Reklama

úterý 19. března 2019

Oslava Albrightové fakticky slavila bombardování Srbska

Madeleine Albrightová vzkládá o fašizmu
-rp-
19.3.2019 PrvníZprávy
V uplynulých dnech nešlo přehlédnout, kterak oslavám 20. výročí jubilea přístupu České republiky k Severoatlantickému paktu dominovaly chvalozpěvy na bývalou ministryni zahraničí USA Madeleine Albrightovou pro její nezapomenutelné zásluhy o dobro naší vlas

Pouze tato skutečnost mne přiměla napsat dnešní sloupek; jinak by floskule typu „členství v NATO je v existenčním zájmu Česka“ nestálo za to komentovat, píše v komentáři Jaroslav Hošek.

Současné i bývalé české politické elity hodnotí Madeleine Albrightovou jako velevýznamného politika, jehož hlavní zásluhou bylo, že naše země byla počátkem roku 1999 přijata do Organizace Severoatlantického paktu. Úcta k madam Albright se projevila například tím, že jako první promluvila na slavnostní konferenci o bezpečnosti pořádané u příležitosti oslav na pražském Hradě. Spolu s dalšími třinácti celebritami byla českým ministrem zahraničí dekorována medailí „Za zásluhy o diplomacii“. Nechyběl ani neformální projev připomínající tradiční české slouhovství: Bývalý český ministr obrany před osobou, jež si svého času vysloužila titul Balkánská řeznice ve zbožném uhranutí poklekl a políbil jí ruku.

Zřejmě nejen pro mne je Madeleine Albrightová odpudivým symbolem barbarského bombardování Srbska, jehož byla význačným činitelem. Řešení kosovského problému Albrightová dle vlastních slov dodnes shledává svým největším politickým úspěchem. Připomeňme, že pod pojmem „řešení kosovského problému“ se ve skutečnosti skrývalo více než devět tisíc leteckých útoků s použitím bomb a střel s ochuzeným uranem, jimž bylo území Srbska po dobu 78 dní vystaveno. Od tohoto aktu nesoucího v sobě veškeré znaky válečného zločinu uplyne v těchto dnech rovněž 20 let.

Ano, již několik dní poté, co se Česká republika upsala účasti v NATO se zjevuje onen pověstný Mefisto. Bez velkých diskuzí přiměje českou sociálně-demokratickou vládu otevřít vzdušný prostor přeletům aliančních bombardérů směřujících na Srbsko; Parlament to bryskně schválí a navíc cizím vojenským letounům povolí přistávat na českých letištích. Hned na začátku se český establishment přesvědčil, zač je toho loket být členem Aliance, jejíž působení se v té době již na hony vzdálilo závazku otců zakladatelů vyjádřenému v prvním článku Severoatlantické smlouvy uzavřené roku 1949 ve Washingtonu. V něm se v souladu s Chartou Organizace spojených národů zdůrazňuje stěžejní povinnost řešit veškeré mezinárodní spory mírovou cestou bez hrozby či použití silových prostředků.

Kosovo: Jedna z nejhanebnějších stránek historie Evropy 21.století

Vyjma nerespektování základního ustanovení Severoatlantického paktu byla přímým výsměchem Chartě OSN skutečnost, že k útoku na Srbsko došlo roku 1999 bez povinného souhlasu Rady bezpečnosti. Nejcitelnější však dle mého názoru je, že se Madeleine Albrightová jako představitel administrativy USA podílela na vtažení České republiky do krvavé války proti srbskému národu. Navzdory, že ten byl v historii naší zemi vždy přátelsky nakloněn. Uveďme např. naší zemi nabízenou pomoc 60.000 srbských dobrovolníků za Mnichovské krize či jugoslávskou podporu československých reformních snah v roce 1968.

Hloupost, agresivitu a nedostatek taktu projevila M. Albrightová při klidném protestu
členů spolku Přátel Srbů na Kosovu proti její krvavé politice na autogramiádě v pražském Neoluxoru 23.10.2015.

Ačkoli se organizátoři leteckých útoků dušovali, že jejich cílem jsou toliko vojenské objekty, bombardování Srbska padlo za oběť více než tisíc civilních obyvatel a další tisíce zraněných; zničena byla značná část civilní infrastruktury. Americké bombardéry B-2 považované z hlediska přesnosti zásahu za výkřik poslední techniky zasáhly mimo jiné i čínskou ambasádu v Bělehradě. Američanům v té souvislosti samozřejmě nevadily civilní oběti ani materiální škody. Trápila je ztráta prestiže do té doby nepřekonatelných bitevních letounů. Nakonec se výrobce letadel odpovědnosti zbavil: byl učiněn závěr, že trefu do čínského velvyslanectví nezavinila letecká technika, nýbrž chybné koordináty předané pilotům americkou CIA – rozvědka USA vzetím odpovědnosti na sebe jako tradičně posloužila špinavé věci.

To, že Albrightová, náležející do clintonovské kamarily neomarxistických*/ globalistů podporovaných osobami typu George Sorose, své účasti na válečných zločinech v Srbsku do současnosti jakkoli neželí, není ostatně vůbec překvapivé. O jakou se jedná osobnost názorně dokládá například její chování z doby, kdy byla americkou velvyslankyní při Spojených národech. V roce 1996 se jí moderátorka pořadu 60 minutes americké televize CBS Lesley Stahlová tázala, zda embargo uvalené Spojenými státy po válce v Zálivu na Irák stálo za těch půl milionu mrtvých iráckých dětí, jež sankcím padly za oběť. Svůj odporný charakter Albrightová tehdy vyjádřila před celým světem bezskrupulózní odpovědí, že uvedené dětské oběti za to stály! Embargo totiž dle madam Albright zabránilo tomu, aby američtí chlapci museli v devadesátých letech minulého století v Iráku nadále bojovat.

O slavení 20. výročí vstupu ČR do NATO jsem se zmínil pouze proto, že velkolepá pocta, které se na oslavách madam Albrightové dostalo, nepokrytě vyjádřila, že české politické elity i 20 let po bombardování Srbska s tímto válečným zločinem souhlasí, končí komentář Jaroslav Hošek.


*/ neomarxistický globalista je nesmyslný termín, který s Marxem nemá nic společného


Související:

 • https://www.youtube.com/watch?v=UBrpNiw9DTk
 • https://www.youtube.com/watch?v=q2S0FCYjYw8

82 komentářů :

 1. Přesně tak od převratu u nás toho mají „demokratický" zabijáci mnoho na svědomí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Faktická poznámka. Rakety, které zasáhly Velvyslanectví Číny byl vypáleny z bombardéru B-117 a ne B-2. Zasáhly správnou budovu dle mapy. Problém byl v tom, že CIA neměla na staré mapě vyznačeno, že v této budově od roku 1996 již sídlí Velvyslanectví Číny ( diletantství ) . USA se musely Číně omluvit a zaplatit odškodné. Níže je odkaz.

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Bombardov%C3%A1n%C3%AD_%C4%8D%C3%ADnsk%C3%A9ho_velvyslanectv%C3%AD_v_B%C4%9Blehrad%C4%9B

   Smazat
  2. vrazi v kravatach se nikdy bat nemusi kolnizator je ma pod křdly a běda tomu kdo se stavi na zadni toto je všeobecne pravidlo pro nadlidi ty nařky tady kdo zato od nas muže jsou sice heske ale na blbim hrobečku veškrna měl s madlou požehnani od hitrel makrely vatikanu i od obřezanych a to je něco jako byt rambo neporazitelny a nesmrtelny a to na věčne časi a nikdy jinak

   Smazat
  3. Pravý důvod bombardování čínského velvyslanectví v Bělehradě je pravděpodobně v tom, že

   1/gangsteři z NATO chtěli zabít Miloševiče, který se během bombardování přemisťoval z jednoho tajného místa na druhé a čínské velvyslanectví bylo vytipováno, jako jedno, z těchto míst. V té době byl bombardováno víc dalších cílů, většinou civilních (hotely, ubytovny, obytné komplexy atd.

   2/ na budově čínského velvyslanectví byla radiokomunikační zařízení, která Číňané dávali k dispozici Jugoslávským vojákům.

   Ostatní jsou jen výmluvy a matení.

   Všechny ty útoky byly samozřejmě hrubým porušením mezinárodního práva.

   Leo

   Smazat
  4. Neomarxismus se dříve nazýval židobolševizmus... podle bólše, bólše, furt bólše, davaj vsjo!

   Kdyby Körbelová, provd. Allbrigt, byla Ruskou místo Židovkou, byla by nejproklínanější političkou a hamižnicí, pro mainstream horší, než Putin.

   Smazat
  5. 15:12, strana bolševická vznikla podle většinové (bolšinstvo) frakce ruské soc.dem. dělnické strany.

   Smazat
  6. Mimo udesnych masakru ,zbabeleho bombardovani zen, deti starcu a rodin a take babrbarskeho niceni vseho , podobne , nebo stejne , nebo snad horsi ,jako Islamsky fananticky terorismus, nic se nevyresilo. Milosevic byl presidentem jeste dlouho potom !!! Celkem 18 mesicu.
   Pak si srbove zvolili jineho...

   Smazat
  7. Neni zadny rozdil mezi Hitlerovskymi nacisty , masakry spojencu /nikoliv rusu 1944 -45 , kdy valka byla jiz davno vyhrana!!/ v Drazdanech, Hamburku, Hirosime atd..

   Smazat
  8. 0:47
   Já protektorát nepamatuji,ale můj soused vždy tvrdil ,že to bylo za posledních sto let neúspěšnější období Česka.Tehdy vše fungovalo a prosperovalo tak jako za Rakouska.Taky říkal ,že Rusové masakrovali a loupili a Američani byli gentlemani.Němci taky byli slušní.Říká se že 360000 obětí,ale kdo je zabil? Američani a Němci to nebyli.

   Smazat
  9. Ty i tvůj soused jste dobří idioti. Američani a Němci byli jedni slušní a gentlemani, jsi snad s tvým sousedem retard? Ti tví gentlemani vybombardovali např. Plzeň, homoPrágl, Zlín. O skopčácích se ani nebavím, to jsou fašouni doteď. Ach ta inkluze...

   Smazat
  10. 5:40 měl ve škole souseda za asistenta. Dnes je z něj nacistický provokatér, hnědé hovado, které zasírá český veřejný prostor Goebellsovskou propagandou. Takový Herman s jeho bradou či pseudohistorik Krysík (nebo Kristlík? - Krysík na něj víc pasuje).

   Smazat
  11. 5:40 To bude tím, že za Protektorátu byli Češi uváděni výslovně jako árijský národ a v osobních průkazech měli uveden rodokmen předků; z českých chlapců se měl vytvářet nový nacistický vůdcovský dorost na elitních školách NAPOLA; čeští muži měli být přijímáni do řad SS; „česká krev“ byla zákonem chráněná před míšením se Židy… Etablovaná česká historiografie k těmto skutečnostem mlčí, jelikož se tato historicky podložená fakta nehodí do narýsovaného konceptu, podle nějž neměli Češi v nové Hitlerově Evropě fyzicky co pohledávat. Ukázal se pravý opak! Výsledkem vpádu russáckých Mongolů a následného mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva - namísto předtím mu odepřeného plebiscitu - je jejich současný žalostný a vydrancovaný stav, plný putinovské či čecháčkovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy neruskými a nečínskými cizinci je jenom prospěšné. Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou. Viz huhňavý Václav Klaus Perokrad. Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil)!

   Smazat
 2. Madeleine Albrightová je svině a jako každá svině dříve nebo později pojde nebo bude terčem střelce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 16:44

   á tapetářský dement má šichtu.

   Smazat
  3. 19:16 tak si zvykej na pravdu,že jsi kretén.

   Smazat
  4. Stara Madla pejzatice se smatra lesem s ukradenymi predmety v nusi .Srbsky vojacek vyskoci z krovi ukradne ji nusi a prcha .Carodejnice za nim rve "a co znasilnit vojacku ,to nic?"
   "To si ho radsi useknu odpovi babe vojacek " a to byl zacatek konce Jugoslavie
   Jen zasycela to je klensing ja vam ukazu vy srbsky ..

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 3. TA osoba má zjevně poškozený charakter. Na tom se mimo jiné podílela nejen rodina (otec Korbel podle nezávislých svědectví kradl těsně po válce před svou emigrací do USA obrazy z majetku židovských rodin, které zahynuly v koncentrácích) ale i její mentor na politologii - Zbygniew Brzeziński. Pro tyto své "přednosti" si ji vybral do svých řad gang Clintonových a ona věrně sloužila globálnímu imperializmu nadnárodních korporací.
  Jejími největšími spojenci byli muslimští extremisté všeho druhu - v Bosně a na Kosovu to byly vedle Turecka arabští feudálové ze Saudské a ze Zálivu, na Východním Timoru tolerovala řádění muslimské indonézské armády v křesťanských enklávách ostrova.
  Opilci Havlovi namluvila prospěšnost vstupu ČR do NATO, humanitární bombardování i válečnicko-štvavý dopis nabádající k válce proti Iráku.
  Na tuhle Krvavou Bádu a její podpis do knihy stojí zástupy pražských a brněnských kavárníků a snobským blahem ucvrnkávají do kalhot.
  Obdivují tuhle ulhanou lidskou zrůdu, zatímco my jí opovrhujeme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesto se dá říct, že jako každá Židovka má fištron (Zederblum-Lenin: "Pokud se mezi Rusy najde chytrý člověk, vždy s nakonec ukáže že je to Žid!") a pochopila zbytečnost obav našeho mainstrýmu z Putlera. Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu mezi touto sortou pochcaných, zesraných a za bílýho dne se ve škarpě válejících podlidí tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   které tak či onak bude nutné zlikvidovat v zájmu civilizace!:-)))

   Smazat
 4. Závěry Norimberského tribunálu jsou mravním mementem i pro dobu tohoto válečného kapitalizmu, kde tribunál označuje každou útočnou válku vedenou v rozporu s chartou OSN za Zločin proti lidkosti s tím, že aktéři musí být stíhání bez ohledu na čas !! My máme to "štěstí", že za prezidenty jsme měli válečné zločince Klause a Zemana !!!

  OdpovědětSmazat
 5. A jen pro doplnění:
  Nedávno se tato dala na islám...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedala, ale od počátku jako členka Clintonovic gangu protežovala extremistické muslimy (viz Bosna, Kosovo, Východní Timor atd.)

   Smazat
  2. karpi - to už je blábol nad rámec toho, čemu by věřili i největší zoufalci.

   Smazat


  3. https://www.google.cz/search?hl=cs&q=albright%20islam

   ------
   "I was raised Catholic, became Episcopalian & found out later my family was Jewish. I stand ready to register as muslim in solidarity"

   January 25, 2017
   ------

   Takže to nedopadlo?
   To potom musí být zoufalec spíš ona...

   Smazat
 6. Namísto neomarxistického globalismu mělo být použito validní slovo 'kosmopolitní'.

  OdpovědětSmazat
 7. Oslava paní Olbrighitové je oslavou teroristických válek bohatých!

  OdpovědětSmazat
 8. Za to, že se tu ta baba promenáduje můžeme my a nikdo jiný. "Vybrali" jsme si je za spojence, tak musíme držet basu ať udělali, nebo teprve udělají, cokoliv. Nakonec se tu promenádují i sudeťáci a pod.,nevážíme si sami sebe, natož druhých.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My jsme si ji nevybrali, ale byla nám vvnucena naší diktaturou kapitálu. Alwe muasíte uznat, že ten titul "balkánská řeznice" jí sekne, už právě proto, že jako židovka zapomněla, co to byl Osvětim....Vlastně ona nic takového nezažila, žila si v bavlnce, spředené z útisku chudých!

   Smazat
 9. Proč vůbec bombardovali to Srbsko? Nevraždili tam ti Srbové nějaké civilisty?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdepak. Do té doby se tam žilo poklidným životem. :-D

   Smazat
  2. Civilisti se někde vraždí v jednom kuse. Ovšem vadí to jenom když je poblíž ropa, nebo by se tam hodila nějaká ta základna.

   Smazat
  3. Teroristé z albánské UČK vraždili jugoslávské civilisty. To ale nikomu, kromě Jugoslávců nevadilo. Ale když jugoslávská policie a armáda začala bojovat s těmito teroristy, kteří většinou své zločiny páchali v civilním oblečení, tak to byl najednou povyku a křiku.
   Samozřejmě od politiků a zupáků z NATO.

   Smazat
  4. Čím více času od té doby uplynulo, tím zkreslenější informace se kolem toho šíří. Ale to je normální.

   Smazat
  5. Která je ta zkreslená?
   Čím dále, tím víc vyplouvá na povrch pravda.

   Smazat
  6. 12:30, máš mylné informace, na Kosově Srbové byli vražděni většinovým albánským obyvatelstvem. Když to k rozvalení Srbska nepomohlo, zinscenoval se "incident" Raćak a na základě toho se uskutečnilo bombardování. Poté USA Kosovo obsadili. Tudy vedou důležité energovody, je zde výhodná pozice pro bázu na Balkáně a vhod přišly i jedny z největších nalezišť minerálů v Evropě. Stačí tak?

   Smazat
  7. 18:28 Ovšem, ale ti Albánci měli aspoň ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany! Bohužel Adolf začal válku se Západem, protože nepochopil, že tím etnikem co nejvíce škodí nejsou Židé, ale Slované jako celek, jelikož už tehdy vědci prokázali, že populace ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat Slovany proti sobě, aby se vyničili. Potenciál vzájemné nenávisti k tomu maj. Jejich stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou a území se připraví pro nové kolonisty.

   O tom přeci hovořili a psali všichni proroci včetně Marxe*) už celé věky, že je třeba vyměnit zdegenerovanou populaci primitivní východní Evropy a když se tento prostor uvolní pro kvalitnější genofond, nastane i tam prosperita! - https://blisty.cz/art/93823-vychodoevropane-povazuji-svou-kulturu-za-nadrazenejsi-jinym.html

   Radili stále to samé: zbavte se zbabělé a domýšlivé chátry na východě, která odjakživa rozvracela a zaplevelovala kontinent svým poškozeným genofondem a nastane zlatý věk pro Západní civilizaci!

   Smazat
 10. Krvavou svini zastaví jen dobře mířená střela do čela.

  OdpovědětSmazat
 11. Však ono na ni dojde jako na Mc Caina Vencu lahváče. V pekle bude v dobré společnosti. Už se tam na ní těší a připravují. Bude mezi VIP aže jich je tam hodně. Tam se ze zločinů nevylže. Bude se smažit a škvířit v ohni pekelném bez možnosti odpuštění. Ubohá, bídná, zbloudilá duše politování hodná. Bohužel nenapravitelná. Babice brzo dostane co zaslouží.

  OdpovědětSmazat
 12. Takže na aeronetu mi stále mizí obsahově nezávadný komentáře, musím je dávat sem:
  http://www.nwoo.org/2019/03/18/par-slov-ke-skolstvi/#comment-1211914

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemáte si dovolovat šťourat se v konstrukcích kolotočáře. Zpochybňujete tak víru diskutérů v jeho osobnost. Jako byste nevěděl, že má vždy jen on, on, on, a nikdo jiný.

   Smazat
  2. Ano, mně už taky mažou. Veka si tam buduje sektu. Takže mlčet, nebo chválit.

   Tyhle poslední články zpochybňující a především zneucťující oběti atentátu jsou už za hranou.

   Smutné je, že s tím se svezou i skutečné false-flag, jako byly bílé přilby a 9/11

   Aeronet končí.
   Smazat
  3. Kolotocar kdyz v mladi uvidel demony jak sam pise ve svem clanku bez carek a hacku ,tak se tak polekal zidu ze z toho ma zaludecni vred. Rozpumpoval velikou nenavist mezi lidma za vsim vidi kabalu a zidovske spiknuti a nazyva se neustale gojimem.

   Smazat
  4. jojo a ve svojich clancich nazyva zidy NOSATY PANOVE SE ZAKRIVENEJMA ZOBAKAM to je rasova nenavyst jak muze mit nekdo zakrivenej zobak kdyz ma predtim velkej nos?

   Smazat
  5. 17:16
   Na Aeronet jsem podal trestní oznámení osobně už několikrát a dosud se s tim nic nedělalo.

   Smazat
 13. Vy nemáte rádi představitelku demokracie a světových morálních hovnot?

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. Dobře si pamatuji autentické přenosy z Kosova, řádění muslimských školáků. Když Srbové ze zoufalství předělili školu zazděním muslimské část školy. Pamatuji autentické záběry, kdy srbští policisté asistovali při převážení civilistů /muslimských/ do bezpečí. Najednou bylo vše špatně a nastoupil americký scénář, pravda šla do p....e. Od té doby se mi otevřely oči a amíkům, nevěřím jediné slovo. Je škoda, že všechny protestní akce se konají v Praze, ráda bych se zúčastnila. Českou stopu v této neskutečně hnusné záležitosti jsem těžce nesla. Ta krvavá bába je strašná.

  OdpovědětSmazat
 16. Včera mi napsal jeden Srbský kamarád: Brate evropa nas bombardovala 1999 za jedno sa USA zato što smo se borili protiv islamskih terorista.Mi branimo evropu, a ona nas bombarduje.NATO je zločinačka organizacia koja podržava islamskih terorizam.

  OdpovědětSmazat
 17. Občas se objevuje tvrzení, že by prospělo politice, kdyby se v ní pohybovalo více žen. Nevím, ale občas mám pocit, že se spíše některé chovají jako vzteklé feny. Výše uvedená Madlenka nebo Hillary Clintonovic jsou toho nezářným příkladem. U nás by podobnou roli jistě sehrála poslankyně Němcová alias Milka. Dnes jsem si přetrpěl rozhovor s Olgou Sommerovou, která s politikou také koketovala, to je fakt síla. Tahle zapšklá stařena jedním koutkem úst upírá lidem demokratická práva se zdůvodněním, že jsou přece hloupí a nevzdělaní (rozuměj mají jiný názor než tato bláznivá "intelektuálka") a druhým koutkem nadává Babišovy, že není demokrat, že zcela jistě je kriminálník, neb ona si to myslí...Tahle bláznivá čůza má být výkvětem české inteligence? No, tak to nás nespasí už asi nic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sommerová je jen prospěchářka - nejdřív skladatel Sommer, pak kameraman Špáta - vždy šla po chlapech, kteří jí táhli nahoru ke kariéře a prospěchu.

   Fero F.

   Smazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nazdar, paciente. Jak ses vyvlík z kapaček?

   Smazat
  2. A já zase volám: zlatí komunisti! Zmar diktatuře kapitálu! A to jsem byl za socíku pěkne okopáván, ale byly jsme jen snad statisíce. Dnes jsou okopávány miliony.....největšími gaunery a zločinci, kteří lidu panují hůř než za feudalismu!

   Smazat
 19. Yugoslav Army going to war against/US NATO imperialist,1999

  Poslal mo odkaz na toto video je na youtube

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty také život nepřežiješ Honolulu, ani tvůj katolický klérus. Obávám se, že ani my:-D, tak nepruď.

   Smazat
 21. Pane honolulu, vždy jsem pro Vás měl slabost, protože jsem Vás považoval za sečtělého člověka. Ale v současné podobě s Vámi nemohu souhlasit (slovní agrese). Měl byste si jít vyčistit mysl na floridskou pláž, i sklenka piva neuškodí. V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O Horakovi jsem mel vzdy pocit ze je to neco jako prizdisrac .Ted mne presvedcil jeste o tom ze je blbecek

   Smazat
  2. Nemůžeš mě nasrat, začínáš být k smíchu. Dej si ještě jednu Plzeň. V.J.Horák

   Smazat
 22. Do Kosova 100000 Číňanu ! ať se Amici zalknou!

  OdpovědětSmazat
 23. ad 14:56 Také si myslím, že ženy nepřinášejí do politiky nic dobrého. Jsou mstivé, intrikánky, které neodpouštějí. Všimněte si jejich vizáže. Vždyť to mají vepsané ve tváři. A žena jako ministryně obrany? Snad jen na předvádění maskáčů u nějaké zbraně, respekt žádný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosto pravdivě se projevuje rčení , že běda mužům , kterým žena vládne Až to tady ovládnou muslimové tak ty války chtivé ženské zrůdy jako Langšádlová a jí podobné srovnají . Bohužel nás ostatní taky .

   Smazat
  2. A co militantka Černochová? A co prospěchářka Ďourová?

   Smazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 25. Oprava 19:25 - MYSLITE stadovite !
  h.

  OdpovědětSmazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 27. No nevím s tím Srbskem. Jejich speciálové cvičí s americkými a velitel sr netají odporem k srbské vládě a rusofobií. Podle průzkumů až 85% mladých (15 - 35 let) se domnívá, že bombardování bylo spásou před anexí imperialistickým Ruskem a že si to Miloševičův režim plně zasloužil.
  K Američanům většina Srbů necítí žádnou averzi, přez 40% uvedlo, že má kladný a velmi kladný vztah. USA jsou Srbům bližší než EU. Třičtvrtina Srbů chce do EU a zhruba polovina do NATO. Přitom až 72% se domnívá, že kontakty s Ruskem jsou pro Srbsko nebezpečné, až extrémně nebezpečné. Proto jsou proti Vučićovi v Bělehradu masivní demonstrace. Na té největší přišlo přez půl milionu lidí a demonstrace za vstup do NATO a konec spolupráce s Ruskem neutichají.
  Na Kosově má Clinton nejen sochy, ale jsou po něm nazvány i ulice a celé čtvrti měst. V menším měřítku také W.Clark, M.Ahtisaari a M.Albright. Sochy těchto lidí stojí i ve Vojvodině.
  Pro mladé demonstranty je Albright významnou osobností, téměř ikonou, a má u nich čestné místo. Sochu v Bělehradě ještě postavit nedovolili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsi Čech ani Srb. Pomlouváš a lžeš. Srbové mají velké sympatie k Rusku. Jsou spojeni nejen historickým osudem a vírou, ale i společně prolitou krví.
   Žádný z průzkumů veřejného mínění neměl takové výsledky, které tu vytrubujete.

   Termíny jako "Miloševičův režim" jsou z dílny propagandistů NATO. Masové demonstrace v Bělehradě nejsou vůbec o zahraničním směřování Srbska a už vůbec ne pro vstup do NATO! NATO Srby vraždilo a vyhánělo stejně jako Hitler, chorvatští ustašové, Mussoliniho fašisté, osmanští Turci nebo Rakušané a Maďaři.

   V Prištině (okupované jižní Srbsko, provincie Kosovo a Metochije) stojí nechutná zlatá socha gangstera Clintona třímající v ruce zlatou knihu s datem počátku bombardování - čili protiprávní agrese, porušení Charty OSN i zakládací listiny NATO - Washingtonské smlouvy. Je to k poblití. Proto ani Klaus ani Zeman nejmenovali do Prištiny české velvyslance. Neuznávají gangsterský stát v rukou teroristů.

   Kde ve Vojvodině stojí sochy jmenovaných gaunerů? Nikde. Amíci ve své blbosti bombardovali hlavní město Vojvodiny Novi Sad a to přesto, že tehdy ve městě držela radnici opozice proti Miloševičovým socialistů.

   Krvavá Bába, Balkánská Řeznice Albrightová nemůže být pro nikoho normálního, slušného a dobře vychovaného "významnou osobností".

   Melete blbost. Podle nedokonalé češtiny snad blbec z Kosova či Bosny. Muslim a nemyslící gauner. A nebo zaměstnanec trollí agentury bezpáteřních vlastizrádců!

   Leo

   Smazat
  2. 21:21
   Tak trochu fabulujete Leo, mladí Srbové mají dost antiamerických keců a chtějí prosperovat. Chtějí cestovat a mít se dobře, proto protestují, mám to přímo od zdroje. Mezi mladými nenajdete nikoho, kdo by sympatizoval s Ruskem.
   Ve Vojvodině je hodně Čechů a ti zas nedokážou zapomenout Miloševičovi a Srbům bombardování, které jim zničilo život. Už dávno by se oddělili, ale režim to tam drží silou. Pro ně je M.Albright důležitou postavou, které si váží.

   Smazat
  3. 5:24 - vy si s tím lhaním asi nedáte pokoj. Máte to aspoň pořádně zaplacené?

   V Srbsku je mnoho mládežnických organizací, které jsou proti NATO a proti Evropské unii. Prostě vlastenci. Např. Zavetnici. Sympatizují s Ruskem a s Putinem, jezdí tam velmi pravidelně. Rusko je jediná země (někdy trochu Čína, někdy Řecko), která se Srbů zastává na mezinárodní scéně.

   Váš canc o Vojvodině je na úrovni opravdového blbečka. Češi ve Vojvodině bombardováni nebyli. Ale zato zblbli z Havla a nechali se propagandisticky zneužívat proti Srbům. Kdyby tam zažívali dnes nějaký útlak, jak tu lživě tvrdíte, už by ty NATO-děvky v ČT a ČRo dávno pištěly. Ostatně, už se mohli 100x odstěhovat, vrátit do původní vlasti. Práce je tu několik roků dost, neztratili by se. Proč to neudělali, když to tam "drží silou".

   Kdo to drží silou? Srbové? Napsal jste "... už dávno by se oddělili, ale režim to tam drží silou". V Srbsku je dávno demokracie. Probíhají tak už 20 let pravidelně svobodné volby. Tak jaký "režim"? Co to melete?! Srbskso je tradičně multietnické, multireligiozní - na rozdíl od "moderního" Chorvatska, či Kosova, kde proběhly etnické čistky a jiná etnika byla odtamtud vyhnána.

   A k tomu "oddělení". Jak se chce pár českých vesnic ve Vojvodině oddělit? Kam? Do Česka 700 km vzdáleného nemohou, nebo snad ano, vy jeden geografe?! K Maďarsku, aby tam zmizeli už v druhé generaci jako maďarští Slováci? To byste chtěl?

   A s tou Krvavou Bábou, Balkánskou Řeznicí jste tomu nasadil vrchol. Vždyť to je jedna z nejužšího vedení tehdejší administrativy USA, která je osobně zodpovědná za masakrování lidí nejen bombami a raketami NATO, ale i podporou muslimských extremistů v Bosně a na Kosovu, podporou genocidní etnické čistky, kterou provedli Chorvati proti Srbům v létě 1995. Jak si může někdo, bez ohledu na národnost, vážit takové zločinné osoby, jakou je Albrightová?

   Leo
   Smazat
 28. Ať si říká kdo chce co chce, ten termín balkánská řeznice, sedí jak prdel na nočník. Už je té ježibabě dost roků a nechtěl bych s jejíma hříchama, stát před nejvyšším. Jen to že se paktuje s Hitlery Clintonovic napovídá, že vrána k vráně sedá a v očistci se určitě potkají. Hej hou. Rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 29. Doufám, že po ní jednou nebudou pojmenovávat letiště.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No možná že po ní dokonce letiště pojmenují a to v tom případě letiště do pekla.

   Smazat
  2. 21:12
   Co vy chcete není důležité, my chceme na Smíchově pojmenovat po ní ulici. Už máme několik desítek tisíc podpisů.

   Smazat
  3. Anonymní 20. března 2019 6:03

   ...pojmenovat ulici po žijícím ale nelze...
   Takže držím palce.

   Smazat
  4. Smíchováci ji chtějí zabít! Velmi záslužné!

   Smazat
 30. Ta neženská kreatura je naprosto odporná.Už z toho jejího ksichtu lze poznat, že je svině..Balkánská řeznice,vydělající peníze na krvi Srbů..Naprosto odporné stvoření..Má to za pár a pak už jí čeká jenom PEKLO!!!

  OdpovědětSmazat
 31. Je mi z ni špatně ! a i z těch co jí chválí ! všichni do pekla !

  OdpovědětSmazat
 32. Kosovo je Srbsko a Krym je Rusko !

  OdpovědětSmazat
 33. V Srbsku jsou bilanční ložiska lithia a uranu ( nemyslím toho ochuzeného, co tam spadlo z humanitárních letadel NATO).

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.