Reklama

neděle 3. března 2019

Česko zasáhne silní vítr, varovali meteorologové


Lubomír Man
3. 3. 2019
Oznamuje nám s obzvláštním ohledem na český pravopis a gramatiku na svých Novinkách přímo v titulku seznam.cz, a první co člověka po jeho přečtení napadne je, jak věrně se úroveň pravopisu těchto seznamových Novinek rýmuje s jejich obsahovou či morální úrovní. Mám na mysli onu novinku seznamu.cz, ve které její autor dnešního dne nezřízeně jásá nad faktem, že právě skončený sjezd ČSSD opovrhl důtklivou radou prezidenta, aby se strana vrátila ke svým kořenům, tzn. dbala v prvé řadě zájmů lidí manuálně pracujících a lidí starých, a nehonila se za iluzorní vidinou získat na svou stranu mladé intelektuály, jak to zcela nerealisticky a nesmyslně navrhuje její nová posila ministr Petříček.

Tou radou prezidenta sjezd ČSSD tedy pohrdl a zvolením Petříčka jedním z místopředsedů strany dal najevo, že dosavadní směr politického směřování ČSSD, vytyčený starým Sobotkovým vedením, bude i bez Sobotky v předsednictvu České sociálně demokratické strany pokračovat i nadále, raduje se autor Novinek, a mezi řádky jeho sdělení si můžeme přečíst i tuto jeho záštiplnou naději:....

TOTO POLITICKÉ SMĚŘOVÁNÍ BUDE I BEZ SOBOTKY V PŘEDSEDNICTVU POKRAČOVAT V ČESKÉ SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÉ STRANĚ I NADÁLE - K DALŠÍM JEJÍM PORÁŽKÁM – A TO AŽ K TOTÁLNÍMU ZÁNIKU TÉTO PRVNÍ ČESKÉ POLITICKÉ STRANY.

Raduje se tedy z věcí budoucích v ČSSD autor sobotních Novinek, stejně jako se z nich určitě raduje i Kalousek, Schwarzenberg, Fiala, Bartoš a vůbec všichni, kteří autentickou levici nenávidějí a nejraději ze všeho by ji viděli už dnes zasypanou hřbitovním kvítím.

Ale mají štěstí. Protože s Hamáčkem, Onderkou a Petříčkem v předsednictvu ČSSD nelze jinam dospět.

16 komentářů :

 1. chcelo by to korektora pravopisu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Včera ho prej zatknul Olin Nekula, kriminálka Brno!

   Smazat
 2. Jak už jsem jinde napsal, sjezd ČSSD byl takovým smutečním obřadem před pohřbem.

  OdpovědětSmazat
 3. Oni ti všichni ostatní vejlupkové, kteří nenávidí levici nedopadnou lépe, takže marná těšínská jablíčka co trhala je babiška. To avízované silné povětří příjde i od voličů a malinko nám to tu vyčistí, ano potom bude lépe. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 4. Vážený pane Mane - Vaše zpráva je hodně opožděná - ten vítr nás zasáhl v r. 1989 a šejdíři ho nazvali samotovou revolucí.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte tam překlep - správně má být ,,šamotovou revolucí".

   Smazat
  2. 4:15
   To máte tak pane Šmídle, já se už při psaní soustřeďuji na přiblblé obrázky např. semaforů, abych mohl odeslat příspěvek. Ale opravdu nešlo o šamotovou revoluci (i když jsem nějaký čas pracoval v ZKZ HB v šamotce). Správně jsem chtěl napsat "sametovou".

   Smazat
  3. Dnes ho zasahuje vítr vypouštěný z lejnolíhně týhle židočekistický poloopice!:)) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   od nichž mají tváře odulé jejich místní čichači, kteří pod jejich vlivem mají nutkání nás stůj co stůj zatáhnout mezi tuhle smradlavou hordu Bojaryšnikem ožralých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
  4. oprava: zasahují větry! (množné číslo, páč jeden vítr by na to nestačil!)

   Smazat
 5. Jak je kraďousek největší hajzl tak tohle se mu povedlo zlikvidovat Českou levici. Udělal z nich pro „Evropské" strany a jdou do kytek.

  OdpovědětSmazat
 6. Lidé musí přestat volit tvory, převlečené za Čechy.

  OdpovědětSmazat
 7. Ono těch mladých humanitně "vzdělaných" multikulturně-liberálních intelektuálů je přes veškerou snahu "našeho" vysokého školství (které různých těch nepoužitelných logů chrlí tisíce ročně) je očividně nedostatek a většina z nich ještě v rauši volí Piráty, takže ti ostatní co na ně sází skončí v propadlišti dějin...

  OdpovědětSmazat
 8. Je jisté, že každá strana má právo uspořádat si sjezd podle svégo "gusta". No ale je jisté, že pokud ji neni vhod se prezentovat svou historií, jako je " vlajka a hymna", tak má právo jít tak pouze do BRUSELE!

  OdpovědětSmazat
 9. Tak vzhledem k tomu, že měl Petříček suverenně nejmenší počet hlasujících, tak to zase takové velké poselství není. 250:395 pro nejlepšího místopředsedu, což byl ten starosta, kterého naopak Zeman podporoval. Takže 140 hlasů rozdíl.

  OdpovědětSmazat
 10. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 3. března 23:54.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 11. Trošičku se kroť, drahý s.s.Mane!

  Vyvozuješ přemrštěné závěry z nepodstatných skutečností: Novinky.cz prostě udělaly chybu v nadpisu, kterou si již opravily.

  Zato naše milovaná Nová Republika všechny své chyby uchovává přímo PIETNĚ; viz jednu (MINIMÁLNĚ jednu) chybu v nadpisu na této stránce.
  Některé z těchto chyb, např. v popiscích fotografií, jsou doslova debilní. Ale jsou tam pořád, i když moje maličkost na ně vícekrát upozornila.
  Chceš snad – na základě této skutečnosti – obvinit naši Novou Republiku ze služby Západu, lepšolidem, kapitalismu a demokracii?!
  Jistě ne, že.
  No tak vidíš.

  Na druhou stranu máš pravdu: Česká sociální demokracie ztratila JAKÉKOLI Leninské oprávnění ke své existenci dnem založení KSČ. Od toho přešťastného dne socdem partaj slouží třídnímu, a občas i národnímu nepříteli.
  Navíc dnes už máme DVĚ autentické levicové strany, do nichž může klidně vstoupit každý z nás horšolidí: KSČM a ANO.

  V brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, dojde k opětovnému (a už DEFINITIVNÍMU !) sloučení KSČ a ČSSD.
  To je prostě jasné jako facka, že.
  Co ovšem dnes vědí pouze naši národní Vůdcové Miloš a Babiš, a samozřejmě Veliký Putin, BJJP: Zda se sloučí KSČ s ANO.
  A pokud ano, tak jaký bude název sloučené, jednotné Strany pro nás všechny horšolidi, pro nás opravdové 100% lžinenávistníky.
  No, jak řekl klasik: „Kdo se dožije, uvidí!“ (L. P. Berija)

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.