Reklama

pátek 8. března 2019

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSD

Lubomír Man
8. 3. 2019
Z nemocnice, ve které přijal v úterý reportérku Deníku N Kalenskou, vyjádřil Karel Schwarzenberg mimořádnou spokojenost s prací nového ministra zahraničí Petříčka. „Babiš by mu měl poděkovat za to, že se podívá do Bílého domu“, řekl Schwarzenberg a dodal:“ Je to radost (myšleno mít takového ministra zahraničí ve vládě).


Jistě. Pro Schwarzeberga musí být výjimečnou radostí, když ministr zahraničí jmenovaný ČSSD se chová a mluví tak, jako by pocházel z té nejvybranější líhně politiků TOP 09. Když jedná tak, jako by mu u ucha stál sám Schwarzenberg a radil mu co říct, kam se hnout a co udělat teď a co potom. Když v prozápadní a ostře protiruské linii své politiky překonává všechny někdejší české ministry zahraničí, snad jen s výjimkou období, kdy tuto funkci vykonával Schwarzenberg sám. A když ve svých výbojných protiruských výpadech vyjadřuje snad ještě větší tupost a zabedněnost, než nejproslulejší z našich bijců Ruska a Slovanstva vůbec, jako jsou vedle Schwarzenberga Kalousek, Gazdík, Fiala, Farský, Bartoš a vůbec celá naše demobloková nenávistná kohorta, které stále ještě nedošlo, že zde je a může proti Rusku soptit jen proto, že Rusové na světě jsou a že na něm byli i v době, kdy se rozhodovalo o tom, jestli slovanské národy budou žít dál, anebo na ně zůstanou jen vzpomínkové nenávistné pamflety z propagační dílny Josefa Goebbelse.

Bezpáteřnost (souhlas s bombardováním srbských měst), nevděk (ničení památníků Rudé armády), a servilita (poklonkování Západu včetně divoké soutěže, koho že se to americký pán uráčí pozvat do Bílého domu, jsou punce jakosti naší zahraniční politiky, za kterou se sebevědomý Čech může jedině stydět. A s přispěním personální politiky ČSSD dnes ještě víc, než včera.

51 komentářů :

 1. Mne překvapuje, že socdem připouští chování Petříčka. Vždyť nejvíce musí popudit ty, kteří je volili. Udělat sestru Bakalovy manželky ministryní sociálních věcí je přímo plivnutí do tváře obyvatelům Bakalových bytů. Kdyby sestra ministryně byla manželkou bývalého řadového milicionáře, tak by v televizi a rozhlase řvali vzteky od rána do večera a rozežraní Pražáci by snad vypálili Václavák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle je problém tupých voličů..

   Smazat
  2. Myslim, ze resite oba neco, co uz je vyreseno. SocDem uz nikdo, krome clenu a jejich rodin nevoli. Take je to znat na jejich preferencich. To co nam serviruje CVVM, kde ma CSSD dvoj az trojnasobny procentni zisk oproti SPD, me vzdy rozcili, protoze jednak nesnasim sproste lzi, druhak na to muze naletet par hloupych jedincu, kteri pak predaji u voleb svuj hlas ANO, protoze by u SPD prece propadl.

   Smazat
  3. Evropan Petříček hájí evropské ideje, stejně jako kdysi evropští dobrovolníci, kteří 22. června 1941 překračovali sovětské hranice a kteří na rozdíl o něho byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji. A dnes se rodí nová generace bojovníků za skutečnou Evropu, která vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 2. Být pozván do nabíleného baráku, je svým způsobem potupa. Aport, dones, tady máš kostičku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je, jako když byl "dobrej negr Tom" Harriet Beecher STOVE, povolán ze své chatrče na koberec do PANSKÉHO DOMU... TA POCTA PRO STRÝČKA TOMA - premiera bývalého svobodného evropského státu - který pan Gorbačov prodal na jih ééé, pardon, na západ, k vyplenění a k exploataci... samozřejmě demokraticky a ve jménu demokracie.

   Když se Jan Masaryk vrátil z Moskvy, měl prohlásit, že odletěl jako ministr zahraničních věcí Československa, aby se vrátil Stalinův sluha.

   Britská tajná služba mu prý potom demonstrovala skrytá tajemství okna a létání bez novičoku...

   Smazat
 3. Tak nevím, jestli pánové Poche, Hamáček, Petřík ... přecejen nepředběhli míru vychovanosti nastupujících generací. No, uvidíme ..., ale přál bych jim to. Ze srdce.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 02:36 Že radši nechrápeš, náměsíčníku.

   Smazat
  2. 08:24 Má šichtu, lopata.

   Smazat
  3. Nebuď tak na ukroše kritický!!!

   Smazat
 5. hlavně se nikdy nepiše z ktere že to familie soudruzi svazaci pochazi o tom že velkou většinou pochazi z rodin bolševiku a to těch kovanych nemam pochyb viz zparchantěli svazak ministrem takže nejprve se odhalit a ukazat odkud pochazim a pak čekat jestli vovčan spolkne navnadu přestože už spolykal ledacos

  OdpovědětSmazat
 6. Nechápu, proč se do takové funkce jmenují lidé bez zkušeností. Kdysi se dbalo, aby republiku zastupovala v této funci ooosoba s praxí či mezinárodním věhlasem. Na počátku dokonce zahraniční politiku tvořil prezident Havel. V letech 90-91 svým věhlasem ze Sametové revoluce určil nové světové uspořádání, díky němuž nastalo ve světě uvolnění. Nedovedu si představit, že by toto dokázal někdo, kdo sotva vyšel ze školy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako ironie dobrý.

   Smazat
  2. Když mohl ministra zahraničí dělat M.Stropnický či Karel Schwarzeberg, tak to "zvládne" i Petříček, a co ne, tam poradí Poche. ČR má z ostudy kabát, divím se, že někdo s námi ještě jedná, kromě "demo" zemí.

   Smazat
  3. 7:24
   Ono asi nejde o zkušenosti, ale hlavně o CHARAKTER!
   A toho charekteru mají naši předsavitelé opravdu mimimum.
   Václav Vodrážka

   Smazat
 7. Jenom tak se ptám: rakouskej hajnej je v Bohnicích?
  A má povolené návštěvy?
  V.V.

  OdpovědětSmazat
 8. " Havel. V letech 90-91 svým věhlasem ze Sametové revoluce určil nové světové uspořádání, díky němuž nastalo ve světě uvolnění. "
  .......................................................Takhle jsem se po ránu dlouho nezasmál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Náhodou je to pravda přímo americká. V telce byla prý relace ukazující námořníka Syndibáda a džina vyhazujícího z jeho lodi bronzová děla. V pozadí byly na molu nějaké emerické raketomety a střely s plochou dráhou letu, ale ty s tím jistě neměly nic společného. Vše zmizelo do druhého dne a Syndibád měl odplout kamsi za dalším dobrodružstvím. Pentagonem kolovala fáma, že do Perského zálivu... na rande s nějakým Veškrnou...

   Smazat
 9. Včera v čété už ječel analytik, že tam měl být s Babišem Petříček, protože jenom náměstci, to je málo a je to urážka Petříčkova veličenstva. Fakt se divím, že Hamáčkovi nedochází, že i o ty zbytky voličů může tímhle přijít, nehledě na to, že se tedy kvůli jeho bojovým prohlášením nikdo k tomu, volit je, nevrátí. Vidím Petříčka a nevolím. Jednoduché. A když to bude dlouho trvat, tak už nikdy volit nebudu. Jestli si Hamáček myslí, že ho bude volit ten analytik z čété, tak je padlý na hlavu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Šašky si vodili s sebou na cesty MONARCHOVÉ - takže Petříčka by pro obveselení panstva měl brát s sebou Schwarzenberg.

   Smazat
  2. Ten byl vždy sám dobrý šašek. Zechcaný od poklopce až do červených ponožek.

   Smazat
 10. Ve vládě jsou většinou socani z líhně pražské MSD, což je taková odnož Zelených, takže politikou mají skutečně nejblíž k TOP09. Tento směr politiky byl u nich patrný už za Sobotky a teď s tím jen pokračují. Napojení na Bakalův Aspen institut je pak zcela jasné, Hamajda je ve vedení a mezi členy je i Maláčová nebo ministři za ANO Vojtěch a Plaga. Tak se nabízí otázka. Kdo nám vlastně vládne? Není to náhodou právě ten Bakala? Pak by vlastně nebylo nic zvláštního na tom, že Petříčka pochválí Schwarzenberg nebo Kalousek, další Bakalovi koně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MSD budou důstojnými následovníky zanikající TOP09 a udrží pražskou kavárnu nadále při životě!

   Smazat
  2. 8:26 A není to úplně jedno? Dirigenti mají noty shůry a podle nich řídí. A kdo vrzne falešně, dostane taktovkou za ucho. Q.

   Smazat
 11. Kníže byl spokojen i se svou návštěvou Banderostánu v r. 2014, takže tato jeho spokojenost je spokojenost s tím, že získal svého "důstojného" následovníka na MZV :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Šmarjá Jóózef, vono nestačí, že tu vopruzuje mamlas Radosta, už je tady další potrhlej grafoman. Panebože za co.....

   Smazat
  2. Asi tady začalo fungovat Elfí komando z Britských listů. :)

   Smazat
  3. Asi to bude epidemie. Ta blbost je vskudku velice nakažlivá , někdy nepotřebuje ani dotace.
   V.V.

   Smazat
 12. A ptali se ho pochcanýho nebo ho sestřičky stačily přebalit.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Kdyz jedna sestava agentu konci , taky pro choromyslnost, upadek i psychicky /tedy ten jiz probehl/,musi se poridit naverbovat dalsi smena , proto mame Slovaka , ktery byl agentem a umi v tom chodit ,jako hlavniho Protektora CR. Ktery poridi dalsi obsluhy , ktere se zodpovidaji Velvyslanci ,ze splnovani svych ulozenych ukolu...
   Dle nedavneho chovani, je zrejme i president byl Naverbovan..

   Smazat
 13. Přijetí našeho babičoka US pánbíčkem bylo prý pro ČR velkým dnem roku, ne-li vůbec tím největšííím! Takřka orgastickým. Musí to být pravda, když to říkají i tři naši od TV, a to až z Washingtonu, kde pro ně vycházívá to slunko.
  A poté, co si babičok cos dlouze a důvěrně šeptal s jinou US bohyní na tamním Olympu, totiž ředitelkou CIA Ginou Haspelovou, tak se u nás ani duo Slonková s tím druhým presstitutem neodváží dál v čemkoliv kolem babičokova čapího vrtat. Na čapí zapomeňte!! Tento týden se totiž babičok stal jedním z nich, a ti proti sobě nejdou.
  Oni vědí, i my víme ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hmm, velký den roku... jak pro koho. Lidu to dojde, když to bude státní svátek s placeným volnem jako Velikonoční pondělí... i když lidé mají USA i křesťanství na háku, prodlouženému weekendu rozumí každý z nás.

   Smazat
  2. 9:54
   No Babiš mi připomínal přiblblého klauna, který se hloupě culí když Trum se mračí.
   Skutečně bych rád viděl záběry z přijetí těch dvou blbů v ústředí CIA. Tím druhým blbem myslím vrchního čučkaře

   V.V.

   Smazat
  3. 16:36
   Ano lidu to dojde co si tam povídali v té Bílé chýši až v bude v Česku stát nejen americký radar , bude tu USA základna a bude dostavěn Temelín firmou z USA , která ho bude ovládat z poza Velké louže . Pak budou Češi v pohodě pokud budou držet hubu a krok . V případě problémů s Čechy se Temelín na dálku vypne a radar zapne .

   Smazat
  4. Re (18:19):

   Výstižněji to snad ani nešlo napsat! ... :-)

   Smazat
 14. To je naprostá pravda jejich politici se veřejně hlásí k pravdoláskařům tak bude dobré když skončí jako stop09.

  OdpovědětSmazat
 15. Petříček je Zahraniční ministr, alias Paganiny, daj mu notičky a on zahraje co chtějí slyšet.

  OdpovědětSmazat
 16. To že Petříčka chválí Schwarzenberg jenom povrzuje, že se jedná o národní frontu s opačným pólováním. Volte koho chcete, ale NF vždycky vyhraje.

  OdpovědětSmazat
 17. 9:54 Babičok na koberci v oválné pracovně = další české kontribuce na záchranu skomírající americké ekonomiky zaručeny :-)

  OdpovědětSmazat
 18. Proč český premiér Andrej Babiš a šéf čučkařů z BIS Michal Koudelka navštívili centrálu CIA v Langley?

  https://aeronet.cz/news/proc-cesky-premier-andrej-babis-a-sef-cuckaru-z-bis-michal-koudelka-navstivili-centralu-cia-v-langley-navsteva-probehla-na-zaklade-pozvani-od-sefky-cia-giny-haspelove-a-nikdo-nevi-co-oba-dva-delali/

  OdpovědětSmazat
 19. ČSSD je nevolitelna strana,je to odnož stop09.

  OdpovědětSmazat
 20. https://tadesco.cz/vaclav-havel-potomek-gestapaku/

  OdpovědětSmazat
 21. Já bych tomu Perlíčkovi pořád nenadával. Je to důstojný pokračovatel starýho Káji, taky mu nikdo nerozumí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:01
   U Šláfnberga jde o rodovou demeci spojenou se stářím - o co jde u mladého Petříčka to je asi jiný případ.
   V.V.

   Smazat
 22. Pravdu díte. Nikdo mu nerozumí, a mluví úplně stejně blbě. Akorát nemá ten árijský přízvuk.:-D

  OdpovědětSmazat
 23. ad 14:01
  Totéž, jenom to začalo dřív. Chlapeček z dobré nomenklaturní pražské rodiny /viz Vikipedie/ vychován k přežití a užití si každého režimu.

  OdpovědětSmazat
 24. Do jaké míry může být politika ČSSD ovlivněna pro ni neúnosným dluhem? Nežádá to nejednoho sponzora, nežádá to mnohou přízeň?

  OdpovědětSmazat
 25. Koho kníže chválí
  ten na národ kálí.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.