AA

Reklama

bb

pondělí 11. března 2019

Nebezpečny pisničkařsky bacil... už zas se zakazuje zpivat z polityckych duvodu?

Ladislav Větvička
Ladislav Větvička
11. 3. 2019  blog autora
Kura, normalně na mě dychly stare dobre časy. Jak řika bolševik - pivo za dvě pade, hranice zavřene, Havel tež a Nohavicu vyprovazal mlady Šlouf z plzeňskeho festyvalu, aby mu nemohlo byt ubližene zavilym agentem z USA...


Přesně to mě napadlo, když sem viděl komunykaci mezi organyzatorem planovaneho koncertu a pisničkařem Pepou Nosem.

Neni vubec duležite, kdo byl tym organyzatorem, pravě naopak. Mam rad všecky organyzatory - hudebni, filmove, pivni, erotycke, prostě jakekoliv. Aktyvitě se meze nekladu, řikaval jeden oblibeny učitel na vitkovicke prumyslovce. Neni duležite, jestli se cosik organyzuje pro levicu nebo pravicu, nacistu nebo komunystu, chytreho nebo hlupeho. Duležite je, že se cosik robi, že neni mrtvolne ticho. Bo enem mrtve ryby plavou s proudem, jak řika stare přislovi. Každy ma pravo si pozvat na svoju akcu ty, kere uzna za vhodne.

Ale kura, stejně člověka překvapi, že už zase politycky kadrujeme... Pozvat muzikanta a pak ho poslat do dupy enem proto, že ma jine politycke nazory, to mi prostě připada take neslušne... aji v te dnešni zkurvene době.

Ladik Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil


Aji Gustav s Vasilem se snažili potlačit pisničkařsky bacil, moc se jim ale nezadařilo...Pepa Nos v dobach, kdy nam robil radost velice velmi. Kdysik byl nebezpečny agent Si Aj Ej, dneska agent Putina. Pokrok nezastaviš, kura...PS: Pro nechapave, Pepa Nos vloni kandydoval za stranu, keru slunkaři nemaju radi a co huř, letos za ně kandyduje zas. Takže koncert nebyl zakazany. Pepovi byla poskytnuta předběžna ochrana před slunkařama, a za to by mohl byt vděčny.


23 komentářů :

 1. Rozšlapat kytáru a jednu lísknout po háru. Čí je hala? Moje! Já rozhodnu podle partaje, kdo si v zahraje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to aby Pepa a jemu podobní šli na starý kolena zas raději do disentu.
   Básnička pěkná.

   Smazat
  2. Odporný buran Nos by takovýmu Husákovi nestál ani za kulku. Uchlastá se sám! Já vzpomínám tak rád na ty krásné časy, kdy Gusta řečnil před soudruhy na sjezdu! Cituju:

   "Mnohí tuná hovoria, gensek áno, ale strana to je niečo docela iného. Ne súdruhovia, to ja som strana! A tak ako sa cítim ja byť súčasťou tej strany, je strana aj súčasťou mňa samotného!"

   Smazat
 2. https://www.casopis-sifra.cz/stanislav-novotny-listopadovy-prevrat-byl-dlouho-dopredu-pripravovan-archivy-byly-vybrakovany-uz-pred-rokem-1989-hlavni-akteri-se-snazi-odvadet-pozornost/

  OdpovědětSmazat
 3. Pepa Nos je estébácký donašeč evidovaný ve třech svazcích a tak by měl dnes někam zalézt a být rád, že se o něm nemluví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:30 Čím víc svazků, tím víc Adidas.

   Smazat
  2. Cibulko, Cibulko - ty nedorostlá cibule!

   Smazat
  3. A ty si v kerejch svazcích?
   Jak je vodvezli áviema do Milovic a pak už letadlem?
   Kdo by je dneska chtěl číst?
   Ostatně, kdo není estébáckej donašeč?
   Narozen před rokem 1988?

   Smazat
  4. Kdo, kdy, viděl svazky vedené na Havla, Rumla, Vondru a další. Největší bojovníci a žádná dokumentace?.

   Smazat
  5. Copak svazky, ale co podvazky.

   Smazat
  6. 03:20 Já jsem donašeč nebyl, já byl řídící vorgán a nikdo mi nedonášel, všichni telefonovali.

   Smazat
  7. 9:12 Kecáš, to byl tvůj fotr, hovnere komoušovyči! Dobře si ho pamatuju, toho udavače v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách, co se tolik hřál přízní velkejch rudejch soudruhů! Vím jak si se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a pak přikvačil odkudsi ten chrchlavej vandrák ve vytahaným svetru a ošuntělejch džínách s lahváčem v ruce a udělal tobě a podobnejm rudejm čůrákům pořádnej rejhanec přes plány! Atak se dneska snažíš do toho házet rudý vidle a zabránit aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace aby pohledal! Proto je nejvyšším zájmem této země zlikvidovat tě a tvou sortu čechomužyků, který tak děsně trápí bejt součástí civilizovanýho světa a cejtěj nutkání stůj co stůj zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
  8. 16:54 Ha, ha, ha, ha. Je radost vidět na jakých inteligentech ta zdejší demokracie stojí.

   Smazat
  9. Ono to ale není o komouších a těch ostatních lepšolidech, taky je tu ta nejpočetnější mlčící většina. No a v globálu to je o slušněj lidech a o hulvátech, kteří si zde léčí své zapšklé mindráky, možná něco nevyšlo v práci, nebo je těsno pod pantoflem, děti jsou taky drzé a tak upustíme trochu smradlavé a sprosté páry a hned je lépe...? Rudý dědeček

   Smazat
  10. 17:56 To bude tím, že NIC jako DEMOKRACIE nikde není! Existuje pouze kasta pánů a kasta otroků! Ta první dnes předstírá vládu té druhé, neb jakákoliv demokracie je levicová idea a levice byla vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit nejen k vzájemnému prospěchu, v bolševickém rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi - podlidí typu místních užgryndaných čechomužiků! Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase. Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity. Skutečná pravice, která jediná může zajistit zdravou společnost, musí v první řadě odmítnout rovnoprávnost! Neb jak klasik napsal: "Nadčlověk je smyslem Země ... a právo nutně znovu povstane z násilí a moci. Protože jen malý počet lidí je natolik vynikajících, aby mohl vládnout, zatímco sloužit musí vždy nesčetné zástupy."

   Smazat
 4. nikdy bych nevěřil,že se plní část filmu Pyšná princezna,kdy švec šel do vedlejší země,aby si mohl svobodně zazpívat...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeden nesmí všemu věřit. Ono to s panem Nosem taky mohlo být kapičku jinak.

   Smazat
 5. Nosi, Nosi, však ty zjistíš, co se tu nosí. Za ty blbý kecy, můžeš zpívat leda na loukách s kosy, nejlíp modlitbu po Martu a hrát si k tomu na harfu. Vláda tvá se k tobě vrátila a hubu ti zavřela, demokracie nevzkvétá a ty jsi malý popleta.

  OdpovědětSmazat
 6. Přesně tak 70% národa jsou Putinovi agenti říkají euhujeři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naštěstí 90% z nich to už má za pár a ten zbytek odsunem za Ural!:-))))

   Smazat
  2. 16:58 On už je váš, posunovači.

   Smazat
  3. 17:47 Zatím ne, ale brzy už bude! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.