Reklama

úterý 19. března 2019

Ľuboš Blaha, největší čert fanoušků Čaputové: Bojíte se pravdy o vaší favoritce, ale ona stejně vypluje na povrch. A bude velmi bolavá

Ľuboš Blaha - slovenský poslanec za stranu Smer
Ľuboš Blaha
19. 3. 2019 ParlamentníListy
Slovenský poslanec SMERu a marxistický filozof Ľuboš Blaha sepsal na sociální síti reakci na první kolo slovenských prezidentských voleb, které v sobotu vyhrála právnička Zuzana Čaputová. V druhém kole se střetne s eurokomisařem Marošem Šefčovičem, kandidátem s podporou vládní strany SMER. Je prý zjevné, že Slovensko je rozděleno na dva tábory. A slibuje, že pravda, která teprve vyplave na povrch o Čaputové, bude ještě bolet.


První ze dvou zmíněných táborů je podle Blahy liberální, proamerický, multikulturalistický a pravicový. „Tento tábor nenávidí Slovensko, nenávidí běžné lidi, nenávidí jiné názory. Chtějí podporovat migraci, gaye, velké finanční skupiny a liberální mafii z médií,“ dodává Blaha.

Druhý tábor v sobě prý zahrnuje klasické levičáky, konzervativce a alternativce. „Tento tábor odmítá extrémní liberální představy, amerikanizaci a individualistické ideologie. Zdůrazňuje sociální témata, vlastenectví a zdravý rozum v kulturních otázkách,“ upřesňuje poslanec slovenského parlamentu.

Oba a tábory mají zhruba čtyřicetiprocentní podporu. Zatímco liberálové se sjednotili kolem dívky, která by podle Blahy mohla být výbornou televizní hlasatelkou, ale jako politička kromě prázdných frází nic nenabízí, druhý tábor je rozdělen na levicové, národní a konzervativní síly.

Kdo tedy volby v druhém kolem rozhodne? „Je zjevné, že volby rozhodne to, zda národní a konzervativní voliči budou volit kandidáta, který je pro ně menší zlo. A tedy Maroše Šefčoviče,“ míní Blaha.

Pokud Šefčoviče volit nebudou, tak pomohou Čaputové, aby vyhrála volby i ve druhém kole a prosazovala zde hodnoty, kterým zjevně oduševněle věří. Počínaje homosexuálními adopcemi a konče oslavou migrace,“ poznamenal Blaha.

„Je to celé na nich. Pokud mávnou rukou a řeknou si, že prašť jak uhoď, že dvě sluníčka, že na tom nezáleží a podobně, tak přesně to chce po Čaputové mafie,“ píše Blaha a dodává, že přesně do tohoto postoje je bude tlačit mediální impérium Penty a Esetu.

Pevně věřím, že se Slovensko dokáže spojit proti liberální fanatičce. Že Slovensko má dost sebevědomí a rozumu a nenechá se zmanipulovat. Musíme to zvládnout!“ píše s tím, že nejvtipnější na tom je, že liberální novináři se už teď nejvíc bojí toho, že do kampaně vstoupí i Blaha se „špinavými tématy“.

Do druhého kola prezidentských voleb na Slovensku postoupili
Zuzana Čaputová a Maroš Šefčovič


Facebookový komentář Ľuboše Blahy v původním znění:

Výsledky prvého kola dopadli podľa očakávaní. Je zjavné, že Slovensko je rozdelené na dva tábory.
VEĽKÝ SÚBOJ LIBERÁLOV A SLOVÁKOV
Jeden tábor je liberálny, proamerický, multikulturalistický a pravicový.

Tento tábor nenávidí Slovensko, nenávidí bežných ľudí, nenávidí iné názory. Chcú podporovať migráciu, gejov, veľké finančné skupiny a liberálnu mafiu z médií.
Druhý tábor v sebe zahŕňa klasických ľavičiarov, konzervatívcov, národniarov a alternatívcov.
Tento tábor odmieta extrémne liberálne predstavy, amerikanizáciu a individualistické ideológie. Zdôrazňuje sociálne témy, vlastenectvo a zdravý rozum v kultúrnych otázkach.
VOĽBY V DRUHOM KOLE ROZHODNE NÁRODNÝ A KONZERVATÍVNY VOLIČ
Oba tábory majú zhruba 40-percentnú podporu. Kým liberáli sa zjednotili okolo dievčiny, ktorá by mohla byť výbornou televíznou hlásateľkou, no ako politička okrem prázdnych fráz nič neponúka, druhý tábor je rozdelený na ľavicové, národné a konzervatívne sily.
Je zjavné, že voľby rozhodne to, či národní a konzervatívni voliči budú voliť kandidáta, ktorý je pre nich menšie zlo. A teda Maroša Šefčoviča.
MÔŽETE ZASTAVIŤ ČAPUTOVÚ - YES YOU CAN
Ak ho voliť nebudú, vlastne tak pomôžu Čaputovej, aby vyhrala voľby aj v druhom kole a presadzovala tu hodnoty, ktorým zjavne oduševnene verí, počnúc homosexuálnymi adopciami a končiac oslavou migrácie.
Je to celé na nich. Ak mávnu rukou a povedia si, že prašť jak uhoď, že dve slniečka, že na tom nezáleží a podobne - tak presne to chce Čaputovej mafia. A presne do tohto postoja ich bude tlačiť mediálne impérium Penty a Esetu.
Ja ale pevne verím, že sa Slovensko dokáže spojiť proti liberálnej fanatičke. Že Slovensko má dosť sebavedomia a rozumu a nenechá sa zmanipulovať. Musíme to zvládnuť!
BOJA SA BLAHU - THEY MADE MY DAY
Najvtipnejšie je, že liberálni novinári sa už teraz najviac boja toho, či do kampane vstúpi aj Blaha so "špinavými témami" (takto v liberálnych médiách nazývajú pravdu o kandidátke, ktorej vytvárajú kult osobnosti).
Tak znela hneď prvá otázka novinárov na tlačovke Maroša Šefčoviča - že či zastaví Blahu. Skoro som umrel smiechom :-)
Boja sa pravdy. A majú sa prečo báť. Pretože mňa nikto neovláda a hovorím len to, čo chcem hovoriť. A o Čaputovej je čo hovoriť. Tomu verte. Ešte budete prekvapení.

 PRAVDA O ČAPUTOVEJ PRÍDE, DON´T WORRY

Nielen to, že ju financujú americké mimovládky, ale je toho ďaleko viac. A budete to počuť, budete o tom čítať. Človek, ktorý polovicu Slovenska označuje za "zlo", si nezaslúži žiadne zľutovanie.
Ochranka pani Čaputovej musí byť na pozore - Blaha bude ďalej písať pravdu. Bacha na mňa, sekáči - pravda bude bolieť  


Související video:
 • https://www.youtube.com/watch?v=hLWB2nNovkQ

72 komentářů :

 1. Čaputová je kandidátka na prezidentku Slovenska, která bude dělat jenom pózy a pronášet jenom všeobecné fráze o čistotě a spravedlnosti. To se také od ní očekává. Navíc její úsměv je určitě hezčí, než protikandidáta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V porovnání s chrchlem Havlem, kterého jsme museli protrpět dokonce tři volební období a který byl zvolen jenom proto, že jednoho poslance dali do chládku, tedy do vězení je Čaputová lepší volba.

   Smazat
  2. Prezidentem kteréhokoliv Evropského státu nemůže být nikdo, koho neschválili Američani a ten potom plní přesně to co mu nařídí Americké velvyslanectví.

   Smazat
  3. Prezidentem kteréhokoliv Evropského státu sice nemůže být nikdo, koho neschválili Američani, ale u nás se to moc nepovedlo. Volby měl vyhrát Drahoš, ale vyhrál Zeman a ten když se mu americký ambasador Schapiro snažil připomenout, kdo je v ČR pánem a Zemanovi rozkazovat, tak jej Zeman poslal do prdelle. To by si americká loutka nedovolila ani náhodou.

   Smazat
  4. U paní Čaputové vidím jediné pozitivum,bude se dobře vyjímat na poštovní známce...

   Smazat
  5. Druhy Macron !!!

   Smazat
  6. 16:27 Je to kočka, která jde na ruku těm největším krysám.

   Smazat
  7. Čaputová sice kočka je, ale takových je všude spousta, ale Slovensko potřebuje být Slovenskem, proto bych ji nevolil. Jen aby si tyto prezidentské volby mnozí Slováci nespletli s volbou Miss.

   Smazat
  8. Je někomu podobná. A když jsem v jejím štábu zahlídla Kocába - no nazdar!

   Smazat
  9. 21:27
   Kocáb v blízkosti Čaputové ? Tak to je velmi varovný indikátor pro Slovensko. SLOVENSKO, VZBUĎ SE!

   Smazat
  10. Caput + Soros = KAPUT.

   Smazat
  11. 21:09 O to víc ve srovnání s její krásou vynikne ohavnost zdejších v trolení pilných, jinak ale zapšklých, na Putlerových prdech závislých neproduktivních čechomužyků, kteří by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí! Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  12. 8:50 Pokud se týká porovnání vzhledu Havla s výběrem jiného kandidáta, pak i Porošenko vypadá líp, ale nechtěl bych ho taky!

   Smazat
  13. 8:32 fotoshop dokáže zázraky a hezčích holek bez fotomontáže je mnohem víc a do politiky se neserou. Tolik k Čatové

   Smazat
  14. 20:42 Tak to ani já! Ale jinak je vzhled určující pro ovládní mas! Protože masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   Smazat
 2. katastrofa je to že " bežní " slovácu sú otupeníí

  OdpovědětSmazat
 3. Objev
  Přišel jsem na to, v čem spočívá naše trápení se současnou politikou. Že je to způsobeno absencí demokracie. Že tu prostě není. Že není v obcích, že není v městech, že není v regionech, že není v krajích, že není ve státě. Že vláda zastupitelů není demokracií proto, že je v rozporu s její definicí. Objevil jsem zásadní poruchu v kolektivním vnímání skutečnosti - poruchu s fatálním dopadem na jednotlivce i celou společnost. Objevil jsem to proto, že jsem nepřijal automaticky tvrzení o demokratičnosti této společnosti a proto, že jsem ji podrobil vlastnímu zkoumání. Při něm jsem přišel na to, co je příčinou toho, že lid přijímá nedemokracii jako demokracii. Zjistil jsem, že tou příčinou je tvrzení, že je prakticky nemožné, aby vládli všichni všem. Že toto tvrzení a jeho, byť plytké zdůvodnění je pro lidi natolik silné a přesvědčivé (podobné tvrzením v minulosti o placatosti Země), že ho bez hlubší analýzy přijímají. A že v důsledku toho přijímají současně nabízené řešení – že lidé mohou vládnout jen prostřednictvím zvolených zastupitelů. Že přijímají vládu zastupitelů jako demokracii – že se to stalo společenským dogmatem. Přišel jsem na to, že jsou lidé neustále přesvědčováni o tom, že oni jsou ti mocní, že oni rozhodují ve volbách o své budoucnosti, že na nich závisí, jaká bude. Že pokud si dokáží zvolit dobré zastupitele, čeká je budoucnost dobrá, pokud ne čeká je budoucnost špatná. Přišel jsem na to, že je to pitomost, že to ve skutečnosti, z hlediska přirozenosti bytí nemůže fungovat a pokud to někde funguje, tak jen v malých obcích, kde si lidé navzájem hledí do talířů. Že moc lidu je jen iluze a že, skutečností je, že se lidé své moci a tím i vlády vzdávají v okamžiku voleb. Přišel jsem na to, že vláda zastupitelů, z hlediska přirozenosti bytí není, ani nemůže být vládou pro lidi, že je právě z té přirozenosti bytí vždy vládou pro sebe. Přišel jsem na to a historie je toho důkazem, že společenský systém, který nerespektuje přirozeností bytí, v sobě obsahuje zárodek chaosu. A že ten je dříve či později vždy hlavní příčinou jeho zániku. Přišel sem na to, že ten současný společenský systém je jedním z nich a jeho nepřirozenost je pro mne dech beroucí a že ta nepřirozenost spočívá v brutální individualizaci a odmítání kolektivismu, jako nepřítele svobody jednotlivce a brzdy společenského rozvoje. Přišel jsem na to, že to co nás ohrožuje, je odmítání duálního charakteru individualismu a kolektivismu, skutečnosti, že individualismus a kolektivismus jsou dvěma stranami jedné mince a že společnost, která to odmítá, se chová nepřirozeně – hloupě a je proto existenčně ohrožena sama sebou. Přišel jsem na to, že cesta do bezpečí spočívá ve vládě sama sobě. Že ta je přirozeností, ne ideologií a proto neobsahuje zárodek chaosu. Že vláda sama sobě je skutečnou demokracií a že v ní spočívá bezpečí a prosperita všech. Přišel jsem na to, že skutečná demokracii může být postavena jen na dualitě individualismu a kolektivismu – na jejich nedělitelné svobodě. Přišel jsem na to, že cesta do bezpečí spočívá v demokratizaci společnosti. Teprve poté, až objeví dostatečné množství jiných to, co jsem objevil já, se budeme schopni společně vydat na cestu do bezpečí – ke skutečné demokracii. Zatím přežíváme ve stavu nejvyššího ohrožení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. TEDY TEN OBJEV JE HUSTÝ.ALE KDO REALIZUJE NÁPRAVU

   no ještě,že tu máme nepolitickou Českou Společnost Voličů/ČSV/!
   Že by tomu fakt pomohlo jejich HNUTI TŘI HVĚZD kdyby najednou všichni chtěli,aby vzniklo,nebo jak nebo co?.
   Kdo to vi tak at to tady napiše nebo taky ne!?

   HzNR

   Smazat
  2. 10:23
   Já to vím, tak to tady píšu.
   Demokratizace společnosti nemůže započít nikde jinde než v obcích a městech. Protože jen v nich a z nich je vláda lidu možná. Občansky - demokratizačně iniciativní lidé v obcích a městech se musí organizovat za účelem usnadnit lidu své obce/města převzetí moci od zastupitelstva. Nejde o likvidaci zastupitelstva, jen zbavení ho moci. Jak má potom lid obce/města uplatňovat svou moc a vládu? Snadno, levně a transparentně skrze zřízení sídla své moci a vlády veřejná shromáždění - viz Švýcarsko. Na nich budou probíhat rozpravy a rozhodnutí o věcech společných. No a realizací těch společných rozhodnutí budou v gesci zvoleného zastupitelstva, vybaveného veřejnými shromážděními k tomu potřebnými pravomocemi.

   Smazat
  3. 12:15 Pak ovšem existence zastupitelstva ztrácí smysl.

   Smazat
  4. SAMOZŘEJMĚ S VÁMI ČSV SOUHLASI A OKAMŽITĚ REALIZUJE

   vaš OBJEV demokracie.Nemame s tim problém,proces je tu a klidně se přidejte.
   Pro nás je veřejné schromážděni realizováno dnem i noci zde na NR v rosahu ne vesnice,ale státu ČR.
   Už i je k dispozici Národni program NPV a přimo v něm převratná novinka,s názvvem PŘIMÁ DEmokracie občanského typu VIZ ČLÁNEK Č.2,kterou prozatim žádný polit.subjekt nemá a je na ni tedy NÁŠ občanský MONOPOL možný.V miniformátu to právě zaživáte tady na NR.
   Bohužel sily zla jak vite to zpozorovaly,varovali jsme sice včas,že se to stane.
   Nyni musi občané počitat,že tyto sily ZLA je budeou dále pořádně srát,ale kdovi,možná bude stačit stále čekat a shrbit hřbetany,aby budouci otroci dostali policejnim státem po tom ohnutém hřbetě pendrekem A TO PŘITELI MŮŽE MOŽNÁ POMOCI koupit si i na splátky tlusté žluté vesty s umovou výplni.

   NO NENI TO KRÁSA?UŽ JSTE DNES PROBRAL ASPON JEDEN ČLÁNEK npv?Co vy na to buditeli?

   Smazat
  5. 12:56 Pokud ovšem zastupitelstvo nemá smysl, pak nemají smysl ani volby.

   Smazat
  6. 12:20
   nějak jste si nevšiml závěru stati. Tak ho znovu prezentuji.
   No a realizací těch společných rozhodnutí budou v gesci zvoleného zastupitelstva, vybaveného veřejnými shromážděními k tomu potřebnými pravomocemi. Takže budou mít práce až nad hlavu. Dále bude v gesci zastupitelstva připravovat program veřejných shromáždění, jejímž obsahem budou i návrhy zastupitelstva na řešení věcí obecního charakteru. jejich činnost bude spojená se vším, co bude sloužit k přínosným rozhodnutím veřejného shromáždění. Tak to funguje ve Švýcarsku už několik století. Není žádný relevantní důvod, proč bychom institutu veřejného shromáždění nemohli využívat i my. Jinými slovy, proč bychom neměli mít demokracii i nás.

   Smazat
  7. 8:56. V podstatě s Vámi souhlasím. Zmínil jste v dalším komentáři Švýcarsko. Ano demokratickou zemi o které se nikde nepíše, nikde nemluví, jakoby tato zem neexistovala. Nejspíš je to tak proto, že čím méně možností srovnání mezi touto zemí a ostatními by vedlo k otevření obzoru o tom co vlastně ta demokracie je a jak to má vypadat. Žijeme v naprosto v jiném režimu než je demokracie. Napsal jste to správně.

   Smazat
  8. VŠIMNĚTE SI,ŽE PŘIDOMKY LIBERÁLNI,LIDOVÁ A PODOBNĚ

   znamenaji ve skutečnosti vždy pokusy o degradaci demokracie na diktaturu.Samotné slovo demokracie stači.
   V připadě liberálů je to dnes falešná humanitni diktatura a ta by mohla znamenat pokus zničeni demokracie menšinou ovládnout většinu pomoci teroru
   a strejdou PUTINEM poražených samopalniků IS,kteři se stěhuji do EU za podpory ROZBIJEČKY EU ANGELY,která nechce dodnes odejit a padá.

   Na komunálni úrovni můžete začit s vysvětlovánim objevu ČSV a dost se divim,že tu není vaše chvála článku č.2 NPV Národniho programu,kde zdá se jste dopodud neobjevil VIZI OBČANSKÉ PŘIMÉ DEMOKRACIE a protože je to převratná věc dávajici i kontrolu nad úplně zdivočelými voliči pohrdajicimi prý zastupiteli měl by jste ji prosazovat a začit na své komunálni úrovni kde by jste určitě mohl slavit úspěchy,protože tato novinka má dnes ještě MONOPOL! Dubové hlavy dnešnich politiků voli radši svůj rozval než,aby ji akceptovali a pochopili!

   Smazat
  9. Ten pán s tim jeho OBJEVEM se snaži svalit vinu na občany ,že se maji houfovata kdesi na vesnici a napodobovat švýcarsko se stoletými tradicemi,které u nás nemáme.
   Tak at navrhne radši,aby jsme požádali Švýcarsko o kolonizaci,převzali jejich Ústavu,systém armády a vznik tři nových kantonů ČECH,MORAVY a SLEZSKA.
   Prahu obeženeme ostnatým drátem,aby nás pořád neokrádali a my jim nemuseli platiit jejich vysoké prebendy.
   At přestane pořád psát,že jsou vini ovčané a podporovat bludy,které nám tu cpou ohlupovatelé plnými hrstmi a dělaji z nás blbce!

   Smazat
  10. Ten pán s tím OBJEVEM hlavně žije tak nějak ve vlastním, od reality notně odtrženém, světě.

   Smazat
  11. 21:30 Především je to JEN SLOVO! DEMOKRACIE je fikce! Lůza není schopná sebeřízení! Od toho tu je kasta pánů nadaná Vůlí k moci, která ovládá tuto vůli postrádající kastu otroků! Bohužel ta první dnes musí předstírat vládu té druhé! Tzv. demokracie (=lůzovláda) je levicová idea a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit k vzájemnému prospěchu, v rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi! Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase. Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy."

   Smazat
 4. Snad si Slováci zvolí menší zlo jako jsme to udělali u nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikoli, Slováci zvolí Zlatovlásku, aby měli hezké známky a aby jí vyhledávaly CNN, BBC a další PornTV.

   Smazat
  2. Zvolí si svoji Merkelovou. Vám připadá Zeman jako menší zlo? Co dělá Miloš Zeman, to je zlo? Lepšího chlapa tady nenajdete. To že ho Sorošovi chlapci očerňují, to ho jenom chválí. Slováci jsou vyřízení, obě volby jsou špatné. je dobře že uvidíme, co nás čeká když špatně vybereme. Začnou vítat.

   Smazat
  3. 10:35
   Už v r. 2014 sme mohli mať krásneho prezidenta a najvyššieho veliteľa vojsk - volal sa - Helena Mezenská. A? Nezvolili sme si ju - škoda. Dúfam, že teraz to dopadne rovnako.

   Smazat
  4. 10:38 Podpora nesmyslným válkám a všem západním lžím je špatná. A s Venezuelou to úplně dorazil.

   Smazat
 5. Vážený anonymní 8:56, ovšem přímá volba prezidenta, jako teď na Slovensku, je přece typickým příkladem duality individualismu a kolektivismu. Kolektiv občanů si vybere vůdčího jedince. Každá smečka v přírodě má vůdčího jedince, to je přirozené a nutné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:40
   Ještě můžete dodat, že výběr vůdčího jedince je podrobně ritualizovaná záležitost . Nikdy nejde o souboj na život a na smrt, nikdy prohrávající není zničen, zabit. Vždyť se vesměs jedná o ambiciózní, ale zároveň nadprůměrné a respektované jedince. Smečky, kde se kandidáti navzájem zabíjejí (smrtelně zraňují) jsou sociálně defektní. Například přemnožené. Jako kočky v ulicích našeho města.Máme tu i potkany, ti na sebe ale navzájem neútočí.

   Smazat
 6. Vážený anonymní 10:40, přímá volba prezidenta neznamená volbu vůdce smečky, ale jen reprezentativní osobu. Dále Vám sdělím že ve skutečné demokracii si lid nevolí svého mocnáře ale služebníka, vykonavatel rozhodnutí lidu a facilitátora moci lidu. Ve skutečné demokracii je moc a vláda trvale v rukou lidu - občanů obce obci, občanů města měst, občanů regionu regionu, ... Takže vládce je jasný. Volíme jen služebníky bez moci, leč s pravomocemi, které jim delegují jejich voliči. Volby ve skutečné demokracii nejsou o tom, zda si zvolíme dobré nebo špatné vládce. Jsou o tom, zda si zvolíme dobré nebo špatné zaměstnance. K tomuto je třeba směřovat. Nevzdávat se moci, jen delegovat pravomoci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Připomínáte mně Járu Cimrmana který vytvořil teorii, kterou zároveň vyvrací.

   Smazat
  2. 12:16
   Neblábolte, argumentujte.

   Smazat
  3. 11:14 píšete, jak by to mělo být. Skutečnost je taková, že není po ruce mechanismus, který by mohl zabránit tomu, aby se ze služebníka nestal pán. Na to dojeli komunisté, když se do jejich řad vetřeli kariéristé a všehoschopní šmejdi.

   Smazat
 7. Ačkoliv se mi líbí ženy jižního typu, musím se přiznat, že paní Čaputová je krásná žena. Obávám se však, že se z ní stane, bude-li zvolená za prezidentku, muchomůrka zelená, která, jak je známo, smrtelně jedovatá.
  Bratranci Slováci, máte to v rukou.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Morave, Morave - my Češi nazýváme po právu Slováky svými bratry a ty, Moravane bratranci? Přitom je máte hned přes řeku. To jsou mi věci!

   Smazat
  2. Morave Slováci mají v rukou bohužel už jen kulové . Měli by to v rukou , kdyby do druhého kola postoupil Harabin . Teď už budou volit jen mezi čertem a ďáblem . Tož asi tak .

   Smazat
  3. 19. března 2019 13:55

   Zatím jsou naši bratři Češi. Ale třeba je, dík pražské kavárně, vystřídají Slováci.)

   Moravec

   Smazat
 8. Tak od poslance SMERu se asi nic jiného čekat nedá.
  Ale nutno brát v úvahu, že prezident má na chod Slovenska tak malý vliv, že je úplně fuk, koho si tam Slováci navolí. Jestli to bude tahle zlatovláska nebo bruselský úředník, to nebude mít na život běžných Slováků žádný vliv.
  -p-

  OdpovědětSmazat
 9. Pan neomarxista Blaha zapomněl, že druhý tábor zahrnuje hlavně fašisy - Kotlebovce. Buď proto, že je tak hloupý, že neví která bije, nebo mu fašisti nevadí a rád s nimi spolupracuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Můžete jmenovat, které fašistické činy provádějí, nebo mají v plánu?

   Smazat
  2. Už tu mnohokrát psali, že neomarxizmus je prázdný hloupý termín bez patřičného obsahu. Užívá se jen jako nadávka. Blaha je levicový politik a není žádný neomarxista.

   Smazat
 10. Řekl bych, že hodnocení pana Blahy, je po tom výsledku prvního kola, správné.
  Výsledek prvního kola ukázal, že liberální strana politického spektra, se dokáže lépe koordinovat, než to spektrum jejich odpůrců. Bohužel, tak to je ve většině evropských států. P.K.

  OdpovědětSmazat
 11. Doriti Blaha, a kde si bol doteraz??? Fakt hrdinský postoj, že "ešte len na ňu vytiahnem špinu"! Presne na to sme doplatili pri Kiskovi, vtedy sa tiež neznámemu trtkovi budoval kult osobnosti "Dobrého Anjela", teraz si to máme znovu zopakovať??? Veď keď máš relevantné informácie, von s nimi, na čo čakáš, ako sa majú bežní ľudia dozvedieť o Čaputovej charaktere a backgrounde?
  To, že so zverejnením diskreditujúcich iformácií čakal až kým prebehne prvé kolo volieb považujem za politickú kalkuláciu. Takto (ak teda nejaká špina na Čaputovú skutočne existuje) prihrá hlasy svojmu straníckemu kandidátovi (mimochodom pre väščinu Slovenska neprijateľnému eurohujerovi), ak by to totiž urobil ešte pred prvým kolom, tak by sa zvýšili preferencie Hrabina a Kotlebu.
  No nič Ľuboš, všetci sme veľmi zvedaví, čo nám to chceš prezradiť.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Blaha se chová racionálně. Jde mu o vítězství svého eurohujera. Jemu přeci nejde o blaho Slovenska.

   Smazat
  2. Oba píšete hlouposti. Blaha přesně popsal, kterému z těch dvou zel dává přednosta a proč. Zlatovláska to není.

   Smazat
 12. Ať si Zuzanu Č. řeší bývalí spoluobčané na Slovensku, nám stačí naše Mirka N. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 14. Právě jsem obdržela ze Slovenska zprávu. Čaputová prohlásila, že když bude Kiska za odhalené podvody uvězněn, ihned ho pustí na amnestii. Vida, myslí se na všechno. Nic bych za to nedala, že její první poradkyní by se stala osvícená Magda Vašáryová.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 14:51
   Kdyby to byl jenom Kiska,těch čekatelů na amnestii tam bude více.Naprosto nezkušená v politice,na všechno poradce.Šefčovič je o trochu chytřejší,než Čaputová.
   Že až takhle hluboko klesne povědomi,odpovědnost Slovenských voličů.tak to jsem nečekal.

   Smazat
  2. P.Radosto, stupňuje se to, měl byste s tím něco dělat, aby nedošlo k vyhoření V.J.Horák

   Smazat
  3. Amnestie pro Kisku?
   To nic není!
   To já jsem od slovenských příslušníků StB obdržel opravdu DĚSIVOU zprávu:

   Eurohujerka Čaputová veřejně prohlásila, že je ochotna vydat NEUVĚŘITELNĚ BRUTÁLNÍ rozkaz Slovenské armádě: Rozkaz ke střelbě na krásné vojáky nepřemožitelné Armády Ruské federace, osvobozující Slovensko od NATO, EU, kapitalismu, demokracie a ostatních evropských hodnot.

   Je jasnější než Kremelské Slunéčko, že po takové zprávě Čaputovou nebude volit ANI JEDEN komunista, putinista, zemanista a babišista, ani jeden příslušník či spolupracovník StB/KGB/FSB.

   Prostě: Tyto prezidentské volby na Slovensku jsou stejné jako volby v Česku – je to TEST INTELIGENCE celého národa, test stupně připravenosti celé země na opětovné začlenění do Velikého Ruska.

   Komunismus-putinismus-siťinpchingismus – budoucnost lidstva!


   P. Radosta

   Smazat
  4. Nabízí se jedno zajímavé srovnání tatíčka Klause s Čaputovou . Klaus dal amnestii zlodějům když končil jako prezident . Čaputová už dává amnestii a to ještě není prezidentkou . Jak bude asi vypadat její celá doba prezidentování ?

   Smazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 17. Topky cz.: “Zuzana Čaputová
  Zuzana Čaputová vyštudovala Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave, ktorú ukončila v roku 1996. V tom čase sa na právnickej fakulte diplomové práce nepísali…” Tedy jako právnička diplomku nepsala ani neobhajovala.

  OdpovědětSmazat
 18. Když vyhraje Čaput
  Slovensko je kaput !

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 20. Já to nemohu také pochopit, co tam Slováci provedli, kdyby neměli zkušenosti s Kyskou, tak se nedivým, klesli v mých očích, každý jiný, jen ne tato. Když na Slovensku udělají dobrou PR třeba kozlovi, tak i kozel tam může být prezidentem

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drahý anonymní soudruhu a soukmenovče, mám pro Tebe dobrou radu zdarma: Uč se historii.

   Ano, z historie naší české vlasti bys pochopil, že Slováci byli takoví VŽDY.
   Viz jejich selhání v r. 1946: Zatímco my Češi jsme přirozeně volili komunisty a národní socialisty (benešisty, ne německé nacisty, samozřejmě), tak Slováci volili pravičáky.
   Díky tomu my Češi zůstáváme JEDINÝM národem v celé historii lidstva, jenž si zvolil cestu k socialismu v buržoasních volbách.

   Prostě: Nyní Slováci volí dle své vrozené letory.
   Nejsou to prostě ani Češi, ani Rusové. Jsou odrodilými Slovany, sprostě zabírajícími území mezi Českem a Velikým Ruskem.
   Proto budou brzy BEZEZBYTKU počeštěni a poruštěni, po osvobození Slovenska naší a ruskou armádou.

   Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


   P. Radosta

   Smazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paní Čaputová je velmi pohledná žena a vlastenci a SMER měli nasadit rovněž mladé a krásné ženy. Mohla by být na závěr volební kampaně promenáda v plavkách, soutěž v kouření doutníků a pojídání banánů....

   Smazat
 22. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 19. března 13:53.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 23. Co, pro živého Lenina, může být horší než NESTOUDNÁ obrana evropských hodnot?!

  Co míní svými výhružnými slovy „ …pravda, která teprve vyplave na povrch o Čaputové, bude ještě bolet “, náš mladší slovenský bratříček s.s.Blaha ?!?!
  Vždyť co ještě horšího se můžeme o eurohujerce Čaputové dozvědět, než to, co už dobře známe – že se PRANIC NESTYDÍ za svou zarputilou a dlouholetou obranu evropských hodnot?!?!?!
  Že by Čaputová byla nejen agentkou CIA a Mossadu, ale též reptiliánů, vesmírných ještírků? Vždyť už je dávno přesvědčivě dokázáno, že i reptiliáni jsou pouzí služebníci sionistů, těch zpropadených vynálezců multikulti!


  Prostě: Náš drahý slovenský soudruh a soukmenovec Blaha může klidně, na rovinu a v pohodě národu vysvětlit, že kdo chce do Evropy, kdo chce na Slovensku udržet kapitalismus, demokracii a ostatní evropské hodnoty, je zrádce Slovanstva a naší rodné Západní Asie.
  A bude vymalováno, protože ŽÁDNÝ komunista, putinista, zemanista a babišista nechce zpět do Evropy.

  Na druhou stranu: Slováci už jednou volili PROTI míru a socialismu, PROTI vstupu naší vlasti do Sovětského svazu.
  Bylo to v r. 1946, kdy my Češi jsme zvolili komunisty a národní socialisty v buržoasních volbách, jako JEDINÝ národ v celé historii lidstva.
  Ano, tak dobří jsme komunisti, my roduvěrní Češi, my mladší bratři Rusů.

  Zato Slováci tehdy volili nějaké pravičáky, ti hlupáci, ti zrádci presidenta Beneše i Velikého Stalina …
  Takže není vyloučeno, že i dnes si zvolí někoho ZCELA JINÉHO než my Češi a Rusové: Místo člena Komunistické strany a příslušníka (či spolupracovníka) StB/KGB/FSB si Slováci mohou zvolit nějakého obhájce evropských hodnot …
  Či dokonce OBHÁJKYNI, což už je nám roduvěrným Čechům a Rusům ZHOLA nepochopitelné.

  Pak ovšem bude nutno přistoupit k rázným akcím: Až se nepřemožitelná Armáda Ruské federace začne prodírat k Bratislavě od východu, tak my Češi musíme zahájit - SOUČASNĚ – drtivou ofenzívu od západu.
  Ano, sevřeme Slovenskou armádu, v té době pořád členku NATO, do kleští, a rozdrtíme se vším všudy.
  A pak do humánního odsunu do Evropy zařadíme – bude-li to nutné – nejen Bratislavany, intelektuály, katolíky, podnikatele a kulaky, ale třeba CELÝ ten ideově nepevný, poevropštěný slovenský národ.

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.


  OdpovědětSmazat
 24. Nechť si Slováci zvolí podle svého,třeba Godzilu, hlavně když budou šťastní a spokojení a nepolezou k nám.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.