEWSROOM v souvislosti s SPD (Fake news?). Víte to?

  ®

  OdpovědětSmazat
 2. Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 9:42 Pepku, je smutné, že tě naučili číst a psát.

   Smazat
  3. Ať víš či nevíš, stejně ti to je hovno platný, Davide! Páč když si pustíš tato slova (jsou tam ruský titulky, tak když tak nech vod Grulišky přelouskat!) - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   ... zjistíš že de facto tam shrnují základní ideje NR převedené na české reálie. Jenže na rozdíl od místních užvaněnců oni pro to něco i reálně dělají!

   A co dělá banda místních užgryndanců včetně tebe? Žvaní podle putleroffských rasozrádných notiček z Kremlu! Kdyby Putler zejtra konvertoval k islámu (a nemá k tomu podle jeho některých projevů daleko), tak první přiběhneš s koberečkem a budeš řezat makovicí o podlahu! Jsi vlastně strašně ubohej lokajík! Chceš měnit národ, ale to je lžisračka, páč jak jsi sám jednou přiznal na nějaký tý panelákový diskusi, jeho příslušníkem by se v podstatě mohl stát kdokoliv, kdo se k němu přihlásí a bude aspoň předstírat sdílené "národní hodnoty"! Ale jen rasu nikdo předstírat nedokáže - jeden pedofilní negr se o to pokoušel a upadl mu frňák! Příroda takový věci nedopouští! A esi si to přiznáváš až dnes, ptám se, není pozdě? Jsi ještě vůbec věrohodný?

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 4. Odpovědi
  1. To není vůl. Je to zaměstnanec dezinformační agentury, který si na vola jen hraje.

   Smazat
  2. 9.32
   Ne,né, je to prima klasa vůl mezi těmi voli.

   Smazat
  3. 9.58 Voli volí voly. Dobrý !!

   Smazat
 5. Tak, Čaputová 58 ku 42. Moc se těším na zítřejší záplavu blijanců zdejších "přímých demokratů":-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prvenství vám však už nikdo nesebere.

   Smazat
 6. Slováci si zvolili Soroše!
  Všude na světě toho parchanta vypráskali, včetně USA - tam dostal naloženo nejvíc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to rovnako uletené, ako keď si Slováci zvolili za svojho vajdu Mikuláša Dzurindu, očmudeného výpravcu vlakov z nejakého zapadnutého kúta Slovenska. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 7. Každý národ si chce užít svojí geniality a světové slávy zvolením svého vůdce, Rusové měli Jelcina, Čechoslováci Havla, Slováci po osamostatnění si to musí také užít.
  Kiska pro ně byl málo, tak si zvolili Čaputovou.
  Ukrajinci jsou také geniální a světově slavní, tam ta řada vůdců je nepřetržitá. Budou volit dalšího vůdce, ale většího genia než Porošenko asi nevyberou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přestaň urážet Slováky za jejich svobodnou volbu, drzý demente! Jediné za co je možné spílat Slovákům je 10% podpora fašisty Kotleby.

   Smazat
  2. 8.59 Hlupáčku, ty nechápeš psaný text ?
   Já nikoho neurážím, ale naopak vychvaluji jejich genialitu. Ty budeš asi také skrytý genius ..

   Smazat
  3. 9:11
   Nemusím být génius abych bezpočně poznal svini na 1000 kilometrů

   Smazat
  4. Nemusíš 1000 kilometrů. U tebe stačí pohled do zrcadla.

   Smazat
  5. 14:40 Já tě podezírám že jsi v zrcadle neviditelněj! Páč si vyletěl z jednoho zadku a tuším ze kterýho! Myslím že tu je dokonce zachycen přímo ten okamžik tvýho výletu!:-))) - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 8. Podpořit čssd nikdy je třeba podpořit SPD 120 milionu afričanů se chystá do Evropy.

  OdpovědětSmazat
 9. Jasně, že nikdy neuznáme tyto slovenské prezidentské volby za regulérní.

  Čaputová získala 58,4% a Šefčovič 41,59%. To znamená bezesporu, že vyhrála. Účast ale byla jen 41,79%, což je méně než polovina a to je tedy volbou pouze menšiny všech oprávněných voličů Slovenska. Demokracie je vůlí většiny, která v těchto volbách "nenastala". Tyto volby tedy nebyly demokratické, což plně a naprosto zásadně odporuje Ústavě Slovenska.

  V přepočtu úspěch Čaputové znamená, že ji přímo volilo jen 24,4% Slováků. Trapné, myslím, pro vítězku, protože to není ani ta čtvrtina všech oprávněných voličů Slovenska. Rozhoduje ale celková účast ve volbách, která byla v prvním kole 48,7% a ve druhém 41,9%. Rozhoduje, protože svou účastí voliči souhlasí se soutěží, s pravidly, v nich, tedy s uznáním vítěze.

  Je nám líto, třeba, ale stejné je to i u voleb do Evropského Parlamentu. Stále, tedy trvale, se jich účastní jen menšina všech oprávněných voličů všech států EU. Jsou tedy stejně tak nedemokratické a tedy nejen vůči vašim demokratickým Ústavám neregulérní,... ale i naprosto všeobecně, objektivně! Čaputová ani EP nezískaly dostatečný mandát občanů voličů a tedy je nemůžeme uznat, respektive pouze formálně.

  Menšina znamená například hosty nějaké hospody, kteří si odhlasují, že prezidentem státu, jehož jsou občany, bude jejich číšník. Určitě to není možné uznat. Vůle menšiny není demokracií. Zdravím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Většina občanů, kterým je úplně jedno, koho vyberou a zvolí jejich spoluobčané, je většina spokojená tak i tak. I tyto volby jsou demokratické.

   Bohužel, tak to chodí. Přemluvte většinu, až chodí k volbám!

   Smazat
 10. Slováci uměli vždycky šlápnout do hovna. Povedlo se jim to i teď. Bravo, gratuluji. I když ve 2. kole se moc vybírat nedalo, zase se trefili přímo doprostředka ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slováci ve druhém kole volili mezi stoupnutím do kravince, nebo do bullshitu. Holt čert jak ďábel, mají co si zvolili. Jak si připravili druhé kolo, tak takovou volbu si zasloužili. Pro mě za mě - Félvidék sem, Félvidék tam.

   Smazat
  2. 60% SLOVÁKŮ VE DRUHÉM KOLE NEVOLILO, protože mezi těmi dvěma možnostmi (vyřazením Harabina a Kotleby nebyl rozumný výběr) neviděli rozumnou variantu.

   Smazat
 11. noviczech
  ...já bych zrušil příjmy všem politickým stranám! Dosadil bych odborníky v oboru, z historie víme, že jako náboženství, tak i politika, toto vedlo jen k válkám! V práci musíte dokázat, že jste odborník, jestli ne, budete pomocná síla! Takže Zrušme politiku, odsává finance a je z 99% zkorumpovatelná!!! Dosaďme odborníky, jestliže svou práci nezvládne, sesadit, na něm nezáleží výrobek kvalitní, nebo zmetek, na něm leží životy a zdraví 10 000 000, DESETI MILIONŮ OBYVATEL TÉTO ZEMĚ! ....Ale kdo to bere vážně? Kdo z nich za toto cítí odpovědnost???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi naivní představa. Kdo bude rozhodovat? Kde je záruka, že "odborník" koná pro blaho společnosti?

   Smazat
  2. Jirko, ruku na srdce, co dobrého jsi udělal pro obyčlidi?

   Smazat
 12. Kapetovci vyhráli, Montekové se nedostavili.

  OdpovědětSmazat
 13. V pátek večer spěchal Marián Kotleba do rádia Slobodnyvysielac.sk pořad
  V prvej línii (archiv)
  v souvislosti s podmínkami ,,dočasného pobytu" vojsk USA na Slovensku.Zvolený president je oprávněn tyto podmínky podepsat. Příjezdová cesta pravděpodobně nepovede přes Rakousko. Vlk na Kose vybízí ke srovnání s podmínkami bratrské pomoci předchozí(je tam odkaz)

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.