Reklama

úterý 26. března 2019

Evropská unie má ze sankcí větší ztráty než Rusko, bylo konstatováno v OSN

26. 3. 2019    ria.ru
Ztráty Evropské unie z důvodu potravinového embarga ze strany Moskvy se ukázaly být větší než škody, které Rusko utrpělo kvůli sankcím EU, uvedl v rozhovoru s agenturou RIA Novosti Idris Džazairi, zvláštní zpravodaj OSN pro otázky negativního dopadu jednostranných donucovacích opatření na práva a svobody.


"Z pohledu Evropské unie je velmi podivné ukládání sankcí, které způsobují větší škody evropským společnostem než ruským. ... Jsem přesvědčen, že existují rozumnější způsoby, jak překonat existující neshody, například prostřednictvím diskuse a vyjednávání", poznamenal referující OSN.

Podle jeho vyjádření se Rusku podařilo zmírnit dopad sankcí rozvojem domácí produkce. Minulý týden náměstek ministra zahraničí Ruska Alexandr Gruško poznamenal, že ztráty Evropanů z vlastních sankcí a protiopatření Ruska dosáhly sta miliard eur.

Zdůraznil, že klíčovým faktorem pro zrušení omezení se může stát schopnost Evropanů odolávat tlaku, který přichází "ze zámoří". Jak řekl Vladimir Putin, Rusko odstraní odvetná opatření proti Evropské unii, jakmile Evropa zruší své sankce.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

18 komentářů :

 1. Smůla je, že vedení EU si potrpí na sado maso. Čím větší výprask, tím lepší ukojení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na jedné straně jde o to, kolik kdo ztrácí, ale na druhé straně i to, kolik si kdo může dovolit ztratit, respektive kolik ztratit je ochoten... a kdo (zpravidla USA a podobně) z toho má materiální i politický prospěch.

   Smazat
  2. A realita - https://www.google.cz/search?q=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B5%D1%82+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig0ubU6dTeAhUQDOwKHbRHDx4Q_AUIDygC

   To nejsou fotografie nějakých skansenů, kde se točí staré filmy! Zde jsou tabulky, grafy, mapy, příslušné grimasy Putlera, ve kterých dokáže hloubku zoufalosti a falše odhalit jen špičkový psychoanalytik, atd.

   Smazat
 2. Je těžké být v EU debilem,konkurence v unii je obrovská a sankce na jeji růst se k tomu všemu míjeji účinkem!

  OdpovědětSmazat
 3. OV KSČM Frýdek-Místek - spoluorganizátor akce Cesty vítězství - Dorogi Pobedy 2019

  Zveme tímto veřejnost na pietní akci, která se koná v sobotu dne 4.5. v 8.30 hod. na městském hřbitově ve Frýdku.

  http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KOMUNISTI Z TOHO FRÝDKU.ZVEME VÁS NA CELOSTÁTNI AKCI

   Cesta k vitězstvi KSČM ve volbách prostřednictvím Národniho programu voličů,kterou vám zablokoval váš přeceda,nebot své voliče a vaše sympatizanty odkopává ke kapitalistovi CICKERBBERGOVI na jeho FB,kde se vaši dělnici a rolnici,kteři vám poutíkali schromažďuji,aby tomu prokletému kapitalistovi vydělali dalši dolary a dalši miliardy a na ten váš kirchov proto nemaji čas!

   VAŠI BUNCE DOPORUČUJEMR SPOJIT SE PŘES DISKUSI tady na NR S ČSV

   a to dřive než nám skonáte!

   Smazat
  2. Vedeni KSČM prý porouči jakýsi pucflek,který jezdi v autě za 5 milionů a chvástá se všude ,že ho přeceda poslouchá jako hodinky.
   Proto jste snad jen parta Lumiků,která se houfuje na cestu do propasti zapomněni a prý vám i zakázali jakékoli kontakty se SPOLEČNOSTI VOLIČŮ ČSV nebot ve vašem vedeni jsou nyni jen sami diversanti.
   Pokud si s tim hřbitovem neděláte srandu,pak si vzpomente jak jste z toho Mistku psali dopisy do vedeni a nikdo vám prý na ně ani neodpověděl!

   Je to pravda nebo ne?

   Smazat
 4. BÝK JE NEBEZPEČNÝ ZEPŘEDU,KŮŇ ZEZADU A NAŠI VLÁDNI IDIOTI

  ze všech stran.
  Ještě,že tu máme naše prý elity,kterým za to VŠECHNO můžeme dát korunu!

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tebou RADOSTA nemá ceny diskutovat,protože ti vnitro ČSSD al Hamajdy předepisuje cipoviny a budeš smazán nebot to už nikdo nežere.

   Smazat
 6. No jo služebníci svých pánů za mořem mohou jen tak brečet. Aby řekli veřejně pravdu na to nemají.

  OdpovědětSmazat
 7. Otec dvou psů Pospíšil, kolaborant:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Otec-dvou-psu-Pospisil-kolaborant-Po-vcerejsim-vyroku-o-Evropanech-je-zatracene-horko-575391

  Konec povinných kontrol polského masa. Ministerstvo zemědělství mluví o zárukách:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201903269511919-konec-povinnych-kontrol-polskeho-masa-ministerstvo-zemedelstvi-mluvi-o-zarukach/

  Nejlepší obranou je maso z Polska nekupovat.

  OdpovědětSmazat
 8. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zem anistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 26. března 21:55.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 9. Evropa krachuje, Veliké Rusko jen kvete!

  Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, sankce potěšeně vítá: „Jen směleji, vy nadutí pánové z Evropy! Nás komunisty a putinisty obtíže zocelují, jako Velikého Stalina!“

  A ruský lid iniciativně odhaluje pašerácké sítě, pokoušející se o zavlečení zakázaných evropských potravin do Velikého Ruska.
  Odhalení pašeráci jsou trestáni exemplárně, odhalené evropské potraviny jsou trestány na místě.
  Evropští producenti potravin pláčou – vždyť ruský trh byl pro ně KLÍČOVÝ !
  Ano, bohatý ruský lid evropské potravinářské giganty ZACHRAŇOVAL, za situace, kdy si evropští pracující nemají co dát do huby, vinou příslovečné kapitalisticko-demokratické bídy a utrpení!
  Zato ruský lid se raduje a jásá, vždyť je GENIÁLNĚ veden Velikým Putinem, BJJP, k ještě větším úspěchům v budování šťastných zítřků v komunismu-putinismu.


  I my Češi jednou budeme buldozery drtit francouzské sýry a belgickou čokoládu, ty ODPORNÉ produkty prohnilé Evropy.
  Kdy nastane ten krásný čas, plný radostné hrdosti na naši obnovenou svobodu a samostatnost?
  No přece IHNED po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace; to snad dá rozum každému komunistovi, putinistovi, zemanistovi a babišistovi.

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 10. Holt v rozvracení a diverzích se usáci vyznají, to se jim musí nechat. Když se dva perou, třetí se směje a když je třetí navíc příčinou sporu, tak ten smích musí být opravdu vydatný.

  OdpovědětSmazat
 11. EU dostane stejně co si zamane. Bity jsou jednotlivé státy.

  OdpovědětSmazat
 12. Kdo chce tam, pomozme mu tam. Mám z Ruska nesmírnou radost a celé EU včetně ČR se ze srdce smějí naivitou občanů, že Rusko sankce položí. Na Rusku si vylámal zuby Hitler a Napoleon. Díky české vládě ruský trh obsadili asijské země.I když sankce skončí, bude se hrozně těžké na ruský trh vrátit. A proč by vlastně Ruská federace měla obchodovat s nespolehlivým státem, za který rozhoduje EÚ???
  Sláva Rusku. Bratja ROSSIJANI, v létě jedu k Vám na dovolenou a dáme pokec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže Rusko zaniklo nejpozdějc v březnu 1917! Navíc bez dobré koalice Rusák všecko vždycinky projel, počínaje Livonskou válkou, přes války s Poláky tzv. Smolenskou, Sedmiletou válku proti Prusům, kdy přesedlal na stranu poražených sám, po Krymskou válku proti Anglánům s Frantíky a Turky až po válku s Japončíky. Svý porážky završili opět přestupem k poraženým hanebným mírem brestlitevským 1918! A ani pak to nebyla žádná sláva - nejdřív dostali po mordě od Poláků od pak od Finů! A nemít v zádech Ameriku za WWII. už by ani neexistoval ani ten kaganát SSSR, vzniklý poté co Rusko zaniklo v roce 1917 a jehož nástupcem je současný prolhaný, lenivý, ožralecký, expanzivní, cynický azbucký byzantský parchanát, který zůstal mentálně na úrovni mongolské (Ne)zlaté Hordy(včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně oddělen azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslík z Kremlu sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu mezi touto sortou pochcaných, zesraných a za bílýho dne se ve škarpě válejících podlidí tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   které tak či onak bude nutné zlikvidovat v zájmu civilizace!:-)))

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.