Reklama

neděle 24. března 2019

Konference o NATO 29. 3. 2019: ČR - EU - NATO - Jak dál...?

24. 3. 2019
Asociace vojáci proti válce, z. s. (Přidružená organizace Světové rady míru, Členská organizace mezinárodního poradního výboru důstojníků v záloze) vás zve na konferenci 

ČR - EU - NATO - Jak dál...?
pod záštitou poslance EP Ing. Jaromíra Kohlíčka, CSc.
K tématu vystoupí:
- předseda Asociace Vojáci proti válce plk.v.v. Jiří Bureš
- politolog prof. PhDr. Oskar Krejčí, CSc.
- poslanec EP Ing.Jaromír Kohlíček, CSc.
- poslanec EP prof.PhDr. Jan Keller, CSc.
- byl pozván zástupce Ministerstva obrany ČR
koná se 29 března 2019 10.00 – 14.00, Slovenský dům, Praha 1, Soukenická3

19 komentářů :

 1. Konference to bude jistě zajímavá, ale pro mnoho lidí nedosažitelná. Konference je totiž v době, kdy většina lidí je v práci. Proč tyto konference nemohou být v přijatelnějším čase například od 17-ti hodin?

  OdpovědětSmazat
 2. Nevadí, novináři a reportéři pracujou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Otázka zní, že pro koho novináři pracujou. Podle toho taky konat.

   Smazat
 3. Nejrozumnější lidé jsou v Rakousku, Švýcarsku, Finsku, Švédsku, Irsku atd, kteří si nezvolili cestu teroristických válek, ale cestu neutrality, mírového soužití. Nezvolili si cestu nacismu v nové EU/NATO podobě, cestu dobyvatelských válek, ale cestu mírového soužití s ostatními národy. Proč nemohou Češi přestoupit k té rozumnější části světa, proč musí být na straně humanitárního bombardování s miliony mrtvých, také dětí. Proč si myslí čeští politici, že bychom byli v ohrožení - snad jedině Německem, jak vždy v tisícíleté historii a jeho spojenci v NATO. Jiného nepřítele Česko historicky nemělo a s výpady Poláků k nám a Slováci s případnými výpady Maďarů si určitě poradíme!!! Chcete zachránit český národ a stát? Pak bojujte za neutralitu po boku výše vyjmenovaných států. Nebo se vám zdá, že jsou horší než my proto, že se nepodílí na teroristických válkách bohatých???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:57 Přesně tak souhlas neutralita by byla skvělá.

   Smazat
 4. Konference o NATO, na ktere vystupuji jen sami komunisticti fizlove a praskaci?-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:01 přihlaš se a vystup,vlastenče

   Smazat
  2. Na konci konference bude znovuobnovena Varšavská smlouva, možná se i vystřelí z Aurory. Konečně zas budeme stát frontu na záchodový papír. Proletáři všech zemí, vy....

   Smazat
 5. Těším se na obsah vystoupení pozvaných přednášejících.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Pane Davide, máte tam chybu, jedná se o Slovanský dům, nikoliv o Slovenský dům.....Co se týče toho vulgárního výroku, kterého jste se měl podle Aeronetu dopustit, nevěřím......Jste totiž noblesní muž.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedná se o Slovenský dům! (Soukenická 5, Praha 1)

   Smazat
 8. 21:55 - z tebe nikdy nebude Frantisek Ladislav (asi) Vrchlicky, nebo Celakovsky ?

  21:56 - kazdy noblesni muz preferuje zacpu pred ulevou !

  OdpovědětSmazat
 9. Okamura: Totální podraz na voliče! ANO, ČSSD a Piráti chtějí vykastrovat zákon o referendu:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201903249499321-okamura-totalni-podraz-na-volice-ano-cssd-a-pirati-chteji-vykastrovat-zakon-o-referendu/

  OdpovědětSmazat
 10. RÁD BYCH SE DOŽIL DNE, KDY LIDÉ POVSTANOU PROTI VOJENSKÝM ALIANCÍM, TOUŽÍCÍM PO SVĚTOVÉ MOCI, bažícím po ZABÍJENÍ LIDÍ, GENOCIDĚ NÁRODŮ. KDY LIDÉ DAJÍ VALE TERORISTICKÝM VÁLKÁM BOHATÝCH A CHUDÍ NEBUDOU MÍT DŮVOD PROVOZOVAT V ODVĚTĚ PARTYZÁNSKÝ TERORISMUS V ULICÍCH STÁTŮ AGRESORŮ! TĚŠÍM SE NA DEN, KDY VE SVĚTĚ ZVÍTĚZÍ HUMANITA NAD BESTIALITOU, LIDSKÁ PRÁVA NAD KECÁNÍM O NICH. Teším se na den, kdy padnou politické a vojenské loutky v rukách diktatury světového kapitálu a zvítězí rozum. Těším se na den, kdy militaristé přestanou argumentovat jako zelení, že člověk je na Zemi nepříslušející tvor, že zde již před ním byli jiní, třeba vlci a mědvědi a že je třeba proto člověka vyhubit. To je zřejmě v plánu šílenství propadlé EU/NATO. Ovšem kapitalisté jsou nadlidé, na ty to neplatí. Proto si staví kryty pro přežití do další epochy jimi Vypálené Země.

  OdpovědětSmazat
 11. Členství ČR v NATO je vlastizradou!
  Stoupenci našeho členství v NATO „argumentují“, že pro bezpečnost ČR neexistuje jiná alternativa. Bohužel, pravda je přesně opačná!
  Již samotné členství v NATO může z ČR učinit válečného agresora a strategickou hrozbu takového stupně, že se i přes svou operetní armádu stane terčem preventivního (!) jaderného úderu! Tato hrozba není ošetřena ani politicky, ani legislativně!
  1) Historická zkušenost dokládá, že menší země v obranných paktech vždy slouží jako „bodyguardi“ agresívních velmocí a v jaderné éře i jako „nepotopitelné letadlové lodi“. Tak tomu bylo za 1. republiky, za našeho členství ve Varšavském paktu a je tomu tak i v NATO. Současné euroatlantické elity navíc Alianci morálně zkompromitovaly zcela nepoctivým informováním občanů o závažných vojensko-politických problémech počínaje agresí proti Iráku, Libyi či o událostech na Ukrajině od podzimu 2013.
  2) NATO je společenstvím zemí, z nichž mnohé vedly, a ještě dnes podnikají agresívní války, které mohou mírumilovné země aliance přivést do válečného konfliktu, popř. z nich učinit terče teroristů, ochotných použít chemické a další zbraně hromadného ničení...
  https://stoces.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=583179

  OdpovědětSmazat
 12. 20:00 Tak jako byl Ivan IV. po matce potomkem mongolských vládců Zlaté hordy, byla Moskovie sama jen ulusem oné říše Mongolů! Jak řekl již markýz de Custin: „Grattez le Russe, et vous verrez un Tartare“ (podrbej Rusa a najdeš Tatara)! A tento ruskej Mongol se tlačil k nezamrzajícím mořím, tedy hlavně k Baltu! A tlačí furt už celejch 500 let - https://cs.wikipedia.org/wiki/Livonsk%C3%A1_v%C3%A1lka

  Tehdy ho zastavil Livonskej Řád, pak Republika Obou národů, Centrální mocnosti a dnes NATO! Jen díky němu byli zatlačeni zpět od Baltu daleko na východ, tam co byli za Ivana IV.!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.