Reklama

sobota 16. března 2019

Další fáze multikulturního ráje na „vyspělém“ „Západě“ – občanská válka

Michal Brand
16. 3. 2019
V novozélandském Christchurch několik útočníků napadlo mešity a zavraždilo při svém teroristickém útoku několik desítek lidí, včetně žen a dětí. Pojďme se zkusit podívat na věc z dálky, racionálně, věcně. Jde o zlý čin. Je to terorismus, zločin, odporný akt násilí. A také to je přímý důsledek hloupé, nesmyslné a zločinné politiky vlád západních zemí. Je to přímý důsledek realizace Kalergiho plánu na vyhlazení národů západní civilizace a jejich nahrazení smíšenou „evroasijsko-negroidní rasou“, jak říká Kalergi.


Je to jeden z prvních signálů občanské války, úvod libanonského scénáře. (Libanonská občanská válka, prakticky permanentní a desítky let trvající po „úspěšném“ přijetí milionů muslimských „uprchlíků“ do Libanonu, dnes země rozvrácené a ekonomicky i kulturně upadající; země před přijetím muslimských „uprchlíků“ bezpečné, stabilní a prosperující.)

Celou řadu kdysi západních zemí nečeká nic jiného než probuzení z „multikulti“ iluze, z iluze nebo z vědomé lži mocných a všeho schopných kariéristů, z iluze „mírumilovný islám“ a iluze/lži „pracovití, pokorní, tišší a vděční univerzitně vzdělaní syrští uprchlíci ze Středoafrické republiky a Somálska“. Probuzení nárazem do zdi reality.

V Christchurch, stejně jako třeba v Bataclanu, došlo k tomu, před čím varovali všichni „xenofobové“, „islámofobové“, „rasisté“, všichni ti „nevzdělaní hlupáci, kteří ničemu nerozumějí“. Nesmiřitelnost nesmiřitelných kultur. Oheň a voda. Důkaz pitomosti teze multikulti ráje. V Christchurch došlo na zákon akce a reakce. Došlo k reakci na probíhající útlak národů západní civilizace, na permanentní propagandu a snahy o implantování pocitu viny za neúspěch muslimské civilizace všem, kromě viníků samotných.

Došlo k reakci na neustálé násilí a teror ze strany muslimských migrantů (legálních) nebo přímo nelegálních krimigrantů. To není schvalování terorismu v Christchurch. To je diagnóza. Jako když vám lékař řekne, že máte akutní zápal slepého střeva a že pokud ten problém budete ignorovat, tak umřete. Lékař neschvaluje vaši smrt v takovém případě. Jen říká, jaké mají některé věci, některá rozhodnutí REÁLNÉ A NEVYHNUTELNÉ DŮSLEDKY. Důsledky bez ohledu na přání „xenofobů“, tím spíše bez ohledu na přání a „wishful thinking“ ideologů a pomatenců multikulturalismu.

Počet obětí muslimských teroristů se jen v Evropě a USA počítá v tisících. To mluvím jen o mrtvých, o zavražděných při muslimských teroristických útocích v západních zemích proti západním občanům. Statisíce znásilněných, pohlavně zneužívaných, týraných nebo šikanovaných – o tom ani nemluvím. To je vlastně už jen detail. Vnímáte tu hrůzu multikulti? V Británii mají muslimské znásilňovací gangy na svědomí možná milion obětí z řad bílých britských dívek, jak uvedla šéfka vyšetřovací komise britského parlamentu, a on už je to vlastně jen detail. Milion znásilněných a pohlavně zneužitých dívek v jedné jediné zemi – a je to jen „detail“ multikulti ráje.

Když mluvíme o terorismu, v poslední době se přitom vždy jedná o „čin pomateného jedince“, nemá to nic společného s ničím, a pokud tedy případně už to má vůbec něco společného s něčím, tak jedině s bělošským rasismem a islámofobií nebo s Trumpem či Orbánem. Reakcí na teror muslimů proti nemuslimům je „semkneme se, nenecháme se zastrašit (a budeme držet hubu nebo rovnou podlézat muslimům), nasvítíme rozhlednu, zapálíme svíčky, najdeme jednoho hodného muslima a budeme psát jen o něm a to až do zblbnutí“.

Po útoku ve Christchurch muslimové vidí příčinu v „rostoucí islámofobii a rasismu“. To nechápu. Šlo přeci o čin pomatených jedinců, frustrovaných, psychicky nemocných osob, neznámého přesvědčení, neznámého jména, neznámé rasy, neznámého náboženství. Zdravili sousedy. Mladíci. Nebo ne? A tou jedině správnou reakcí je semknout se a nasvítit rozhledny. Také by pomohlo více pravicových extrémistů, po vzoru léčby muslimského terorismu, kdy jediným lékem na muslimský terorismus je více muslimů, více mešit hlásajících nenávist proti Židům a proti všem nemuslimům, více muslimských krimigrantů, více no-go zón, více sharia hlídek.

Když nacistické Německo obsazovalo Evropu, byla ohrožena existence celé naší civilizace a fyzické přežití evropských národů (zejména Židů a Slovanů). Dnes čelí evro-americká oblast, nebo řečeno s Huntingtonem západní civilizace, či civilizace a kultura judeo-křesťanská, velice podobnému riziku jako v éře nacismu – riziku rozvrácení a zničení, dnes ze strany muslimských džihádistů („migrantů“ – viz džihád migrací; nebo jak tvrdí kolaboranti: „uprchlíků“).

Národy západní civilizace dnes čelí, stejně jako v nacistické éře Německa, riziku zotročení a vyhlazení. V dnešní multikulti „Islám do Německa patří“ éře Německa celou Evropu ohrožují muslimští imigranti, ohrožují budoucí prosperitu i samu existenci naší civilizace a fyzické přežití nás stejně, jako „good Germans“ před 80 lety. Samozřejmě, není muslim jako muslim. Není migrant jako migrant. Ne každý z nich znásilňuje evropské dívky. Ne každý z nich podřízne evropskou manželku a děti, když získá pocit, že se nechovají podle islámu. On také ne každý Němec stál jako obsluha u „sprch“ v Auschwitz. Dokonce ani ne každý nacista pouštěl plyn nebo dohlížel na spalování desetitisíců a statisíců mrtvých nevinných lidí. Dokonce ani ne každý příslušník SS se osobně podílel na vyvraždění milionů Židů a milionů Slovanů. Ale téměř žádný Němec nezvedl aktivně svůj hlas.

I toto se bude opakovat – s vysokou mírou jistoty v řadě „západních“ zemí, dnes již spíše islámsko-západních směsí, kde se hranice mezi civilizacemi budou znovu ustanovovat. A znovu násilně, za cenu milionů a milionů mrtvých. Například ve Švédsku, Francii, Británii, Belgii, patrně i v Holandsku nebo Německu. Tyto země jsou podle mého názoru již dnes odsouzeny k občanské válce. Patrně se statisíci možná miliony mrtvých. Protože vlády a jim podřízené policejní složky a armády budou dlouhou dobu stát proti vlastním národům. Celý proces růstu antagonismu mezi různými kulturami a civilizacemi uvnitř jednotlivých zemí kdysi „Západu“ bude kamuflován, popírán, zamlčován. Pokud vůbec něco, pak budou zatýkáni, vězněni a případně přímo likvidování odpůrci „multikulti ideologie a odpůrci zotročení evropských národů islámem a muslimskými migranty“. Již dnes se o to snaží francouzská „justice“ při pokusech o likvidaci Marine LePen (zatím ekonomickou likvidaci a snahou o uvěznění na základě „daňových“ kauz; jako když bolševici v padesátých letech kriminalizovali „kulaky“, tedy schopné a pracovité sedláky, kteří nechtěli do družstva a nesplnili nesplnitelné povinné dávky). Nebo jako když se britská sharia „justice“ snaží dostat Tommy Robinsona do vězení, kde by byl zavražděn svými pověstně hodnými a tolerantními muslimskými spoluvězni.

Občanská válka v těchto kdysi západních zemích tak nejspíše bude dlouho probíhat jakoby skrytě – a o to brutálněji vybuchne o něco později.

Budou další „pravicoví extrémisté“. Ale vzhledem k mnohaletému vymývání mozků na Západě směrem ke slabošství, zbabělosti, konformitě, ochotě se podvolit a podřídit, výchově k loajálnosti v dimenzích, jakých nedosáhl ani bolševik, vzhledem k tomu všemu bude mnohem méně násilí „pravicových extremistů“ a mnohem více násilí a teroru ze strany „hodných a tolerantních muslimů“. Mediální obraz i politická prohlášení budou samozřejmě vytvářet obraz přesně opačný. Poslušnost, tupá loajalita, vymyté mozky – kdysi svobodný Západ se pod rukama neo-marxistů během jejich úspěšného „pochodu institucemi“ proměnil na načančanou Severní Koreu. Nesrovnatelně vyšší životní úroveň, stejné otroctví. Jako když německému otci, funkcionáři EU, znásilnil nelegální afghánský imigrant dceru, pak ji utopil, a dotyčný řádně zfanatizovaný tatík nechal peníze vybrané německými vlastenci na podporu jeho rodiny poslat na podporu nelegální migrace do Německa. (Tomu říkám uvědomělý multikulti soudruh – nelegální muslimský migrant mu znásilní a zavraždí dceru a on chce více nelegálních muslimských migrantů. I Pavlík Morozov bledne závistí.) Časem možná orwellovská „svobodná média“ přijdou s tím, že 11. září spáchal pravicový extremista, kterého navedli Trump, Putin a Zeman. Nové generace lidí s podřadným pseudo-vzděláním tomu uvěří. Nějaká další šestnáctiletá švédská vojínka Jasánková začne vysedávat před školou na protest proti neochotě okamžitě zahájit nukleární válku proti Rusku a proti kraji Vysočina. A nějaký jiný multikulti bolševický blb ji navrhne na Nobelovu cenu.

Ale vážně. Budou opět „Good Germans“ č.2, aka „Good Muslims“, kteří se budou také mnozí účastnit aktivně teroru proti „nevěřícím“. A někteří budou jen přihlížet, mlčky nebo s nadšenými výkřiky. Jako když „Good Muslims“ ukrývali teroristy, kteří v klubu Bataclan povraždili přes 130 lidí a řadu z nich vykastrovali, odřezali jim části obličeje, vydloubali oči a jinak je zohavili – Good Muslims v pověstně pohodovém (jak psali agitátoři v iDnes) no-go předměstí Bruselu je „jen“ byli ochotni ukrývat. Nebo jako když podle svých vlastních slov „praví muslimové“ z Islámského státu podřezávali nebo zaživa upalovali zajatce. Jako když dav muslimů nadšeně volá, když v Afghánistánu nebo v Pákistánu ukamenovávají nebo zaživa upalují dívku, která se provinila tím, že ji jiní muslimové znásilnili. Ano, všichni soudruzi z neziskovek a všichni „masters“ dnešního zločinného plánu na islamizaci Západu, ti všichni nyní namítnou, že to není ten správný Islám.

A víte co? Víš co, Merkelová, Macrone, Rozumku, Šabatová, Kocábe, Drahoši a vy všichni ostatní? Seberte se a běžte to říct osobně muslimům třeba právě v Afghánistánu nebo Pákistánu – běžte a řekněte jim, že se nechovají jako muslimové, že vy všichni víte mnohem lépe než oni, co Islám je a co Islám není. Good luck!

Občanská válka bude s velikou pravděpodobností další fází skutečného průběhu realizace Kalergiho plánu, další fází islamizace Západu. Ne proto, že si ji přeji. Upřímně, opravdu upřímně – nepřeji si žádnou občanskou válku. Nikde na světě! A v Evropě, kde žiji, už vůbec ne! Jen prostě pro „multikulti“ země kdysi „Západu“nevidím jiné rozuzlení jako reálné a reálně očekávatelné. Mocní politici a jejich loutkovodiči rozběhli události, které budou mít svoje důsledky, a vše nabírá a čím dál více bude nabírat vlastní dynamiku. Když někdo skočí z vysokého mostu, buď se zabije nebo se zmrzačí. Na tomto konstatování není nic „nenávistného“, „xenofobního“ nebo jen nerozumného. Když skočí z vysokého mostu celé národy, slepě následující svoje „vůdce“ (ať již kteréhokoli ze dvou proslulých obdivovatelů hudby Richarda Wagnera na místě německého kancléře), dopadnou také špatně. Nepřeji jim to. Ale tvářit se, že to dopadne jinak než špatně, to by bylo jako hrát si na císařovy nové šaty.

A já se neucházím o žádnou funkci v EU, nechci pracovat v žádných neobolševických multikulti médiích, nežádám o grant na natočení filmu, nejsem tak neschopný a tupý, abych musel hledat obživu v nějaké neziskovce.

Takže si na víru v císařovy nové šaty hrát nemusím.

A nechci.

A nebudu.

V západních zemích je občanská válka podle mého názoru nevyhnutelná. Není to moje přání, jen přímý důsledek zločinné nebo jen stupidní politiky hlavních západních politiků a jejich pánů.

Výstřely v Christchurch jsou jednou z tragických a strašných epizod občanské války, která bude přímým důsledkem politiky islamizace západní civilizace. A přijdou mnohem horší. Multikulti „ráj“ při svém kolapsu přinese utrpení, rozvrat, smrt. Pád z vysokého mostu a jeho důsledky. Zatím jen praskají kosti v kotnících při nárazu na tvrdou zem. Žádný let se po skoku z mostu nekoná, nenarostla žádná křídla, slibovaná ideology multikulti. Jen let celých národů dolů na beton reality. Doufám, že se naší zemi tyto hrůzy vyhnou. Doufám, že se naší zemi vyhne islamizace a masový dovoz muslimských migrantů. Doufám, že naše země zůstane i nadále zemí, kde jsou muslimové v zanedbatelné menšině a tudíž je a doufám i bude zemí s vysokou mírou tolerance a bezpečí pro všechny menšiny i pro všechny návštěvníky, dokonce i pro jinak zcela intolerantní muslimy. Doufám, že naše země bude žít v míru a v dobré spolupráci se všemi mírumilovnými zeměmi světa. Včetně těch muslimských, jako dříve bylo naší dobrou tradicí, ať již třeba s Irákem, Íránem, Libyí, Afghánistánem. Nebo třeba v budoucnu s Francií nebo Německem či jinou evropskou muslimskou zemí. Pokud ve Francii a Německu zvítězí migranti, zmocní se vlády a budou vyhlazovat Němce a Francouze, jak lze také reálně očekávat, protože tak to dělají muslimové již 1 400 let vždy a všude, kde začnou vládnout, pak doufám, že prchajícím Francouzům a Němcům nabídneme azyl. Ale přeji jim, aby se nestali štvanou zvěří ve svých vlastních domovech.

A především doufám a přeji si, ať naše česká země zůstane česká a zůstane uchráněna hrůz a strašných důsledků multikulti. Varují Christchurch i Bataclan. Snažit se míchat střelný prach a hořící prskavky prostě nedělá dobrotu.

Tak ať naše země zůstane česká. Ať naše země zůstane tím dobrým a laskavým domovem pro nás a také tím dobrým místem k návštěvě pro všechny dobré lidi. Zatím pro to máme nejlepší předpoklady.

Nepokažme si to.

Kdo skočí z mostu, už se totiž nemůže vrátit zpátky nahoru.

37 komentářů :

 1. Autor má bohužel pravdu.Jen se obávám ,že se krveprolití naší zemi nevyhne.Co myslíte ,zavřou mně když schvaluji atentát na říšského protektora R.H.?Možná zatím ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:48 - V budouctnosti urcite ano ! Zavrou Te ! Rissky protektor Hamacek ti to zaridi !
   h.

   Smazat
  2. Kam kráčíš, Unie?

   https://richardhartmann.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=70486

   http://rozumni-narodnidemokracie.cz/nas-program/

   Smazat
  3. Do Svycar se vymnozili z Eritreje v mnoha tisicich. A stale dalsi prichazeji..Vlada tam masakruje a gangy masakruje zase vladni vojaky anema to konce... Tak se Svycarska vlada Opovazila protestovat ....
   Tisice eritrejcu , kteri uprchli pred masakry Eritrejske vlady a byl to duvod ,ze prchli a zustavaji ve Svycarsku se okamzite srotily do protestnich davu proti Svycarske vlade , ze si dovolila kritizovat vlady vrahu v Eritreji...
   Maj to taky spocitany ,svejcari...

   Smazat
 2. 21.48
  příští rok bych už ale raději neschvaloval

  OdpovědětSmazat
 3. Je to tak prosté, jak nám předkládají, abychom to vnímali podle nich? To si v představě, že jste byl kdys ministrem, dáváte za důvěryhodné každé "fake flags" protože jste neomylný? Necháváte sebou cloumat jako náctiletý nadrženec. Skáčete na nastražená železa, která tvůrci chaosu trousí jak je jim třeba. Logika v nich je jen jedna - každý kdo s námi není se chytí, kdo nezná mapu. Neskákejte na každý špek, byť by na něm stály i lidské oběti, oni se ve vytváření paradoxů nezastaví před ničím. Není úniku, ani na Zéland. Toť vzkaz od ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krajtl tak s tebou to nevyhrajem určitě...

   Smazat
  2. A o co se hraje? Už máte aspoň v tomhle jasno?

   Smazat
  3. Pane Krajtle, máte pravdu, ale na našince je to moc složitý a na Slováky ještě víc, jak dokázalo tamní 1. kolo pres. voleb...zdá se mi to být beznadějným...

   Smazat
  4. Do prdele.ci riti po našom.kdo si tu bude stále utierať hubu do slovákov.sme v háji.caputova je Kiska 2 ale lepšia než iný.pozrite sa na seba Cesi.od Prahy po jihlavu .či Moravu.ci nebodaj Ostravy.samy sebe neveríte a vy riešite Slovac?

   Smazat
  5. 21:34
   Slováci nikoho nezajímají.

   Nám stačí slovenský výsadek (Babiš) na Chodově.

   Plutokrad totálním znemožněním všech dosavadních stran dohnal situaci do absolutní bezvýchodnosti.

   Jediný způsob, jak na to reagovat je negace systému.
   Češi jsou bohužel hraví a nad každou další pseudomožností (nejdřív Zeman, pak Babiš, Okamůra..) se radují jak malé děti.
   Hamáček s Jandou už na ně mají prostředky.

   Smazat
 4. zdá se že znovu přicházejí "léta 50."

  OdpovědětSmazat
 5. Tak to bohužel je zatím se Čechům nic neděje ale aby nebylo pozdě až se začnou dít. Zvolili jsi většinově ANO jehož představitelé říkají že slovo CZEXIT ani nepoužívají.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi mate pravdu, pamatuji se na podobnou střilečku v Port Arthur v roce 1996 kdy slabomyslný mladík údajně postřílel 35 lidí. Následek byl skoro totální zákaz zbraní. Je dnes v Austrálii velky problem vlastnit vzduchovku.

   Smazat
  2. Vlastnit dokonce nozik na krajeni chleba je proti zakonu v Tramtarii. Mezitim od roku 2016 , stale zaplavuji nepricetni prchavci Svedsko casto v desetiticovych davech denne, Svedsko se stalo statem se nejvetsim vyskytem znasilneni na svete/mezi 6000 - 7000/ pripadu rocne a mnoha dalsich pripadu policie ani nestihne zaregistrovat , jde take o hromadna znasilnovani a nedaji se dopocitat . Ani zadny zajem neni. Policie nechce byt persekuovana z duvodu Anti Islamismu..Anti Svedismus je pak zdaleka nejdulezitejsi dnes..........Co vas ceka to vas nemine...

   Smazat
  3. 2:09
   Ze Švédska se stal v podstatě zločinecký stát. Policie se sice možná snaží něco dělat, ale kombinací zločinecké politiky, prospěchářství neziskovek, stavu společnosti a nedostatečného počtu policistů se dosáhlo stavu, kdy stát vlastně nechrání a situaci dál destabilizuje, v některých případech vlastně pomáhá zločincům.

   Smazat
 7. Na "analýzu" na aeronetu jsem napsal svou analýzu, která je tam zuřivě okamžitě mazána. Holt to musím dávat jinam, omlouvám se!
  -------


  Takže znova a vymazal jsem zmínku o VK, jelikož dehonestace je tady zjevně skoro cokoli!

  Tak co vidím a chápu já.

  -nejsou to mrtvoly, ale jako ovce krčícíse modliči, který právě někdo hodně překvapil, takže se zmohli pouze na ovcomyšlení, kdy jeden dělá to co všichni ostatní, takže naskákali do rohu a doufali, že to nekoupí. Plno lidí tam stojí nebo dřepí a právě klekají k zemi. Žádný naaranžovaný mrtvoly!

  -zbraně rozhodně nemá přestavený na automat. Pouze rychle mačká spoušť po jedné ráně. VK by si měl pustit ještě video s automatem.

  -dveře na terasu nikde nevidím, jsou to okna!

  -střílel ostrýma, což bylo pořád vidět při přebíjení. Ať mi někdo dá čas, kde jsou vidět slepý.

  -jak může někdo napsat, že tam není žádný řev? Naprosto nechápu.

  -kamera na helmě má automatický režim citlivosti mikrofonu, takže při střelbě se ztlumí a je slyšet jen ta střelba. Za sekundu se citlivost zase zvýší a je slyšet vše, včetně toho řevu, skla jak někdo zdrhne z okna a hrající hudby (střelec má na sobě repráčky). Co dělá větší rámus, puška co dává střele energii 1800J nebo sklo?

  -když picne toho ležícího na boku, kterýho prvně trefil brokovnicí, krev mu vyprskne z hlavy skoro 2 metry po koberci. Tohle že lze zvládnout balonkem v ruce, takovou silou a v přesný moment výstřelu? Ale no. Čepička mu drží, protože z tohoto úhlu nebyla odfouknuta. Hned po něm je vidět borec s malým krvavým flekem na zádech.

  -zajímavý, jak naaranžovaný mrtvoly přesně ví, na koho se zrovna střílí a cukají sebou. To asi museli nacvičovat hodně dlouho.

  -krev teče pod hadrama na zem a střílí na ně proti zemi a ne zdi, takže co by mělo být na zdi?

  -AR 15 (.223 Rem) dělá průstřely, takže krev teče kanálem dolů a ne nahoru na hadry. Krev stříká jen v hulywódských sračkách a videohrách! Dírky v hadrech nejsou vidět, protože video je rozmazaný a ráže 5,56mm asi těžko předvede filmový efekty. Když se střílí do čehokoli na střelnici, často je problém zásahy vidět už na pár metrů. Teprve zblízka jdou vidět.

  -krvavých fleků tam vidím přes deset. Kdo tam nevidí krev, ji tam asi nechce vidět. Na prvních záběrech vidět není, protože teprve vytíká! Jak tam prochází znova, je krev už vidět. Video je nutný přehrávat po snímku, protože je prostě nekvalitní.

  -borec se škraboškou - to není škraboška, ale čepička, co odlítla borcovi v bílé košili. Aneb, před výstřelem "škraboška" nikde a po výstřelu si ji už asi nasadil.

  -vesty s kevlarovou hadrou by mu proti .223 Rem rozhodně nepomohly. To zastaví jen mnohem slabší střely z pistolí. Na zastavení .223 Rem je potřeba ocelový plát. A vestu tam teda nevidím, jen tričko a bílý pásek kalhot.

  -to není žena, ale dvě děti.

  -nedovedu si představit, že by se střílelo ostrýma na někoho zdrhajícího s vestou a doufalo se, že nedostane zásah mimo vestu, což v tom záběru bylo téměř tutovka.

  -přední sklo BYLO jasně rozpraskaný a s bílým flekem dole. Není nutnost, aby se hned sypalo ven jak boční, protože jsou lepený!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kecko, vždyť ty tvoje prndy tam jsou, nikdo ti je nesmazal!!!

   Smazat
  2. Na elfa dobrý. To jste vážně viděl stejné video? Dost pochybuji. Většina věcí, které předkládáte jako "fakta" tam prostě dokreslila maximálně vaše fantazie. Doporučuji všem, kdo mají zájem, se na to video podívat a nezávisle na vašem komentáři či tom, co píšou na Aeronetu, to posoudit.

   Smazat
  3. Ještě bych tomuto "chytrákovi" doporučoval podívat se, co dělá střelba ostrými náboji se zdmi, viz např. zde https://www.youtube.com/watch?v=XrhpAZoiqxE

   Jinak předpokládám, že ten mikrofon a reprosoustavu jste mu tam montoval vy, když to tak víte. Takže supermizerná kamera, s rozlišením z roku raz dva, ale slušná akustická výbava s mikrofonem, co se dokáže sám utlumit a přenosnou reprosoustavou, co nechrastí, jo, to dává smysl.

   A co ta baterka pod zbraní, která bliká, jako když se ze zbraně střílí? A kde je nějaké zadýmení místnosti z tak mohutné střelby? Tady máte příklad skutečné střelby ostrými náboji z útočné pušky. Je vidět jak dým, tak i následky střelby https://www.youtube.com/watch?v=TfmUviERA4o

   Smazat
 8. -pokud bylo video streamovaný v reálným čase na net, téměř odpadá konspirace, že šlo o divadlo. Při takovým divadle by se dala udělat a hromada chyb, který by hned visely na netu, všem pro smích.

  Varianta, že to mohl být zákulisní vládou/tajnýma organizovaný útok, je možná. Kolem Breivika bylo taky plno nesrovnalostí a svědectví, že střelců bylo víc, šaškování policajtů jakože nemohli přijet dřív, apod.

  Závěr: útok ostrýma by zcela reálný. Žádný fake divadlo s hercama.

  Taky je často vidět, že mít brokovnici a spolíhat se že po zmáčknutí vystřelí, je naivní. To by člověk musel být pořádně natrénovaný. I tenhle vymetač střelnic s nima měl problémy.

  "velice amatérskou a naivní inscenaci, kterou odsuzují všichni ti, kteří někdy v životě drželi v ruce zbraň a stříleli z ní."
  -sem s nima! Kde jsou tihle lidi?

  "To znamená, že muž ležící ve dveřích do místnosti vpravo musel být zabit při střelbě zdálky z brokovnice, a to je nepravděpodobné, že by to stačilo na okamžité zabití, protože brokovnice mají rozptyl."
  -ta dálka byla pár metrů a na pár metrů nemají brokovnice rozptyl skoro žádný. VK toho o zbraních moc neví. Ať si vytřelí na střelnici na papír 25m daleko a podívá se na dírku o trochu větší než 18,5mm - ráže brokovnice.

  OdpovědětSmazat
 9. Armády konspiračních, duševně postižených vymaštěnců napříč celým alternativním internetem jak se dalo čekat už vymýšlejí, že se jednalo o "false flag" tajných služeb a zavraždění a zranění byli najatí herci.
  I takoví idioti mají bohužel volební právo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezatahuj do toho nikoho jiného než VK a jeho AERONET!

   Svou nenávistí k alternativním webům dokazuješ jan svoji duševní omezenost.

   Smazat
 10. Není důležité, jestli tam byli mrtví, nebo jestli to bylo zcela nahrané. Je známo, že probíhá islamizace západní společnosti a její organizátoři se neštítí ničeho, aby jejich plán pokračoval. K tomu je třeba likvidovat odpor té západní civilizace, naočkováním viny a odzbrojováním. Ta nepřirozená akce, bude podle mého názoru, patřit do této kategorie. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní17. března 2019 9:28
   Nesouhlasím s Vaším pohledem na islám, jako zdroj prosperity. To, že ministátečky produkující ropu, dávají na odiv bohatství vládnoucích rodin, nepovažuji za ukázku produktivnosti islámu.

   Nesouhlasím s Vaším pohledem na Slovany. Slované jsou odolná konkurence Germánů po celá staletí. Pravda je, že vzdělanost antické římské říše, k nám přišla přes Germány, kteří k ní měli geograficky blíže. Podobné to bylo s křesťanstvím, které bylo novou efektivní formou ovládání říší. Germáni se k němu vzhledem ke své geografické poloze dostali dříve.
   Avšak degeneraci Slovanů vyvrací schopnost vzdorovat Germánskému tlaku, po celá staletí. Naopak, jsou nuceni přistupovat k životu více tvůrčím způsobem, aby přežili.

   V kom měl Hitler zálibu nevím, ale jistě měl zálibu v ropných oblastech středního východu, které byly obydlené Araby. Potom ještě mohl mít zálibu v muslimských Iráncích (Peršanech), které jako Němce, také považoval za árijce.

   Souhlasím s Vámi, že existuje snaha stavět Slovany proti sobě a tak je likvidovat. Ale protože se to už vykecalo, když už to víte i Vy, tak si to snad naši politici na triko nevezmou. I když si žádné iluze o politicích, slovanských, či germánských, nedělám. P.K.

   Smazat
  2. Můj příspěvek 10:46 nebojuje s větrnými mlýny, ale vztahuje se k příspěvku, který byl mezitím vymazán. P.K.

   Smazat

 11. Připojuji kopii svého komentáře na AEn; vydržel tam přesně 47 vteřin.

  """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
  Moje konspirační teorie zní takto:
  Pokud někdo chce psát dobré články a změnit svět k lepšímu, měl by být v prvé řadě duševně zdráv a mít kontakt s realitou.

  Vy tady podporujete kritické myšlení? Když někdo v diskuzi fakticky rozporuje tyto vaše - ano, už jsou to bláboly, tak ho zcenzurujete a musíme si ho jít číst na NR?

  Dívali jste se to těch diskuzí pod sebou? To je publikum, na které cílíte? To vám stačí?

  To jste to dopracovali...


  """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
  OdpovědětSmazat
 12. https://mega.nz/#!CVMT3KbJ!XcXKfmi3EwOKKgni2lq0GG3OnxCBBCYHj-HKUMstEKM cca 6min az 7min.

  Pokud je tenhle odkaz na strelbu na NZ pravdivy,tak proc kdyz pachatel vchazi do mesity ,plne mirumilovnych muslimu, lezi na podlaze puska! Ma byt tohle duvod, proc media tak usiluji o vymazani tohoto videa z internetovych siti ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už jsem vám to psal vedle, tak netapetujte:

   @ pavel 17. března 2019 9:35

   propána to je JEHO puška. v 6:43 ji tam sám odhodil... Nepřišel jste sem z aronetu? Vypuštěním takového videa mezi lidi s vašimi kognitivními schpnostmi bych asi taky chvíli zvažoval...

   Smazat
  2. Pavle, je to celý divný, je nasnímané jen "druhé kolo" po tom, co střelec zahodil brokovnici a vzal si kulový poloatomat...Proč, to by chtělo vysvětlit...Ale když zahodil tu brokovou onanýrku, proč ji zas měl sebou v autě...Je to celý takový "hluchý" a nelogický, nemůžu si pomoct...Abychom pochopili ty střílečky si musíme ještě počkat až začne další EU už nachystaná vlna imigrace a začneme si je užívat přímo na těle taky..

   Smazat
  3. " v 6:43 ji tam sám odhodil" Ano je to pravda. Nepostrehl jsem ten zaber, protoze je velmi kratky, video je nekvalitni a po ranu bez bryli jsem to prehledl. Tim to neomlouvam, pouze vysvetluji. Ale jsem za tu chybu rad. Funguje to stejne jako lakmusovy papirek. Reakce "Karpiho" ukazuje jeho nadutost, aroganci a ubohost. Ohani se cizimi slovy, ale nepripousti na druhe strane chybu, ale pouze zlovolny umysl. Patrne jeden z tech Kartouzovych skretu. Pardon elfu.

   Smazat
 13. Ja vidim problem v tomto: belosi, krestane, USA, NATO, GB, Francie a i CZ mohou zabijet muslimy jak se jim zlibi (treba 1.5 mil. Iracanu z napadeni USA, dle LA web page pred 2 roky)) a nikdo, NIKDO ani z CZ, se proti tomu neozve. Zabijet muslimy leze stejne jako zabijet mouchy, po milionech.Takze se vesele zabijelo v Lybii, Syrii a i kdekoliv jinde, kde se USA CHTELO. To je OK, to vsichni belosi akceptuji. Neakceptuji to, kdyz se utlacovani proti tomu postavi - s vyjimkou Heidricha, tam dostali statni vyznamenani, to teroriste nebyli. A staci zabit par lidi ve Francii a vsichni belosi jsou v boji proti muslimum. Ze muslimove nemohou napadnout USA, zap. Evropy letecky, bombami atd, je nezajima. Dopustili se terotu. Zabili dohromady 20 lidi, 20 milionu zabitych Asiatu Americany je OK. Zabijeji belosi. CZ poslala zabijet Afgance, jako obranu proti terorismu, do Iraku svou armadu take. Navic, belosi pozvali lidi z Afriky a Asie, i CZ je pozvala: prijdte, mame pro vas praci, budete nadherne zit v krasne zemi (videl jsem ceske pozvani). Lidi prijdou a zacne KRESTANSKA nenavist, nenavist az za hrob, k tem, co prisli na pozvani. A krestane dovedou nenavidet a zabijet, viz USA, Nemecko, R-U, Sp a USA vers. Indiani. Tak kdyz Nor zabije 70, je to OK, muslim 7, trageide. Neco pdobneho okupace CSR Nemeckem -360 tis. mrtvych OK, 10 mrtvych z "okupace" VS - 10 clanku denne o okupaci VS. V tomhle je cela tragedie, bili uplne zdegenorovali. Jsou NADLIDI. Ted budeme - pokud se uzna akt na NZ jako terorismus - posilaT zbyteK CZ armady na ocharnu CZ do NZ. Jeste ze Babis zajistil vrtulniky v USA, tak malo CZ vojaku musi mit rychly presun. Pro kazdeho ASPON jeden VRTULNIK. Polepsi se, p.Babisi! P. Zemane, nechte si v rezerve par vojaku pro dalsi terotristicky akt. A statni vyznamenani pro akt Cechu proti Nemecku a Rusku (tem jsme zabili jen v r. 1918 aspon 20.000 rudoarmejcu na Sibiri, 2. plukem, vsichni, co strileli, by zasluhovali statni vyznameni; pro Nemce vsichni nasi odbojnici byli teroriste, proto se o okupaci 39 nepise!).

  OdpovědětSmazat
 14. Sorry, ale podle všeho to vypadá, že na NZ proběhla psyop operace pod falešnou vlajkou. Proč byla kupříkladu reakce policie s tak dlouhou prodlevou? Nechají pachatele napadnout jednu mešitu a pak se přemístit do druhé na opačném konci města?

  OdpovědětSmazat
 15. Naprosto výstižný článek....ale hochu hochu chybí Vám a určitě záměrně,studium Marxe (když se tak urputně oháníte nálepkou neomarxisté) i důvodů proč vznikly komunistické strany.Ale to je asi tím,že jste přehlédl třeba i větičku"Náboženství je opium lidstva"a proto srovnáváte marxisty(dle Vás bolševiky..naprosto nezpochybňuji tragické důsledky zavádění "vlády lidu",ale nepředcházela jim náhodou I světová válka?)s křesťanskostředověkým Islámem.Ale Vy asi dobře víte proč....Jinak opravdu velice pravdivý článek.
  R.Matoušek Pardubice

  OdpovědětSmazat
 16. Událostmi 11. září 2001 v New Yorku tyto psyop šaškárny s terorismem začaly.
  Léta někteří lidé věří v to, co je jim oficiálně předloženo, další lidé pochybují, ale věří že lidé jsou lidmi a nejsou schopni realizovat takové svinstvo a jenom málo lidí události analyzuje a chtějí zjistit pravdu.
  Pravda je ale vzácná a musí se hledat ..
  Trouba je ten, kdo je přesvědčen o pravdivosti každé hlouposti, která je mu naservírována před nos.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.