Reklama

pátek 8. března 2019

Na Slovensku jsou ještě dál: Novinář najatý na znemožnění prezidenského kandidáta znemožnil sebe


8. 3. 2019


23 komentářů :

 1. Další redaktor aktivistická svině placená šorošem snažící se ovlivňovat myšlení slovenských gojimů

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:09

   A co jako? Tohle je článek k volbám prezidenta SR.

   Smazat
 2. Kdo vůbec na tom Slovensku vládne? Zdá se, že nikým nevolený redaktor jako u nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo vládne? Nikým nevolený Soroš, který vlastní demagogická mééédia a Soroš je jenom kaganem nastrčená figura.

   Smazat
  2. Kotleba. Kotleba,teraz je nám potreba...

   Smazat
  3. 22:50, snaží se. Ale ještě uvidíme. Ačkoliv bych možná nebyl v minulosti volič Smeru, po současných útocích s jasným záměrem, bych nejpravděpodobněji názor změnil. Smer je plně etablovaná strana v eurostrukturách socialistického bloku. Je společensky spíš konzervativní, tedy nepreferuje šílené sociální inženýrství jejich psychopatických eurokolegů, včetně ČSSD. Tím se blíží více náhledu na tradiční společnost jako za bývalého režimu. Přitom dokáže manévrovat v europrostoru a držet vyrovnanou ekonomiku jako pravicové strany. Pokud opět nastoupí pravice, se sociálním smírem je konec. A jestli nastoupí pravice střižená neomarxismem (což je paradox, který se nevylučuje) pak je konec státu zvaného Slovensko takového, jak ho známe.

   5:03, no tohle snad raději ani ne. Slepá cesta. Že Kotleba umí mluvit, to ještě neznamená, že umí. Jsme v oblasti vysoké politiky, tam platí jiná pravidla. Kotlebova strana neuspěla ani během mandátu v kraji Banská Bystrica, tak jak byste si představoval jejich reprezentaci Slovenské republiky? Kdo z této strany by měl vést odborná ministerstva? I ze společenského hlediska se jedná o marginální stranu. Něco jako SMK, která zanikla úplně, když Bugárovo křídlo pochopilo, že s podobnou agendou nemají šanci, a vtipně se spojilo s konzervativci. A tímto se oportunisticky opět protlačilo do vlády. Navíc Kotleba je latentní nacista, a tohle v rámci Evropy absolutně neuspěje. Alespoň zatím, a chraňme se toho, aby se něco podobného opět v Evropě v masovém měřítku objevilo. Podívejte se na Ukrajinu.

   Smazat
  4. 9:18- Budu zvědav, zda se někdo ozve ze Slovenska na ovlivňování voleb jejich prezidenta ČR prostřednictvím Čtv.! Neskutečná "masáž" Slováků v ČR!

   Smazat
  5. Kotleba umí pěkně hovořit,ale to uměl i Adolf.
   Smrt fašismu a benderovcum!

   Smazat
  6. 13:37, souhlas. Ačkoliv Kotleba je signálem, že je ve společnosti cosi špatně. Ne nutně on, ale úspěšnost jeho strany a příklon veřejnosti k radikální politice. Tím špatným nemyslím ani obyčejné občany, ale politiky, kteří stvořili Kotlebu a obyčejné občany, co ho volí. I když musel zvolnit a místo uniformy obléknout sako, protože by neseděl ve sněmovně, ale v base.

   Smazat
  7. 13:37 + 16:20- co když je to jen personifikované zastřené přání, "Smrt Němcům, Ukrajincům, Slovákům atd."? Komu tedy život?

   Smazat
  8. Pán Miroslav16:38, správna otázka! Bububu, Pozor fašisti! Tak ako sa začína každý v tomto druhom Slovenskom štáte smiať takýmto strašiakom nálepkujúcim všetkých naokolo za fašistov, tak sa smejú takým paradoxom skože Kotlebova "fašistická" strana je proti členstvu Slovenska v Európskom Sojúze, proti účasti Slovenských vojakov na šírení ideológie demokratizmu vo svete vojenským paktom NATo, proti obklučovaniu Russka vojakmi NATO... To sú paradoxy čo? Demokrati rozvíjajú svoje fašistické maniére akými kedysi trpela prvá Slovenská republika a Kotlebova strana označovaná za fašistickú práve naopak, stavia sa ostro proti takýmto fašistickým sklonom demokratických strán na Slovensku. Pritom navyše nesklzava do schyzofrénie a netají sa kontinuitou charakteru druhej Slovenskej republiky návaznosťou na na čiasy prvej Slovenskej republiky. Čo už preháňa pietnými aktami na Tisa, čo im túto zbytočnosť mnohí priaznivci vytýkajú. Dnes keď sa aj vy v Čechách brodíte spolu s nami v tých istých sra...čkách by som očakával viac pochopenia. Už sa nemôžte vyhovárať že ste protektorátom, keď ste sa sami kasali rečami akí ste "slobodní,nezávislí a blablablabla..." Môj profil Ukrofil

   Smazat
  9. 17:07-Zajímavé je, že ač odchován školními znalostmi čtení slovenštiny a poslechem nejen "správ" a slovenských pondělků, ztrácím jistotu pochopení smyslu Vašeho politického pohledu (doufám) dokonalé slovenštiny. Pokusím se nevázat na řeč a vyjádřit se ke společnému tématu. V novém geopolitickém sporu se naše nejen přežití ale i "prostoru" váže na Svatoplukovy pruty. Je jedno, zda historické centrum bylo na Moravě! Porazit se můžeme jen sami nesvorností. Lech se stáhl od Berlína, my zatím pozice držíme, škoda ještě aktivních oáz slovanů. Germánská větev Árijců je na odpis. Tak co, je to na smazání?

   Smazat
 3. bolo prevedené na cca 20 novinároch preklepnutie kto ich platí, a či nie casch -nervozita v radoch veľká, bo hej, a tak sú tu dane....

  OdpovědětSmazat
 4. Tohoto usa štváča-extremistu-akozemoderatora-demagoga propagandistickej vymyvacky mozgov - radia exxpress musim pocuvat v praci denne.
  Vraj najpocuvanejsie, naoblubenejsie radio. Sorosovsky odpad.

  OdpovědětSmazat
 5. (22:50)

  Redaktor/redaktoři je debil jenom v tom, že k jiným kandidátům (Čaputová) má mnohem vstřícnější postoj. Tedy ví, že její agenda LBGTI a migrace mají velmi negativní vliv na potencionální voliče. Proto do této oblasti nezasahují a případně méně vhodné výroky korigují. Přitom je všeobecně známo, že právě Čaputová je vášnivým přívržencem této zhoubné politiky, z níž už couvá většina vrcholových představitelů EU.

  Redaktoři zároveň nechají ostatní kandidáty volně a dlouze žvanit bez zasahování. Tímto se mnohokrát u vybraných kandidátů (Čaputová, Mistrík) v podobných rozhovorech objevují jen rozsáhlé prázdné volební slogany, podobně jako tomu bylo před pěti lety u Kisky. K tomu lichotky a úsměvy ze strany redakce.

  Jinak jsou otázky redaktora na Harabina legitimní. Jenže podobný princip by se měl uplatňovat u všech, nejen u Harabina, kterého nesnášejí.

  Ne moc velkou přízeň ma i eurohujer Šefčovič coby nominant Smeru, protože on nepochází přímo z dílny blízké Sorosovu okolí a skupiny okolo Hillary Clinton z Demokratické strany USA s jejich neomarxistickým programem a není řízen přímo americkou ambasádou.

  V předvolebním boji jsme svědky nejen rozdílného přístupu k jednotlivým kandidátům, ale i sprosté a hrubé manipulace s volebními průzkumy, které velmi dobře známe i z Česka.

  I na nich můžeme odsledovat, koho preferují hlavní manipulátoři. Je to až dětinsky průhledné, jen bohužel ne pro ty voliče, kteří pouze sem tam odsledují zmanipulované zprávy v TV a jinak se o politicke pozadí nezajímají. Netuší, jak a kým, a hlavně za jakým účelem je s nimi manipulováno. Právě na ně tato manipulace míří a díky masivní finanční podpoře masmédií jsou manipulátoři mnohokrát úspěšní.

  Bohužel, dnes je nutno hledět u voleb při výběru kandidáta nejen na interní záležitosti, ale i na vnější. A tím je gender politika a podpora imigrace z nekompatibilních zemí. Hrozba destrukce tradiční společnosti a civilní bezpečnosti. Podpora plížové instalace islámu a ghettizace společnosti. A v neposlední řadě hrozba konfliktu s Ruskem.

  Právě tohle je snad ještě důležitější než boj proti korupci, protože se jedná o samotné základy národního státu. O bytí a nebytí. Výsledky této politiky můžeme vidět ve Francii.

  Právě Čaputová, coby Kiska v2.0 je hrozbou nejen pro Slovensko, ale také pro Česko, protože obě republiky spolu historicky souvisí a ovlivňují se. Ona bude podporovat LBGTI a distribuci imigrantů, a partnerem pro ni bude spíš Šojdrová než Zeman.

  Tím se chce vrazit klín mezi V4 a rozložit ji, protože i z hlediska geografie ten klín bude dokonalý. Tímto je pro mě mnohem přijatelnější Harabin, i když k němu mám velké množství výhrad a za jiných okolností bych ho zřejmě nepreferoval.

  Ve velké politice se dnes bije několik skupin, z nich tři největší: pronárodní (tj. patriotická), eurobyrokratická a americká. Eurobyrokratická a americká cesta nás vede přesně tam, co jsme v '89 zavrhli - pod řídící centrum, které je v cizině.

  Pro nás je jedinou schůdnou cestou ta patriotická, která bez problémů spolupracuje s ostatními podobnými skupinami v Evropě (internacionalizace patriotismu).

  Zní to sice jako oxymoron, ale ve skutečnosti se jedná o instinktivní boj pravé Evropy, jakou známe a do které jsme vstupovali, proti jejím rozrušitelům. Patriotická cesta tímto není namířena proti spolupráci v Evropě ani s USA. Právě naopak.

  Volby slovenského prezidenta bychom měli sledovat stejně pozorně, jako ty české, i když nemůžeme zasáhnout přímo do nich.

  Musíme chápat podstatu procesů a nebát se, nevzdávat to. Nebát se vyjádřit svůj názor a ovlivnit nerozhodnuté. Pokud povolíme, naše dějiny v podstatě skončily a nejen naše. Jsme tím poplatni svým potomkům, takže pamatujme na úsilí našich předků.

  OdpovědětSmazat
 6. Na Slovensku mají stejné "moderátory" jako u nás o:(

  OdpovědětSmazat
 7. Jestli něco nesnáším, jsou to tito aktivističtí presstituti, kteří si osobují nasazovat psí hlavu těm, na které jim jejich loutkovodiči ukážou.
  A je jim už zhola jedno, jestli se při tom chovají jako učiněná hovada, která nectí ani základní normy slušnosti.
  Slovákům přeji, aby v příštích volbách měli šťastnější ruku, a hlavně!, pobrali více rozumu.
  S kupčíkem a lichvářem Kiskou je jim to totiž příliš nepovedlo.

  OdpovědětSmazat
 8. To si nechají Slováci něco nakukat nechci migraci, teplouše a přijít o stát a podle toho odvolím.

  OdpovědětSmazat
 9. Najděte na youtube promluvy slovenského faráře jmenuje se Kufa toho by si měli všichni Slováci pustit

  OdpovědětSmazat
 10. Proboha,já myslel že je to proces s Horákovou.
  Marcel

  OdpovědětSmazat
 11. Za to skákání do řeči měl Harabin vytáhnout bejkovec a toho kokota sorošovského vyšlehat po tlamě!!To byl stbácký výslech!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Volit toho, na koho nadávají Sorošovi služebníci a nemůžete udělat chybu.

  OdpovědětSmazat
 13. Je to poprve od rozvodu se Slovenskem, kdy toho nelituji. Když vidím toho hysterika v televizi, jak kope do kandidáta, tak si myslím, že je dobře, že do toho nejsme zataženi. Ne, že by u nás taky nebylo máslo na hlavě, ale forma snad nedosáhla Urválka. Chápu, že jejich kandidati asi nebudou andělé, ale jedině právě odstup od vášní může pomoci k rozumné volbě.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.