Reklama

úterý 5. března 2019

Česká neziskovka školící revolucionáře na území bývalého SSSR po skandálu zametá stopy

Čeští učitelé, lhářů, pučistů a krvavých majdanistů
(odnož Člověka v tísni)

Česká neziskovka školící revolucionáře na území bývalého SSSR po skandálu zametá stopy

© Foto : Courtesy of RT
5. 3. 2019    Sputnik
Pražská nezisková organizace Prague Civil Society Centre, v jejímž čele stojí Šimon Pánek, na svých internetových stránkách děkuje vládě České republiky za podporu její činnosti. Tato neziskovka sponzorovala seminář CampCamp 2018 v Jerevanu, kde učili novináře a aktivisty lhát a manipulovat, aby mohli vyvolat nepokoje vedoucí k barevným revolucím.


Sputnik dříve informoval o pražské neziskové organizaci Prague Civil Society Centre, která sponzorovala provedení semináře v arménském Jerevanu, během něhož školitelé učili přítomné aktivisty a novináře lhát a manipulovat tak, aby bylo možné vyvolat občanské nepokoje vedoucí ke svržení nepohodlných vlád či hlav států. Neziskovka sama na svých stránkách uvádí, že oblastí jejích „zájmů" jsou státy východní Evropy a střední Asie — území bývalého Sovětského svazu.

Neziskovka na svých internetových stránkách dále uvádí:

„Jsme vděční mezinárodním agenturám a vládám, včetně té české, za poskytnutí prostředků, které nám umožňují podporovat naše partnery a plnit naše poslání."

Hrad zareagoval na informace o pražské neziskovce školící profesionální revolucionářeSputnik se opakovaně obracel na tiskové oddělení Vlády České republiky s žádostí o informace a vysvětlení, zdali Vláda skutečně podporuje pražskou neziskovku školící profesionální revolucionáře na území bývalého SSSR, z jaké rozpočtové kapitoly a o jaký rozměr či formu podpory se konkrétně jedná.

Tiskové oddělení Vlády České republiky v čele s Vanesou Šandovou na žádosti o vysvětlení a poskytnutí informací v této závažné záležitosti ovšem vůbec nereagovalo.

Prague Civil Society Centre


Sputnik o činnosti pražské neziskovky Prague Civil Society Centre, jejímž ředitelem je Šimon Pánek, který je rovněž ředitelem (!) neziskové organizace Člověk v tísni, poprvé informoval v polovině minulého měsíce.

Tehdy jsme informovali, že semináře CampCamp 2018 se tajně zúčastnili žurnalisté televizní společnosti RT, kteří se stali svědky toho, jak školitelé učili účastníky používat mediální manipulace, vytvářet falešné zprávy a šířit lži, aby s jejich pomocí vyvolali občanské nepokoje za účelem svržení nepohodlných vlád a prezidentů. Účastníci fóra pocházeli ze zemí bývalého Sovětského svazu, včetně Ruska.

Dále Sputnik poukázal na fakt, že pražská nadace Prague Civil Society Centre je podle informací RT placená z rozpočtu Spojených států Amerických na základě zákona o čelení nepřátelům Ameriky — Countering America's Adversaries Through Sanctions Act. Ten přímo vyděluje peníze na „čelení ruskému vlivu".

„V USA by šli všichni do vězení“: Šéfka RT o pražské organizaci cvičící revolucionáře

K činnosti pražské neziskovky, která podle všeho působí jako týl pro vedení informační války proti Rusku a dalším zemím bývalého Sovětského svazu, se rovněž vyjadřovala hlavní redaktorka agentury Sputnik a televize RT Margarita Simoňanová. Ta prohlásila, že za podobnou činnosti by „v USA šli všichni do vězení", a to „včetně organizátorů a školitelů".

Jakmile Sputnik a televizní společnost RT začaly věnovat svoji pozornost činnosti pražské neziskovky Prague Civil Society Centre, začalo na jejích internetových stránkách docházet ke změnám.

Nejdříve zmizel link na českou verzi stránky „O nás". Na stránkách zůstala viditelná pouze anglická verze. V české verzi se líbivým „orwellovským" jazykem popisuje činnost neziskovky.

„Centrum pro občanskou společnost (Prague Civil Society Centre) existuje za účelem podpory a posilnění občanské společnosti ve východní Evropě a Střední Asii. V mnoha zemích tohoto regionu režimy aktivně umlčují své občany, potlačují veškeré projevy nesouhlasu a omezují svobodná média. Právě proto si osoby, které usilují o to, aby jejich společnost byla svobodnější, otevřenější a spravedlivější, zaslouží naši podporu," stojí na stránce „O nás", která nebyla smazána, ale pouze skryta, aby na ni nebylo možné z úvodní stránky snadno přejít.

Neziskovka dále uvádí široký výčet lidí a skupin, které může v jejich „činnosti" potenciálně „podpořit".

„Jsme připraveni podpořit širokou škálu projektů, skupin i jednotlivců, kteří mají potenciál změnit své okolí k lepšímu. Mezi naše partnery patří tak neziskové organizace, aktivisté, umělci, novináři, podnikatelé a mnoho dalších. (…) Občanskou společnost podporujeme také skrze události a vzdělávací semináře, jejichž cílem je pomoc aktivistům získat nové dovednosti v oblastech jakou jsou sociální média a fundraising," stojí na webové stránce „O nás" pražské neziskovky Prague Civil Society Centre. Ta je v českém jazyce dostupná ZDE.

Kromě Tiskového odboru Vlády České republiky se Sputnik obrátil s prosbou o poskytnutí informací i na samotnou pražskou neziskovku. Ta na dotaz ohledně formy a šíře podpory, kterou jí vláda podle vlastních slov věnuje, rovněž nereagovala.

Zato ale smazala ze své stránky explicitní slova o tom, že je podporována českou vládou. Sputnik si hned na začátku kauzy pořídil snímky internetových stránek organizace.„Centrum sídlí v Praze a je podporováno několika mezinárodními agenturami a vládami, včetně té české," stálo na začátku kauzy na internetových stránkách organizace.


Stará verze stránky O nás neziskovky Prague Civil Society CentreV nové, upravené verzi stránek zůstalo už jen poděkování české vládě za „poskytnutí prostředků", jak je vidět na aktuální verzi stránky „O nás" Prague Civil Society Centre. Explicitní slova o tom, že centrum je podporováno i českou vládou, zmizela.


Nově opravená verze stránky O nás neziskovky Prague Civil Society CentreNehledě na skandální informace, které vyšly najevo okolo činnosti organizace Prague Civil Society Centre v čele s Šimonem Pánkem, je Sputnik zatím jediným českým médiem, které této neziskové organizaci věnovalo širší pozornost.Související:


54 komentářů :

 1. Kéž by ty agitátory v Rusku zatkli a nachali si je tam na doživotí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebo by mohla Česká republika toho Pánka vydat rovnou do Ruska.

   Smazat
  2. Přesně tak . Na Sibiři by se jim dostalo jiného školení .

   Smazat
  3. Náš největší problém je v rozežranosti, socialisticky žijící Prahy. Člověk v pí.i Š. Pánek je jen kapkou v této naduté hydře!

   A tato rozežraná hydra si dovolí točit seriál o životě v Mostě, to je drzost neskutečná. Vsugerují republice, že mostečany dráždí Chanov, ten je nám volný. Tam nechť si dělají táboráky ve dne v noci a vyřvávají do ohně!

   Problém je s cikorkami (a feťáky) v Mostě, kteří se odevšad stáhli do Mostu, pustoší byty a taky by chtěli takové táboráky až do svítání od pondělka do neděle, ale zde narážejí na DOST!

   Lví podíl na této situaci má Praha a její sestěhování k nám Radovanem Vítkem, obchodníkem s chudobou z Prahy a vlastníkem 600 už vybydlených bytů, co jejich termitová mnohačetná tlupa, překvaltovala k nám do Mostu s vaječníky v pozoru! Most ani Chanov nejsou nafukovací a oni vržou a vržou, to neskončí dobře ...

   No Kolečko a Prušinovský, nyní od Vás očekávám, necenzurovaný seriál ČT Praha: „DYCKY FESTIVAL, DYCKY VARY!“, o tom kam plynou naše daně, za jeden týden pražské žranice! Předem děkuji vohnouti z Berouna a Hořovic.

   HUAWEI®

   Smazat
  4. ... Předem děkuji vohnouti z BROUMOVA a HOŘOVIC ...

   Smazat
 2. Politické neziskovky jsou centra paralelní politické moci. Pouze uctívaný liberalismus (v EP ho razí liberální frakce, kam patří naše ANO2011) umožňuje, aby majitelé velkých peněz a cizí mocnosti, takto mohli zasahovat do politiky jiných států. A ty jsou ještě nuceny, si na to samy přispívat a tyto politické neziskovky také podporovat. P.K.

  OdpovědětSmazat
 3. https://www.youtube.com/watch?v=kzVQK5oCODQ
  https://www.youtube.com/watch?v=20Ra7L6f1n0
  https://www.youtube.com/watch?v=lpje6qOvLG0

  OdpovědětSmazat
 4. Sputnik, tisková agentura sponzorovaná ruskou vládou k šíření lží a dezinformací, snažící se pomocí manipulace ruských užitečných idiotů a ruské 5. kolony v západních zemích podkopávat demokracii, bez byť i jen náznaku jakéhokoli důkazu očerňuje a obviňuje pražskou organizaci a potažmo i Vládu ČR, že se snaží pořádat "barevné revoluce" ve světě vyučováním lhaní a manipulace.

  Sputnik má celkem snadnou práci, protože jak známo, osoby, kterým je tato propaganda určena, neoplývají inteligencí a už vůbec ne jakýmkoli kritickým myšlením. Tito užiteční idioti, jak je ostatně vidět i v diskusi, žádný důkaz k ničemu nepotřebují a sežerou jakékoli ruské hovno i s navijákem a ještě se oblizují až za ušima jaká že to byla pochoutka.

  Mě stačí, že arménské tajné služby neměly s organizováním a průběhem dané konference vůbec žádný problém. Stačí mi, že prolhaná agentura RT, která byla na to sešlost normálně v puštěna a normálně jí bylo svobodně povoleno používat záznamová zařízení, jak je vidět z množství pořízených fotografií, nezveřejnila jedno jediné video potvrzující jejich slova.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12 57 Když už zmiňujete tu inteligenci, tak slovo vpuštěna se rozhodně nepíše, po vašem, tedy "v puštěna". Mezi blby jste unikát, velká gratulace.

   Smazat
  2. Hezky kádruješ, soudruhu, moc hezky ses to za komoušů naučil.

   A co máš k té Partičce v tísni, co šíří demokracii a svobodu po celé planetě?

   Nám stačí, že ta partička placené neziskovky (asi česká vojenská rozvědka ve službách NATO ve spolupráci s vlivovou agenturou Člobrda v plísni) mění prezentaci, lže a zatajuje.

   Co ty na to, kavárenský kádrováku?

   MM

   Smazat
  3. To bylo určeno pro anonymního propagandistu a kádrováka 12:57

   MM

   Smazat
  4. Nejspíš jste horlivým posluchačem té neziskovky , dobře vám tak !!

   Smazat
  5. 13:36
   Vážně se to nepíše "v puštěna"? To jsem netušil. Co bych si bez vás počal? :-D
   No a teď k věci. Potrefená husa, neschopná vyplodit jakýkoli relevantní argument, se ozvala. Potrefená husa, vlastizrádce bojující proti naší vládě za ruské zájmy. Ruský kolaborant, odpad.

   Smazat
  6. 13:42

   Člověk v tísni je naprosto transparentní organizace, nic nezatajuje ani nelže, veškeré financování a akce jsou snadno dohledatelné na jejich stránkách.

   Otázka je kdo platí tebe, proč lžeš a podporuješ lži z Rusácka proti své vlastní, demokraticky zvolené vládě. Nebudeš ty tak trochu vlastizrádce, ruský kolaborant?

   Smazat
  7. Anonymní5. března 2019 13:46
   Ten text už máte někde předpřipravený, nebo co, agente? Vždyť ten 13:36 Vás pouze upozornil na gramatickou chybu a Vy sem hned tapetujete o nějakém „boji proti naší vládě a za ruské zájmy“.
   Podobně, jako v 13:51. P.K.

   Smazat
  8. Víte, věřit v transparentní a křišťálově čisté, nás už politici odnaučili.

   Smazat
  9. Anonymní5. března 2019 13:51
   „Člověk v tísni je naprosto transparentní organizace, nic nezatajuje ani nelže, veškeré financování a akce jsou snadno dohledatelné na jejich stránkách.“
   Vy se účastníte všech jejich akcí, že můžete něco takového s jistotou tvrdit?

   „Otázka je kdo platí tebe, proč lžeš a podporuješ lži z Rusácka proti své vlastní, demokraticky zvolené vládě. Nebudeš ty tak trochu vlastizrádce, ruský kolaborant?“
   Jak tak jistě víte, že ta zpráva ve Sputniku je lživá? Opět, zúčastňujete se všech akcí těchto neziskovek, abyste to mohl tvrdit? P.K.

   Smazat
  10. 14:07
   To není žádná chyba, ale překlep, na který mě ten zoufalec "upozornil", protože měl nezvladatelnou touhu nějak dehonestovat to co jsem napsal, ale žádné relevantní argumenty k věci není schopen vymyslet, tak se chytá takových směšných hovínek. Kdyby mi na tom záleželo, není nic jednoduššího než zapnout kontrolu pravopisu a máte po ptákách.

   A vy jste na tom úplně stejně. Nemáte nic.

   "Agent" jsem proto, že na rozdíl od vás uznávám Vládu ČR a věřím jí víc než skřehotání nějakých ruských propagandistických plátků bez jediného důkazu? Že nepodezřívám Vládu ČR ze snahy destabilizovat nějaké východní státy? Taková blbost se může zrodit jen v dutých palicích rusáckých jednozávitových kolaborantů.

   Smazat
  11. 12:57
   Můžete prosím doložit, že Sputnik je "tisková agentura sponzorovaná ruskou vládou k šíření lží a dezinformací, snažící se pomocí manipulace ruských užitečných idiotů a ruské 5. kolony v západních zemích podkopávat demokracii".

   Můžete doložit, že tvrzení sputniku jsou i navzdory údajům ze stránek neziskovky lživá?

   Každopádně takové "lži", které se pak ukážou být pravdou, já mám velice rád. Mnohem radši, než "pravdy" šířené "našimi" masmédii, které se nakonec ukážou být lži.

   Proč by měly mít arménské tajné služby problém s organizováním a průběhem dané akce? Protože se tam už dávno tradičním převratem dostala k moci prozápadní opozice? To by snad vašim mentálním pochodům nepřekáželo, ale logika funguje jinak.

   Smazat
  12. Anonymní5. března 2019 14:23
   Já tu chybu, nebo překlep nekritizuji, také je dělám.
   Jenom mě praštilo do očí, že na příspěvek týkající se nevinného neideologického překlepu, reagujete ideologicky, že to je „boj proti naší vládě a za ruské zájmy“.
   Podobně nyní, na to upozornění vytahujete těžký kalibr Vaší silné víry ve vládu ČR. Možná byste si mohl najít písničku o Škrholovi, od Jiřího Suchého. P.K.

   Smazat
  13. Pro průzračně čistého Pepka Vyskoče:

   Organizace Člověk v tísni je přímo napojená na rozvědné služby NATO. Dělá jim zástěrku. Z Donbasu je proto před časem vykopali.

   U nás se ČvT dopouští porušování zákona šířením politické agitace, lží a fake-news po českých středních školách.

   Ostatně o lhaní ČvT je i uveřejněný text.

   Velmi trefná poznámka tu ale padla: "Mezi blby jste unikát". Opravdu, to sedí!

   Smazat
  14. 15:03
   Není to žádná víra. Také se mi některé její kroky nelíbí. Je to jen obrana naší Vlády, potažmo NAŠÍ země, před cizáckými pomluvami a očerňováním. Navíc zcela nepodloženým a zcela absurdním.

   Smazat
  15. To 12:57 Vy se raději na nějaký ideologický boj už konečně vykašlete. Nešlo Vám to za komanče a nejde Vám to ani nyní. Stále stejné perly argumentace - "jak známo", "užiteční idioti", "sežerou jakékoli ruské hovno i s navijákem" ... - úderný argument za argumentem. To máte asi v genech po předcích, conejspíš podobně šli po Dr. Horákové. "V pusťte" trochu vzdělánosti do své hlavy, protože takhle to vypadá, že v ní máte jenom ideoho*no a to se Vám dere na klávesnici.

   Smazat
  16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  17. Anonymní5. března 2019 15:11
   Chápu, že je to složité, tak tedy potřetí. Tím, že někdo kritizuje Váš překlep, tak se nedopouští „cizáckých pomluv a očerňování naší Vlády, potažmo NAŠÍ země“. Takže i to „nepodložené a absurdní“ je vůbec o ničem.
   Ale jsem připraven pokusit se Vám to vysvětlit i počtvrté. P.K.

   Smazat
  18. Vážený anonyme, sice píšeš o inteligenci, ale sám se ještě musíš učit jak správně psát bez chyb. Alespoň si po sobě přečti, co jsi napsal.

   Smazat
  19. Ano, byl to cca 2 cm. dlouhý překlep, to jo, spíš vítr v bedně.

   Smazat
  20. 06:57 Pisatele asi "ne v pustili" z kádrových důvodů na některé hodiny českého jazyka. Zkrátka oběť minulého režimu.

   Smazat
  21. 14:23 Silně pochybuji, že jste schopen zapnout kontrolu pravopisu, ale když to zvládnete, proč ne. Slovo "vpustili" je po čertech těžké. Přeji hezký den a nenechte se odradit, vy jeden jazykotepče.

   Smazat
  22. 12:57 Ty jsi blbej a on je kádrovák. Tak se u vás doma říká učitelům? To budete teda famílie.

   Smazat
  23. 7:00 Asi tak! Teprve nyní přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus, blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky. Ony dva miliony estébáků a bolševiků se po jejich Sametu nikam nevypařily. Výpomocný slovenský estébák plní bojový putinovský úkol: posílit proruské skomírající senilní agenty Klauzemany v plíživé destrukci EU a v budování oligarchického komunizmu-babišismu?

   Smazat
  24. Co víš o Arménech, pask.ndo?
   Nejvýznamnější Armén se jmenuje Kalantarjan a slouží jako ministr zahraničí RF.
   Arméni jsou chytřejší než židi, lepší obchodníci a nejlepší pašeráci. A podrazáci.
   Turci je kvůli tomu chtěli vyvrždit, jako AH židy.

   Nepovidlo.
   Už jen na tom je vidět, co jsou zač.
   V Praze zastřelí šoféra šéfovi Sazky a nic.
   Policajt, který je chce usvědčit, vyletí.
   V Jerevanu cestou z hotelu jsem musel stále odolávat nekončící řadě nabídek, abych něco prodal nebo koupil.
   Takový je jejich život.
   Až v antikvarijátu mě napůl šílená stařena varovala, že za mnou jdou a jak nezdrhnu, brosaj mě pod mašínu.
   Jsem viděl ty černé volhy, jak projížděj křižovatky na červenou stovkou a dělaj uprostřed hodiny.
   Radši jsem se vrátil do hotelu a dal si panáka.

   Smazat
  25. 08:36 Já být příslušníkem tebou popisovaného kmene, tak o tom pouze nepíšu, ale jdu se beze slova oběsit. Někdo jako ty, musí té svoloči ukázat, jak se chová mravně krásný člověk.

   Smazat
  26. 12:09 To oni neudělají, protože to jsou de facto zvířata! Oni nerozumí co je to "morální" a na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Ovšem kvapem se blíží chvíle kdy je odtud vypakujem kam patří, tedy mezi tuhle smradlavou hordu Bojaryšnikem zpitých odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
  27. Ad 14:15 pane P.K. budu vám vykat, na rozdíl od vás mne tak doma vychovali. Ohrazuji se tímto proti vaším nařčením. Já jsem jen 14:14 a tam nepadnul ani název organizace. Já jsem placen naší Českou republikou, vaše agentomanie je chorobná, neberu vás vážně, ale varuji vás, příště vás někdo může žalovat. Přesto jsem si přečetl výroční zprávu Člověka v tísni a doporučuji to i vám. Mám několik připomínek, např.příspěvek na filmový festival nebo vydávání leporela v době, kdy nám v zimě umrzlo několik bezdomovců, pokládáte za OK ? Jestli ano, tak už netřeba slov.

   Smazat
 5. Jestli chce vláda šetřit, tak může začít těmito profesionálními štváči. BIS by pak měla, místo dějepisu, sledovat je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V to doufá i bezpečnostní analytik Schneider - link v článku

   Smazat
 6. takže česká vláda na jedné straně bude strkat peníze do rozvracení států na východě a na druhé straně ty peníze na to bude brát od důchodců a nezaměstnaných tím, že si budou platit své vlastní zdravotní pojištění, to je skandální, s vládou dolů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dvě lživé informace v jednom příspěvku. Překoná tě někdo?

   Smazat
  2. 13:18
   To se nám "vyplatí" hned dvakrát. Důchodci a nezaměstnaní si udrží štíhlou linii, což je veliceš zdravé. Zadruhé až kobyla za oceánem dodělá a začne se účtovat, k našemu devótnímu angažmá budou mít Rusové jistě velké pochopení a zohlední to při následném zacházení s námi.

   Smazat
  3. Ynteligente 13:52 - pro nás méně chápavé prosím rozveď ony "dvě lži". Něco našemu úsudku asi uniklo.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 15:08
   1) Česká vláda žádné penízo do rozvracení žádných států nestrká. Větší absurditu a nesmysl jsem už dlouho nečetl.
   2) I kdyby byl předložen ten návrh zákona a prošel, jakože nemá šanci projít, tak důchodci a nezaměstnaní nic platit nemají a nebudou. Mají to platit ZAMĚSTNANCI!!! zvýšením zdravotního pojištění, což se jim bude kompenzovat snížením daní.

   Tolik k vašim výmyslům a lžím.

   Smazat
  6. 15:19
   Vy vypadáte velice zasvěceně. ?ohl byste tedy prosím předložit údaje o financování neziskovky "Prague Civil Society"? Na jejich stránce je uvedenou pouze vágně, že "Centrum sídlí v Praze a je podporováno několika mezinárodními agenturami a vládami"

   Pro tuto chvíli ponechme stranou, že tato neziskovka byla založena mj. i neziskovkou Člověk v tísni, která je financována mj. i z českého státního rozpočtu.

   Smazat
  7. Pepa Vyskočilovic (viz 15:19) moc zasvěcený není. Jinak by tu nemachroval o zdravotním pojištění. Ať si raději přečte článek od Zbyňka Fialy, co je tu uveřejněn výše.

   V neziskovkách typu Člověk v tísni není vůbec nic transparentního. Stačí se podívat na některé jejich "akce" a jsme v říši "plášťů a dýk" a na jejich "průzračně čisté" financování.

   Smazat
  8. 15:56 A s čím tak asi chtěj naši místní čechomužyci*) "zamachrovat"?! Pilní a zapšklí, na sockovských dávkách závislí a neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 7. Prostě zmrdi. A takové zmrdské lehkoživky ještě platíme ze svých daní. Mají to ale vymyšlené dobře.

  OdpovědětSmazat
 8. 12:57 Prosím dejte důkaz, že sputnik je placený Ruskem, stejný jako autor článku doložil, jaká je činnost neziskovky, která školí ony rozvraceče. Postačí mi stejně pádný argument, jaký dodal autor. Urážky nejsou argument. Jak víte, že v Rusku není svoboda slova, poslechněte si někdy diskuse v některé z jejich televizí, o takové otevřenosti se nám může jenom zdát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. Ruské televize by nám měly být v otevřenosti diskuzí vzorem.

   A Rusové svým vlastenectvím a jejich elity i vychovaností a vzdělaností!

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. Ono to je docela faux pas.. Čeští občané platí rozvrat Ruské federace, která má být dokonána pomocí lží a manipulace. Vzhledem k tomu, že kromě pár webu se o tom nevede nikde žádná diskuse, např v ČT či ČR (Šimon Pánek je člen tzv. Divácké rady pro ČT) není zde již šance, aby mainstreamové média si dělala šanci, že občané mohou mít, byt jen špetku důvěry v hodnověrnost vidění světa těchto médií. Dobře jim tak. Tak dlouho se chodí se džbánem.....
  Šimon Pánek nám jednou jistě vyroste do silného kandidáta na Hrad. No, bude třeba řádné novinařiny, aby se tyto věci prozkoumaly a zachovaly...

  OdpovědětSmazat
 11. Vedení takových "neziskovek" by mělo předkládat zprávu o svém majetku. V podstatě nelze ani řádně dohledat nějakou poctivou zprávu jak hospodaří . Už na takové "aktivity " nedávám ani korunu, ale co to pomůže, když je vezmou z naších daní.

  OdpovědětSmazat
 12. To jsme ani za socialismu neměli takové hnusy aby nás přesvědčovali o jediném správném zřízení. Neziskovky jsou pijavice a parazité v státě.

  OdpovědětSmazat
 13. Není Vasil, jako Vasil, každý sklízí to co zasíl.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.