Reklama

čtvrtek 21. března 2019

Kam až dospěla arogance moci! Otevřený dopis občanům České republiky

18. 3. 2019
„To co si dovolil Pavel Fisher, senátor Senátu Parlamentu České republiky, s tváří nevinného člověka (jakou měl i Josef Mengele nebo Stephan Rojko), když nazval „prasaty“ a „antisemity“ bojovníky proti nacismu z II. světové války, kteří se zúčastnili vzpomínkového večera k 80. výročí okupace Československa nacistickým Německem, pořádanou pražskou oblastní organizací Českého svazu bojovníků za svobodu dne 12. 3. 2019 – to je vrchol arogance moci!“ Tato slova jsou jen malou částí výpisu z dopisů, které docházejí na ústředí ČSBS v Praze od bývalých (dnes už 90 letých) bojovníků proti nacismu a vězňů německ&ya cute;ch nacistických věznic, káznic a koncentračních táborů.


Pan senátor, který se narodil v roce 1965, nevybíravými slovy uráží bojovníky proti nacismu z 2. sv. války, kteří jsou členy vlasteneckého spolku Český svaz bojovníků za svobodu, a navíc ještě veřejně projevuje i hrubou neznalost vlastní národní historie, když píše o „výročí okupace 1938“.

Český svaz bojovníků za svobodu neodpovídá a ani není oprávněn cenzurovat obsah projevů, které pronášejí – na jím pořádaných akcích – ústavní činitelé, tedy poslanci a senátoři Parlamentu České republiky!!!! Pokud má pan senátor problém s projevy svých kolegů (ústavních představitelů), tak si to má vyřídit na půdě Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu České republiky a nebrat si jako rukojmí Český svaz bojovníků za svobodu, neboť žádný představitel ani člen ČSBS nevyslovil na této akci nic proti Armádě České republiky ani proti Severoatlantické alianci. Navíc samotnou akci nezaháj il ani nemoderoval předseda ČSBS Jaroslav Vodička, jak lživě tvrdí pan senátor a jak se může každý občan České republiky přesvědčit na videozáznamu zveřejněném na webových stránkách ČSBS – https:/www.bojzasvsobodu.cz – v rubrice „O nás“ a „Novinky“.

V Praze dne 16. 3. 2019

Předsednictvo ÚV ČSBS

40 komentářů :

 1. Omluva za odbočení od 26. března 2019 se blíží Evropská totální CENZŮRA internetu u nás je jako, vždy TICHO a MRTVO! Pod tímto je veškeré sdělení k této CENZŮŘE i petice s VYSVĚTLENÍM, co a jak dále proti této svévoli MOCNÝCH!

  https://uloz.to/zachraninternet

  Ramón HUAWEI®

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plíživá automatická cenzura!

   Do vězení za sdílení memu pravděpodobně nepůjdete, takže se to celé může zdát výrazně mírnější než některá legislativa zejména na východ od nás? Když jdete do vězení za meme, všichni mluví o tom, jak je to absurdní a jak je třeba tomu zamezit, lidé protestují on-line i na ulicích a celé to dostává rozměr, který si to zaslouží. Když vám ale Facebook "jen" zahlásí, že váš post nebude publikován, protože jde o autorské dílo někoho jiného, kliknete na křížek a do dvou minut na to zapomenete. Jenomže nebezpečné je to zrovna tak.

   Nemožnost sdílení memu vás totiž možná zase tolik nenaštve, ale co když chcete sdílet kritický článek, který upozorňuje na nebezpečí vašeho režimu, politiků, nových legislativ, porušování lidských práv, čehokoliv, co je opravdu důležité. Platformy vám to nedovolí a slovo se tak nedostane tam, kde ho potřebujete mít. To už je jiný level, co? To je totiž porušování svobody projevu a informací, který je navíc dokonce zakotven v článku 11 Listiny základních práv Evropské unie.

   Jak to bude fungovat?

   Společnosti poskytující služby na internetu (tedy zmínění Google, Facebook, Twitter atd.) budou muset veškerý nahraný obsah už při jeho samotném nahrávání kontrolovat, jestli náhodou neobsahuje nepůvodní obsah (což garantujeme, že někde v 80 % případů obsahovat bude). V případě shody s již existujícím dílem (nebo částí díla) se nahrávání zkrátka a jednoduše neuskuteční.

   V praxi by to tedy znamenalo, že byste na FB nemohli nahrát ani jednoduché meme, na YouTube ani video obsahující jeden ilustrační záběr, ke kterému nemáte copyright atd. To se rovná nejen konci parodií, vtípků a veškeré srandy, ale i prostému sdílení článků - a proto jsou naše média pro - a to včetně těch vědeckých.

   Riziko spjaté s filtrováním obsahu už při uploadu mimo jiné přináší také pravděpodobný scénář vzniku firem specificky zaměřených na skupování všech možných autorských práv na každou prkotinu, ale i možnost přísné internetové cenzury a znemožnění vytváření kreativního obsahu milionům lidí. O vzniku nástroje pro sledování činnosti občanů a jejich aktivity na internetu nemluvě.

   Pokud vás o článku 13 zajímá víc, doporučujeme tohle pdf.

   Odkaz na pdf:

   https://www.studenta.cz/life/svobodny-internet-konci-a-ani-o-tom-nevime/r~23b503dc754211e8aa580cc47ab5f122/

   Ramón HUAWEI®

   Smazat
  2. Otevřít hlavní menu

   Wikipedie

   TOTO JE NAŠE POSLEDNÍ ŠANCE: POMOZTE NÁM OVLIVNIT PODOBU AUTORSKÉHO PRÁVA V EVROPSKÉ UNII.
   26. března bude Evropský parlament hlasovat o nové evropské směrnici o autorském právu. Tato směrnice přinese nové povinnosti pro webové stránky, které sbírají a organizují zprávy (článek 11) a nutí platformy k proaktivnímu prohledávání všech nahraných materiálů a k automatické blokaci všech potenciálních porušení autorských práv (článek 13).
   Oba články mohou výrazně ovlivnit svobodu projevu a internetové spolupráce. Ačkoliv Wikipedie není přímo ovlivněna těmito ustanoveními, náš projekt stojí a padá se zbytkem internetu. Články 11 a 13 oslabí web i Wikipedii.

   Hlasování se uskuteční již brzy.
   Věnujte nám prosím dvě minuty svého času a řekněte svým zástupcům v Evropském parlamentu, že nepodpoříte takovou reformu autorského práva, která obsahuje články 11 a 13.

   KONTAKTUJTE SVÉ EUROPOSLANCE ➝

   Nástroj pro vyhledávání europoslanců odkazovaný výše není provozován nadací Wikimedia, ale Evropským parlamentem; použití tohoto nástroje se řídí jejich podmínkami použití.

   KOMUNITA ČESKÉ WIKIPEDIE

   Ramón HUAWEI®

   Smazat
  3. Zajímavá myšlenka, když se pořád vyvěšují Tibetské vlajky, tak to zkusit vyvěšovat vlajky ČLR. Pak se ukáže, jak to chodí se svobodou.

   Smazat
  4. Úchylnej vrach vot pohledu.

   Smazat
  5. 23:32 Z volstrýtu!:-))

   Smazat
 2. Pavel Fisher senátor je dementní hajzl,který chce jen vyprovokovat někoho k jeho fyzické likvidaci.
  Nevěřím,že se mu to podaří,prostě se na něj patří vysrat tedy Pavla Fishera .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11.58 - Dement není, je to jen podlý člověk.

   Smazat
  2. Jeho adresa ke korytu je fischerp@senat.cz tak toho hajzla informujte pokud máte čas.

   Smazat
  3. 17:14
   Podlý dement ano.
   Člověk ne.
   Ani ssavec.

   Smazat
  4. Nesnáším vulgarismy a pan senátor se stal senátorem omylem. Musím se zastat všech slušných žijícich i zemřelých protifašistických bojovníků. Z druhé strany vítám, že se pan Fisher sám profiloval, díky bohu prezidentem se nestal a snad vypadne z dalších kandidátek.

   Smazat
 3. Jo to je velký západní pucflek jak další existence v senátu pryč s ním.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak furt lepší než zdejší banda neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek, nostalgicky pláčících na hrobech zpupných diktátorů, opěvujících loupeživý komunizmus a blijích směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit! :-))

   Smazat
  2. 9:00 Tobě a demožumpě už z západního zadku nekoukají ani paty.

   Smazat
  3. 12:32 Zas tak moc pro ten zdegenerovaný "Západ" nejsem! Když se probral z panslavistickýho poblouznění 1848, Palacký konečně uznal, že Rakouská říše byla ochranou nejen proti velkoněmectví a ruské agresivitě, ale zrovna tak proti liberálnímu Západu! Byla skutečnou střední Evropou, postavenou na porozumění, stabilitě, tradicích a jakési až rodinné spřízněnosti jejích více než 60 milionů občanů. Rok 1918 byla skutečná tragédie západního světa. Druhá světová válka a koncentrační tábory, komunismus a jeho kolektivizace, gulagy a monstrprocesy i nynější migrační krize a všeobecný úpadek hodnot, to vše jsou důsledky tragického léta 1918! A tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska, aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie, tak se Čecháčkovo odtrhnulo od demokratického Rakousko-Uherska, aby skončilo přesunem do ruských stepí! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí. Rakovinový nádor husitsko-bolševické loupeživé, rusofilské, protievropské, zamindrákované, pomlouvačné a lumpenproletářské lůzy a zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy! A přitom i Švajc nám moh koukat na záda, kdyby došlo k odsunu čechomužiků do Bosny podle původního plánu Všeněmců, kteří v tom směru tlačili na jejich císařské Výsosti Franze Josefa I. a Wilhelma II.! Viz slova pana říšského kancléře Bethmanna-Hollwega: "Tato válka (rozuměj WWI.) jest vedena aby byl zničen živel slovanský v Rakousku!" Slovanští čecháčkové si ani ten svůj nudlovitej pidistát sami nevybojovali, ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". Čecháčkové se musí na někoho vymluvit!

   Smazat
  4. Administrátore nespíš ? Nevadí ti 9:00 ?

   Smazat
  5. 12:56 Myslíš jako že by se v tom poznal, jo? Neboj, tak sebekritickej zase lŽIDvořák bejt neumí!:-)))

   Smazat
 4. S p. Gerlochem konečně zachránci demokracie ejakulovali. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přece nebude na Ústavním soudu někdo, kdo by jim do těch jejich rejdů kecal. Chtěli jsme vládu odborníků a tak už to máme - Chemickýho Mirdu, Rohlíkovou Mirku, Pavču Prasáka ....

   Smazat
 5. řekl bych že se nam ser nato pafka heski odkopal s těmi prasatky asi je to ta nova veškrnova kultura co byla hodně dlouho utlačovana že propukla až letošni jaro ale i svině muže vypadat jako nevine prastko s holou prdelkou než se dostane ke korytu

  OdpovědětSmazat
 6. Je znát, že generace, která prežila válku, téměř vymřela a tak neonacistickým zrůdám - což se nevyhnulo ani sernátorským křeslům (proč občané volíme takové vyvrhele???) - je zase hej! Ostatně je to v dobrém trjzvuku - nacistický srenát + nacistická EvU + nacistické zNATO - ti si musí rozumět a co nějací bojovníci proti nacismu - ti jsou jim dávno ukradení. Hitler a jeho Mein Kampf, to je jejich literatura a přesvědčení - ostatně i zde mnohých pisatelů přede mnou.
  Tisíciletými nepřáteli českého národa byli Němci, my jsme se necpali do jejich Reichu, ale naopak oni se cpali přes české hory do naší země - Frankové, Bavoři, Sasové, Rakušáci, Prušáci Němci - nacisté "jako poleno"- A také se do drancování na 30 roků naší země připletli Švédové. Ale stále Germáni. Drancování, pustošení, plundrování - tisíc roků....A že se na tom plundrování a kradení ve velkém podílela i církev nesvatá - Vatikán, který s radostí žehnal Hitlerovým pogromům na židy a také zbraním, zejména SS a určitě nezpomněli ani na Gestapo. A kdo obstál? Prostí čeští občané - ti zachraňovali národ v době Temna č. 1 a obrodili ho a stejně v boji proti nacistům a dnes v době Temna č. 2 očeští občané, ne ti co rozkradli náš stát, stojí proti lumpenkapitálu a jeho poskokům. Pryč s diktaturou kapitálu! Ať vítezí také - aspoň na pár roků lidství, ne teror válek bohatých!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč volíme tyhle paskřivce? Protože nikdo nechodí k volbám a volí je pouze rodinní příslušníci. Potřebujeme zákon, že když je procento volících lidí pod 20%, tak jsou volby prostě neplatné. A nebo volby povinné. Jinak se těhle šmejdů nezbavíme. Hlavně že si všichni hrajou na demokracii.

   Smazat
  2. Největšími nepřáteli jsem si vždy byli a jsem sami! O tom přeci hovořili a psali všichni proroci včetně Marxe*) už celé věky, že je třeba vyměnit zdegenerovanou populaci primitivní východní Evropy a když se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě, která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!

   *) „Nyní skončily, a to asi navždy, snahy Slovanů v Německu o znovuzískání nezávislé národní existence. Roztříštěné zbytky četných národnostních skupin, jejichž národní a politické oprávnění k životu již dávno zmizelo a které již téměř tisíc let jsou přinuceny se plavit za lodí jednoho silného národa a jejich podmanitele ... Tyto umírající národnosti se pokusily využít všeobecných zmatků r. 1848 k vybudování dávno ztraceného politického stavu z r. 1800. Dějiny tisíce let jim ukazují, že tento vývoj zpět není možný. Skutečnost, že celý prostor východně od Labe a Sály byl kdysi obsazen podobnými Slovany. Ukazuje na historickou expanzi a současně na materiální a intelektuální moc národa německého, která podmanila své staré východní sousedy, vsála je a absorbovala. Tento sklon k "absorbci" byl vždy jedním z nejmocnějších prostředků, kterým byla Němci na východě tohoto kontinentu rozšiřována západní kultura. Jak mohou Slované očekávat, že se dějiny vrátí zpět o tisíc let, aby uspokojily několik souchotinářů obývajících Němci ovládané a obklopené prostory, kteří neměli od nepaměti pro kulturní záležitosti jiný jazyk než němčinu a kterým chybí základní předpoklad národní nezávislosti: samostatnost, počet a uzavřená země?"
   New York Herald Tribune, 24. dubna 1852

   Smazat
  3. Tak tedy to podmaňovbání Západních Slovanů Germány nemá nic společného s potencí či impotencí intelektu Germánů, ale s přesilou, snad s jejich dobyvatelskými, otrokářskými, genocidními vlastnostmi, které naposledy byly demonstrovány Světu v podobě bestiálního, zvlčilého nacismu - a pokud si někdo myslí, že masové vraždění lidí je projevem kvality, snad dokonce duchovní, tak jen zvířecích pudů. To, že Slované jsou nakloněni humanitě, neznamená, že jsou méněcenní, jak se snaží 19:24 dokazovat. Jistě, představa Němců, a dalších Germánů, kteří kolonizovali Severní Ameriku, že když tam v koncentrácích pro Indiány = rezervacích - bez studu vyvraždili mečem, ohněm a zavlečenými infekčními chorobami desítky milionů lidí, že si mohou takto počínat ve Východní Evropě byla již několikrát klamnou. A pokud dostali za 2. světové války málo na frak, tak mohou v té třetí, kterou lokajsky podporují choutky USA deperátů, být vymazáni vlastními zbraněmi z mapy Evropy. Ó Pane, zachovej při zdravém rozumu aspoň občany EU, když jejich politici, politruci a militaristé propadli šílenství! A také pomatení mysli někteří pisálci do NR!!

   Smazat
  4. 16:42 To si možná myslí Putler a pár lidí na Východě! Ale všechno bude jinak! Protože tito kremlovoři co Chujlostan vlastní - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   nikdy nedopustí, aby jim jejich vlastní loutka ničila jakýkoliv majetky na Západě!

   Šupem se ho zbaví! Bude postaven před Mezinárodní tribunál novou vládou a jeho další osud je neodvratný
   - https://pbs.twimg.com/media/B2z1f-UCQAA-gij.jpg

   Pak dojde k celkové k rekonstrukci Chujlostanu. Tento archaický kaganát bude důsledně dekolonizován, přičemž v žádném nově vzniklém národním státě živel "Rus" nebude mít většinu a rozhodovací práva. Jen v evropské části vznikne 32 nových států pod přímou patronací USA a EU. Asijská část se demarkačními liniemi rozdělí pod správu OSN. Poté bude provedena zásadní restrukturalizace společnosti, aby vznikla různotvárná prosperující společnost respektující principy civilizace, čehož se v této oblasti nikdy nedosáhlo. Stejně tak se přistoupí k internacionalizaci nové společnosti uzákoněním angličtiny jako úředního jazyka ...

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. Pan Fischer ze odkopal. To je dobre. Furt prudil, ale nejak jakoze slusne. No, vime ted co ma v srdci. Jaky ubohy je to clovek. Nekdy ujedou nervy, to je pravda, ale tady si pan senator vylil srdicko na blbem hrobe. Doslova. Nakonec to muze korunovat oslavou banderovcu, to jen aby dokonal dilo zkazy sveho politickeho zivota. Budte tedy dusledny pane senatore!

  OdpovědětSmazat
 9. Jestli svaz pseudobojovniku za svobodu reprezentuje komunisticky fizl a praskac Vodicka, tak jsou slova pana senatora jeste velice velice smirliva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, doba se nám změnila, z agresorů jsou obránci, z obránců agresoři. To se nedá uhlídat, z toho aby se jeden potento. Ale dobrá, už jsem taky v obraze. Hajzli jedni odbojářský, vždyť každý druhý byl komunista. Náš velký Vůdce věděl moc dobře, proč po převzetí naší země pod ochranu Říše rozhodl jako první zatočit s komunisty. Ti jsou všeho vinni a zejména toho, že jejich soudruzi v SSSR způsobili zánik tak velkolepého projektu, jakým byla Velkoněmecká říše.

   Smazat
 10. "Tak, aby bylo jasno, pane Fischere, nikdo mne nebude nazývat prasetem. Ani vy, ani nikdo jiný. Překročil jste mez regulérního politického boje a stal jste se mým osobním nepřítelem. Mne a moje předky nebudete nazývat prasaty!" napsal senátorovi Fischerovi Karel Hais, člen ČSBS na svazovém webu.

  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/naciste-take-zidovske-obyvatelstvo-a-sve-odpurce-nazyvali-prasaty/

  OdpovědětSmazat
 11. Právě sleduji Události a komentáře na ČT 24. Mladý redaktůrek se snaží seč mu síly stačí, aby jeho "moderování" případu nezvolení profesora Gerlocha za ústavního soudce, ke kterému došlo v senátu, se líbilo zejména těm různým Fischerům a Hilšerům a podobným duševním a morálním gigantům. Redaktůrek je ve své snaze nepřehlédnutelně trapný, ubohoučký, nerofesionální. Proč si tyhle šmudly máme platit z daní? Proč si podobné snaživé debily neplatí jen ti, kterým slouží? Mě jen každý den svými neustálými útoky na prezidenta republiky vytáčejí do běla. Najde se nějaká politická strana, která tu žumpu v podobě "veřejnoprávní" televize trochu zkulturní?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě máme lék. A ten se jmenuje Viktor Čistič. Prostě něco ve smyslu rozpustit a vypustit. A pak jenom úsměv.....:)

   Smazat
  2. Pan Gerloch sice není šálek mého čaje, ale tanyny okolo volby jsou ve "veřejnoprávních mediích" úsměvné. Už chybí jen popis jeho dospívání, kdy trhal mouchám křidélka.

   Smazat
 12. Kam až dospěla arogance moci? Klasikou je odmítnutzí prof. Gerlocha do ústasvního soudu duchovními pidimužíky, závistivci jeho vědění, kteří mu sotva dosáhnou na okopávání kotníků. Takové přitroublí Hiylšerové, kteří jako neschopní lékaři se vrhli do politiky. Takoví žluťáčtí odboráři s hnědými košilemi. Senát? Ten nikdy neměl vzniknout, je to trafika pro senilní a debilnmí politiky, kteří se zasloužili tak amkorát o rozklad státu, společnosti, kteří jsou "velicí" svou pomstychtivostí a trpaslíci duchem. Ale občané, proč volíte idioty, kteří nám z republiky udělali méně než kolonii, méně než protektorát , tak snad Gouvernemant, jako udělal kdysi Hitler z Polska!!! Senát - trafika duchem i tělem vysloužilých jak se říká užitečných idiotů pro diktaturu kapitálu! Tak občané, příště pozor, jaké to renegáty humanity, demokracie a občanské společnosti volíte, jsou to v lepším případě korzáři, desperáti a lumpensenátoři - a co takhle si vynutit zrušení senátu demonstracemi, občané, ušetříte pár miliard Kč na darmošlapech a můžete to dát na solidně fungující rodiny s více dětmi. A PRŮMYSL VOLÁ, MOŽNÁ, ŽE BY SE SENÁTOŘI UŽIVILI ASPOŇ ZAMETÁNÍM TOVÁRNÍCH DVORŮ, I ZDRAVÝ VZDUCH BY PROSPĚL JEJICH ZAPŠKLÉMU PADLÉMU DUCHU. A NÁROD BY POOKŘÁL!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Přeji pěkný den
  pan senátor Fischer má na svém plakátu pro mne zcela pravdivou větu : "Za mě se stydět nebudete". Má pravdu, já se ani za něj a ani za jiné takové klauny, kteří si hrají na velké intelektuály, opravdu nestydím. Po pravdě řečeno, takoví mne vůbec nezajímají a mám je tak nějak, lidsky řečeno, v paži. Ono jde hlavně o to, nenechat se rozhodit takovým, či jemu podobnými kreauturami. Pěkný víkend Vám všem přeje František

  OdpovědětSmazat
 14. To jen abyste pochopili, jak se na nás Čechy dívají Chazaři.

  OdpovědětSmazat
 15. Senátor Fischer Pavel je dobytek určený na porážku.

  OdpovědětSmazat
 16. Dnes jsem sledoval na TV24 rozhovor senátora Fišera s komentátorkou. Odpovědi senátora na otázky redaktorky, to byla snůška hlouposti a laciných keců tak jak mu to bijou do hlavy školitelé propagandistických západních a samozřejmě i amerických center. Ten člověk prokázal,že neznalý základních politicko-ekonomických a historických procesů. Blekoty potrlého slouhy cizích zájmů za jidášský groš. Je hlásnou troubou o lidských právech,svobodě a demokracií, jako mnozí naši intelektuálové,politici a řídící činitelé, kteří ji hlavně využívají pro své osobní zištné cíle a kariéru. Svými doslova primitivně blbými argumenty se pan Fišer čestně řadí k stejným trolům, kteří po volbách zasedli v parlamentu,senátu a na některých ministerstvech.

  OdpovědětSmazat
 17. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 21. března 10:37.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 18. Pro pravičáka jsme my bolševici prasata, pro Velikého Putina, BJJP, jsme užiteční chytráci!

  Proč nás pravičák a eurohujer Fischer nazval prasaty, nás komunisty, putinisty, babišisty a zemanisty?
  Protože ZCELA UPŘÍMNĚ voláme po:
  • opětovném příchodu nepřemožitelné Armády Ruské federace
  • opětovném osvobození naší vlasti od kapitalismu, demokracie, křesťanství, lidských práv a ostatních evropských hodnot
  • obnovení vedoucí role Strany a Vůdce ve společnosti
  • opětovném včlení Československa do Velikého Ruska


  Prostě: Pro pravičáka je prase každý, kdo plánuje humánně vylikvidovat menšiny včetně pravičáků.

  My bolševici se tomu vesele smějeme. To opravdu můžeme,neboť nás je nejen většina (proto jsme bolševici), ale navíc – za námi stojí Veliké Rusko i lidová Čína. Takže kdo proti nám, když je s námi Nesmrtelný Lenin?!

  A hlavně: Nás všechny milovníky Velikého Ruska a socialismu-putinismu PLNĚ UZNÁVÁ Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno.
  Ano, Veliký Putin, BJJP, se o nás opakovaně vyjádřil jako o užitečných chytrácích, kteří PŘESNĚ vědí, kde je jejich místo v ruské společnosti.

  Takže: Těšme se, když máme na co.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.