Reklama

neděle 31. března 2019

EU se už úplně zbláznila!

Jan Dočekal
31. 3. 2019 blog autora
ve Štrasburku bylo přijato následující "Usnesení Evropského parlamentu ze dne 26. března 2019 o základních právech lidí afrického původu v Evropě (2018/2899 (RSP))"Doporučuji přečíst originál, protože tento blog je jen velmi stručný a zkrácený výtah. Celý text je v češtině zde:

https://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-%2F%2FEP%2F%2FTEXT%20TA%20P8-TA-2019-0239%200%20DOC%20XML%20V0%2F%2FCS&language=CS&fbclid=IwAR0pbEmsvqDHKR6wPOiZ6pwYUlHZOc44uxsDflVbCBA_r4H8xtC5ZCc_cdU

Zírám s otevřenými ústy. Já si doposud myslel, že pro občany (alespoň v teoretické rovině) platí stejná práva a povinnosti, že přístup úřadů a státní moci by měl být ke všem stejný, - ale ono opravdu NE! Tak do očí bijící pozitivní diskriminace tu snad ještě nebyla!

Být dnes v Evropě "afrického původu" dává člověku netušené možnosti. Například:


- pracují pro vás vnitrostátní orgány pro rovnost a evropské sítě vnitrostátních orgánů pro rovné zacházení (Equinet)
- máte právo na právní pomoc a finanční podporu v případě násilného činu
- není přípustné, aby jste měli ve škole horší známky než původní obyvatelstvo
- policie vás nesmí moc sledovat, zastavovat, prohlížet apod., jinak zneužívá svá práva
- musí na vás být hodní v oblasti zaměstnání, vzdělávání, zdraví a dokonce i v SOUDNICTVÍ!!!
- musí přestat vaše diskriminace v oblasti bydlení
- EU uznává, že jste v dějinách významně přispěli k vybudování evropské společnosti(čím sakra?????)
- musí se vám zvednout platy a je vás málo v politice

atd, atd.

EU tvrdí, že lidé afrického původu jsou obzvláště vystaveni rasismu, diskriminaci, xenofobii,.... a že mají nárok na ochranu jako jednotlivci i jako skupina, včetně pozitivních opatření na propagaci.

EU vybízí státy, aby uznaly historii lidí afrického původu v Evropě – včetně minulých a stále probíhajících nespravedlností a zločinů proti lidskosti, jako je otroctví a transatlantické obchodování s otroky a také obrovské úspěchy a pozitivní přínos lidí afrického původu, ...mj. zavedením měsíců černošské historie.

EU vybízí členské státy aby uznaly Mezinárodní desetiletí lidí afrického původu OSN

EU žádá členské státy, aby odtajnily své koloniální archivy,

EU žádá členské státy aby podporovaly přítomnost lidí afrického původu v televizních pořadech a aby řešily nedostatečné zastoupení lidí afrického původu, jakož i nedostatek vzorů pro děti afrického původu.

EU vyzývá k posílení finanční podpory pro občanské organizace na evropské, státní i místní úrovni

vyzývá Komisi, aby se v rámci svých stávajících programů financování a programů na příští víceleté období zaměřila i na lidi afrického původu

EU trvá na tom, aby členské státy zajistily, aby byly trestné činy z nenávisti proti lidem afrického původu zaznamenávány, vyšetřovány, stíhány a sankcionovány

EU žádá členské státy, aby zlepšily vztahy mezi orgány sociálních služeb a menšinovými komunitami, zejména černošskými komunitami a lidmi afrického původu;

EU vyzývá členské státy, aby zahrnuly dějiny lidí afrického původu do učebních osnov (včetně proškolení učitelů)

EU žádá členské státy, aby řešily diskriminaci lidí afrického původu na trhu s bydlením

EU žádá členské státy, aby zajistily bezpečné a legální cesty pro přistěhovalce, uprchlíky a žadatele o azyl, kteří chtějí vstoupit do EU;

EU žádá evropské politické strany, jakož i parlamenty aby podporovaly iniciativy podporující politickou účast lidí afrického původu

EU žádá Komisi, aby v boji proti afrofobii úrovni úzce spolupracovala s mezinárodními aktéry, jako jsou OBSE, OSN, Africká unie a Rada Evropy

Jo a používání černých masek udržuje hluboce zakořeněné stereotypy o lidech afrického původu, které mohou diskriminaci ještě zhoršit. Zákaz černých masek a barvy je na obzoru!Vedlejší efekt je ten, že automobilky budou povinně nabízet pneumatiky v duhových barvách!


Mám k tomu pár dotazů - třeba:


- když teda budeme evidovat etnicitu u obětí - znamená to, že se bude evidovat etnicita i u pachatelů trestných činů a násilí??

- když máme tak super usnesení k lidem afrického původu, tak proč ho nemáme na imigranty třeba z Asie?

- když byl ten kolonialismus tak FUJ, tak proč jen ten v Africe? Co taková Indočína, Indie, Vietnam apod??? To nebyly kolonie?

- důležitý je hlavně akcent na to, posypat si hlavu popelem právě v souvislosti s tím kolonialismem. Nejvíce by to mělo zaznít třeba v ČR a pak např. v Maďarsku!

A celý tento cirkus se musí pochopitelně zaplatit.Evropský parlament třeba schválil tzv. Azylový a migrační fond. Jeho rozpočet bude téměř 10,5 miliardy eur. Ale to je jen jeden z mnoha fondů. Celkové náklady jsou násobně vyšší. Chcete se na této komedii podílet a platit jí ze svých kapes? Já teda rozhodně NE!

Já chci aby EU konečně dostala rozum - a když ne, tak prostě
96 komentářů :

 1. Dobrý počin před volbami do Eurosajuzu. EU se chválí sama. Už víte koho nemáte volit????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koukám do kalendáře, jestli není APRÍL.

   Smazat
  2. To zas budou místní odulci závidět a zuřit! - https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/501257-vlada-v-nemecku-chce-azylantum-zvysit-kapesne.

   Pokud to teda není apríl, že ... :-)

   Smazat
  3. 15:58, já jsem už dál. Vydědil jsem svoje potomky, vykopnul manželku, postavil příbytek z recyklovaných krabic nedaleko městské skládky, zrekonstruoval dům a zušlechtil zahradu, položil na stůl svou platební kartu a doklady k mým aktivum, a teď jen čekám, kdy EU do prozatím mého domu pošle nějaké ty uprchlíky z Afriky, aby ho převzali do svého vlastnictví. Jsem připraven jim sloužit a vzít si ještě jedno, dvě další zaměstnání, aby se měli dobře. Myslím, že by si měli všichni vstoupit do svědomí a udělat totéž, než bude pozdě.

   Jo a ještě jsem sepsal manifest, jak strašně se stydím za své rodiče a prarodiče, že oni jen tupě makali na sebe a na své děti a vůbec se nestarali o utrpení afrických lidí. Myslím, že to je hnusné vykořisťování afrických vyspělých zemí s velkolepou historií, které jsme takto přivedli k bídě, a za něž musím nejen já, ale celá Česká republika nest následky na věky věků.

   Stejně tak se nesmírně stydím za svůj primitivní jazyk barbara ze střední Evropy, a pokud budu schopen, naučím se některý z hlavních dialektů z území těch lidí, kteří přijdou bydlet do kdysi mého domu a které již dnes považuji za své pány.

   Smazat
  4. najvyssí čas odíst z EU a poprosit o prijatie do Ruskej federacie.

   Smazat
  5. 21:00 Jasněěěě, vypadnout z civilizovanýho světa a poté zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých podlidí křepčících za bílýho dne v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Skvělá perspektiva! Pozdravuj tam:-)))

   Smazat
  6. 18:23 Čecháček je Evropan leda hubou! Němci přijímají muslimské uprchlíky nejen jako pokání za zahubené či vypuzené židy a aby se vhodně rasově promísili, ale hlavně proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.

   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!! Mnichovská dohoda: Čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". A tak jako se Kosovci odtrhli od azbuckého Srbska aby se připojili k ještě primitivnější Albánii, Čecháčkové se odtrhli od civilizovaného Rakousko-Uherska aby se připojili k putinovskému Rusku! Patří za Ural ...

   Smazat
 2. Opět jedno z nehorázných usnesení Europarlamentu. Migrace do EU už dávno přesáhla veškerá rozumná množství a projevuje se to všude tam, kde jí ustoupili. Násilnosti v Británii, Francii, Švédsku a těch zemích, které se k migrantům chovají podle zásad multikulturality, svědčí o tom, že tento pořístup je špatný a vede jen ke stále horším následkům. Musí platit základná pravidlo - menšiny se přizpůsobují většině, jinak zde nemohou být. Nelze tolerovat to, co vidíme na videozáběrech např. z Francie, kde černošské tlupy zastavují policejní auta, demolují a zapalují je a policisty ztlučou. To už je přece daleko za hranicí normality a pokud bude jakýkoliv stát světa tolerovat podobné chování, míří k rozvratu a zkáze. EU by měla v první řadě začít kontrolovat migraci. Musíme vědět kdo k nám míří a jestli ho chceme. Pokud ne a dostane se sem bez pozvání, musí urychleně území EU opustit. Co se týká Česka, rád bych věděl, kdo z našich poslanců toto usnesení podepsal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Popisy nechutné situace,kterou znaji občané shora dolů musi jednohodne nahradit návrhy jak maji občané tuto situaci řešit.
   Je jasné,že nelze dále volit ty,kteři nám tu nafrkaji sračky,VADNÉ ZÁKONY ,cenzuru a vnitrácké budižkničemy typu vnitrácké STRANY ČSSD se jménem RADOSTA.

   Smazat
  2. Toto
   Od EU ovšem řešení nemůžete očekávat, protože byla zřízena a jediným smyslem její existence je právě toto dopustit, organizovat a podporovat!!! Představa, že se tento moloch vzchopí a začne řešit migraci je iluzorní. Tento moloch musí být zlikvidován za každou cenu dřív, než zlikviduje on nás. Není jiná cesta.

   Smazat
  3. PANE TOTO,

   nemohl by jste napsat návrh kdo a jak to co píšete zajisti a uskutečni konkrétně?
   Věřte,takový návrh by se hodil a mělo by to zaměstnávat všechny občany ČR,co myslite měl by jste na to odpověď?

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzdy jsem povazoval 21.8. za okupaci, nakonec jsem emigroval z CSSR. Zil 20 let v USA a stale tvrdim: ZLATI KOMUNISTE, jesteze prisel 21.8., jinak by ten bordel po r. 90 zachvatil i mne, HUSAK mne zachranil, jeste do r. 1987 jsem zil nadherny zivot (byt i 58 dni ve vysetrovaci vazbe). Jenze ted nas uz Rusko, ma-li rozum, zachranovat nebude. A take ostatni Slovany zap. Evropy, protoze si to zap. Slovane nezaslouzi.

   Smazat
  2. 14:16 plně s Vámi souhlasím. Občané ČR budou Rusko prosit na kolenou, aby je vytáhlo ze srabu. Rusové by ale byli hloupí, kdyby to chtěli zadarmo. Já jedu v létě na dovolenou do Ruska. S Rusy hodím pokec, co si myslí o bývalých bratrech - Češích a o zdevastované ČR.

   Smazat
  3. 14:42, :D no obávám se, že uslyšíte fůru stížností na situaci u nich. Semtam mrknu na jejich diskuse a nadávkami se to tam jen hemží. Jenže jak je možné také vypozorovat, hodně lidí má sice vážné problémy (ty jsou asi všude), ale zas až tak hrozné to ve většině případů není. Koneckonců stížnosti se hrnou ze všech koutů Ruska, až vám to přijde zvláštní, a poté zjistíte, že internetové pokrytí i v tak velmi rozlehlé zemi je 89%. S těmi diskusemi na téma historie pozor, můžete natrefit na magora, co bude mít úplně jiný názor než vy a dá vám to jasně najevo ;) Ale je fakt, že já mám zkušenosti s Rusy jen dobré a pochvala je určitě potěší.

   Nedávno jsem viděl zajímavý rozhovor se Srbem žijícím zde. Taky reagoval na stížnosti lidí v Česku s tím, jak jsou třeba v Srbsku na tom líp a ještě k tomu vlastními pány. Reakce srbského přispěvatele zněla asi tak: "tebe jebe?"

   Smazat
 4. Tohle dělali nacisti židům, svou likvidaci si také platili ze svého.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a OD KOHOPAK SE TI NĚMEČTÍ PLAGIÁTOŘI ten prastarý, mnoho tisíciletí fungující systém financování, naučili?

   Smazat
  2. 13:55 A jak to souvisí s tím, že to EU obšlehla???

   Smazat
  3. 14.15 A kdo/co je velení vaší EU? Originál, nebo plagiát? Jede svůj standard, nebo standardně plní rozkazy Deep state?

   Smazat
  4. 14:35 Ona je EU moje?

   Smazat
 5. EU PROZATIM NENI ŽÁDNÝ STÁT.AŽ NÁM UKRADNOU NAŠI SUVERENITU

  ve prospěch VZNIKU STÁTU EU,kde volime vlastně naše nepřátele,dovedete si vůbec představit co nám naprosto bezmocným občanům potom nadiktuji za hordu vadných zákonů ve prospěch menšin,které maji vládnout JEJICH většině pomoci jimi nasazeného teroru?

  Tady se rýsuje konec demokracie,chaos a neomarxismus pur!

  OdpovědětSmazat
 6. A tohle jste si vycinkali. Předáte bez odporu zemi svých předků, výměnou za mandarinky a banány. Gratuluji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K nim jako bonus dostáváme i Romy, Levantince a Afričany - a jejich multikulturní obohacení dokonce zdarma. Je nejvyšší čas, vstupné do ZOO stále roste...

   Smazat
 7. Kdo nás tu sere s tim,že jsme si to vycinkali.
  Vinny jsou tzv "ELITY"které už záměrně drži hubu 30 LET a šlapou chodniik s režimem,který i jim cenzurou pomůže do brzy do totálnich sraček!

  DNES ZALEZLI DO DĚR A MYSLÍ SI,ŽE TAM JE NIKDO NENAJDE.

  Kde jsou ti poserové,kdo je zná hledejme je jmenujme je dřive než nás zaženou dále mezi rozvojové státy aj ejich banánovou republiku snů!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:13 Já vím poznání bolí, cililink.

   Smazat
  2. 13:13 Teď si mu to nandal ty stratégu.

   Smazat
  3. To, že jsme odzvonili minulému režimu neschopných kolaborantů s okupační armádou je jen dobře.

   To, co následovalo, ukázalo, že nepřátelé našeho státu byli na novou situaci připraveni lépe než my, prostí občané.

   Leo

   Smazat
  4. 14:28 Neschopní kolaboranti byli nahrazeni všeho schopnými. Tomu se říká pokrok.

   Smazat
  5. 13.27
   Ja nesem strateg,ale haviř.
   Vysyp ze sebe mena tych vinniků tych yntelligentuf, ja ti napovim.

   AL HAMAJDAa jeho PETRODŘISTALEK Zahranični,Venca Hudravec všichni docenti,ti a co maji vpředu a vzadu tituly i kdyby je vyhráli v tomboole a vůbec kdo jsi ty cinkalisto,napiš,že jsi tehdy měl celý svazek klíčů a ted ti k tomu už ukradli zámky nebot co jsi měl za komunistů už ti dávno zabavili v exekuci a prý ti kradou i 10 000 měsičně jak to tu kdosi odhalil v nepodminěném zakladnim přijmu,který od bývalého režimu dostávali fšeci občani,ted ti to kradnú už třicet let,viš co je to žabek ty nemehlo a ty držiš jak osel?
   Ty dřistalo to musiš dobře vědět,pokud tě fotr dobře umistil a ty jsi byl už na tehdy na živu.

   Smazat
  6. 16:50 Horníku, cinkal si ty a teď se z toho snažíš vykecat. 16.11 to bylo samý překonej sám sebe a vytrvej, 17.11 už jste cinkali, že hrozily závaly. Já jsem horník, kdo je víc a co jste si vycinkali? Dotujem vám díry, abyste si mohli rekreačně zakopat.

   Smazat
  7. Když nic neumiš ty vole tady navrhnout 17.11,aby zas hornici mohli kopat diry,tak se aspon pust do toho Českého národniho mužstva čsv s tym jejich Programem,tam ti ten frňňak srovnaji.
   To su kadři jak swiňa a ty si úplně k ničemu,radsši se vrat cinkat klučama,kere už stejně možes vyhodit,bo ti exekučně beztak zabavilli barák.

   Smazat
  8. 19:34 Zalez krtku a nevyhrožuj. Stačil jeden Bakala a po bydlení máš akorát ty. V rámci možností se, ty směsice spermií,
   taky nauč česky, nebo ti došel petrolej. Je potěšující vidět na jakých blbcích to tu stojí. Cililink a hybaj dolů.

   Smazat
 8. Autor se ptá, čím přispěly africké státy Evropě v minulosti. Je to jednoduché, nebránily se dostatečně uzrpátorské politice koloniálních mocností a nechaly si vyvážet svoje nerostné bohatství a zejména pracovní (otroci) do evropy a USA. Tyto bývalé koloniální mocnosti by mely nést všechny náklady na migraci samy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, bezesporu - jsou to Británie, Francie, Holandsko, Belgie. Viníci, kteří musí platit.

   Smazat
  2. 14:30, ale oni prý už zaplatili dost a teď je řada na nás. Ty nepamatuješ, jak tvoje babička krutě zacházela s ubohými malými černoušky, trápila je hladem a strašila Rumcajsem?

   Smazat
  3. A co Německo, to vám jako kolonie vypadlo...a měli nemálo držav v Africe...Jana

   Smazat
  4. Krátce a byly to kolonie bezcenné. Tož tak.

   Smazat
 9. Veselský,napište kde hledat sily,

  které donuti státy,které nám tu budou namisto,aby si samy platily své migranty tlačit je na krk i nám k vykrmváni a propagaci kakarámu.
  Proč máme volit znovu a znovu vládu neomarxistů a šMEJDŮ dookola kdo ji má nahradit,to chceme vědět ,když Klause sotva cekl ve prospěch těch,kteři ho zvolilil ho vyhodili na dlažbu a tam sedi a kouká,ne aby se spojil s voliči a nařidil vládu opravdové demokracie nebo aspon diktaturu dělniků a rolniků či co vlastně vůbec chce.

  AT TO ŘEKNE ANESEDI NA VEJCICH!.

  OdpovědětSmazat
 10. EU je jako manželství,že začátku to je láskyplné soužití,milování,ale jsme ve stádiu,buď rozvod,nebo každý něco ubere ze svých požadavků.Také je vidět,že EU nic nezplodila,tak si naváží,sirotky,odrostlé i s rodiči.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně nic nezplodili ti bezdětní psychopati , kteří tu EU vedou do záhuby / Merkelová , Juncker , Macron.../

   Smazat
  2. EU není jako manželství, ze kterého se můžete nechat rozvést. EU je otrokářství k rabování střední a východní Evropy. Rozvod se zdá být nemožný.

   Smazat
 11. Nechápu, čemu se divíte volové. Jako kdybyste nevěděli, že nás čeká průmysl 4.0 a na to my staří už nemáme buňky a mladí čas.
  Chce to čisté mozky nezatížené starými návyky:-))))

  OdpovědětSmazat
 12. V roce 1989 jsme cinkali klíči že chceme na Západ. A co nám to přineslo (rozkradení průmyslu, zdevastované školství, nezaměstnanost, bezdomovectví, nemožnost vlastního bydlení...). Chtěli jsme do EU. Jsme tam. a co nám to přineslo (ztráta suverenity ČR, Brusel nám nařizuje co máme dělat, a je jen otázkou času, když se budeme bát vyjít ven, protože nás budou ohrožovat přivandrovalci z Afriky, kteří budou dobře vědět, že si mohou u nás dělat co chtějí a nic se jim nestane).
  Jó, kdo chce kam pomozme mu tam. Já jsem za chvíli důchodce a jako důchodce se budu mít dobře. A mladý lidé ať si současný politický stav vyříkají se svými rodiči, kteří v listopadu 1989 cinkali klíči na náměstí. Popravdě řečeno, mám z toho velikou srandu, jak mladí lidé se zadlužují hypotékou na byt, kterou splácí celý život. Stačí menší krize, přijdou o práci a také o bydlení.
  Ať žije 17.11.1989!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:23
   Projevy vaší škodolibosti jsou celkem nudné.Ale pochopte,že režim, vedený lidmi jako vy nebo byl Vasil Bilak , prostě neměl sílu,když jej Gorbačov opustil. Neměli jste vlastní myšlenky a uvnitř vaší strany vyrostli samí Teličkové,Kočárníci,Dybové,Tošovští.Ti dovedli zemi tam,kde je. Dlužíte ještě odškodnění bezperspektivním (vy jste jim říkali
   ,,bezpartijní"). A cinkat klíči si k tomu samozřejmě
   můžete,oni vám to dovolí.

   Smazat
  2. 16.32 Patřil jsem mezi bezpartijní a žádné odškodnění nechci , jako běžný pracující občan jsem se měl dobře ! Kolik současných politiků má nějakou myšlenku ? Jen čekají příkazy z EU nebo USA ! Navíc stát čím dál tím víc zadlužují !

   Smazat
  3. Pane Šmídle, zcela evidentně jste nepochopil, že vlastní myšlenky neměl současný režim ani v době svého vzniku, natož teď.

   Smazat
  4. PRÁVĚ SE KONSTITUUJE NEPOLITICKÁ SPOLEČNOST VOLIČŮ

   zkratka ČSV a ta má skvělý Program a je tu ukázka článků,které čekaji na diskusi,jsou K NEUVĚŘENI!

   1.

   Tento šlánek dává návod jak se zbavit chomoutu KAPITALISMU BEZ PŘIVLASTKŮ a čim ho nahradit.

   2.

   Tento článek popisuje OBČANSKOU PŘIMOU DEMOKRACII.která jde uskutečnit téměř ihned a to bez peripetii,které by stavěl do cesty Parlament.Zároven zajištuje permanentni kontrolu poli.stran s cilem bránit produkci vadných zákonů.Zajimavé je že pan Okamura o ni nemá žádný zájem a hraje mrtvého brouka,tedy občané maji dodnes na nápad instalovat tento druh PŘIMÉ DEMOKRACIE prozatim MONOPOL!

   3.

   Článek navrhuje jak obejit embargo polit Šmejdů,kteři blokuji už 30 let použitelný Zákon o referendu a přišel na to,.jakým způsobem je možné zabezpečit voličům většinu v Parlamentu,pokud budou opravdu chtit!

   4.

   Článek odhaluje kde mizi 10 000 korun z Nepodminěného základniho přijmu,který vyplácel minulý režim všem obyvatelům ČR

   ČSV by mohla pokračovat v objasnováni tohoto Národniho programu voličů /NPV/,ovšem články jsou tak neuvěřitelné,že se jich boji celá garnitura polit.subjektů,ale překvapeni občané jsou tak ohlupeni tiskem a tv,že nejen odmitaji diskusi NAD TĚMITO ČLÁNKY ve svůj prospěch,ale nežádaji po ředitelích toho zmanipulovaného tisku a tv zvěřejněni a OTEVŘENOU DISKUSI NAD NIM v domněni ,že bude lip!
   KDEŽE BUDE HŮŘ a budou padat větši kapky a nakonec kroupy jako melouny,drazi občané.

   HzNR

   Smazat
  5. Články NPV jsou OPRAVDU skvělé,ovšem nikdo se k vám nepřidá!!

   Lidé se budou držet lži,které si hledaji autory posilujici v nich víru tim,že budou bud popisovat situaci ve které jsme,anebo napíši to co chtěji zmanipulovani občané slyšet.
   Bude se muset hladat opravdová sila a ne imitace.
   Výsledek je totiž dnes disfunkčni demokracie s naprosto nepotřebnými elitami,které budou zpupně občany přehlížet a domnivat se,že jsou lidu nadřazani,nebot jimi zmanipulovani občané svoji moc zdarma na ně předaji.
   Vidite,že tu neni ani jeden občan,který by ty neschopné Netáhla volat k zodpovědnost,natož je odhalit.
   Toho se neodváži z celého národa očividně nikdo a ještě se budou vysmivat,jak jsou ovčani hloupí a nevzdělani a daji se zotročovat docela ve spokojenosti!

   Smazat
  6. 14:23, docela trapný příspěvek primitiva. Vycinkal jsi svým dětem bídu a myslíš si ty blbe, že oni ti budou platit tvůj debilní důchod? Tak na to ZAPOMEŇ! A ještě se jim směješ. Tupá sprostoto.

   Smazat
  7. 17:54, strčte si vaši společnost voličů do análního otvoru. Ti, co mají rozum, voli jedinou levicovou stranu, která přežila. Tomio to rozhodně není.

   Smazat
  8. PROČ BY ČSV LEZLA K VÁM DO KUCHYNĚ,KDYŽ TU SMRDITE

   jak tchoř.Kterápak strana to přežila povidejte,když se stydite ji jmenovat.
   Žádná neexistuje.
   Pokud by jste minil KSČM tak ta je pod vedenim diversantů ve vedeni už dávno NAPOLO NEBOŽTIK!.
   Podobá se v současné době Lumikům,kteři jsou známi tim,že se ženou za vedoucim Lumikem plnou rychlosti k propasti katastrofy a zapomněni.
   V hospodě u piva to potvrzuje jakýsi mladý sráč, majítel auta za 5 MILIONŮ,že šéf komuny ho poslouchá jako pejsek.
   To je fakt naděleničko,je opravdu těžké být debilem konkurence je vskutku obrovská že ano 20.52?

   TAK NAPIŠTE NÁM TU NĚCO O KOMUNISTECH,

   třeba tu o tom,jak pomáhaji korporátnim majitelům velkých peněz šlapat po hřbetech ovčanů žijicich v tyranii nizkých platů a vlády neomarxistů od kteréžto ideologie se dnešni zubožení komunisté už ani nedokázali distancovat!

   ČSV nikde nespěchá,vime,že náš skvělý Národni program nesmi být dnem i noci zveřejňován v tisku a tv ,nebot ještě nikdo nikdy lepši kvalitu nedokázal vymyslet a zveřejněnim v režimnimtisku a tv by domorodci poznali ,kde hraje muzika,ovšem když chtěji trpělive snášet kopáni do kedluben a ještě tomu tleskat je to jejich věc,takže to holenku už naše parketa neni a kdo chce kam pomožme mu tam!

   Smazat
  9. Pan Šmídl (16:32) je jeden z těch komunistickým režimem ukřivděných, když svoji průměrnost zakrývá vesměs domnělým znevýhodňováním režimem. Především platí, že síly byvšího režimu a jeho prostředky dodnes hloupě přeceňuje. To ukázal ve svých diskusních příspěvcích několikrát. Kdyby například pracovně jakkoli vynikal, byl by lákán do té partaje. Ona schopné postrádala. Nakonec se tam nacpali i všehoschopní. Třeba i ten Telička ... Pane Šmídle, nerozuměl jste tomu tenkrát a nerozumíte tomu ani dnes. Škoda ...

   Smazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 14. No ale mi jsme také oběti otrokářů. Kdo nám zabral naše podniky, zlikvidoval, konkurenci, kdo pracuje pro cizí za nízké mzdy. Ti samí otrokáři zde jsou stále.

  OdpovědětSmazat
 15. Vydejte nám zbraně mi půjdeme na ně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdendo,
   naše zbraně už dávno byly dodány teroristům IS a těm je zabavil strejda Assad.
   Radši tu dejte články o Švýcarské armádě,když to zakázali zveřejnovat,aby jsme se neinspirovali.

   Smazat
 16. 4.7.2018 Nová Republika (Štěpán Kotrba)

  OdpovědětSmazat
 17. Neměli bychom si myslet, že vrchnost EU se zbláznila, to ani náhodou. Jede se pořád a důsledně podle dlouhodobého plánu, který nikoli s naivitou, ale s dávkou pořádné drzostí a nadřazenosti pustil do éteru Thomas Barnett, poradce bývalého amerického ministra obrany Donalda Rumsfelda a v roce 2002 oficiálně sdělil toto : „Konečným cílem globalizace je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, tedy lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.“
  Nebylo to z jeho hlavy, rozhoduje deep state, jak se s oblibou říká (a všichni myslíme stejnou partu). Jen si povšimněte s jakou neprůstřelností a vytrvalostí vstupuje záměr do každodenního života Evropanů. Dětské pořady, hračky, reklamy, filmy, nás přivykají multietnicitě, jako přirozenému stavu budoucnosti. A nijak nevadí, jestliže se z nájezdníků na Západě stávají pomalu okupanti, zatím menších enkláv, kam si státní moc netroufne, ani tam nechce uplatňovat platné zákony, které ovšem tvrdě uplatňuje pouze proti domácím. Zdejší kavárenští ovšem tvrdí, že nás se to netýká, nechť prý doložíme zdejší no-go zóny. Ano , zatím se jim bez problémů daří rozmísťovat přišelce bez hromadění, ale že "návštěvníků" z Jihu je tady dost, vidí každý občan Prahy. Integrování nebo dokonce asimilace není v plánu a byla by proti smyslu celé invaze. Naopak, očekává se respektování odlišnosti odlišných a integrace domácího obyvatelstva. Pokud se domácí vzepřou,i nastalý chaos bude dobře využitelný. Deep state koná s pružností jemu vlastní... L.H.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Barnetta znám už cca 10 let, a 20 let ho považuju za zkurvené prase.

   Smazat
 18. Evropanů je dnes cca 615 milionů. Ve zprávě je zmínka o afroevopanech v množství cca 15 milionů. Copak se někdy odehrál takový humbuk s ohledem na "odlišnou" skupinu obyvatel? Vždyť je jich jen pouze cca 2.4%

  To se má CELÁ EVROPA přizpůsobit?
  Toť otázka. (pro celou slavnou EU)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neboj, oni přijdou další. Vždyť Afrika má přez 1 miliardu a potenciál během 20ti let svou populaci zdvojnásobit.

   Smazat
 19. Az se k vam nastehuje Afrika , tak na ne dudete delat !
  Oni neprijdou do prace 5-6 mesicu v roce, ON and OF !
  Firma po vas bude chtit neplacene prescasy ! - Budete vse dotahovat za ne ! (Oni tomu rikaji Affirmative Action). Po strance ekonomicke, je to nesmysl - co EU narizuje.

  Vase zeny budou prepadany a zabijeny po znasilneni - samozrejme. Tak jako v Johannesburgu dnes, ci Durbanu dnes !
  Budete muset uteci, ale kam ? Ja nevim ! (Rikaji, ze Vorkuta je pro vas nahradni oblast.)
  Vase decka budou umirat na drogy a terror !

  Vase mesta budou vypadat jako vych. Chicago, Camden Philadephia, ci Detroit. Vasi PRIPOSRANI policajti budou umirat a vasi hasici budou umirat, pri zasahu v jejich ctvrtich ! Vas zdravotni system zkolabuje a vy poznate nemoci, ktere vasi doktori neznaji !

  ZNAM AFRIKU A ZNAM AMERIKU (Patrim k posrpnove emigraci !)

  To co vam zde rikam je z vlastnich zkusenosti , jak v Africe tak v Americe !
  Zazil jsem pad Angoly, Mozambique, Rhodesie. Byl jsem v Kolwezi (Zaire) po zmasakrovani belochu (1978).

  Ceka vas boj, jaky jste nikdy nezazili !
  Budou vam konfiskovany majetky ! (Tak jako v JHB.) Stavite-li dnes dum , tak to stavite pro ne !
  Zbrojte, organizujte se ! Cvicte taktiku ! Cvicte prvni pomoc ! Budete to vse potrebovat !
  NICK HONOLULU - prezil jsem to videl jsem to, znam to !
  Cesi NEDEJTE SE !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Right on Nick. A pokračuj dál a informuj.

   Smazat
  2. Centrum Chicaga vypadá ovšem velmi impozantně. Vidím, že tě JAR celkem poznamenala :) Osobně si myslím, že pokud člověk vidí pár oblastí s africkou populací, v tu chvíli si řekne: zlatý cikáni.

   Smazat
  3. Největším problémem Evropa -Amerika je ten, že zatímco v USA je stále dost místa, Evropa je už dávno vysoce zalidněná. Jestli v tom míní pokračovat, následky budou strašné. Uz nepůjde jen o kulturu a jazyk, ale doslova o život.

   Lulu, a můžeš dobavit další historky hlavně z Afriky.

   Smazat
 20. Ještě že zatím náš stát drží dosavadní postoj - NE MIGRANTŮM VYROBENÝM KAPITÁLEM ZA ÚČELEM TERORIZOVÁNÍ DOMÁCÍ POPULACE V EU. Jinak jsou vitání lidé přicházející ze slovanských zemí i z Vietnamu či dalších azijských zemí. I my přejeme Němcům, Švédům, Britům, Kanaďanů, Australanům české migranty, přesto, že daňoví poplatníci na ně vynaložili, než se migranti exportovali, miliardy Kč, o které je jeden každý občan v ČR okraden. Migranti z Afriky - ne všichni, ale převážná většina je výsledkem teroristických válek, které v Africe a na Blízkém východě vede diktatura světového kapitálu a vyděračský terorismus zaměstnavatelů v afrických státech. Proč nezabráníme terorismu, nebo kdo má zájem plodit cestou terorismu migranty?

  OdpovědětSmazat
 21. Prijdete o vase domovy ! - A vse co mate radi , vcetne clenu vasi rodiny ! Zlociny proti vam se NEUVEREJNUJI v kriminalni statistice, protoze jste belosi (ARIJCI) a vede se proti vam tajna vyhlazovaci valka - STEJNA JAKO V JAR !
  (Stejna jako v Rusku mezi lety 1918-45 ! kTERE OVLADLI kHAZARI !)

  Mezi lety 1992-2012 v JAR bylo zmasakrovano 40 000 belochu !
  Vcetne malych devcatek - blondynek !
  Samozrejme jste o tom NEBYLI informovani !
  Budete mit hlad , tak jako maji stari belosi v JAR , kteri nedokazali uteci !
  Penze je $ 96 - pouze pro ty, kteri nemaji svoje bydleni !
  Kdyz mate domek nebo maringotku , tak nedostanete NIC !
  TO JE REALITA DNESNICH DNU !
  Boj o vas zivot nastane az jich budete mit 28 % ve vasi zemi. To cislo vypocitali doktori v Pretorii ve spolupraci s Policii.
  NICK HONOLULU - si pamatuje vse a NIKDY, NIC NEZAPOMENE !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vím, možná vědí i jiní - přes zamlčování a lhaní. vykvetl mi bílý kosatec - white iris.

   Smazat
  2. Rendecku, věřím ti, ani na BL jsi nelhal, tak proč by si lhal dnes.

   Smazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 23. Dnes jsem zaznamenal od věřícího člena mé rodiny pozoruhodný názor, že pokud je migrant, lhostejno, zda černoch nebo arab, křesťanského vyznání, neměl by mu být azyl odepírán. Tak vida, kam nás křesťanství dovedlo! Bílí se mohou mísit s černochy i s araby, jsou -li všichni křesťanského vyznání. Jinými slovy se jedná o způsob, jak zničit bělochy prostřednictvím křesťanské víry. O důvod víc, proč se na čenopdelníky koukám spatra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ať si ho strčí do Vatikánu! A nevnucuje ho nám, sekulárním občanům, do sekulárního státu!

   Smazat
 24. Velice dojemně na téma " syrských sirotků" píše nějaká paní Slonková a vypráví si s dalšími obětavými ženami, které do jejich ochrany nepochybně investovaly již veškerý vlastní majetek - prostě lidumylkyně - a nebo jen žvaní jako čeští posranci? Myslím, že by se nám moc nelíbilo, kdyby české sirotky nějaká firma exportovala někam do zahraničí jako dobrý byznys. Škoda, že se paní Slonková nedovede zeptat, jak tito sirotci vznikly, kdo jim povraždil v teroristické válce proti jejich zemi rodiče! Proč mají být syrští sirotci exportování do Světa? Proč, když už jsme jim povraždili jejich rodiče, nevytvoříme podmínky, aby mohly růst se svými vrstevníky ve své vlasti, v prostředí klimaticky, kulturou, školstvím a jazykově blízkém? Proč bychom se měli podílet na zašantročení syrských sirotků někam do EU. Souhlasím, aby ČR budovala sirotčince v Sýrii, aby všetraně se podílela na rekonstrukci i námi rozvráceného státu a aby finančně podporovala syrské rodiny, které by si sirotky chtěly adoptovat!!!

  OdpovědětSmazat
 25. Panove POZOR, videl jsem to na vlastni oci !
  Pracoval jsem v Rhodesii na prikaz vlady v Pretorii !

  V te dobe, Rhodesie vyvazela zemedelske produkty do celeho sveta. Oni tam meli urodu 3x do roka ! (Nejlepsi pudu a nejlepsi pocasi).

  31.5.1979 padla bila vlada a barbari ovladli Rhodesii.
  BEHEM 2 LET TAM BYL HLADOMOR !
  Aby se vubec nekdo najedl, tak 2 milliony cernych uteklo do JAR a tam byli zmaskrovany mistnimi cernymi kmeny na uzemi JAR.
  VY BUDETE MIT BIDU a hlad take !

  Evropu to ceka a vas to nemine ! A Ameriku ceka vnitrni valka take !

  Americane jsou vsak UPLNE JINI, po strance psychologie nez jste vy ! Ti se tak porvou jako ve velce jihu proti severu !

  Nemam nejmensi pochybnosti , ze TRUPOVA agenda pristi boj vyhra proti Globalistum, kteri usiluji o zniceni vasi existence !
  (Jak rika prislovi : BUD BUDETE MIT VASI ZAHRADKU, NEBO JIST Z POPELNICE U SOUSEDU ! A je upne jedno, jste-li ODS ci SPD.)
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 26. Myslíte si také, Valachová zavedla inkluzi pro dobro potomků nepřizpůsobivých Rímanů? Ani náhodou, je to součástí širšího plánu jak vidno z článku 20., kde EU žádá členské státy, aby zajistily, aby měli dospělí a děti afrického původu rovný přístup ke kvalitnímu vzdělávání a péči bez diskriminace a segregace a v případě potřeby přijaly odpovídající opatření upravující podporu výuky; vyzývá členské státy, aby zahrnuly dějiny lidí afrického původu do učebních osnov a poskytly úplný pohled na kolonialismus a otroctví, který rovněž uznává historický a současný nepříznivý vliv těchto jevů na lidi afrického původu, a aby zajistily, aby učitelé byli pro tento úkol náležitě vyškoleni a dokázali se vypořádat s různorodostí v učebně;L.H.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já striktně požaduji, aby se začaly vyučovat dějiny Romů a věnovala se tomu maximální pozornost! Není přece přípustné, aby se učilo o dějinách nějakých Čechů, kteří ani neexistují hned vedle dějin velkých národů, jakými jsou Francouzi, Němci a Britové. To je nepřípustné!!!!! My musíme úplně změnit pohled a přeorientovat se na moderní dobu. Dějiny ostatních velkých národů, třeba Zulu, bych stavěl hned vedle těch britských, neboť právě Zulu byli ti, kteří s Brity roztáčeli kolo průmyslového rozvoje v době, kdy nějací Češi žili s prasaty v jámě a čekali, kdy jim Zulu donese něco k jídlu. Nebýt jich, ani neexistujeme. Nebýt Romů nikdy by tady nebyl nějaký stát. To jen jim za to vše vděčíme.

   Smazat
 27. Je celkem legrační, že na Slovensku žije jeden týpek z Mali, jmenuje se Ibrahim Maiga, možná ho znáte, velmi obstojně zvládl jazyk a ten varuje před masovou imigrací z Afriky. Jasně řekl, že my si ani neumíme představit, o co jde a jak velké nebezpečí hrozí, pokud skutečně bude nárůst migrace vysoký. Přitom je to muslim z tradiční rodiny.

  OdpovědětSmazat
 28. Nechápu České blbečky ! každý migrant a cizinec je víc než našinec ! to je blby národ!

  OdpovědětSmazat
 29. Co se divíte? Sebrat v Africe černochy a vhodně je prodávat na jiném kontinentu, to byl svého času velmi výnosný byznys. A stále je. Točí se v něm miliardy euro, takže jistě uznáte, že nějaká demokracie nebo dokonce morálka do toho nemá co kecat

  OdpovědětSmazat
 30. Kalergiho plán stále pokračuje. Evropský chalifát bude naplněn euroasijským negroidním plemenem. A jak chcete vytvořit negroidní plemeno bez negrů? S kým by se jinak měly původní evropské národy křížit? Chce to trochu trpělivosti a evropany soustavně oblbovat a paralyzovat, za nepřetržitého navážení muslimů a afričanů. To se nyní děje. Ano, právě nyní, jsou likvidovány evropské národy. Zde musí jít politická korektnost stranou. Vždyť je zaváděna právě za účelem paralyzování obranných reflexů, těch likvidovaných.
  My středoevropané, bychom měli volit obranu tím, že se distancujeme od koloniálního západu, který je v tom navážení nejdále a nás chce nutit, abychom ho v tom následovali. Středoevropské státy by měly bez váhání zavést společnou obranu svých území a pokud se to nebude EU líbit – vystoupit, nechat se vyhodit, prostě jejich příkazy, které směrují k naší likvidaci, ignorovat.
  K tomu však nemůžeme mít liberální politiky, kteří s uvedeným vývojem nemají žádný problém. Oni mají více státních občanství, jejich děti studují v zahraničí a za své služby při likvidaci národa, budou dostatečně zabezpečeni. P.K.

  OdpovědětSmazat
 31. Je pokrytectví se starat jen o migranty z Afriky. Mne by zajímalo, proč nadnárodní nebo jen cizí firmy rabují Česko? Jourová s Junkersem by měli zazpívat dříve, než je smetou.

  OdpovědětSmazat
 32. Doporučil bych číst články na (www.myslivost.cz) o migraci a lovu černé zvěře.

  OdpovědětSmazat
 33. (OT)

  Marek Placka Wollner

  https://xtv.cz/archiv/novinar-marek-wollner-je-potreba-aby-se-novinari-nebali-byt-kriticti-rrtv-je-ve-svych-zpravach-nekdy-manipulativni

  ...a takoví jsou v té čété všichni!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:32 - Krasna pani Bobosikova ! Uctive pozdraveni od vase ctitele nick honolulu
   Ten vas diskuzni parnet Wollner, dela jednoduche veci slozite ! On chce vypadat intelektuane ! Huuu, ha, ha, ha !
   DEEP STATE je parta sebedestruktivnich oslu, kteri se prohresili proti Constituci, za obalku s penezi od Globalistu ! A ti se nemou smirit s uplne prohranymi volbami. Jim NEPOMOHLO, ze pro ne hlasovali i nebostici na hrbitove, kteri jsou 30 let po pohrbu !

   Vazena a krasna pani Bobosikova !
   Kazdy kdo v Cesku tvrdi , ze na nas pri volbach meli vliv RUSOVE, ci president Putin, ma halucinace po sezrani lepidla.
   Je to proste blbec a mate jich v Cesku hodne !

   To je super IMBECIL, ktery ma vidiny , kdyz to rika ! Hlasa nepravdy ! Jedina osobnost , ktera je pro nas v Rusku zajimava je pani Zacharova a je uplne jedno o cem mluvi ! My ji stejne nerozumeme ani slovo ! !

   Trump to vyhral s obrovskym naskokem na zaklade jeho pritazlive agendy !

   Fama , ze ho ovlivnuje Rusko, vznikla na zaklade jeho (Trumpova) projevu, ve kterem zadal o zlepseni vztahu s Ruskem a odmitl valku s Ruskem, ke ktere Globaliste tlacili a stale se ji DOZADUJI ! !

   NAS PRESIDENT JE TRUMP ! (A ti ostatni at jdou do p.dele vsichni !)

   nick honolulu rika - AT ZIJE PRESIDENT TRUMP ! Zachrance Ameriky a zachrance miru ! Zaruka zdrave ekonomie !

   Smazat
  2. Deep State je především banda destruktivních hajzlů, a hlavně ta jejich přidružená výroba jako Soros. Vždyť oni ty svoje záměry říkají na plnou hubu, a zdejší liberální sebranka je cituje jako zombie, a diví se, že jim chce spousta lidí rozmlátit držku. Bez peněz by to ovšem nešlo, proto má velmi významnou úlohu ten váš kdysi Maďar Soros, kterého nedávno z Maďarska vykopli. Prachy, to bude ten hnací člen. Za prachy jsou někteří schopni prodat i svoje děti. Bohužel, hodně lidí jim tupě věří, i když vidí následky. Oni věří slovům.

   Smazat
 34. PRUVAN V PENEZENCE , po nasilne integraci, vas rozhodne nemine !
  Zde mate zakladni cisla.

  Moje prvni vyplata v JAR byla 40 RANDU tydne = 160 Randu mesicne ! To bylo v dobe, kdy 1 RAND se rovnal US $ 2.84 a tak to bylo cely rok 1969 ! Potom to vystoupovalo nahoru nad US $ 3.40 atd. atd.
  Zminuji se o tom, protoze DNES 31.3.2019, za jeden US $ = 14:32 Randu !

  V dobe, kdy JAR byla v rukou belochu, tak byl vsude VELKY NEDOSTATEK pracovniku ! Nezamestnanost neexistovala !

  Dnes je tam nezamestnanost 60 % a obrovska kriminalita !
  50 vrazd denne, coz je 18 000 +, za rok !
  To je realita, kterou si sami muzete naguglovat !
  (Anglictina nutna.)

  Oni - GLOBALISTE , proste z kvetouci zahrady, udelali HNOJISTE, BIDY a zoufalstvi !

  ------------------------------------------------------------

  V Angole, kterou ovladli Cinane je to jinak ! Tam se zbavuji cernochu z cinskych ctvrti cenami jidla.

  1 rohlik se salamem vas v Angole (Luanda) prijde v RESTAURACI na US $ 18 , tak timto zpusobem jsou cerni zatlacovani zpet do bushe !
  Aniz by byli Cinane narceni z rasismu !

  Cinane, za ruzne sabotaze toho, co tam postavi , postrili v tichosti vsechny bandity - "revolusionare" ! (A TAK JE TO I V ZAMBII !) Cinane hlidaji svoje zeleznice postavene Cinany v Africe armadou 25 000 strazniku - zeleznicaru !
  Cinane ruzne problemy Afriky resi daleko chytrej, nez jsme je resili my. (Chladne, racionalne, logicky a tvrde !)

  ------------------------------------------------------------

  Nas nejvyssi sef B.J. VORSTER, byl ekononmicky genius !
  S nim zemrela bila Africa ! (Zemrel, nebo byl zemren v roce 1983 ! Muj sef a jeho kamos o dva roky pozdej.)

  ------------------------------------------------------------

  Cesti technici a inzenyri z emigracni vlny 1968-69 se uplatnili VELMI DOBRE, (pokud se nedali na chlast.)
  Jejich oblibena ctvrt v Johannesburgu byla Braamfontein !
  Moje Hillbrow ! Po roce 1979 (po padu Rhodesie) - ceska posrpnova emigrace, znomu emigrovala, ale ne s kufrickem v rudce, jako v roce 1968 ! Odchazeli z Afriky S PENEZMA a hlavene zkusenostmi a jazykem . Odchazeli sebevedome ! A zacinali znovu v Canade, Australii, Americe (ja)
  a v Nemecku , atd.

  To byla fantasticka jizda zivotem a ted jsme stari dedci vsichni !
  Na vas mladych v Cesku zalezi , aby vase Praha, ci Brno , nedopadly tak tragicky, jako nas Johannesburg ,
  nebo Durban !
  CESI NEDEJTE SE !
  honolulu  OdpovědětSmazat
 35. Tak to je myšleno eu výměna obyvatelstva za hloupé slimáky od začátku. Pokud projedeme volby tak zlikvidují i ČR.

  OdpovědětSmazat
 36. 21:32 - WOLLNERE ! PROC KLICKUJES A NEREKNES NAHLAS, ZE MONIKA LEWINSKY A CLINTON meli spolu sexualni marathon !
  Clovece, nam je to uplne jedno ! Hillary ho za to zmlatila a tato vec, je nam vsem uplne lhostejna !

  Agenda, kterou Hillary prosazuje , nam lhostejna neni !
  To je ambiciozni a nebezpecna zena, pro celou planetu a Soros ji ma velmi rad ! Hillary ma organizacni talent a umi presvedcive manipulovat s lidmi. Udelala vsak strategicke chyby a Americane ji prokoukli !
  Zjednodus vse a rekni Cechum, jak to je !
  Je vsak dobre, ze mas rad Ameriku ! Ja ji mam rad take !
  h.

  OdpovědětSmazat
 37. Nic jsem neměl proti cikánům. Dokonce jsem se jich zastával. Dnes mi je cpou horem dolem, dnes je nemám rád, dnes je nechci vidět ani potkávat, dnes je nechci za sousedy.
  Nic jsem neměl proti černochům, dokonce jsem obdivoval jejich sportovní výkony. Dnes mi je cpou horem dolem, dnes je nemám rád, dnes je nechci vidět ani potkávat, dnes je nechci za sousedy.
  Nevím, kdo si osobuje právo mi zakazovat, že mi je z cikánů a černochů nevolno, že je nechci vídat, potkávat a že je nechci za sousedy? Říkat to kde a kdy chci, mi chcete zakázat?
  Pokud, budu se bránit, budete mými nepřáteli a nepřátele nelze jinak, než nenávidět. Je to tak, přírodní zákony nezměníte.

  OdpovědětSmazat
 38. 21:32 - Vzpomente si na moje slova pane Wollnere, a pani Bobosikova ! To chce pouze 6 mesicu a nekteri clenove Congressu ve vysoke politice, budou zatceni a postaveni pred soud ! Na obzalobe se uz pracuje ! a nebo se vykoupi z toho co si privlastnili, nepravem !
  Dnes pozadal president, aby Congressman ADAM SHIFF vypadl z Congressu - a to rychle ! Jeden z tech, co soustavne lhali o
  "Russian Collusion" - dale za defraudaci, podvodne jednani, lhani, a nekonecne spineni presidenta, protoze neni jejich
  INSIDER ! NENI JEJICH LOUTKA !
  (Rad bych vam predlozil a prelozil nadavky z americke ulice na Adama Shiffa, ale netroufam si, kvuli pani Bobosikove !)
  BUDE ZMENA K LEPSIMU PANOVE ! VALKA S RUSKEM NEBUDE !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, ty nechápeš, že Soros, Hillary C. & Clinton Ltd. mají po celém světě už svoje buňky jako teroristi? Jen s tou výjimkou, že jejich rekruti nejsou přímo z kriminálních band, ale snaží se působit jako scientologové a rekrutují jednak na školách a jednak v těch nejvyšších sférách, obchod, věda + politika. No a Wollner je jedním z nich. Jestli to chápe a pouze mu to finančně vyhovuje, to nevím, ale je spousta takových, kteří jsou čistí fanatici.

   Včera Slováci zvolili jednu podobnou osobu do prezidentského křesla. Její promo bylo dokonalé, takže vůbec nepomohlo jakékoliv varování. Prostě většina na to opět náletěla. Tihle lidé jsou velmi nebezpeční a kopou za ten váš zkurvený Deep State.

   Smazat
  2. 14:01 - my to vime a nase strana ma jejich seznamy !
   S.K. Bannon je sleduje v Evrope !
   Jejich nejsilnejsi zbrani, je vlastnictvi Medii a zasevani NENAVISTI barevnych k nam.

   Proto jsme nalepkovani jako "Rasiste, Fasiste, Naciste, UFOuni, Frankestejni" atd.

   V Americe tato atrocitni propaganda je vsak "vzuru nohama" !
   Cim vice nalepek a kriveho obvineni, tim vetsi obliba presidenta Trumpa !

   Kdyz byl v nasem meste, tak lide obsadili cele okoli stadionu 30 hod. pred jeho prijezdem.
   Prakticky bylo nemozne, se k nemu na stadion dostat !

   Kdyz nekde mluvi, tak za nim prijdou tisice lidi.

   On mysli po svem a jedna po svem ! On neni poplatny nikomu ! A tak to bylo i v Palm Beach , kdyz tam koupil jeho Mar-a-Lago !

   Je zajimave , ze jak president R.Reagan, tak i on, mel - a on ma, problemy s Deep State.

   Deep state utoci i na jeho lidi ! Napr. Jeanine Pirro, potrebovala 2000 podpisu k udrzeni
   jeji pozice !
   Behem 6 hodin jich dostala 17 000 !

   Vsak uvidime, co se stane v roce 2020 !
   (Budou volby) !
   h.   Smazat
 39. On se zbláznil i jistý Tomský, který v obhajobě atentátu na Novém Zélandu mluví o počtech zemřelých při teroristických útocích islámistů versus křesťanů. Už i terminologie je zajímavá, nejde o antiislamismus, ale o islamofobii - tedy podobná záměrná deformace jako je rusofobie versus antirusismus. Ale pokud mluví i židovské víře, pak nemluví o semitofobii, ale o antisemitismu. Ale zpět k poměřování terorismem povražděných na straně jedné a druhé. Tak co nabudilo islámský terorismus: velké teroristické války, vedené "křesťanským" kapitálem proti arabským zemím s cílem zmoctnit se jejich hmotného ale i kulturního bohatství nebo získat území pro válečné základny proti Rusku.... A kolik tyto špinavé velké teroristické války měly obětí? Už to táhne ke 2 milionům! Kdo válkami vyrábí v Africe a na Blízkém východě migranty? Kdo s nimi kšeftuje do zemí EU? Kdo kšeftuje i u nás se sirotky a rádo by je zašantročilo někam mimo jejich domovinu? Takže suma sumárum: asi 2 miliony mrtvých díky teroristickým válkám kapitálu proti islámu versus asi 3 tisíce mrtvých odvetou partyzánským terorismem islámu proti lidu sloužícímu kapitálu, rozsévajícímu velké teroristické války.

  OdpovědětSmazat
 40. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 31. března 12:44.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 41. Drobný omyl s.s.Dočekala

  Jde o omyl opravdu DROBNÝ, snadno pochopitelný a omluvitelný: Po prostém roduvěrném Čechovi (a Rusovi) přirozeně nikdo nemůže chtít, aby chápal evropské hodnoty.
  Ano, náš drahý soudruh a soukmenovec Dočekal vůbec, ale VŮBEC nepochopil, že Evropa hájí EVROPSKÉ hodnoty, když přijímá běžence z Afriky, Sýrie, ČSSR apod.
  Ano, i když jde o prokazatelně EKONOMICKÉ běžence – viz sprosté utečence z naší vlasti, za celé období naší radostné cesty ke komunismu – tak je Evropani přijímají.

  Samozřejmě: V důsledku toho KŘESŤANSKÉHO přijímání běženců je celá Evropa chudá a rozvrácená.
  Neboť běženci – to je zdroj bídy a násilí. Viz Švýcarsko.
  Ano, v tom „slavném“ Švýcarsku je ČTVRTINA (25% !!!) obyvatelstva tvořena BĚŽENCI! Víme, co to znamená, když 50 syrských sirotků je schopno udělat z naší vlasti kůlničku na dříví: Švýcarsko je ZBÍDAČENÁ země plná ŠÍLENÉHO násilí na každém rohu, na každém kroku!!

  Prostě: V takové zbídačené zemi mohou dobrovolně žít jen blázni typu Babiše mladšího, že.

  Zpět k drobné chybě s.s.Dočekala: Evropa se zbláznila – z naší točky zření - UŽ DÁVNO.
  Už tehdy, když
  • odmítla přijmout naše západoasijské hodnoty, především naši česko-ruskou zdravou nenávist vůči jiným rasám a vůbec menšinám
  • se rozhodla neodhodit tmářské křesťanství a nahradit ho naším vědeckým ateismem

  Ano, Evropa nyní pouze opět předvedla, že je nenapravitelná.
  Prostě musí přijít naše Slovanská osvoboditelská armáda, a osvobodit Evropu od Evropanů, Američanů a všech evropských hodnot – jinak se nic nezmění, a Evropani budou dál přijímat běžence, i z Česka a Ruska!

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.