Reklama

sobota 16. března 2019

Co skutečně vadilo senátoru Fischerovi na vzpomínkové akci k 80. výročí okupace

Vladimíra Vítová
16. 3. 2019
Senátor Fischer, který na vzpomínkové akci k 80. výročí okupace naší země fašistickým Německem sám nebyl, a ani se žádné jiné akce na toto téma nezúčastnil (upřednostnil totiž slavnosti výročí NATO), projevil vrchol cynismu při interpretaci slov politiků, se kterými on sám ideologicky nesouzní.


Senátor Fischer sice neměl čas na pietní akce, které souvisí s nejtragičtějším dnem našich dějin 15. březnem 1939, kdy šlo o fyzickou likvidaci národa, zato se však stihl zúčastnit všech aktivit, které souvisely s 20. výročím vstupu naší země do NATO, při kterých momentální český ministr zahraničních věcí obdařil medailí Madeleine Albrightovou.

Senátoru Fischerovi evidentně vůbec nevadí, že bývala ministryně zahraničních věcí USA vyžadovala humanitární bombardování Jugoslávie, ačkoliv již dávno bylo dokázáno, že akce, která byla záminkou k bombardování, se vůbec nestala. Také mu nevadí fakt, že tato žena světu veřejně sdělila, že 500 000 mrtvých dětí za války v Iráku (což bylo víc než v Hirošimě) "stálo za to", což je přesná citace jejich slov. Senátor Fischer nemá žádné výhrady k tomu, že byla vyznamenána "za zásluhy" - a to dokonce v době, kdy už i americký prezident řekl, že zabíjení v Iráku bylo na základě smyšlených záminek.

Pravověrnému křesťanovi Fischerovi ale vadí, že když docházelo k těmto katastrofálním vyznamenáním, tak ve stejné době se v Domě armády odehrávala vzpomínka na 80. výročí okupace naší země nacistickým Německem. To mu skutečně vadí!

Samozvanému mravokárci Fischerovi nevadí dokonce ani to, že šéf Evropského parlamentu Antonio Tajani ocenil působení fašistického diktátora Benita Mussoliniho. Senátorovi Fischerovi to nevadí proto, že fanaticky prosazuje naše členství v EU a v NATO.

Avšak senátor Fischer má spolu s BIS (která dle svých výstupů rozhodně není českou zpravodajskou agenturou) naprosto zřejmou snahu zničit národní historickou paměť - přesně podle direktiv BIS - a proto volá po likvidaci Českého svazu bojovníků za svobodu a přes média vyzývá Ministerstvo obrany, aby se zřeklo podpory této organizace, jejímiž členy jsou žijící pamětníci z východní i západní fronty 2. Světové války a jejich potomci. Jedná se o vrchol pokrytectví.

Co tedy ve skutečnosti zaznělo při vzpomínce na 80. výročí okupace? Co senátoru Fischerovi OPRAVDU vadí!

Václav Klaus ml. připomenul nebezpečné teze některých evropských politiků, že v tzv. novém světě nebudou mít evropské národy své místo a projev zakončil touto větou: „Budeme opět potřebovat české vlastence!“ Ocenil také možnost vzpomenout na půdě Armády ČR na hrdinství vojáků a na domácí hrdiny z dob protektorátu. Zmínil ohromnou propagandu tehdejších kolaborantských médií - a všichni účastnící pochopili názvuk na současný stav mainstreamu u nás. 15. březen roku 1939 považuje za nejzávažnější negativní datum v naší historii, protože existovaly konkrétní plány na fyzickou likvidaci celého národa. Zdůraznil, že pravdu si musíme neustále připomínat, protože jsou velmi silné snahy o převýchovu mladé generace.

Dále promluvil 1. místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Vojtěch Filip. Řekl, že představy o odnárodnění Evropy považuje za chybné a zrůdné. Poděkoval všem, kteří se v letech 1939 – 1945 podíleli na našem národním osvobození, a všem, kteří položili za naši vlast život.

Poté vystoupil poslanec Jiří Kobza, místopředseda Zahraničního výboru PS PČR. Sdělil účastníkům akce, že v roce 1939 jsme se stali protektorátem zradou spojenců a stejné je to i dnes, kdy naši tzv. spojenci exportují své problémy do východní Evropy a stejně jako tehdy i dnes jsme zpracováváni propagandou, že národy jsou bezcenné. Na závěr zdůraznil, že současná situace připomíná dobu před 80 lety a my jsme možná ti poslední, kteří si to uvědomují a mají ještě sílu šířit pravdu, a že si musíme uvědomit, jak snadno můžeme přijít o náš stát.

Bývalý ministr zdravotnictví Ivan David porovnal dnešní situaci s přelomem 18. a 19. století, kdy z českého národa mnoho nezbývalo, ale přesto se postupně podařilo vybudovat stát, který hájil vlastní zájmy. Dnes však hájíme především cizí zájmy. Zdůraznil, že český národ má hluboké historické a kulturní kořeny a musí existovat i nadále.

Senátor Jaroslav Doubrava vyzval přítomné studenty k návštěvě Senátu ČR, kde je pro veřejnost vystavena Mnichovská dohoda. Ocenil vlastenectví a zmínil slavnosti NATO v Praze s tím, že nepovažuje tuto organizaci za mírovou.

Vystoupil také zástupce Československé obce legionářské plukovník Jiří Železný. Ocenil přítomnost mládeže a projev uzavřel slovy: „Nezapomínejme zapomínání vzpomínat!“

Akce byla zakončena promítnutím dokumentárního filmu z dílny filmového historika Karla Čáslavského „Tenkrát 15. března….“. ZDE

47 komentářů :

 1. Senátor Fischer není pravověrný křesťan, ale pouze obyčejný idiot jako Halík a podobní pseudokřesťané.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naopak! Židokřesťanská ideologie, která nemá nic společného s védským pojetím křesťanství, jež bylo na Velké Moravě uplatňováno v běžném životě lidu před příchodem Cyrila a Metoděje, stojí v čele snah za zničení slovanského živlu a slovanského vidění světa, která nemá nic společného se západní, zvrhlou, kořistnickou ideologii. Křest (křesťanství) ve slovanském pojetí vychází ze slova "křesati". Slovanský křesťan v sobě zapaluje touhu po Světle a vykřesává Světlo poznání. Odmítá násilí a krveprolévání jako nástroj satanismu. Slovanský křesťan proto nikdy nemůže věřit, že krev člověka prolitá na kříži může jiné spasit či zachránit. Spasit či zachránit od Temnoty se musí snažit každý Slovan sám tím, že bude zvídavě hledat Světlo a PRAVDU a nebude bezduše přebírat moudra cizáků (EU, NATO + jiné západní organizace).
   Senátor Fischer tedy poctivě hájí židokřesťanskou ideologii, která je ve své podstatě namířena proti Slovanům a našemu národu. Svou práci tedy vykonává dobře a odpovědně, byť s ním jak Slovan nemohu vnitřně souhlasit. Jen hodnotím jeho práci jako ne-přítele.

   Smazat
  2. Pokud židovské křesťanství posoudíme podle biblických činů těchto křesťanů, pak to znamená ukřižovat každého, kdo by chtěl vyhnat penězoměnce z chrámu. A penězoměnci dnes na našem západě vládnou! To ví každý prdelolíz co se dolízal až tak vysoko.

   Smazat
  3. 12.27
   Židokřesťanství je nesmysl, existuje pouze židovství a křesťanství, které ideově stojí v protikladu.
   Všechno ostatní k těmto dvěma protichůdným náboženstvím je jenom mlžením, zakrývajícím jejich podstatu, mamon versus vláda vyššího Božího "rozumu".
   Tato diskuse sem ale nepatří, článek je o zrádcovství a vlastenectví.

   Smazat
  4. védské pojetí křesťanství, jež bylo na Velké Moravě uplatňováno v běžném životě lidu před příchodem Cyrila a Metoděje...."
   sympatické:-) ...a prioč nejít ještě dál? ....ještě dávno před Kristem!!!:-) ....a nenmusíme tomu ani (otrocky) říkat křesťanství, ne?:-)

   Smazat
  5. jak by mohlo židovtsví a křesťanství (muslimství). stát v ideovém protikladu, když má stejné proproky a bájný zakladate. křesťanství byl dnes nejznámnějším židem?

   a jak je možné, že tolik let poté, kdy je jasné,. co strašného evropští němečtí křesťané ( i jiní), provedli lidem s židovským náboženstvím nebo s předky, kteří tuto víru vyznávali, ještě někdo mlže napadat židy jako takvé.

   kritizujte sionisty, nají s nacisty mnoho společného, třeba víru v to, že jsou vyvoleným národem.

   Smazat
  6. 14.36 Ježíš Kristus byl neúspěšný reformátor židovství a jeho vlastní etnikum ho odsoudilo k smrti. Už je ten protiklad zřetelnější ?
   Proroci patří do židovského Starého zákona, Ježíš Kristus přinesl lidem Nový zákon - Novou smlouvu (ústavu) mezi Bohem a lidmi.

   Smazat
 2. Fischer mluví zpomaleně, všechno opatrně a účelově promýšlí, někdy působí jak Jan Zlatoústý, ale faleš zakrýt bohužel nelze..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fischer je stejná krevní skupina jako Hermann.

   Smazat
  2. V zásadě souhlasím, jen si myslím, že Herman je ve srovnání s Fischerem neschopný trouba, který ani neumí pořádně mluvit, proto před sebe často nastrkuje různé figurky, důvěřivé umělce ap. (viz jeho kampaň). Fischer je oproti němu obratný diplomatický lhář a demagog. Řekl bych, že je na rozdíl od Hermana nebezpečnější, protože spousta lidí, zejména myšlením jednodušších, se na to dá snadno nachytat a myslí si, že je snad chytrý a "ten pravý". Je poznat, že Fischer byl diplomat a má tyhle vylhané účelové fráze dobře naučené.

   Tidehunter

   Smazat
  3. 19:15 ano,Vaše charakteristika Fischera je velmi přesná

   Smazat
 3. Fischer je vrtichvost globálních sionistů a jejich politika tvoří hlavní součást Fischerových psích granulí.

  OdpovědětSmazat
 4. Poskok Havla!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Havel byl jedním z “kontrolované” opozice, vytvářené soudruhy celá 60. až 80. léta. Aby zapůsobili moskevští režiséři věrohodně, měli někteří disidenti fešácký kriminál, zatímco ti opravdoví antikomunisti byli persekuováni. Západ Bohužel tento nastrčemý disent přijal jako opravdový. Pokud by v ČR zvítězila doopravdy kontrarevoluce, nebyl by dnes u moci ani Zeman ani Bureš! Ale v ČSSR se nemohl stát prezident někdo, kdo nebyl pod kontrolou a kdo by začal provádět skutečnou antikomunistickou deratizaci. Vždyt’ by ho možná ještě ten den, a to všemi prostředky, odstavili! Díky množství kolaborantů, co drželi rudé fangle, aby je pak za pár měsíců měnili, stejně jako prezentované názory… bylo to divadlo, stejně jako 17.listopad, jen mnozí herci a stafáž byli oklamáni, stejně jako diváci. Další pokračování dějství bylo např., jak Kocáb zařídil odsun sovětské armády. Má asi zázračné schopnosti. Stotisícová okupační armáda se celá, včetně nejvyššího velení v Moskvě, z Kocábova vystoupení vyděsila… To je asi stejně uvěřitelné, jakože soudruh Zeman svým opileckým projevem zařídil, že do Česka neproudí tolik migrantů, jako do západní Evropy… a dokud budou blbci ve své většině věřit mediálním a politickým báchorkám, a to pořád těch samých rudých xindlů, tak se tu nic nezmění…

   Smazat
 5. Jo v senátu jsou ty největší sluhové a lumpové kteří by ČR islamizovali a zatáhli do války s RF.

  OdpovědětSmazat
 6. Senátore Fischere, s Českým svazem bojovníků za svobodu si nezahrávej. Jsou to totiž opravdoví bojovníci !

  OdpovědětSmazat
 7. Všichni tito Fischerové by se měli omluvit všem tehdy padlým, popraveným a umučeným obětem. Kdyby tušili, že potomci jejich vrahû budou, za několik málo let, naši nejlepší kámoši, tak nás mají za naivní blbce.

  OdpovědětSmazat
 8. Ze všech Fischerů je tenhle nejvíce odporně slizký ...brrrr

  OdpovědětSmazat
 9. "védské pojetí křesťanství, jež bylo na Velké Moravě uplatňováno v běžném životě lidu před příchodem Cyrila a Metoděje...."
  sympatické:-) ...a prioč nejít ještě dál? ....ještě dávno před Kristem!!!:-) ....a nenmusíme tomu ani (otrocky) říkat křesťanství, ne?:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, není ale dobré negovat celé současné křesťanství, protože v něm mezi obyčejnými lidmi přežívá i to védské pojetí, které je potřeba obrodit, jako všechno dobré a přínosné z lidské minulosti.

   Smazat
 10. A kdo tyhle lidi volí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohoto nýmanda a bezcharakterního tvora zvolilo necelých 15 tisíc zblblých Pražáků...
   Heriot

   Smazat
  2. A kdo volí třeba stebáckýho opičáka Bureše a pyjana s dřevěnícíma hnátama Myloše? Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  3. Bože, kam´s to dal duši?! Vy jste duševní chudák plný žluči. Je mi Vás líto, protože jednou puknete.

   Smazat
  4. 9:29 Celkem příhodný popis průměrného redaktůrka putleroffského hoax-webu zvaného NOVÁ REPUBLIKA, kteřížto by nás rádi zavlekli mezi sobě podobnou sortu za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících či po zemi se válejících ožralých podlidí tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   které tak či onak bude nutné zlikvidovat v zájmu civilizace!:-)))

   Protože jak praví klasik:
   "Čím jest opice člověku? Posměchem či bolestným studem. A stejně má i člověk být nadčlověku: posměchem či bolestným studem."
   Mě na takový póvl postačí takováto krásná sukovice kterou třímám tady v chrámu Přírody ve své ruce! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Smazat
 11. Senátor Fischer je především hajzl a škůdce českého národa a tito se svého času věšeli.

  OdpovědětSmazat
 12. Ano máme někteří, kteří jsme nepropadli válkychtivosti, problém s velkým terorismem, tedy válkami, které vedeme proti jiným národům, abych
  řvali, jako ranění býci, když někteří, NATOterorismem postižení pak v odvetě za své vyvražděné rodiny se jdou pomstít na rodinách svých vrahů. Jak je ten citát? "Války jsou terorismem bohatých, terorismus je válkou chudých." Pro lidi je řešení jednoduché: neveďme války. Jenže kdo rozhoduje o válkách. Militaristé, kapitalisté, ne lidé!!!
  A zapomíná se, že pomocníky Hitlera a německého nacismu při okupaci Československa byli polští a maďarští nacisté - jejich vlády a armády. Poláci okupovali Těšínsko a Oravu, Maďaři jih Slovenska. Proč ta cudná mlčenlivost, tedy proč nám nejen ČÉTÉ lže. A ejhle - nacismus opět hýbe Polskem, snad jen že fašistu - polského ministra Becka, který se paktoval s Hitlerem +spol.a vzor Hitlerův, polského diktátora,1. nacistu Evropy Pilsudského,nevynáší do nebes, jako ukrajinští nacisté masového vraha Banderu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A něco pro zasmání:
   Zablokování uživatelského účtu

   Dobrý den,

   dnes jsme vám na jeden den zablokovali přístup do názorového fóra na službách Novinky.cz a Sport.cz kvůli příspěvku:

   "A podle předpokladu se včera novinky velkým obloukem vyhnuly 15.3.1939. Německé ochránce Evropy před jakýmkoliv bolševikem je treba ochránit. Třeba i mlčením. A tak to taky bylo i bude. Ještě by si mohl někdo, nedejbože, vzpomenout na tu minulou roční masírku o epizodní okupaci z r.1968 a těch 60 milionů mrtvých co následovalo po 15.3.1939 a 1.9.1939 by mohlo v těch počtech oproti 125 mrtvým z 20.letého pobytu Sovětské armády v ČSSR neštymovat. (Většina byla obětí dopravních nehod s vojenskou technikou) Apropo, kolik mrtvých celníků, četníků členú SOS stráže bylo při útoku Freikorpsu vedeného SA,SS a Abwehrem v oblasti sudet po Hitlerově projevu 12.9.1938? A kolik mrtvých bylo po aneksi Slezska Poláky v r.1939? Freikorps měl jen od 12.do 30.9.1938 na svědomí 110 mrtvých, stovky raněných a přes 2200 zajatých Čechoslováků. Ale to se holt nehodí do krámu. Německá okupace z 15.3.1939 byla následně v období 6.let vykoupena životy cca 300.000 Česchoslováků a ztrátou suverenity."

   Tento příspěvek odporuje pravidlům názorového fóra Novinky.cz.

   S dodržováním těchto pravidel jste vyslovil/a souhlas při registraci.

   Pokud budete i nadále vkládat příspěvky, které jsou v rozporu s pravidly, přístup do názorového fóra vám již nebude obnoven.

   Hezký den
   redakce

   Smazat
  2. 19:03
   Opravdu strašný příspěvek, pane Strako, no jak jste si to mohl dovolit? :-)))

   Komické je, jak se každá (liberální) redakce při mazání slušných příspěvků ohání pravidly. Přitom nikdy neřekne, které konkrétní pravidlo jste porušil a zadruhé jim "záhadně" nevadí příspěvky, které zjevně porušují pravidla více. Většinou najdete poměrně rychle v diskuzích různé vulgární komentáře nebo útoky ad hominem, které jsou v těch samých pravidlech přímo zmíněny, ale ti samí redaktůrci je tam vesele nechávají.

   Přitom kdyby si redakce Novinek myslela, že nemáte pravdu a tomuto datu se věnovala, tak by vám velmi snadno mohla oponovat a váš příspěvek by logicky nesmazala. Ale asi jste se trefil a to vyprovokovalo jejich zbabělou cenzurní reakci. :)

   Tidehunter

   Smazat
  3. Osobně se divím, Strako,
   proč tam lezeš ?!

   Já nejsem ani na Facebooku, ani jinde, kde si hloupí
   jedinci svěřují i číslo bot...
   STÁT
   je třeba považovat, se svými sta tisíci snaživých úředníků a udavačů za svého nepřítele a nikoliv
   mu ještě poskytovat informace o svých názorech
   a zvyklostech.
   NEBO snad nevíš, kdo ty Sorosovi novinky řídí ?!

   Smazat
  4. Felix Dzeržinsky měl heslo. Důvěřuj, ale prověřuj. A proto je třeba permanentně prověřovat bdělost hlídacích psů demokracie. Proto. A taky proto aby ti, kteří to četli třeba po chvilce zjistili, že to bylo odstraněno a demokracie pomalu přechází v diktaturu.

   Smazat
 13. Za devatero horami a devatero řekami
  leží kraj líbezný jak z reklamy.
  Tam Islámu pšenka nekvete
  a nejlepší jídlo mají z prasete.

  Už táta Čech, když stanul na Řípu
  zakázal v té zemi stavět mešitu.
  Tak místo mešit mají hospody
  tam zpovídají se víc jak před bohy.

  .........

  OdpovědětSmazat
 14. Paní Vítová, děkujeme za podrobné informace /co kdo řekl/, neboť jiná možnost není. Jediná fischerovská pravda se na nás valí ze všech stran. Za vrchol považuji, že si to může dovolit člověk, který tam vůbec nebyl a ještě k tomu senátor!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vrcholem bude, až se senátor Fischer stane konečně prezidentem. Už brzo! Srdečně zdraví pražská kavárna

   Smazat
  2. v upadajícím Římě 3.stol.n.l. prohlásili senátorem i koně. Moc tomu vzdáleni už nejsme. Co něsledovalo není těžké dohledat...

   Smazat
  3. Slávek
   Však my jsme tu dobu skoro dohnali zvolením exhibujícího prasete. Určitě víte, koho myslím. I když pouze v komunálu, nebyl zvolen do senátu. Ale v senátu ho možná napodobí jiní. Sice na povrchu daleko uhlazenější, naleštěnější, vybranější mluvy, ale uvnitř... horší než to exhibující indiviuum.

   Smazat
  4. jste sprostý pitomeček

   Smazat
 15. Ta vzpominkova akce byl slet toho nejvetsiho hnusu v ceske politice - KSCM, SPD, praskac Vodicka, Cinani, Rusaci a krivohuby agent Kominterny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A těm slušný člověk říká vlastenci!Víme,vy vymydlená pražská kavárno?A vy se styďte,že jste líbali ruku v pokleku řeznici USA ,krvavé Madle!

   Smazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pani Vitova je hezka,slusna a rozumna zena. A s tebou anonime bych se chtel potkat....!!!
   dustojnik-val.veteran

   Smazat
 17. a) Dotycny Fiser vypada jako "pedofil"-nemelo by se to proverit, udelat anketu-pruzkum???
  b) jsem presvedceny, ze kazdeho "protivlastence" typu Fisera, Petricka (i za predani oceneni "balkanske reznice") stihne stejny osud jako Heyndricha. Duvod: chtel a chteji znicit cesky narod a pracoval pro Hitlera a pracuji pro EU!
  c) vojaci, praporcici, dustojnici v.v. vzpomente na svoji "Prisahu". Az nas zacne obsazovat usa-armada, nebo eu-armada, tak jaka bude vase povinnost !!
  dustojnik-val.vteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V domě armády 15.3.2019,byli ti které toto zajímá a nebojí se k tomu přiznat. Samozřejmě tam chyběli zástupci jako Švancerberk s Jandou nebo Fišer s Ferim kteří by museli přiznat že tehdejší Československo bylo němci obsazeno a ne osvobozeno od demokracie. Výsledky jakýchkoliv voleb neuznávají pouze Anarchisti, jak není po jejich tak je vše špatně. Na závěr jen že BVodička byl zvolen předsedou ŠSBS zcela legálně a je pouze věcí bojovníků koho si do svého čela zvolí. A pokud někomu vadí výše dotace pro svaz a bývalé členství v KSČ,tak ať se zajímají také o jiné ,,neziskovky,,typu Člověk v nouzi a podobné a pokud by chtěli účtovat s bývalými komunisty tak můžou začít ve svém nejbližším okolí jak v parlamentu tak v Senátu.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.