Reklama

sobota 9. března 2019

Jak funguje Evropská unie

10. 3. 2019

13 komentářů :

 1. Trpce úsměvný popis reality. Zvláštní, že se do toho strefují už i Němci ve veřejnoprávním médiu.

  OdpovědětSmazat
 2. a čemu se ti lidé smějí? to asi bude zase nějaké dezinformace, asi od pekarový nebo jak se ta legrační topbába vlastně jmenuje, co vykládala, jak o eu se málo informuje a lidi si pak prý myslí, co si nesmí myslet...ještě pár takových videí, ať se trochu naposledy ještě zasmějeme

  OdpovědětSmazat
 3. Brutus! A to ještě nemluvili o gangu třiceti G30:

  https://www.euportal.cz/Articles/20603-eu-ridi-tajna-organizace-od-integrace-po-vymazani-identity-statu-za-vsim-hledej-rockefellera.aspx

  OdpovědětSmazat
 4. Doporučuji si prostudovat, co je to ERT evropský kulatý stůl průmyslníků. Vstup do EU byla největší polistopadová katastrofa a podvod na naš stát. Pod vznešenýma kecama se skrýval skutečný záměr - úplné zotročení naší země.
  Jako obchodník to vidím především z mého úhlu pohledu. Vstup do EU znamenal likvidaci českého maloobchodu nadnárodními řetězci. Maloobchod živil desítky tisíc lidí. Nadhodnota, z které tito lidé žili, nyní odchází do zahraničí a obchodníci skončili namnoze v zahraničních montovnách. Dá se říct, že to byla zároveň likvidace české střední třídy.

  https://www.casopis-sifra.cz/video-podvod-jmenem-evropska-unie-kdo-doopravdy-ridi-eu-obchodni-smlouvy-ktere-unie-podepisuje-jsou-nad-zakon-a-co-je-evropsky-kulaty-stul-prumyslniku/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bruselský byznys
   https://www.youtube.com/watch?v=xMuUEd6w54E

   Smazat
  2. To je přesně ta otázka, kterou si kladu poslední dobu čím dál častěji. Nadávalo se komunistům, že tu zničili střední třídu. A kde ta střední třída je pod vedením EU?

   Smazat
  3. Mám dvě přání, ale asi se mi nesplní,
   1. Kéž by naše veřejnoprávní ČT,tento pořad uvedla
   Jako součást Fokusu, doplněnou o diskuzi.
   2. Mohl by být použit při výuce Občanské výchovy

   Smazat
  4. Ve 20. století vznikly dvě opačné koncepce evropské integrace. Ta první, Hitlerova, spočívala ve stvoření árijského Nadčlověka, jenž by povstal Vůlí k moci a zotročil stávající rasově míšené podlidi a stal se jejich pánem!
   Druhou koncepcí je Kalergiho Panevropa, spočívající naopak ve stvoření Podčlověka, rasového míšence (kterému hrabě říkal "mongrel"), který bude poslušně sloužit stávající židovské elitě (hrabě ji označoval jako "Führernation").

   Smazat
  5. Pro 19:34 a pro všechny ostatní-toto by mohli dávat, jako další díl seriálu. Slov se nedostává!!
   https://dotsub.com/view/01ad2718-073c-474a-ac40-c7a72e199d55

   Smazat
 5. Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé avšak domýšlivé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky? Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté. Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí. Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
  Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
  Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor. Řešení může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, jestli by správce blogu neměl jedince z 11/3 v 18:17 žalovat pro hanobení národa a rasy. Q.

   Smazat
  2. 1:06 Hanobit můžeš to, čechomužyku, co je čestné, rovné, čisté, svobodné! Nikoliv tuhle smradlavou hordu Bojaryšnikem zpitých odulých podlidí v pochcaných teplákách - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   mezi které xindl tvýho typu záhy odsunem! Je to stejné jako bys někoho obvinil, že zasmradil lejno!

   Smazat
  3. Anonymní11. března 2019 18:17, co to je za ubohého jedince? Patrně vysadil nějaké léky a jeho ošetřující lékař ho nemá pod kontrolou. Hlavně, že se zde prezentuje anonymně, to svědčí o silném charakteru jedince.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.