Reklama

středa 13. března 2019

Již dnes v podvečer


21 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. „Ruské přísloví: „
   Z příspěvku vyplývá, že nejste zrovna znalec ruské kultury, či mentality. Tak se nám ji také nepokoušejte „objasňovat“. Pouze nám objasníte svoji náturu a to je dost hnus. P.K.

   Smazat
  2. 12:15 Chtěl by tě cyp střelit fašistický poskoku.

   Smazat
  3. Lidé, kteří se takovými necítí, nereagují, nezdá se vám?

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 12:15
   Máš to zase blbě. Putlerovci se nepíšou se dvěma f. Mimochodem, už jsi to tu psal. Kdo to vlastně je?

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Ing.Pauku, nemlať do klávesnic ty tuposti, spíše nám sděl, zda-li už si dostal z JUDr.Rychetského ty poplatky za tvé prohrané soudní řízení s tvým bývalým kámošem a společníkem ("rvačka" o peníze z ®estituce domu)? To by mohlo být počteníčko!

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Ing. Pauk 14. března 2019 12:35

   Tak to si popsal přesně, tvý "*) putleroffci" Petra Pitharta, Tomáše Halíka a Daniela Kroupu s tím bych se ztotožnil, jen ještě spatřit tebe, prsatého samo®osta? To by bylo pokoukáníčko!

   Smazat
  11. O čem chtěj místní odulci*) "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  12. 13:17 Tak "cyp", to bylo krycí jméno tvýho udavačskýho fotra, hovnere komoušovyči? Dobře si ho pamatuju, toho estebana v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách, co se tolik hřál přízní velkejch rudejch soudruhů, stejně jako jeho šimpanzoidní kámoš Bureš! Vím jak si se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a pak přikvačil odkudsi ten chrchlavej vandrák ve vytahaným svetru a ošuntělejch džínách s lahváčem v ruce a udělal tobě a podobnejm rudejm čůrákům pořádnej rejhanec přes plány! A tak se dneska snažíš do toho házet rudý vidle a zabránit aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace! Proto je nejvyšším zájmem této země zlikvidovat tě a tvou sortu čechomužyků, který tak děsně trápí bejt součástí civilizovanýho světa a cejtěj nutkání stůj co stůj zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   No to hrozí, pokud vás včas nezastavíme!

   Smazat
 2. 12:16-Ten člověk musí být velmi nešťastný na všech frontách jeho nepovedeného života...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cožpak to nechápete je to jen bílý kůň, loutka bez vlastní inteligence, slabiduch, kterého vodí banda loutkařů, zrádců, kteří nedělají nic jiného, než dávají dohromady tyhle urážlivé texty, něco tak děsného, co nedokázala vytvořit ani protektorátní propaganda. Tento dnešní potektorát, do kterého jsem si vlezli sami jako do oprátky, trvá už zatraceně dlouho, ale ono na ně dojde!

   Smazat
  2. Až budeš, odulý čechomužyku spolu s dalším podobným rudoxindlem odsunutej do stepí Chujlostánu mezi tyhle - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   tak nebudu muset být nešťastný! Budu konečně užívat ničím nerušené Svobody Nadčlověka v chrámu naší Přírody tu! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   A to bude Život ... Life is life!

   Smazat
 3. DŮCHODCI A NEÚSPĚŠNÍ LIDÉ šíří dezinformace? Díky nim Zeman porazil Drahoše, říká analytik František VRÁBEL (vlastizrádný bonzák placený amerikou a anglií, níže)!

  13.03.2019 11:51
  O dezinformacích se pro server iRozhlas.cz rozhovořil datový analytik František Vrábel. Tomu se podařilo vyvrátit tvrzení, že ruská propaganda neexistuje. Uvádí, že zásadní pro její šíření je podle něj Facebook, který rozděluje a radikalizuje společnost. A zmínil také jméno prezidenta Miloše Zemana.

  Vrábel dostal na boj s fake news grant 250 tisíc dolarů. Zjištění jeho týmu totiž mají velký ohlas. Peníze dostal od vlád Velké Británie a USA. Jeho lidé sledují zpravodajský obsah z více než 600 tisíc zdrojů. „Soustředíme se na články, ne na posty na sociálních sítích. Zdroje článků jsou zpravodajské portály, ale také blogy, to je velmi cenný zdroj informací,“ zmínil Vrábel s tím, že sledují také weby akademických institucí, think-tanků, vládních organizací.

  Následně se rozhovořil o tom, co se dělo po anexi Krymu. „Viděl jsem graf, který ukázal, že se snažili změnit pozitivní sentiment svého obyvatelstva vůči Ukrajině už dva roky před anexí. To byl důkaz, že akci dlouhodobě plánovali. Začalo vycházet stále více negativních článků o Ukrajině v ruštině. Byl vidět velmi výrazný rozdíl mezi referováním o Ukrajině v Rusku a ve zbytku světa,“ zmínil Vrábel a hovořil o změnách v informování v době anexe a po ní.

  „Spousta lidí nevěřila, že něco jako ruská propaganda a dezinformace existuje. My jsme udělali několik studií na toto téma a řekli jsme si, že zkusíme dokázat, že ruská nepřátelská a dezinformační kampaň existuje,“ vyzdvihl pak studii, v níž došlo ke srovnání informací a závěrů ohledně sestřelení letu MH-17 a teroristického útoku na ruský Metrojet ...

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Duchodci-a-neuspesni-lide-siri-dezinformace-Diky-nim-Zeman-porazil-Drahose-rika-analytik-573787

  Milion zpráv každý den. Česká soukromá „zpravodajská služba“, Františka Vrábela pracuje globálně!

  Napsal/a Robert Břešťan 2. března 2018
  Foter.com, zdroj

  Až 90 % veškerého zpravodajského obsahu ve světě zpracují a zanalyzují každý den servery české společnosti Semantic Visions. Předvídají díky tomu rizika, vidí však i měnící se trendy v žurnalistice.

  Celkem jde až o jeden milion zpráv denně v deseti světových jazycích včetně češtiny, čínštiny, japonštiny či korejštiny. Ředitel Semantic Visions František Vrabel díky tomu může sledovat nejen možná budoucí rizika, ale i vývoj světové žurnalistiky.

  „Hodně narůstá počet zdrojů, které publikují automaticky generovaný obsah, týká se to zatím hlavně angličtiny. Sledujeme i jednoznačný trend plytkosti zpravodajství a roste také expresivita příspěvků,“!

  Kapacita světových ekonomik
  Jaké jsou vaše zdroje informací a podle čeho je vybíráte?

  Primárně jdeme za zpravodajským obsahem. Ten nalézáme hlavně na zpravodajských webech, sledujeme i blogy. Sami vyhledáváme nové webové stránky publikující nejrůznější články, analýzy, ať už v oblasti vědy, byznysu, kultury a podobně. Máme široký zábě®, SNAŽÍME SE POKRÝT VŠECHNO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem rád za zpravodajskou službu Františka Vrábela. Jeho výsledky začínají "umravňovat" Čtv i Radio+, jak jsem stačil postřehnout. Sice nevím zda příčina je v servilitě k možné příští moci nebo latentní opozici uvnitř stávající. Uvidíme, "revolucionářů" typu Štětiny bude hodně.

   Smazat
 4. Jakých výsledků by se asi dopracoval pan Vrábel se svým týmem, pokud by se zaměřil na obdobné působení USA, potažmo dalších "západních" států? Otázka stojí jinak. Která z propagand je pravdě vzdálenější, která z propagand prosazuje systém nemravnější. Přiznávám, že trvat komunistický režim, byl bych majetkově i sociálně o hodně níž. Dovolím si ovšem tvrdit, že současný systém je nemravný, prolhaný a zkázonosný.

  OdpovědětSmazat
 5. Pevne verim ze bude zastoupena i nase spolecnost LGBT buzerantu pervertu shemailu (zena s koulema vetsinou fousata) a dalsich spravnych odloucenych od splecnosti tj i milovnici koz slepic psu krav a ostatniho zvirectva .
  Mmrzi nas rozhodnuti Trumpa eliminovat nase soukmenovce transsexualy z armady ale verime ze se najde sila v poradnim sboru nacelniku kteri take uzivaji nase privilegia a situaci upravi .
  S pozdravem " vzdy pripraven" Shemail Ruzenka Ocasova

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.