Reklama

středa 6. března 2019

Osvětim: stateční i v hodině smrti

Přemysl Votava
6. 3. 2019
8. března 1944 byla provedena největší vražda československých občanů. Ten den bylo v rámci „konečného řešení židovské otázky“ zavražděno 3792 našich spoluobčanů. Místem tohoto zločinu se staly plynové komory koncentračního tábora Auschwitz (Osvětim) - Birkenau. Je to již 75 let…. 


V koncentračním táboře Osvětim – Birkenau se nacházel tzv. Terezínský rodinný tábor. Do tohoto tábora bylo od září 1943 převezeno z Terezína kolem 5000 našich židovských spoluobčanů. Od počátku příjezdu měli určitá „privilegia“, tedy z pohledu ostatních vězňů. Děti mohly zůstat u rodičů, vězni neprocházeli hrůznou selekcí…. Připomínám, že v tzv. rodinném táboře živořili podobně, jako ostatní vězni, jejich úmrtnost nebyla nižší….

Délka jejich pobytu byla nacistickým vedením tábora Osvětim přesně vymezena. Naděje skončily po půl roce, vězni z tzv. Terezínského rodinného tábora byli převezeni na nákladních vozech k plynovým komorám…. A zde v ranních hodinách 8.března 1944 bylo zavražděno 3792 našich občanů, mužů, žen i dětí. I těch malých dětí….

Cestou na popravu zpívali českou hymnu, byli stateční i v hodině své smrti. 3792 lidských bytostí, které by se vešly do města velikosti jihočeských Volar, bylo zavražděno během několika hodin.

Zeptejte se dnešního studenta gymnázia na tuto událost, bude nejspíš tápat. V televizi, v knihkupectví jsou studentům nabízeni jiní hrdinové. Připomínám, že ten kdo nehledá poučení v dějinách, může se stát, že je prožije znovu.

Hitlerovy myšlenky na „konečné řešení židovské otázky“ našly naplnění zejména při jeho tažení na Východ. Daleko od Velkoněmecké Říše vznikaly desítky vyhlazovacích táborů, Treblinka, Sobibór, Chelmno, Majdanek, tím největším peklem byl tábor Osvětim-Birkenau. V těchto táborech smrti probíhalo, dle zvrácené nacistické ideologie o nadřazené rase, hromadné vraždění mužů, žen i dětí. Na šest milionů židovských obětí bylo zavražděno, zplynováno, umučeno hladem. Před popravou byli zbaveni majetku, důstojnosti a nakonec i života. Mezi nimi byly i statisíce československých obětí. V táboře smrti Chelmnu našlo smrt i 82 českých dětí z Lidic.

Nedávno jsme si připomenuli „Den památky obětí holocaustu“. Tento den je spojen s osvobozením koncentračního tábora Osvětim Rudou armádou. 27.ledna 1945 zde přežívalo posledních 7650 lidských trosek. Fotografie z tohoto pekla smrti obletěly celý svět. Osvětim, Treblinka a další tábory smrti, to byla nacisty dokonale vybudovaná továrna na smrt, včetně plynových komor, spalovacích pecí a zpracování všeho, co mohla poskytnout lidská bytost. Tyto zločiny a svou vinu na nich, ponese německý národ na dlouhé věky….


Přemysl Votava
(Národní socialisté)

65 komentářů :

 1. To nesmyslné vraždění nelze odpustit, či zapomenout. Ale také je stále nutno odhalovat viníky a strůjce toho řádění. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavnim vinikem je lidska lhostejnost, kdy Anglie, nas "spojenec", praktikovala politiku smirovani a C.S.R. v ramci "smireni" dokonce donutili predat Nemecku uzemi a to vsechno jen proto, ze "demokraticky zvoleny" politik slibil svym volicum, ze nebudou muset valcit, s tehdy velmi agresivnim, Nemeckem.
   Pripomina mi to "koblihy od Babise".

   Smazat
  2. Co se tyka te relativizace a naslednemu prekrouceni dejin, rad bych se zde zeptal tech, co vlastni/plati televizi, jestli uz naplno bezi "tryzna" za 15.3.1939? Pokud vim, tak okupaci vojsky "spratelenych" armad, nam vloni programove pripominali uz v cervenci, tedy vic jak mesic predem, proto bych cekal, ze porady s tematikou zrady v zari, pred 80ti lety, v podstate vystridaly ty "srpnove udalosti" a porady ke skutecne okupaci, pri ktere prislo o zivor 360tis. Cechu, pravdepodobne vystridaly v TV, novorocniho Mrazika.

   Smazat
  3. Přesně tak je třeba si i přečíst knihy od přeživších.

   Smazat
  4. Měl jsem v té době pouze jeden rok, ale ve škole dost spolužáků, kterým chyběl otec, který zahynul v koncentráku. Řádění nacistických dozorců postrádalo jakékoliv známky lidskosti. Židé byli nacistickou propagandou deklasovaní na úroveň tvorů bez lidské důstojnosti. Zrůda, která vraždí malé děti již nemá místo v lidské společnosti. Jenže zabíjení nevinných lidí i dětí pokračuje dál, pod nejrůznějšími záminkami. A z toho jde hrůza, jak snadno se na hrůznou historii zapomíná.

   Smazat
 2. Nemusíme souhlasit ale výročí jsou třeba si připomínat i ke korekci politického balastu. K tomu je potřeba svoboda slova. Ta absolutní zatím není, tak si uchovejme v paměti aspoň ta výročí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky jsi tam byl??

   Smazat
  2. 0:39-je-li to na mne, nebyl. Uvěřím ale, podmíněně jen těm co tam byli. Ani oni mi však neřeknou, kdo za jejich utrpení skutečně mohl.

   Smazat
  3. Znam jednoho co tam taky nebyl rozen 1948 ale je prezivsi jak mne sdelil a tudiz po pozadani dostal od Nemcu odskodneni .Tak se na to musi gojimove

   Smazat
 3. Tehdejšímu německému národu se teď říká nacisté, nebo němečtí fašisté, ale to už je příliš adresné. Vyhlazovací tábory bývají označovány jako "polské" a někdo se diví, proč se poláci čílí, když se v polsku skutečně nacházely. Němci unisono prohlásili, že ty tábory byly jejich, tedy vlastně nacistů. Takže kdoví, jak to s tím jejich nesením viny v budoucnu bude. Takoví ukrajinci, lotyši, estonci, litevci ti u toho tenkrát, jak se zdá, vůbec nebyli.

  OdpovědětSmazat
 4. Škoda Masaryka,ten by bez boje pohraniční pevnosti bez boje neopustil.Praha by sice zařvala,ale národ by nebyl zlomen,měli by jsme hrdiny.Dnes jedeme do bílého KREMLU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní7. března 2019 4:34
   Jestli byl u zednářů jako Beneš, což asi ano, tak by mu dali stejnou „radu“ jako Benešovi.
   Ale možná by se nepodřídil, je-li něco takového možné. P.K.

   Smazat
  2. Dejte pokoj. "Kdyby" v historii neplatí.

   Smazat
 5. Nemohl ty tábory zřídil Putinův děda.:)? Asi ne, to by nás už ČT1 informovala.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemohl, neměl čas, páč musel vařit pro pána, kterej zřizoval větší a lepší! Zastoupil ho tenhle - https://cs.wikipedia.org/wiki/Naftalij_Aronovi%C4%8D_Frenkel

   Smazat
  2. Vy musite byt z dvojcat.nikdo se sam nemuze narodit tak blby..

   Smazat
 6. Ale když se to po nějaké čase uváží, ti Němci nám zase toho tolik moc neudělali, jako ti Rusové, že...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 06:27 Ano, Němci byli hodní,ti by vás takhle trápit nenechali.

   Smazat
  2. 06:27 Pane Čurdo, prý ta vaše famílie byla pro němce k nezaplacení.

   Smazat
  3. 06:27 Ti zavraždění, z toho rodinného tábora, by na tebe asi byli opravdu hrdí,debile.

   Smazat
  4. 06:27 Zpochybňování holocaustu je v ČR trestný čin,asi budeš mít problém.

   Smazat
  5. 08:26 No trochu proběhnout by se chlapec mohl, aspoň přijde na jiné myšlenky.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Sorry, špatný vlákno ... jo mmch. "holocaust" je poválečný výmysl. Kdyby si se posral a hledal a hledal - ne článek že "Hitler je gentleman", ale jeho rozkaz o "provedení Holocaustu", dopadneš úplně stejně jako Ovčáček! :)))

   Smazat
  8. 6:27
   Ne každý je schopen porozumět ironii.

   Smazat
  9. 09:04 Chlapče, děláš mi radost. To bude bohatě stačit, snad se ten tvůj výplod dostane na patřičná místa. Pak můžeš škrábat v cimře na zeď.

   Smazat
  10. 14:57 To hovado zřejmě dosud neslyšelo o konferenci ve Wannsee. Jinak nechápu, jak tu může exhibovat zcela zřejmý pachatel trestého činu.

   Smazat
  11. Já 6:27 - Sorráč pro ty kteří se rozhořčují. Já jsem předpokládal, že k mému ironickému sarkasmu není nutno připíchnout ještě smajlík...

   Smazat
  12. 15.05 Co jste slysel o te konferenci, mate nejake doklady , dokumenty ,co se tam presne projednavalo..
   Musite mit , kdyz jste presvedcen
   a presvedecen o cem ??

   Smazat
  13. 8.26 radio se jeste smi? Kdysi se za to strilelo mozna to bude u nas take -opet zalezi jen na vyhlasce a kdo ji kdy a jak napise

   Smazat
  14. Z konference ve Wanndsee jsou protokoly a svědectví. Existence koncentráků a vyhlazovacích táborů je faktem. Miliony mrtvých jsou faktem.
   Kdo tato fakta napadá, chce rehabilitovat, případně znovu oživit vyhlazovací genocidní nacistickou "politiku" a pak tedy patří za mříže.

   Smazat
  15. 104:57 Žvaníš sračky, siohovado! Píšu jasně že "holocaust" je výmysl poválečný doby! Sami Židáci to věděj a proto od toho slova upouštěj nahrazujou ho termínem "šoa"! Stejně jako upouštěj od dalších canců, který původně hlásali co se např. počtu obětí toho "šoa" týče! Jejich vlastní historikové dnes pod tíhou důkazů, včetně leteckých záběrů z odtajněných britských archivů připouštěj nesmyslnost původních tvrzení o hlavní příčině nesporně vysoké úmrtnosti v KZ lágrech! Přiklánějí se k pravdivému popisu generála Pattona, který jich pár spravoval a ten jasně dokázal, že za ní stál nikoliv nadbytek, ale naopak nedostatek insekticidů a hlavně návyků základní hygieny! - http://www.narodnisjednoceni.cz/knihovna/Varovani_generala_Pattona.pdf

   Smazat
 7. Je třeba , aby takoví "vlastenci" jako Hermann , Bělobrádek , Petříček-Poche jezdili častěji k našim sousedům na Západě a hlavně k Sudeťákům a omlouvali se jim za to , že Češi dosud nezapoměli na ta zvěrstva kterých se jim dostalo od jejich dědů a pradědů . A že vlastně po tolika letech to všechno jenom zveličují a neúměrně příliš často tu dobu připomínají .Už asi není daleko doba , kdy bude něco podobného z Bruselu zakázáno .Pokárání za drzé a neúměrně přísné kontroly nakaženého masa z Polska je jenom začátek .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslim ,ze na prinuceni protektoratni populace jednoho statu jist zkazene maso !!!,ze by na tohle ani Hitler neprisel;..

   Smazat
 8. K této kauze je zajímavé, že k uváděnému přesnému a vysokému číslu nikde neexistuje seznam ani jména.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V každém židovském muzeu, synagoze či v památnících tyto seznamy jsou a jsou dny, kdy se veřejně čtou. I v Praze se tohoto čtení seznamů můžete zúčastnit.

   Smazat
 9. Ukázka, kam vede představa o vyvolené rase.

  Ale řeknou vám mainstreamová média něco o hlubších kořenech německého nacismu? Německý nacismus velmi vycházel z fašistického-rasistického britského kolonialismu. Hitler velmi obdivoval Anglii a její koloniální politiku. Prakticky vše, co prováděli nacisté, prováděli před nimi britští šovinisté a rasisté.

  Viz:

  Anglie:

  - nadřazenost a vyvolenost britského národa a bílé rasy (pozor, platilo jen pro "vyvolené" Anglosasy, pro "podřadné" Slovany nikoli - nepočítaje britské zločiny proti Irům a Búrům)
  - podřadnost nebělošských ras (které byly Brity považovány za zvířata - za dobytek, hmyz či vyloženě za "havěť" jako štěnice)
  - agresivní kolonialistická a expanzivní politika
  - vyhlazování milionů lidí
  - koncentrační tábory (viz britské zločiny proti Búrům)
  - vyhlazování civilního obyvatelstva plynem
  Atd.

  Chladnokrevnost, s jakou vraždili němečtí esesáci, tak přesně s takovou chladnokrevností vraždili angličtí džentlmeni. Inu - džentlmen Hitler a angličtí džentlmani mají hodně společného.

  Je ironií, že tyto země, stojící na obdobných principech a páchající obdobné zločiny proti lidskosti, stály nakonec v 2. světové válce proti sobě. A nakonec je tu jeden podstatný rozdíl mezi nimi - před Norimberským tribunálem stanuli jen němečtí nacisté, nikoli britští fašisté.

  Btw. pověstné rasistické nacistické Norimberské zákony byly inspirovány rasovými segregačními zákony v USA (viz zákony Jima Crowa [Jim Crow laws]).

  Kde o tom slyšíte v ČT aj. mainstreamových médiích?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebyl včera někde článek o Špandavském vězení a o jeho nejslavnějším obyvateli Rudi Hess? A jak se tam někdo podivoval, že Hess chtěl dohodnout mír v Anglii a nakonec po letech, že posel míru byl ve vězení zřejmě zavražděn.

   Hess byl nejzarytějším nacistou a nejvěrnějším následníkem Hitlera, jistě by nic bez jeho vědomí nepodniknul. Bylo to 5 neděl před napadnutím SSSR.

   Jistě, jistě, chtěl nabídnout mír, ale ne mír Rusku. Jen o fous se mu jeho tajný let do Skotska nepodařil, aby se setkal se správnými lidmi a tím rychle a tajně k Churchillovi.

   Proč asi slavný debakl Anglie a Francie u Dunkirku nebyl Hitlerem dotáhnutý do konce? Že i za to Hitker schytal (tajnou) kritiku od svých generálů, že nenechal ty v pohodě prchnoucí vojska zlikvidovat kompletně..

   A že slavná spojenecká vojska čekala v Anglii kolik let až do 6. června 1944? Kdy přes špatné počasí, které stálo mnoho životů a utopené výzbroje, se Eisenhower rozhodl, že se už déle nedá čekat, aby Stalin nedošel až do Francie.

   Smazat
 10. Čest jejich památce a nejvyšší oběti, ale židé nebyli zdaleka jediní Čechoslováci, kteří byli Němci vražděni. Povražděno bylo veliké množství Čechoslováků, kteří neměli s židovskou nebo cikánskou otázkou vůbec nic společného. Dnes se vykládá, že byli vražděni a popravováni pouze židé, ale on proběhl v 2. světové válce daleko větší masakr Slovanů než Židů. Milióny Poláků, milióny Jugoslávců o řádění nacistů v SSSR ani nemluvě. Takže nezdůrazňujme jen křivdy na židovském lidu. Vraždění a vyhánění Čechů začalo hned při obsazování Českého pohraničí nazvaného fašisty sudety. Nakonec všech 360 000 zavražděných byli Českoslovenští občané. Naši občané bez rozdílu, kteří by bývali žili pokojně ve své republice a kteří se k této zemi hlásili do poslední chvíle na rozdíl od polistopadových politických zmetků, kteří svou vlast zrazují cizákům již za pouhý příslib osobních výhodiček. V zahraničních odbojových armádách se nikdo nedělil na Žida, Rusína, Slováka, Čecha, Moravana, Poláka, Voliňského Čecha atd. Všichni bojovali jako občané Československé republiky za svoji vlast a to Československo. A naši zahraniční "přátelé" si za tuto pomoc ještě nechali zaplatit každou fusekli pro naše vojáky. Pamatujme na všechny naše zavražděné a padlé a nedělme je. Byli to občané Československa, jako dnes jsme všichni občané České republiky. To je vlast nás všech. To jen cizí zmetci by k nám chtěli zanést nesvár a uměle vyvolat rozepře jako se jim to podařilo mezi Čechy, Slováky a rozbití Československa protiprávně, neústavně a dle mezinárodního práva neplatně. Stále platí a dnes čím dál více to o Svatoplukových prutech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:21 Ano,ano!Aniž bych zpochybňoval vraždční Židů,je nutno připomenout,že do koncentračních táborů bylo zavlečeno cca18 mil.lidí a z toho 12mil.jich zemřelo!Dnes se ovšem zřejmě účelově mluví pouze o 6mil.Židech.Někdy to vypadá,jako by 2.sv.válka byla pouhou epizodou holokaustu.

   Smazat
  2. Odpověď je prostá-slovanští podlidé nikoho nezajímají.
   Ti jsou tady od toho, aby drželi huby a tahali na své pány.

   Smazat
  3. Čechosováků padlo nebo bylo během války zavražděno kolem 380.000, což je víc, než ztratili Američané na všech frontách WW2.
   Pravda,do toho čísla patří nejen odbojáři a Židé, ale i např sudetští Němci, občanů ČSR, kteří padli na východní a západní frontě.

   Smazat
 11. 13:21 pěkně napsáno a nutno zdůraznit, že bojovali také členové komunistické strany.Ne že ne- to jen současní rádobyhistorikové z nich dělají bestie.Ale byli to lidé s ideály.

  OdpovědětSmazat
 12. 15.3.2019 uvádí ČT 1 ve 20.00 strážmistra Topinku. Na ČT 2 dávají 55 minutový dokument a po něm dokument o Háchovi a je vymalováno. Je vidět, že březen není srpen, okupant jako okupant.

  OdpovědětSmazat
 13. https://www.youtube.com/watch?v=6a4YoKIx9nE
  https://www.youtube.com/watch?v=vZP89L5W0yM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, souhlas s tím, co říká Beneš v tom youtube nahoře, jak je možné, že takový kulturní národ jako Němci, mohli dělat taková svinstva?

   Však už to svět viděl za španělské války, Lidice ve Španělsku, a co?

   A to nám už dneska nevadí, Stalin (a nakonec i Beneš) nám přece vadí víc, že...

   Smazat
  2. 17:21

   Jen západníci a sekulární historici nechápou, jak se z tak kulturního a civilizovaného německého národa mohla stát tak zfanatizovaná banda zrůd a vraždících monster. Neuvědomují si to proto, že neznají hluboké kořeny německého nacismu (a mj. také proto, že všechno hodnotí jen povrchně). Hitler a němečtí nacisté totiž nebyli jen nějací okrajoví fanatici. Německý nacismus nebyl produktem pár extrémistických šílenců, nýbrž BYL PRODUKTEM NĚMECKÉHO ŠOVINISMU, utvářející se dlouhé desítky let až staletí v Německu. Stejně, jako člověk má v sobě dobro a zlo, i každý národ má v sobě světlou i temnou stranu. Německý nacismus byl jen zhmotněním temné strany německé národní duše. Nemůžeme vinit z nacismu celý německý národ. Ale též nelze nacismus oddělit od němectví a německé národní duše.

   Hitler jen pokračoval v agresivních imperialistických plánech německých šovinistů z dávných let.

   Od řádu německých rytířů, přes Bismarcka, Viléma II. až po Adolfa Hitlera.

   Tažení proti Slovanům (jako jeden z mnoha cílů německého šovinismu) tyto německé šovinisty spojuje. Dranch nach Osten spojuje tyto historické události a osobnosti. Hitler se od svých předchůdců lišil jen v míře jím provedených hrůz a zvěrstvech. Jinak byl úplně stejný, jako oni.

   Smazat
  3. On ten Drank nach Osten začíná už u Karla Velikého "sjednotiele Evropy". To byl první masový vrah Slovanů!

   Smazat
 14. Nezapomínat na hnusný holocaust je povinnost, která by měla být základem odmítání jakéhokoliv ýbrmenčismu, nejen toho německého historického.
  Dnes se totiž na světlo dere jeho jiná odnož zn.: America first!, a polit. reprezentace, která ten US (narc)-ismus naplňuje, stihla udělat z mezinár. práva trhací kalendář, a to jen za posledních pár dekád.
  ---
  Hovoří se o židovském holocaustu, ale že Německo v Rusku provádělo holokaust mnohem většího rozsahu, totiž holocaust slovanské rasy, o tom se mlčí.
  Je to chyba.
  Po skončení války totiž Berlín plánoval plán “Generalplan Ost” cílený na etnické vyčištění evropské části Ruska od slovanské rasy a vysídlení slovanských národů z Evropy za Ural, kde měli Slované jako otroci až do vymření dřít, aby zajišťovali budování projektu “Germania”. Evropská část Ruska by byla zcela zbavena původního obyvatelstva, Rusové měli skončit v plynových komorách (stejně jako Židé) a pozemky měly být za odměnu rozdány německým vojákům a dosídlencům z Říše. Projekt Generalplan Ost měl být mistrovským dílem realizačního týmu Reinharda Heydricha. Na jeho konečnou realizaci nedošlo jen díky obrovské oběti sovětských (tj. i ruských) obránců své vlasti, kteří nakonec osvobodili nejen vlast, ale i víc jak půlku Evropy.
  ---
  Aby se dnes jejich děti a vnuci od darebáků-rusofobů všeho druhu dovídali, že Sověti svou osvoboditelskou misí Evropu okupovali!! Inu. i tak dnes vypadá "vděk" ...

  OdpovědětSmazat
 15. František Opluštil

  Ironií je, že tito lidé oslavují nacistické kolaboranty jako banderovce či vlasovce aj. zrádce z řad slovanských národů (a relativizují jejích zločiny a vlastizradu). Tedy lidi, kteří bojovali pod hákovým křížem proti svým vlastním lidem. Lidé, kteří se podíleli na židovském i slovanském holocaustu. Zřejmě si řada lidí, kteří si idealizují své banderovské a vlasovské hrdiny, neuvědomuje, že kdyby bylo po vůli banderovců či vlasovců (tj. že by nacistické Německo porazilo SSSR), byli by Slované dávno minulostí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mas vubec poneti o vecech o kterych zde tak zasvecene mluvis? Vis na priklad kdo byl Vlasov ?

   Smazat
  2. Anonyme 4:16 - proč vytahuješ Vlasova? Byl to zrádce? Byl! Bojoval na straně vrahů Židů a Slovanů? Bojoval!
   (To že vlasovci přispěli na samém konci války k vyhnání nacistů z Prahy je jen malá a dost netypická epizoda).

   Smazat
  3. Známý ruský pravoslavný historik a publicista Profesor Vadimír Machnač napsal, že režim v stalinském SSSR byl mnohem horší než ten Hitlerův v Německu, tedy že ruský voják pomohl ve WWII. zvítězit většímu zlu. "Proč?" - ptá se profesor a současně odpovídá: "Rusko by prohrálo válku s libovolným Německem: monarchistickým, demokratickým či fašistickým. Nicméně ani jedno z toho Německo nebylo. Ono bylo nacistické a prohrát s ním si Rusko dovolit nemohlo, protože by přestalo existovat jako národ. Proto zvítězilo. A nezvítězili v ní mladí komunisté, Stalinovy děti, ale staří vojáci vychovaní ještě v tradičním duchu pravoslaví či islámu!" Tedy de facto bývalí vojáci z WWI. a jim patří všechen vděk!

   Smazat
  4. 09:08 To měl těch vojáků z I WW tolik? Asi je hned po revoluci zamrazil a pak ohřál v mikrovlnce.

   Smazat
  5. 12:07 Jistě, druhá světová válka byla velkým soubojem generace technicky zdatných sovětských důchodců s mladíky z Hitlerjugend a místo komisařů měli v RA imámy.

   Smazat
  6. 9:30 Zde jsou od něj desítky článků ! - https://makhnach.livejournal.com/tag/%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F

   Smazat
  7. 12:07 Kdo je měl kde "zamrazit" hovnere debilovyči? Co jsi ty rudý lejnere oproti Profesoroj Machnačoj, co? - https://www.google.com/search?q=%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80+%D0%9C%D0%B0%D1%85%D0%BD%D0%B0%D1%87&oq=%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80+%D0%9C%D0%B0%D1%85%D0%BD%D0%B0%D1%87&aqs=chrome..69i57j0l5.1402j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

   Kretén jenom! Za druhý vlastenecký války jak se boje v letech 1914-17 držela ruská armáda stovky německých a rakousko-uherských divizí na stejný linii celé dlouhý měsíce, ba i několik let a ještě mezitím stíhala zasadit údery osmanským vojskům v Malé Asii! Nikdy nepustila nepřítele ani do Rigy či Oděssy, natož do Kijeva, k Volze nabo na Kavkaz jako rudý bolšáni, který poté co zničili ruský stát a armádu rozdali celý jeho území sousedům! Kdo si neřek, nedostal! Carská armáda navzdory masívnímu válečnému nasazení ztratila za celé tři roky jen 1,7 milionu padlých a 2,5 milionu raněných! Bolševický hovada co pobili vlastní důstojnickej sbor a nechali ve válce 9 milionů jen padlých za čtyři a půl roku! Tak co tu kreténe jeden žvaníš? Bez carských oficírů a generálů jako byli Brusilov či Tuchačevský by Rudá armáda všecko prosrala už u Chalchyn-golu. A kdo asi v Osoaviachimu dělal insturktory?!? Komsomolci? Hovno, ti tam leda balili komsomolky! Střílet je tam naučili bývalí vojáci ruské císařské armády! Bože co je tohle za kreténa?

   Smazat
 16. V Rusku by prohrála každá německá armáda, neboť silně pochybuji, že by Rusové skákali radostí, že je Germán okupuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by záleželo na čí straně by ta německá, resp. ruská armáda bojovaly. Bez dobré koalice totiž Rusák všecko vždycinky projel! Počínaje Livonskou válkou, přes války s Poláky tzv. Smolenskou, Sedmiletou válku, kdy přesedlal na stranu poraženejch, po Krymskou válku a války s Japončíky. Svý porážky završili opět přestupem k poraženým hanebným mírem brestlitevským 1918! A ani pak to nebyla žádná sláva - nejdřív dostali po mordě od Poláků od pak od Finů! A nemít v zádech Ameriku za WWII. už by ani jako stát neexistovali!

   P.S.: Bez Germánů by žádná Rus neexistovala, to oni založili ruský stát a také Ruské Impérium řídili, jak napsal i Hitler v knize Mein Kamf: "Po celá staletí žilo Rusko z germánského jádra horních vládnoucích vrstev. Toto jádro dnes může být považováno za zcela vyhubené a vymazáno. Na jeho místo nyní nastoupil Žid. Stejně, jako je pro Rusy nemožné zbavit se vlastní silou tohoto židovského útlaku, tak je pro Žida nemožné natrvalo udržet tuto ohromnou říši. On sám není žádným organizačním prvkem, ale pouze rozkladným fermentem. ... A konec židovského panství v Rusku bude také znamenat konec ruského státu jako takového. "

   Smazat
  2. 15:00

   Houby, tady nejde o národnost, ale o ducha. Romanovci se považovali za Rusy a ne za Němce. Za Slovany a ne za Germány. Slovanství totiž není v krvi, ale v duchu.

   PS: A Anglie by bez Ruska neporazila Napoleona. A Amerika s Anglií by bez Ruska neporazila Německo. Bez Ruska by USA neporazily jižanskou Konfederaci. Tož tak.
   Stejně tak Rusko, vedle porážek, mělo na svém kontě řadu vítězství - např. vítězství nad řádem německých rytírů, Švédy, Turky (dobytí Krymu Kateřinou II. Velikou, osvobození křesťanských národů na Balkáně od osmanského jařma atd.), Poláky (viz osvobození Ruska od polských okupantů během období Smuty) atd.

   Dovzdělejte se.

   Smazat
  3. Oprava: neporazily Německo

   Smazat
  4. 16:39 Nikdy se nepovažovali za "Slovany" (pouze Alexander III. koketoval s panslavismem poté, co se rozpadl Dreikaiserbund, ale to byla chybná politika, pro Impérium záhubná, výhodná naopak pro zednářskou Francii) a ani slavjanofilcky je za ně nepovažujou! V jejich videjích na youtube se dokonce snaží dokázat s jejich typickým konspiračním pohledem na svět, že prý šlo o "agenty Říma" od samého počátku - dovozené samotným jménem "Romanovci" od "Roma":-)) No nic, to jen na okraj. Ano Germány de facto řízené (páč to šlo o tisíce germánských úředníků - od gubernátorů po dvorní rady, průmyslové inženýry, vojáky a námořníky vysokých hodností atd.) opravdu pomohlo v uvedených případech. Bylo to vzájemné. Rusko by se zhroutilo bez spojenců a spojenci by měli potíže bez Ruska. Ale masa zaostalých slovanských mužíků v tom sehrála vždy spíš negativní roli. Oni způsobili svou leností a tupostí pár Ruska, ne pár židovských teroristů, s těma by si Ochranka poradila ...

   Smazat
  5. oprava: pád (Ruska)

   O neblahé roli panslavismu více ZDE - http://nassmer.blogspot.com/2010/10/cesti-legionari-na-sibiri.html

   a také Dugin: Válka kontinentů - lze snadno nagooglit v PDF.

   Smazat
 17. “Nikdy se nepovažovali za "Slovany"“

  Důkaz? Za Germány se rozhodně nepovažovali. Jejich germánská krev [Romanovcům] byla ukradená. Koneckonců, fakt, že si např. Mikuláš II. zvolil raději slovanské Srby, než Německo, vypovídá o mnohém, ke komu Romanovci tíhli především.

  Romanovcům obecně, jakožto pravoslavným křesťanům, byla krev ukradená.

  PS: Pád Ruského impéria způsobila především vaše “germánská”/ruská šlechta (velká část z ní), která zradila ruského cara Mikuláše II. během války. Nevzdělané masy lze omluvit, vzdělanou inteligenci (která právě sehrála ústřední roli ve svržení cara, nikoli negramotná rolnická vrstva či dělnické vrstvy obyvatelstva) ale už ne.

  Ostatní vaše nacistické a rasistické názory nebudu komentovat.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.