Reklama

čtvrtek 21. března 2019

O Petru Fialovi z ODS zvěsti neuvěřitelné


Lubomír Man
21. 3. 2019
„Poslouchej, víš že ten Petr Fiala, co teď vede tu bandu ODS napsal už 20 knížek,“ řekl mi kamarád a já po té informaci málem letěl z barového sedátka.
„Nežvaň, to by přece na něm muselo být vidět, ne? Nebo slyšet“, koktal jsem, když jsem už zas seděl pevně. „Nebo tys už od něj kdy zaslechl větu, která by stála za pamatování? A to i kdybys byl zažraný odesák?“


„Nikdy“, odpověděl přítel pevně. „Taková neexistuje. Ale těch 20 knih skutečně napsal. A víš kolik vět v nich musí být? A všechny stojí za starou belu. To je divný svět, co?“

„Kristova noho, doufám, že aspoň škrábal ty knížky zadarmo! Myslím bez honoráře.“

„No nevím, byl to rektor univerzity, takže nějaký bakšiš mu za ně asi dali?“

„Cože, on byl rektor univerzity, no to snad ne?“ zařval jsem tak, že papírový lustr nad našimi hlavami se směrem k tanečnímu sálu zhoupl.

„No ano, Masarykovy univerzity v Brně. A to nejen v akci Mládež vede Brno, kterou ještě nestihl, nebo přes jedny prázdniny, nebo tak nějak. Ale opravdově a to od roku 2004 do roku 2011. A nejen to, člověče, on od r. 2009 až 2011 dokonce všechny české univerzitní rektory vedl“.

„Zvrácenosti, dej mi znát, kde skrýváš své dno?“ shakesparovsky jsem sípal. „To já si pamatuji doby, kdy rektorem Masarykovy univerzity byl nějaký František Trávníček, autor Slovníku jazyka českého, ze kterého budou lidé čerpat vědomosti ještě i za sto let. A co zbude za sto let z Petra Fialy? Můžeš mi to sdělit?“

„To víme oba. Ale ještě něčím ti rozšířím obzor. Víš o tom, že ODS si loni na podzim nechala u agentury Ipsos Publico zjistit, jaké obliby se u prostých členů ODS těší její nejvyšší představitelé? A teď se něčeho podrž. Protože ta anketa ukázala, že nejznámější figurou v ODS není její předseda Petr Fiala, ale Václav Klaus ml., kterého zná 93 % a důvěru v něj má 50% dotázaných. A předsedu Petra Fialu, který trůní na obrazovce ČT každý večer, zná jen 73% a důvěru v něj má 34% dotázaných“.

„Čili totální propadák“ řekl jsem. „ Já bych šel od válu“.

„Jistě, protože nemáš fištrón autora 20 v současnosti sepsaných knih. Kdybys ho měl, udělal bys totéž, co udělal on, myslím Fiala. Vyloučil bys Klause mladšího ze strany. A už bys v ní byl tím prvním“.

„Jak jednoduché Watsone, řekl Sherlock Holmes“, řekl jsem já už s pohledem k párům, vířícím na tanečním parketu.

55 komentářů :

 1. No to dá rozum , že takovou bílou vránu / Klaus ml. / nemohli mezi sebou ti modří ehm teď už fialoví ptáci trpět . Stále platí , že kdo chce s námi býti ,musí s námi výti . Ehm teď u fialových ptáků krákat .

  OdpovědětSmazat
 2. Do mrtvol se nekope.
  Jak už někdo jiný napsal,zásluhu na vzestupu ODS pomoci Klause ml.si chtěl přisvojit Fiala,jenže Klaus ml.se tomu brání.Byla šance předejít této rozepři,Fiala měl takticky nabídnou předsedu ODS Klausovi ml.Klausové se chtějí dostat zase k moci a penězům,tak udělají proto cokoliv.

  OdpovědětSmazat
 3. Myslím si, že je dobře, když ODS vede úplná šedivá nevýrazná nicka bez jakéhokoliv záblesku charismy. Náboje byly vystříleny minulou garnitúrou; a ta současná chce jen přežít v pohostinné náručí dolní a horní komory parlamentu.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejně jako ČSSD, Lidovci a KSČM.

   Smazat
  2. Stejně jako STAN a TOP09

   Smazat
  3. TO charisma.
   Bez CHARISMA nebo CHARISMATU.
   Nicka souhas.

   Smazat
  4. 11:03 Samozřejmě bez CHARISMATU.

   Smazat
 4. Klasický pan Man. Naslintat špínu na někoho, o kom vůbec nic neví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mně stačí to, co Fiala veřejně produkuje v rozhlase, televizi a tištěném mainstreamu. Ani ty mimikry "slušného vzorňáka", které na sebe před časem vzal, mu nepomáhají.
   Jinými slovy, Fialu známe moc dobře. Jeho ODS také. Klaus a trochu i Kubera se z té smečky vymykají.
   O mladšího Klause nemám strach. Mluví tak, že mu lidé rozumějí, mluví k věci, má zdravé názory na školství, je schopen získat lidi a zreformovat ho. Každý myslící učitel či profesor mi to potvrdí.

   K.

   Smazat
  2. 8:14 Pan Man jen říká pravdu fiala je nevolitelný euhujer a jeho strana není pro dělnickou třídu.

   Smazat
  3. pro 8.59
   Z tvé kritiky p. Mana není zřejmé, komu spíláš ty a komu je spíláno.

   Smazat
  4. 8:59 Vy se řídíte tím, co slyšíte z maistreamu? Hm, to jste tady asi jediný.

   Smazat
  5. pana mana znam jen z jeho članku zato figalu stokrat tolik ty jeho radoby vědecke keci a vize jsou přeci každy den z televize anikdo se nenajde že by měl držet zobak a hlavně nežvanit nežvanit nežvanit stejně se nemužu zbavit dojmu že nejen vypada jako vladimir iljič za mlada ale asi veskutečnosti jim je jen je z pateho kolena když vladir iljič tenkrat brnem nahodu projižděl neda se zapřit ani oholenim bratky či šklebem ust

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 8:14...tak nám napište něco pozitivního o p.Fialovi

   Smazat
  8. 15:47 už jsi zase ve službě kreténe

   Smazat
  9. 16:55 Typický příspěvek hltače rudocanců na lžiwebu NR, kteří se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 5. 8:14 informace zde uvedené se snad dají snadno ověřit. Tak co to melete? Žádnou špínu na nej "neslintal". Opak je pravdou. A jestli máte jiná fakta, sem s nimi! Rádi si názory na pana profesora Fialu upravíme.

  OdpovědětSmazat
 6. No asi by nebylo od věci zvolit za předsedu Santakňoura.
  nebo jak se ten blbec jmenuje.
  V.V.

  OdpovědětSmazat
 7. 8:14 špína v textu pana Mana spočívá ve kterých tvrzeních, smím se zeptat?? JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nereagujte, to v 8:14 napsala Fialova matrace (pardon sexretářka).

   Podržtaška

   Smazat
  2. Mě se s. s. Man nejvíc líbí, když ve svým volným čase, pokud zrovna nesmolí texty pro NR, hraje svým soukmenovcům a soudruhům na garmošku! Jako tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Ale neměl by zapomínat se občas nechat přebalit!:-))

   Smazat
 8. ODS už je zoufalá strana. Není už rozdíl mezi ní a TOP 09, měli by vytvořit společnou koalici a Václav Klaus ml. by měl vytvořit novou stranu.
  https://www.epshark.cz/clanek/1818/ods-ztopkovatela-a-likviduje-posledni-stopy-sve-pravicovosti

  OdpovědětSmazat
 9. Nezlobte se na mě, ale Klaus ml. opravdu do této strany ideově nepatřil, a to v ničem... Byl to "pohrobek" po dávno zesnulé staré ODS a to jen ze sentimentu. Pravda, on by měl zůstat a odejít skoro všichni ostatní, alespoň ti, co jsou dnes ideovými vůdci této demoblokové, trapné a zbytečné nepravice, nelevice, je to jen shluk kariéristů, kteří chtějí taky spravovat tuto zemi jen kvůli pěkným honorářům a "spravovat" proto, že šéfy a jejich instrukce mají jinde. Ano, Fiala je celý Sobotka v modrém triku a opravdu je to pták! J.

  OdpovědětSmazat
 10. Můžete nesouhlasit s názory pana Fialy, ale zpochybňovat jeho jednoznačné odborné, profesní a manažerské kvality může jen opravdový nýmand.
  Co taky čekat od člověka, který je obdivovatelem psychopata PC Robertse.
  Nikdy bych taky nečekal, že právě komouši jako je Man, budou někdy bojovat za rodinu Klausů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:01 My jen zpochybňujeme jeho slouhovskou politiku furt lepší Klausové kteří jsou Češi než zaprodaná demožumpa.

   Kdyby straníci více četli, nemohli ho nikdy zvolit do čela. Spoluzakladatelka ODS vyzývá Fialu k rezignaci. A nejen to:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kdyby-stranici-vice-cetli-nemohli-ho-nikdy-zvolit-do-cela-Spoluzakladatelka-ODS-vyzyva-Fialu-k-rezignaci-A-nejen-to-574664

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 11:01 Jinak to,ze ma nekdo dobrou pamet,coz je jedine,co je na tento typ vzdelani potreba,jeste neznamena,ze je inteligentni

   Smazat
  4. 11:01
   asi jste pevné jádro fialkoví strany. Nejsem příznivcem Klause staršího ani ODS. Ale Fiala a Drahoš jedno jest. Těšto zjistit jak se do pozic dostali, ale jsou to naprotí idiotí. Ale nejsem dokrot abych je diagnosikoval.

   Smazat
  5. 20:55 No, že nejste "dokrot" , to je na první pohled každému zřejmé.

   Smazat
  6. 21:38
   No překlepy jsou, ale myšlenky naproti Vám to je něco co Vy asi při své inteligenci nepochopíte.

   Smazat
 11. muj přitel z asie lintinpin řika jenvic fiala čim vice fiala tim dřive do kitiček

  OdpovědětSmazat
 12. Proč by ty knihy nepsal, když mu je vydává vesměs Centrum pro studium demokracie, kde je ve správní radě, nebo VŠE, kde má samozřejmě dobré kamarády. A knihovny je kupují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud vim, tak knihovny, maji ze zakona narok na bezplatny vytisk.

   Smazat
 13. Je vhodné vědět kdo to je : Petr Fiala - tajemná osoba ODS.
  Pozor na pana Petra Fialu, který byl svého času šéfredaktorem sudetoněmeckého časopisu vydávaného v Čechách
  https://blisty.cz/art/64567-nadejny-zachrance-ods-a-sudetske-panevropy.html

  OdpovědětSmazat
 14. Hele,pin/dour je opet pri skrehotani .Vylezl z bazin kde sidli vybrainwashovani blbeckove a hraje tam na fagot coz je take on Fagot.Vsak tady dlouho nebudes, on ma Venca cervenou tuzku specielne na tebe sasku pocmarana

  OdpovědětSmazat
 15. Ty tak potkas jedine somraky stejne jako ty krupane bezzubej

  OdpovědětSmazat
 16. 21:40 - Zuby mam, ale nevim co je to somrak.
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sveta znaly Až usa zkrachuje a ty se vrátíš s brekem domů tak si kup somrák a somračku abys měl kam dávat almužny.

   Smazat
 17. ZPOZORNETE VSICHNI !
  Pred hodinou naseho casu, president Trump podepsal
  EXECUTIVE ORDER (rozkaz/narizeni) , ze ve vsech skolach se musi dodrzovat FREE SPEECH (svobodny projev) !

  Nezavadejte cenzuru vasich nazoru nikde, nebo si toho vsimne Amerika a zanevre na vas ! Bude vas povazovat za nepratele Constituce !
  (A pravem vam nakopne vasi menecennou p...l) !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, opakuji ti již jednou řečené: nejsi vítán. Píšeš hlouposti, napadá a urážíš diskutující. Budeš mazán!

   Smazat
 18. 22:43 - To bych rad vedel, kde ty vidis muj domov ? Ja utekl pred vice nez 50-ti lety...
  Ty na me mluvis "latinsky", - somracka a somrak a ted tvoje domu ? Cert aby ti rozumel !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 19. 22:50 - vracim stejne stejnym ! Lide se me domahaji, tak zde nelzi !
  Tobe vadi, ze jsem napsal co porucil nas president ? ?
  JA ZA TO NEMOHU !

  Neprosazuj MONOPOL NA INFORMACE ! Je to proti Constituci a ta je to nejcennejsi, co ma civilizovany svet.

  Ale dockas se toho, ze budu mlcet nejakou dobu. Pracuji zde aktivne pro republikany.
  K vam chodim za zabavou ! S vami je sranda !
  h.

  OdpovědětSmazat
 20. 22:50 - PRECTI SI TYTO VETY 2X, nez je smazes !
  Ja pisi to, co zije Amerika a bude mit vliv na vas !
  Proto jsem vitan ! (Vim, ze ne od vsech !)
  Ja to nemam ze sve fantazie !

  ------------------------------------------------------------

  Z tvoji "vyssky" mentalni urovne, nemuzes posuzovat, co je hloupost a hloupost neni. Ty na to NEMAS I.Q. !

  ------------------------------------------------------------

  Kdyz ti nevadi sprostarny vuci me, (me nevadi), tak proc ti vadi , kdyz je vratim ? Jsi obcan nebo tyran z Middle East za sultanatu.

  ------------------------------------------------------------

  Neposuzuj IRONII a srandu, ktera se zde nekdy vyskytne !
  (Ale malo).
  Nemas geny na smysl pro humor. NEPATRIS DO EVRPORY ! Rakci se soustavne prozrazujes !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 21. 22:50 - Precti si prispevek 23:43 !

  OdpovědětSmazat
 22. 22:50 - A znovu si precti nejdulezitejsi prispevek dnes , ktery se tyka vsech, ve sfere vlivu Ameriky !
  V Cine to ale neplati , tak se stehuj !
  h.

  OdpovědětSmazat
 23. Nejdulezitejsi prispevek je 22:46
  h.

  OdpovědětSmazat
 24. Autore je DOBRE, ze ovladas anglictinu !
  Ale NENI dobre, kdyz se vyhybas opatrne thematum k tomu , co se zde deje a co bude mit vliv na kazdou ceskou rodinu.
  (Including yours - truly).
  good night !
  h.

  OdpovědětSmazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 26. PETR FIALA - OSTUDA MASARYKOVY UNIVERZITY V BRNĚ. Že by si vzala univerzita příklad v plzeńských právech nebo v University od Sládkovičovo?
  A RADOSTA - JEDNOU BLB, NAVŽDY BLB!

  OdpovědětSmazat
 27. ODS? Kdysi davno meli heslo "Strana pro obycejne a normalni lidi." Kdyz si udelali myslim v Brne sjezd televize zabirala parkoviste kde stala auta ucastniku sjezdu a ani JEDINE auto by se nevlezlo pod milion kacek. Fakt strana pro OBYCEJNE lidi. Fialo bez k sipku.

  OdpovědětSmazat
 28. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A KAVÁRNÍKŮ-LEPŠOLIDÍ !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% spolehlivého orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii, Euroamerice a kavárníkům-lepšolidem.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu, putinistu, zemanistu a babišistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 21. března 14:35.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 29. Náš drahý s.s.Man tentokrát má 100% Leninsko-putinskou pravdu!
  Není divu, že s.s.Man málem spadl z barové židle, i když měl v sobě jen pár vodek, v tu chvíli: Ve svém věku by totiž na tak vratké místo vůbec neměl lézt!
  Ano, ve svém brežněvovském věku by s.s.Man měl pomýšlet na pohodlné křeslo v ÚV KSČM či SPD, ne na barovou židličku!

  Každopádně: Prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M., zarytý pravičák, nenapsal pouze 20 knih, nýbrž i další STOVKY publikací, jimž my horšolidi pranic nerozumíme.
  Proto si z nich taky nic nepamatujeme, viz překvapivě upřímné přiznání s.s.Mana.


  Takže je všechny vyřadíme z knihoven, jakmile opět zvítězíme nad multikulti a Euroamerikou, a uděláme z nich kvalitní WC papír.
  Prostě s publikacemi toho pravičáckého profesůrka uděláme PŘESNĚ TOTÉŽ, co s ostatními nesocialistickými, neslovanskými, neputinskými knihami a články: Humánně je zlikvidujeme, včetně jejich autorů.

  A pak, až všechny naše knihovny budou vyčištěny stejně dokonale jako celá naše vlast, tak je opět zaplníme knihami klasiků Vědy Věd, čili marxismu-leninismu-stalinismu-putinismu.

  Přiznám se bez mučení, že si ukládám korunku ke korunce, abych si jednou mohl koupit CELÉ Sebrané spisy Velikého Putina, BJJP.
  Zařadím si je do knihovny hned vedle spisů Nesmrtelného Lenina, a do smrti budu mít co studovat.

  „Jednou komunista, NAVŽDY komunista nebo putinista!“  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.


  OdpovědětSmazat
 30. Znám hodně blbců, co napsali knihy - třeba Hitler pro německou občanskou a demokratickou stranu Mein Kampf. Znám ještě více blbců, kteří jsou ověšeni tituly ze všech stran - neříkám, že jsou všechny koupené po internetu, také ta "plzeňská práva" (tedy Plzeň je světoznámá právě jen svým pivem a pak "právy") u nás přece zdomácněla. A publikace. Podívejte se kolik jich namatlají týdně tzv. "komentátoři". A "vědecké" publikace - zase se podívejte, kdo kolik od kho kdy opsali, sepsali, dopsali. Titulů haldy, rozumu psí hromádka - a to jsem to přestřelil! A PROSÍM JICH, TO LL.M, = LIDOVÝ LŽIVÝ MILICIONÁŘ? JÁ ZNÁM titul ADHD, TO BUDE ASI PODOBNÝ?!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.