Reklama

čtvrtek 14. března 2019

Ministr Petříček ocenil M. Albright a J. Solanu za krveprolití v Srbsku


Jaromír Petřík
14. 3. 2019     jaromirpetrik
„Humanitární bombardování...“ Výraz, který se všeobecně vžil v souvislosti s vojenským napadením Srbska vojsky NATO. Na této agresi měli rozhodující podíl M. Albright a J. Solana, které ministr Petříček ocenil za „zásluhy...“ aktualnePřipomeňme si rok 1999, kdy probíhala válka na Balkáně. Kosovsko-albánská UCK tehdy v Kosovu vraždila obyvatele srbského původu s cílem etnicky vyčisti Kosovo od Srbů. Tehdejší prezident Miloševič na to reagoval tím, že na ochranu civilního obyvatelstva poslal vojsko, které mělo s albánskými teroristy bojovat. Jak se to vyvinulo, je už dnes známé. Na obou stranách byly oběti, ale rozdíl v tom, že vraždy, které páchala UCK byly připisované Srbům. Opačně se nic takového nedělo. Západ, aniž cokoliv vyšetřoval, označil za pachatele Srbské vojáky a Slobodana Miloševiče. Známý je incident v Račaku: wikipedia.
Hlavním cílem USA totiž byla vojenská základna na území Srbska a tak bez mandátu RB OSN (ZDE) zahájila vojska NATO agresi proti Srbsku, kdy „humanitárně“ padaly bomby nejen na vojenské, ale na civilní cíle. Stovky zabitých srbských civilistů jsou toho důkazem. A důkazem skutečného důvodu vojenského napadení Srbska byla ještě téhož roku 1999 vybudovaná obrovská vojenská základna Bondsteel na srbském území. A strůjkyní toho všeho byla právě M. Albright...

Agrese v Srbsku ze strany zemí NATO znamenal hození do koše pro odpadky První článek Washingtonské smlouvy při založení NATO (1949), který zavazoval, že se NATO zdrží ve svých mezinárodních vztazích hrozby silou nebo použití síly jakýmkoliv způsobem neslučitelným s cíli OSN. A později znamenala také zavržení Rezoluce RB OSN čís. 1244 z června 1999, která uváděla, že od NATO okupované Kosovo i nadále zůstane v rámci SRJ.

Za 20 let se situace v NATO trochu posunula, ovšem ne k lepšímu. Od vazalských zemí nyní USA vyžadují doslova „povinnou nenávist“ k Rusku.

K tomu jen dodám, že kdyby se kterýkoliv náš občan vyjádřil na adresu Romů a nedej Bůh Židů, stejně jako se rusofobové vyjadřují na adresu Ruska a Rusů, je téměř jisté, že by s nepodmíněnými tresty seděli ve vězení za hanobení rasy a národa.

"Tato povinná nenávist vůči Rusku však může být velmi drahá", padlo na demonstraci proti NATO  ZDE
 
Co si naši občané myslí bez ohledu na neuvěřitelnou masáž ve všech našich mainstreamových médiích, nejlépe ilustruje diskuse občanů na toto téma - cituji diskusní příspěvek s nejvíce plusy: „Jan Panák, Tábor Út, 12. března 2019, 19:47:08 | Souhlasím | Nesouhlasím | +227 / -9
"Velmi příznačné by bylo, pokud by ti pokrytci obdrželi své medaile potřísněné lidskou krví. Jeden by se z těch amorálních figur hnedle pozvracel..." novinky.cz/diskuse  Osobně se pod tento výstižný příspěvek podepisuji, stejně jako se podepsalo doposud 227 čtenářů v diskusi.

Ať jen dále pokračuje ČSSD ke své cestě k nevolitelnosti. Vyznamenat původce rozpoutání agresorské války v rozporu s mezinárodním právem a bez souhlasu RB OSN, patří mezi černé skvrny našich dějin.

Smutné je, že v této situaci selhal i prezident Miloš Zeman, který se v minulosti k bombardování Srbska vyjádřil takto: „Možná, že si ještě vzpomenete na česko-řeckou iniciativu. Nu a při tomto projednávání jsme byli ujištěni, že budou bombardovány pouze vojenské cíle a toto ujištění nebylo splněno. Takže jak vidíte, slibům některých politiků se nedá tak úplně věřit,“ konstatoval prezident. ZDE  A nyní politiky, kteří svoje sliby nedodrželi vyznamenává za „zásluhy.“

Je smutné, že politikové, kteří si zachovali charakter a úctu k mezinárodnímu právu, byli pouze komunisté a členové SPD, kteří účast na oslavách 20 let v NATO odmítli.

51 komentářů :

 1. Petříček asi dostal školení od Karl von ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V ČT 24 11.3.2019 americký velvyslanec v ČR Stephen King říká že také Petříček navštívil Langley : https://www.youtube.com/watch?v=hzhy6NjMpiA

   Smazat
  2. František Chvalkovský, Pocheho a Petříčkův nedostižný vzor. Proto také NEJEZDÍ PO DÁLNICÍCH SPOLEČNĚ V JEDNOM AUTĚ

   Smazat
  3. Nikoho ze Schwarzenbergů si neber rypáku, odulý čechomužyku! Byla to šlechta už od časů Svaté římské říše, jejímž nástupcem se stalo Habsburské soustátí. Od obou říší jste dostali šanci stát se z asijských divochů civilizovanými Evropany, kterou jste ovšem nevyužili! A tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska, aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie, tak se Čecháčkovo odtrhnulo od demokratického Rakousko-Uherska, aby skončilo přesunem do ruských stepí! Rakovinový nádor husitsko-bolševické loupeživé, rusofilské, protievropské, zamindrákované, pomlouvačné a lumpenproletářské lůzy a zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny. Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy! A přitom i Švajc nám moh koukat na záda, kdyby došlo k odsunu čechomužiků do Bosny podle původního plánu Všeněmců, kteří v tom směru tlačili na jejich císařské Výsosti Franze Josefa I. a Wilhelma II.! Viz slova pana říšského kancléře Bethmanna-Hollwega: "Tato válka (rozuměj WWI.) jest vedena aby byl zničen živel slovanský v Rakousku!" Za První republiky u nás tvořilo německy hovořící obyvatelstvo 1/4 z celkového počtu, ale tvořili téměř 2/3 HDP!! Čili je logický, že když vyženeš tu 1/4 obyvatel, která se podílí na tvorbě 60% HDP, tak nemůžeš nespadnout mezi státy jako je Polsko, Pobaltí nebo Maďarsko! To dá rozum! Páč oni drželi ekonomiku království Českého už od Přemyslovců nad vodou a nemuseli nikomu nic závidět a někomu se furt klanět! Slovanští čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". Čecháčkové se musí na někoho vymluvit!

   Smazat
  4. oprava: ... neber do toho svého komoušského ...

   Smazat
 2. No, on Zeman humanitární bombardování umožnil.
  Po půlnoci.
  Aby se civilnímu obyvatelstvu Bělehradu a čínským diplomatům dobře spalo.

  Vadí mi, jak se stále zapomíná na válečnickou úlohu zelených mozků Joschky Fischera a Jürgena Trittina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímalo by mne, jestli bombardéry lítaly také nad Rakouskem? Pokud nelítaly, jak to že Rakousko přežilo bez trestu?

   Smazat
  2. nie - nad Slovenskom

   Smazat
  3. 18:10 Kdyby Galaxy i lítaly, tak co ? Myslíte si, že by Rakousko proti nim vyslalo ozbrojené rogalo ?

   Smazat
  4. Rakousko nedalo souhlas s přeletem bombardérů NATO s humanítárnimi bombami nad jeho územím. Bombardéry NATO tento Rakousky nesouhlas ignorovaly a rakušané se svými stíhačkami na protest vystoupali na úroveň těchto bombardéru a dávali jim na vědomí, že překročili výsostné hranice Rakouska, ale k žádné ozbrojené akci nedošlo, protože Američani si dělali a dělají co chtějí , tak jako Hitler.

   Smazat
  5. Lietali nad Slovenskom. V tom mali práve Takúšani šťastie, že tu slovenské stádo navolilo bandu kolaborantov a tak Rakušani nemuseli porušiť svoju neutralitu. Nedávno kandidát na Slovenského prezidenta Š.Harabin podal žalobu na M.Dzurindu, Mikloša a na ďalších príslušníkov Dzurindovej kamarilly za trestný čin spolupáchatelstva pri humanitnom bombardovaní Srbska s dôsledkom vraždy nevinných civilistov. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 3. Stále více se bohužel přesvědčuji,že jsem udělal dobře,že jsem nešel volit "menší zlo".V tomto stupidním státě se nedá již nikomu věřit!!

  OdpovědětSmazat
 4. Nechme řádit Petříčka. Ze všech sil pracuje na zániku ČSSD v budoucím parlamentu :-)

  OdpovědětSmazat
 5. Takže panu PRDOPetříčkovi je moc líto, že sám není titulován "balkánským řezníkem"? Ale to při agresívní politice NATO, které je poskokem, se může splnit, byť třeba na jiné frontě a třeba i v matičce Praze, že bude holdovat genocidě českého národa. I TAKOVÉ ZRŮDY MÁME MEZI SEBOU, BYLI I DŘÍVE - TŘEBA HENLEINOVCI!

  OdpovědětSmazat
 6. Přátelé uvědomte si,že Petříček je jen jeden ze zmrdů a pohůnků sloužící probruselské klice v ČR.Za to své řitolezectví očekává teplé koryto v EU bordelu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mladí sociální demokraté - líheň Dienstbierů a Petříčků - konec nejstarší politické strany v Čechách.

   Smazat
  2. 16:41 Můžete jim napsat svůj názor přímo na jejich šéfa ing. Radka Hlaváčka na mailovou adresu "msd@mladi.cz". Zdá se mně to naprosto nezbytné, zdá se mi, že jsou naprosto odtrženi od reálného života ČR :-)

   Smazat
  3. Přátelé uvědomte si , že vlastně žádný Petříček neexistuje . Je to jen maňásek s podobou Petříčka , kterého si vodí Poche .

   Smazat
  4. 16:47...je reálný život v ČR vůbec nezajímá,voliči je nezajímají,republika je nezajímá

   Smazat
  5. 16:35, on není pohůnkem euro byrokracie, on je pohůnkem liberální partaje USA. Všichni liberální a válkychtiví eurobyrokrati jsou v podobném postavení.

   Smazat
  6. Jelikož je ale všem zřejmé, že jedovaté "úsporné" výbojky, netáhnoucí vysavače, černoše v adidaskách s iphony a auta s ukradeným válcem nepotřebujeme, měli by v případě mobilizace bruselští úředníci navléknout battledressy a padáky a být vysazeni za linií nepřítele.
   Snad aspoň tam budou k nějakému užitku.
   Pochopitelně, prosazovači zbrojních zákonů v senátu a PS u nás totéž, Petříček jako čatár.

   Smazat
  7. Zavři mordu, užgryndaný prase! Evropan Petříček hájí evropské ideje, stejně jako kdysi evropští dobrovolníci, kteří 22. června 1941 překračovali sovětské hranice a kteří na rozdíl o něho byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji. A dnes se rodí nová generace bojovníků za skutečnou Evropu, která vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 7. I pan Topolánek ho chválil, že "dělá" Berlín a Brusel. Tak se totiž dneska označuje lezení do konečníku. Aspoň je vidět, že mezi opozicí a vládní garniturou není žádný rozdíl. Otázkou je, s kým by do té války chtěli jít, když za těma jejich fantasmagoriema jde jenom pár zblbel inspirovaných Rambem.

  OdpovědětSmazat
 8. Stydím se za svého ministra zahraničí,dal jste metál tem ,kteří mají ruce od krve Srbských dětí,žen a starců. Fuj ! Prič z NATO !

  OdpovědětSmazat
 9. Shrnutí: Prezident Zeman opět (poněkolikáté) střelil kozla) "Proti p.Petříčkovi nic nemám a bude-li navržen, budu jej jmenovat..." Vždyť sám VELIKÝ Poche prohlásil: "Nepřipustím, aby ministrem zahraničí byl někdo, kdo nebude prosazovat stejnou politiku jako já"... V jaké zemi a době to žijeme, když tohle člověk potká na ulici a nesmí to ani zastřelit? (generál Mandel, Černí baroni).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Více a více se bude probírat, proč se stalo, co se stalo. Doktorovi Davidovi je to také dost divné a možná ho to tíží, proto tvrdí, že se nic nedalo dělat. Kdo nás zatáhl do této prekérní situace?

   Smazat
 10. Petříček je něco jako Chvalkovský.

  OdpovědětSmazat
 11. Je třeba si pamatovat Petříčka a ČSSD až budou volby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle heslo se hrubě neosvědčilo.
   Pak třicet let přihlížíme neuvěřitelnému bordelu.
   A pořád vyhlížíme nějaké volby, do kterých pluťáci zas vyrobí nějaké Piráti.
   Odvolatelnost, TEĎ.
   Referendum.
   Všechno ostatní jsou hříčky a postupné znevolňování národa.
   Fuj.

   Smazat
 12. Škoda, že mě nepozvali. Já bych to s takovou chutí odmítl !

  OdpovědětSmazat
 13. ČSSD je mrtvá, ovšem je třeba vzít v úvahu, že bude bleskurychle nahrazena stranou, která má také nějakého toho Petříčka v záloze.

  OdpovědětSmazat
 14. Udělím medaili a slavností pohoštění tomu, kdo dá Petříčkovi pár facek (a natočí to na video). :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já udělím 2 medaile za tu samou činnost jako navrhuje Anonymní14. března 2019 21:18.

   Smazat
 15. Zeman zklamal vícekrát, příští prezident by měl být Václav Klaus senior nebo junior, případně Ivan David.

  OdpovědětSmazat
 16. No jo je moc dobře že vypadnou ale tím pádem je levice v Čechách vyřízena. Příští vláda ods 2 ANO + ods.

  OdpovědětSmazat
 17. Ani Soukup si tentokrát nedovolil otázku k oslavám NATO. Škoda, reakce pana Zemana by byla v každém případě zajímavá.

  OdpovědětSmazat
 18. Ministr Svetříček bojuje především o to co s ním bude, až půjde ČSSD od válu.

  OdpovědětSmazat
 19. Maňásek Petříček, je dobrá volba k likvidaci ČSSD, když už ho chválí i Trautenberg, tak to je jistý polibek smrti. Za tak krátkou dobu nadělal maňásek tolik přešlapů až je to k nevíře co je to za zvíře. Je zřejmé, že ta úroveň politiků rapidně klesá a o to více vynikne intelekt pana presidenta s jeho projevy z hlavy a o to zuřivěji proti němu debilové brojí. Hej hou. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 00:04 V poslední době mám pocit, že za něj úřaduje jeho dcera. Tak jako tomu bylo v případě Háchy, starý Zeman by nepodepsal ty hnusy z poslední doby.

   Smazat
  2. Drž tlamu odulá svině! Evropan Petříček hájí evropské ideje, stejně jako kdysi evropští dobrovolníci, kteří 22. června 1941 překračovali sovětské hranice a kteří na rozdíl o něho byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji. A dnes se rodí nová generace bojovníků za skutečnou Evropu, která vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 20. Ak ti Pepku A5:44 uznáme právo nazývať sa "člověk", můžeš nejen "prohlásit svobodně to co říkají čelní představitelé svobodných demokratických států...", ale můžeš sa hneď pritom aj svobodně ísť obesiť a vůbec to nebudeme považovať od teba ako rusofobie. Naopak podáme ti aj svobodně štranek na ktorý sa svobodně povesíš. Môj profil Ukrofil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:15
   Psychopati jako ty se zlikvidují sami. :-)

   Smazat
  2. To gestapácké prase 10:15 se nenávistí zadusí samo. Nechte je kvičet a nevšímejte si toho náckovského zmetka...

   Smazat
  3. @admin Smažte prosím kreténa 22:25. Děkuji

   Smazat
  4. oprava: času - kreténa z 21:18, samozřejmě! Naopak Jeho Vysokoblahorodí z 22:25 mnohokráte děkuji s poklonou zlomením se v pase za pro mne zcela nové informace, které jsem si již dokonce stihl ověřit v matrikách a archivech a naprosto přesně sedí!

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. oprava: nemohla

   Smazat
  7. 7:39 To já rád kdykoliv pomůžu, každý má právo vědět, kdo je jeho pravej fotr, i když je to jen opilec Havel, zejména když ti to neměl kdo sdělit viď? Páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali tyjejí povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu kde vynášela popelníky vošukat a z toho si se vylíhl ty!:-)))

   Smazat
 21. Ocenit krvavou Madlu může pouze idiot, viďte, pane Petříčku.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.