Reklama

úterý 5. března 2019

Hrdinové od Sokolova

Kapitánu Jarošovi byl udělen řád Hrdina Sovětského svazu
jako prvnímu cizinci
Přemysl Votava
5.3.2019
8.březen to je Sokolovo 1943, Kolik hrdinství je skryto v tomto jednom dnu. Tisíce hrobů našich statečných spoluobčanů leží někde daleko od vlasti.


Sokolovo. Kolik studentů dokáže vyhodnotit správně výraz bitva u Sokolova ? Co jim říká jméno nadporučík Otakar Jaroš ? Pro novou generaci pracně hledáme hrdiny, dokonce je i vymýšlíme, přitom na ty skutečné zapomínáme. Regály knihkupectví jsou plné memoárů nacistických generálů, ti naši hrdinové jsou někde zastrčeni v koutě.

Sokolovo, ukrajinská vesnice u Charkova. Za druhé světové války zde proběhlo první bojové vystoupení Československého polního praporu na východní frontě. Před 76 lety necelá tisícovka mužů a žen, na 10km úseku fronty měla zabránit německému přechodu řeky Mža. Naši vojáci bojovali proti desítkám tanků a obrněné techniky. Svůj úkol splnili.

Sokolovo, to je hrdinství zejména 1.roty npor. Otakara Jaroše. Svůj hrob zde našlo 86 našich vojáků, dalších 114 jich bylo zraněno. Velitel obrany u Sokolova nadporučík Otakar Jaroš padl v boji, za statečnost obdržel, jako první cizí státní příslušník. nejvyšší sovětské vyznamenání Hrdina SSSR, vysoké sovětské řády a medaile obdrželo dalších 87 příslušníků Československého polního praporu.

Po bitvě u Sokolova následovala krutá německá odplata. Desítky našich zraněných od Sokolova a léčených v charkovské nemocnici, byly Němci postříleny, mnozí bestiálně umučeni….
 

Československý polní prapor po Sokolovu se stal 1.československým armádním sborem. Od Sokolova postupoval přes Kyjev, Bílou Cerekev, Duklu, na Slovensko, poté až do Prahy. V září 1944 byla Československá paradesantní brigáda vysazena na pomoc Slovenskému národnímu povstání. Naši hrdinové od Sokolova napravovali politiku usmiřování Anglie a Francie, vůči Hitlerovi v Mnichově. 

Místo obdivu a úcty k našim hrdinům, jsme svědky ponižování našeho národního povědomí a národní hrdosti. Noví vykladači dějin, překreslují dějiny II.světové války. Dnešní doba není vstřícná k vlastenectví, poklonkujeme cizím vzorům, na ty české zapomínáme. Kácíme jejich odkaz, kádrujeme je i po smrti.


Přemysl Votava
(Národní socialisté)

70 komentářů :

 1. nic neni cernobile, ale je smutna pravda, ze tito bojovnici jsou dnes zapomenuti. Je to tragedie naroda, ktery mnoho vytrpel a dnes spejeme k zaniku.

  OdpovědětSmazat
 2. 1. "Místo obdivu a úcty k našim hrdinům, jsme svědky ponižování našeho národního povědomí a národní hrdosti."

  Takže, byli to právě vámi milovaní komouši, kteří se nezdráhali naše válečné hrdiny popravovat a zavírat do lágrů.

  2. "Naši hrdinové od Sokolova napravovali politiku usmiřování Anglie a Francie, vůči Hitlerovi v Mnichově."

  Jste to právě VY!, kdo se dnes nejvíc rozčiluje, že Anglie, Francie, Německo, USA... dnes nedělají politiku usmiřování, "apeasementu" vůči Rusku, které ukradlo část území jinému státu. Trochu schíza.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti lidé byli zavřeni za konkrétní protistátní činnost , ne proto , že někde bojovali na západní frontě !!

   Smazat
  2. Co třeba lidská práva obyvatel Krymu a referendum , to vám nic neříká ??

   Smazat
  3. Ti hrdinové byli odsouzeni ve vykonstruovaných procesech, jen proto, že v nich komouši viděli ohrožení své moci.
   Obhajováním poprav a posíláním na smrt do lágrů těchto lidí se stáváš stejným zmetkem jako byli ti rudí prokurátoři.

   Smazat
  4. Píšeme tu o hrdinech od Sokolova. Kapitán Otakar Jaroš nebyl žádný "komouš". Naopak prý "komouše" moc v lásce neměl. Padl jako hrdina. Zapomíná se na něj i na další hrdiny a vy tu vyrukujete s pitomou prvoplánovou nenávistnou propagandou na téma mimo smysl uvedeného textu.

   Nejste nemocen?
   Nemáte komplex méněcennosti?
   Dokončil jste vůbec řádnou školní docházku?

   Smazat
  5. Ten pán 15:33, pane Dvořáku žádným komplexem trpět nemůže neboť se jedná pouze o standartního nevzdělaného bezmozka navíc nakrmeného režimní americkou propagandou ! ten člověk má jediné štěstí v tom, že blbost nebolí !! Herout.

   Smazat
  6. Za co byl odsouzený řidič, že udělal na volebním plakátě politikům tykadla. To byl politický proces bez příkras. Mám někdy pocit, že je opět "strach" u politiků, že přijdou o "kšeft", takto kdyby pracovali jinde, tak letí ani jim nedovolí "sbalit pět švestek".

   Smazat
  7. 15:02...co dodat.Jen snad to, že jste idiot.Zatím užitečný jako spotřební materiál.Tak se čiňte.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Existuje vůbec na Ukrajině nějaký památník českých vojáků hrdinů od Sokolova ?Kdyby tam byl tak by ho ukrajinští nacisté zbourali.S banderovci se Ukrajina do EU nedostane o to se Poláci postarají

   Smazat
  10. Pro 15 43:
   Pane Dvořák, proč se s tímhle blbem dohadujete. Vždyť je to placený troll a provokatér. Tyto Sorošovy hrdiny je třeba ignorovat, za víc nestojí. Vždyť ten blbec označuje komunistou každého, kdo neleze do řitě USA. To přeci vypovídá za vše. Kdyby žil před 80 ti lety, tak by u něj byli komouši i esesáci.

   Smazat
  11. Chlapče máš 20dsať rokov. V červenej armáde bolo mnoho ľudí ne komunistov. Boli to ľudia ako Jaroš ktorý nenávideli nacionálny socializmus a nevedeli sa zmierit s tým že Nemci obsadili Čechy či Rusko. Ich duša nebola dušou otroka ako ta tvoja.

   Smazat
  12. Blbče Dvořáku,
   já jsem snad někde napsal, že Jaroš byl komouš?
   Opravdu už na vás leze demence. Ostatně, ve vašem pokročilém věku už na ni máte nárok. Ale měl byste raději omezit psaní.

   Smazat
  13. 01:11 No, nevím co leze na tebe, ale nepodceňoval bych to.

   Smazat
  14. 01:11 Praskne ti pumpička, pytcho.

   Smazat
  15. 15:43 Tak hlavně se žádná bitva nekonala! Tu si vybájili propagandisté malé jednotky, tvořené převážně židovskými uprchlíky z Protektorátu, a tato propaganda byla také jejich jediným skutečným bojový uměním! - https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/sokolovo-odvracena-tvar-legendy.A130312_174630_vojenstvi_kuz

   Smazat
  16. Samozřejmě že lŽIDvořák jako bejvalej dokumentartista pravdu zná, přesto mu není odporné tu lhát a oblbovat. Proč? Jednoduše se z něj stal feťák! Čichač prdů této odporné židočekistické stvůry - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Pod vlivem těchto otravných prdů brání zuby nehty, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako na Ukrajině či v Pobaltí a cejtí stále větší nutkání nás stůj co stůj zatáhnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých podlidí v pochcaných teplákách - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   a které tak či onak bude nutno zlikvidovat v zájmu ne snad ani tak rozvoje, ale samotného zachování civilizace!

   Smazat
  17. Když nic nevíš, tak nekádruj, např několik pilotů vycvičených v GB bylo poskytnuto Svobodovi pro zásobování SNP, kluci byli vyreklamováni po dohodě z gulágů. Tak asi věděli o stalinizmu víc než my. Není tajemství, že zbraně, stejnokroje i helmy byly anglické. Vážím si jich stejně jako našich pilotů zápaďáků. Mám spíš pocit, že jsme se nepovedli my jejich potomci.

   Smazat
  18. 9:05
   Bože, bože..., vy jste případ...

   Smazat
  19. 15:02
   Alééé, Jindříšek Bborců z Prahy navštívil Novou republiku. A máš souhlas? Povolili ti to zřízenci ústavu? A co léčba animozity..., dobrá? No nějak ti to nezbírá. Chce to lobotomii. Jinak se toho nezbavíš. Ta deformace a jizva po kleštích, tu už bohužel taky neodstraníš. Tak čus pychus

   Smazat
 3. To boli skutoční hrdinovia Československa na čele s kapitánom Jarošom. Vlastenci a bojovníci proti fašizmu taktiež prispeli svojim podielom k porážke Hitlera. Žial o týchto sa v na ČT TV , SK TV nevysiela, mydlia hlavy proti Rusku, Iránu a velebnia Banderovocov a USSA zabijakov. Potom nám vyrastajú takí kloni - havlozmrdi ktorí pomaluju tanky na ružovo a mainstreem z nich šalie . To su tí hrdinovia dnešnej doby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My válečné hrdiny, na rozdíl od vás, komunisto, nepopravujeme. Jako občan fašistického Slovenska bys měl raději držet zobák.

   Smazat
  2. 15.05 Můžete ty popravené válečné hrdiny vyjmenovat !? Jenom upozorňiji , že generál Pika byl anglickým agentem !

   Smazat
  3. Nepodsouvejte našim čtenářům, že někoho popravovali nebo že jsou komunisti.
   Nebo jsou pro vás všichni, kteří vám svými názory nesedí, komunisti?

   Smazat
  4. Tady taky jedna taková hrdinka! Jenomže stihla na rozdíl od Jaroše včas prohlídnout! -https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/498873-velitelka-tankoveho-pluku-na-donbasu-prebehla-na-ukrajinu-zamilovala-se-do-agenta.html

   Rudochům na Donbasu nastaly stejný problémy jako těm našim s filmem Sokolovo po útěku "Jaroše" Štěpánka na Západ!:)))

   Smazat
  5. 17:59
   Prohlídnout? Včas??? Snad zahledět se a sakra se zpožděním.
   A to samozřejmě jestli je to vůbec pravda. Přecijen volby na Ukrajině se blíží, že?

   Mimochodem, jak se daří ukrajinské ikoně Savčenkové?

   Smazat
  6. 15:05 Vy nepohodlné osoby strkáte do koncentráku a děláte z nich mýdlo nýmande fašounskej.

   Smazat
  7. 22:41 Proboha, kdo by se s něčím tak špinavým myl? To jsou jen siokomoušský šoabajky! V koncentrácích totiž, jak prokázal pan generál Patton, kterej jich měl pár pod sebou na konci války, se neumíralo na nadbytek insekticidů, ale přesně naopak! Na jejich nedostatek! A nejen těch, ale především hygienických základních návyků člověka! - http://www.narodnisjednoceni.cz/knihovna/Varovani_generala_Pattona.pdf

   Smazat
  8. Spravne napsano dekuji ...

   Smazat
  9. Však to taky napsal Patton a to není leckdo, ale náš skutečný osvoboditel ... a nejvíc se mi líbilo to o těch Mongolech!:-)) Prej: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek ... Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“

   Smazat
  10. 18:15 jen se podívej do zrcadla, zda máš nordickou rasu, jinak máš chlapče smůlu.

   Smazat
  11. 22:21 Tak to je samozřejmý, ale to samo nestačí! Hlavně je třeba mít i nordickýho Ducha a na Podlidi, co ho odmítají pak takovouhle sukovici! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   V opačném případě hrozí že nás nahradí tato sorta pochcaných, zesraných a zabílýho dne se ve škarpě válejících podlidí tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
  12. 08:31
   aaaaaa, rodí se další Dolfík. No, dopadneš jak si zasloužíš...

   Smazat
  13. Vždyť to píšu, nemusíš to po mě opakovat, odulče! Hned poté co vás odsunem do Chujlostánu mezi své, tedy tuhle hordu pochcaných, zesraných a zabílýho dne se ve škarpě válejících podlidí tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   tam my se vydáme užívat ničím nerušené Svobody Nadčlověka v chrámu Přírody tu! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Smazat
  14. 7.3. 8:31 Tak to ještě nemusí být samozřejmý, musíš se podívat pod levé podpaždí, když tam nemáš kerku, tak jseš vedle a nikam se netlač.

   Smazat
  15. 16:14 Takové primitivnosti ponecháváme novozélandským domorodcům, případně těmto pochcaným, zesraným a zabílýho dne se ve škarpě převalujícím podlidem tu!:)) - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 4. 15.02 15.05 Ty ale musiš být opravdu magor, blbec a placený troll by mlčel, magor má v mozku všechno obrácené naruby.
  Takhle dopadne ten, kdo žere současnou zvrhlou debilní propagandu o které se v článku píše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je Pepa Vyskoč, netřeba reagovat. Degenerátský psychopat.

   Smazat
 5. Měli bychom ctít naše hrdiny. Statečný kapitán Jaroš, patří do toho klubu mnohem více, než Palach, nebo Zajíc, kterým patřila televize a ostatní sdělovací prostředky, více jak týden. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:08 Naprostý souhlas. Pan Palach nebyl žádný hrdina, ale psychicky narušený jedinec. Takových lidí není škoda.

   Smazat
  2. Anonymní5. března 2019 16:56
   Netroufnu si hodnotit, koho je a koho není škoda. I bych připustil, že ti sebeupálení, svým způsobem mohli být obětí režimu. Ale neřadil bych je, do galerie hrdinů národa. To už nad nimi vysoce ční pan Wolf, po kterém pes neštěkne. P.K.

   Smazat
  3. Oprava: pan Wonka, po kterém pes neštěkne. P.K.

   Smazat
 6. Jsem už starší člověk,a jeden s těch co tam bojovali byl z moji rodiny.Chci jen napsat co mi ten dotyčný který tam bojoval řekl.Já nejsem nebyl jsem komunista,ale dnes se dějiny dost ohýbají.No a k tomu Sokolovu a podobným bojovým bitvám.Jen mi řekl v roce 1966 že takové hlouposti jako jestli byl někdo ve straně (KSČ)nebo nebyl vůbec neřešili.Říkal buď byl ten voják statečný ,nebo bába,ale nějaká rudá knížka se neřešila.A tak to bylo i na Dukle,měl jsem možnost slyšet opravdového vojáka který se těch bojů zúčastnil.Proto ty dnešní některé "novináře"bych někde nakopal!

  OdpovědětSmazat
 7. Je to jen jeden z mnoha střípků tvořících mozaiku stávajícího režimu, jenž považuji za antičeský, zločinný a zavrženíhodný.
  Jeho aparát zde plní pouze formální výkon státní správy v cizím zájmu, podle not kolonizátorů.
  Velice potupné, neperspektivní období našich dějin.

  OdpovědětSmazat
 8. Navštívil jsem Sokolovo v roce 2011. Z Charkova je možné se tam dopravit autobusem. V Sokolově je v současné době krásné muzeum památné bitvy o Sokolovo a památník Československých vojáků, kteří padli v bitvě u Sokolova. Toto památné místo doporučují k návštěvě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak to ,,že ho ještě banderovci nezbourali ,to se musí napravit a nebo ho už ukrajinští veteráni SS zbourali ?Byl jste tam v roce 2011 od té doby se na Ukrajině hodně změnilo .Banderovští vrahové tam vládnou a bourají pomníky

   Smazat
  2. Kdepak. Pomník je stále na svem místě. Příští týden tam jedeme se skupinou tzv. novodobých válečných veteránu uctít památku našich vojáků stejně tak, jako už několik let jezdíme do Londýna, kde si připomínáme všechny naše padlé na Remembrance Day. My si vážíme všech našich předchůdců, kteří bojovali za svobodu naší vlasti a to bez ohledu na to,na které frontě bojovali.Podle mnohých z vás jsme žoldáci, ale jak tady čtu některé příspěvky, tak si myslím,že máme daleko vyšší morální kredit, než spousta z vás.

   Smazat
  3. Vlasti cest

   Smazat
  4. Myslím si, že čest patří nejen vlasti, ale všem těm, kteří se z ní neváhají postavit se zbraní v ruce. A to, v každé době.

   Smazat
 9. Rád bych připomněl, že u nás vyšla kniha "Sokolovo mýtů zbavené" (nebo tak) a k ní napsal pochvalnou předmluvu zdegenerovanej rakouskej levoboček, jehož rodina je v platném zákonu 143/1947Sb. jasně označena jako zrádci a kolaboranti. V této knize se píše, že žádná bitva o Sokolovo nikdy nebyla, že je to jen propaganda. V německých vojenských lazaretech v okolí prý nebyli žádní ranění z této bitvy a ani nejsou ve svodkách žádní mrtví Němci. A ten uslintanej blb to musí vědět, jeho soukmenovci vždycky měli ve všem pořádek.
  A zvu vás na akci, kde můžeme ukázat, že národ nezapomíná.
  https://www.youtube.com/watch?v=vZP89L5W0yM


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hrdiny našich nejen novodobých dějin současný systém prvoplánově vytěsňuje a i dehonestuje jak ve školství,tak v mediálním prostoru a nahrazuje je a vnucuje národu "umělého" hrdinu ,byť by to byl gauner,psychopat,nebo protičeský a protinárodní element.To je jeden z útoků na národ a jeho pospolitost.Paměť národa je tak nutno zadupat do země a jiným výkladem dějin a vnucením "nových hrdinů"vykořenit národní ukotvení ke své zemi. Pak je člověk-jedinec-už né národ lépe ovládán.A o tom to je.

   Smazat
  2. O bolševickém přepisování dějin se toho už napsalo mnoho, zveličování ztrát protivníka a zamlčování či překrucovní příčin svých vlastních je tou nejznámější formou - https://www.reflex.cz/clanek/historie/91409/100-milionu-padlych-nemcu-aneb-jak-se-prehanely-pocty-valecnych-ztrat-od-staroveku-az-po-20-stoleti.html

   Smazat
 10. Koukl jsem se na wiki a dle ní nás bylo 350, ztráty 220 tj. 57%
  ;-(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nauč se aspoň zvládnout nejzákladnější počty, volku!

   Smazat
  2. No tak 62. To se holt užgrundaným Čechomužikům po vychlastaných pěti litrech samohonky stává, zvlášť když to počítají z hlavy.
   Faktem zůstává, že to byl masakr.

   Smazat
  3. To je tím že každej židobolševik má tři životy, ale stejně jim to bylo nakonec hovno platný ...

   Smazat
 11. Nějakej Votava si přihřívá na účet padlých hrdinů svou stranickou polívčičku.
  A pro zdejší diskutéry je Jaroš jenom dobrá záminka k psaní hanopisů na dnešní dobu, dobu po r. 1989.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:02 dnešní doba si píše hanopisy sama na sebe.Nikdo je psát nemusí.Jen volíci jako ty to neví.

   Smazat
  2. Pepku 18:02 - po tobě snad ani výskok nemohu požadovat!

   Smazat
 12. Na život lze nahlížet mnoha různými způsoby.
  Na pravdě nezáleží, tu si každý vytváří sám.
  Možná, že většina štěstí každého z nás vzniká ještě před naší vlastní existencí. Spousta lidí se pak nezamýšlí nad tím, že jsou pouze objekty v onom všeobecně uznávaném modelu pevně stanovených hodnot, morálky a hranic dnešní společnosti.
  Však teprve za touto hranicí myšlenky dostávají skutečně praktický rozměr.
  Děkuji autorovi a s úctou všem hrdinům za naší svobodu a samostatnost*

  OdpovědětSmazat
 13. Hanopisy produkují od roku 1990 do současnosti zejména údajně veřejnoprávní ČT, ČR, a zejména ČR plus a to na sebe samé.
  Čas mění vše i časy, k vítězství vede pravdu.
  Ján Kollár
  Morave

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 15. Sláva hrdinům od Sokolova slušní lidé na ně nezapomenou.

  OdpovědětSmazat
 16. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 5. března 19:55.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 17. Bitva u Sokolova – vojensky nesmyslná, politicky NESMÍRNĚ významná!

  Buržoasní historikové tvrdí, že bitva u Sokolova byla nesmyslným ničením životů československých vojáků.
  Nuže, ze svého třídního hlediska mají pravdu: Z vojenského hlediska bylo PYRAMIDÁLNĚ PITOMÉ poslat špatně vyzbrojenou pěší jednotku proti pancéřovým vozidlům, zvláště v situaci, když tato jednotka mohla snadno zaujmout skvělou obrannou pozici za řekou, pro obrněnce nepřekročitelnou.

  Ano, kdyby tehdy místo komunistů veleli buržousti, tak by k bitvě u Sokolova nedošlo: Neboť fašisti by dojeli k řece, zjistili by, že led je příliš tenký pro jejich tanky i transportéry, a že pěchota sama nemůže přejít na druhý břeh, hájený zakopanou pěší rotou.
  Jak by dopadl útok fašistů za takových podmínek?
  Nejspíš stejně jako pokus o útok naší jednotky na fašisty obsazené Sokolovo, následujícího dne, tedy 9. března: Jako krvavé fiasko.

  Naštěstí pro naši šťastnou socialistickou budoucnost tehdy veleli naši – komunisti a Rusové.
  Bitva tedy byla, krásná, NÁDHERNĚ krvavá, přesně taková, jakou jsme my Češi a Rusové potřebovali!
  Ano, jsou chvíle, kdy je NUTNO obětovat životy vlastních vojáků pro vlastní šťastnou budoucnost, i když je to z čistě vojenského hlediska TOTÁLNÍ KRAVINA.

  Viz výsostně leninský přístup Velikého Stalina k neleninským povstáním ve Varšavě na Slovensku (tzv. SNP): Nepomáhat buržoustům, nechat je vykrvácet, pak útočit na fašisty znovu pevně obsazené pozice, za širokou řekou, v neprostupných horách (Dukelský průsmyk).

  A rodiny padlých rudoarmějců tento leninský přístup chápou, dodnes, proto volí Velikého Stalina Největším Rusem a Velikého Putina, BJJP, hlavou Velkého Ruska, na věčné časy a nikdy jinak.

  A my komunisti jsme tehdy ZOUFALE potřebovali naše mrtvé, padlé v boji.
  Třebas i v nesmyslném boji, třebas ti „naši“ byli ve skutečnosti sionisti, za našince jen převlečení.
  A právě Sokolovo nám tyto mrtvé poskytlo, v dostatečné míře: Sláva a HURÁÁ !
  Ano, i díky „zbytečně“ padlým sionistům jsme vybudovali socialismus, v němž jsme sionistům hezky šlápli na krk. A o tom to všechno je! Tečka.

  Přirozeně: Po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace musejí zmizet VŠECHNY veřejně dostupné zmínky o jistých faktech, např.:
  • že většina naší jednotky u Sokolova (i většina padlých) byla tvořena sionisty
  • že někteří naši padlí hrdinové ve skutečnosti přežili, neboť byli zajati fašisty (jeden z nich, Slovák Imrich Kuric, přežil nejen fašistické, ale i naše svobodné československé vězení, a zrádně emigroval do USA, kde před pár lety bídně zhynul steskem po domově).

  A kdyby se snad vyskytl nějaký provokatér-havlista, v našem budoucím obnoveném, svobodném a nezávislém, s Velikým Ruskem NEROZBORNĚ spjatém Československu, jenž by se pokusil tato buržoasní fakta zveřejnit, tak bude spravedlivě odsouzen dle osvědčeného Putinského zákona na obranu pravého výkladu historie.

  „Dobré je vše, co posílí naši moc!“ (V. I. Lenin)


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednoduse receno. Hedvicku jsi blb ..

   Smazat
 18. 14 března začne ČT 2 připomínat 80 výročí německé okupace a bude tak činit do 15.března. O srpnové okupaci řvali celý rok a na všech kanálech. Co k tomu dodat...

  OdpovědětSmazat
 19. Podle mně je asi jedno kdo je komunista a kdo ne, vždycky jde jenom o člověka. Jestli někdo zná komunistu který se provinil proti zákonu, ať ho klidně práskne a on bude potrestán. Takový ty kecy, kdo kdy a co možná, nebo určitě udělal, jenom se ale neví kdo a co udělal. To je takový to běž tam, nevím kam, přines to, nevím co. Je zajímavé kolik chudáků si s tím vystačí po celý život. Ona to je taková ta nenápadná,( pro někoho), propaganda našich presstitutských kurviček k vymytí některých ochotných mozků. Trochu mi to připomíná katolíky a jejich desatero. Nic proti katolíkům a desateru, ale ukažte mi jednoho, který ho dodržuje. Dnešní doba je bohužel o pokrytectví a falši. Ještě štěstí že to co příjde, bude o něčem jiném i když nevím jestli to bude zrovna u nás. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 20. Dostal jsem v práci papírky místo keše,jak bylo kdysi běžně při odpracování xx let. Chtěl jsem v knize Dobrovský koupit v lednu knihu o našich hrdinech z 2sv. války. Nebylo z čeho vybrat,škoda. O regál dál měli fašisté výber knih od polní lopatky až po generály vermachtu. Měl by se najít nějaký prachatý podnikatel vlastenec a vydat knihu o našich hrdinech. Nakonec jsem koupil knihu o zahradničení a mamině o pletení věnců.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.