Reklama

pondělí 25. března 2019

Dokument bez komentáře: Společné prohlášení prezidenta Spojených států, Donalda J. Trumpa, a předsedy vlády ČR Andreje Babiše

25. 3. 2019
Zahraniční politika
Vydáno: 7. března,2019
Rozdělení: Všechny zprávy
V tomto roce si Spojené státy a Česká republika připomínají třicetileté výročí inspirativních a světově měnících událostí Sametové revoluce. Obyvatelé Československa převzali svou svobodu a skončili desetiletí komunistického útlaku. Také si připomínáme 20 let od vstupu do Severoatlantické aliance (NATO).


Jako vedoucí představitelé Spojených států a České republiky znovu potvrzujeme svůj závazek ke společným demokratickým hodnotám, osobní svobodě, právnímu státu a nezávislým institucím. Sdílíme názor, že mír, bezpečnost a prosperita závisí na spolupráci suverénních národů. Síla domovské země je nezbytným základem pro mír a bezpečnost v zahraničí.

Jsme i nadále přesvědčeni, že aliance NATO zaručuje transatlantickou a evropskou bezpečnost. Znovu potvrzujeme, že naše závazky na každého člena aliance v rámci společné bezpečnosti činí 2% na investice do obrany a modernizace svých ozbrojených sil. Snažíme se pokračovat v naší spolupráci bezpečnosti a obrany.

Zůstáváme pevní v podpoře ukrajinské suverenity a územní celistvosti, jakož i v pokračujících sankcích vůči Rusku. Chválíme statečnost a obětavost Spojených států a českých jednotek sloužících bok po boku v Afganistánu.

Spojené státy a Česká republika potvrzují, že energetická bezpečnost je neoddělitelným pilířem národní bezpečnosti každé země. Budeme spolupracovat na prozkoumání příležitostí vyplývajících z transformace energetických trhů (na ty americké pozn. překl.) a zároveň podpoříme větší energetickou diverzifikaci (rozrůznění zájmů pozn. překl.) v Evropě a zajištění vzájemné bezpečnosti. Budeme dále zkoumat potenciální přínosy rozvoje regionální energetické infrastruktury ve střední Evropě.

Obě naše země budou usilovat o zajištění bezpečných a spolehlivých telekomunikačních sítí a dodavatelských řetězců (těch amerických pozn. překl.), aby se snížilo riziko škodlivé kybernetické aktivity (té čínské pozn. překl.) Rozhodli jsme se prohloubit naši spolupráci v této oblasti a spolupracovat bilaterálně i multilaterálně na rozvoji principů telekomunikační bezpečnosti.

Spojené státy a Česká republika mají společný zájem na spravedlivém a vzájemném obchodu a investicích. Jsme hrdí na obchodní a investiční vztahy Spojených států a České republiky. Zavazujeme se k dalšímu posilování našich obchodních vztahů, včetně podpory moderního výzkumu, technologické spolupráce a výroby, které budou základem inovační ekonomiky budoucnosti.

Zdroj: https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/joint-statement-president-united-states-donald-j-trump-prime-minister-czech-republic-andrej-babis/

Přeložila Milena Míčová, místopředsedkyně ANS

63 komentářů :

 1. No co k tomu dodat fašisti z Ukrajiny nikdy Krym nedostanou.

  Odporný pospíšil namlouvá mladým že se nenarodili jako Češi ale jako evropané:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vy-uz-jste-se-nenarodili-jako-Cesi-rika-Pospisil-o-mladych-575302

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímavé je, že Krym by se měl vrátit Ukrajině, ale Golanský výšiny Sýrii ani náhodou. Postoje oba mají podle "své kapsy". Mě stačilo jak "naši udatní státníci" stáli u Zdi nářků a maskovali se.

   Smazat
  2. 8.07 A kdy se vrátí Kosovo Srbsku a Srbům? Kdy se vrátí Okinawa Japonsku? USA Indiánům?

   Kašpaři stojící pevně, jako WACHT AM RHEIN na stráži celistvosti Ukrajiny a přitom rozbili či "jenom" dopustili rozbít vlastní stát, ČESKOSLOVENSKO, uznali odtržené KOSOVO samostatným státem, a jásají nad ANEXÍ Syrských GOLANSKÝCH VÝŠIN IZRAELEM. dosahují důvěryhodnosti Emanuela MORAVCE... a "morální velikosti" Vidkuna QUISLINGA. Das ist ein politische Schweinerei! Slušný Čech s tím nemůže mít nic společného.

   Smazat
  3. Sešli se dva fašisté ,a to mu tleská fašistická vláda , to je ANO, ČSSD a KSČM !

   Smazat
 2. Agent Bureš (značka STB) se stal agentem čapík (značka CIA)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. sešli se dva agenti a jeden znich je nadřizenym toho druheho aby podepsali zavazky z toho plynouci takže už nikdo nebude moci řikat ani jendomu znich že jsou podvodnici světoveho kalibru co nekoukaji na dolar či na libru když už kače nema žadnou cenu

   Smazat
 3. Okamura odpálil nálož: Aeronet slouží globalistickým elitám. Vlastenectví jen předstírá:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201903259503614-okamura-odpalil-naloz-aeronet-slouzi-globalistickym-elitam-vlastenectvi-jen-predstira/

  S tím souhlasím je tam asi 5 článku proti SPD a není to poprvé vždy před volbami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel zde jásáte se svou roznětkou, předčasně, nálož je možná na straně ID, jak zde racionálně uvádí VD.

   Václav Dvořák 25. března 2019 20:08

   Pokud jsme dobře informován, chce se Ivan David nejdřív o svoje bezprostřední zážitky podělit s předsedou SPD Tomiem Okamurou. Média budou až druhá.

   Smazat
  2. Na Vyroci nasi okupace nacisty , vytecne nacasovana jako treba vreckovy nozik zrady jisteho TISA a v pravy cas ani Shaejk a Speare by to neporidl lepe v jeho tragediich.., Dokument a Smlouva ,nebo zase TERORISTICKY DIKTAT ,potvrzujici dalsi Velkonemeckou risi , EU. A Wehrmacht , pardon NATO , ktere se stara o bezpecnost , tim ze vita a zve okupanty z cernych koutu Afriky, kde zuri nekonecne ....Je spravny nazev Obcanske valky , Pochybnost !! Kde si dlazdili silnice a staveli obydli z prebytecnych mrtvol..Kralovstvi Benin /Jejich Vysosti Kralovea jejich cinnost / a dalsi casti Afriky. Tez z pousti, kde lezi kostlivci statisi cu zavrazdenych z prepadenych karavan a zurivych velmi krutych a vyhlazovacich biteva valek ,o tom ,kdo vice veri Islamu, predtim oloupenych...Oblibeny sport a dodnes zrejme velmi popularni a malickost ze nejsou karavany nevadi ..Kostlivci, zadni netreba a tez zadne zbytecne dejiny o tom od Prehistoriku vsech lzi a podvodu za ucelem slouzit a ponizovat se psanim a uverejnovanim spinavych zasmradlych odpadku.. Tito jsou pratele NATO a jak se miluji...Sudan,Somalie ,Eritrea ,Nigeria jiz male deti masakruji jine deti a dospele..To se hodi pro NATO . EU a hlavne Komisi pro lidska prava EU a OSN.Vytecne.
   Zadne namitky pratele nebo poletite od svych plnych koryt...O Ukrajine jinde. Moc a neuveritelne vdecne a dobre tema na zminku..
   Hlavni je ta nekonecna spoluprace , ktera skonci vzdy jako s Hitlerem , nedobre.

   Smazat
  3. Breznevuv Husak , nebo Trumfovej Babys ,
   /a neco nam vyliz/.
   Mezitim ale clenka kongresu v Usa ,v USA, aby nebylo pochyb, vyzyva horoucne vsechny fanaticke teroristicke a jine Islamisty na utoky proti USA.
   Je mozne ,ze take proti Kongresu a proti ni same ??
   /To je asi novej druh vlastenctvi/ .
   Herky a zase Jerky...Jako kdyz prohlasite za uplne zdravou Zhoubnou Rakovinu ve vasem nemocnym tele.. Rakovinovy ,zdravy vred , ktery se ma k zivotu a musi se opatrovat a za cenu sbevrazdy ?
   O Patriot Act , jenz jsi na nebesich jiz ted a co ,ze si bez tebe mame pocit?? Nove a horsi 9/11 ?? Copak asi chteji ti MAJI POVOLENO KRICET !!!
   Na ty co nemaji povoleno ,lautr nic !!! Vubec nic. Kostnickej Koncil a nic jinyho.
   A Putin bezohledne posila do Venezuely asi 500 vojaku na obranu statu proti Antipapezovi, pardon to bylo uz davno, Antiprezidentovi vseho schopneho a vytvarejici Precendent ze,kdyz vudce Kongresu se, dle vzoru toho Zprezidentuje. A smytec. Pomoci zastupce Mulata Obamy na zemi,dejz mu vecnou mullerovitou slavu ,at jsi na treba tri sahy pod. Na misto , neznaboha , ha , ha, Trum-Fa.
   S kym to vlastne Babis vyjednal. Se lzi presidentem a ted pouze zastupcem a atrapou ,predstirajicim silnym pokrikem a dokazujici tim svoji , prave nabytou ,snazive otrockou ,ale vrozenou Loutkovost..
   Na scene podvodneho divadla s kulisami, jeste podezrelejsiho Kongresu !!

   Smazat
  4. 3:55 Pravda, zhoubnou rakovinu loupeživého kolektivizmu vyléčí jen vnější zásah a ten může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z! Teprve nyní přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus, blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni. Čecháčci válčí a pracují leda hubou! Němci přijímají muslimské uprchlíky nejen jako pokání za zahubené či vypuzené židy a aby se vhodně rasově promísili, ale hlavně proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!! Mnichovská dohoda: Čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". A tak jako se Kosovci odtrhli od azbuckého Srbska aby se připojili k ještě primitivnější Albánii, Čecháčkové se odtrhli od civilizovaného Rakousko-Uherska aby se připojili k putinovskému Rusku! Patří za Ural ...

   Smazat
 4. Z vasi telekomunikacni site je citit casto inklinace vseho druhu sympatizujici s Globalisty !
  Vase telekomunikacni sit neinformuje obcany o vnitropoliticke situci v Americe a neinformuje je, o uspesich Trumpovi administrace !

  Vase vlez-prdelky , ktere vas representuji, dopravaji sluchu Globalistum na vas ukor, a ti jsou nepratele jak Trumpovi Ameriky, tak Putinova Ruska a z vas si udelali dojnou kravu.

  Mlady Klaus je tak dobre vystihl, ze kazdy American , kteremu se dostal do rukou preklad Klausova projevu, slzi smichem.
  h.

  OdpovědětSmazat
 5. Když na AE News přečetl jsem si o porušení pečetí na volební urně, a jak vedení SPD přikrylo ten podvod (dva lístky pro Drahoše v jedné obálce = neplatný hlas)
  už jsem ten článek dále nečetl. Chtěl jsem napsat do diskuse ke článku jak má dobrá volební fungovat.
  K mému překvapení moje PC se doslova zbláznilo, nemohl jsem ovládat ani myš, ani klávesnici, nakonec jsem byl od AE News úplně odpojen, musel jsem PC vypnout.
  Přes obvyklé rady ajťáků vypnutí nepomohlo.
  Teprve později jsem příspěvek napsal do wordu a kopii znovu vložil na Aeronet. Můj příspěvek ale byl bez vysvětlení smazán.

  Tajemný Venca Konopník mi asi nikdy nevysvětlí, jak kdosi prošel zapečetěnými dveřmi, porušil pečetě na volební urně a vložil do ní jednu obálku se dvěma hlasy pro paňácu Drahoše. Nebo jak to, že volební komise nezjistila, že ve volební urně má obálku navíc ?

  Tahle báchorka je dobrá tak pro lidi, co volební místnost prošli jen jako voliči.

  Příspěvek, který VKáčko (podle mě Vladimír Kopal, bratr Jana Kopala) zcenzuroval uvedu v dalším příspěvku !

  OdpovědětSmazat
 6. Teprve až po roce 1989 přestala mi být lhostejná politika. Několikrát jsem byl členem volební komise, naposled jsem byl jejím předsedou.
  Zkusím tedy vysvětlit fungování volební komise, která nemá zájem o podvody.
  V České republice se volí dva dny. První den, pátek večer volební komise zapečetí volební urnu.
  Přelepí několika páskami v barvě trikolóry volební urnu tak aby nemohla být bez porušení otevřena.
  Předseda volební komise a její členové se podepíší tak, že polovina podpisu je na trikolóře,
  druhá polovina podpisu je na urně.
  Stejným způsobem zabezpečí i všechny možné vstupy do volební místnosti !
  Druhý den voleb, ráno v sobotu, pečetě na dveřích zkontroluje celá volební komise, a první co
  ve volební místnosti zkontroluje, je neporušenost volební urny. Teprve potom jsou odstraněny pečetě i z volební urny a pokračuje se ve volbách.

  Opravdu si neumím představit situaci, že před volbami proškolená volební komise by prošla
  do volební místnosti přes porušené pečetě dveří volební místnosti, aniž by informovala nadřízenou volební komisi a policii České republiky.

  V termínu skončení voleb je volební místnost uzavřena, nikdo jiný se sem nesmí dostat.
  Jako první se spočítá, zda počet obálek vhozených do urny souhlasí s počtem voličů
  evidovaných, že se dostavili k volbám.
  Pokud souhlasí, volební komise jako první vytřídí neplatné hlasy, ten kdo objeví neplatný hlas,
  jako v tomto článku dva stejné lístky, různé malůvky apod. ukáže neplatný hlas ostatním členům komise a obálka s neplatným hlasem je odložena. Soupis neplatných hlasů je uveden v zápise, který
  podepíše předseda komise a její členové.
  Teprve potom se z obálek vyndávají a třídí lístky pro jednotlivé kandidáty.
  Po sečtení hlasů obálky s neplatnými hlasy, stejně jako obálky s hlasy jednotlivých kandidátů jsou vloženy do velkých obálek, zapečetěny a archivovány.
  Opět je zde kontrola : součet hlasů pro kandidáty s hlasy neplatnými musí odpovídat počtu zůčastněných voličů a počtu vydaných obálek.

  Důležité upozornění: obálky pro voliče předseda volební komise přiděluje členům volební komise dle potřeby, jak se blíží konec voleb, s tím, že obálky orazítkuje. Toto razítko nikdo jiný nemá a výdej obálek se nejen eviduje, ale je zaznamenám ve volebním zápisu.
  Jinými slovy, členové volební komise si přepočítají počet obálek určených pro voliče a počet obálek skutečně vydaných. Zase je zde kontrola, obálky (orazítkované) voliči vložené do urny musí souhlasit s rozdílem mezi obálkami celkem (přinesenými k volbám) a obálkami nevydanými (neorazíkovanými).

  Jsem si naprosto jistý, že pokud volební komise dodrží pravidla, ze kterých byla proškolena a navíc její činnost je pod dohledem městského (obecního) úřadu, volební podvody na této úrovni jsou naprosto vyloučené.

  Je mi líto, ale na rozdíl od tvrzeního tohoto článku, fakt si neumím představit debila, který by viditelným způsobem překonal dvojí zabezpečení, aby pro svůj idol vložil do obálky dva volební lístky. A kde by tu orazíkovanou obálku sehnal. To není debilita, to už hraničí s idiocií !!!

  Jsem na 100 % přesvědčen, že na úrovních volebních komisí, volební podvod je vyloučen.
  Leda, že by ve volební komisi domluvilo se několik souznících stran proti nepřítomné opozici.
  Ale za podpory (se souhlasem) pracovníka městského (obecního) úřadu).

  Řečnická otázka na závěr ?

  Jak tedy jeden neplatný hlas díky asi špatně fungující volební komisi ovlivnil výsledek prezidentské volby, navíc ve prospěch paňácy Drahoše, který ve volbách neuspěl ?
  Plzezeňsko snese všecko !
  A tajemný VK jako obvykle na to nakydá hnůj !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý večer.
   Jak to chodí u voleb, hlavně ve volební komisi mohu potvrdit. Také jsem v OVK asi 5. rok. Na malé dědině se může OVK domluvit a udělat nějaký podraz, ovšem v městech je to vyloučeno. My jsme jednou hledali asi 2 hodiny JEDNU obálku, která nám chyběla proti počtu zaškrtnutých voličů na volič. seznamech. Víte kde byla? Zapomněli jsme otevřít volební urnu!!! Jistě, podrazy se dají udělat, ale jen, to je můj názor, až na konci onoho řetězce.
   Pěkný večer.

   Smazat
 7. Kura, to mi připomina dil ze serialu "řiťolez na audienci u cisaře pana ve Fašinktonu". V te "rezoluci" je popsana cela bida česke kolonie. Něco jako slavnostni vyhlašeni česke kolonialni podřizenosti a zavislosti.

  OdpovědětSmazat
 8. Panove v Cesku ! Dovolte mi vam pripomenout, ze multilaterarni energeticka infrasrtuctura byla uz jednou projednavana s uspesnym representantem vasich autorit.
  Zde ho vidite v akci !

  Naked Gun 2 and a half the Whitehouse.

  (Zvyraznit levou stranou mysky a kliknout pravou stranou mysky.)
  h.

  OdpovědětSmazat
 9. Babiši, stal se z tebe americká děvka, ale to neznamená, že tou děvkou jsem taky já

  OdpovědětSmazat
 10. Hura do politiky panove !
  Presne podle desatera z Wasingtonu !
  Prvni prikazani jasne rika !
  AS LONG AS YOU DON'T MAKE WAVES, RIPPLE, LIFE SEEM EASY !
  BAT THAT'S CONDEMNING YOURSELF TO IMPOTENCE AND DEATH,
  BEFORE YOU ARE DEAD !
  Takze povinnost kazdeho obcana je, se politice venovat a tim ovlivnit smer vasi zeme , ktera je pouze vase, kdyz jste ceske narodnosti.
  h.

  OdpovědětSmazat
 11. 4:45 - omlouvam se ! Zapomel jsem to prehodit do cestiny.

  "Tak dlouho dokud nedelas vlny a vlnky, zivot je jevi jako snadny ! Ale tim se odsuzujes k impotenci a smrti jeste drive nez jsi zemrel" !

  Tak hura do boje panove !
  h.

  OdpovědětSmazat
 12. Takové všeobecné komunistické prohlášení i když bude po naší republice tvrdě požadováno.Jen mě tak napadlo,co to je pro USA těch 12.5 mld kč,kapka v moři.I kdyby každý stát podle OSN,dal USA jednu mld.tak to USA nezachrání.Je to jejich hospodaření známkou toho,že bez odírání kolonii po celém světě,nejsou schopni prosperovat.

  OdpovědětSmazat
 13. To jsem rád, že se nakonec tak dobře dohodli a takto pěkně to sepsali. Ale bezpochyby tomu předcházel neuvěřitelně tvrdý boj obou účastníků, v němž každý nekompromisně trval na svém.
  Nakonec však prokázali moudrost a nalezli kompromis výhodný pro obě strany, neřku-li pro celý svět a možná ještě dál. Můžeme být na své vrcholné představitele hrdí, jak Američané, tak Češi.
  Se Spojenými státy na věčné časy a nikdy jinak!

  OdpovědětSmazat
 14. Mám pocit, že to prohlášení připravili náš slovutný ministr zahraničí ČSSD a U.S. deep state dopředu. A Bejbiš s Ronaldem si za tu hoďku jen nezávazně zaplkali, zasmáli, pohovořili o ženskejch a vyfotili se. Možná se zasmáli i nad tím prohlášením s tím, že s připraveným hovnem globalistů se nemá cenu mazat, že to za to nestojí.

  OdpovědětSmazat
 15. Upřímně řečeno pan VK je buďto úplný hlupák. Nebo člen instituce, která má za úkol často lživými neověřenými informacemi, které šíří znevěrohodnit alternativu jako celek. Předvolební útoky na SPD jsou pouhou třešničkou na dortu. Nutno konstatovat, že jejich práce je velmi úspěšná a za poslední léta dokázali zcela fragmentovat alternativní scénu do mnoha sdružení, které spolu často nemluví. Na to, že se pan VK vyjadřuje prakticky ke všemu (naprosto bez elementárních znalostí) od vesmíru až po kryptoměny. A často opravdu plácá úplné nesmysly (čímž velmi účinně odrazuje případné technicky zdatné posluchače, kteří mají určitý přehled) s tím, že občas pustí do obecnějšího povědomí nějakou na alternativě známou informaci, která má ale dokumentovat marnost vlasteneckého hnutí. Pokud jde o prohnaného agenta, musí se u toho docela slušně bavit....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přiznám se, že Aeronet jsem četla asi jen dvakrát .Na mne je kapku šílený

   Smazat
  2. Aeronet je alternativní BULVÁR, který se živí senzacemi, kombinovanými s ruským konspirátorem Pjakinem a zároveň rozvrací jednotu skutečných alternativců.

   Smazat
 16. Moc se mi líbí jak zdejší diskusní pitomci dříve nedali dopustit na Aeronet, který brali jako etalon pravdy a studnici moudrosti. Ale stačí jediný pro ně nepohodlný článek který nabourává jejich vidění světa a hned to jsou lháři a sluhové globalistů.
  Prostě zdejší diskusní pitomci to maj v hlavách srovnané, jsou to zásadoví a pevní chlapi :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odpověď anonym 8.15---Vážený pane, vše se mění a vyvíjí, čemu jsme věřili včera, dnes už je jen lež. Tak přistupuje myslící člověk i k panu VK, který se pomalu ze lží usvědčujr sám.. Kdo je idiot, tak věří naprosto všemu, jen přemýšlivý člověk je přínosem pro společnost , ne všemu věřící idiot...Pan VK, vzhledem k šíři předkládaných dokumentů, se usvědčuje z toho, že za ním stojí "armáda" utajených spolupracovníků a jejich přístup do tajných archivů. Ptejme se komu jeho informace slouží, co nám chce nasunout do hlavy? I za protektorátu se tak zvaní agenti vetřeli do odbojové skupiny, předvedli se věrohodnými protifašistickými akcemi a nakonec dokázali celou odbojovou skupinu zlikvidovat. Proto je třeba i k panu VK a jeho tajným informátorům přistupovat obezřetně. Včerejší pravda se ze dne na den může stát nejprohnanější lží, proto se nenavážejte do myslících občanů, přemýšlejte. Pokud jste placený diskutér, tak za vás přemýšlí váš špinavý žold.

   Smazat
  2. Hlavně že jsi 8:15 ten tvůj ideologický výstřik vše zakončil tím vaším znakem smajlíkem - znakem buzen, to odhalilo vše.

   Smazat
 17. Několikrát jsem poslouchal demagoga VK na svobodném vysílači. Také jsem při vstupu do vysílání upozornil na to, že před každými volbami plive svou jedovatou slinu na SPD. Pravdou je, že jako zázrakem se vynořují "skandály" z politiky SPD. Když jsem ho prohlásil za nedůvěryhodného žvanila z ciziny (přičemž pochybuji, že žije v Německu) Pravděpodobně vegetuje v poklidu někde tady. Tak se rozčílil do běla R O Z U M Í T E C H A C H A , také ti jeho nosatí páni jsou už obehraná písnička. Pana Hlávku nelituji, ale pana Vítka je mi vskutku líto. Zanest si takovou veš do studia je zrůdnost a potom ještě tvrdit že je to rádio o svobodné občany.
  Václav z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:22 Naprosto s Vámi souhlasím. Už asi rok říkám, že je Aeronet i VK jen vějička pro hlupáky. Některé články jsou kvalitní, jiné totální nesmysly, především pak ty, které jsou odborného charakteru. Byl tam i článek z mého oboru, tupé žvásty, uvěřit tomu snad nemohl ani laik. A tak je tomu zřejmě i v dalších případech. Tyto stupidity, podobně jako pravidelné předvolební napadání jediné vlastenecké strany, která má "tah na branku" jsou zcela jasně záměrným pokusem o likvidaci jakékoli opozice. SPD je jediná skutečná opozice, ostatní EU a NATO hujeři v reálu žádnou opozicí nejsou. Snad ve vztahu k NATO je jakousi opozicí KSČM, na druhou stranu podporuje vládu ANO a ČSSD, které navyšují mise a podporují okupace cizích zemí, takže je nelze za opozici počítat. Jediným cílem Aeronetu a VK a jim podobných je jediné - zachovat v EU stejně zatuchlý eurohujerský smrad a špínu, jaký tam byl doposud. Mimochodem - podobným dehonestacím, jako u nás SPD právě čelí i jiné protibruselské strany z celé Evropy.

   Smazat
  2. Přesně tak, vějička pro hlupáky. Každý podvodník vám na dotaz, zda je podvodník odpoví, že jím není. A jak VKmanipulátor tvrdí, o akci Vulterin on neví. Nějaký dobrý němčinář by mu měl v jeho pátečním vystoupení položit dotaz v němčině, a požadovat jeho odpověď(rozlezlou do dlouhých minut, jak je jeho zvykem), také v němčině. Pokud by žil v Německu, nemělo by mu to činit žádné obtíže.

   Smazat
  3. Ještě před pár dny jste tady zuřivě odkazovali na článek na Aeronetu, že teroristický útok v Christchurch je false flag operace tajných služeb a všichni mrtví a zranění jsou najatí herci.
   Na všechny, kdo tu poukazovali na absurdnost těchto blábolů a neserioznost Aeronetu jste útočili.
   No a dnes útočíte sami. Prostě křiví pitomci.

   Smazat
  4. 9:16 Jak kdo. Autory komentářů, na které reagujete, do toho určitě nemůžete zahrnovat. Jak je patrné, byli k manipulacím VK kritičtí i dříve. Takže píšete "mimo mísu". Ale i ti, kteří manipulace teprve prokoukli, nebo ještě prokouknou, nemůžete nazývat "křivými pitomci", neboť ji jimi byli jen tehdy, pokud by na svých omylech nadále lpěli.

   Smazat
  5. 9:16 Nevím, kdo je tu křivák, nejspíš jste zaníceným fanouškem VK. Já mám stejný názor už dlouho, napadali mne za něj v různých diskuzích fanoušci tohoto pravděpodobně BIS najatého pofiderního pana VK, jehož jediným výsledkem je, jak už píše někdo výše to, že je zde rozdrobená vlastenecká scéna, bez jakékoli možnosti získání silného mandátu pro jednu jedinou stranu, ať je to SPD nebo jakákoli jiná (jiná s podobnými preferencemi tu ale neexistuje). U SPD navíc stačí vidět, jak hlasují a zatím nezklamali, proč mám tedy věřit nějakému anonymovi, jehož rétorika může dlouhodobě zaujmout skutečně jen někoho nepříliš bystrého, namísto sledování reálných činů? A nerozporuji ani fakt, že některé články na Aeronetu jsou zajímavé to by byla špatná fiat alternativa, kdyby občas nezveřejnili i něco zajímavého. Nicméně články o Christchurchi podobného ražení byly i jinde, třeba zde nebo na Pravém prostoru, ale i na zahraničních alternativních webech. A nakonec - nazývat někoho křivým pitomcem jen za názor, se kterým nesouhlasíte, předně vypovídá něco o vás.

   Smazat
  6. Jákobe Džando 9:16, nikdo tu nic zuřivě odkazoval, jen prostě odkazovali na článek na jiném serveru. To jsi ty jedině zuřivě "obohacoval" Poslíšila. Marně se snažíš rozbít diskuze, ale nedaří se ti to, jen tu blbě troluješ.

   Smazat
 18. Za svého života jsem už viděl lecos. Objímání a líbání politiků. Lhaní v přímém přenosu, ale Babiš je ojejinělý případ, který navštíví (asi ne jako premier presidenta,ale jako byznismen byznismena). I to bych asi skousnul. Ale vllézt do centrály CIA to je nad moje chápání. Ještě k tomu od člověka, který ani není rodílým občanem ČR. Jenom naprostý nýmand může svěřit dostavbu Temelína idiotům, kteří již po hadráku zavinili první problémy v Temelímu, když dodali nevhodné palivo. tyče). Tato zrůda může svým přístupem zavinit jaderou katastrofu podobnou Černobylu.

  OdpovědětSmazat
 19. Uklidni se, blbečku. Babiš je naprosto jednoznačně zvolený předseda vlády ve svobodných, demokratických volbách a má nevídanou podporu obyvatel (poslední průzkum - ANO - 32%. Jedná v zájmu ČR a občanů.
  Až podobným způsobem vyhraje volby David s Okamurou, tak můžou klidně vyhlásit USA válku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neměl byste se uklidnit spíš vy?

   Smazat
  2. ano je to jednoznačná podpora ze strany soroše který reguluje volební odhady skutečný stav je někde jinde a proto taky vytlačují Okamuru ze hry a ta kurva somerová by nejraději zbavila voliče práva volit !!!!

   Smazat
  3. 8:42
   Jenom blbec nevidí, že to hovado se chlubí jak vybírá daně, ale na druhé straně to co přiděluje do různých ministerstev je odváděno do jakýchsi pochybných organizací - člověk v plísni, a a na studia která tento stát naprosto nepotřebuje. Stejně tak podporuje vyvádění peněz z republiky dotacemi zahraničních firem.

   Smazat
  4. 15:07 Rudocancání voho ... podstatou reality je ten fakt, že i proto ho volí náš lid, páč tuná nechce žádný putlerčiky!

   Smazat
  5. 20:20
   Volí ho blci kteří neumí počítat do pěti.
   Asi mezi ně též patříte.
   V.V.

   Smazat
  6. 21:40 Nač je našim odulcům*) dobré umět počítat, byť třeba jen do pěti? Tihle pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci, by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí! Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 20. Odjížděl ten babičok snad i s pocitem, že je premiérem svrchovaného státu, vrátil se však jako nepředstíraný lokaj.

  OdpovědětSmazat
 21. noviczech
  ...Síla domovské země je nezbytným základem pro mír a bezpečnost v zahraničí.
  ...za prvé, jakou zemi tady asi pan Babiš myslel, jestli českou, tak asi žije na jiné planetě. Za druhé, mír v zahraničí, když doma se mi zvětšuje zadluženost a bezdomovectví? Každý kouká napřed na svou rodinu! Tak nevím, kdyby to šlo vygumovat, ta „dobrá“ politika, ale koho tam dáme, kdo myslí napřed na svou rodinu???

  OdpovědětSmazat
 22. noviczech
  ...jednu perličku. Dnes 26.03 přemýšlejí v Bruselu od rána, že by v Evropě dvě digitální společnosti platili daně z příjmu. Ale z těchto daní by se pouze financovali umělci!!!
  ...Korupce?, pojištění politické náklonnosti od "lepší třídy"? Co na to říct! Možná, že náš právní řád jde stejnou cestou, čtenáři rozuměj! (statisíce paragrafů a žebrák zůstane žebrákem)

  OdpovědětSmazat
 23. Něco málo v prohlášení opomenuto; Obyvatelé Československa převzali svou svobodu, v prvé řadě svobodu okrádat a být okrádán.

  OdpovědětSmazat
 24. Čtěte! Pravda o kandidátce na slovenskou prezidentku Zuzaně Čaputové:

  http://svobodnenoviny.eu/ctete-pravda-o-kandidatce-na-slovenskou-prezidentku-zuzane-caputove/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosto je je mi celá ta kráva někde.... Máme zde mnoho podobných individuí. A pro jme za mne ať si slováci zvolí třeba oslici. Je mi to lhostejné.

   Smazat
  2. Zoufalý boj jednoho Bláhy za svého kámoše Maroše. Ale co, ať si tam Slováci vyberou koho chtějí, co nám je po tom.

   Smazat
 25. Kdo u nás o tom projevu Sergeje Lavrova v Ženevě vůbec něco ví ?!

  „Pozice evropských zemí, které se v rámci Smlouvy o INF ve skutečnosti vzdaly své nezávislé úlohy při zajišťování vlastní a celoevropské bezpečnosti, je zklamáním.“

  http://www.mid.ru/ru/foreign_policy/international_safety/regprla/-/asset_publisher/YCxLFJnKuD1W/content/id/3579552

  OdpovědětSmazat
 26. Líbivá prohlášení se vydávají, ale kampak utek skutek? Žijeme ve vylhaném Světě a jsme v něm méně než šachové figurky. Jsme jen zdroj pro bohatnutí zločinců nebo pro zabíjení nevinných, zase na rozkaz zločinců. Antihumanismus vládne našim západním světem, sadismus, genocida, holokausty, rasismus, náboženská intolerance, nezkrotná touha po moci, její držení a zenužívání. A čím chatrnější chrakter, tím více vykřikuje a pomloucvají ty slušné,- viz kalousci, fialové, starostové, bartošové, luďáci a černokabátníci, úhlavní nepřátelé českého národa a státu! Viz čété! Milí mČeši, to jsme skutečně tak degenerovaní, že těm gaunerům na českém politickém nebi ještě věříme nos mezi očima???

  OdpovědětSmazat
 27. Právo Ukrajiny na Krym je menší, než Ruska na Aljašku. AŤ vráti USA Aljašku Rusku a pak Rusko věnuje Krym Ukrajině!

  OdpovědětSmazat
 28. Znovu potvrzujeme, že naše závazky na každého člena aliance v rámci společné bezpečnosti činí 2% na investice do obrany a modernizace svých ozbrojených sil.
  A já říkám nasrat. Ty 2 procenta HDP jsou potřebné jinde, ne na kupování a vyživování ušáků. Máme svých problémů více než dost.

  OdpovědětSmazat
 29. Hm, obyčejnej neutrální dokument, jakej se asi prostě při takové příležitosti sepsat a podepsat musí.

  OdpovědětSmazat
 30. Opět jsme podepsali......

  OdpovědětSmazat
 31. Proboha, oslavujeme výročí konce komunistického útlaku? Jak to, že se mne ten útlak nedotkl? Prožila jsem krásné dětství v nezplundrované přírodě Vysočiny, jezdila na pionýrské tábory i na dovolené ROH, chodila do kina i do divadla za pár kaček, na hrady a zámky jak by smet, vystudovala vysokou školu a nikdo se mne na nějaký původ neptal, vychovala tři pracovité a vzdělané děti. Neznali jsme slovo bezdomovec, lichvář, ani vetešnictví /nově: Second Hand/, nebáli jsme se válek, ani budoucnosti. Bohužel, hamižnost disidentů a politické spodiny nás přivedla tam, kde jsme - a tak musíme číst slinty amerických hejsků i českých nenažranců.

  OdpovědětSmazat
 32. Litry lubrikačního gelu, aby pero hezky klouzalo a podepíšeme komukoliv cokoliv.

  OdpovědětSmazat
 33. Babis, to je slovensky KOKOT !!! ...podporuje vrazdeni na Ukrajine, neuznava demokraticke principy statu...krymske referendum,....
  Je to Inbecil-DEBIL (cca IQ=50-75%). Umi pouze neco malo praktickeho; ksefty jinak rika pouze to co mu naseptavaci reknou,...!!!
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
 34. Celý projev je hlavně potvrzení americké politické linie. Zaujala mě věta, kterou je snad možno chápat, jako vyjádření také našeho zájmu:
  „Budeme dále zkoumat potenciální přínosy rozvoje regionální energetické infrastruktury ve střední Evropě.“
  Pokud se tím nemíní, plynové elektrárny na zkapalněný americký plyn, do každého města.

  „Jsme hrdí na obchodní a investiční vztahy Spojených států a České republiky.“
  To si asi páni byznysmani, přihráli dobré investiční příležitosti. P.K.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.