Reklama

čtvrtek 14. března 2019

Diskuze na téma "Vzdělanost a výchova v českých zemích" - část 6. - poznámka Ivana Davida (VIDEO)

14. 3. 2019  Nová republika
Další příspěvek do diskuze na téma "Vzdělanost a výchova v českých zemích", která proběhla 13.3.2019 v Praze v Domě ČSVTS. S poznámkou vystoupil organizátor diskuzního panelu MUDr. Ivan David, CSc.
(Další vystoupení budeme postupně uveřejňovat)

8 komentářů :

 1. Aha, on v rámci kampaně teď bude pan doktor kecat lautr do všeho. Chápu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je tak, když pan doktor má co říct. Narozdíl od vás. Mrzí vás to hodně?

   Smazat
  2. A máš ty, tydýte, něco k věci, co bys tady rád sdělil?

   Smazat
  3. Oblévač patníků tu byl v noci první.
   A podle toho jeho sdělení také vypadá.

   Smazat
  4. Stav české společnosti je děsivý. Nemluvím jen o Praze. Poznámka pana Davida velmi dobře vystihuje, o co jde.

   Smazat
  5. 8:02 Tak co se týká ansámblu místních odulých*) čechomužkyků, tak zcela jistě! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích!

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dej pozor, abys co nejrychleji nezmizel sám.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.