Reklama

pátek 29. března 2019

Misetnie – pozoruhodná porucha


Ivan David
28. 3. 2019
Na zasedání zastupitelstva městské části, jehož jsem byl členem, probíhal ostrý spor. Tuším, že šlo o to, zda kolem jedné z cest vysázet lípy či javory. Zastánci javorů došly argumenty, a tak zařval na propagátora lip: „Vy jste fašista!“ Napadený zůstal klidný a navrhl útočníkovi, aby zalistoval ve slovníku cizích slov. Vzpomenu si na to, kdykoli čtu o SPD či dokonce o sobě, že jsou fašisté, že jsem fašista, fašoun, nahnědlý a podobné blbosti. Nebudu se zabývat rozdíly mezi italským fašismem a německým nacismem, o to nejde. Zatímco němečtí fašisté byli posedlí nenávistí k Židům, my v SPD (a několik osob ve vedeními to potvrdilo) máme rádi všechny národy, respektujeme je. Jsme ostražití tam, kde představitelé některých států nebo příslušníci jiných národů nerespektují naše národní zájmy.


https://www.protiprudu.org/coudenhove-kalergiho-plan-genocida-narodov-europy/

Nejvíc to platí pro představitele superstátu Evropská unie. A nejen to, součástí „proevropství“ je záporný vztah k národům obecně. Své cti dbalý Evropan má přijmout za své, že je nejprve Evropan a pak příslušník nějakého národa, či ještě lépe, od národa se distancuje, nebo ochotně pracuje proti vlastnímu národu. Cíl antinárodního uvědomění hezky vystihl bývalý „prezident EU“ Herman Von Rompuy, když řekl: "V EU již nesmí být místo pro slova jako národ a vlast ve smyslu národním. Nová Evropa musí vymazat tyto pojmy ze slovníku. V EU není pro tyto pojmy místo. Čím dříve si to všichni uvědomíte, tím lépe!"

Cíl je prostý, lidé zbavení identity se nemají možnost spojit s ostatními. K tomu by potřebovali pocit sounáležitosti. Právě ten má být zničen.


Patologická nenávist k lidem se odborně nazývá misantropie (misos starořecky nenávist a anthrōpos, člověk), misogynie je nenávist k ženám. Nenávist k národům byla donedávna něčím tak bizarním, že se nedočkala specifického označení.

Navrhuji nazvat ji „misetnie“ (ethnos je starořecky národ). V ČR se takto profilují TOP09, část ČSSD, část ODS a zejména Piráti, ti převzali i fašistickou agresivní symboliku (na obrázku rozkročen předseda Bartoš).

Němečtí fašisté nenáviděli Židy, Cikány, slovanské národy, černochy atd. Propagátoři evropského superstátu chtějí občany (přesněji poddané) bez národní příslušnosti, Jdou ve svém zaujetí dál než fašisté, nenávidí všechny národy.

Naopak v SPD respektujeme všechny národy, které respektují nás. Všichni mají mít nejen stejná práva, ale i stejné povinnosti. Ovšem tato země je stále ještě naše, a cizinci se mají chovat jako hosté.

Právě tak i my jsme připraveni se chovat jako hosté v zemích jiných národů. Tedy žádný rasismus, žádný nacismus, žádný fašismus. To jsou jen idiotské nálepky. Ani my nelepíme na žádná etnika nálepky. Zajímá nás, jak se jednotlivci chovají. Podle toho je posuzujeme, ne podle původu.

Takže etiketáři, jste trapní, lžete. 

53 komentářů :

 1. To onálepkování druhých je totiž nejsnadnější obranou těch, kteří pro nedostatek rozumu a pro nevědění nemají žádné smysluplné argumenty pro obhajování vlastního názoru. To je i klasikou mnoha "také diskutujících" na NR. Ale i blbci mají právo na "názor" a zviditelnění před národem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Parta mladých poslanců z hnutí ANO, ČSSD, ODS, TOP 09, STAN, lidovců a pirátů podepsala ve čtvrtek ve sněmovně program, nazvaný 21 bodů pro 21. století.
   "Takže si to shrňme. Ať zvolíte kteroukoli z tzv. „demokratických stran”, obdržíte tu samou politiku."

   https://pravyprostor.cz/21-bodu-pro-21-stoleti/

   POVINNÁ PODPORA MIGRANTŮ Z AFRIKY SE BLÍŽÍ

   https://pravyprostor.cz/povinna-podpora-migrantu-z-afriky-se-blizi/


   Smazat
  2. Davide, když si pustíš tato slova (jsou tam ruský titulky, tak když tak nech vod Grulišky přelouskat!) - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   ... zjistíš že de facto tam shrnují základní ideje NR převedené na české reálie. Jenže na rozdíl od místních užvaněnců oni pro to něco i reálně dělají!

   A co dělá banda místních užgryndanců včetně tebe? Žvaní podle putleroffských rasozrádných notiček z Kremlu! Kdyby Putler zejtra konvertoval k islámu (a nemá k tomu podle jeho některých projevů daleko), tak první přiběhneš s koberečkem a budeš řezat makovicí o podlahu! Jsi vlastně strašně ubohej lokajík! Chceš měnit národ, ale to je lžisračka, páč jak jsi sám jednou přiznal na nějaký tý panelákový diskusi, jeho příslušníkem by se v podstatě mohl stát kdokoliv, kdo se k němu přihlásí a bude aspoň předstírat sdílené "národní hodnoty"! Ale jen rasu nikdo předstírat nedokáže - jeden pedofilní negr se o to pokoušel a upadl mu frňák! Příroda takový věci nedopouští! A esi si to přiznáváš až dnes, ptám se, není pozdě? Jsi ještě vůbec věrohodný?

   Smazat
 2. Jasně, přeci si pamatujete ještě z raných školních. Psychologie by to měla mít taky zvládnutý, ale čet jsem jenom Čápa a tam jsem to nějak nezaregistroval.
  Když nějaké dítě potřebovalo ve skupině snížit autoritu nepohodlného člověka, tak prohlásilo "je to blbec" a kupodivu kámošům dehonestátora to stačilo.
  Každý tenhle jev zná, ale hodně jich na to skočí.
  Jen je smutný, že je to technika provozovaná od školky, ale používají ji i staří vzdělanci.

  OdpovědětSmazat
 3. Tak to jo ty zmetci fašističtí stop09 a další učí mladé nenávidět vlastní národ.

  130 tisíc neziskových organizací, které v roce 2017 dostaly od státu dotace ve výši 18 miliard korun:

  http://svobodnenoviny.eu/neziskovky-velky-byznys-ktery-nikdo-moc-nekontroluje/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na to si stezovala i Sichtarova...Maji v tom obrovsky bordel

   Smazat
 4. Máme svou zem, jazyk, historii, kulturu - jsme národ a zůstaňme při tom.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. noviczech
   ...prosím, máme? Už ne, zem se prodává cizincům, místo pronájmu na 49 let! Jazyk a historii? Po-angličtěné výrazy včetně sprostých výrazů a slov v médiích, které by na čistotě a slovosledu měly být nejvíce zainteresovány, televize, rozhlas! Historii jsme ztratili a zapomněli po devadesátém roce minulého století! No a kultura?, to je otázka a debata na dlouhé řádky! Ti co by měli, studovaní, ti prodali charakter jak bych to nazval, euro a dolar je v kurzu, tam je i jejich charakter! A hurá dělat idiotské reklamy, vedlejší přivýdělek! Kde zanikly jména Horníček, Sovák, Kemr,Hrušínský a další i jména hereček? Škoda mluvit! No a na kulturu v obcích, jako kulturní dům a v něm kulturní zábava, na to nejsou peníze! Řekl bych, velmi smutná doba!

   Smazat
  2. K nejlepším výrazům patří název tzv. punkové skupiny "Pussy Riot", který tak trefně přeložil "pán z Hradu" a ostatní běsnící děvky se mohly po...t, se "zlodějkou rohlíků" v čele... Nu co k současnosti dodat?!

   Smazat
 5. Ja z nich opravdu vetsinou citim obrovskou nesnasenlivost a hloupost...Takze prispivam alespon tim,ze se jim snazim vtlouci do hlavy,co je to demokracie....Maji strasny deficit

  OdpovědětSmazat
 6. Ve volbách do EU Vás budu volit. Vaše názory vždy byly zajímavé a souhlasím s nimi. Přeji vám ve volbách úspěch !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. lŽIDavid s lŽIDvořákem se už dávno ani nepokoušej předstírat, že NR je cokoliv jiného, než běžný, tu dobře, častěji ale mizerně z ruštiny přeložený putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené a financované tímto gangem obřezaných kremlovorů - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   .... s cílem nadělat i z nás tuhle sortu za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících či po zemi se válejících ožralých podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Chceš tam skončit? Tak ho vol ...

   Smazat
 7. Ano, ti lidé trpí mysetnií, psychickou? poruchou, poruchou osobnosti?, jasné je že to jsou psychopati, nebo sociopati?
  Otázky pro psychologii, psychiatrii, sociologii ...

  OdpovědětSmazat
 8. Ovšem jeden jediný vyvolený národ je a zůstane nedotknutelný!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:56
   Chceš-li být respektován, tak respektuj i jiné. Co nechceš aby ti bylo činěno, něčiň druhým. Je to prosté.

   Smazat
 9. Proč mysetnie v titulku ? Správně má být misetnie. aby to ladilo s misantropií a misogynií. Jinak souhlas s Dr. Davidem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se tak dělá, když se chce zjistit, jestli bude někdo přemýšlet o tom tématu, jste dobrý !!

   Smazat
  2. Ach jo, překlem, dále to mám správně.

   Smazat
  3. Misetnie. aby to ladilo s misantropií a misogynií. Jinak souhlas s Dr. Davidem, ale ach jo, co ten překlem?

   Tak se to dělá? Když se chce zjistit, jestli bude někdo přemýšlet o tom tématu, jste dobrý!

   Smazat
 10. Už jednou provždy, laskavě! Moc korporátní + moc finanční+ moc politická = fašismus. Od slova fascae, česky faska. Anglicky fascism. Najděte si, jak vypadá její modelový symbol, prohlédněte si, čím je ozdoben trůn, na němž sedí ve svém Washingtonském memoriálu soudruh Lincoln, podívejte se, čím je vyzdobeno řečniště amerického capitolu a začněte konečně přemýšlet.

  OdpovědětSmazat
 11. Sympatický Herman Von Rompuy má skvělý nápad. Zrušit národy by bylo možné, jestliže by všichni používali stejný jazyk. S tím bude potíž. Rodný jazyk nebudou mít všichni stejný a zvládnutí univerzálního jazyka nebude pro každého stejně dokonalé, a proto nebudou mít všichni příležitost udělat stejnou kariéru, pokud dědoušek Herman nezavede třeba esperanto. Vypadá to tak, že Herman sní o rovných a rovnějších.

  Možná, že ten sympatický človíček myslí jen na vojenské povely jako pochodem vchod, pal, k zemi, atd.. Kdo ví, koho chce s celou Evropou přepadnout a pozabíjet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pamatuji si,ze chteli prosadit Esperento...Moc jim to nevyslo

   Smazat
  2. Esperanto je umělý, tedy mrtvý jazyk. Bude snaha protlačit francouzštinu, ale velmi významnou bude i arabština a třeba paštu. V Německu turečtina a kurdština. A nad tím bordelem už bude velmi snadné implantovat angličtinu, aby se vůbec dalo dohodnout. Tím zaniknou národní státy.

   Demontáž národních jazyků je extrémní riziko pro národ. Nemáš jazyk, neexistuješ.

   Smazat
  3. Jen by mne zajímalo, čistě orientačně, kdo z Vás volil nejvyššího představitele EU Hermana Von Rompuyho nebo takového, současného Donalda Tuska ve SVOBODNÝCH volbách, tak nějak po eu-DEMOKRATICKU? Ozvěte se!

   Smazat
  4. Vytvořit z nás krmelec Evropy,zrušit Český národ,ničit ukotvení rodin,zavádět sto druhů pohlaví,měnit naše dějiny,debilizovat školství,omezovat svobodu jednotlivce....atd. prostě jen a jen "pozitiva"- to je dějinný přínos EU .

   Smazat
  5. Esperantem mluví jen pár milionů lidí na zeměkouli.Přednost má ten jazyk (kromě pravidelné stavby) v tom, že když už narazíte na někoho,kdo jej ovládá, tak se s vámi určitě bude ochoten bavit,což v jiných jazycích neplatí.
   A ještě k existenci národa bez jazyka:
   Jsou Irové národ ?
   Byli krvavě připraveni o svůj jazyk?
   Kým?
   A kdo je další na řadě?

   Smazat
 12. To vse jsem uz zazil v Jizni Africe ! RAMPUY JE IDIOT !
  Kralovna priroda ma uplne jine zakony !
  Ta rozhoduje o kvalite vasich genu !
  Zarucuji vam , ze zadny z vas NEbude Zulu i kdyby jste sami chteli !

  Ten HAJZL vas chce proste znicit, ve jmenu jeho blbe socialni theorie !

  Dr. David ma pravdu a vy ho zvolte vsude, kam chce byt zvolen.
  Vim co rikam - NICK HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady jsme na portálu, kde to chce většina.

   Smazat
 13. Nemyslete si ! Ze je v Africe mezi ruznymi kmeny nejake porozumeni ! Ti se tak svedomite vzajemne vrazdi , jak budou vrazdit jednou vas. Az jich budete mit v zemi vice nez 28 % tak to zacne !
  To rikam ja nick honolulu z vlastnich zkusenosti.
  Vy Cesi, NEJSTE pro ne nic jineho, nez druhy kmen !

  Mate v budoucnosti BOJ a kdyz ne boj, tak utek a kdyz ne utek tak Olsany !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty si fakt myslíš, že my chceme do Česka nastěhovat Zulu? :D Anebo Boko Haram z Nigérie? To chtějí jen sfetovaní buzeranti a predátoři, kteří zmagořili část mládeže.

   Najdeš je třeba v ČT. Dneska vyhlásili, že nelze zakročit proti pirátům, co unesli loď, protože tito piráti odněkud ze Senegalu jsou ubohé bytosti, kterým je nutno pomáhat.

   Nedávno tady někdo postnul link, kde byla anketa že Švédska, s tam všichni horovali za pomoc každému jednomu Afričanovi. Všichni tvrdili, že by takové lidi nastěhovali k sobě. Když ovšem přišlo na lámání chleba, a jednoho černého "chlapce" měli ubytovat, nastaly úplně neuvěřitelné výmluvy, jak to nejde. Přitom všichni tito lidé by klidně hlasovali za to, aby tebe vystěhovali z baráku a nastěhovali tam skupinku černých "chlapců". That's the Europe.

   A zkus třikrát hádat, na kterou ambasádu chodí všichni tihle dobroserové pro noty? Možná ti vlajka toho státu vlaje před barákem.

   Smazat
  2. Ten někdo 16:31 ↓

   http://skrytapravda.cz/zahranicni/2359-cesi-jsou-rasiste-svedove-chteji-migranty-domu-tesi-se-autenticke-video-s-ceskymi-titulky-a-budete-zirat

   ®

   Smazat
  3. 16:31
   No jo, všichni jsou vymletí, že přesně tohle musí říkat a musí si to myslet, jinak budou vyloučeni ze společnosti. Takže to papouškují. Jakmile ale dojde na jejich pohodlnost, najednou se ukáže, že to ve skutečnosti nechtějí.

   Západní zdegenerovaná společnost dneška:
   - hloupost a neschopnost myslet
   - papouškování ideologií
   - pokrytectví
   - lhaní
   - nezájem o skutečné hodnoty
   - předstíraný zájem o vnucené pornohodnoty a bláboly
   - zbabělost
   - slabost
   - pohodlnost
   - neúcta k druhým
   - netolerance k jiným názorům
   - naprosté poníže a lezení do zadku šéfům a umělým autoritám
   - zoufalá neschopnost se bránit
   - veřejné zveličování umělých vylhaných symbolů
   - soukromé léčení svých midráků náhražkami, povrchní zábavou, drogami, úchylkami atd.

   Smazat
 14. Česká pirátská strana= ANTIFA jsou levicové bojůvky /zejména v Německu/,které jednají v duchu nacistických formací SA a SS .FYzicky napadají a zastrašují lidi s jinými názory

  OdpovědětSmazat
 15. 12:56 Uz brzy perestane existovat ! Rikaji ti nejvyvolenejsi z vyvolenych !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 16. V praxi to vypada tak, (ve vasi budoucnosti), ze pujdete nakoupit do obchodu a po navrate domu, vas z vaseho domu vyhodi parta usidnenych cernochu , kteri zkonfiskuji vse, co vlastnite.
  To byly bezne "radosti" po padu Apartheidu v Johannesburgu !

  A POTOM JIM TO VSECHNO SPADLO ! Jako moje ctvrt Hillbrow v JHB.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to se klidně může stát, Honolulu. A navíc můžeme být ještě označeni za rasisty.

   Smazat
 17. Jakekoliv vyjednavani povazuji za znamku slabosti !
  POVRAZDILI 40 000 BELOCHU, mezi lety 1992 - 2012 !
  Snad si nemyslite, ze s vami budou jednat lepe ?
  RAMPUY JE FUNEBRAK EVROPY a velke nebezpeci pro kazdeho z vas, at uz jste ODS, nebo SPD !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 18. Vasi doktori a vase zdravotni sestry, budou umirat prvni na zavlecene tropicke nemoci, ktere ve vasi zemepisne poloze jsou nezname.

  SPD je v soucane dobe nejdulezitejsi strana , tak ji VOLTE a dr. Davida poslete do Bruselu.

  V pripade, ze si nejste jisty v anglictine dr. Davide - zadny problem ! PROTESTNI dopisy vam pomuze napsat Nigel Farage a nebo nekdo z jeho lidi ! (Drzte rekord, vseho co reknete a napisete a nesetrete je ! Jsou to zradci civilizace, zradci Evropy a zradci bile rasy !)
  nick honolulu - KTERY ZNA AFRIKU z vlastnich zkusenosti !

  OdpovědětSmazat
 19. Nez se odmlcim !
  V pripade, ze nekdo z vas si mysli, ze v Americe existuje nejake etnicke mirove souziti , tak je vul, kteri veri pohadkam o pernikove chaloupce !

  Amerika je plna neviditelnych HRANIC, ktere si budete velmi dobre uvedomovat , kdyz v teto krasne zemi budete zit !

  My tomu rikame polarizace !

  Polarice prelozena volne do cestiny zn. "tahni z moji ulice, nebo budes mit diru v hlave " !

  Ve vych. Chicagu je tech dir v hlave 4000 kazdy rok , ale Detriot ci Camden (Philadelphia) jsou horsi !

  Proto je treba volit takove lidi, jako jsou Dr. David a Vaclav Klaus mladsi, zv. PRAVDOMLUVNY !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 20. Honolulu, ty ses nám nějak rozvášnil. :) Uděláme všechno pro to, aby se černý scénář nesplnil. Jenže úderka z ambasády jistého státu za Atlantikem dělá vše pro to, aby nás povalila. Teď se jí podařilo Slovákům opět implantovat Sorosovu loutku, která je na té vaší ambasádě jako doma.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevěřím, že by pí. Čaputová chtěla Slováky před něčím "strašným" ochránit...

   Smazat
 21. Občas poslouchám mládež, která česky moc neumí, nemá slovní zásobu, gramatika úplně v prdeli, a pohybuje se často v basic english prostředí. Tedy v samotném výsledku v podstatě neumí žádný jazyk pořádně. Tato mládež horuje právě za tu angličtinu, kterou neumí a při komunikaci vypadá jako lehce retardovaná. Viděl jsem nedávno jeden transparent: "vlastenectví to je když jsi trapný" Nevím, kde rodiče udělali chybu, ale zjevně jsou podobně mentálně disponovaní jako jejich potomci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:51 Dokud si člověk nezačne vydělávat a vést vlastní život, nedostane rozum. Bezcílné plácání mláďat v informačním poli nemá smysl komentovat.

   Smazat
 22. Panove, zde mate vysvetleni ! V Americe jsou dve skupiny, ktere se nesnasi ! GLOBALISTE, kteri stale ovladaji State Depatment (Min. zahr. veci), a ti maji pod dohledem
  Ambasady ! (+ Media !)

  A ti druzi - co maji radi presidenta Trumpa , ktery jim soustavne mari jejich pletichy na svetovladu a chce zachovat Evropu civilizovanou, jako byla drive ! President a jeho lide se daleko vice soustredi na vnitrni problemy Ameriky , nez na problemy jinych zemi.

  Ten boj mezi nami TRUMPOVCI a retardy GLOBALISTY je nejvetsi v dejinach Ameriky. Obe dve strany se cas od casu porvou na ulici !
  Policie vsak namlati oboum stranam ! My vsak vima urcite, ze policie je na strane pres. Trumpa, ale nesmi se politicky projevit.
  Ambasady jsou casti State Departmentu a t.zn., ze kopou za Globalisty.

  Sledujte pozorne rok 2020 ! Bude-li Trump znovu presidentem, tak jednou ovladne i State Department !
  ------------------------------------------------------------

  Anglictina je bohaty jazyk a je politicky NEsesnerovany !
  T.zn., ze v ni maji hlas i vsechny skupiny jine, nez Globalisticke a t.zn. ze mladi Cesi jednou prejdou na nasi stranu !

  ------------------------------------------------------------

  Vyhraji-li Globaliste u nas , tak budete mit na krku valku s
  Ruskem ! VIM TO URCITE, protoze posloucham pozorne jejich reci ! (Anglictina a cestina jsou pro me stejne jazyky, coz je bezne u vsech emigrantu !)

  ------------------------------------------------------------

  S.K. Bannon je nas clovek v Evrope, ktery se snazi marit cile Globalistu !

  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !
  Rika nick honolulu  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Floriďane, co ta Vaše hranice s Mexikem a ty karavany z Hondurasu. Naposledy jsem u nás v TV viděl operovat Vaší armádu a najednou ticho! To se všichni poslušně odkaravanovali, zpět od kud přišli?

   ®

   Smazat
 23. Díky, Nicku, za takové zprávy. Vyser se na reakce některých zdejších trollů a informuj nás dále o skutečném dění v USA. Tady se toho moc nedovíme. Just go on!

  OdpovědětSmazat
 24. Dotaz pro odborníka: může být skutečná porucha důsledkem či výsledkem indoktrinace? Někde jsem četl, že manželka Goebelsova byla před přechodem k pozici fanatické nacistky nadšenou přívrženkyní židů, protože v té době randila s židem. Ta otázka je o tom, zda člověk může měnit své poruchy jako ponožky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud se rozhlédnete vůkol, uvidíte mnoho dokonalých přechodů z komunisty na antikomunistu. Případů je tolik, že už se nedá mluvit o poruše. Je to prostě zaměstnání, seberealizace, prosadit se mezi úspěšnými..

   Smazat
  2. To je způsobeno tím, že ekzistovali dvě formy rudých.Jedna byli komunisté a ta druhá členové strany.

   Smazat
  3. 19.51 Zodpovězení vaší otázky můžete najít studiem problematiky sekty -uzavřené indoktrinované komunity (většinou má svého guru) s omezeným kontaktem s okolní společností. Členové těchto komunit -kolektivů se často dopracují k duševní poruše.

   Takový podobný kolektiv byl vytvořen na mv k boji s dezinformacemi, další se sám ustavil a prohlásil se za elfy.
   Za takovou komunitu -sektu lze považovat i pražskou kavárnu.
   I tady v diskuzi nás navštěvují indoktrinovaní a narušení jedinci z těchtro komunit...

   Smazat
  4. 21.19 Největší guru bude asi Soros, alias strážmistr Flanderka z Putimi, s těmi jeho sektami, nebo neziskovkami?, s naklonovanými Pepky Vyskoči ...

   Smazat
 25. Ha cha cha cha ha ha
  "Zatímco němečtí fašisté byli posedlí nenávistí k Židům, my v SPD (a několik osob ve vedeními to potvrdilo) máme rádi všechny národy, respektujeme je."

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.