Reklama

středa 13. března 2019

Ivan David o současném ohrožení, které spojuje konzervativní pravici s autentickou levicí

13.3.2019
Na tiskové konferenci na téma "Proč nás NATO vede do války?", organizované iniciativami Ne základnám, Českým mírovým hnutím, Českým mírovým fórem, Nezávislými médii z. s. a zapsaným spolkem Nová republika vystoupil i nezávislý kandidát na poslance do Europarlamentu za SPD MUDr. Ivan David, CSc.

43 komentářů :

 1. To vážně tohoto pána někdo oslovil, aby za ně kandidoval do Europarlamentu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Člověk jako Ivan David do Europarlamentu patří. Čím víc takových lidí bude i z dalších evropských zemí, tím lépe. Je na kandidátce strany Svoboda a přímá demokracie a doufám, že její poslanci nahradí vlastizrádné socany, topáky a lidovce!

   K.

   Smazat
  2. Ano. I za mě bude kandidovat. Má můj hlas a to především za dloholetý konzistentní humánní přístup k politice (řízení společnosti). Už jako ministr zdravotnictví to dokázal. PK2

   Smazat
  3. Za mně má hlas také!Lidé,myslete.

   Smazat
  4. Za naši rodinu též nechci aby bylo v ČR hůř a měli jsme tu západní „radosti" s migrací.

   Smazat
  5. 10:19 Jako že by ty úkáčka odtáhly domů? To se asi doktorovi stejně nepovede.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 12:17 Pan David na tutovku nebude mít zájem se vaší exkremencí zabývat ;-)

   Smazat
  8. A Ty 12:17 jsi hloupý, určitě také i blbý. V.J.Horák

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Prosím admina o smazání kreténa 8:42

   Smazat
  11. oprava času: kreténa z 14:01 a moc se naopak v hlubokém předklonu (do pasu!) omlouvám Jeho Vysokoblahorodí, který v 8:42 tak přesně popsal bezvýznamnost místních užgryndaných a odulých čechomužyků!

   Smazat
  12. Požadoval jsi smazat sám sebe,že ty debile 9:33 alias 12:32.No jo, tak to je, když trolům mozkové buňky docházejí...

   Smazat
  13. 12:38 Tak pořád lepší než tvůj fotr, hovnere komoušovyči! Dobře si ho pamatuju, toho estebana v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách, co se tolik hřál přízní velkejch rudejch soudruhů, stejně jako jeho šimpanzoidní kámoš Bureš! Vím jak si se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a pak přikvačil odkudsi ten chrchlavej vandrák ve vytahaným svetru a ošuntělejch džínách s lahváčem v ruce a udělal tobě a podobnejm rudejm čůrákům pořádnej rejhanec přes plány! A tak se dneska snažíš do toho házet rudý vidle a zabránit aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace! Proto je nejvyšším zájmem této země zlikvidovat tě a tvou sortu čechomužyků, který tak děsně trápí bejt součástí civilizovanýho světa a cejtěj nutkání stůj co stůj zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   No to hrozí, pokud vás včas nezastavíme!

   Smazat
  14. Davide, když si pustíš tato slova (jsou tam ruský titulky, tak když tak nech vod Grulišky přelouskat!) - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   ... zjistíš že de facto tam shrnují základní ideje NR převedené na české reálie. Jenže na rozdíl od místních užvaněnců oni pro to něco i reálně dělají!

   A co dělá banda místních užgryndanců včetně tebe? Žvaní podle putleroffských rasozrádných notiček z Kremlu! Kdyby Putler zejtra konvertoval k islámu (a nemá k tomu podle jeho některých projevů daleko), tak první přiběhneš s koberečkem a budeš řezat makovicí o podlahu! Jsi vlastně strašně ubohej lokajík! Chceš měnit národ, ale to je lžisračka, páč jak jsi sám jednou přiznal na nějaký tý panelákový diskusi, jeho příslušníkem by se v podstatě mohl stát kdokoliv, kdo se k němu přihlásí a bude aspoň předstírat sdílené "národní hodnoty"! Ale jen rasu nikdo předstírat nedokáže - jeden pedofilní negr se o to pokoušel a upadl mu frňák! Příroda takový věci nedopouští! A esi si to přiznáváš až dnes, ptám se, není pozdě? Jsi ještě vůbec věrohodný?

   Smazat
  15. 14:48 Napsal jsi to sice vulgárně, ovšem v podstatě správně. Ve 20. století vznikly dvě opačné koncepce evropské integrace. Ta první, Hitlerova, spočívala ve stvoření árijského Nadčlověka, jenž by povstal Vůlí k moci a zotročil stávající rasově míšené podlidi a stal se jejich pánem!
   Druhou koncepcí je Kalergiho Panevropa, spočívající naopak ve stvoření Podčlověka, rasového míšence (kterému hrabě říkal "mongrel"), který bude poslušně sloužit stávající židovské elitě (hrabě ji označoval jako "Führernation"). Ano, Ivan David se dnešním článkem konečně přihlásil k té první koncepci, ale jak píšeš - "není krapet pozdě?" - není už spíš komický než důveryhodný?

   Smazat
 2. Za mně má hlas též. Jen jsem smutný z toho, že se nezabývá tím, jak zbavit privátní kapitál vlády nad společností, jinými slovy demokratizací společnosti. Pan David, bohužel asi považuje euroatlantickou civilizaci za demokratickou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem zase smutný z toho, že se nezabývá kůrovcovou kalamitou a sousedka odvedle je doslova zoufalá z toho, že se nezabývá kvalitou pečiva.

   Smazat
  2. Pokud byste si precetl jeho posledni clanek zde uverejneny tusim predevcirem,pochopil byste ze se mylite.Jen mi neni jasne jak chce presvedcit lid,kteremu po dlouha leta vymyvaji mozek za pomoci medii a ktery za mrzky peniz slouzi jako uzitecni idioti v cizich zajmech uzke elity sveta pro nastoleni noveho svetoveho radu,aniz by si teto role ve sve hlouposti a zaslepenosti byli vedomi.

   Smazat
 3. To já si, s dovolením, z nabídky kandidátů vyberu někoho jiného.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jistě, nějakou Ďourovou, Teldu nebo ty bohatýry od lidovců. Přeji šťastnou ruku při hrábnutí do nočníku.

   Smazat
  2. 10:22 To já bez dovolení dám svůj hlas kvalitnímu kandidátovi MUDr. I. Davidovi.

   Smazat
 4. To se nedá vyhrát. Oni nás nenávidí. Generál Šándor rozkopl téma Afghánistánu:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-se-neda-vyhrat-Oni-nas-nenavidi-General-Sandor-rozkopl-tema-Afghanistanu-573772

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na tu jednoduchou pravdu nepotřebuji Šándora. Cizí vojáci v cizí zemi jsou vítáni, jen když vyhání jiné vetřelce! Pokud jen nabízí ideologii i humánní, budou vždy nenáviděni, viz SSSR 68.

   Smazat
 5. Vymena "kadru" v EU bude beh na dlouhou trat(zvlaste,kdyz zakony vytvari jen EK)Ale nekde se zacit musi.Ja tedy zacnu volbou pana Davida

  OdpovědětSmazat
 6. Primátor Hřib má starosti, já také mám starosti, jak to vede. Měl by starat, aby v Praze nepadali mosty, silnice byly silnice. Jen se pořád vymýšlí věci, co bylo před 30 či 50 léty. Co bude dělat v zítra? To neví, jen mele a mele. Metro D, to je mimo mísu. Ať funguje to co prozatím je, ale musí to fungovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť je to pirát.

   Smazat
  2. Praha je město, kde dnes znamená včera:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nohavica-ma-pravdu-Oslavy-NATO-maji-hodne-peprnou-dohru-Pirati-nebudou-radi-573777

   Smazat
 7. Dobře řečeno. Bylo to řečeno spatra, jenom by si měl pan David dát pozor na žertování. Paní Procházkovou v závěru málem trefil šlak, než žertovnou vazbu pochopila. P.K.

  OdpovědětSmazat
 8. Organizace NATO je přece (jen) vojensko-politickým nástrojem vládnoucí třídy, a tou je mezinárodní (finanční či bankovní) kapitál.
  Je to tento kapitál, který pro uplatňování svých zájmů cíleně generuje své obslužné vrstvy (mimo jiné i politické partaje, média, státy a jejich aparáty, vč. silových aparátů - policie, armády atd.).
  Proto ani boj proti NATO a našemu členství v něm (jakožto opravdu zločinné organizaci) nemíří proti skutečnému nepříteli ... Míří totiž jen proti jednomu z nástrojů třídního panství kapitálu.
  Pokud by demokraté měli o něco podstatného usilovat, pak je to úsilí o (demokratickou) kontrolu bankovního a finančního kapitálu. Do té doby, pokud bude tento mimo mechanismy demokratické kontroly lidu obecného, bude to kapitál, kdo bude na Zemi vládnout, i kdyby se zaklínal floskulemi o demokracii každou sekundu ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, lidé udělají všechno a prodají se za potištěné papírky, divoši za zrcátka a skleněné cetky a opice za banány.
   Jaký je v tom rozdíl ???

   Smazat
  2. Pokud by lidstvo mělo o něco podstatného usilovat,tak je to změna systému,v kterém jeho většina žije,a to je kapitalismus jako primární příčina téměř všech problémů současného světa.Tento parazitický systém je kontraproduktivní pro min.80%obyvatel této planety.Jinými slovy-je třeba zlikvidovat kapitalismus,jinak kapitalismus zlikviduje nás!Vše ostatní je pouze mlácením prázdné slámy!

   Smazat
  3. Jaká škoda promrhaného času! Marx to už všechno dávno vysvětlil ve své nepřekonané a nepřekonatelné analýze kapitalistického výrobního způsobu. L.Z.

   Smazat
  4. Na to,si stále připomínat tato známá fakta by nemělo být nikdy času dost.Zvláště proto,že je mnoho lidí z jakéhokoli politického spektra.kteří se pojmu kapitalismus-hlavně účelově-bojí jak čert kříže.Ostatně s tím začal už před léty"Venoušek Veškrna".Vrátím se ke slovům klasika-Pokud existuje kapitál,Kapitál je třeba číst a chápat!

   Smazat
  5. Anonymní 13. března 2019 16:27
   Hodně "lidí" je spokojeno, že jsme se po roce 1989 dostali (klesli?) na úroveň opic, máme konečně dost banánů.

   Smazat
  6. Hlavně je potřeba vést permanentní války, které jsou nezbytným předpokladem zachování civilizace! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr! Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity.

   A USA se o to aspoň snaží ... Navíc dnes ale máme hluboko v podzemí luxusní města, solárka, skvělý vybavení! Do 20-ti let bude Země v pořádku, obrozená a bez hladem pochcípané rusácké a čínské sloty! Civilizace má právo na restart! - http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/210211-zkazu-zeme-by-lidstvo-prezilo-svet-po-jaderne-valce-by-ale-nikdy-nebyl-stejny/

   Smazat
 9. Pan David má nepochybně můj hlas. Doufám, že ve volbách uspěje. A teď z jiného soudku. Před několika minutami jsem při sledování zpráv na ČT dostal záchvat zuřivosti. Hlasatelka oznámila, že u příležitosti výročí 15.3.1939 bude naše veřejnoprávní televize této události věnovat pozornost. Následovala vzpomínka 90 leté paní na smutek jejího tatínka a hned poté reportáž, jak Slováci využili situace k vytvoření fašistického státu, jak se na Slovensku zacházelo se Židy, že Tisa někteří považují za hrdinu, že Kotleba se hlásí k fašismu... Takže výročí bylo využito k rozeštvání Čechů a Slováků. Ani slovo o zradě našich spojenců, ani slovo o zločinech a provokacích Němců v pohraničí, o vyhánění Čechů z domovů, ani slovo o statisících zavražděných v rámci připravovaného celkového zničení českého národa. No, opravdu si myslím, že takový přístup české televize, placené z českých peněz, je doslova skandální a nečinné přihlížení k tomu, jak z nás dělají každý den úplné blbce je prostě neúnosné. To si musí zejména uvědomit každý poslanec, který nepatří mezi zaprodaná hovada!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je ale známý čichač prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Tihle zločinci brání zuby nehty, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace a proto je potřeba v nejvyšším zájmu této země ho i celou vaší sortou odporných čechomužyků, který tak děsně trápí bejt součástí civilizovanýho světa odsunout do Chujlostanu mezi tuhle smradlavou hordu odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   který bude nutné dříve či později stejně zlikvidovat v zájmu zachování civiliazce! No to hrozí ...

   Smazat
 10. Je chybou, že lidí jako pan David je v politice tak zoufale málo v poměru k psychopatům a bezpáteřním prospěchářům. Není to přímo vina systému, ale občanů. Kdyby lidi nebyli blbci, uzlíčky nezvládaných emocí, bylo by na světě mnohem lépe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JK- ono to těm lidem není až tak dáváno na "podnose", koho volit!

   Smazat
  2. JK - A co si z toho vyvodíš pro sebe? Předpokládám, že když lidi označuješ za blbce, myslíš tím i sebe.
   Budeš ty sám v příštích volbách kandidovat proti těm stávajícím psychopatům?

   Smazat
  3. Anonymní 22:36

   Věděl jsem, že se aspoň někdo pozná.
   Ne, kandidovat nebudu. Můj volební potenciál je mezi blbci mizivý a kromě toho, vím o lidech kteří vládnou nejen rozumem, ale i sociální inteligencí. Zkrátka mají předpoklady. Pro sebe z toho vyvodím následující - dám svůj hlas panu Davidovi a pokusím se přesvědčit aspoň své blízké, aby učinili totéž. Můžete to také zkusit.
   Mimochodem, nevím o tom, že bych vám kdy nabídl tykání. Pokuste se prosím aspoň o formální kultivovanost.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.