Reklama

čtvrtek 7. března 2019

Generál: Babiše si v USA prověřili. Je jasné, proč jede on, a ne Zeman

Generál Miroslav Kostelka
7. 3. 2019 ParlamentníListy
Američané by si nezvali českého premiéra, aby mu nadávali do nějakých agentů Státní bezpečnosti, říká exministr obrany a bývalý velvyslanec v Rusku generál Miroslav Kostelka. A přednost dali Andreji Babišovi před prezidentem Milošem Zemanem podle něj z pragmatických důvodů, premiér má u nás silnější politickou pozici a podle jejich důkladných rozborů vnitropolitické situace v České republice bude Babiš premiérem i v následující vládě, která bude rozhodovat i o tom, kdo bude dodavatelem dvou bloků v jaderné elektrárně Temelín.Premiér Andrej Babiš odlétl do Spojených států amerických, kde se má setkat s prezidentem Donaldem Trumpem v Bílém domě, zatímco prezident Miloš Zeman stále na pozvání marně čeká, i když český velvyslanec v USA Kmoníček určitě dělal, co mohl. Jak si to vysvětlujete, že Andrej Babiš dostal přednost?

Pan Kmoníček zřejmě dělal všechno pro to, aby tam jel i premiér. Podařilo se mu tam dostat alespoň premiéra, když ne prezidenta. A vysvětluji si to jednak tím, že Američané jsou dost pragmatičtí, takže hledí na to, kdo má silnější pozici, a to je v České republice rozhodně premiér než prezident. Navíc jsem přesvědčen, že Američani si udělali důkladný rozbor vnitropolitické situace v České republice a vidí jasnou převahu ANO a Andreje Babiše v dalších volbách. Tím nemyslím jen volby evropské, ale možná i komunální a zřejmě i příští volby do Poslanecké sněmovny. Takže je docela dobře možné, že premiér Babiš bude premiérem i v následující vládě. Tohle všechno Američané umí a dokáží si to poměrně dost dobře vyhodnotit. To je asi ten důvod americké strany.

A myslíte si, že je pro nás přínosné, když v Bílém domě bude přijat premiér České republiky?

Zcela určitě.

A co si od setkání Babiše s Trumpem můžeme slibovat?

Myslím, že víc si od toho budou slibovat Spojené státy než my, ale uvidíme, co se tam podaří premiérovi vyjednat. Myslím, že Spojené státy nám mohou vyjít vstříc v nějakých investicích, mohou například trochu zmírnit svůj postoj k nějakému celnímu zatížení automobilů, protože v opačném případě by to samozřejmě na Českou republiku dopadlo velmi negativně. Ale myslím, že víc budou požadovat od premiéra Babiše než my od nich.

Dá se předpokládat, že bude ve hře i dostavba jaderné elektrárny Temelín nebo problém kolem čínské firmy Huawei?

Myslím, že bude ve hře Temelín, i když tato vláda zřejmě nebude rozhodovat, kdo bude dodavatelem plánovaných dvou bloků, ale rozhodně ta následující vláda už ano. Proto říkám, že Američané si možná dobře spočítali, jak bude vypadat politická budoucnost Andreje Babiše.

Jaké může být postavení Andreje Babiše na setkání s americkým prezidentem? Na jedné straně je reprezentant malé středoevropské země, která je ale součástí Evropské unie, na druhé straně říkáte, že Donald Trump bude ten, kdo bude vznášet nějaké požadavky.

Podle mého názoru je Česká republika pro Spojené státy velmi důležitá. Česká republika leží, jak se říká, v srdci Evropy, a kdo ovládá srdce Evropy, ovládá Evropu. Zároveň Spojené státy potřebují kromě Polska i další státy, které by tvořily pás tzv. mezimoří, i když do toho Česká republika nespadala, spadaly do toho Polsko, Rumunsko, Ukrajina, ale v zájmu Spojených států je, aby Česká republika, pokud možno bez velkých problémů, plnila svoji úlohu ve prospěch Spojených států, pokud jde o zadržování Ruska.

Komunisté tvrdí, že jsme vůči Spojeným státům americkým servilní. Je to pravda?

Po posledním případu s firmou Huawei, který následoval po případu ruský plyn, mi připadá, že jsme trochu papežštější než papež. Protože jak Němci, tak Britové prohlásili, že čínskou firmu Huawei budou kontrolovat, ale že se jí rozhodně nezříkají při budování 5G sítí, nakonec i prezident Trump napsal na Twitteru, že nechce blokovat Huawei, že je pro otevřenou soutěž, a ne blokaci nějakých technologií. Na vyhlášení administrativy, že je tato technologie nebezpečná, je třeba říci, že každá technologie takového druhu je potenciálně nebezpečná. To, že jsme okamžitě takhle dost zajímavě reagovali, není podle mne správné. Větší státy si daly větší pozor a udělaly dobře. V některých případech reagujeme příliš rychle. Ale možná je to naše národní vlastnost. My jsme takhle v historii reagovali na cokoli, co prohlásil Kreml. A teď opakujeme to samé.

Takřka okamžitě na zprávu o pozvání Babiše reagoval expremiér Mirek Topolánek, a to po svém. Americké ambasádě v Praze i premiérovi přes Twitter vzkázal, že „zájmy Westinghouse v ČR musí být opravdu silné, když americká administrativa zve do Bílého domu bolševika, agenta StB a kriminálníka v jedné osobě“.

Možná, že Mirek Topolánek trochu žárlil. On také navštívil amerického prezidenta ...

60 komentářů :

 1. Vidim to tak, ze kdyby prijel president Zeman, tak by byl vystaven NENAVISTNE kampani Globalistu ! Duvodu maji nekolik a kazdy z nich svedci o neuspesnosti jejich politicke
  agendy !
  President Trump, presidenta Zemana ochranuje pred furou hnoje, ktery by byl na pres. Zemana nalopatovan, za podporu kandidata Trumpa a za navstevu prehlidky vojaku v Moskve a za nacionalni pro ceskou politiku, ktera je v rosporu s politikou Globalistu !
  To je srandy kopec ! V detsvi jsem mel rad sasky v cirkuse Humherto , ale dnes v pozdnim veku se radej smeji Globalistum. (Pssst, vzdy jim nekdo nakadi mezi politicke babovecky !)
  nick honolulu - analyticka bystrozraka velicina !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo Honolulu u nás svobodný tisk píše že to byl Stbák, to je konfident komunistické státní policie. O Zemanovi to nelze říci natož napsat. To jsou paradoxy.

   Vymazat
  2. 16:53 - Komousi vsichni, mi pripominaji CHAMELEONY v Arizone u silnice. Oni meni barvu podle potreby !
   Oni ti Komousi, jsou ted Kapitaliste, ale kseft je kseft tak urcite Babise vezmou v Palm Beach pod ochranne kridlo.
   Znam to mesto a vim, ze tam nechtetli ani Trumpa, kdyz koupil Mar-a- Lago, ale ted jsou radi, ze ho tam maji ! Oni se tam take politicky prizpusobuji realite, jako ti Chameleoni v Arizone.

   A zensky z celeho sveta tam jezdi na lov bohacu.
   Vsak si vsimete, jak jsou vsichi ti VIP (Very Imported Persons) - navstevnici vytrtkani !   Vymazat
  3. 17.49 To víte, Hololulu. Pokrok nezastavíte. Dovezení domorodci u vás také nenosí po pár generacích lidskou kost v nose a místo palmových či trávových sukének nosí například blue jeans...

   Vymazat
  4. Hele, Honolulu, já jsem viděl videjka na hranicích s Tijuanou, kde celé hrozny nahnědlých lidiček údajně ze střední Ameriky viseli na tom vašem plotě a pak utíkali někam dovnitř Californie... Jen v únoru jich bylo skoro 100 tisíc. Co ty na to? To vypadá skoro jako na plážích Sicílie, když dorazí některá ze Sorosových lodí. Hele a další miliony na pochodu. Prý na hranicích s Tijuanou se našli lidi i z Bangladéše a Nigérie. Nevíš, jak se tam dostali? )

   Vymazat
 2. Také potřebují Českého premiéra on vše pro ně zařídí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak tak, Babiš "své" spojence nezklame! Vrátí se nadšený, vyběhaný, nakrmený...:-) a se spoooustou selfie a závazků:-). J.

   Vymazat
  2. Aby se vrátil Babiš a ne servilní loutka. Až tu budou vládnout Číňani, tak půjde na operaci.

   Vymazat
 3. Ja si spise myslim, ze dostane-li pozvani do Palm Beach, tak se vrati cely ustvany "vystaveny" a pohubly ! Tam jsou velmi nevazane zenske, ktere se snazi ulovit prachace a je jim jedno odkud je.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:40 Pošle ji nakupovat a nemusí to ani vědět:-).J.

   Vymazat
  2. 16:39-Babiš je obchodník, proč by měl platit dvakrát?

   Vymazat
  3. a hlavně ani jeden čech ale zato o nas bez nas tradični a stale velice aktualni a navrch dva miliardaři s falešnou fasadou řiditelu vesmiru

   Vymazat
 4. Trestně stíhaný "premiér", ideální "partner" ke "spolupráci".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U nás je to podobná scjyzofrénia, aj keď bezprostredne s týmto článkom a Vaším prípadom s naším občanom Slovenskej republiky v úlohe Vášho premiéra na návšteve USA nesúvisí. Jedná sa u nás o trestne stíhaného opozičného ministra S.R., právneho advokáta v podmienke, Daniela Lipšica, ktorý robí PRÁVNEHO zástupcu KUCIAKovcom a nedávno sa svorne škerili do kamery na nejakom verejnom zhromaždení! Pred tým robil právneho zástupcu nejakým ošukávaným dievčatám v nejakom prevýchovnom zariadení pre mladistvých. Slovenská schyzofrénie v priamom prenose. No nekup to! Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  2. 11:45, hlavně abys ty a tvoji soukmenovci nehodili lístek Čaputové, pipině oceněné přímo Hillary Clinton. Nejlépe sekyráři Harabinovi a pokud se nedostane do 2.kola, tak eurohujerovi Šefčovičovi. Bohužel, lepší výběr není.

   Vymazat
 5. Četl jsem někde "podmínky", které si kladla firma Westingause. Mezi jinými to byla podmínka, že řízení elektrárny bude vedeno přímo z USA.

  Mi to připadá, že USA náš stát mají stále ještě za "HABEŠANY", když si dovolili takovou podmínku stanovit

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:27!
   Dnes se dá řídit cokoliv (letadlo, raketa, elektrárna, premiér) odkudkoliv (i s Marzu). No a vypnout Temelín či Dukovany z oválné pracovny a okamžitě, má svůj půvab (trvalá jaderná exploze (4-12 týdnů)). No neberte to za foto z oválu židosionistů.

   Vymazat
 6. Volby slouží jen k reprodukci iluze moci. To je celé tajemství této jakoby demokracie.

  Štefan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Výborně. Doufám, že se těch svých blábolů držíš a zásadně nechodíš k volbám.

   Vymazat
  2. 11:02
   Chodím - jsem pragmatik. Vždycky je lepší si vybrat z toho špatného to méně špatné. Je však evidentní, že i to méně špatné je hodně špatné. Ale nevyjádřil jste se argumentačně k mému tvrzení - že volby slouží k reprodukci iluze moci.

   Štefan

   Vymazat
  3. Pan 11:02 má pravdu. Mýlíš si pojmy s dojmy. Zvykej si: tohle není jakobs-demokracie, tohle je demokratizmus v plné své nahotě.

   Vymazat
  4. 11:50
   Po tomto výroku jsem si uvědomil, že je naše společnost v mnohem horším stavu, než jsem předpokládal. Tvrdíte něco, aniž by jste použil ke svému tvrzení relevantní argumentace. Idiocie, začíná být průvodním jeve současné doby.

   Štefan

   Vymazat
 7. Tato vláda už mnohokrát potvrdila, že servilitou se zcela vyrovná té Sobotkově. Za vše lze připomenout kauzy Skripal (vypovězení nejvíce diplomatů na počet obyvatel), kauza Nikulin, velmi nadšené reakce na bombardování Sýrie, za které byla naše vláda pochválena přímo US ministrem zahraničí, navyšování okupačních misí v době, kdy jiní žoldáky stahují, navyšování mise v Pobaltí, kauza Huawei, velmi rychlé uznání Venezuelského loutkového prezidenta Guaidoa… Není to vše snad tou nejlepší kvalifikací na pozvánku do bílého domu? Trumpovi musí být zcela jasné, že si může diktovat cokoli, tato loutková vláda vše splní do puntíku. Takže co to asi bude? Dostavba Temelína v režii Westinghouse? Nebo snad radarová či dokonce raketová základna? Nákup zastaralých předražených amerických zbraní? Vyslání žoldáků na další okupační misi do Venezuely? Nebo snad nákup předraženého břidlicového plynu? Věřím, že to bude něco z toho, ale ve hře může být i více uvedených možností. US administrativa jistě velmi dobře ví, že ve střední Evropě by jen stěží našla ohebnější a loutkovější vládu, než je ta naše. Všechny výše uvedené projevy servility to jen potvrzují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, líp bych to neřekla:-). A možná to bude tak trochu všechno, co jmenujete a ještě něco navrch:-). J.

   Vymazat
  2. Tato vláda byla jednoznačně zvolena lidem této země ve svobodných, demokratických volbách. Ty můžeš jít se svým hloupým tlacháním o "loutkové vládě" do prdele. Tvé žvatlání nikoho nezajímá.

   Vymazat
  3. Anonymní7. března 2019 11:01
   Ano, byla zvolena, nic proti tomu. Ale rizika která uvádí 10:47, tu jsou. Jsou tu rizika, že se nezachová zcela v národním zájmu. Kdyby byl u moci demoblok, tak by to nebyly rizika, ale jistoty. P.K.

   Vymazat
  4. Hezky řečeno Pepku11:01:-). "Tvé žvatlání nikoho nezajímá(jenom Pepka Vyskoče)".

   Vymazat
  5. I kdyby byli u vesla komunisti, pozice vlády ČR bude úplně stejná.
   Není pochyb, že je nutno odstavit přístup Ruska ke všemu, co se týká Evropy a obchodu. Nejen obchodu, ale nejlépe i kulturních a sportovních kontaktů, zkrátka to tam zabetonovat. Rusko NENÍ Evropa. Nebyla ani nebude.
   Důležitá je Čína, ale kontakt s Čínou půjde jižním koridorem mimo Rusko. To byla podmínka EU, které vůbec nevadí, že součástí jižního koridoru bude Írán a Turecko.
   Co se týká jaderné energetiky, je bezpodmínečně nutné přerušit s Ruskem všechny kontakty. Už včera bylo pozdě. Nechápu, jak je možné, že ještě spolupracujeme s tak zaostalou zemí v této branži.

   Vymazat
  6. K 12.30 bych dodal, že nenávist vůči Rusku má konkrétní účel v útoku a přepadení Ruska s těmi nejdemokratičtějšími úmysly jaké měl Hitler a nacisti v demokratickém Německu za druhé světové války. Američani budou z toho mít obrovské zisky, jako měli z první a druhé světové války a tyto budoucí zisky je také účel. Že ve válce zahynou stovky milionů Evropanů? To nevadí. Už teď probíhá dodávka afričanů do Evropy a tito afričani nahradí padlé evropany. Myslím, že vše jde podle plánu a okamžik vojenského útoku na Rusko se blíží.

   Vymazat
  7. Nojo, s takovou vladou a debily viz. 12:30 ten konflikt je pouze otazkou casu.

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  9. 15:43 Blbost! Rusko zaniklo nejpozději v březnu 1917 a poté ho nahradil židokagal SSSR, jehož nástupcem je současný parchanát Chujlostan, země obývaná těmito "bílými negry" - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   a který bude nutno tak či onak zlikvidovat v zájmu civilizace!

   A tito kremlovoři co Chujlostan vlastní - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   nedovolí, aby jim taková loutka jako Putler zničila majetky na Západě! Oni tam mají hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a čínské sloty! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Vymazat
 8. Kdiby bol prezidentem Drahošanka tak bi jel na plný obrátky jak Kiska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V tom máte pravdu pane A11:13. Kiska je hnus, ktorého si zvolili Slováci. Je to podobná úbohá figúrka ako bol prvý prezident druhého Slovenského štátu Michal Kováč starší. Nie nadarmo sa táto Kiska hrdo hlásila k jeho odkazu. Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
 9. Skvěle SPD:

  http://svobodnenoviny.eu/podporujeme-aktivity-viktora-orbana/

  OdpovědětVymazat
 10. Proč ne Zeman? Babiš je jistě i třídu inteligentnější, než Trump, jenže Zeman zase o třídu chytřejší než Babiš a to by byl docela trapas. Jinak ale nakonec stejně budeme prodáni za hubičku a teroristické války velmocí budou chváleny a drobný terorismus ausradýrovaných bude odsouzen. Žijeme ve zvráceném světě, plnohodnotně perverzním a politici si v něm chrochtají, nejen ČÉTÉ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:58
   Vždyť to tam napsali. Prezident nemá přímý vliv.

   Vymazat
 11. Jede na kobereček skrze "české" lithium a rubidium z Cínovce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní7. března 2019 12:24
   Ono těch „nabídek“, které se neodmítají, bude více. Ale zdá se, že Andrej pomalu chápe. Tak byla dnes šťára doma u Faltýnka, kvůli Kapschi a podezření z korupce. Jistě že prodloužení smlouvy bez výběrového řízení čisté být nemohlo. A že by si z toho trošičku nelíznul i Andrej, bych nesázel.
   Takže smyčka nebezpečně blízko, kolem něj. Naštěstí je právě v USA a američtí přátelé naše vrchní státní zástupce přece „školili“. Tak by se ze staré známosti, mohli přimluvit. Věřím, že to premiér pochopí a smyčka se zase na nějaký čas uvolní. P.K.

   Vymazat
  2. No dějí se prapodivné "náhody". Jednak ty, co popisujete a ještě bych přidala jednání Zemana s ruskou delegací, zrovinka když je Babiš na bílém koberečku u Velkého bratra... J.

   Vymazat
  3. Jo a ještě bude základna a rakety na obranu proti rozpínavému Rusku. Pak se nám bude lépe pracovat pro zdegenerované zvrhlé parazity.

   Vymazat
 12. Jiří Jírovec7. března 2019 13:51

  V seriálu Jistě, pane premiére je scéna, kdy premiér dostane nápad vzít řešení problémů mezi Francií a Británií do vlastních rukou a dohodnout otázku suverenity nad tunelem, jaképak štráchy, přímo s francouzským presidentem. Sir Humphrey ho rychle přesvědčí, že to tak nefunguje.

  To samé platí o jednání Babiše s Trumpem. Prý se dohodnou třeba o clech na auta a o tom, že naše reaktory bude stavět Westinghouse.

  No, nedohodnou nic, protože pokud bude vše probíhat českým tempem začnou Babiš s Trumpem trávit spokojené stáří v domově důchodců dřív než se začně stavět.

  Výstavba totiž vyžaduje uskutečnění řady kroků. Mezi ně patří:

  1) Politická odvaha rozhodnout, že se opravdu bude stavět;
  2) Připrava legislativy, která by výstavbu "uchránila" před útoku aktivistů a politických oponentů. To přece známe z výstavby dálnic. Vzpomeňme, že omylem nezaplacených 60000 za pozemek zpozdilo výstavbu kousku dálnice o měsíce, ne-li o rok. 18 let tahanic s obchvatem kolem Hradce raději nevzpomínat;
  3) Nalezení společnosti, která má k dispozici potřebnou infrastrukturu dokončí stavbu v termínu a za dohodnutou cenu;
  4) Nalezení optimálního modelu financování;
  4) Zajištění co největšího podílu domácího průmyslu na stavbě; a
  5) Zajištění dodávek paliva.

  Dana Drábová upozornila, že Jižní Korea je patrně (v současné době) nejspolehlivější stavitel reaktorů. To je asi pravda, přestože neznáme rozdíl mezi Rosatomem a nebo Arevou. Posledně jmenovaná společnost má problémy ve Finsku, ale ty mohou souviset právě s tamní legislativou.

  Jižní Korea koupila na začátku devadesátých let kanadský reaktor CANDU. Součástí smlouvy byla dohoda o předání know how a to i prostřednicvím vědců, které pošlou na stáž do Kanady. A samozřejmě i požadavek maximálního zapojení jihokorejských podniků do stavby. To se stalo, Korea se naučila reaktory stavět a od Kanady již nic nekupuje. My jsme to kdysi také uměli.

  K tomu přistupuje otázka chránění českých národních zájmů. Žijeme ve světě tvrdého kšeftování. Nabídku kupujte náš plyn, abyste se zbavili závislosti na Rusku(nebo na Číně) je třeba číst: Kupujte náš (předražený) plyn a zbraně. Když už jste tak blbí, chtělo by se dodat.

  Firma Westinghouse, po úpadku vlastněna Toshibou a podalším krachu, od roku 2018 skupinou Brookfield Business Partners. Letmý pohled na stavby prováděné Toshibou naznačuje, že existoval problém s dodržením rozpočtu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Westinghouse je jediným řešením pro ČR. Případně kterákoliv z dalších firem mimo Rosatom, ale WH je špička. Rosatom je v totálním úpadku, a v podstatě nikdy nebyl schopný postavit tak komplikovanou technologii. Jen jednou se pokusil a byl z toho Černobyl. Díky NIKDY VÍCE! My chceme vyspělé technologie a kompetentního partnera, který nebude vydírat. Chceme elektrárnu, která nebude noční můrou pro celou Evropu.

   Vymazat
  2. 20:19 Ať žije slepičí rozum pěstovaný v neziskovkách pro poučení i opovržení budoucím generacím.

   Vymazat
  3. http://www.novarepublika.cz/2019/03/aw-usa-ozivi-program-z-dob-studene.html?showComment=1552062233346&m=1#c5205002397285177829

   Vymazat
 13. Pane Jírovče asi máte pravdu, ale kdo z těch volů co vládnou a budou vládnout a hlavně rozhodovat, bude tato fakta zohledňovat a nepo...e se strachy před světovými loutkovodiči! V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 14. No a je vymalováno. Jak hlásil miřejovský z "české" tele,
  tak trumpeta "může vést jednání s trestně stíhaným babinským"
  libovolně dlouho.
  Další mluvka z fošingtonu, nějaký řezník už prozradil co bude
  trubka po babinském chtít. Zvýšení podílu hdp na zbraně, po-
  chopitelně americké, puštění ami firem do výstavby jádra,
  příjmout americký plyn a odmítnout ruský. Dále zostření boje proti huawej a všemu co brání americké hegemonii ve světě.
  A jak jsem předeslal, tak babinský bude tak dlouho sedět v tom ovále až podepíše. Pro jistotu mu taky skřípli jeho
  faltýnka, aby si uvědomil co by ho mohlo čekat.
  S USA na věčné časy a nikdy jinak. Hurááááá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:23- to načasování "Faltýnka" s pobytem Babiše mimo území opravdu evokuje! Pražská kavárna se nevzdává, jde ji o hodně! Koryta vázající se k politické moci.

   Vymazat
  2. Skutečně to připomíná "Klausovo" Sarajevo...

   Vymazat
  3. Miloslav Pivoňka8. března 2019 0:18
   „Sarajevo“ byla odeesácká interní záležitost. Toto je tlak na Babiše zvnějšku, ne ze struktur ANO. P.K.

   Vymazat
 15. V Rusku kvete obchod s cernym masem:
  https://www.novinky.cz/zahranicni/499230-v-moskve-behem-fotbaloveho-mistrovstvi-prinutili-k-prostituci-pres-2000-nigerijek.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Rusku, milý chujíku, nejsou černošky, takže ne s "černým masem" ale správně je "s bílým masem"! Pochopil´s, nebo mám opakovat s pomocí ilustrací?

   Vymazat
  2. 18:51, máme podle tebe tomu rozumět tak, že světový obchod s bílým masem řídí nějaká ruská mafie? Protože podobných nešťastně zavlečených pipinek je jen na území EU na statisíce.

   Vymazat
 16. kdopak asi řídí provokaci za účasti GIBS, když je Andrjuša v centrále CIA?

  OdpovědětVymazat
 17. Babiš letěl do USA. Pak také navštívil stát CIA. Chybí ještě odskočit si do Izraele.
  Zbytek světa už není moc důležitý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Izrael je mimo tyto struktury, to ho jen řídí. I to dočasu. Obamova vláda rozhodně na Izraelem ochrannou pracku nedržela.

   Vymazat
 18. Kritika směrem nahoru nám funguje, ale sebekritika ne. Co Čech to specialista na řízenou jadernou fůzi, světoobčan s přehledem dodavatelů jaderných komplexů a supermanager schopný výhledové analýzy vývoje ceny a potřeby energii. Navíc se širokými znalostmi na dopady úložiště pro životní prostředí. Totéž je možné pozorovat i pro 5G, nákupy vojenské techniky etc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nó kdybychom se měli řídit tím, že diskutovat budeme jen o tom, v čem máme dokonalý přehled akademického rozsahu s dlouholetou praxí, pak rovnou zrušme diskuse, a nejraději i volby, protože stejně tomu hovno rozumíme. Nechme se vést. Třeba tou dvacetisedmi letou americkou kongresmankou, která by nejraději v každé rodině viděla buzeranty. Ta nás povede i do války s Ruskem, a to je přesně to, co potřebujeme jako sůl.

   Vymazat
  2. 18:32 O čem chtěj tyhle odulci*) "diskutovat"?! Pilní a zapšklí, na Putlerových prdech závislí neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.