Reklama

neděle 17. března 2019

LGBT versus islám

Benjamin Kuras
Benjamin Kuras
17. 3. 2019    iPrima
Chcete zabránit výuce LGBT (lesbo-gay-bi-trans) ve školách? Pošlete na ně muslimy. Nebo opačně: chcete zastavit islamizaci? Zaveďte ve školách výuku LGBT. A sledujte, kdo nad kým zvítězí. Či přesněji řečeno, kdo z nich zvítězí nad vámi.Takhle se to provedlo v Birminghamu, jednom z nejislámštějších měst Velké Británie, v jedné z jeho nejislámštějších částí Parkfield. Tam je školička zvaná Parkfield Community School, která zavedla výuku homosexuality a genderové rovnoprávnosti. Přesně podle celostátních osnov britského systému vzdělání. Pod titulkem „No Outsiders“. Čili „nikoho nevylučujeme“. Školička má 750 žáků do věku 11 let. Z nich je 98% muslimských. Z nich 600 přestalo do školy chodit na protest, na němž se dohodli jejich rodiče. Uspořádali před školou demonstrace vysvětlující, že škola tímto korumpuje malé děti a podkopává práva rodičů „agresivní výukou homosexuality“. A že žádají zrušení tohoto předmětu, nebo děti ze školy odhlásí. Někteří rodiče už své děti přesadili do škol islámských, kde se naopak učí, že homosexuály se doporučuje (i když pravda, v Británii jen teoreticky, historicky a teologicky, zatím) shazovat s velké výšky nebo věšet na šibenicích po vzoru Iránu a Koránu. Několik rodičů dokonce oznámilo, že mají zvrhlé Británie plné zuby a vracejí se do Pákistánu. To si zopakujme: vracejí se do Pákistánu. Takže trik s výukou LGBT možná začíná fungovat.

Jenže neposílat děti do školy je v Británii trestný čin podléhající sazbám od pokuty přes vězení po odebrání dětí. Tento trestný čin by hrozil rodičům neislámským, kteří by proti výuce mohli protestovat z podobných, nábožensky či morálně motivovaných důvodů. Jenže těch škola moc nemá. Teoreticky by tedy hrozil i rodičům muslimským. Jenže v počtech je síla, a na islám se nesmí dělat bububu, abyste nebyli obviněni z islamofobie.

Riziku tohoto obvinění se statečně vystavil zástupce ředitele Andrew Moffat, držitel státního vyznamenání MBE za „příspěvek k rovnoprávnosti a diverzitě ve školství“, který lekce LGTB prosazuje a vyučuje. S odvoláním na Zákon o rovnoprávnosti a „britské hodnoty“. Bráni je tím, že LGTB je jen jeden z aspektů celkem pěti lekcí za školní rok, v nichž se žáci dozvídají i o rovnoprávnosti podle věku, tělesných vad, změny pohlaví, manželství a registrovaného partnerství, mateřství, rasy, náboženství, víry, pohlaví a sexuální orientace. Přesně podle Zákona o rovnoprávnosti. Taky se o něm ví, že „žije v registrovaném partnerství“. Takže není divu, že ho rodiče obviňují z „prosazování osobních názorů“ a chovají se k němu „agresivně a hrozivě“, jak si postěžoval v televizním rozhovoru.

Připomeňme si, že strach z obvinění z islamofobie potažmo xenofobie potažmo rasismu, přiměl školské, sociální, obecní, policejní, soudní, mediální a kdoví ještě jaké veřejné autority po dvacet let potlačovat informace o bandách muslimských zvrhlíků organizovaně zneužívajících nezletilé Angličanky k sexuálním hrátkám, za něž teprve v posledních pár letech první desítky pachatelů odcházejí do vězení.

Připomeňme si také, že britské islámské organizace požádaly vládu o vydání zákona na ochranu muslimů před islamofobií, kterou definují jako vnímání islámu takto:

1. Jako jednolitý blok, statický a nepříznivý ke změnám.
2. Jako separátní a „jiný“, s hodnotami odlišnými od jiných kultur.
3. Jako podřadný ve srovnání se Západem, barbarský, primitivní, sexistický.
4. Jako násilnický, agresivní, podporující terorismus a angažovaný ve „střetu civilizací“.
5. Jako politickou ideologii používanou k politickým a vojenským cílům.

Kdo má i jen minimální informace o islámu, si nemůže nevšimnout, že s výjimkou bodu 3 jsou to všechno aspekty islámu, které islám sám hlásá a jeho vůdčí osobnosti donekonečna opakují, potvrzují a zdůrazňují. Bude tedy samotný islám trestán jako islamofobie? Nebo se žádá trestnost jen pro nemuslimy citující doslovně islámské postuláty? K pochopení nám trochu napomohou body 6 a 7, podle nichž by bylo trestné i „odmítání islámské kritiky Západu“ a „nevraživost k islámu“. A jsme až po uši v zákonech šaria trestajících nejen jakoukoli a třebas i pravdivou a oprávněnou kritiku čehokoli islámského, ale i sebeobranu před islámskou kritikou namířenou na nás. Taková sebeobrana by byla projevem nevraživosti k islámu.

Vláda (včetně muslimského ministra vnitra) takovou (a jakoukoli jinou) definici islamofobie zatím zamítla, ale přijímají ji různé obecní správy. Pod ty patří školství. Místní obecní správa i státní školský úřad Ofsted však birminghamskou školu podrželi a na výuce „vztahů“ podle vládních osnov trvají. Zdálo se chvíli, že „alternativní sexualita“ nad zákony šaria vítězí. Než škola oznámila, že aby se žáci mohli vrátit do školy a rodiče nebyli trestáni, tyto lekce neruší, jen pozastavuje. Na dobu neurčenou. Vlk se nažral a koza zůstane celá. Zatím.

Plyne z toho pro celou Evropu nějaká lekce? Třeba tato: před islamizací nás může ochránit LGBT, a před LGBT nás může ochránit islamizace. Bud jen záležet na tom, čemu dáme přednost. Takže přiznejme si upřímně: co nás jako specifickou civilizaci lidských a občanských svobod ohrožuje víc? Pohlcení do světového chalífátu bez občanských práv, nebo pár hodin tajtrlíkování pochodujících alter-sexuálů? Zkusme si tu naši civilizaci představit bez Leonarda, Michelangela, Donatella, Caravaggia, Bacona, Shakespearea, Verlaina, Rimbauda, Cocteaua, Andersena, Wildea, Cowarda, Whitmana, Beethovena, Čajkovského, Bernsteina – i když, pravda, u některých ta alternativa byla jen na částečný úvazek. Bez Alana Turinga, jehož matematický génius jen o fous zachránil civilizaci před vítězstvím Hitlerovým. A bez té nejslavnější gayparády nahatých krasavců, jíž je Piazza della Signoria ve Florencii.

- - -


19 komentářů :

 1. Germani jsou na tom o neco hure : Prijde do mestecka vysoky urednik privede nekolik tisic afroarabu , ubytovat postarat se rozkaze, a potom na schuzi prohlasi. Komu se to nelibi muze jit kam chce..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Němci si ovšem nic jiného, než svůj vlastní vynález - SONDERBEHANDLUNG, nezaslouží. Islamisté neevropanského genofondu světopenězoměncům rádi vyhoví. Káfire z EUkalífátu, uděláme svého platícího bratra, pravověrného sunitu, i kdybychom měli tvé ženy a dcery darovat nůbijským miláčkům Alláhovým k rodění pravověrných neoevropanů... budoucích poslušných služebníků plutokratů z Deep state.

   Pomsta za holokaust musí být výnosná, nemám pravdu, paní Allbrigtová? Viní jsou přeci všichni běloši. Ti, kteří byli aktivní, i ti, kteří sebe a své rodiny místo nás neobětovali. Za to musejí zčernat a pětkrát denně se kořit před naším Bohem v prostraci.

   Smazat
  2. Tak ti Němci přijímají muslimské uprchlíky nejen jako pokání za zahubené či vypuzené židy a aby se vhodně rasově promísili, ale hlavně proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!! Mnichovská dohoda: Čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". A tak jako se Kosovci odtrhli od azbuckého Srbska aby se připojili k ještě primitivnější Albánii, Čecháčkové se odtrhli od civilizovaného Rakousko-Uherska aby se připojili k putinovskému Rusku! Patří za Ural ...

   Smazat
 2. Staví se pozitivně k LGBT Izrael? Ale židovští intelektuálové na Západě pro LGBT přímo horují!!! Co na to Kuras?....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem myslel, že Kuras je židovský intelektuál žijící na Západě... tak k čemu ta závěrečná řečnická otázka?

   Smazat
 3. Ale jdete.Arabska islamska kultura nam zachranila vetsinu antickeho dedictvi,zatimco krestane borili a zabijeli vsechno nekrestanske .Uz od dob egyptskych ,kdy ubili i genialni matematicku a znicili Alexandrijskou knihovnu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a dnes nas arabska islamska kultura obohacuje. Pěkně děkuju .

   Smazat
  2. p. Bagoun:
   Jste si jist, že v době, kdy vznikaly opisy antických děl a Arabové představovali špičku vzdělanosti, že už tam vládl islám?

   Smazat
  3. 10:20, to, že přenos některých děl antiky byl přez arabské autory, to neznamená, že Evropa vděčí za dvou kulturu Arabům.

   Nositelem dědictví antické kultury byla také, a to především Byzanc, na níž se se západní arogancí neustále zapomíná. Renesanční Benátky vyrostly na Byzanci oslabené mongolským vpádem. A římská města taky nikam nezmizela, centra zůstala, jen to lehce upadlo. Třeba Kolín nad Rýnem byl už tehdy kamenným městem.

   Kulturní vliv konkrétně Arabů nebyl až tak významný, jak se nám dnes leje do hlavy, a navíc se jednalo o naše dědictví. Vždyť oni jen nedávno začali používat písmo a poté expandovali díky nové víře - Islámu.

   Evropskou kulturou bylo Řecko, Řím, Byzanc, byla tu Persie, Egypt a tyto antické kultury nikdo nezničil.

   Takže i když arabský svět tehdy krátce patřil ke středomořské civilizaci, kterou absorboval, byť vyznával Islám, a jemnost arabské kultury na územích dnešního jižního Španělska byla díky dědictví Říma, Byzance, Persie a Egypta možná delikátnější, než ve franských městech, z toho usuzujete co?

   Evropa má své dědictví a to by se dostalo ke všem jejím národům, ať by tu Arabové na jihu Španělska byli nebo nebyli. Byzanc tehdy ještě žila.

   Smazat
 4. Určitě nechci islám to by byl konec s Čechy a ty LGBT s tím se dá něco dělat.

  OdpovědětSmazat
 5. Muslimové nechtějí LGBTI... Jaké překvápko! Ale oni se bát nemusí, pro ně to není koncipováno. To jen pro domorodou bílou lůzu, co to má za pár, zvlášť poté, co ji pošlou do ruských stepí, aby spoku navzájem dorazil i ten zbytek nositelů evropských genů. Začínám mít neodbytnou myšlenku, jestli během 2.sv.války nešlo v podstatě o totéž.

  OdpovědětSmazat
 6. Úvahy pana Kurase, jdou vždy k věci.
  LGBT i islamizace, jsou určeny k likvidaci evropských ras, národů a států. To, že tyto nástroje někdy vzájemně kolidují, není na závadu, neboť to zvyšuje chaos, tak potřebný k výše uvedeným cílům.
  Jejich prosazování je dostatečně pod kontrolou, aby se dalo očekávat, že se vzájemně eliminují. Evropské národy a státy musí zvítězit nad svými likvidátory, stoupenci Kalergiho, kteří pracují s těmi nástroji. Je třeba odmítnou současný hyperliberalismus, který je liberalismem, leda tak pro několik globálních hráčů, majitelů všeho. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to je logicky správný ne? Když různí "historici" marně hledali prováděcí rozkaz k "holocaustu", tak narazili pouze na jediný ústní pokyn zaznamenaný filmovou kamerou, kde Adolf Hitler řekl cirka toto:

   "Jestliže mezinárodní Židovstvo rozpoutá v Evropě novou válku, aby zničilo evropské národy a ethnika, pak tato válka neskončí likvidací evropských národů a ethnik, ale naprostým zničením židovské rasy v Evropě!"

   A nic víc. A taky nic víc není třeba. Páč platí stará římská zásada: "Běda poraženým!"

   Smazat
  2. Anonymní17. března 2019 16:19
   Nepochopil jsem, co že je logicky správný.
   Magor Hitler odvedl svoji práci a ti důležití Židi, např. kolem švýcarské banky pro mezinárodní vyrovnání a amerických bank, byli po válce silnější, než před ní. Oběť těch několika milionů nedůležitých Židů, pozitivně přispěla ke koncentraci majetku a moci, těch důležitých. P.K.

   Smazat
  3. Zcela správně, pane P.K. Z článku pana Kurase by se mohlo zdát, že máme na výběr pouze vyhánění čerta ďáblem, resp. výběr menšího zla, což obojí je špatně. Oni ti "jinací" včetně LGBT s jejich obscénními průvody znají salámovou metodu postupu - v prvé řadě se zorganizovat, pak se začít dovolávat (v tomto pořadí) tolerance, respektu, privilegií, speciálních zákonů, práva adoptovat děti a nakonec budou oni diktovat podobu (nejen) školství. Ano, je třeba se postavit jak muslimským kolonizátorům, tak diktátu agresivních menšin, byť některé z těchto
   menšin jsou pro pravověrné muslimy nepřijatelné.

   Smazat
  4. 18:07 Tu práci snad odvedli ti vítězové, ne? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/g1xrrtgo.jpg

   Buď pozornej, sakra. Znovu si přečti jeho slova a snad ti to docvakne a když ani pak ne, poslechni si toto - https://www.youtube.com/watch?v=7GWUxYacLbM

   Smazat
 7. Pane Kurasi, to o čem píšete je pouze malé dočasné pofidérní protitrendové vítězství na počátku jedné velké globální evropské akce "vyvolených" rozesrat v Evropě kde co a znepřátelit kde koho s kde kým. Pak se teprve objeví stálí a skuteční vítězové, tzn. vítězové první i druhé světové války, kteří budou ochotně zásobovat zbraněmi všechny strany konfliktu a jak jinak, než "dělat zase pořádné prachy". Zdravím banksterské liberální grázly banksterských rodů. Půjdete hoši prdět do hlíny jako každý jinÿ a nesmrtelnost si nekoupíte!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zdá se, že konflikt s finančními globalisty profláknutých banksterských rodů se již nedá zevnitř vyhrát žádnou cinknutou volební fraškou.
   Tento zvrhlý parazitismus bude moci znevěrohodnit svým příkladem již jen Čína, pokud prokáže v praxi, že její ekonomika je nejvýkonnější co do kvality i kvantity a její systém (po úpravách spojených s kulturním rozvojem a dalším rozmachem výrobních sil a bezkonkurenčním zlepšením životních podmínek obyvatelstva) nejhumánnější pro většinu lidstva. A neposere se a nedá se koupit a ani porazit.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.