Reklama

sobota 23. března 2019

Kauza V. K. junior po týdnu

Václav Klaus mladší
SK
23.3.2019 VašeVěc
Uplynul už téměř týden od vyloučení Václava Klause juniora z ODS a téma je stále živé. Slovy klasika – k zbláznění živé. Co je toho příčinou?

Nešlo jen o obyčejné vyloučení a nešlo jen o ODS. V situaci, kdy politbyrovsky přestárlé degenerující jádro současné globální moci (po smrti McCaina se navenek reprezentující takovými skvělými osobnostmi jako je Soros či Albrightová) hraje vabank, se slabší nátury, které vstoupily do politiky, podělaly. Projevily neschopnost vidět dál než na špičku nosu a nechaly se naverbovat do totální války vedené proti normálním lidem.

Pestrá skladba lidí typu Petříčka, Bartušky i Bartoše, Pospíšila i Kalouska, teď se k nim přidal i Fiala. Všichni i se svými stranami – reinkarnovanou KDU-ČSL, která zapomněla, že i zde platí třikrát a dost, Piráty, kteří se vydali Bursíkovou cestou do pekel, mrtvou TOP, které už nepomůže ani svěcená vody, ČSSD, která spadla pod úroveň dosud největšího dějiného hříchu sociální demokracie – odhlasování válečných úvěrů, které znamenaly rozpoutání 1. světové války. Teď se k nim přidala i ODS, kterou doposud před propadem do tohoto hnojiště chránil zdravý euroskepticismus.

Mj. euroskepticismus neznamená jen odmítnutí servility vůči Bruselu, ale zejména nepřipuštění toho, aby bezdětní vydíratelní slouhové (typu Macrona, Merkel, Junckera), kteří se podřídili zlu a ženou Evropu do velké tragédie (proč ne, vždyť nemít potomky, nezavazuje k zodpovědnosti za přežití nás i budoucích).

Tato pestrá koalice si přitom neuvědomuje, že parketa "slouhů slouhů" a jejich poskoků je již přeplněna a že si blíží eurovolby. Snad spoléhají na malou účast? Uvidíme, jak volič překousne hru, která se s ním hraje. EU čekají turbulence a do nich je potřeba jít s těmi, kteří mají vztah k naší zemi, kteří se dokážou orientovat. Teď už to není o pravici či levici, ale o pravdě a přetvářce, o důvěře ve vlastní rozum a sílu.

A ještě něco těm, kteří se domnívají, že lezením do zadku toho, co se přežilo, si pomohou, nedochází. Totiž to, že v nastávajících euroturbulencích, které budou mít řadu paralel s bojem o investituru na přelomu 11. a 12. století (kdy nepůjde o náboženskou symboliku, ale o krach falešných symbolů i autorit), bude probíhat emancipace středounijního prostoru, která povede ke zcela jinému rozdání karet v Evropě.


- - -

43 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poté co jsou odhalováni zlí ředitelé tisku a tv,kteři zmanipulovanými se informipulovanými informacemi snaži ukrást nebohým voličům hlady,aby prý potom volby neplatily nyni vidime ,že přecedové padajicich stran vyhazuji na dlažbu ty poslance,kteři se snaži plnit vůli občanů,kteři je proto zvolili.
   Pohár trpělivosti přetekl voláni po opravdových hnutich ,stranách a politicich,které by opravdu plnili přáni voličů poté co klasické vypasené a líné polit subjekty se hroutii a selhávaji nabirá vzteklých obrátek!

   HNĚV LIDU HNĚV BOŽI!

   Smazat
  2. Hochu, takto to ale nefunguje- pro IQ schopného samostatného života

   Smazat
  3. Petere jak to vlastně myslite,

   nechcete to objasnit a dát tu nějaký ten svůj rozum?
   Doktor prý ztratil nervy nad tim so se v SPD čagaruje a pádil prý podle AERONETU schovat se do nejbližsiho bombenkráteru!

   Smazat
  4. neexistuji nezavisli novinaři a kdyby někdy exstovali tak už dano nejsou kdo z nich nechce tuhle pracičku podle rozkazu za tučny bakšiš každy ma rodinu a chce nějak žit a kdo nechce tak je bezdomač tak tomu bylo za prvni republiky s tatičkem za bolševiku za veškrny sklausem a zemanem a nebude nikdy jinak ani v budoucnu nakonec je to přeci jen dobře snad lidi maji ještě svoji hlavu na to aby přemyšleli sami a bez navodu

   Smazat
  5. ELITA ŠPIČKY SPOLEČNOSTI VOLIČŮ ČSV JE PŘESVĚDČENA

   že všechny polit.subjekty,které odmitaji jednoduchý plán A,tj návrh Národniho programu voličů integrovat do svých Programů jednaji proti těm,kteři je zvolili a nám zvoleným poslancům je zakázáno voliče zastupovat a proto se projevi dřive nebo později jejich úplná zbytečnost nebot poslanci,kteři cokoli chtěji udělat ve prospěch voličů jsou okamžitě VYHAZOVÁNI NA DLAŽBU! .
   V důsledku nemožnosti průběžné kontroly občanů jimi zvolených stran VIZ ČLÁNEK Č.2. programu NPV,který si vztekle odmitaji polit.subjekty osvojit nebot ho pokládaji PRÝ pro sebe nebezpečný , bude dále docházet k tvorbě vadných zákonů na př.aktuálně je to tichá a podvodnická instalace zákona 7beee,kterým se zajištuje krutá cenzura a policejni stát, ještě krutějši CENZURA než byla nařizena prý jakousi ĎOUROVOU z komise EU zastupujici PRÝ stranu ANO BUDE HŮŘ!

   VOLÁNI PO SKUTEČNÝCH HNUTICH,KTERÁ BY VOLIČE ZASTUPOVALY NABÝVÁ SILY A VÝZNAMU.

   Přidejte se voliči a hledejte ve svém zájmu skutečné zastupitele a ne sračkomety,kteři NAD VÁMI uskutečni jen diktaturu falešné humanity neomarxismu!

   Smazat
 2. Ale jen pro názory prezentované na vysokých školách, Lulu.
  A i ty se bouří, různé černé výbory a voličstvo Maxine Watersové se proti tomu vzedmuly.
  Blíží se 12. duben, Fort Sumter.
  Dalo by se říct den yankejských záklden.
  Znáte jak to chodí: rádi vám nějakou postavíme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Potom Je suis Sentinel - jeden šíp do bible, druhý do hlavy a hodit do moře.

   Smazat
 3. DOUFÁM, ŽE VOLIČI "SPOČÍTAJÍ" ODS JEJÍ PROTIOBČANSKOU A PROTIDEMOKRATICKOU POLITIKU. Kauza Klaus ml. je jen vykřičníkem k heslu: JIŽ NIKDY VÍCE, FIALOVY OPICE!

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je těžké být debilem,konkurence je vskutku obrovská,že ANO 16.49*?!

   Smazat
  2. Snazive malopolitikareni mne nikdy nevabilo /cim ?/ani nevzrusovalo. Jeden pryc dalsich deset stejnych nebo horsich...Taskarice ve hre na odpornou demokracii zdegenerovanych parasitu Stranickych , to uz mame pres dveste let...
   Vhodne doporucovane vzruseni pro televizni h...na.

   Smazat
 5. Výborný článek, někteří diskutéři to možná ne úplně postřehli, ale ten článek vůbec není jenom o ODS; a ani to, co součaná ODS provádí, taky není typické jen pro ni.
  Vláďa z Brna

  OdpovědětSmazat
 6. Vláďo z Brna,
  že vy vlastnite jen aparát České televize možná ještě poháněný petrolejem,který také smoli bobky a vysirá divákům v hádankách!
  Máš vůbec kde bydlet?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:32 Pane,váš názor není vtipný a už vůbec chytrý. Je prostě zbytečný a jen tak dobře myšlená rada pro vás - netykejte, zde nejsme členy KSČ.

   Smazat
 7. https://archiv.ihned.cz/c1-66530210-navrat-z-venezuely-krajani-z-kdysi-bohate-latinskoamericke-zeme-se-kvuli-krizi-vraci-zpatky-do-ceska

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. John Swinton, bývalý personální šéf novin New York Times, při projevu v rámci přípitku v New York Press Club mimo jiné řekl:   "V současné době neexistuje taková věc, jako je nezávislý tisk. Víte to stejně dobře, jako já. Není mezi vámi ani jeden novinář, který by se odvážil upřímně vyjádřit svůj vlastní názor. Víte předem, že kdyby to udělal, nikdy by se to neobjevilo v tisku. Jsem týdně placen za to, že své upřímné mínění nezveřejňuji v novinách, pro něž pracuji. Vy ostatní jste placeni za stejnou věc a kdo z vás by byl tak pošetilý, aby napsal svůj upřímný názor, brzy by se ocitl na ulici a hledal by si jiné zaměstnání. Kdybych dovolil, aby se v jednom čísle mých novin objevil můj poctivý názor, do dvaceti čtyř hodin bych přišel o místo. Prací žurnalistů je zabíjet pravdu, bezostyšně lhát, překrucovat pravdu, hanobit, plazit se u nohou mamonu a prodávat svou vlast a rasu za svůj denní chléb. Vy i já víme, že věřit v nezávislost tisku je jen pouhé bláznovství. Jsme nástroji a vazaly bohatých mužů za scénou. Jsme skákající tajtrlíci - oni tahají za drátky a my tancujeme. Naše talenty, naše možnosti a celé naše životy jsou vlastnictvím těchto mužů. Jsme intelektuální prostituti."


   Smazat
 9. Klaus junior žádnou stranu nepotřebuje. Éra stran skončila rozpadem CCCP, ale politický etablišment, věčně ožralý vlastní mocí si toho neráčil všimnout a podle toho i dopadne. Nastala éra osobností a pravdy. Pro církve, politické kurvy a prestituty to bude éra ušlapání zaživa. Dokud neucítí botu lidu na jejich krku, tak neuvěří, dobře jim tak, není jich žádná škoda!!
  DT a SS

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. TY určitě volíš Kotlebu.

   Smazat
  2. Nevím jak na salaši, ale zatím jsem neslyšel, že by ovce někoho ušlapaly.

   Smazat
 10. Odpovědi
  1. Pardon, to patřilo k Nobodymu

   Smazat
  2. Díky Nemo, šlapání po krku není řešení.

   Smazat
  3. Ano, to není řešení, to je fašizmus.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Diskusi můžeš posrat jedině ty. Protože se svými kydy narušuješ diskusi těch který se situace týká.
   V.V.

   Smazat
  2. Je to tak! Křivá huba se ve fousech schová - ale křivý charakter ne! Český Stephen Hawking Klaus ml. věru není !!! Zákeřný Putinův agent Hovnoňuch Pružinskij tlačí všude svého inkludovaného zapšklého křivohubce, který je mu celoživotní přítěží stejně jako Lívie, žehlící synáčkovy rozvody?

   Smazat
  3. Ad 22:40 + 8:23 Exkrementy nejsou argumenty do diskuze a jejich úklid není cenzura. Podle mne s úklidem administrátor dokonce šetří.

   Smazat
  4. 11:11 O čem chtěj místní odulci*) "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci, kteří by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí! Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 12. Jo jo konečně slušný politik z pravice pokud bude kandidovat na presidenta bude to dobré. K těm volbám ano s tím počítají že se na to obyčejný lidi vybodnou a jejich pár hlasů jim opět bude stačit.

  OdpovědětSmazat
 13. Základní problém je, že pan Klaus ml. vlezl do strany hajzlů, kteří vyloučili jeho otce. Na to musí mít člověk žaludek.
  V.V.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Geneticky, by se žaludkem neměl mít problém.

   Smazat
  2. Hajzlové jeho otce z ODS nevyloučili. Odešel sám. To ale nic nemění na faktu, že to jsou hajzlové.

   Smazat
 14. 22:14
  Nejsem o tom přesvědčen.

  OdpovědětSmazat
 15. No a teď už není mezi ODS a TOP žádný rozdíl.

  OdpovědětSmazat
 16. Klaus jr. příjemně překvapil, snad končí doba bojovných amazonek a plíživých nekňubů.

  OdpovědětSmazat
 17. "ODS bez Václava Klause mladšího je pořád stejnou ODS."
  Skvělý článek.Klaus mladší odchází, Udženija zůstává
  https://a2larm.cz/2019/03/klaus-mladsi-odchazi-udzenija-zustava/
  Rychle to přečti,než to tady smažou !!!

  OdpovědětSmazat
 18. Bravo Václave, jen tak dál. Jsme na tebe hrdí !

  OdpovědětSmazat
 19. Klaus ml. měl týdenní komentáře na Seznam.cz a ty měly hlavu a patu, byly argumentačně podložené, čtenář nemusel souhlasit, ale byl nucen se zamyslet nad napsaným. Tedy Klaus psal věcně, což je jinak v propagandistickém tažení většiny komentátorů ve službách eu a nato projev spíše posledního tažení komentátorů.

  OdpovědětSmazat
 20. To Buch ho poznamenal křivou hubou. Zrůda má jistě (jak jinak) zrůdné myšlenky a je připravena škodit. Dříve se bylo možno zrůd zbavit pohozením ze skal. Starý Pružinskij opět jako vždy zklamal a zmetka ušetřil.

  OdpovědětSmazat
 21. Co ubrala příroda a vrozená obrna lícního nervu Klausovi ml. na kráse, o to více mu přidala na rozumu. A co je cennější - rozumný člověk nebo načinčaný paňáca bez rozumu a mravů, třeba 22:07.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.