Reklama

pátek 29. března 2019

Němečtí propagátoři národní a kulturní sebevraždy

29. 3. 2019
https://www.pozitivnisvet.cz/nemcum-asi-hrabe-z-videa-beha-mraz-po-celem-tele-nebo-si-sami-ze-sebe-delaji-srandu/

28 komentářů :

 1. Někteří tvorové z postnacistické země byli zřejmě někým, nebo něčím, zešíleni.

  OdpovědětSmazat
 2. Něco jako pád Říma v přímém přenosu. Koho by napadlo, že je to tak snadné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Němci přijímají muslimské uprchlíky nejen jako pokání za zahubené či vypuzené židy a aby se vhodně rasově promísili, ale hlavně proto, aby se k nim nehrnula postkomunistická zlodějská východní lůza. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob, kterou jsme zaplnili slovenskými cikány, azbuckými a českými lemply. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové - do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence? Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Ubožáci. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!! Mnichovská dohoda: Čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". A tak jako se Kosovci odtrhli od azbuckého Srbska aby se připojili k ještě primitivnější Albánii, Čecháčkové se odtrhli od civilizovaného Rakousko-Uherska aby se připojili k putinovskému Rusku! Patří za Ural ...

   Smazat
  2. Bože, ty jsi ale velký kus hlupáka, tapetáŕe a nácka. Vůbec se nedivím, že tě tady mažou.

   Smazat
  3. 18:42 a jsi stále stejný kretén,stále stejný kretén

   Smazat
  4. 18.52 tys parazit ???? A já pořád kdo že mi to pije krev. A on havloid povaleč !!!

   Smazat
  5. 21:19 To ty taky nemáš zrovna ideální původ, hovnere komoušiči! Esipaj jsi tušil, že ten esteban v trapným tesilovým saku, nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama ve východoněmeckejch mokasínách, kerej se tolik hřál přízní velkejch rudejch soudruhů, nebyl tvůj skutečnej fotr? I když se v tobě vzhlížel a ty si se tolik těšil na teplý místečko co po něm jednou zdědíš, že? Jenže pak jako na potvoru přikvačil odkudsi právě ten chrchlavej vandrák ve vytahaným svetru a ošuntělejch džínách s lahváčem v ruce a udělal vám, rudejm čůrákům, pořádnej rejhanec přes plány ... no a to byl tvůj biologickej fotřík! Jednou totiž tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   vohnul na jednom mejdanu, když tam jako nasazená estebačka vynášela popelníky! A ten esteban, cos ho měl celý ty dlouhý roky za fotra, byl tak blbej, že mu ani ta tvá rezatá palice nic nenapověděla:-)))

   Smazat
  6. P.S. A tak se dneska snažíš do naší svobody házet vidle jako oba tvý fotříci a zabránit aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace a s tvou sortou čechomužyků, který tak děsně trápí bejt součástí civilizovanýho světa plánuješ zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu odulých podlidí v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Jééé, pane šeditelí! Chycht!

   Smazat
 3. Naprostá šílenost:O. Ale je to tak, jak si už dlouho myslím. Určitá část Němců chápe migrační genocidu jako odčinění vlastní historické viny.
  Ze západu se valí apokalypsa!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 29. března 2019 22:17

   Ale houby vlastní odčinění historické viny, je to prach obyčejný, sexuálně úchylný, buranský neomalený, uřvaný národ! Měli jsme na severu čech chalupu, na západě čech to samé.

   Cikorky šlapky, jedno jaký věk, jedno jaká postava, cikorák pasák své snědé tísně, našinec se jim vyhýbal obloukem. Gérmáni k nám dělali nájezdy a slintali, jak nadržený paviáni!

   To samé němky, francouzsky i britky, big black cock, jsou nadržený z porno filmů, kde vybírají velikostní abnormality a také chtějí dostat trošku, přes hubu! Našinec vyměkl a je od mala naváděn k homosexualitě. Češi a zbytek evropy se rády nechají inspirovat, holky black cock a kluci jakýkoliv jiný vocas.

   Tak se píše od roku 1989 až po dnešek a mnohá překvapení nás ještě čekají, např. zvířátka nebo děti v posteli, to druhé je hobby Vatikánu i bez postele u kostele?

   ®

   Smazat
  2. Omyl. Mladé ženy ve většině si uvědomují že nebudou muset pracovat a to je làkà.

   Smazat
  3. Pánové 0:12 - vaše citová vyhaslost neinspiruje ani tu poslední ženskou, leda typ sebeobětujicí se s ubožáky. Je mi vás líto, já mám radost z jara a potkávám moc krásných a inteligentních žen. Někdy skoro závidím muslimům jejich mnohoženství. V jednom s vámi souhlasím, s úchylkáři a pomatenosti ve vztahu obou pohlaví nesouhlasím. Nestavme Evropu pro zvrhlé, ale pro normální rodiny s dětmi.

   Smazat
  4. Anonymní 30. března 2019 13:35

   Milý pane, díky germánské bouřlivosti jsme byli nuceni všichni chalupáři, prodat baráky s velkými pozemky, prožil jsem zde dětství i můj syn. Než přišel rok 1989 a s ním "Klausovi a Havlovi" šlapky snědá tíseň, za kterými jezdí výhradně prasáci němčouři, střídali se jeden za druhým na špinavých tmavých a nejen tmavých kobylách, je jaro tady byste se vyřádil, romanticky s pinďourem v ruce, byste zřejmě lítal, nevyhaslý od pangejtu k pangejtu, Vy chlíváku!

   Jinak to odnesly, díky pohlavním nemocem, manželky těch fricků. Vy naivko Done Juane, Vám se někdy producírovaly, inteligentky pod oknem chalupy k hlavní silnici jdoucí (silnice na Šebestian, hranice s Německem!), čubky v podprsence, tangách a na vysokých lodičkách 24-hodin denně, sedum dní v týdnu? My tam do roku 1989 jezdili na relax ze zasmrděného Mostu z Chemičky v Záluží u Litvínova. Chalupu jsme za 10% ceny v nouzi prodali, žádný Don Juan jako Vy se do tohoto tendru nepřihlásil a to jsem reklamoval všude? Do tohoto, dříve přírodně krásného vesnického prostředí nikdo nechtěl, nakonec to koupil, hádejte kdo? Germán, už nemusel dojíždět, měl to přímo u √ocasu!

   Vo pak Vy jste, nadržený inteligente ...á, ticho po pěšině, tudíž pravděpodobný impotent?

   ®

   Smazat
  5. Proč na 13:35 reagujete, nedošlo vám, že jde o flanďáka ze sletu lidovců, padesátiletého dědka Daniela Hermana, ten už obtáhl i Dalajlámu, Posselta s Olbrightovou prý praktikoval pouze něžný petting, než zjistil, že ona je starý chlap, pak teprve dostal Olbright po čem léta s Hermanem toužili, hnědý smradlavý „mimčo„.

   Smazat
 4. jedna svi..zelená fanatička, druhá agresivní drzá džihádistka dederonský hnus g.g.

  OdpovědětSmazat
 5. Ale toto je hádam paródia:-), či????

  OdpovědětSmazat
 6. Já myslím, že by si raději měli Němčouři zahrát ruskou ruletu. Určitě pro některé etnikum nejlepší hra !

  OdpovědětSmazat
 7. No co, dolar jde do hajzlu a začalo se platit eurem, je třeba zničit motor Evropy, jak prosté. K tomu je potřeba blbce voliče, v Německu je jich dostatek.

  OdpovědětSmazat
 8. Ale germani tohle delaji radi a casto a miluji se znicit co nejvic..Maji to v povaze a snadno je nekdo k tomu navede /staci vylezt na podium zacit rvat na ne/, a pak jeste nekonecne vsichni jasaji ...
  To je masochismus. To je nedilnou soucasti Sadismu , kdy pachaji straslive a skoro vsichni,na celem svete silene nelidskosti s nelidskou snahou a doprovazene stejnym jasotem..
  Ovsem to se hodi a proto je porad jejich otrokari nazyvaji lidmi...

  OdpovědětSmazat
 9. Na obrázku jsou docela pěkné blonďaté fešandy . Naprosto ideální lovná zvěř pro nadržené bandy čmoudů .Ale tak to asi naši Západní sousedé chtějí . Až u sousedů nebude co lovit , tak se přesunou do České kotliny .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 30. března 2019 7:39

   Tak jako čmoudy lákají docela pěkné blondýny, nebojte ty blondýny touží po svých natržených koutcích a vaginách. Hodně se na toto téma píše u Vládi Stwory na Zvědavci!

   ®

   Ps. A pokud říkají ne, buďte si jisti v hlavě jim koluje ano.

   Smazat
 10. Je to bizarní a ještě před 10 lety bych si neuměl vůbec představit, že něco takového by mohl někdo veřejně vyslovit. Každopádně to něčím smrdí na dálku.

  Na západ od nás, tedy tam kde je to vážné téma, je podpora imigrace spojována s levicí, tedy s tou částí politického spektra, která by měla zastávat zájmy pracující, neprivilegované vrstvy obyvatelstva. Ale ta z přílivu imigrantů žádný prospěch nemá. Pro ni představují oba uvažované scénáře, jak začlenění migrantů do pracovního procesu, tak život ze sociálního systému, výhradně negativní jev. Pokud by se začlenili, snižovali by cenu práce. Pokud by žili z dávek, pracující by to museli platit ze svých daní. Prospěch v tom může vidět jen vládnoucí oligarchie. Ve snížení ceny práce, nebo v zámince k likvidaci sociálního systému, A co já vím, třeba i v potenciálu výbušné atmosféry ve společnosti, která by mohla umožnit nastolení tvrdého režimu bez příkras.

  Vyvozuji z toho, že levice je na západě infiltrována, jak skrze agenty, tak pomocí užitečných idiotů, zejména mezi ženami(proč, to je na samostatné téma). A jak už to v politice bývá, sleduje se tím více cílů. Dalším z nich je naprostá kompromitace čehokoli levicového. Ostatně rozklad levice, jako alternativy ve stále hůře stravitelném kapitalismu, je patrný už dlouhodobě, v celé Evropě. Na náhody nevěřím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spojovat migrační invazi s levicí může jen naprostý debil, nebo podlý bezcharakterní darebák. Podobné je to se spojováním současného kapitalistického vývoje s marxismem. Ilustrativním příkladem podlosti je v tomto ohledu používání pojmu "euromarxismus" či "neomarxismus".

   Smazat
 11. Mají pěkně vypláchnuté mozky jestli chtějí do chalífátu ať tam jdou bez nás.

  OdpovědětSmazat
 12. ABYS pochopil, 7:50

  co se v současné době v Německu odehrává,
  musel bys umět německy, sledovat jejich veřejnoprávní
  a alternativní média.
  POKUD
  ale přebíráš jen to, co ti předžvýká washingtonská ČT,
  tak ti není pomoci.
  V celém EU protektorátu vládne levice.
  V Německu
  už nic pravicového nenajdeš, protože levicová chátra,prezentována rudo zelenou černou Merkeljuntou,
  vyhlásila všemu nelevicovému nesmiřitelný boj.

  V Německu panuje tuhá názorová diktatura, cenzura názorů je už naprosto běžná, autocenzura ještě účinnější.
  J.Goebbels
  by se radoval, nic z jeho učení jeho pohrobci nezapomněli...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za starostlivost. Jelikož jsem v Německu strávil pouhých 6 let života(do loňského léta), jistě převezmu za své vaše názory nezpochybnitelného znalce a celoživotního odborníka na vše s Německem se pojící.
   Trošku mi připadá, že jste vůbec nepochopil o čem píšu, ale to bude jistě mou neschopností naladit se na váš intelektuální rozměr.

   Smazat
  2. Abys pochopil 9:10 - vůbec nevíš co je to levice.

   Smazat
 13. Dekadence a zvrhlost ovládala Berlín před příchodem Hitlera. Bůh chraň, aby se situace opakovala.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.