Reklama

neděle 24. března 2019

Moskva se pustila do šéfa NATO: Stoltenberg lže a ani se nezačervená!

Jens Stoltenberg - generální tajemník NATO
- kou -
24. 3. 2019 facebook.com
Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharová uvedla, že generální tajemník NATO Jens Stoltenberg nepředkládá žádný důkaz, že by Rusko údajně porušilo Smlouvu o likvidaci raket středního a krátkého doletu (INF).


„Lže a ani se nezačervená. Na nedávném setkání v Mnichově s Lavrovem nemohl Stoltenberg předložit jediný důkaz o údajném porušení INF ze strany Ruska. Argumenty členů NATO, jako vždy, jsou na úrovni „vše je na sociálních sítích“ a „nikdo kromě vás toho není schopen“ , NATO je NATO,“ napsala rozčíleně Zacharová na své Facebookové stránce.

Vyjádřila se tak ke slovům Stoltenberga, že „všech 29 členských zemí NATO souhlasí s tím, že Rusko porušuje smlouvu o INF“. Podle něj „je tento společný postoj založen na zpravodajských údajích spojenců, včetně Spojených států".

Německá poslankyně: Kde jsou důkazy, že Rusko porušilo INF?

Stoltenberg také během projevu ve Varšavě řekl, že rozšiřování aliance není vůči nikomu provokací, ačkoliv si nikdo nedělá iluze, proti komu je to zaměřeno.

Spojené státy se rozhodly odstoupit od Smlouvy o likvidaci raket středního a kratkého doletu (INF) pod záminkou jejího porušení ze strany Ruska vyvinutou raketou 9M729, která měla překračovat stanovené limity doletu stanovené smlouvou. Moskva to popřela a naopak upozornila, že Washington porušuje smluvu instalací raketových zaří zení v Rumunsku. Rovněž poukázala, že USA nepředložily pro svá tvrzení důkazy. Nicméně NATO si pospíšilo loajálně se připojit k americké pozici.


47 komentářů :

 1. Západu je jedno že ,nedodrží sliby ,smlouvy ! rozšiřování NATO ,rozpoutaní druhé světové (zrada Mnichov )! fašisté!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlady a NATO , a nektere okupacni organizace v EU, Komise pro lidska prava pri EU, ktera poskytuje ty prava teroristum/okupantum a nikoliv lidem, a ktere dovazeji islamisty v milionech,na okupaci a nase zotroceni a zahubu pak maji povinnost , hystericky kricet jako svine kazdej den ,ze Putin chce zacit valku s celym svetem..Tim se to ma zakryt..

   Smazat
  2. NATO je Kaput , jako Slovensko je CAPUT.

   Smazat
 2. Jsou jak medúzy. Průhlední a bez páteře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou spíše jako chobotnice. Protáhnou se i malinkou dírou, když jí projdou jejich zobáky...

   Smazat
 3. A. Šándor v pátek na ČR+ říkal, že bychom měli Rusku vysvětlit, že Západ není jeho nepřítel. No já myslím, že mu těžko vysvětlíme něco, co je jasný jak facka. On to asi myslel trochu jako kritiku postupu Západu a NATO vůči Rusku, ale znáte ho, on tím tak prokličkuje, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Chce si ještě někde škrtnout a zároveň se ráno moci podívat na sebe do zrcadla. Taková autocenzurka dnes běžná:-)... Ale tak pořád lepší než generál Pavel, třeba. J.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Šándor prý vypsal cenu pro pisálka, který dokáže věrohodně Rusku i Evropanům vysvětlit, že Západ a NATO nejsou Rusku nepřáteli, přestože se tak bezostyšně chovají a dělají vše pro to, aby nedošlo k mejlce(/:-D)...

   Německo ani Áda byli přeci až do časných ranních hodin 22. 6. 1941 kámoši a zaručeně nebyli nepřáteli SSSR.

   Icik vrazil do ložnice... a vidí, jak si to Jajteles rozdává s Icikovou chotí Sárou... A Sára VYKŘIKLA Icik, věříš svým vlastním očím, nebo svojí milované VĚRNÉ manželce Sáře?

   A Icikův problém je i problémem USA, Deep state, NATO, i Šándora... jak vysvětlit Rusku, jak to vysvětlila Sára Icikovi.

   Předpokládám, že Rusko a už vůbec ne Putin, nejsou nějakej paroháč Icik. Na víru jsou Rabíni, Faráři, Popi a Imámové... ne vojáci, ani ruští politici. Takže překvápko z 22. 6. 1941 se může opakovat akorát ve vlhkých snech válečných jestřábů!

   Smazat
  2. 11;25, co mají církevní představitelé společného s tou vražednou chamtivou sebrankou? Války jsou povětšinou o chamtivosti, ne ideologické.

   Smazat
  3. 17.26 Co mají společného? Přeci tu chamtivost a mocichtivost. Neslyšel jste, že pod palbou se modlili i komisaři a politruci? Nebo když cestující zjistí, že jejich autobusák řídí ožralej?

   Smazat
  4. 16:59, to, že se žehnalo zbraním neznamená, že válku vyvolala církev, buddy. Střílíš špatným směrem.

   Smazat
 4. Tak to je západ neustále lže hlavně že už usa zakázané rakety testují.

  OdpovědětSmazat
 5. Koho máme teď za kamarády, a v jakých spolcích to nyní jsme, nám musí budoucnost ještě mnohokrát připomenout...
  Ani EU nevznikla jen tak.
  Který právník, zrozený ve fašistickém Německu, dal k dispozici právní formulace a způsob ovládání evropských států je rovněž v historii dohledatelné...
  A pravdivý výklad Washingtonské smlouvy nám rovněž dal až pod nos M. Polreich...
  O věrohodnosti politiky USA lze rovněž polemizovat...
  Dále škoda slov!

  OdpovědětSmazat
 6. Pseudohumanismus ve Švédsku:
  ŠVÉDSKO: Mnoho oslovených Švédů se vyslovilo pro přijímání uprchlíků. Následně se však vymlouvají, proč si jednoho nemohou nastěhovat k sobě.

  https://navratdoreality.cz/pseudohumanismus-ve-svedsku-6974.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jako u nás s Cikány. Kocám ani Šabatová se nechtěli NASTĚHOVAT ANI DO BYTŮ zdarma nabízených obcemi na severu... a to by měli za sousedy prvotřídní multikulturní obohacovače z povolání a jistě by jim tehdy zaplatili i koncert Věry BÍLÉ...

   Nikdo nemá nic proti skládce... ale na svojí louce ji nikdo nestrpí. Ovšem přiznat to není politicky korektní, že?

   Smazat
  2. 11:47, myslím, že pan Kocáb a paní Šabatová jsou vysoce humánně založení lidé a to, co jste řekl, je sprostá pomluva! Tito, dá se říct, že světci, dávají většinu svých sil na záchranu životů uprchlíků, kterým vybavují bydlení v dobré čtvrti a věnují svůj drahocenný čas, aby jim zajistili vše potřebné navzdory protestům českých rasistů.

   A laskavě si odpusťte ty odporné poznámky, že by tak angažovaní a skvělí lidé měli bydlet někde vedle smradlavé pakáže. To jak jste si dovolil? Možná na vás podám oznámení.

   Smazat
 7. "Nicmene NATO si pospisilo...."
  Myslim si, ze to obkoukali v Cesku !
  Sice se vzajemne vsichni hadaji se vsemi, ale drzi spolu jako hovno na vojenske kosili.

  OdpovědětSmazat
 8. Že NATO lže, není nic nového pod sluncem. Dělali to vždycky. Je to ohavný agresivní zločinný pakt.

  OdpovědětSmazat
 9. NATO není obranný vojenský pakt. NATO je útočný pakt. Bohužel v tomto útočném paktu se ocitla i Česká republika. V Afghánistánu položili naši vojáci život za zájmy někoho jiného než České republiky. NATO útočí jen na slabé státy. Kdyby zaútočilo na Rusko, tak si NATO vyláme zuby a naši vojáci by se topili v potocích krve. Jen vzpomenu několik případů, kdy díky NATU umírali obyčejní nevinný lidé.
  1. SRBSKO (Jugoslávie) - president ČR Václav Havel nazval bombardování Jugoslávie za humanitární. V současnosti je po Václavovi Havlovi pojmenováno pražské letiště - což je dle mého názoru největší urážka bratrského srbského národa. Je potřeba připomenout, že slovanské národy by měli držet spolu. Tehdejší vláda ČR nevydala žádný protest proti bombardování bratrského národa - Srbů.

  2. Irák - bombardování bylo zdůvodněno, že se na území Iráku nachází chemické zbraně. NATO zničilo zemi včetně krásných historických památek ale chemické zbraně nebyly nalezeny.
  3. Lýbie . Byla svržena hlava státu plukovník Kaddáfi který vedl Lýbií k rozkvetu. A výsledek smrti Kaddáfiho je znám v současnosti. Hromada utečenců z Afriky, kteří zaplavují Západní Evropu a je jen otázkou času, kdy zaplaví ČR.

  Díky členství v NATO, máme armádu o pár mužích, kteří nejsou schopny ČR ubránit. V případě nějakého konfliktu se na nás země NATO vykašlou, stejně tak, jak tomu bylo v roce 1938. Tenkrát se na nás vykašlali Anglie a Francie.
  Jediná naděje k rozkvětu ČR je vystoupení z NATA, z EÚ a přidat se na stranu bratrského Ruska, kterému vděčíme za to, že český národ existuje. Je nutné také vzpomenout, že Rusko zabírá 1/6 světa a je to země neuvěřitelných exportních možností. Rozhodně bychom tam vyváželi investiční celky s vysokou přidanou hodnotou. V současnosti vyvážíme obrazně řečeno šroubky do VW, a smetánku seberou Němci v podobě hotového výrobku s přidanou vysokou hodnotou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On je ten seznam zemí, které NATO vybombardovalo, je mnohem širší. Vzpomeňme např. Sýrii z důvodu smyšlených chemických útoků, či Afganistán, jelikož se tam údajně skrýval Bin Ládin. Podle stejné logiky, by museli bombardovat česká města, když by se například rozhodl ukrýt na nějaké chatě v Beskydech. To by se asi kavárně moc nelíbilo. NATO si vždycky ty miliony zabitých civilistů před světovou veřejností obháji.

   Smazat
  2. 11:37, v Sýrii není NATO. Tam bojuje z této strany a proti Asadovi jako CJTF-OIR, USA, Francie, Británie, Německo, Belgie, Holandsko, Kanada a Dánsko. Taky jsou tam Turci, ale ehmm ňák se vymkli.

   Smazat
  3. Odpusťte nám bratři Srbové za uznáni uloupeného Kosova . Živjela Srbija,stop NATO!

   Smazat
  4. Dnes členové NATO, tedy naši skuteční spojenci Albánci, měli aspoň ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Taky kdyby nebyla islamizace pro Západ přínosem, tak by ji média, elity a ostatní mravní autority tak nepodporovaly. Bohužel Adolf začal válku se Západem, protože nepochopil, že tím etnikem co nejvíce škodí nejsou Židé, ale Slované jako celek, jelikož už tehdy vědci prokázali, že populace ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat Slovany proti sobě, aby se vyničili. Potenciál vzájemné nenávisti k tomu maj. Jejich stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou a území se připraví pro nové, nejlépe muslimské kolonisty ...

   Smazat
 10. Ono to tak úplně není, že by NATO, v prvé řadě nedodržují žádné úmluvy SS a tupci v NATO nemohou zůstat pozadu. Že presidente Zemane?

  OdpovědětSmazat
 11. Naším úkolem je vysvětlit Západu, že Rusko není jeho nepřítelem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:38 Souhlasím s Vaším názorem, akorát bych si ho dovolil trochu upravit.
   Naším úkolem je vysvětlit především občanům ČR a Západu, že Rusko není jeho nepřítelem. Rusko nikdy žádnou válku nerozpoutalo, ale zúčastňovalo se na jejich ukončení.

   Smazat
 12. noviczech
  ...západ to má těžké, lžou jako Jidáš a teď mají problémy a velké s uprchlíky! Psali, že už nemohou přijímat (konkrétně Německo) uprchlíky, ročně přichází stále 162 000 uprchlíků, což je jedno velké město a ?,kdo to bude financovat a jak z toho ven? Možná by se jim Židům západním válka hodila, ale jen obyčejná a aby Rusko prohrálo, pak by měli i dost energetických zdrojů! Jo jsou to Satanovy děti, mluví jedno a dělají pravý opak!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:08 Vážím si Váš komentář. Akorát dodám, že na Rusku si vylámal zuby jak Napoleon, tak i Hitler. V obyvatelích Ruska je zakořeněno vlastenectví - to znamená, že v případě ozbrojeného konfliktu by obyvatelé Ruska věděli za co bojují. Na Západě je štvavá kampaň proti Rusku, ale kdo jednou navštíví Rusko (bez CK) na vlastní pěsť a pobude v této krásné zemi měsíc, tak jako se to povedlo mně, tak zjistí že skutečnost je úplně jiná, jako je prezentována Západem. Navíc je Rusko bohatá země jak na nerostné suroviny, tak i na energie. Bez Ruska nemůže Západ existovat.

   Smazat
  2. 14:42, a kde jste konkrétně byl?

   Smazat
  3. 14:42 V Rusku jsem byl 3x. Měsíční dovolenou jsem trávil u Bajkalu, Východní Sibiři a ve Východních Sajanách.

   Smazat
  4. 19:11, hezký kraj. Zkušenost s lidmi byla jaká? Možná byste mohl někde uveřejnit obrázky a trochu to popsat. Na netu se samozřejmě najde kde co, ale pohled našince je vždycky inspirativní.

   Smazat
  5. 6:42 Těch zážitků a zkušeností je hodně. Na nettu jsem nic nepropagoval a až do roku 2010 jsem fotil na klasický ruský fotoaparát FED 5. Rusko je naprosto bezpečná země. Při cestování vlakem vždy si kupují nejlevnější jízdné (platzkartu). Je to lehátkový vagón bez kupé - každý na každého vidí. Možná jeden zážitek: Při cestování vlakem z Tyndy do Irkutska v noci ze spánku začala křičet spolucestující. Jelikož ve vagónu každý na každého viděl, okamžitě se probudilo několik chlapů aby zjistili co se děje. Doporučují Vám cestovat do Ruska ale ne přes cestovní kancelář - to je drahé a nic nevidíte. Doporučují cestovat na vlastní pěst a předem si promyslet místa, které chcete navštívit. Levné spaní je v komnatach oddycha které jsou na vlakovém nádraží skoro v každém městě.Zde se platí za hodiny přenocování a platí se také za úschovu batožin. Vyplatí se spát také v soukromí, ale musí se předem dohodnout na ceně. I přes to, jaká je dnes u nás v ČR histerická rusofobní kampaň, Rusové nás mají rádi a mají zažitý název naší země Čechoslovakia.

   Smazat
 13. Být Rusy tak ty inteligenty dnes a denně varuji, že žádnou konvenční válku nepovedeme a průběžně bych zveřejňoval který z civilních cílů hodlám, jen tak mimochodem, trefit. Možná, že by to docvaklo alespoň veřejnosti.

  OdpovědětSmazat
 14. A u nas si nasli tez takoveho poskoka a chameleona jako je Petr Pavel a spol. Ci chleba jis toho pinicku zpivej. A vetsina politickych sasku je to same.

  OdpovědětSmazat
 15. To gesto, ten prstík Stoltenbergův zdvižený ...opičí se po islamistech, nebo se k nim hlásí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Voni to tihle hlavouni při vstupu k pultíku a nasměrování kamer dělají skoro všici. Putina nevyjímaje. Jen někdo to dělá furt a někdo jen když je nasranej. Islamisti né, ti jen ukazují, kerým prstem si ten den vytřeli prdel.

   Smazat
 16. Jak nahlížet na "svobodomyslné, demokraticky smýšlející, lidskoprávně vyspělé seveřany!"? Oproti nám "zmrzačeným, socialistickým lidožroutstvím?"!

  Zde několik ukázek, kdy si ze seveřanů, nebrát ani za mák, či trávu příklad!

  Počátky vnímání politiky Jense Stoltenberga v současnosti generálního tajemníka NATO.

  "Stoltenbergovy první kroky v politice byly již v mladistvém věku. Tehdy na něj měla významný vliv jeho sestra Camilla. Ta byla v té době členem marxisticko-leninské skupiny s názvem Rudá mládež, do které vstoupil i Stoltenberg. Mladý Stoltenberg požadoval vystoupení Norska z NATO a měl pravidelné kontakty se sovětským diplomatem, který byl agentem KGB. Nesouhlas s válkou ve Vietnamu jej vedl k politickým projevům. Po náletech a těžkém bombardování severovietnamského přístavního města Hai Phong, na konci vietnamské války, se účastnil protestů před velvyslanectvím USA v Oslu. Zde protestující házeli kameny na tuto budovu a rozbili několik oken. Stoltenberg unikl zatčení policií, přestože několik z jeho přátel bylo chyceno."? Wiki

  Zde "sounáležitost" švédů s imigranty, video níže pod foto, nutno shlédnout celých 2:19.

  http://skrytapravda.cz/zahranicni/2359-cesi-jsou-rasiste-svedove-chteji-migranty-domu-tesi-se-autenticke-video-s-ceskymi-titulky-a-budete-zirat

  OdpovědětSmazat
 17. Mělo by se konečně prosadit pravidlo, že tvrzení bez důkazu je irelevantní a nic neznamená. Pak by ovšem veškerá vyjádření např. šéfa NATO bylo jen dětské plácání.

  OdpovědětSmazat
 18. Stoltenberg je ksindl a buzerant!!Nic víc, nic míň...

  OdpovědětSmazat
 19. Když seLže, tak seLže!

  https://uloz.to/live/!9pBjGk4PD/ta-o-putinovi-nemecky-satiricky-porad-die-anstalt-zakazane-uvolneni-jak-media-manipuluji-s-verejnosti-o-deni-na-ukrajine-co-nato-ct24-konecne-reseni-meajdanu-exbolsevika-stetina-ato-pravda-a-laska-bohuzel-nikdy-nezvitezi-havel-avi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://uloz.to/live/!FjtYDGFVr/ct24-usa-ua-otroci-velmoci-pravda-a-laska-bohuzel-nikdy-nezvitezi-nad-lzi-a-nenavisti-protoze-probudit-nenavist-pomoci-lzi-je-daleko-jednodussi-nez-objevit-pravdu-pomoci-lasky-havel-schwarzenberg-bolsevik-stetina-frankenstein-avi

   Smazat
  2. https://uloz.to/!Td8ghw376/nacisticke-koreny-bruselske-eu-pravda-a-laska-bohuzel-nikdy-nezvitezi-nad-lzi-a-nenavisti-protoze-probudit-nenavist-pomoci-lzi-je-daleko-jednodussi-nez-objevit-pravdu-pomoci-lasky-exhavel-kocab-bursik-stetina-schwarzenberg-avi-pdf

   Smazat
 20. Irská poslankyně, žádá pro B. Obamu, mezinárodní soudní trestní tribunál, ohledně jeho vyzbrojení Syrských džihádistů a zničení blízkého východu! Kde se nyní Obama schovává? Video irské poslankyně:

  https://uloz.to/live/!ufSho1kS/jaromir-stetina-kryci-jm-plavec-svinak-od-r-1965-clen-fak-org-ksc-na-vse-praha-komunista-redaktor-stejny-obdivovatel-sssr-v-ct-jako-libor-dvorak-nyni-bojovnici-za-zakaz-komunismu-v-cine-irsko-obama-valecny-zlocinec-havel-avi

  OdpovědětSmazat
 21. KAPITALISMUS JE POSTAVEN NA LŽI, ANTIHUMANISMU A NEJPESTŘEJŠÍ SBÍRCE HRDELNÍCH ZLOČINŮ. POKUD BY TOMU TAK NEBYLO, NEBYL BY TO KAPITALISMUS. A NATO STOJÍ VE SLUŽBÁCH ČISTOKREVNÉ DIKTATURY KAPITÁLU. POKUD BY MĚLO BÝT VE SLUŽBÁCH OBČANŮ, TAK UŽ BY DÁVNO NEBYLO. OBČANÉ SVĚTA TOTIŽ NEPOTŘEBUJÍ PROTI NIKOMU VÁLČIT. NEPOTŘEBUJÍ PROVÁDĚT GENOCIDY, RŮZNÉ TY HOLOKAUSTY, HUMANDÁRNÍ VYMAZÁVÁNÍ MĚST Z MAPY SVĚTA. SOUDOBÁ POLITIKA MILITARISTŮ JE JEN POKRAČOVÁNÍM 2. SVĚTOVÉ VÁLKY S CÍLI, KTERÉ JSOU JAKO PŘES KOPIRÁK PŘEVZATY OD ADOLFA HITLERA A TOHO NEJODPORNĚJŠÍHO REŽIMU, KTERÝ KDY SVĚT SPLODIL - NACISMU. nEŠVÍM, PROČ SI ZÁPADNÍ CIVILIZACE V NACISMU TAK LIBUJE, BYŤ V NOVĚJŠÍ PODOBĚ A SPOJENÍ S EU/NATO?

  OdpovědětSmazat
 22. A ministr Petříček (ČSSD), nyní vykřikuje kolem sebe: „MY jsme porazili Islámský stát!“? Kdo, opravdu MY? Jakou drogu si ten cucák aplikuje, že je stále v halucinogenní euforii (tajemnou lysohlávku) a poté jako správný socan, vyrazí na nóbl ples do rakouské opery. Kde mu pěla vousatá "zpěvačka" Conchita, která jej překvapila svou pleší. Na plesu v rakouské opeře se objevila i sestra B. Obamy? Tady se libí ministru Petříčkovi (ČSSD), to je jeho strana mince.

  OdpovědětSmazat
 23. Nedávno Čechové kvičeli jak Putin ovlivnil volby v USA. Nedávno Čechové kvičeli s novičokem v GB. Co jste to za politické děvky a presstituti. Velebnosti asi budu blejt, sexuální násilí.

  OdpovědětSmazat
 24. on ne-lže.on je čurák

  OdpovědětSmazat
 25. Ten by se začervenal, jen když by mluvil pravdu. Tak že se vlastně ještě nikdy nečervenal...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.