Reklama

sobota 9. března 2019

Contra Magazin: Třetí světová ještě nezačala díky Putinovi!

Kdo nahradí Putina?
Marco Maier -kou-
8. 3. 2019  ContraMagazin a PrvníZprávy
Západ používá Vladimíra Putina jako obraz nepřítele a přitom by všichni měli být rádi, že místo šéfa Kremlu je obsazeno rozumným a obezřetným stratégem, napsal rakouský Contra Magazin.

Není těžké si představit, jak by temperamentnější osoba reagovala na četné provokace Západu. Takže díky ruskému prezidentovi ještě Spojené státy a NATO dosud nerozpoutaly třetí světovou válku, je přesvědčen autor článku.

Jen kvůli uvážlivé geopolitické pozici Vladimíra Putina Spojené státy a NATO dosud nespustili třetí světovou válku, napsal Marco Maier v článku rakouského časopisu Contra Magazin.

Pro Západ je ruský prezident oblíbeným obrazem nepřítele. V politických kruzích a v médiích využívají veškeré prostředky k diskreditování jeho činů. Přičemž by stálo za to ocenit, že sedí Putin, a ne nějaký temperamentní člověk, který by ostře reagoval na neustálé provokace Washingtonu a NATO, zdůraznil novinář. Západní establishment na to ale kašle, protože Putin brání dobytí Ruska západní finanční oligarchií - na rozdíl od svého předchůdce Borise Jelcina.

Kdyby nyní zastával funkci prezidenta Ruska temperamentnější člověk, jak by reagoval na státní převrat na Ukrajině, uskutečněný s aktivní podporou Západu a zaměřený na integraci země do NATO k umístění baterií raket na několik set kilometrů od Moskvy? V odpovědi na tuto otázku autor navrhl představit si situaci, kdy Rusko nebo Čína podpoří změnu režimu v Mexiku s následným příchodem proruských nebo pročínských sil a možností umístit své rakety přímo na hranici se Spojenými státy. Podle Marca Maiera to všechno připomíná karibskou krizi šedesátých let.

Statesman: Vůči západní propagandě prokazuje Rusko úžasnou zdrženlivost!

Proto je toho názoru, že každý by měl být rád, že vedoucí post Kremlu zaujímá rozumný stratég, který se i přes veškerou západní agresi a útoky neustále snaží udržovat dialog a nepodléhá všem provokacím (pro odborníky na Rusko není neznámé, že ruský lídr pravidelně obměňuje velitelské kádry v ruské armádě – vysvětlují to skutečností, že i v ruské armádě existují netrpěliví „jestřábi“, které svědí prsty na spoušti – pozn. red.)

Nicméně „Putinova éra jednou" skončí, konstatoval Marco Maier. Při absenci změn ústavy skončí jeho prezidentské funkční období v roce 2024. Poté může Putin odejít na zasloužený odpočinek - a pak co? Zatím nebyl viditelný potenciální nástupce ruského prezidenta, zdůraznil rakouský časopis. Dmitrij Medveděv, předseda vlády a předseda strany „Jednotné Rusko“, se opět stane hlavou státu? Podle vydání je to nepravděpodobné. Autor článku to vysvětluje skutečností, že během svého funkčního období prezidenta Medveděv nezískal nijakou slávu a dovolil Francouzům, aby ho podvedli ohledně Libye.

Pokud „stratég Putin" opravdu nechce kandidovat na prezidentský úřad, bude muset představit svého nástupce, který podle jeho názoru bude schopen vést ruskou velmoc po jeho odchodu do důchodu, aby Západu neumožnil zatáhnout zemi do třetí světové války.

Zůstává pouze naděje, že Vladimir Putin najde vhodného kandidáta, který získá příslušnou podporu mezi Rusy a bude schopen přiměřeně řešit dědictví současného ruského prezidenta, napsal Marco Maier.

Nicméně ještě není známo, kdo a co nahradí Putina v budoucnu - a proto bychom se měli připravit na to nejhorší, uzavřel rakouský novinář.


37 komentářů :

 1. Tak to chodi v kacapstanu .. . deviantni prase putlerovic napada svobodne zeme, vrazdi nevinne, nepohodlne oponenty a na rusko z vysoka SERE ... asi uz rusakum konecne dochazi trpelivost a meli by povesit toho tetoristu c. 1 pedofila putlera!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:35 Tak se odtamtud odstěhuj, nic tě tam snad nedrží. Tady ti daj určitě azyl, když píšeš angažovaně.

   Smazat
  2. 13:35 je blbec plný nenávisti. Naprosto vhodný na místo veřejnoprávního komentátora.

   Smazat
  3. 13.35 - měl by se napojit na eurokomisařku Jourovou, určitě mu poradí. Je to na obkládeček.

   Smazat
  4. Díky Bohu za Putina , bez něj by tenhle imbecil už těžko žil. I když zrovna to by nebyla vůbec škoda.....asi touží po další AMERICKÉ válce , která by mohla být pro planetu tou poslední.

   Smazat
  5. 16:38 Ta mu neporadí, sama se bojí, že ji vypnou:-)
   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201903099409015-jourova-evropa-musi-byt-pripravena-peking-muze-digitalne-vypnout/
   Vypněme lepšolidy v eurovolbách.

   Smazat
  6. 13:35
   A americké armádě hledají přesně typy jako ty. Nemyslící fanatické primitivní psychopaty, co vidí Rusy za každým rohem. Americký sen na tebe jen čeká.

   Smazat
  7. 17:43, proč? eurobordel je stejně nahovno, i tak by tam normálního člověka utloukli. Svůj k svému.

   Smazat
  8. Ospravedlnuje Vas len to,ze vy za to nemozte, to
   Vas otec, ktory Vas splodil.

   Smazat
  9. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu dle zásady svůj k svýmu!:-)))

   Smazat
  10. Anonymní10. března 2019 16:52 zamindrákovanej ..si tu jedinej , ty sám ...

   Smazat
  11. 7:58 Vo tom, odulče*) nepochybuj! Ale až budeš spolu s dalším podobným rudoxindlem odsud odsunutej do stepí Chujlostánu mezi tyhle - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   tak se nebudu muset už za tuto zem stydět a konečně začnu spokojeně užívat ničím nerušené Svobody Nadčlověka v chrámu naší Přírody tu! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 2. Putina nahradí ten čudlík posledního soudu,tomu by mohli naši spřátelení dovedové porozumět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:06 Zastav se na vnitru ať ti vymění desku, gramofone.

   Smazat
  2. USA dělají z lidí pitomce. Radary a protiraketové systémy na hranicích Ruska. Málo kdo se ale zamyslel nad tím, kdyby vypukla třetí světová válka a USA by sestřelili rusům všechny rakety a Rusové by sestřelili americké rakety. V té chvíly by na zem dopadlo asi čtyřista tun vysoce obohaceného uranu a plutónia. Ten dopad by byl horší, než kdyby ty bomby vybuchly. Planeta a její oceány budou tak zamořeny, že by jsme potom opravdu záviděli mrtvým. Jestli se to stane, tak ti co přežijí budou sledovat své rodiny jak pomalu bez vlasů s boláky umírají. Ve skutečnosti jsem slušný člověk, ale tady musím poznamenat že kreténi jako generál Pavel a skvadra pitomců v NATO nás vlečou do hrozné budoucnosti.

   Smazat
  3. Na válku jako země nemáme. Komunisti měli pro každého aspoň protiplynovou masku a snad i místo v krytu. Demokrati nemají pro nás skoro nic, snad jen oni sami se zařídili. Válka začne údery proti komunikacím, hlavně trasu z jihu na sever přes Moravskou bránu. Krysy z Prahy budou utíkat na jih do Rakouska. Prezident a vláda by měly dělat všechno možné, abychom se nestali terčem útoku.

   Smazat
  4. by měli ...

   Smazat
  5. Současné jednotné Rusko zůstává molochem zaostalosti, kde se projevuje se stále větší naléhavostí nutnost zásadní restrukturalizaci společnosti (což platí v menší míře pro celý bývalý východní blok!), aby vznikla prosperující společnost respektující principy, čehož se v této oblasti ještě plně nedosáhlo. Tento archaický kaganát musí být důsledně dekolonizován, přičemž v žádném nově vzniklém národním státě nesmí mít živel "Rus" většinu a rozhodovací práva. Nesmí se používat jejich jazyk, ten musí být zcela a nemilosrdně vymýcen spolu se vším, co je na něj vázáno. Velmi vhodná by byla nová kolonizace obyvatelstvem třeba z Afriky nebo lidnatých asijských států. Jen v evropské části by tak mohlo vzniknout 32 nových států pod přímou patronací USA a EU.
   - Asijská část by se měla demarkačními liniemi rozdělit pod správu OSN a vyspělým Západním státům přidělit status protektora.
   - nutnost zásadní restrukturalizace společnosti platí pro celý bývalý východní blok, aby vznikla různotvárná prosperující společnost respektující principy, čehož se v této oblasti ještě plně nedosáhlo. Stejně tak by se mělo přistoupit k internacionalizaci nové společnosti uzákoněním angličtiny jako úředního jazyka. V 90.letech se běžně hovořilo o dekolonizaci Ruska, kterou podporovaly nejen významné think tanky, ale především největší Evropan celé historie - Otto von Habsburg. Tohle je ta hlavní šance, porazit v boji a dekolonizovat. Bez mrtvých to samozřejmě nepůjde, ale to se nazývá, pokud vím, "collateral damage".

   A USA se o to aspoň snaží ... Navíc dnes ale máme hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a čínské sloty! Civilizace má právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
  6. 16:49 Tak to je teda síla. Ty musíš být z těch hovad, co běhaj poskakovat před ambasádu USA. Za to tě podrbou za uškem a už vidím jak u toho učůráváš, ty pitomečku. Kdyby jsi si jich radši pár vrazil, kolaborante.

   Smazat
  7. 19:11 Tak kolaboruju s civilizací, rudoprde, jehož
   podezírám, že vyletěl z prdele jistého Ugrofína! Asi tuším i kterýho! Myslím že tu je dokonce zachycen přímo ten okamžik tvýho výletu!:-))) - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Takové zločince jako ty, co brání zuby nehty, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace, je v nejvyšším zájmu nejen této země, potřeba zlikvidovat i s celou sortou odporných putlerpšouků, který tak děsně trápí bejt součástí civilizovanýho světa a cejtěj nutkání nás stůj co stůj zatáhnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
  8. 13:59 To je počtení jak od Hitlera, dlouhé a o prdu. Že tě nebolej pazoury.

   Smazat
  9. 17:54 Nechápeš jak to tvořím, co rudoprde!? Na to by ti ovšem nestačilo ani tisíc putleroffskejch univerzit, to pochopit:-))) Stejně jako bys sotva pochopil byť i jedinej odstavec z díla pana Adolfa ... ten udělal ovšem jinou chybu. Že začal válku se Západem, protože nepochopil, že tím etnikem co nejvíce škodí nejsou Židé, ale Slované jako celek, jelikož už tehdy vědci prokázali, že populace ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.

   Smazat
 3. Nakopat, a vykopat!

  https://cz.sputniknews.com/svet/201903099406287-moskva-zamestnanec-ambasada-USA-letiste--minometny-granat-kufr/

  OdpovědětSmazat
 4. Tak už jste se vyřvali, vy z Jandovi prdele z Evropských hodnot?Abychom mohli začít konečně diskutovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj fýra - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   je na chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 5. Treti svetova jeste nezacala predevsim diky drevene Armate:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omyl, amíci nemají tak dlouhý potrubí na palivo pro rozežraný abramsy.

   Smazat
  2. 17:00 Hele, ty odborníku, soustřeď se na tanky AČR, má jich asi 34 a možná s nima umí i někdo jezdit. Na první pohled impozantní síla.

   Smazat
 6. Známý je ve styku s Ukrajinci a říkal, že nadávají na Gorbačova, do té doby to prý bylo OK. Potom přišla "demokracie" a všechno co k ní patří. Jak jsou na tom pobaltské státy?

  OdpovědětSmazat
 7. Pobaltské státy se vylidnily. Zůstaly tam úředníci a staří lidé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A litevská prezidentka je bývalá agentka KGB. Fakt!

   Smazat
 8. Toto říkám už dlouhou dobu, že nebýt Putina, tak je dávno po nás všech. To, že k třetí světové válce nedošlo je zásluha především Putina. Proto by si zasloužil minimálně poděkování od celé Evropy.

  OdpovědětSmazat
 9. To je naprostá pravda trpělivost Putina je ohromná a to má k dispozici lepší zbraně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je sice naprostá pravda , ale všechno má svoje meze . I ta Putinova trpělivost .Na šíleném Západě to bohužel chápou ne jako trpělivost ale jako slabost ! Takže jak ještě dlouho ta trpělivost Putinovi vydrží při neustálých a stále se stupňujících provokacích zdegenerovaného Západu proti Rusku ?

   Smazat
  2. Je to pravda - taky bych to nepodceňoval! A navíc pokud těmto rekům tu!- http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   budeš krýt záda ty, rudoprde, nikdo a nic na světě je nezastaví!!! Také by si měli američtí impíci dát majzla na toho bohatýra s tím sněžným kvérem tu na 1 minutě a 12. sekundě! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Úplný Ilja Muromec 2! Toho dokáže zničit jen pravý sibiřský Bojaryšnik"! Kdepak, na Rusáky, oni vědí moc dobře že na jejich lítající či plovoucí šrot postačí i dobře udělanej prak Frantíka z Kotěhůlek! Proto se tolik specializují na pozemní síly a takový vyšší level, zbraň "posledního soudu" je samotný Putler! Jednak je obojživelnej a navíc umí joudo! Na toho budou muset nastoupit komplet všichni Postradatelní ze všech dílů, aby to konečně pro svět dobře skončilo! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
 10. !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 9. března 18:01.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 11. Válka mohla začít – V KLIDU A POHODĚ – když USáci potopili Kursk!

  Všichni jsme ten DĚSIVÝ válečný zločin sledovali v přímém přenosu: 12. srpna 2000 USácká termojaderná ponorka USS Memphis zákeřně potopila rusko-sovětskou mírovou ponorku Kursk.
  My všichni roduvěrní Češi a Rusové, my komunisti a putinisti jsme tehdy čekali – KAŽDOU VTEŘINU – tvrdý odvetný úder Velikého Ruska: Humánní vydesinfikování celého USA a většiny Evropy pomocí jedinečných rusko-sovětských jaderných a vodíkových prostředků.
  Nedočkali jsme se, tehdy: Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, na poslední chvíli nevydal tak toužebně očekávaný rozkaz k odpálení raket a stratu strategických bombardérů.
  Nevíme proč, ale to je jedno. Vůdce všeho Slovanstva je odpovědný pouze Velebné Matce Přírodě a Jejímu jedinému Synu, Nesmrtelnému Leninu.
  My jsme prostí horšolidi, my prostě posloucháme rozkazy, pracujeme, bojujeme a hyneme pro šťastné zítřky našich dětí v socialismu-putinismu-babišismu.

  Prostě: Cesty Velikého Putina, BJJP, jsou nevyzpytatelné, ale vedou nás k cíli, dozajista.
  Ano, když Veliký Putin, BJJP, v rozporu s Leninsko-putinskou pravdou tvrdí, že:
  • Kursk nepotopili USáci
  • Černobylskou JE nevyhodili do povětří agenti CIA a Mossadu
  • Ostankino nezapálili agenti CIA a Mossadu
  • v Katyni a dalších místech SSSR brutální polské oficíry a inteligenty nelikvidovali hitlerovští fašisti
  tak PŘESNĚ ví, co dělá, a my roduvěrní Češi a Rusové můžeme jen držet hubu a krok.
  Tečka.

  „Rozpad SSSR byl největší geopolitickou katastrofou 20. století!“ (Vladimir Vladimirovič Putin)


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  !!! POZOR - CENZURA !!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.