Reklama

čtvrtek 21. března 2019

Karadžič a AlbrightováStanislav Novotný 21. 3. 2019   parlamentnilisty  (zasláno autorem)  

Bývalý vůdce bosenských Srbů Radovan Karadžič dostal doživotí. O procesu panují pochybnosti, zvláště však o spravedlivém přístupu ke všem účastníkům balkánského konfliktu. Ale budiž. Vítěz triumfuje nad poraženým a „nezávislý“ soud se přizpůsobí. Historicky normální situace.
Má to však něco společného s hlásanými ideály naší civilizace? My jsme přece především chtěli kontrolovat moc. Zejména moc velmocí. Protože víme, že moc korumpuje a absolutní moc korumpuje absolutně. A chtěli jsme původně měřit všem stejným metrem. Dotvořili jsme proto po 2. světové válce mezinárodní právo veřejné a stanovili pravidla, za nichž je možno porušit suverenitu mezinárodně uznaného státu. A hle! NATO si pak bombardovalo Jugoslávii bez dodržení pravidel. Nepotřebovalo k zásahu OSN. Nepotřebovalo dodržovat domluvená pravidla. Nepotřebovalo ověřit věrohodnost důvodů zásahu. Tehdy a pak opakovaně se ukázalo, že situace na území Kosova byla popisována lživě, ale - zejména USA - chtěly útočit stůj co stůj.

Pro válku samu a obchod se smrtí, pro vylepšení vlastní strategické pozice, pro loupení, pro nenávist.

V roce 1999 se všelijací pragováci v čele s principálem Havlem předháněli ve schvalování útoku NATO na Jugoslávii. Někteří tak spláceli svůj dluh novému protektorovi a zajišťovali si pohodlnou budoucnost. Zčásti naivové, zčásti zbabělci a konjunkturalisté. Hermanovu petici na podporu války např. podepsali i tzv. duchovní katolické církve!

No a pak tu minulý týden začasté stejní služebníčci vítali Madeleine Albrightovou, která s jejich podporou vraždila civilní obyvatelstvo Jugoslávie a ničila do krve tradiční česko-srbské vztahy. Nebyla poslána před mezinárodní tribunál, ale obklopena vrtichvosty, opěvovala naše úžasné přátelství ve zbrani, které jí samotné pomohlo přemístit část majetku Jugoslávie na její vlastní konto.

Kromě vskutku vybrané společnosti, jsme si mohli dopřát i scén okultních. No řekněte sami: Není to veřejné rituální olizování krví zaneřáděných rukou za všemi hranicemi? Bývalý důstojník ČSLA a nedávný ministr obrany Luboš Dobrovský si to zřejmě nemyslí.

Wikipedie: Luboš Dobrovský
 Luboš Dobrovský je český novinář, disident a politik, překladatel z ruštiny a polštiny, v letech 1990–1992 československý ministr obrany, v letech 1992 až 1996 kancléř prezidenta Václava Havla a v letech 1996–2000 český velvyslanec v Ruské federaci. Otec podnikatele Jana Dobrovského. Wikipedie

48 komentářů :

 1. noviczech
  ...hezké, velmi pravdivé, ALE řekněte toto těmto novým podnikatelům, kteří za režimu byli obyčejnými, normálními lidmi!Dnes podepíší pakt s kýmkoli protože si mohou dovolit koupit ... Dále vidíme, že po devadesátém roce se nezměnil jen politický režim, ale stalo se něco i s naším myšlením a až později jsme se (někteří) začali probouzet ze zvláštní letargie nebo jak bych to nazval! Rozumní dnes vidí, že největší LŽI A ZÁKEŘNOSTI můžeme právě očekávat od těch, kterým jsme po devadesátém roce dost důvěřovali totiž USA a Západní Evropa!!!
  ...otázka je:jak ale z toho ven a nebo, jak je dotlačit být čestní!!! To totiž není jen Jugoslávie, první co je třeba vyčistit: Politiku a Právní řád!!! Tam nám ryba smrdí nejvíc!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to právě nikdo neví. Teda občas se najdou nějaké nápady, ale jak je skutečně prosadit, to neví nikdo a tak se jen vzájemně povzbuzujeme, že to stejně nesmíme vzdát. Ale prosadit něco skutečně společensky prospěšného a přitom proti hlavnímu proudu je čím dál větší scifi. A je to smutné pozorovat..J.

   Smazat
  2. Že by R1b, kanibalský gen?
   Tvrdí se, že anglosasové díky němu vyvraždili před 10 tisíci lety celou Evropu?
   Vždycky je nutné testovat, jestli z toho taky teče kref.

   Smazat
 2. Omluva za odbočení od 26. března 2019 se blíží Evropská totální CENZŮRA internetu u nás je jako, vždy TICHO a MRTVO! Pod tímto je veškeré sdělení k této CENZŮŘE i petice s VYSVĚTLENÍM, co a jak dále proti této svévoli MOCNÝCH!

  https://uloz.to/zachraninternet

  Ramón HUAWEI®

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plíživá automatická cenzura!

   Do vězení za sdílení memu pravděpodobně nepůjdete, takže se to celé může zdát výrazně mírnější než některá legislativa zejména na východ od nás? Když jdete do vězení za meme, všichni mluví o tom, jak je to absurdní a jak je třeba tomu zamezit, lidé protestují on-line i na ulicích a celé to dostává rozměr, který si to zaslouží. Když vám ale Facebook "jen" zahlásí, že váš post nebude publikován, protože jde o autorské dílo někoho jiného, kliknete na křížek a do dvou minut na to zapomenete. Jenomže nebezpečné je to zrovna tak.

   Nemožnost sdílení memu vás totiž možná zase tolik nenaštve, ale co když chcete sdílet kritický článek, který upozorňuje na nebezpečí vašeho režimu, politiků, nových legislativ, porušování lidských práv, čehokoliv, co je opravdu důležité. Platformy vám to nedovolí a slovo se tak nedostane tam, kde ho potřebujete mít. To už je jiný level, co? To je totiž porušování svobody projevu a informací, který je navíc dokonce zakotven v článku 11 Listiny základních práv Evropské unie.

   Jak to bude fungovat?

   Společnosti poskytující služby na internetu (tedy zmínění Google, Facebook, Twitter atd.) budou muset veškerý nahraný obsah už při jeho samotném nahrávání kontrolovat, jestli náhodou neobsahuje nepůvodní obsah (což garantujeme, že někde v 80 % případů obsahovat bude). V případě shody s již existujícím dílem (nebo částí díla) se nahrávání zkrátka a jednoduše neuskuteční.

   V praxi by to tedy znamenalo, že byste na FB nemohli nahrát ani jednoduché meme, na YouTube ani video obsahující jeden ilustrační záběr, ke kterému nemáte copyright atd. To se rovná nejen konci parodií, vtípků a veškeré srandy, ale i prostému sdílení článků - a proto jsou naše média pro - a to včetně těch vědeckých.

   Riziko spjaté s filtrováním obsahu už při uploadu mimo jiné přináší také pravděpodobný scénář vzniku firem specificky zaměřených na skupování všech možných autorských práv na každou prkotinu, ale i možnost přísné internetové cenzury a znemožnění vytváření kreativního obsahu milionům lidí. O vzniku nástroje pro sledování činnosti občanů a jejich aktivity na internetu nemluvě.

   Pokud vás o článku 13 zajímá víc, doporučujeme tohle pdf.

   Odkaz na pdf:

   https://www.studenta.cz/life/svobodny-internet-konci-a-ani-o-tom-nevime/r~23b503dc754211e8aa580cc47ab5f122/

   Ramón HUAWEI®

   Smazat
  2. Otevřít hlavní menu

   Wikipedie

   TOTO JE NAŠE POSLEDNÍ ŠANCE: POMOZTE NÁM OVLIVNIT PODOBU AUTORSKÉHO PRÁVA V EVROPSKÉ UNII.
   26. března bude Evropský parlament hlasovat o nové evropské směrnici o autorském právu. Tato směrnice přinese nové povinnosti pro webové stránky, které sbírají a organizují zprávy (článek 11) a nutí platformy k proaktivnímu prohledávání všech nahraných materiálů a k automatické blokaci všech potenciálních porušení autorských práv (článek 13).
   Oba články mohou výrazně ovlivnit svobodu projevu a internetové spolupráce. Ačkoliv Wikipedie není přímo ovlivněna těmito ustanoveními, náš projekt stojí a padá se zbytkem internetu. Články 11 a 13 oslabí web i Wikipedii.

   Hlasování se uskuteční již brzy.
   Věnujte nám prosím dvě minuty svého času a řekněte svým zástupcům v Evropském parlamentu, že nepodpoříte takovou reformu autorského práva, která obsahuje články 11 a 13.

   KONTAKTUJTE SVÉ EUROPOSLANCE ➝

   Nástroj pro vyhledávání europoslanců odkazovaný výše není provozován nadací Wikimedia, ale Evropským parlamentem; použití tohoto nástroje se řídí jejich podmínkami použití.

   KOMUNITA ČESKÉ WIKIPEDIE

   Ramón HUAWEI®

   Smazat


  3. .....
   Tento příspěvek byl filtrován..
   Důvod: Autorská práva na myšlenku náleží Karlu Marxovi.
   .....

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Co na tu Jobovku říkají naši Piráti ?

   Smazat
 3. Taky ty pařáty od krve měl olizovat mladej Dobrovský-polistopadový novopečený miliardář, však my víme, komu může děkovat za rychlé a pohádkové zbohatnutí....Asi tak rychle zbohatnul jako Madlenka, která na Balkáně projevila neobyčejně velký obchodnický talent!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi není náhoda, že Krvavá Madla Korbelová i Lub.Hamerschlag patří k vyvolenému národu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 16.06 tebe je teda škoda na normální žití, ty bys měl psát projevy potentátům, tolik fantazie vyplýtvat na politiku, notabene na NR. Při volbách do EU to fakt zpeněžíš, mazej na stránky pobratimů, tady je to fakt nanic.

   Smazat
  4. 18:14
   Ale to je jen čurák, co přišel z ranní šichty a tapetuje hovadiny z Facebooku. Už jsem to tady viděl mnohokrát a vím, kde to bylo poprvé. On není autor. Je to ubožák, který nemá nic jiného na práci, strašně rád by chtěl, ale není schopný dám něco vymyslet. Tak tapetuje cizí texty.

   Smazat
  5. 13:35 Jak pravíš! Proto má nepochybně na rozdíl od našich ustrašenců fištron (Zederblum-Lenin: "Pokud se mezi Rusy najde chytrý člověk, vždy s nakonec ukáže že je to Žid!") a pochopila zbytečnost obav našeho mainstrýmu z Putlera. Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu mezi touto sortou pochcaných, zesraných a za bílýho dne se ve škarpě válejících podlidí tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   které tak či onak bude nutné zlikvidovat v zájmu civilizace!:-)))

   Smazat
  6. 19:11 Ty si se zase rozkecal, putlerprde! To musel včera tvůj vypouštěč sežrat k večeři šoulet celý svý partě těhle vobřezaných kremlvorů!:-)) - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
  7. Ukecanej jsi ty Pepku9:05. Ubohej komediantskej tapetář cizích textů a nějakejch zavirovanejch "https..." odkazů. Koukej si na ně sám. Uvíš tam velkou chlupatou prdel svého šéfa pornoherce Jandy.

   Smazat
  8. 9:51 To já tě podezírám, že si celej vyletěl z jednoho chlupatýho zadku! A si tuším kterýho! Myslím že tu je dokonce zachycen přímo ten okamžik tvýho výletu!:-))) - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  9. P.S.: Co se toho místního cenzora Jandy týče, tak ten je aspoň na chlapy! To tvůj vypouštěč - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   je na chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))

   Smazat
 4. PANE NOVOTNÝ,TROCHU ODBOČIME Z ČLÁNKU A ZKUSIME SE ZEPTAT

  prý máte zkušenosti se zakládánim aktivity pro křestany.Jak to dopadlo.Měli jste PROGRAM?
  Navrhujeme z ČSV Společnosti voličů tyto snahy oživit a hledaji se už důvěryhodné sily na tuto konkrétni aktivitu,která by mohla nahradit celo řadu polit.stran a předběžně by se možná mohla jmenovat KSDH tj Křestansko Sociálni Demokratické hnuti.
  V současné době dostáváme v ČSV na vznik takovéhoto subjektu požadavky,zvlášt,když už i existuje pro ni návrh reálného Národniho programu.
  Nenapíšete v tom směru něco,či neozvete se třeba i tady?

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč není tenhle grafoman izolován?

   Smazat
  2. P.Radosta je prostě chvála bláznovství. V.J.Horák

   Smazat
 6. Přesně tak vlastenec co bránil svůj národ dostal doživotí. Na bývalé Jugoslávii je vidět jak multikulti nefunguje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všechno jde když se chce. Nebyl zájem. Zájmem bylo rozbít multikulti Juhoslavi, Russko a zachovat pod hrozbou násilí multikulti Bosnu-Hercegovinu a multikulti Ukrajinu. Prej územní celistvost musí bejt zachována:-). No nekup to! Multikulti Československo moc podobnej případ.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. Vono je potřeba rozlišovat mezi humanitárním bombardováním a válečným a nenávistným bombardováním, kromě jiného zabít nepřítele je přece povinností každého angažovaného spolustraníka.

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto, ty jsi nejen blbej jako troky, ale patříš mezi hajzly, co se snaží rozpoutat řežbu mezi obyvatelstvem a přitom se mylně domníváš, že nebudeš obětí.

   Jenže ty nejsi mezi vyvolenými, tobě z toho nic nekápne, jsi úplný hnůj, který se zakope jako první. Tedy totální kokot. Kdyby jsi měl plán, jak vydělat na občanské válce a válce vůbec (tak jako tvoje guru Madléna A.), ještě bych tě pochopil. Jenže ty jsi kretén, co nechápe absolutně nic.

   Jestli si myslíš, že my ostatní půjdeme jako ovce na porážku, že se necháme dotlačit k válce, že se lekneme, když tvoji manipulátoři radikalizují ty nejbezbrannejší a poštvou je na nás, a že právě tobě díky tomu zvýší důchod, tak to jsi na velkém omylu.

   https://www.hlavnespravy.sk/za-agresivneho-studenta-ktory-prislubil-vystrielat-nevolicov-caputovej-sa-jeho-skola-ospravedlnuje-myslel-ako-satiru-mlady-extremista-vsak-prial-smrt-neliberalom-viackrat/1704785

   Smazat
 11. Vážený pane admine, prosím o zvážení, zda by příspěvek v 16 06 nebylo záhodno prověřit trestně právně pro hanobení národa! Možná by to pomohlo! Děkuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidim ze mnoho praskacu rado sdeluje polici sve idioto udani na sousedy.Ostatne ,vzdy jsme v tom byli mistri a STB mela temer takove seznamy nepratel ze pomalu predcila STASI .Navic mnoho primitivu nerozumi s Radostovi neb je to mimo jejoch ramec mysleni .(HOT_CEHY)Hlavne nam 17.47 vysvetli jak to bylo s holokastem ,dlouho jsem nic neslysel ,abych nevysel ze cviku

   Smazat
  2. Udavači jsou levnější, než policejní drony. Odměnou jim je potěšení, že někomu způsobí problémy, nebo škodu. Chybí jim uliční výbory, funkce domovních důvěrníků, a šťastný pocit důležitého...

   Lidé pomlouvají StB, NBU, BIS... a přitom ti slušní lidé prověřují udání spoluobčanů ex officium... a postupují podle zákonů stanovených občany zvolenými exempláři poslanců a senátorů.

   Smazat
 12. Od Bihača do Petrovca sela
  do Petrovca sela
  Srbska zemlja napadnuta cela
  napadnuta cela,napadnuta cela
  Karadžiču vodi Srbe svoje ,
  vodi Srbe svoje

  OdpovědětSmazat
 13. Pro pana podnikatele:Je to neštěstí.mít za otce takovouto kreaturu!!

  OdpovědětSmazat
 14. Generál Vacek v jedné ze svých knih vzpomíná, jak primitiv Luboš Dobrovský po něm na chodbě ministerstva pokřikuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nějak mi vypadlo,kdy se generál Vacek s Dobrovským ve funkci vystřídali.

   Smazat
 15. Ani jsem to nečetl. Stačilo mi vidět Tu kurvu co neuznává hranice a státy. Ale tvrdí, že všichni se musí podělit o svá bohatství protože jiní je nemají. Myslím tu krvavou zrůdu co se ohání českými předky.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Václave, nepatřím do fanklubu této naší krajanky, ale váše kritika ztrácí na působnosti díky užitému vulgarismu. Úplně stačí slušnými slovy popsat její roli.

   Smazat
 16. Podívejte se na tohle:
  https://www.youtube.com/watch?v=qU9Cwg4k0Mo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už s tím přestaň. Připomíná mi to hlouposti o tom, že Amíci nikdy nebyli na měsíci anebo že Hitler dožil ve vysokém stáří v Brazílii.

   Smazat
  2. Proč by měl přestat? A možná to bylo tak, ty bojovníku za svobodu slova:-).

   Smazat
  3. 10:00, protože to znehodnocuje pravdivé výroky...

   Ale nakonec fakt proč by měl přestávat? Podobným způsobem zamořujíe prostor i ta druhá strana a dostává se jí sluchu.

   Smazat
 17. Mezinárodní soud v Haagu? To je něco, jako soud Adolfa Hitlera v Lipsku. Ale až jednou vznikne soud zase v Norimberku, mohou se soudci z Haagu tam přestěhovat, do vězeňských cel. Ta iluze o nezávislosti soudů tam či onde, pěstovaná ve spolenosti kapitálem, jednou skončí. Mocenské struktury - policie, armády, soudy jsou strukturami na ochranu zločinů diktatury kapitálu a ne pro spravedlnost. Proto členy těchto struktur nejsou občané, ale poskoci a pucfleci kapitálu za tučné korupné! Gerlochové muselií dávno z kola ven!!!
  A občané, nenechte se manipulovat Čété, ta je také sakumpak v područí kapitálu a také za štědré "kapesné". Tak, jako ČÉTÉ si netroufnul lhát ani říšský protektor Böhmen und Mähren!!! Jejich heslo "LEŽ VÍTĚZÍ" zatím drží. Ale až padne, povstanou svobodní občané České rerpubliky.

  OdpovědětSmazat
 18. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 21. března 11:33.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 19. Evropské hodnoty – zákeřná zbraň kapitalismu a demokracie!

  Ano, náš drahý soudruh a soukmenovec Novotný má pravdu přímo Leninsko-putinskou: Slovanské státy musejí mít VÝSOSTNÉ PRÁVO na humánní likvidaci svých menšin!
  A Euroamerika nám do té likvidace NESMÍ kecat!!

  Prostě: Náš vytoužený Slovansko-putinský světový řád, zavedený po vítězství nás Západoasiatů, nás Čechů a Rusů nad Euroamerikou, musí nám dát právo na zavedení NAŠICH ZÁPADOASIJSKÝCH HODNOT na celém našem území.
  Ano, Pravdolásku, humanitu, buržoasní etiku a ostatní evropské hodnoty nahradíme naší Leninsko-putinskou pravdou a zdravou třídní/národní nenávist!!

  A také musíme mít VÝSOSTNÉ právo na rozšiřování našeho území, kamkoli nám Veliký Putin, BJJP, ukáže; to dá rozum každému komunistovi, putinistovi, zemanistovi a babišistovi.

  Prostě: My roduvěrní Slovani jednoho krásného dne budeme znovu ZCELA SVOBODNĚ likvidovat všechny nepřizpůsobivé menšiny, namátkou:
  • Němce
  • Maďary
  • Čečence
  • Krymské Tatary
  • Malorusy (nesprávně „Ukrajince“)
  • Cikány
  • Albánce
  • Litevce
  • Lotyše
  • Estonce
  • všechny ty sibiřské a kavkazské nárůdky, jejichž jména nás nezajímají
  • sionisty
  • křesťany
  • podnikatele
  • kulaky
  • inteligenty
  • atd. apod.


  A žádná zrádná emigrantka Albrightová nám do tohoto očistného procesu nebude strkat frňák, JASNÉ?!

  „Není člověk, není problém!“ (J. V. Stalin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyjmenoval jsi přesně ty národy a etnika, které spolu se slovanskými likvidujete vy, nacistická banda využívaná CIA. Jen kretén jako ty na jednu stranu obviňuje z rasismu a na druhou stranu pronáší nacistické výpady proti multikulturalismu.

   Neomarxisté a neonacisté spolu, muž vedle muže, po boku bok, pod vedením nadnárodního korporátního kapitalismu neochvějně vpřed proti zahnívajícímu patriotismu!

   Smazat
  2. Radosto, už toho zanech, jseš odhalen.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.