Reklama

úterý 19. března 2019

Docent Radim Valenčík na téma "Vzdělanost a výchova v české společnosti" (VIDEO)

19. 3. 2019  Nová republika
Panelová diskuze Nové republiky "Vzdělanost a výchova v české společnosti" - vystoupení docenta Radima Valenčíka z Vysoké školy finanční a správní.14 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To na co tady dáváš odkaz je jenom parodie na Vás komedianty z prážské havlérky, která má i v Rusku nějaké obdivovatele (PussyRiot, Navajnyj a spol).
   Určiě když budeš hledat na trubce tak najdeš i zábavné videoklipy s Vaším guruem Venclem Flaškou a jeho boys.

   Smazat
  2. Ano,i takove,kdy Venca uz ani netanci,nebot se vali v prikopu.Hezke jsou take zabery Landovskeho ,potacejiciho se a rvouciho na Policii ČR:Vite kdo ja jsem?Brabenec opily jak Dan atd.atd.

   Smazat
  3. No, jedinému komu se můžeme zasmát jsi ta anonyme 8.28 10.05, "dělat" humor může jenom ten, kdo na to má intelektuální schopnosti.
   Běž dělat trapný humor do televize, tam budeš starr (hvězda) mezi těmi trapnými komedianty z havlérky.

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tobě teď z toho hučí v hlavě. Pozdravuj Laďu, sprosťáku. V.J.Horák

   Smazat
  2. Mýlíš se, ten chrchlavej vandrák neudělal žádný rejhanec přes plány, byl jenom užitečným idiotem pravdy a lásky, který umetl cestičku gaunerům, kteří si ho k tomu vycvičili jako hloupou loutku bez charakteru a inteligence.
   Ty tady hraješ podobnou roli idiote.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 19:01 ze všech tvých výblitků přímo sálá tvá nezměrná inteligence.Jen tak dál kreténe.

   Smazat
  5. Helemese, tady to je přímo ukázkový vzorek "diskuse" místních odulců!*) V trolení sice pilnch, jinak ale zapšklých, na Putlerových prdech závislých, neproduktivních blbců, kteří by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí! Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 3. Vzdělanost, jak víme z mezinárodních srovnávacích studií, je u nás, vzdor tomu, že v každé druhé dědině - nemáme sice školu - ale za to máme "University of Vejprty", v totálním úpadku. A vychovanost dětí a mládeže? Myslím si, že takový hulvátov u nás nebyl ani v době společnosti prvobytně pospolné! To jsou výdobytky diktatury kapitálu, to, co dokáží dnes "děti", to nedokázala ani Hitlkerjugend vůči židům! A chraň bůh učitele před rodiči, kdyby si takového hulváta dovolil napomenout!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Pane docente, na wikipedii jsem si všiml, že jste studoval matematiku v Rusku. Proč se toho oboru nedržíte? Kam jste dal rozum, že jste se zapletl se socany a věnujete se pavědě ekonomii?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě protože je matematik, může úspěšně vypracovat důchodovou reformu. Navíc se jako matematik věnuje teorii her. To má s ekonomií hodně společného.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.