Reklama

čtvrtek 28. března 2019

Máte strach ze smrti? Tak rychle na Slovensko, tam se nebudete bát umřít

Poslanec slovenského parlamentu Ĺuboš Blaha
Ĺuboš Blaha a -rp-
28. 3. 2019  FB poslance a PrvníZprávy
Chci, abychom byli zemí, kde se lidé nebudou bát umírat, řekla Zuzana Čaputová, kandidátka na slovenského prezidenta, v přímém přenosu na Rádiu Expres.

„Už jí nejspíše z toho všeho přeskakuje. Jak chce zařídit, aby se lidé nebáli umírat? Co to proboha říká?,“ ptá se slovenský poslanec Ĺuboš Blaha.

„Já nevím, ale vždy, když se dívka snaží říct něco jako že hrozně moudrého a na chvíli přestane používat fráze, co jí napsal Aron Shaviv, tak vypustí takovou perlu. Úplná Simone de Beauvoir. Lidé, nebojte se umírat, prezidentka to zařídí,“ pokračuje na Facebooku slovenský poslanec.

Kampaň Čaputové vede agentura "Shaviv Strategy and Campaigns" spojená s převratem v Černé Hoře


„Jen tak přemýšlím, co si po takové větě pomyslí průměrný sluníčkář. Co se mu tak asi honí hlavou,“ přemýšlí Ĺuboš Blaha.

„Ó, Zuzanko, ty jsi naše spása, ty jsi naše všechno, všecičko, pokud ty budeš prezidentkou, už se nebudeme bát ani smrti. Neboť když ty tam budeš, tak i umírání bude hezčí a slastnější, neboť jsi taková úžasná, jedinečná, skvělá - ach. I na smrt zapomeneme, jen ať tam si - ty naše sluníčko, ty naše lásko, naše naděje, co je nám po nějaké smrti!,“ vyzývá Blaha.

„Zuzanko, při tvých nekonečně moudrých výrocích by nejeden Sokrates zbledl závistí. Držíme ti palce, ať i nadále bavíš Slovensko,“ končí glosu Ĺuboš Blaha.(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)

38 komentářů :

 1. Mně nejde na rozum, jak může být někdo, kdo je financován ze zahraničí vůbec připuštěn k volbám? Přeci to je automaticky cizí agent a na to musí být zákon. To je přeci základní demokratická věc, bez takového zákona nemají volby a politika vůbec smysl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do toho se ale nepočítají prachy z Ruska nebo Číny - tam je to OK. Viz náš Zeman, u něho to nějak jeho fanouškům nevadí.

   Smazat
  2. Ad blbeček 8:43 - kdes vzal informaci, že český prezidentn je financován ze zahraničí? Proč s tím, ty jelito, nejdeš na BISku?

   Smazat
  3. Na blbce jako je ten anonym 8:43 se nemá reagovat.

   Smazat
  4. 8:53 což on na tu BISku chodí, ale dokonce ani tam ho furt nikdo nechce, už desetkrát propadnul při testu ze srovnávacího čučkosloví, a to i když během doby několikrát mocně snížili standardy

   Smazat
 2. Pokud zdechnou všichni sluníčkáři tak to bude skvělé jen do ní do blbky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Agnus Dei, CLITORIS peccata.1945- Berlin kaput, 2019- Slovensko čaput...

   Smazat
 3. Ta má vymeteno v kouli jako Drahoš, jestlipak umí také stahovat králíky?

  OdpovědětSmazat
 4. Chitráci, fšichni se pletete, v tom má prsty Putin!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O tom netřeba psát. To je samozřejmé. Premisa, která se nedokazuje.

   Smazat
  2. Kdyby jste své myšlenky publikoval v zemi,kde je
   trestný analfabetismus,byl by jste patrně
   popraven.Vaše řádka mi málem poškodila zrak.
   Přestaňte řešit politiku a vraťte se do 2.třídy
   ZŠ.

   Smazat
  3. 11:49 Domníval jsem se, že i žák druhé třídy pochopí, že jsem "chitrák" a aby neměl pochyby, tak i "fšichni". Spletl jsem se, ale vi jste lyšák a hnet jste mňe odhalil.

   Smazat
 5. Takže ona je loutkou nějakého žida?.... Potěš pánbůh!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejenom ta slovenská... Panstvo naše dokazuje, že ČR je nejlepším přítelem Izraele v Evropě. Právě to řekl pan president na Barandově, kdy v tomto jmenoval další kandidáty na tento čestný titul v souvislosti se stěhováním naší ambasády z Tel Avivu do Jeruzaléma. O nákladech stěhování, ani kam a za kolik ta bouda bude, se nezmínil.

   Chcete tu Helmuta, nebo Jonáše? Černý Ibrahím (= Abrahám) vleze všude sám, i kdyby měl vlastní loď potopit a lepší, když je zachraňuje, upirátit.

   Už tu jsou sice všichni, ale nikdo z nich nás před sebou samým chránit nemá zájem - svorně nás ždímají jako hadr na podlahu; jde o to, kolik nám zůstane - kdo s námi třeba místo podlahy na WC utře svůj stůl po hodování.

   Smazat
  2. Kdyz nekdo vystuduje prava ,ale propadl by v pomocne skole , je naivni ocekavat nic jineho nez to nejhorsi..Tak musela vykdakat ,co zaslechla omylem od vrchnosti..
   Misto pro jine z pousti a dzungle musi byt zajisteno...Slovaci ,at uz jste pryc..
   Ze Slovenska..

   Smazat
 6. Ona to paní kandidátka myslela tak, že zajistí pro slovenský národ dostatek drog a alkoholu, které národ oprostí od nespavosti, deprese, nenálad a blbých tužeb po životě v míru a lidskosti. To se bude pak národu umírat s jucháním - radostně půjde vstří smrti. Vzpomeňte - vojákům před útokem se dával také alkohol, aby se jim radostněji umíralo, tu za cisaře pána, tu za nacismus, tu za peníze kapitálu....

  OdpovědětSmazat
 7. Ta fráze se dá vysvětlit také tak, že za dobu působení p. Čaputové na postu prezidenta Slovenska, se jí a jejímu týmu podaří život Slovákům tak znepříjemnit, že pro ně bude umírání vysvobozením. Pak se jej možná nebudou tolik bát, ale naopak se na něj budou těšit.
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Se Sorošem do hrobu s písní na rtech!

   Smazat
  2. P.ABC CO VY NA ŠŤAVNATÉ KOMENTÁŘE POD NWOO.ORG NAŠI

   sesterské konkurence HVzV jsou i naše volby jen hrou na demokracii?

   http://www.nwoo.org/2019/03/26/volby-v-cr-jsou-hrou-na-demokracii/

   Co byjste napsal třeba i tam...

   HzNR

   Smazat
  3. Čaputová už připravuje Slováky na to, aby uvolnili místo pro sto dvacet milionů Afričanů kteří se chystají do Evropy. Jenom jim chtěla naznačit, ať umírají rychle a ať se toho nebojí. Pan Soroš nemíní čekat!

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sto-dvacet-milionu-Africanu-do-Evropy-BBC-zverejnila-alarmujici-pruzkum-575532

   Smazat
  4. 10.56 To jste trefil hřebíček na hlavičku, napadlo mě totéž, co taky jiného. Jak jinak to zařídit aby člověk ztratil lásku k životu, to je snad nejsilnější pud všech živých bytostí. Je přece známá fráze "živí budou závidět mrtvým". TO se mají Slováci na co těšit. Snad se na poslední chvíli vzpamatují, vzmuží se a tu loutku nezvolí, jinak jim buď PánBůh milostiv!

   Smazat
  5. A mrtvi , budou zavidet zivym...Vas Nostradamus...

   Smazat
  6. Vlastne naopak : A zivi budou zavidet mrtvym...Nostradamus.

   Smazat
 8. Dobrý den.
  Mám dojem, že by této dámě měl někdo poslat knížku Ladislava Mňačka "Ako chutí moc". Může to být, nejen pro ni, docela poučné. Četla jsem ji v roce 1967, kdy vyšla na Slovensku v Košicích, tam jsem pracovala za VŽKG. Hezký den.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paní Věro souhlas. V práci jsme jeden slovenský výtisk četli, šel z ruky do ruky, bylo to tenkrát
   za panování Novotného. Dnes jsme "lepši" funkce prezidenta se dá koupit a nikomu to nevadí.

   Smazat
 9. Vůbec zarážející je, že když se někdo rozhodne kandidovat na prezidenta, že si nechá radit od nějaké agentury. Ubohé..

  OdpovědětSmazat
 10. ČAPUTOVÁ VÁM CHCE ŘÍCT, ŽE SMRT ZAČNETE VNÍMAT JAKO VYSVOBOZENÍ A BUDETE SE NA NI TĚŠIT, TAK ZLÉ ŽITÍ VÁM ZAJISTÍ!

  OdpovědětSmazat
 11. Zuzanka je fajn blondýnka. Snad byste nechtěli, aby něčemu rozuměla ? Na Slovensku se přece moudrý a chytrý prezident nenosí, byla by to ostuda ve světě blbů ! A těch je na Slovači neurekom !

  OdpovědětSmazat
 12. To asi nema cenu komentovat.. dnesni "elity" uz stejne vidim jako mimone

  OdpovědětSmazat
 13. Abychom se v ní nespletli, nebot se ze Zuzky může vyklubat slovenská Pýthie. Už jednou umírali Slováci na Východě, pochybuji ovšem, že rádi, ale dnešní sluničkáři mají v sobě jistě více nadšení, zvláště když budou posílení tuzemskými. L.H.

  OdpovědětSmazat
 14. To, že se nějaká .. s drzostí sobě vlastní uchází o tak vysokou ústavní funkci, na niž osobnostně nemá, mě už nepřekvapuje. I u nás je těch, co mají drzé čelo větší poplužního dvora, je také víc než dost.
  To, co mně ale hlava nebere, je to, jak je možné, že jí bratři Slováci, kteří jsou známí svým racionálním myšlením, už v prvním kole dali hlasů, že málem vyhrála ...
  To, že snad i nakonec vyhraje, přece nebude vinou jakéhosi Áróna Šaviva, který jí dělá PR kampaň či Söröse, který na svém "altruismu" nešetří, ale vina lidu slovenského obecného, který se s takovou lehkostí nechává manipulovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:53 souhlasím .Ale není to u nás podobné?Podívejte,co si volíme ?To je tragédie.

   Smazat
  2. 13:46 Z tvojho drístu je jasné, že ani v česku to múdrosťou nekvitne.

   Smazat
 15. Slovensko bude druhé Kosovo. Už se to tam zkouší delší dobu - kuciakovská barevná revoluce, dolarové / zatím odmítnuté/ půjčky na obnovu letišť, lynčování nepohodlných osob v tisku,
  vyškolená Zuzanka z Pezinku na trůn - a agentura spojená s Černou Horou už to jen dokresluje. Osud Slovenska bude stejný jako osudy malých států po rozbití Jugoslávie. Sledujme a zapamatujme si.

  OdpovědětSmazat
 16. To je fakt lákavý program, to zabere.

  OdpovědětSmazat
 17. Až zvítězí Čaputová, bude na Slovensku ráj. Všichni Slovácí, co nalezli do Čech (je jich tady přes 100 000), se vrátí domů. My Češi je rádi doprovodíme až na hranice, bude od nich pokoj ! Mají svůj "štát" - tak ať táhnou ho budovat !!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:54
   Normálně nepoužívám sprostá slova, ale 12;54 = VŮL

   Smazat
 18. Dnes budou putleroffské kurvy bulet! Jééé, chycht!:-)))))))

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.