Reklama

neděle 17. března 2019

Nesvatá aliance k rozvratu společnosti

17. 3. 2019   (video 9 minut)
I přes matoucí zkratkovitost a nálepky stojí za to si poslechnout zejména autentická prohlášení nesvaté aliance hyperburžoazie a pirátské levice směřující k ovládnutí světa prostřednictvím jeho rozkladu.

38 komentářů :

 1. Kapitalismus žije svým "rozděl a panuj". Subverze, diverze, parcelace, teroristické války, to je vítaný pomocník k dalšímu posilování moci - a podívejme se kolik takových sorošů se ve světě snaží diktaturu kapitálu udržet u moci. Podívejme se, kolik získali pomocí svých peněz - tedy korupcí třeba inteligentů - vlastně celá "střední třída" byla kapitálem zkonstruována jako bašta kapitálu proti lidstvu - a tak boháči + jimi zkorumpovaní vládnou Světem. Vidíte, jak je to vlastně jednoduché. A u nás, kdo tvoří především tu tzv. střední vrstvu? Pražská kavárna - to je všezahrnující český pojem těch nejpodlejších podlézavců kapitálu, prodávajících za žold stát a národ. Ano, to jsou nositelé soudobého Temna č. 2. A jak jsou na to hrdí, že mohou dávit národ, jako kdysi za Temna č. 1 to byli katoličtí jezuité. Jaká to podoba - české kavárny s jezuity, sorošovci a piráty! Tedy jako přes kopírák! Prosím vás, co kdo vidí na pirátech prosociálního, levicového, vždyť to jsou rozvraceči demokracie a sociální spravedlnosti ve službách kapitálu stejně, jako pražská kavárna!!! Co vás mate, jejich kecy, nebo myslíte ta fyzická i duchovní špína, že patří k socialismus, levici?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví odboroví bossové a lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc nebo výrobní či prodejní družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí vlastní prací, bez olupování a parazitování na těch úspěšnějších. Blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky.
   Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.
   Nejzkorumpovanější jsou čeští stádovití a státem živení voliči: za guláš a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Mají-li být zdaněny církve - pak také zdanit politické partaje a provést jejich odluku od státu - jako u církví.
   „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník rakouských dezertérů a tvůrce politického padělku - neživotné ČSR: TGM).

   Smazat
  2. Zajímavé video....https://youtu.be/o-NxqU43WnU

   Smazat
 2. V Maďarsku ho znají dobře , vzali hrábě , vidle a sudlice a tak ho hnali toho kazisvěta

  OdpovědětSmazat
 3. Naprosto jim rozumím oni potřebují nové hloupé „občany" udělají průmyslovou revoluci a jim bude stačit pár korun na přežití a mešita. Jenomže je časem převálcují už teď vyřvávají imámové na západě že ta země bude jejich.

  OdpovědětSmazat
 4. Tady je video toho střílení pořádně se dívejte:

  https://aeronet.cz/news/video-necenzurovane-zabery-masakru-muslimu-v-christchurch-vyvolavaji-podezreni-ze-se-jednalo-o-false-flag-operaci-s-krizovymi-herci-zadny-krik-obeti-zadne-diry-od-kulek-ve-zdech-zadna-krev/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Video od idiotů pro idioty.

   Smazat
  2. 13:04 Bohužel, a k radosti trollů, elfů, a mainstreamu je web vedoucího kolotočáře škodící fiat-alternativa - cca 40% pravdy, na zbytek naroubovány nesmysly, a mystika. A nevím, proč sem na ní dáváte odkaz, když NR podporuje SPD a MUDr. Davida do eurovoleb, zatímco vedoucí kolotočář odrazuje od SPD i od účasti voličů na eurovolbách.

   Smazat
  3. 16:14 hledáte rozpor tam, kde není. Namísto abyste ocenil redakční práci, která respektuje preambuli i stanovy spolku, který WEB NR reprezentuje. Jste povrchní, jestli ne hloupý. Proberte se. JiH

   Smazat
  4. 18:06 Máte ve svém komentáři rozpor, a nevidíte ho -povrchní a hloupí lidé mají stěží schopnost se probrat. A tak jste sám nahlédl do svého zrcadla. A pokud jde o kolotočáře, mám právo si o něm myslet, že je to "zaříkávač hadů", a uznávám vaše právo, užívat si ho. Hezký večer.

   Smazat
  5. Soros - ničitel světu !

   Smazat
  6. 18:42 "kolotočáře" čtu leda náhodně nebo po odkazu. Chápu ovšem, že když už jste bez argumentů, alespoň podsouváte. Rozpor v mém textu hledáte mylně. Jde o vrozený optimismus, který u každého doufá v to lepší. Snad vám to dojde. Příjemné probuzení přeji.

   Smazat
 5. Nesvatá aliance degenerátů našla spojence v svaté alianci islamistů.
  Jedině Svaté pravoslavné křesťanské Rusko může tuto alianci zastavit a zachránit už poněkolikáté původně křesťanskou Evropu.
  Proč by to ale dělalo ??, vys*rou se na nás, když nebudeme schopní té alianci vzdorovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Degenerati...spravne vystizene oznaceni.

   Smazat
 6. To video je názorným příkladem, jak lze lidi manipulovat matením pojmů. Již i to spojování multikulturalismu s marxismem je dobrou fintou, jak v lidech deklasovat tuto ideologii. Též např. připisovat dnešní krizi tradičních hodnot, které Západ (jakože) vyznával, působení tzv. kulturní levice, je také podpásovka. Západ je zasažen krizí proto, že bytostné zájmy širokých mas lidu obecného prohandloval za zájmy mocných nadnár. korporací a finančních oligarchií, aby vnikající sociální napětí špatně halil (přebil) napětím cíleně uměle vyvolávaným. Například napětím mezietnickým a mezináboženským. S tím ovšem filosofové frankfurtské školy mají společného málo. Jejich myšlenky jsou jen šikovně zneužívány proti vlastnímu obyvatelstvu. Plní to nejméně dva cíle, a sice: kanalizuje třídní rozpory (sociální napětí plynoucí z menší společenské solidarity), a diskredituje levicovou alternativu, která ke kapitalismu zcela jistě existuje. ...

  OdpovědětSmazat
 7. Soroš je jenom nástroj svého krále, kagana. Ti hlavní stojí v pozadí.Na Čínu a Rusko už nemají, teď se mohou jenom ukájet na Evropě a zbytku světa a hrát si na vládce světa, jenom zhoršují svoji pozici. Největší chyba šmejdů byla, že podcenili Čínu a ta je každý den silnější. Určitě jim to došlo. Každá sankce Rusko posiluje. Rusko dodá Číně suroviny a Čína Rusku výrobky, ty dva státy opravdu nikoho nepotřebují. Čím více šmejdi decimují USA a Evropu, tím jsou slabší. Já být Sorošův šef, tak ho pošlu na penzi, nebo poslat na penzi rovnou Sorošova šéfa. Čínu už nezastaví, bohudík. Číňani jsou normální lidé, ne zdegenerovaní sadisté a šmejdi nemají jak je infikovat, nemají šikmé oči.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co se týká Rusů, tak dnes jsou tito "bílí negři" (Bronstein) coby de facto vječně zlití divoši křepčící za bílýho dne v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   ... pro civilizaci prakticky nepoužitelní, ale ten žlutej xindl je naopak schopen nám sloužit tradičně v roli kuliů s touhle praktickou šálou na krku! - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Smazat
 8. 15.28 teď jste počúral sám sebe! A ještě dodatek:

  https://www.youtube.com/watch?v=Jv9H5VkqDto

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toho chlapečka z videa platí kdo spasitel a přítel Sorose Gates, či Musk ?
   Ten je chudák pěkně pomatený. No, jistě za videjko dostal odměnu :-))))

   Smazat
 9. Hrozne nesmysly. Pry kulturni marxizmus. Ktery organizuji a financuji největši KA-PI-TA-LIS-TE v zajmu největšich kapitalistu. Na ukor a proti zajmum proletařu. Co toto ma společne s marxismem, ktery kriticky utočil na podstatu kapitalismu a chtěl odstranit kořeny kapitalistickeho vykořisťovani, loupeženi a vlastnictvi kapitalu jako zaklad obrovske moci kapitalistu nad namezdni pracovni silou? Vubec nic. Frankfurtska škola byli picmoši velkokapitalu, kteři na zakazku a za penize oligarchu měli za ukol zdiskreditovat marxismus a odvest proletaře od myšlenky na revoltu. A svoji praci ve prospěch oligarchie vykonali perfektně - atomizaci společnosti a postaveni jejich nejruznějšich skupin na nejruznějšim zakladě proti sobě. Tim odvedli proletariat od jeho historicke ulohy - jak by řekl Marx.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plácají páté přes deváté, motají vše do sebe a cílem je jediné - zmást. O žádný "neomarxismus" se nejedná, je to snaha o rozvrat a chaos. Protože v kalných vodách plutokracie prosperuje daleko lépe, než v průhledném systému s inteligentní a dobře informovanou populací. Potřebují zadělat lidem na takové starosti, aby jim na víc už nezbývaly síly.

   Smazat
  2. 20:55 souhlasim.

   Smazat
 10. 15.28..16.14 a pro další fakta....

  https://aeronet.cz/news/video-druhe-video-z-masakru-v-christchurch-odhaluje-krizoveho-herce-ktery-porusil-skript-a-predcasne-vstal-z-mrtvych-sef-volebni-kampane-hillary-clinton-prijel-tesne-pred-utokem-na-novy-zeland/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Běž s tím do prdele, nemocný úchyle.

   Smazat
  2. Zajímavé, o tom není pochyb.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sorose dostane až SMRŤÁK ŽIVOT. JE VĚDECKY I PRAKTICKY DOKÁZÁNO, ŽE ŽIVOT ZATÍM JEŠTĚ NIKDO NEPŘEŽIL... Takže ta mrcha dostane i vás a mě. Samozřejmě budu rád, když ho o pár desítek let (minimálně) přežijeme my.

   Smazat
 12. Obchodník s chudobou vstoupil do nového hnutí:
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201903179458557-lubomir-volny-vstoupil-do-noveho-politickeho-hnuti-a-jde-do-eurovoleb/

  (Pod článkem je trefný koment od Hanah Los.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trefný je koment od Václava Houdka.

   Paráda. Takže tu máme další stranu s Volným, pak bude další strana s VK ml. a pak bude mít další stranu Soukup. A všechny tyhle paka se budou prát o debilní a hloupé voliče komoušů a SPD. Líp to ani dopadnout nemohlo :D (Y). Idioti a neumětelové se vždycky nakonec zlikvidují sami navzájem :D
   Přeji jim hodně štěstí a každému maximálně 4,99 % :D :D

   Smazat
  2. Všichni komedianti se snaží být vtipní, ale svoji blbost tím nazakryjí ..

   Smazat
  3. 22.12 Perete-li se pro svoje Piráty či koho o debilní a hloupé (cituji vás doufám správně) voliče, komunisté ani SPD se o úbytek obávat nemusí. Problém budou spíše mít plkalové z "DEMOBLOKU", kterým výsledek pod 5% doopravdy hrozí - a jedině vámi vzpomenutí voliči jim rádi pomohou k setrvání u koryt.

   Vznik marginálních stran a straniček má význam zejména u dvoukolových voleb (proto se ke druhému kolu např. senátních voleb obtěžuje - kromě příbuzných a známých kandidátů, minimum doufajících, že čert je lepší než ďábel a naopak) a pro PARTAJE SE ZÁVISLÝM ELEKTORÁTEM (například kdo si nakradl a kdo udělal po plyšáku karieru) který má zájem na zakonzervování reálií... kdy mikropartaje popularizované před volbami působí JAKO KANALIZACE SVÁDĚJÍCÍ HLASY NESPOKOJENÝCH spolehlivě a lacino do demožumpy zmařených nadějí, iluzí a ideálů - vedle hlasů nevolících, které se podařilo odradit od účasti ve volbách. Tyto hlasy ztrácené v žumpě prakticky pravidelně zvolí vítěze svobodných voleb z ložených kandidátek.

   Gójim se vždycky nakonec zlikvidují sami navzájem:D - i v tom máte pravdu, stačilo vás citovat.

   Smazat
  4. Vznik nových stran a straniček je způsobeno zklamáním lidí z programů a praxe stran starších a větších.

   Smazat
 13. 22:12
  A co když se všechny spojí? - PS: S tím :D (Y) jsi dost zamachroval, ty musíš mít bab, jando.

  OdpovědětSmazat
 14. Okamura řekl přesně to co já jsem tu napsal:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201903179456968-okamura-prozradil-co-nejhorsiho-hrozi-cr-v-pripade-vitezstvi-caputove-na-slovensku/

  OdpovědětSmazat
 15. Jen si tu blbněte, ale se mnou nepočitejte, kašlu na vaší levici s pravicí, na Sörese. Preferuji svou rodinu, svůj národ a stát. Respektuji Desatero a humanismus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Které Desatero? Pivní, nebo to pro Gójim, nebo starých pilotů (blázni a hazardéři mezi nimi již nejsou), či Desatero úspěšné kariéry?

   Desater je a každé se hodí pro jiné lidi a pro jiné příležitosti...

   Smazat
 16. Čtěte! Čtěte! Čtěte! - Tabu v sociálních vědách (lze najít na netu ke stažení)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, velmi podnětné a pravdivé dílo. A to popisuje situaci v době mnohem otevřenější, méně nás a naše zničující. Pan Petr BAKALÁŘ UŽ V ROCE 2011 VYVOLAL HISTERII NA VYVOLENÝCH STRANÁCH - třeba na holokaust.cz je recenze "velmi zajímavá" pro Čechy - pamětníky vyškolené životem vyčíst mezi řádky pravdu, a dešifrovat pravdu i z úvodníků Rudého Práva.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.