Reklama

středa 20. března 2019

RETRO: Jiří Kobza: Proč jsem v SPD. (VIDEO)

20. 3. 2019 Regionální TV
Nemůžeme diskutovat s ideologií, která nediskutuje, říká poslanec Jiří Kobza. Proč se rozhodl Jiří Kobza, bývalý diplomat a člověk, který hovoří pěti jazyky včetně perštiny, kandidovat právě za SPD? Proč je podle něj SPD označována za extrémistickou, či rasistickou stranu? Nejen o tom je náš rozhovor s ... Jiřím Kobzou.


23 komentářů :

 1. Pan Kobza mluví jak kniha.
  Je diplomat a obchodník, co říká má v aktovce složené.

  Otázka zůstává.
  Ptát se jesti ví jak si to představuje.
  Nespadnout v máji do toho maléru.

  Frantíci se nechali vyprovokovat podrazákem Makarónem už loni a ze statisíců jich teď na žlutovesty chodí jen jednotlivé tisíce, ze statisíců.

  Ostatní se Castanerem vystřelených očí lekli.
  Místo co by se Castaner lekl jich.
  Přitom stačí prak, jak nám Samuelova kniha povídá.

  SPD jsem neviděl naplnit ani zcela komorní náměstíčko, např Pětikostelní.
  Já vím, je tam zarach, ale pešínské prase tam trpí.
  A hlavně, lid je zdrojem vší moci.
  Neptá se.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AKTIVISTÉ ČSV MLUVILI S PANEM KOBZOU A NAVRHLI MU

   zajistit prostřednictvim jeho šéfa OBČANSKOU VERSI PŘIMÉ DEMOKRACIE,která by šla uskutečnit téměř okamžitě.
   Cilem by bylo zajistit jeho šéfovi masivnějši a permanentni podporu občanů voličů nebot dnešni přináši nedostatečná % v Parlamentu.
   No aktivisté hlásili vedeni zpět,že prý pan Kobza bud nepochopil,že se musi starat o většinu v Parlamentu,nebo jak řekl "JSEM MALÝ PÁN".
   Opáčili jsme,že by to mohl zkusit navrhnout VE VLASTNIM ZÁJMU JAKO OSOBA-VOLIČ.
   Odpověd byla,že se občané "musi"spokojit a nezlobit.

   A TO BYL KONEC KOUZLA PANA KOBZY!

   Důkazem bezmoci je,že se tu neobjevi a nevysvětli v diskusi proč se šéfa snad i boji a neinformuje ho či sám nevysvétli co je to za přimá demokracie ,která voliče a jejich skvělé návrhy nemá ráda!

   Smazat
  2. A proč ses pod Kobzovu kritiku nepodepsal? Takhle to je jen pomluva.

   Smazat
  3. 5.44
   V DNEŠNI DOBĚ HROZI KAŽDÉMU KDO JE KRITICKÝ BASA

   podiveje se na sebe taky jste anonymmni a nehrajete vy tu Brettschnajdera a chcete i adres a čislo bot,proč asi pomijite diskusi k věci a chcete všechny anonymy včetně sebe udat?
   No pan Kobza má možnost se tu mezi námi objevit a vysvětlit svoje myšlenky,ale tim,že nás voliče ignoruje jen jak vidite osobně neni to žádná pomluva,ale potvrzeni FAKTU!

   Smazat
 2. Ano, pan Kobza mluví jako kniha. Pokud po vyslechnutí jeho Evangelia spadneme v máji do maléru, bude to naše vina a nic jiného si nezasloužíme.
  Ona se Evangelia také šířila pomalu; co se do května stihne, to se počítá. A.Š.

  OdpovědětSmazat
 3. Konečně čestný a rovný člověk , navíc vysoce vzdělaný, s obrovskými zkušenostmi, který má právo mluvit k lidem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdy taky začně chtit plnit požadavky těch,kteři ho volili a všech dalšich voličů?
   Na co je vlastně tak chytrý,na to,aby pouze mluvil k lidem?
   Není to náhodou málo?

   Smazat
 4. Multikultularismus, migrace a všechny ostatní "humanitární" a "ochranářské" zhovadilosti jsou důsledkem útlumu myšlení lidí, které se dá považovat za degeneraci.
  V tomto prostředí s absenci myšlení začínají mít hlavní vliv na rozhodování lidí pouhé emoce.
  A protože psychopati a sociopati nejsou schopni žádných emocí, ale umějí obratně zneužívat emoce druhých normálních lidí, stávají se tito psychicky nenormální degeneráti hlavní hybnou silou v lidské společnosti.
  Všechno to bláznovství současného Světa není proto způsobeno nějakou neomarxistickou a levicovou ideologií.
  To bláznovství způsobují blázni, kteří umně vyvolávají v lidech falešné emoce a pocity a tím řídí jejich bezmyšlenkovité rozhodování.
  Chudáčkové migranti, chudáčkové menšiny, chudáčkové nepřispůsobiví, a ti normální těm chudáčkům ubližují ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jakýpak chudáčkové oni jsou menšina ,chtěji škodit většině, rozbit demokracii a tebe neomarxisto podřezat,tak nás tu neser.
   My
   to sami dobře vidime tak zalez dřistalo a čti si na WC svůj kakarám!
   Připrav manželku a dcery,na to,že budou sloužit IS samopalnikům jako matrace!

   Smazat
  2. Anonym 0:09 nepochopil ironii předchozího. Ale rozčílil se pěkně.

   Smazat
  3. Jsem rudý vztekem a nemohu najit KSČM,která zalezla do úkrytů a tiše vymirá.
   To je ta ironie.
   At píče ten onen jak mu zobák narostl a vleze radši mezi své intelektuály,kteři taky zalezli a ze sraček jim vykukuje jenom dýchadlo a ani nemuknou blu,blu ,blu!

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víš co, americký honiluline ?
   nestrkej nos do našich věcí v České republice a starej se o to, abys urval nějaké potravinové lístky a případně přežil, až Putin udělá průliv mezi Kanadou a Mexikem.

   Smazat
  2. 14.50
   Nekecej,že Honolulu je borec.Chtěli jsme,aby uspořádal ples KU KLUX KLANU a on namisto,aby shánělkřiže a kanistry bezcinu na a běhal kolem s pokladničkou,aby udělal sbirku pro NAŠI REPUBLIKU tak zalez a je ticho zbabělec.
   A v té jeho rezivé Winčesterce se vpřičila patrona a vybila mu oko, on ted chodi s ovázanou hlavou a bez oka.
   A co ty pyjáte už jsi zvitězil ve volbách,aby jsi sám sobě za vedeni svého černého náčelníka z Bruseli máznul cenzurou svůj pyjátský web a odsouhlasil sám sobě § 7 béééé?

   Smazat
 6. Tak to je vlastenci a lidé pro Český národ jsou extrémisté a rasisté.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:07: Ty seš stejně nenormální jako tvůj vzor Ada a ta nenormálnést pryští z Tvého projevu, jako svého času prýštila z projevů Ady. Zajdi k psychiatrovi, dokud je čas.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Zas na vycházce zločinný Piráte?
   Je pravda,že polovina z vás jako jsi ty vidi svůj život optimisticky,druhá polovina na drogy nemá penize?
   Máš dredy i na pytliku?

   Smazat
  4. V tom může rozpor vidět leda nějaký pirát (nebo Kalousek!), páč vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! A podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí proti nerovnostářské přirozené společnosti, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti je v podstatě základní levicové dogma, pravičák tedy musí v prvé řadě odmítnout rovnoprávnost! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   Smazat
 7. 14:51 Ty jsi ale uslintanej hnědej šmejd. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 8. Takový už je náš svět, že z pohledu člověka jsou to zcela jiní extremisté, kteří jsou současně z ukradeného majetku občanů bohatými teroristy, kteří nás mají v hrsti, rozhodují o našem bytí a nebytí. Ale diktatura je diktatura, tak iluze stranou: kapitalismus nikdy jiný nebyl a ani nemohl být - to jsou jeho existenční potřeby, šance na přežití - antihumanismus, štvaní proti jiným rasám, národů, státům, sankce, embarga, vyděračství, nájemní vrazi, humanitární vraždění - to kapitál posiluje - MÍR - to je záhuba a zmar diktatury kapitálu. Smiřte se - a nebo že by i u nás bílé vesty, vesty míru???

  OdpovědětSmazat
 9. Zde bylo smazano 50 prispevku ! Zduraznuji, ze slusnych a nektere velmi hodnotne, pro jejich informativnost.!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To víš, lŽIDavid s lŽIDvořákem se už dávno ani nepokoušej předstírat, že NR je cokoliv jiného, než běžný, tu dobře, častěji ale mizerně z ruštiny přeložený putlerský hoax! Součást to hybridní války vedené a financované tímto gangem obřezaných kremlovorů - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   proti civilizaci s cílem nadělat i z nás tuhle sortu za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících či po zemi se válejících ožralých podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.